Dziewczyny z Irlandii, cz. 2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 23:05   #301
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

ale tu puchy !!!!!!!!!

Pogoda naprawde piekna dzis była...
Dalej mam okna pootwierane i gorąco...

podróze..... no ciekawe jak to bedzie teraz podrózówac w trójeczke...
Pierwszy lot mamy 8 lipca do Włoch na 2 tygodnie....
juz sie nie moge doczekac wylegiwania na plazy

U nas tez zabkow c.d. ..Raz jest lepiej a raz gorzej...
Sa dni ze nosze Alana cały czas na rękach i kregosłup to juz mi po prostu wysiada..
No a czasami to spi jak suseł a ja co 5 min sprawdzam czy oddycha....
ach... te dzieciaczki i uroki bycia mamuska
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:35   #302
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
witam sie

z tej stronki tyle co wylapalam to wypadzik marzenie na Ibize
musze cie Marys zasmucic,bo tam wcale nie jest tak fajnie jak sie wydaje
moja siostra tam byla rok temu na 2 tyg
leciala z Irl
jest mloda,lubi imprezowac itd,ale podsumowala,ze Ibiza jest przereklamowana,nudna wrecz
ilez mozna sie bawic,to wyspa typowych dyskotek w kolo
nic z innych atrakcji
dwie osoby z jej hotelu zmarly z przedawkowania na baletach
no nic,mnie tam nie ciagnie ,wole np wypadzik jakis do Tajlandii,badz powtorke w Turcji,piekny kraj jest co zwiedzac
choc tez na Kanary bym sie stad wybrala bo blizej albo Dominikane
pieniazkow jednak brak i co jak co ,ale na razie zaprzestaje na marzeniach
Milkus mi to wystarczy czyli jednym slowem Ibiza w sam raz dla mnie ....ale to na razie odległa przyszłosc
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 00:46   #303
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

ufff, jak duszno.. wróciłam z pracy i nie ma prawie czym oddychać

kontynuując wątek podróżniczy.. dziewczyny co polecacie na podróż poślubną? chodzi nam o wyjazd 2tygodniowy.. trochę zwiedzania i trochę lenistwa na plaży nie chcemy żadnych Egiptów czy Tunezji.. myśleliśmy o Dominikanie, Kubie, może Kreta mój P. coś wspomina o Mauristiusie.. z jednej strony nie chcemy wydać 10 czy 15 tys.. ale z drugiej strony, podróż poślubna jest raz w życiu i nie wiadomo kiedy indziej będzie czas i pieniądze, żeby gdziekolwiek pojechać.. więc chcemy zaszaleć i jechać w jakieś naprawdę niezwykłe miejsce..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 09:12   #304
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

dzien dobry

kac... suszy.......... cierpie .....
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 09:25   #305
Ania mama Buddy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 278
GG do Ania mama Buddy Send a message via Skype™ to Ania mama Buddy
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Hej kobietki i znów mamy upały
Słońce świecie nad nami lalalalla....... jest super Ja tylko się przywitam i uciakem z synkiem z domu na cały dzień!!! Obiadek już gotowy, wysprzątane mam to nie będę marnować czasu tylkow ogrodzie ale uciekamy w świat heheh.
ferguusson- to Kochaniutka rosołek wstawiać na palnik albo zimnego mleka się napić- zaraz pomoże. Jak jest kacyk to znaczy, ze imprezka byłą super
martiryb- myślę, że ciekawe miejsca wymieniłaś na tę podróż poślubną, wiesz wszytsko zależy od głębokości kieszeni ja np marzę o emiratach arabskich, o chinach i japonii, o seszelach, Jamajka fajna ale zbyt niebezpieczna więc odpada, Afryka też super ...Pomarzyć zawsze można. Pamiętaj tylko, o tym by przy wyborze pamiętać o różnym klimacie, sprawdzajcie dobrze miesiące w których macie wyjechać i te miejsca jaka jest tam wtedy pogoda by nie mieć zonka i nie natrafić np na porę deszczową bo był by klops
elcia0787- ojjj Słońce wiem jak się czujesz jeszcze pamiętam jak tuliłam sedesik aż 4 miesiące!!!!!! A z drugiej strony przynajmniej wiesz, ż emaleństwo pięknie rośnie, rozwija się i daje Ci o tym znać . Zastanawialiście się już czy chcecie poznać płeć jeszcze w czasie ciązy???


Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!
Ania mama Buddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 09:40   #306
cas321lalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Czesc dziewczyny, jestem tu nowa i chcialam sie przywitac.

Mowilyscie o Ibize, ja lece tam na tydzien za niecale 3 tygodnie, jak wroce to Wam powiem czy oplaca sie jechac (ale to chyba zalezy od nastawienia, wszedzie mozna sie dobrze bawic: ) )

Pozdrawiam Was serdecznie
cas321lalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:53   #307
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ufff, jak duszno.. wróciłam z pracy i nie ma prawie czym oddychać

kontynuując wątek podróżniczy.. dziewczyny co polecacie na podróż poślubną? chodzi nam o wyjazd 2tygodniowy.. trochę zwiedzania i trochę lenistwa na plaży nie chcemy żadnych Egiptów czy Tunezji.. myśleliśmy o Dominikanie, Kubie, może Kreta mój P. coś wspomina o Mauristiusie.. z jednej strony nie chcemy wydać 10 czy 15 tys.. ale z drugiej strony, podróż poślubna jest raz w życiu i nie wiadomo kiedy indziej będzie czas i pieniądze, żeby gdziekolwiek pojechać.. więc chcemy zaszaleć i jechać w jakieś naprawdę niezwykłe miejsce..
Nie załujcie sobie, bo tak jak wspomniałaś, taka podróz wymarzona moze juz sie nie przytrafic, poki mozecie i stac Was to wam sie to nalezy

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
dzien dobry

kac... suszy.......... cierpie .....


Cytat:
Napisane przez Ania mama Buddy Pokaż wiadomość
Hej kobietki i znów mamy upały
Słońce świecie nad nami lalalalla....... jest super Ja tylko się przywitam i uciakem z synkiem z domu na cały dzień!!! Obiadek już gotowy, wysprzątane mam to nie będę marnować czasu tylkow ogrodzie ale uciekamy w świat heheh.

Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty to zaradna kobietka jestes, kiedy ja ledwo oczy otwieram, Ty juz wszystko masz wysprzatane i ugotowane
Pogoda boska, tym bardziej ,ze w koncu jakis superaśny wiaterek chłodzi. Nie znosze upałów
Moze uda mi sie mojego na jakis piknik obiadkowy wyciągnąć nad jeziorko
Teraz kawka, potem prysznic i w swiat a wieczorem spotkam sie z naszą pijaczką

Cytat:
Napisane przez cas321lalala Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa i chcialam sie przywitac.

Mowilyscie o Ibize, ja lece tam na tydzien za niecale 3 tygodnie, jak wroce to Wam powiem czy oplaca sie jechac (ale to chyba zalezy od nastawienia, wszedzie mozna sie dobrze bawic: ) )

Pozdrawiam Was serdecznie
Witamy nową :kwiatek:

Bedziemy wdzieczne za relacje z Ibizy
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 12:55   #308
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

elcia0787- ojjj Słońce wiem jak się czujesz jeszcze pamiętam jak tuliłam sedesik aż 4 miesiące!!!!!! A z drugiej strony przynajmniej wiesz, ż emaleństwo pięknie rośnie, rozwija się i daje Ci o tym znać . Zastanawialiście się już czy chcecie poznać płeć jeszcze w czasie ciązy???


Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!! [/QUOTE]


tak i doszlismy do wniosku ze chcemy poznac plec bo juz wczesniej bedzie mozna kupowac ciuszki i inne rzeczy typu wozek itp a po porodzie to nie bedzie czasu zbytnio.

a u mnie dzisiaj pogoda jak marzenie upal normalnie jak weekend bedzie taki to wyciagne mojego TZ cika nad morze
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:39   #309
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

niech ktos skroci me cierpieniaaaa....


jezu.. nidgy wiecej...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:21   #310
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
niech ktos skroci me cierpieniaaaa....


jezu.. nidgy wiecej...
Dobic ją , dobic
Moze drineczka Madziu


Ja własnie wróciłam z pikniku nad jeziorkiem.
Pogoda dzis cudowna
Życ , nie umierac

Edytowane przez HAMALIELKA
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:42
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:12   #311
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

dziewczynki: w temacie rozrywka filmowa:




nie polecam..
(nawet w wersji hangover nie moglam przetrawic..-a szkoda, zapowiadal sie ciekawie i troche czekalam na niego..)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 22:31   #312
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

dobry wieczór

troszke oddechu po pracy i do spania, bo o 4ej rano wstajemy i jedziemy do Belfastu

dobranoc

Cytat:
Napisane przez Ania mama Buddy Pokaż wiadomość
martiryb- myślę, że ciekawe miejsca wymieniłaś na tę podróż poślubną, wiesz wszytsko zależy od głębokości kieszeni ja np marzę o emiratach arabskich, o chinach i japonii, o seszelach, Jamajka fajna ale zbyt niebezpieczna więc odpada, Afryka też super ...Pomarzyć zawsze można. Pamiętaj tylko, o tym by przy wyborze pamiętać o różnym klimacie, sprawdzajcie dobrze miesiące w których macie wyjechać i te miejsca jaka jest tam wtedy pogoda by nie mieć zonka i nie natrafić np na porę deszczową bo był by klops
kieszeń głęboka nie jest, ale to w końcu podróż poślubna.. z założenia jedyna w życiu
Chiny i Japonia też bym bardzo chciała, ale tam to raczej zwiedzanie.. tak samo Emiraty.. kiedyś marzyłam o Dubaju.. ale mi się również marzy plaża, palmy, drinki z parasolkami i słodkie lenistwo więc musimy to jakoś połączyć..

ślub 12 czerwca 2010 podróż od razu 'po'.. czyli około 15ego czerwca.. chyba powinno być wszędzie ciepło co

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
Nie załujcie sobie, bo tak jak wspomniałaś, taka podróz wymarzona moze juz sie nie przytrafic, poki mozecie i stac Was to wam sie to nalezy
stać nas na wydanie kilkunastu tysięcy na kilkudniowy wyjazd raczej średnio ale póki mieszkamy tutaj stać nas dużo bardziej niż pewnie stać będzie jak wrócimy do Polski.. więc albo teraz albo może już nigdy
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:32   #313
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

No cos Ty Madzik, a tak fajnie sie zapowiadał...rzeczywiscie taka kicha

Widziałaś kiedys "Kult" z Nicolasem Cage ... tak samo zapowiadał sie ciekawie, w sumie cała fabuła nawet ok, choc troche nudnawa, a zakonczenie - porazka.
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:34   #314
Ania mama Buddy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 278
GG do Ania mama Buddy Send a message via Skype™ to Ania mama Buddy
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

TŻ od 7 do 22 był w pracy, synuś przechodzi taki bunt dwulatka że już nie wiem co mam robić.... Dziecko mnie bije!!! Ze sklepów musze uciekać, a najlepiej do nich nie chodzić!! Do teraz junior nie śpi!!!
Po takim dniu dopadła mnie migrena--->padam, kładę się spać!!! Mam dość!!!
Miłego wieczorku!!!
Ania mama Buddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:52   #315
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ania mama Buddy Pokaż wiadomość
TŻ od 7 do 22 był w pracy, synuś przechodzi taki bunt dwulatka że już nie wiem co mam robić.... Dziecko mnie bije!!! Ze sklepów musze uciekać, a najlepiej do nich nie chodzić!! Do teraz junior nie śpi!!!
Po takim dniu dopadła mnie migrena--->padam, kładę się spać!!! Mam dość!!!
Miłego wieczorku!!!
Przykro mi strasznie Aniu .
Ale pocieszaj sie faktem ,ze to pewnie przejsciowe. Mały moze miał zły dzien, w koncu dzieci tez takie dni mniewają
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 23:24   #316
ABooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 255
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

widziałam ten film również
sądziłam że skoro Cage tam gra to bedzie super,ale porażka totalna, nie lubie aż tak fantastycznych filmów

widziała którać najnowszą produkcje allen'a? (zapomniałam nazwe) korci mnie żeby zobaczyć
__________________
Remember: Ur more beutiful than u know, more talented than u think, and more loved than u can imagine...

