Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 18:00   #121
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
********* Wracaj szybko! Będziemy tęskniły za Twoimi barwnymi makijażami Nasza kreatywna rimmelko ;*

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
hehe, jasne że nie Nie miałam za bardzo czasu



To czekamy do piątku

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Ostatnim makijażem mnie naprawdę oczarowałaś, delikatnie, zwiewnie, kobieco...

Czekamy do piątku i ani dzień dłużej!!



Dzień doberek Wróciłam!!!!!! Troszkę wymęczona, ale w sumie szczęśliwa Lubię takie wyjazdy, zarówno te spontaniczne, jak i te wymyślone i wyczekane przez cały rok Zaraz się tu pojawię makijażowo, no i wieczorkiem będe nadrabiać zaległości w Waszych wątkach - ciekawa jestem, jakie cuda żeście pokazywały podczas mojej nieobecności
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:07   #122
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Teraz zaserwuję Wam łamanie stereotypów Mianowicie mówi się, że nie można używać cieni w takim samym kolorze jak tęczówka. Ja tam takiemu twierdzeniu mówię nie, bo bardzo lubię niebiesko-granatowe makijaże i uważam, że moje łoczko wygląda w tych kolorach całkiem przyzwoicie Zresztą same oceńcie Do makijażu użyłam cienia Rimmel w odcieniu 021 Alluring wymieszanego z innymi cieniami, i maskary 1-2-3 LOOKS ustawionej na poziom 2
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:56   #123
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

ja tez nie sugeruję się ślepo tym "wytycznym" i tez lubię zielone cienie na sobie
i tobie też dobrze w błękicie, a to za sprawą pewnie tej otoczki brązowawej w środku, ślicznie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:23   #124
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ja tez nie sugeruję się ślepo tym "wytycznym" i tez lubię zielone cienie na sobie
i tobie też dobrze w błękicie, a to za sprawą pewnie tej otoczki brązowawej w środku, ślicznie

Bo zasady są po to, aby je łamać
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:43   #125
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Wróciłaś

A kto tak mówi, bo nie słyszałam? Dla mnie to głupia zasada - odpowiednim odcieniem można wydobyć kolor tęczówki Tak samo jak zasada że mocne usta albo mocne oczy- kto coś takiego wymyśla? Na szczęście mądre z nas dziewczynki i dziwnych wytycznych się nie trzymamy

Oko oczywiście świetne, bardzo mi się podoba kolor kreski A kiedy buzia będzie?
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:27   #126
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Wróciłaś

A kto tak mówi, bo nie słyszałam? Dla mnie to głupia zasada - odpowiednim odcieniem można wydobyć kolor tęczówki Tak samo jak zasada że mocne usta albo mocne oczy- kto coś takiego wymyśla? Na szczęście mądre z nas dziewczynki i dziwnych wytycznych się nie trzymamy

Oko oczywiście świetne, bardzo mi się podoba kolor kreski A kiedy buzia będzie?

O tak, zgadzam się, zasada nie jest ok Ja tez bardzo lubię podkreślone oko i do tego na przykład czerwone usta Wszystko jest kwestią odpowiednich proporcji i musi pasować do osobowości i do okazji

Buzia będzie za chwilkę
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:42   #127
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

No i jest buzia, jeszcze przed-wyjazdowa Ciemne oczko, mocniej podkreślone ale nieprzerysowane policzki, i delikatniejsze usta. Rzęsiska wytuszowałam maskarą 1-2-3 LOOKS na poziomie nr 3, dzięki temu nie giną na tle ciemnych cieni. Usta pociągnęłam błyszczykiem Stay Glossy nr 120 Non-Stop Glamour W tym typie makijażu wolę, by cera nie była zbyt błyszcząca, dlatego wyrównałam ją podkładem Stay Matte103 True Ivory oraz zmatowiłam pudrem Stay Matte 004 Sundstorm. Oba produkty sprawiły się wyśmienicie - ładnie zmatowiły cerę nie dając przy tym efektu maski. Dopełnieniem całości jest cień 030 Siren położony delikatnie na szczyty kości policzkowych - razem z różem dało to fajny trójwymiarowy efekt I jak Wam się podoba?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 23:24   #128
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

super, wspaniały i malowniczy powrót )))
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 17:09   #129
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
super, wspaniały i malowniczy powrót )))

