Panny Młode 2020 cz. III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-17, 07:19   #301
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My nie mamy zastrzeżeń do naszych usługodawców. Było przecudnie! Mimo kilku potknięć sali przed całą imprezą, na weselu wszystko było tak zorganizowane, a jedzenie przepyszne, że wybaczyłam wszystko i zrobiłabym tam swój bal drugi raz.

U nas ostatecznie ze 169 zaproszonych były 103 osoby (poodpadała też część osób towarzyszących). Wszyscy, którzy zadeklarowali przyjście byli, nikt nas nie wystawił.

Ja miałam mieć @ na ślub, więc wzięłam tabletki bez przerwy. I faktycznie nie dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na wrzesień miałam mieć @, ale też zaczęłam brać tabletki, żeby sobie poprzesuwać i rzeczywiście nie dostanę.

Bardzo Ci zazdroszczę, pozytywnie oczywiście, Twojej imprezy.
Gratulacje.
My zapraszaliśmy około 220 osób. Na chwilę mamy zadeklarowanych 120-130 (czekamy jeszcze na kilka odpowiedzi)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 07:19   #302
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja na wrzesień miałam mieć @, ale też zaczęłam brać tabletki, żeby sobie poprzesuwać i rzeczywiście nie dostanę.

Bardzo Ci zazdroszczę, pozytywnie oczywiście, Twojej imprezy.
Gratulacje.
My zapraszaliśmy około 220 osób. Na chwilę mamy zadeklarowanych 120-130 (czekamy jeszcze na kilka odpowiedzi)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A do kiedy macie termin potwierdzeń?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 08:54   #303
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
A do kiedy macie termin potwierdzeń?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teoretycznie mieliśmy do lipca, bo musimy załatwiac noclegi, ale w związku ze zmianami w organizacji pracy straży, daliśmy znajomym z pracy TZ więcej czasu... Dopiero w przyszłym tygodniu będą mieli grafiki, a wstrzymano urlopy, więc wtedy okaże się, czy będą mogli być czy nie... Stąd to wahanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 11:59   #304
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja właśnie wróciłam z polowania na bieliznę. Trochę wydałam, ale jestem zadowolona, jednak dobrze dobrana bielizna zdecydowanie poprawia wygląd sylwetki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 05:42   #305
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Aaaa! U mnie już miesiąc po ślubie. Dziewczyny które sa przed - totalnie nie ma sie czym stresować!
U mnie to był najpiękniejszy dzień, ja czułam sie jak milion dolarów, wszystko sie super udało
Jedzenie goście bardzo chwalili, dj się sprawdził - na parkiecie zawsze ktoś tańczył, tort pyszny, pierwszy taniec wyszedł nam idealnie, przysięga też super. Bałam sie ze sie popłacze, ale wyszła elegancko, głośno i wyraźnie. Mówiliśmy bez mikrofonu, a goście mówili ze wszystko bylo słychać. No i do 7 rano przetrwałam w butach na obcasach - nie wiem czy to magia butów czy endorfin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 06:15   #306
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Aaaa! U mnie już miesiąc po ślubie. Dziewczyny które sa przed - totalnie nie ma sie czym stresować!
U mnie to był najpiękniejszy dzień, ja czułam sie jak milion dolarów, wszystko sie super udało
Jedzenie goście bardzo chwalili, dj się sprawdził - na parkiecie zawsze ktoś tańczył, tort pyszny, pierwszy taniec wyszedł nam idealnie, przysięga też super. Bałam sie ze sie popłacze, ale wyszła elegancko, głośno i wyraźnie. Mówiliśmy bez mikrofonu, a goście mówili ze wszystko bylo słychać. No i do 7 rano przetrwałam w butach na obcasach - nie wiem czy to magia butów czy endorfin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że tak wszystko dobrze wspominasz
Nie ma się czym stresować, gdy wszystko dograne i zaklepane (dj, makijaż, fryzura itd.). Jak tego nie ma, to stres bywa uzasadniony

Wczoraj miałam bardzo nostalgiczny dzień, bo pobeczałam się podczas pisania artykuliku do gazetki ślubnej na temat udanych związków z rodziny. Pisałam o rodzicach i łzy płynęły jak głupie
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 07:13   #307
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość


Wczoraj miałam bardzo nostalgiczny dzień, bo pobeczałam się podczas pisania artykuliku do gazetki ślubnej na temat udanych związków z rodziny. Pisałam o rodzicach i łzy płynęły jak głupie

