Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 06:25   #421
deckiy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Spytaj z kim się puszcza, bo z Tobą na pewno nie zaszła. Zapewniam, że to pomoże.
Raczej nie miewam tego typu dziewczyn co ty, sorry.

A co do Nas to lat mamy 18, On kończy Liceum ja szkołę zawodową.
deckiy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 08:05   #422
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez deckiy Pokaż wiadomość
Raczej nie miewam tego typu dziewczyn co ty, sorry.

A co do Nas to lat mamy 18, On kończy Liceum ja szkołę zawodową.

Chyba jednak jesteś opisywaną dziewczyną a nie chłopakiem..
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:02   #423
meta_morfoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 369
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

2 dni po stosunku objawy ciążowe ? wow, to jakiś ewenement
meta_morfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:07   #424
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez deckiy Pokaż wiadomość
Raczej nie miewam tego typu dziewczyn co ty, sorry.
Moje zawsze są rozgarnięte i z poczuciem humoru, innych nie tykam
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:37   #425
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez Sylweczka91 Pokaż wiadomość
Chyba jednak jesteś opisywaną dziewczyną a nie chłopakiem..
Właśnie to wreszcie to pisze chłopak czy dziewczyna...
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:27   #426
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Seks ósmego dnia, co Wy na to?

Zabezpieczenie na sto pro. Jak można stosować leki bez znajomości ulotki?
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:39   #427
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Jeżeli ma się takie schizy po bezpiecznym stosunku to nie jest się jeszcze gotowym na seks.
__________________
Jeżeli jesteś zwolennikiem zdrowego trybu życia, polecam

http://catchyourhealth.blogspot.com/
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 17:15   #428
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Że musicie przystopować z seksem, skoro nie ma pojęcia o antykoncepcji, o tym, w jakich sytuacjach może/nie może dojść do ciąży, ani o tym, że 2 dni po stosunku nie będzie miała żadnych objawów potencjalnej ciąży i ogólnie co to za przyjemność, jak potem panikuje i histeryzuje?

Bądź mądrzejszy od niej i daj na wstrzymanie od wszelkich czynności seksualnych na jakiś czas, bo jeszcze sobie wkręci, że przy pettingu zapłodniłeś ją palcem.
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 17:55   #429
deckiy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez Sylweczka91 Pokaż wiadomość
Chyba jednak jesteś opisywaną dziewczyną a nie chłopakiem..
Sorry za odwrót ona liceum a ja zawodówe.





Ps.

Myślałem że mi doradzicie co jej powiedzieć bo to że on przeczyta na necie to mówi że to nie prawda i bla bla bla... druga kolej rzeczy taka że jej chce się wymiotować to jej mowie że ma iść do lekarza to ona swoje że lekarz nic jej nie powie oprócz że jest w ciązy , wiem sam że to co ona ma na głowie to masakra! Nie powiem jej że nie mam ochoty jej widzieć no bo ona sobie jeszcze bardziej wkręci że jest w ciązy a ja się boje i uciekam
deckiy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:29   #430
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez deckiy Pokaż wiadomość
Sorry za odwrót ona liceum a ja zawodówe.





Ps.

Myślałem że mi doradzicie co jej powiedzieć bo to że on przeczyta na necie to mówi że to nie prawda i bla bla bla... druga kolej rzeczy taka że jej chce się wymiotować to jej mowie że ma iść do lekarza to ona swoje że lekarz nic jej nie powie oprócz że jest w ciązy , wiem sam że to co ona ma na głowie to masakra! Nie powiem jej że nie mam ochoty jej widzieć no bo ona sobie jeszcze bardziej wkręci że jest w ciązy a ja się boje i uciekam
Ona nie jest gotowa na seks. No sory bardzo, ale żeby tak schizować to ja nie wiem. Trzeba być naprawdę niedouczonym żeby wierzyć w takie bajki, jakie ona wierzy.
Z Twojego opisu wynika że, cokolwiek byś jej nie powiedział to ona i tak będzie sobie wmawiać że jest w ciąży. A brzuch ją pewnie boli bo sobie to wkręciła. Autosugestia robi swoje.