Dziękować dziękować

Wczoraj byłam tak padnieta, ze zdążyłam tylko pobieżnie przejrzeć Wasze watki, a dzisiaj od rana byłam zajęta makijażami ślubnymi i dopiero teraz jestem w końcu wolna Postaram się jeszcze dzis wstawić jakis makijaż, bo przecież koniec zabawy tuż tuż...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 22:44   #130
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Żeby się nie zmarnowało i nie zniknęło w czeluściach mojego kompa, dodaję zdjęcia oczka zrobionego przez moim wyjazdem na urlop. Makijażyk prosty, w zieleni i brzoskwince No i tusz 1-2-3 LOOKS na poziomie nr 2 Bonusowo dodaję kilka zdjęć z krótkiego urlopu - kto zgadnie, gdzie byłam? Maskara 1-2-3 LOOKS, podkład mineralny, puder i błyszczyki sprawdziły się w czasie urlopu rewelacyjnie - od zwiedzanie miasta poprzez wycieczkę rowerową przez leśne bezdroża aż po jedzonko w knajpkach i buszowanie w centrach handlowych - sprawiały, że wyglądałam jak człowiek i nie straszyłam innych ludzi swoim wyglądem Cieni w czasie urlopu nie używałam - nie miałam czasu
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-08-14 o 22:45
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 23:06   #131
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Yenn wróciła i od razu zasypała nas makijażami!! Pierwszy jest piękny i pięknie podkreśla twoją tęczówkę ale mój faworyt to zieleń i brzoskwinia mniam!! Uwielbiam zielenie, ostatnio mam na ich punkcie hopla.

Ja się muszę jutro spiąć i też coś jeszcze zmalować a póki co to leczę dziś moje pikne wykwity na czole... Ach ta moja cera...

Pozdrawiam ciepluteńko!!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 23:16   #132
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

haa! jest rowerr! (pomaga na cellulit! :P jasne..... :P)
ale jesteś fajna i uśmiechnięta ))
piękny, kolorowy makijaż, pasuje do Twoich radosnych zdjęć
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 23:28   #133
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Oczka są świetnie podkreślone, tak jak lubię Jest mocno, ciemno, a zarazem błyszcząco

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

zielono - żółte oko też jest niezłe, u Ciebie wszelkie cienie ciekawie wyglądają na powiekach Urlop widzę należy do udanych Gdzie to było, to nie wiem, może jakaś podpowiedź?
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 00:04   #134
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Oczka są świetnie podkreślone, tak jak lubię Jest mocno, ciemno, a zarazem błyszcząco

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

zielono - żółte oko też jest niezłe, u Ciebie wszelkie cienie ciekawie wyglądają na powiekach Urlop widzę należy do udanych Gdzie to było, to nie wiem, może jakaś podpowiedź?
hmm, Toruń?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 11:27   #135
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Yenn wróciła i od razu zasypała nas makijażami!! Pierwszy jest piękny i pięknie podkreśla twoją tęczówkę ale mój faworyt to zieleń i brzoskwinia mniam!! Uwielbiam zielenie, ostatnio mam na ich punkcie hopla.

Ja się muszę jutro spiąć i też coś jeszcze zmalować a póki co to leczę dziś moje pikne wykwity na czole... Ach ta moja cera...

Pozdrawiam ciepluteńko!!

Ja bardzo lubię zielenie, super pasują do mojej tęczówki A pomyśleć, że kiedyś baaaardzo zieleni nie lubiłam
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
haa! jest rowerr! (pomaga na cellulit! :P jasne..... :P)
ale jesteś fajna i uśmiechnięta ))
piękny, kolorowy makijaż, pasuje do Twoich radosnych zdjęć

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Oczka są świetnie podkreślone, tak jak lubię Jest mocno, ciemno, a zarazem błyszcząco

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

zielono - żółte oko też jest niezłe, u Ciebie wszelkie cienie ciekawie wyglądają na powiekach Urlop widzę należy do udanych Gdzie to było, to nie wiem, może jakaś podpowiedź?

Urlop był udany, bo choć krótki, to intensywny Najbardziej dało mi w kość przejechanie ponad 40km ta holenderką - miała cholernie niewygodne siodełko no i nie jest to rower na piaszczyste ścieżki leśne Ale dałam radę
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
hmm, Toruń?