I jeszcze do ślubu wiele razy się popłaczesz. Emocje są ogromne. Nie można tego do niczego innego porównać. Ja to właściwie jeszcze żyję weselem a to bylo 10 dni temu
Jednak trzeba powoli wracac do rzeczywistości.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 07:32   #308
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
I jeszcze do ślubu wiele razy się popłaczesz. Emocje są ogromne. Nie można tego do niczego innego porównać. Ja to właściwie jeszcze żyję weselem a to bylo 10 dni temu
Jednak trzeba powoli wracac do rzeczywistości.
Dzięki za pocieszenie
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 07:50   #309
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Dziewczyny, czy któraś z Was była w takiej sytuacji, że musiała zrezygnować z usługodawcy przed samym weselem ? U nas przy mniejszej liczbie osób nie ma sensu brać kamerzysty i fotografa bo to za duże koszta.. i mam dylemat czy lepiej to zrobić 1,5 miesiąca przed ślubem czy czekać do ostatniej chwili...
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:11   #310
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była w takiej sytuacji, że musiała zrezygnować z usługodawcy przed samym weselem ? U nas przy mniejszej liczbie osób nie ma sensu brać kamerzysty i fotografa bo to za duże koszta.. i mam dylemat czy lepiej to zrobić 1,5 miesiąca przed ślubem czy czekać do ostatniej chwili...
No pewnie, że lepiej jak najwcześniej. Jest jakaś szansa, że zwróci zaliczkę i nie będzie dyskomfortu z obu stron.
A może warto spytać o okrojony pakiet albo poszukać kogoś z niższej półki cenowej? Fotografa na przygotowania, ceremonię i chwilę na sali można znaleźć i za 1000zł (jeśli to dla Was akceptowalne).
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:11   #311
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była w takiej sytuacji, że musiała zrezygnować z usługodawcy przed samym weselem ? U nas przy mniejszej liczbie osób nie ma sensu brać kamerzysty i fotografa bo to za duże koszta.. i mam dylemat czy lepiej to zrobić 1,5 miesiąca przed ślubem czy czekać do ostatniej chwili...
Naprawdę nie chcecie profesjonalnych zdjęć ze ślubu?
Jeśli podejmiecie tę decyzję, to odwołałabym od razu. Może ktoś im wskoczy na Wasze miejsce. Nie odbierajcie ludziom zarobku w tak krótkim czasie przed.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 08:23   #312
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Naprawdę nie chcecie profesjonalnych zdjęć ze ślubu?
Jeśli podejmiecie tę decyzję, to odwołałabym od razu. Może ktoś im wskoczy na Wasze miejsce. Nie odbierajcie ludziom zarobku w tak krótkim czasie przed.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No trochę Cię poniosło oni biorą za jedną imprezę więcej niż ja zarabiam przez caly miesiąc nie lekkiej pracy...więc nie ma co robić z branż weselnej ofiar tej sytuacji
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:28   #313
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
No trochę Cię poniosło oni biorą za jedną imprezę więcej niż ja zarabiam przez caly miesiąc nie lekkiej pracy...więc nie ma co robić z branż weselnej ofiar tej sytuacji
Ale jeśli więcej osób czeka do ostatniej chwili z rezygnacją z usługi, to zostają praktycznie z niczym, bo często nie mają żadnego dochodu "gwarantowanego", tylko wszystko ze zleceń.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:41   #314
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
No trochę Cię poniosło oni biorą za jedną imprezę więcej niż ja zarabiam przez caly miesiąc nie lekkiej pracy...więc nie ma co robić z branż weselnej ofiar tej sytuacji
Ale chciałabyś żeby sala ci odwołała wesele dzień przed? Traktujmy innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Ja bym nie chciała by fotograf dj czy gość z samochodem odwołał zaraz przed skoro wiedział od 1,5mc mimo ze to ja place a nie zarabiam na tym. A poza tym odwoływanie czego na ostatnią chwilę mimo ze się o tym wie wcześniej jest jak dla mnie mało poważne.

Już dywagujac od tego z fotografa hym nie rezygnowala jedynie pogadała jeśli bez wesela to zmienić umowę na same przygotowania i ślub. Bo z weselem czy bez zdjęcia ze ślubu chciałbym mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:49   #315
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Tak czy inaczej zaliczkę mają, a jak się odwoła to nie wykonując żadnej usługi mają pieniądze... nie podleliśmy jeszcze ostatecznej decyzji czy rezygnujemy czy nie bo dla nas też nie jest to łatwe
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:51   #316
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Od wolałabym już teraz
Ja miałam nie mieć fotografa (bo to tylko 40 osób), a już wiem, że bym żałowała