Powiedz jej, że skoro jest w ciąży to czym prędzej musi pójść do ginekologa żeby ją zbadał czy wszystko w porządku z "dzidziusiem". Jak jej gin na usg powie, że nic nie ma to moze uwierzy i jeszcze wstydu się naje to zapamięta raz a dobrze żeby nie schizować o ciąży po dwóch dniach od zabezpieczonego stosunku
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:34   #431
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez Wanilianka Pokaż wiadomość
Jeżeli ma się takie schizy po bezpiecznym stosunku to nie jest się jeszcze gotowym na seks.
Zgadzam się z tą opinią.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 18:39   #432
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

kup jej książkę z biologii, A DOWIE SIĘ JAK DOCHODZI DO ZAPŁODNIENIA

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Osobliwy Pokaż wiadomość
Ej.. no spokojnie, warto tak od razu po niej jeździć? -.- Ok, fakt, może rzeczywiście panikuje, jednak zauważcie, że autor tematu nie udzielił kilku ważnych informacji, które mogą ujawnić przyczyny jej zachowania.. Warto by się spytać ile macie lat i kiedy zaczęliście uprawiać seks, jednak tak czy siak te pytania w tym temacie są zbędne, więc do rzeczy. Usiądź z nią spokojnie, wytłumacz, że wszystko było ok, uważałeś itp. itd. Warto również poszukać innej przyczyny tych wymiotów. Mam nadzieję, że pomogłem
16-to letni znawca tematu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:42   #433
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Popieram Osobliwego

Jeśli dziewczyna schizuje, a nie ma powodu to przyczyna jest jedna: Bardzo poważny lęk przed ciążą, tzn. przed tym co by się z nią wiązało. Mam tu na myśli restrykcyjne wychowanie w typie "jak przyjdziesz z brzuchem to Cię z domu wyrzucę", lęk, że nie skończy szkoły, że ludzie będą wytykać palcami i ogólnie wstyd. Czego boi się najbardziej powie ci sama tylko ją podpuść. Do okresu tylko uspokajaj, a po zacznij luźną rozmowę w stylu, czy ma jakąś koleżankę, która wpadła (punkt wyjścia), jak ona to przeżywała, albo co ona myśli o takich sytuacjach i pociągnągnij temat tak, żeby wyczaić jakie są jej największe lęki.

Następnie musisz sam się do nich ustosunkować. Bo ty dla odmiany, byćmoże podchodzisz do sprawy zbyt nonszalancko. Prezerwatywa daje 4 wpadki u 100 par stosujących rok. Inne metody też nie dają 100% pewności. Co zrobiłbyś w przypadku ciąży? Czy zwiał byś? Bo jeśli "gdyby coś poszło nie tak" jesteś pewien, że byś jej nie opóścił to właśnie to jej powiedz, bo właśnie tego pewnie oczekuje, a nie tłumaczenia, dlaczego nic się nie mogło stać.
Jeśli natomiast kategorycznie nie chcesz mieć dzieci to rozważ czy cały ten seks w tym związku ma sen, kiedy wpadka byłaby dla niej taką tragedią

PS. Zrobiłam poprawkę według indexu Pearla

Edytowane przez elamem
Czas edycji: 2012-11-28 o 18:48
elamem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:15   #434
Ingridelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 33
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez deckiy Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi bo kiedyś też ją bolał żełądek i to zwaliła na ciąże bo akurat ją zaczął boleć 2 dni po stosunku. Co ja mam jej mówić?
A od kiedy to żołądek boli od ciąży? Dzidzia robi się w macicy co to w dole brzuszka zaraz jest a nie w środkowej części

Może zjadła coś albo wypiła coś co jej szkodzi?
Albo bidulka ma taką nerwicę żołądka, że z samego strachu przed poczęciem ja skręca z bólu... Niech się uspokoi bo następnym krokiem mogą być gazy a nawet zespół jelita drażliwego... Dość przykra sprawa, jednak z biegunki dziecko się nie narodzi.

Wyślij pannę do ginekologa, najlepiej na standardowe USG macicy i jajników to odrazu się dowie gdzie co ma.
Ingridelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 14:56   #435
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Cytat:
Napisane przez deckiy Pokaż wiadomość
Sorry za odwrót ona liceum a ja zawodówe.





Ps.

Myślałem że mi doradzicie co jej powiedzieć bo to że on przeczyta na necie to mówi że to nie prawda i bla bla bla... druga kolej rzeczy taka że jej chce się wymiotować to jej mowie że ma iść do lekarza to ona swoje że lekarz nic jej nie powie oprócz że jest w ciązy , wiem sam że to co ona ma na głowie to masakra! Nie powiem jej że nie mam ochoty jej widzieć no bo ona sobie jeszcze bardziej wkręci że jest w ciązy a ja się boje i uciekam
Jak się podejrzewa ciąże to się robi testy lub idzie do lekarza. A ona tą całą swoją "ciążę" nie chce ani razu go odwiedzić, bo co on jej powie nowego? Kup jej test.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 07:12   #436
groszek0903
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 38
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

No sorry ale moim zdaniem, jeśli się czegoś robić nie umie... to się tego nie robi!!?? Niech się za to nie bierze jeśli potem nie umiałaby wyciągnąć wniosków a winę zwali na Ciebie... Poza tym nawet jeśli naprawdę byłaby w ciąży to powinna się cieszyć a nie płakać bo to nie gryzie.
groszek0903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 07:18   #437
Nussbeisser
BAN stały
 
