Brazowy tusz do rzes!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-31, 19:56   #1
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169

Brazowy tusz do rzes!!!!


Jesli ktos moglby mi pomoc to bardzo prosze o podeslanie fotek z brazowym makijazem (glownie chodzi mi o brazowy tusz) nigdy nie uzywalam a chcialabym zaczac tylko niewiem jak bedzie to wygladalo. dzieki
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 20:41   #2
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Używam brązowego tuszu od zawsze, tzn. od czasu od kiedy zaczęłam podkradać tusz Mamie, a ona ze względu na kolor włosów (blond) zawsze używała brązowego. Moje włosy są ciemne, oprawa oczu też, ale nie czarna, dlatego swoje tusze też kupuję zawsze brązowe. Zdjęć Ci nie podsyłam, ale wierz mi, nie widać żadnej różnicy, przynajmniej z odległości kilkudziesięciu centymetrów. Koleżanki były zaskoczone widząc u mnie brązowy tusz, bo zawsze wydawało im się że maluję się czarnym.

Pozdrawiam

Tekla
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 20:54   #3
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Moglabys mi jeszcze doradzic firme? Ja sie zastanawialam nad Maybellin Great Lash ale jesli masz jakas dobra i wyprobowana firme to daj znac. pozdrowienia
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 21:10   #4
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Ostatnio moje ulubione tusze to te z Lumene. Mam brązową Intelligent mascara, dalej naturalny efekt.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 12:03   #5
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Hej
jestem blondynką i używam brązowego tuszu do rzęs odkąd dowiedziałam się że taki kolor istnieje
jeśli jeszcze nie malowałaś oczek takim kolorkiem polecam Ci coś niedrogiego żebyś potem nie żałowała zakupu... czyli np ostatnio wysoko oceniany na KWC Pierre Arthes XXL - kupiłam ostatnio za 11,80 w kolorze Brown.
Kolor naprawdę bardzo mi odpowiada... jest jak gorzka czekolada, na rzęsach wcale nie widać ze to nie czarny a wygląda bardzo naturalnie
Sądzę że nie bedziesz żałować
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 14:06   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Ja również jestem blondynką, taką średnią o rozjaśnianych przez słońce pasemkach, o piwnych oczach i raczej jasnej ich oprawie i od jakiegoś czasu zamiast czarnej maskary kupuję brązową i musze przyznać, że o wiele bardziej mi taki kolor pasuje. Wcześniej używałam czarnego tuszu przez dłuuugi czas, więc mam porównanie. A jeśli chodzi o wygląd na rzęsach to faktycznie ciężko stwierdzić na pierwszu rzut oka, że to brąz. Trzeba się przypatrzeć i to najlepiej pod słońce, bo tak z pozoru to wydają się prawie czarne. Piszę prawie, bo u mnie czarne wyglądały trochę nienaturalnie, a brązowe pasują mi jak ulał Wyglądają tak bardzo naturalnie, że można by pomyśleć, że takie mam od urodzenia (szkoda, że nie...). A co do konkretów, to ja osobiście wypróbowałam Maybelline Volume Express, Margaret Astor Exclamation i Max Factor More Lashes. Pierwszy z nich jest najjaśniejszy (ale ne jasny) i najbardziej widoczny na rzęsach jako brąz, pozostałe są raczej ciemne. Nie wiem, na ajkim makijażu Ci zależy, więc ciężko mi powiedzieć, który będzie dla Ciebie naj, naj, naj... Maybellline wydłuża, pogrubia i rozdziela rzęsy (choć na początku trochę sklejał, ale potem się wyrobił), Astor robi wszystko: i wydłuża i podkręca i pogrubia (no i rozdziela), ale wszystko w stopniu raczej delikatnym, za to Max Factor, jak dla mnie jest the best: nie tylko świetnie zagęszcza i zarazem rozdziela rzęsy, ale też znacznie je podkręca i wydłuża. To właśnie moje ostatnie odkrycie i coś czuję, że zostanę z tym tuszem na dłużej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 15:09   #7
Marciaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 19
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Ja również jestem blondynką o jasnej karnacji i używam brązowego tuszu - w zasadzie nie widać że jest on brązowy ale nie stwarza wrażenia zbyt "wyłupiastych" oczu jak to było u mnie przy stosowaniu czarnego tuszu. Ja używam chyba najtańszego z "firmowych" tuszy - Miss Sporty fablous lash waterproof ( odcień 2 cocoa ) - pogrubia, wydłuża i podkręca, jest tani i naprawde jestem z niego bardzo zadowolona - przy dokładnym nalożeniu nie skleja rzęs i nie rozmazuje się, jak dla mnie bobma
Marciaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-01, 15:30   #8
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Ja używałam brązowego Max Factor 2000 Calorie. Dość ciemny kolorek. Właściwie to, że był brązowy widać było dopiero w słońcu.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 19:44   #9
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedz. Chyba mnie przekonalyscieJeszcze niewiem dokladnie jakiej firmy ale wiem ze musze sobie kupic brazowy tusz:P
Pozdrowienia dla wszystkich
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 13:30   #10
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