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 10:10   #317
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
No trochę Cię poniosło oni biorą za jedną imprezę więcej niż ja zarabiam przez caly miesiąc nie lekkiej pracy...więc nie ma co robić z branż weselnej ofiar tej sytuacji
Powiem tyle... Nie chciałabym mieć takich klientów. I to chyba ciebie poniosło. Też byś chciała stracić zarobek dzień przed?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 11:51   #318
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
No trochę Cię poniosło oni biorą za jedną imprezę więcej niż ja zarabiam przez caly miesiąc nie lekkiej pracy...więc nie ma co robić z branż weselnej ofiar tej sytuacji
Moim zdaniem pracownicy z branży weselnej są tak samo ofiarami tej sytuacji, jak i Państwo Młodzi. Ja na Twoim miejscu umówiłabym się z nimi na rozmowę, na pewno coś zaproponują, bo czekanie na ostatnią chwilę jest niepoważne. Ale z fotografa bym nie rezygnowała, jednak to pamiątka na całe życie.
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 13:01   #319
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pracownicy z branży weselnej są tak samo ofiarami tej sytuacji, jak i Państwo Młodzi. Ja na Twoim miejscu umówiłabym się z nimi na rozmowę, na pewno coś zaproponują, bo czekanie na ostatnią chwilę jest niepoważne. Ale z fotografa bym nie rezygnowała, jednak to pamiątka na całe życie.
No ciekawe, czy kolorowej byłoby miło , gdyby ktoś wypowiadał się o niej w podobnym tonie. Jakby straciła pracę przez pandemię, a ktoś jej powiedział "i co żałujesz, przecież i tak mało tam zarabiałaś"

Oczywiście, że wszyscy jesteśmy ofiarami tej sytuacji. Niezależnie od tego, kto ile finansów stracił. Zgadzam się z Tobą w 100%. Zawsze można zapytać, czy ktoś zgodzi się robić zdjęcia np. do pierwszego tańca za obniżoną cenę. Więc nie utrudniajmy sobie wzajemnie. Może ktoś jednak zajmie ten termin fotografowi i kamerzyście, a rezygnując tuż przed, zwłaszcza wiedząc wcześniej o rezygnacji, pozbawiamy ich tej możliwości zarobku. Ja na przykład rezerwowałam kamerę z tygodniowym wyprzedzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 13:09   #320
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pracownicy z branży weselnej są tak samo ofiarami tej sytuacji, jak i Państwo Młodzi. Ja na Twoim miejscu umówiłabym się z nimi na rozmowę, na pewno coś zaproponują, bo czekanie na ostatnią chwilę jest niepoważne. Ale z fotografa bym nie rezygnowała, jednak to pamiątka na całe życie.

Najbardziej jestem za opcją rezygnacji z kamerzysty, chyba fotograf wystarczy, a jakaś pamiątka musi być
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 20:09   #321
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Dziewczyny, jakie macie piosenki na tort i podziękowanie dla rodziców?
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 20:23   #322
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Zespół Jack-Dziękuję rodzicom
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 20:29   #323
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Podziękowań dla rodziców nie mieliśmy. Zdecydowaliśmy się to zrobić prywatnie.
A co było grane na torcie, to nawet nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 21:13   #324
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja do tortu nie będę nic wybierała. Nie zależy mi na tym. Co będzie to będzie. A co do podziękowań to zastanawiam się. U nas jest w ogóle inna formuła podziękowań, bo dziękuję się rodzicom, dziadkom, chrzestnym i świadkom

A co do podejścia do branży ślubnej. Wszyscy wiemy, że te usługi kosztują, ale uważam, że usługodawcy w branży ślubnej wcale nie mają kolorowo. Weekendy wyjęte z życiorysu, praca po nocach. Na dłuższą metę uważam, że się to odbija. Druga sprawa zrobić dobre zdjęcia czy film to nie jest prosta sprawa. Sprzęty kosztują, a naprawdę co jakiś czas trzeba je wymieniać... I jednak ich praca to nie tylko wesela, ale też potem obróbka. Ja to szanuje i chociaż wiem, że to kosztuje to mam świadomość, że place za coś.
A przecież każda z nas mogłaby przejść do pracy w branży ślubnej i zarabiać te kokosy, bo i czemu nie? Oczywiście żartuję.. Ale uważam, że każda praca ma swoją specyfikę i ta wcale nie jest prosta. Ja nie chciałabym tej kasy i jednocześnie takiego trybu i też stresu i tak dalej... Popieram apel dziewczyn. Szanujmy się w dwie strony.
Kolorowa, ja na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z usług, bo jest to wspaniała pamiątka. Pomyślałabym ewentualnis nad skróceniem pakietów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 21:27   #325
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Pinkelephants, masz rację. Jakby te "kokosy" (w tym roku i tak ich nie ma) były takie łatwe do zarobienia, to każdy by się pchał w te bardziej dochodowe branże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 21:39   #326
lyricaljazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Hej!