nowe nadzieje
ABooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 23:42   #317
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

My najprawdopodobniej wybierzemy sie jutro na "Transformera" w koncu

Aaaaa...zeby nie było,ze na odwyk poszłam Wasze zdrówko własnie wypiłam z TZ -em
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 00:15   #318
ABooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 255
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

no no Maryś :P drinkujesz
to chyba ja tylko taka swieta zostałam i wstrzemięźliwość wyznaje :P
__________________
Remember: Ur more beutiful than u know, more talented than u think, and more loved than u can imagine...

nowe nadzieje
ABooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 00:39   #319
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez ABooka Pokaż wiadomość
no no Maryś :P drinkujesz
to chyba ja tylko taka swieta zostałam i wstrzemięźliwość wyznaje :P
Koniecznie trzeba to zmienic Alicjo
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 08:23   #320
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

dziendoberek dziewczynki !!!!!

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

kieszeń głęboka nie jest, ale to w końcu podróż poślubna.. z założenia jedyna w życiu
Chiny i Japonia też bym bardzo chciała, ale tam to raczej zwiedzanie.. tak samo Emiraty.. kiedyś marzyłam o Dubaju.. ale mi się również marzy plaża, palmy, drinki z parasolkami i słodkie lenistwo więc musimy to jakoś połączyć..

ślub 12 czerwca 2010 podróż od razu 'po'.. czyli około 15ego czerwca.. chyba powinno być wszędzie ciepło co


stać nas na wydanie kilkunastu tysięcy na kilkudniowy wyjazd raczej średnio ale póki mieszkamy tutaj stać nas dużo bardziej niż pewnie stać będzie jak wrócimy do Polski.. więc albo teraz albo może już nigdy
pieknie !!! niczego nie żałujecie, zaszalejcie ile wlezie
bo pózniej z dzieciaczkami to juz nie to samo...

Cytat:
Napisane przez Ania mama Buddy Pokaż wiadomość
TŻ od 7 do 22 był w pracy, synuś przechodzi taki bunt dwulatka że już nie wiem co mam robić.... Dziecko mnie bije!!! Ze sklepów musze uciekać, a najlepiej do nich nie chodzić!! Do teraz junior nie śpi!!!
Po takim dniu dopadła mnie migrena--->padam, kładę się spać!!! Mam dość!!!
Miłego wieczorku!!!
wspólczuje i rozumiem...
Tez mam z Alanem cieżkie dni i do tego nocki nie przespane....
Juz sama niewiem czy to zeby mu ida czy co....
W buzke zagladam i zagladam i co... wczesniej wydawało mi sie
ze juz widac cos białego w dziąsełku .. a tera to juz sama niewiem.....
wczoraj nosiłam Alana na rekach od 17:30 do 21:30...
boshe..... Juz nie moge sie doczekac tego wyjazdu do włoch..
mam nadzieje ze tesciowa pobawi troche małego a je sobie odpoczne
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:49   #321
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dobry wieczór

troszke oddechu po pracy i do spania, bo o 4ej rano wstajemy i jedziemy do Belfastu

dobranoc


kieszeń głęboka nie jest, ale to w końcu podróż poślubna.. z założenia jedyna w życiu
Chiny i Japonia też bym bardzo chciała, ale tam to raczej zwiedzanie.. tak samo Emiraty.. kiedyś marzyłam o Dubaju.. ale mi się również marzy plaża, palmy, drinki z parasolkami i słodkie lenistwo więc musimy to jakoś połączyć..