a ja mam niebieskie oczy i blond wlosy, czy mi pasuje brazowy tusz? i czy moge uzywac w takim wypadku jakiego kolwiek koloru cieni do powiek?
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 13:59   #11
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Hej!
jak najbardziej możesz używać każdego tuszu, odradzam tylko czarnego bo rzęsy wyglądają sztucznie (chyba że własnie takiego efektu oczekujesz )
Moja bratowa ma niebieskie oczka i blond włoski więc mogę Ci powiedzieć jakie jej cienie poleciłam i w ktorych jej ładnie
Ale jeszcze wracając do tuszy to moja bratowa używa jeszcze niebieskiego co bardzo podkreśla kolor jej tęczówki ale ona ma bardzo długie i podkręcone rzęsy z natury więc u niej wystarczy tylko kolorek

Cienie używa w kolorach od różu po fiolet (np. Bourjois Trio D'Ombres albo paletę 4 cieni Sephora)
A ostatnio pomalowałam ją cieniem w kolorze mlecznej czekolady (Maybelline) i wyglądała cudnie
Zimnw brązy odradzam - mozesz wyglądać na zmęczoną...
Odradzam tez cieni w niebieskim kolorze bo zgasisz kolor swoich tęczówek, chyba że bedzie to bardziej granat, albo taki ciemny jeans (np. z Avonu Duo Cienie kolor Midnight)... myślę że może być ładnie

no i tyle... może dziewczyny załączą Ci jakieś fotki makijaży
papa!
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-07, 14:15   #12
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

edytko a ten cień z Maybelline to jaki to jest dokładnie kolorek? Jak sie nazwywa?
A co myślicie o graficie? Mam grafit i brąz z Bourjois jestem zadowolona. I jakoś do chłodnego niebieskiego koloru oczu pasuje mi bardziej grafit a do zieleniastych soczewek brąz. Najbardziej jednak lubie tusze typu "brązowa czerń" ma takie Avon (niestety nie najlepszej jakości) i Max Factor.
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 07:44   #13
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Wiesz, ten cień z Maybelline to dostałam od koleżanki, był raczej z tej starej serii - takie prostokątne pudełeczko... Napisałam do bratowej żeby podała mi numerek (bo ona mieszka pod Koninem ) Jak tylko dostanę info to tu Ci napiszę

Co do tuszy to taki czarno-brązowy ma IsaDora (świetne maskary!!) albo taniutki Pierre Arthes XXL (kolor brown ale b. bliski czerni) ostanio bardzo wysoko oceniany przez wizażanki

kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 11:37   #14
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Bratowa mi napisała że to numerek 115... jest to ciepły brąz zblizony do mlecznej czekolady, lekko perłowy - na pewno nie matowy...
I rewelacyjnie się nakłada dzięki poręcznej pacynce na dłuższej rączce
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 14:09   #15
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Re: Brazowy tusz do rzes!!!!

Witam wizazanki

Doczytalam sie,ze uzywacie brazowego tuszu ,ja mam nowa spirale MAYBELLINE FULLN"SOFT pogrubiajaca dajaca efekt miekkich rzes z dobra rozczesujaca szczoeczka dostalam i nie bede uzywac ,sprzedam ja za 1/3 ceny w sklepie 13zl + koszty przesylki listem poleconym w kopercie babelkowe 4.50 , kolor BRUN LUMIIERE ,na pewno jest w kazdej drogerii i mozna ja obejrzec.
pozdrawiam
ewa
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.