I ja wracam już jako mężatka i to za chwilkę stuknie dwa miesiące (27.06)

Podziwiam wszystkie już mężatki, które ogarniały forum przed ślubem i jeszcze ogarnęły tak piękne relacje po ślubie

Co ja mogę napisać - to był najpiękniejszy dzień w życiu, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dałabym wiele, żeby móc jeszcze raz to przeżyć i zatrzymać te emocje. A pozostaje mi tylko oglądać teledysk (teraz już mi przeszło, ale jak dostaliśmy go to oglądałam kilka razy dziennie) i czekać na film i zdjęcia.

Po ślubie wyjechaliśmy do Porto i stamtąd piechotą poszliśmy do Santiago de Compostela. Nową drogę życia rozpoczęliśmy drogą, nasze camino było piękne . No i doszliśmy

A sesja w Tatrach bo nie mogło być inaczej

A dziewczynom czekającym bardzo kibicuję no i... trochę zazdroszczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010178.jpg (137,2 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tort.JPG (93,1 KB, 134 załadowań)
lyricaljazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 22:02   #327
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez lyricaljazz Pokaż wiadomość
Hej!

I ja wracam już jako mężatka i to za chwilkę stuknie dwa miesiące (27.06)

Podziwiam wszystkie już mężatki, które ogarniały forum przed ślubem i jeszcze ogarnęły tak piękne relacje po ślubie

Co ja mogę napisać - to był najpiękniejszy dzień w życiu, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dałabym wiele, żeby móc jeszcze raz to przeżyć i zatrzymać te emocje. A pozostaje mi tylko oglądać teledysk (teraz już mi przeszło, ale jak dostaliśmy go to oglądałam kilka razy dziennie) i czekać na film i zdjęcia.

Po ślubie wyjechaliśmy do Porto i stamtąd piechotą poszliśmy do Santiago de Compostela. Nową drogę życia rozpoczęliśmy drogą, nasze camino było piękne . No i doszliśmy

A sesja w Tatrach bo nie mogło być inaczej

A dziewczynom czekającym bardzo kibicuję no i... trochę zazdroszczę
Przepiękne zdjęcia i cudowny tort!
Tatry uwielbiam i naprawdę zazdroszczę zdjęć!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 08:42   #328
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja w ogóle nie wiem, co z tymi podziękowaniami. Chciałabym zrobić, moi rodzice dużo nam pomagają, ale tż tak średnio do tego podchodzi, uważa, że to niepotrzebne, bo jego rodzice są po rozwodzie i nie angażują się za bardzo. Martwię się, że moim będzie przykro, ale na razie temat nie jest jeszcze u nas ruszony.
Co myślicie, jak to zorganizować? Może macie jakieś pomysły na upominek, ale nie dla pary, raczej dla każdego rodzica osobno.
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 08:57   #329
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie wiem, co z tymi podziękowaniami. Chciałabym zrobić, moi rodzice dużo nam pomagają, ale tż tak średnio do tego podchodzi, uważa, że to niepotrzebne, bo jego rodzice są po rozwodzie i nie angażują się za bardzo. Martwię się, że moim będzie przykro, ale na razie temat nie jest jeszcze u nas ruszony.
Co myślicie, jak to zorganizować? Może macie jakieś pomysły na upominek, ale nie dla pary, raczej dla każdego rodzica osobno.
Nasi rodzice są razem. Ale i tak nie było podziękowań na sali.
Prezenty jeszcze niewręczone ale kupiliśmy las w słoiku, whisky i voucher na kolację.
Myślę, że jak wytłumaczysz swoim rodzicom i wręczysz im prezent po weselu, to zrozumieją. Jeśli chcecie obdarować też rodziców TŻ to dla mamy może jakiś zabieg spa? Dla taty to nie wiem, zawsze mam problemy z prezentami dla facetów. Przyszła mi do głowy jeszcze przejażdżka samochodem wyścigowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 09:01   #330
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie wiem, co z tymi podziękowaniami. Chciałabym zrobić, moi rodzice dużo nam pomagają, ale tż tak średnio do tego podchodzi, uważa, że to niepotrzebne, bo jego rodzice są po rozwodzie i nie angażują się za bardzo. Martwię się, że moim będzie przykro, ale na razie temat nie jest jeszcze u nas ruszony.
Co myślicie, jak to zorganizować? Może macie jakieś pomysły na upominek, ale nie dla pary, raczej dla każdego rodzica osobno.
U mnie było podobnie. Ja chciałam fajne podziękowania dla rodziców a Tz był bardzo na nie. Kompromis był taki że wręczyliśmy prezenty przed kościołem po błogosławieństwie. Kupiliśmy zegarek z grawerem dla mamy Tz, mojej leżak z dedykacją, a tacie multitool też z grawerem. Prezenty bardzo się im spodobały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-11 23:56:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.