Toruń i Bydgoszcz
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 11:45   #136
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Urlopowy piękny, bardzo twarzowy.. Ale ten poprzedni mnie powalil
Mistrzostwo!!!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 11:53   #137
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Zielono-brzoskwiniowy make up jest boski
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:23   #138
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Urlopowy piękny, bardzo twarzowy.. Ale ten poprzedni mnie powalil
Mistrzostwo!!!

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Zielono-brzoskwiniowy make up jest boski


Dziękuję



Nawet sobie nie wyobrażacie, jak ja lubię siebie i innych malować i pokazywać Wam potem efekty Czasu mi tylko nie starcza, by zrealizować swoje wszystkie pomysły... Konkurs się kończy, ale ja Was serdecznie zapraszam na MM, gdzie się pojawiam (ostatnio rzadziej) z makijażami, na wątek o makijażach mineralnych i na mojego bloga. Chciałabym Was zaprosić też na mój kanał youtube, ale ponieważ nie mam porządnej kamerki, jak niektóre z Was wiedzą, to od ponad roku filmików nie robię i kanał stał się zapomniany i zaniedbany Ale niebawem, mam nadzieję, kanał odżyje i powróci do dawnej świetności Dopóki to jednak nie nastąpi, będę się artystycznie wyżywać w każdy inny dostępny mi sposób


Nie mogę tu nie złożyć serdecznych podziękowań dla organizatorów konkursu - marce Rimmel, magazynowi Uroda i forum wizaz.pl Bycie Ambasadorką Rimmel to ogromne wyróżnienie - bardzo się cieszę, że daliście mi tą możliwość


Chciałam tu rówież podziękować Wam, Dziewczyny, i wyznać, że jestem dumna, że brałam udział w konkursie u boku 29 wspaniałych Kobiet, które mają ogromny talent i których entuzjazm i osobowość mogłam podziwiać. Ogromne buziaki dla Was, Kochane Wasze zdrowie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:50   #139
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Yen, z Twoich makijaży emanuje pozytywna energia. Nie boisz się experymentować z kolorami i pięknie potrafisz je łączyć ze sobą.
Jesteś MISTRZYNIĄ BLENDOWANIA

Do zobaczenia na MM!
__________________


MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 20:24   #140
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Yen, z Twoich makijaży emanuje pozytywna energia. Nie boisz się experymentować z kolorami i pięknie potrafisz je łączyć ze sobą.
Jesteś MISTRZYNIĄ BLENDOWANIA

Do zobaczenia na MM!
Dziękuję, bardzo przyjemnie czyta się takie miłe słowa Zobaczymy się na pewno na MM i na naszym Rimmelowo-plotkowym wątku
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-08-16 o 09:42
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:30   #141
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Wypiję razem z Tobą
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:22   #142
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Yen, urlopowo świetnie a na zdjęciach wyglądasz na taką radosną, az miło popatrzeć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:04   #143
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Wypiję razem z Tobą
Nooo No to siup

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Yen, urlopowo świetnie a na zdjęciach wyglądasz na taką radosną, az miło popatrzeć

Aguś, bo to fajny wyjazd był, szczególnie wycieczka rowerowa i błąkanie się po Toruniu




Skorzystam jeszcze z okazji i podsumuję króciutko swój czas z marką Rimmel Przyznam szczerze - do kosmetyków Rimmel nie byłam przekonana, powodów w sumie brak, ale jakoś nieufnie podchodziłam do tej firmy. Tymczasem okazało się, że kosmetyki te są naprawdę fajne i godne polecenia.

Jeszcze zanim miałam przyjemność być Ambasadorką, miałam styczność z lakierem do paznokci, pudrem brązującym i podkładem Recover. Lakier i puder wyczerpująco opisałam wcześniej. Co do podkładu, to do tej pory gości on w mojej kosmetyczce - jest lekki, daje naturalny rozświetlajacy efekt, słabo kryje, więc polecam raczej dla cer bezproblemowych, jest trwały. Ja używam go również mieszając z innymi podkładami, by dodać im więcej świetlistości