Avatar Nussbeisser
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 345
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Biorąc pod uwagę wiek to raczej nie mają się z czego cieszyć gdyby doszlo do ciąży.
Jak dla mnie to strach przed ciążą. Może dajcie sobie na wstrzymanie z tymi rzeczami.
Nussbeisser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 10:47   #438
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

..a ja Ci powiem jedno.. tez schizowalam "ze ciaza"... schizowalam nawet biorac tabletki i nie zapominajac nigdy i uwazajac na wszelkie antybiotyki i inne interakcje... slowem - bez powodu. a dlaczego? bo nie bylam gotowa!
bo panicznie balam sie nie ciazy jako takiej ale CIAZY Z TYM FACETEM. takze ten.

ale w wieku 18-19 to mozna byc jeszcze niegotowym na seks sam w sobie!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:22   #439
Ingridelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 33
Dot.: Urojenia mojej dziewczyny ,,że ciąża''

Święta racja poldzik.
Kiedyś też miałam podobnie. Gdy np. z powodu choroby albo ciągłych podróży okres mi się spóźniał o dzień czy dwa to panikowałam, że jestem w ciąży i obraz końca świata miałam przed oczami.
Teraz, z moim obecnym partnerem tego lęku nie mam. A był moment kiedy okresu nawet w ogóle nie miałam. Myślałam, że jestem w ciąży ale dla pewności sobie czekałam do następnego miesiąca, żeby test zrobić - nie byłam a czas niewiedzy spędziłam uważając i dbając o siebie - tak na wypadek. Choć moja sytuacja życiowa jest bardzo załamująca to ewentualny dar w postaci dziecka mimo tabletek uznałabym bardziej za niespodziankę od losu niż cośkolwiek złego.
Z wcześniejszymi facetami tego spokoju na wypadek wpadki nie miałam.

Edytowane przez Ingridelle
Czas edycji: 2012-12-02 o 19:24
Ingridelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 18:05   #440
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej dziewczynki, może mi podpowiecie coś, bo zaczynam się martwić.
Ostatni okres zaczął się 8 dni temu, był dużo mniej obfity niż zazwyczaj, raczej było to plamienie, na dodatek spóźniony 5 dni (nie zwróciłam uwagi, po prostu dużo stresu ostatnio). Wczoraj pojawił się ból piersi , taki jaki pojawia się zazwyczaj tydzień przed miesiączką(mój cykl trwa 26 dni), dzisiaj pobolewał mnie brzuch jak przed okresem.
Od jakiś 2 tygodni czuję się zawsze zmęczona i chce mi się spać. Po wypiciu alkoholu 3 dni temu wieczorem, rankiem następnego dnia miałam okropne mdłości i wymioty.
Używamy prezerwatyw, ale na początku listopada zdarzyło się, że po prostu ich nie mieliśmy i dwa razy kochaliśy się bez nich, ale długo przed "finałem" przechodziliśmy na seks oralny.
Wizyte do gina mam umówioną dopiero za dwa tygodnie, przez najbliższy tydzień nie mam możliwości zakupunia testu.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:00   #441
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Moim zdaniem, trochę sobie wmawiasz. Odnośnie alkoholu to czasem po prostu nam "nie siądzie" i są różnego rodzaju problemy żołądkowe, ból piersi zdarza się czasem tak po prostu. Pomimo tego, jeśli kochaliście się, bez zabezpieczeń nawet jeśli nie było finału w środku (przecież przed wytryskiem, też wydziela się płyn, w którym znajdują się plemniki), możesz być w ciąży.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 12:38   #442
klusek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 96
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dziewczyny,
ostatni okres miałam 29 października. Teraz spóźnia mi się już ok. tygodnia. Nigdy nie uprawiałam seksu ze swoim chłopakiem, jedyne do czego się posunęłam, to pieszczenie go ręką, do końca. Byłam wtedy ubrana, on mnie na pewno nie dotykał, miałam też wtedy okres. Te pieszczoty zdarzyły się może dwa razy w ciągu ostatniego miesiąca, z czego raz, kiedy miałam okres. On nigdy mnie tam nie dotykał. Zawsze po całej akcji myłam ręce, to na pewno. Po umyciu rąk i upłynięciu kilkunastu minut, zmieniałam tampona.
Wiem że to jest strasznie głupie, ale wkręcam sobie nie wiadomo co. Okres spóźnia mi się już tydzień, wczoraj zauważyłam u siebie brązowe plamienie z odrobiną krwi, co trwa do teraz.
Muszę dodać, że mialam kiedys torbiel na jajniku, jestem po zabiegu laparoskopii. Ostatnio jajnik bardzo mnie bolał. Czy ta cała sytuacja może być spowodowana nawrotem torbieli albo jakimiś zaburzeniami hormonalnymi? Bo przecież nie mogę być w ciązy, prawda?
Nakrzyczcie na mnie proszę, przecież wiem skąd się biorą dzieci.
klusek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:03   #443
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez klusek78 Pokaż wiadomość
D
Muszę dodać, że mialam kiedys torbiel na jajniku, jestem po zabiegu laparoskopii. Ostatnio jajnik bardzo mnie bolał. Czy ta cała sytuacja może być spowodowana nawrotem torbieli albo jakimiś zaburzeniami hormonalnymi? Bo przecież nie mogę być w ciązy, prawda?
Nakrzyczcie na mnie proszę, przecież wiem skąd się biorą dzieci.
No i masz odpowiedź. W ciąży nie jesteś, ale do lekarza marsz!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:04   #444
Lita1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Antykoncepcja i płodność po ciąży?