ślub 12 czerwca 2010 podróż od razu 'po'.. czyli około 15ego czerwca.. chyba powinno być wszędzie ciepło co


stać nas na wydanie kilkunastu tysięcy na kilkudniowy wyjazd raczej średnio ale póki mieszkamy tutaj stać nas dużo bardziej niż pewnie stać będzie jak wrócimy do Polski.. więc albo teraz albo może już nigdy

Ja tez wychodze z zalozenia ze podroz poslubna ma byc niezapomniana. Jest jedyna w zyciu, wyjatkowa i ma byc dokladni taka jak chcecie. To niekoniecznie rowna sie wydaniu kilkudziesieciu tysiecy-marzeniem moich znajomych bylo jechac na Mazury(bo tam sie poznali) i dla nich to byl wlasnie ten wyjatkowy wyjazd. Moj Tz chcialby chyba na Barbados najbadziej(idealna lokalizacja do wypoczynku, spa, plaza.. do zwiedzania niewiele, poza urokliwymi miejscami ktorych tu nie znajdziesz) i urlop tam jest drooogi.. ale nie wybralam bym sie tam w zadnym innym celu niz wlasnie podroz poslubna.

I dokladnie-mieszkajac w Polsce bylo by znacznie trudniej odlozyc na slub czy podroz poslubna-tutaj przynajmniej jest odrobine latwiej wiec trzeba korzystac poki mozna

Milej wizyty w Belfasie


Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
No cos Ty Madzik, a tak fajnie sie zapowiadał...rzeczywiscie taka kicha

Widziałaś kiedys "Kult" z Nicolasem Cage ... tak samo zapowiadał sie ciekawie, w sumie cała fabuła nawet ok, choc troche nudnawa, a zakonczenie - porazka.
#
I wlasnie blizniaczo przypominal mi Kult (de facto porazka na calej linii). Tz skwitowal to stwierdzeniem-"jak juz nie maja pomyslu jak wybrnac z totalnie nielogicznej plataniny watkow-to zawsze koncza film tym samym motywem.. "/ eh.. strata czasu-ale lubie dobrnac do konca filmu. A szkoda, bo zapowiadal sie ciekawie, interesujacy motyw z tymi liczbami, a na koniec wszystko splycili. Strasznie byl niespojny.

Z drugiej strony ostatnia scena przypomniala mi troszke "Zrodlo"(tez zjechane przez widzow i krytykow-moze za duzo oczekiwali po Requiem-ale wg mnie mial cos w sobie ten film..)Tylko ze niespojnosc "Zrodla" miala nadal ten illogiczny sens-i bylas przygotowana na to.. Natomist "Kult" czy "Knowing" pomieszal to strasznie w srednio smaczna breje..
ehh..


Cytat:
Napisane przez Ania mama Buddy Pokaż wiadomość
TŻ od 7 do 22 był w pracy, synuś przechodzi taki bunt dwulatka że już nie wiem co mam robić.... Dziecko mnie bije!!! Ze sklepów musze uciekać, a najlepiej do nich nie chodzić!! Do teraz junior nie śpi!!!
Po takim dniu dopadła mnie migrena--->padam, kładę się spać!!! Mam dość!!!
Miłego wieczorku!!!
Kurcze, Aniu.. jesli moge cos Ci poradzic-na "Mamie z klasa" sa swietne watki czasem i porady...
biedna

Cytat:
Napisane przez ABooka Pokaż wiadomość
widziałam ten film również
sądziłam że skoro Cage tam gra to bedzie super,ale porażka totalna, nie lubie aż tak fantastycznych filmów

widziała którać najnowszą produkcje allen'a? (zapomniałam nazwe) korci mnie żeby zobaczyć
A ja wlasnie nie lubie Cage'a. Strasznie plytko gra, irytuje mnie jego szeroki(czytaj 2) wyrazy twarzy.. Tak samo gra w "Next", tak samo w "Kulcie" i w "Face off"...
Abooka-pytasz o "Whatever works" czy ten o Barcelonie(nie pamietam tytulu..tylko ze on juz chyba w tamtym roku wyszedl..)?



Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
My najprawdopodobniej wybierzemy sie jutro na "Transformera" w koncu

Aaaaa...zeby nie było,ze na odwyk poszłam Wasze zdrówko własnie wypiłam z TZ -em
Transformers... yesssssssssssss... Nie namowie Tzta by jeszcze raz isc do kina, ale poczekamy na plytke i bede kazdego wieczoru walkowac....
Uwielbiam ten film..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:17   #322
ABooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 255
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

tak właśnie chodziło mi o vicky cristina barcelona...
ale nie wiedziałam ze wyszedł juz w zeszłym roku
uwielbiam hiszpańskie klimaty
__________________
Remember: Ur more beutiful than u know, more talented than u think, and more loved than u can imagine...

nowe nadzieje
ABooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:41   #323
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez ABooka Pokaż wiadomość
tak właśnie chodziło mi o vicky cristina barcelona...
ale nie wiedziałam ze wyszedł juz w zeszłym roku
uwielbiam hiszpańskie klimaty
film akurat znam tylko z trailerow.. a mamy chyba go w domu, wiec moze dzis wlaczymy

A bylas w Barcelonie kiedys...?

Ps. Kurcze, taka "ladna" liczba postow.. az szkoda ja popsuc
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-06-25 o 13:48
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:01   #324
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Ps. Kurcze, taka "ladna" liczba postow.. az szkoda ja popsuc

Diablico Ty jedna
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:27   #325
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
Diablico Ty jedna
i teraz moge napisac niewiele wnoszacy post..:




uzebienie tez mam takie biale
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:39   #326
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

http://www.youtube.com/watch?v=gUQMr...4FACA9&index=0

Obejrzyjcie to koniecznie ja poplakałam sie ze smiechu
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:50   #327
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez ABooka Pokaż wiadomość
tak właśnie chodziło mi o vicky cristina barcelona...
ale nie wiedziałam ze wyszedł juz w zeszłym roku
uwielbiam hiszpańskie klimaty
o tak mi sie podobal bardzo taki lekki widzialam juz chyba 3 razy.....i muzyka-uwielbiam hiszpanskie kawalki, kuchnie i nie wiem co jeszcze do barcelony planuje sie wybrac z TZ mam nadzieje ze juz niedlugo....hiszpanska kuchnia......mam juz jedna ksiazke kucharska o smakach hiszpanii myslalam ze zakupie dzis druga ale wpadla mi fajniutka ksiazka o makaronach
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:50   #328
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=gUQMr...4FACA9&index=0

Obejrzyjcie to koniecznie ja poplakałam sie ze smiechu
dobre dobre : hahaha:
zaraz pokaze mojemu tz...:hah aha:
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:21   #329
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=gUQMr...4FACA9&index=0

Obejrzyjcie to koniecznie ja poplakałam sie ze smiechu

bardzo fajne pokazalam w pracy..
prosimy o wiecej..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:35   #330
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Dziewczyny z Irlandii, cz. 2

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
o tak mi sie podobal bardzo taki lekki widzialam juz chyba 3 razy.....i muzyka-uwielbiam hiszpanskie kawalki, kuchnie i nie wiem co jeszcze do barcelony planuje sie wybrac z TZ mam nadzieje ze juz niedlugo....hiszpanska kuchnia......mam juz jedna ksiazke kucharska o smakach hiszpanii myslalam ze zakupie dzis druga ale wpadla mi fajniutka ksiazka o makaronach
To teraz juz wiem dlaczego poszlismy do Hiszpanskiej restauracji na spotkaniu

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
dobre dobre : hahaha:
zaraz pokaze mojemu tz...:hah aha:
4 razy to oglądałam i za kazdym razem pekałam ze smiechu

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
bardzo fajne pokazalam w pracy..
prosimy o wiecej..
Takie rzeczy to tylko moj Jacus serwuje
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.