Maskara 1-2-3 LOOKS jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Innowacyjny pomysł ze stopniowaniem ilości tuszu okazał się być naprawdę skuteczny i pomocny w makijażu. Poziom 1 daje naturalne, delikatne podkreślenie rzęs, idealne do make-up-no-make-up; poziom 2 - rzęsy są już grubsze i bardziej zagęszczone, bardziej wyraźne, idelanie podkreślone do codziennego makijażu; poziom 3 - podkreślenie teatralne, akuratne na wieczorne wyjście do klubu czy na kolację. Do tego czerń tuszu jest prawdziwie czarna, tak jak lubię Szczoteczka na każdym poziomie ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich, nie robi grudek ani kleksów na powiece. Tusz trwa na rzęsach cały dzień, nie kruszy się, a zmywanie go jest bardzo proste, wystarczy woda z mydłem - przetestowałam w czasie urlopu Mimo iż nie jest wodoodporny, to przetrwał kąpiel w morzu Mojej Mamy - wielkie wow Moja Ciocia już zapowiedziała, że to będzie jej następny zakup No a mi udało się pod koniec rozmontować buteleczkę - ciekawość zwyciężyła, po prostu musiałam zobaczyć na czym polega ten tajemniczy mechanizm, i przy niejakim wysiłku i pomocy ze strony mojego TZta udało się, ale nie będę Wam zdradzać patentów Rimmela Również przy pomocy TŻta złożyłam buteleczkę z powrotem i nadal się będę cieszyć rzęsami podkreślonymi maskarą 1-2-3 LOOKS - dla mnie tuszem bez wad

Cienie... hmmm... Najbardziej mnie urzekł kolor beżowy metaliczny, 102 Backstage. Ma fajną, jakby lekko mokrą konsystencję, i świetnie wyglada przy każdym kolorze oczu. Jest świetny jako rozświetlacz nałożony delikatnie na szczyty kości policzkowych, w kąciki oczu albo pacnięty na środek ust. Pozostałe kolory, różowy 030 Siren i niebieski 021 Alluring, podobały mi się trochę mniej ze względu na bardziej suchą konsystencję, przez co ich aplikacja była trudniejsza i trudniej było uzyskać bardzo mocne nasycenie koloru. Kolor różowy dobrze się też spisywał jako róż

Podkłady mi się spodobały. Bardzo się ucieszyłam, że jasne kolory pasują do mojej karnacji - spodziewałam się, że będą zbyt ciemne, ale na szczęście się myliłam. Przypadły mi do gustu ich buteleczki - da się je postawić na nakrętce na łazienkowej półce, a ponieważ nie są pękate bez problemu zmieściły się w mojej urlopowej kosmetyczce Konsystencja Lasting Finish jest bardziej bogata, odżywcza, sądzę, że będzie sie nadawał do każdej cery, łacznie z dojrzałą. Z kolei Stay Matte ma lżejszą konsystencję, może ciutkę mniejsze krycie i szybciej zastyga na skórze, dajac ładny satynowy efekt. Oba podkłady bardzo ładnie pachną.

Puder Stay Matte również uważam za udany - ładnie matowi cerę, daje naturalny satynowy efekt, stanowi zgrany duet z podkładem Stay Matte. Szkoda tylko, że nie ma innego pudełeczka i dołaczonego puszku - przy noszeniu w torebce zakrętka się odkręcała i puder był niezabezpieczony Byłoby swietnie, jakby producenci zmienili opakowanie na otwierane z lusterkiem

No i błyszczyki, och ach W obu się zakochałam Odcień 460 Yours Forever - piękna czerwień, bez drobinek, można nią uzyskać zarówno delikatny, jak i mocny efekt. I mój ukochany 120 Non-Stop Glamour - różowy beż ze złotymi drobinkami, piękny, naturalny, cudownie rozświetlający usta. Błyszczyki mają eleganckie opakowanie i świetny aplikator, pozwalajacy dokładnie umalować usta bez użycia lusterka. Pięknie pachną i są nieziemsko trwałe, na pewno wejdą na stałe do mojej kosmetyczki. I nie tylko mojej - Kobiety z mojej rodziny również je pokochały


Podsumowując, mogę z czystym sumieniem polecić kosmetyki Rimmela - to dobra jakość za niewielką cenę
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-08-16 o 09:41
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:43   #144
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Normalnie Bydgoszcz City widzę

Świetny makijażyk i Ty taka radosna
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 20:14   #145
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Normalnie Bydgoszcz City widzę

Świetny makijażyk i Ty taka radosna

Bydgoszcz też odwiedziłam, i okoliczne lasy na rowerze
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.