Witam.
Mam pytanie, niewiem gdzie je zadać więc pierwsze miejsce które wpadło mi w ręce to to.
Więc brałam proszki antykoncepcyjne (Syndi 35) 4 miesiące, po ostatnim opakowaniu dostałam okres i zaczęłam nowy blister. Jednak wzięłam tylko jedną tabletkę i reszty już nie bralam, po 4 dniach znowu dostałam okres i pod jego koniec współżyłam z chlopakiem. A teraz pytanie czy jest jakakolwiek szansa że mogę być w ciąży?
Lita1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:45   #445
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Antykoncepcja i płodność po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Lita1991 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pytanie, niewiem gdzie je zadać więc pierwsze miejsce które wpadło mi w ręce to to.
Więc brałam proszki antykoncepcyjne (Syndi 35) 4 miesiące, po ostatnim opakowaniu dostałam okres i zaczęłam nowy blister. Jednak wzięłam tylko jedną tabletkę i reszty już nie bralam, po 4 dniach znowu dostałam okres i pod jego koniec współżyłam z chlopakiem. A teraz pytanie czy jest jakakolwiek szansa że mogę być w ciąży?
jedyna pewna metoda antykoncepcji jest brak seksu

w innym przypadku jakas mozliwosc jest praktycznie zawsze !
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 15:18   #446
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Antykoncepcja i płodność po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Lita1991 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pytanie, niewiem gdzie je zadać więc pierwsze miejsce które wpadło mi w ręce to to.
Więc brałam proszki antykoncepcyjne (Syndi 35) 4 miesiące, po ostatnim opakowaniu dostałam okres i zaczęłam nowy blister. Jednak wzięłam tylko jedną tabletkę i reszty już nie bralam, po 4 dniach znowu dostałam okres i pod jego koniec współżyłam z chlopakiem. A teraz pytanie czy jest jakakolwiek szansa że mogę być w ciąży?
Oczywiście, że tak.
I to spora
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 21:51   #447
justmeatall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Antykoncepcja i płodność po ciąży?

hej dziewczyny
ja też chciałam zadać pytanie. otóż dzisiaj miałam z moim chłopakiem pierwszy raz, użyliśmy prezerwatywy, bardzo mnie bolało, trudziliśmy się i takie tam... i kiedy był tak w 1/4, czyli niewiele (tak, to głupio brzmi) we mnie to prezerwatywa pękła... już wtedy był nie do końca sztywny, w zbiorniczku było odrobinę płynu (preejakulat ? właśnie nie wiem , bo do wytrysku było jeszcze daleko) i od razu poleciałam do łazienki wytrzeć to wszystko.
mój cykl trwa jakieś 32-36 dni, ostatnie krwawienie miałam 25 listopada, trwało 7 dni. i tu moje pytanie... czy jest jakaś możliwość ciąży ? pozdrawiam
justmeatall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 05:18   #448
justmeatall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Antykoncepcja i płodność po ciąży?

Nie mogę spać ze stresu...
justmeatall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 09:49   #449
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

jeśli prezerwatywa pękła, to w jaki sposób sprawdziliście, że w zbiorniczku jest płyn?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 10:02   #450
justmeatall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
jeśli prezerwatywa pękła, to w jaki sposób sprawdziliście, że w zbiorniczku jest płyn?
Czułam to ale nie w sobie tylko na sobie, 'mokre' miałam wargi sromowe ale dokładnie pamiętam ze nic we mnie w środku nie pękło. Głównie chcialam wiedziec czy plemniki ( znikoma ilość bo to nie była sperma) mogą przedostać się wglab mnie jeśli preejakulat został tylko u wejscia do pochwy?
justmeatall jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.