Miłośniczki Mango! - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 01:21   #4561
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, że chodzi właśnie o to.

Z butów jestem zadowolona, bo mają zdecydowanie ładniejszy kolor na żywo. Jest lekko szary, zgaszony, na zdjęciu wydawało mi się, że to ciepły odcień, a tu miłe zaskoczenie. Podoba mi się wykończenie z przodu, nie jest zaokrąglone, tylko ma kształt zbliżony do trapezu. Obcas ciekawy, ale wysoki (10,5cm). Bez platformy, co mnie bardzo cieszy, wydają się stabilne i wygodne, mają miękką wkładkę w środku. Mam rozmiar 38 i moim zdaniem odpowiada to normalnemu 37,5, albo nawet czasem 37. Ogólnie polecam
Ale śliczne te buty!!! gratuluję udanego zakupu!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 06:31   #4562
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Ja również widziałam kuferki z nowej kolekcji w kolorze czarnym i szaro-beżowym. Rzeczywiście też są lakierowane, tyle że kolor ma jednolitą fakturę (nie mają tych kropek co kuferki z tego sezonu). Jednak nie podoba mi się w nich długość rączek, gdyż są dłuższe od tych poprzednich co wg mnie wygląda gorzej, zwłaszcza że najcześciej kuferek noszę w zgięciu łokcia oraz wykończenie rączek (mocowanie do torebki). Na plus na pewno są okucia w kolorze złota.

W momencie wychodzenia ze sklepu rozważałam już zakup nowego kuferka gdy przy wyjściu zobaczyłam tą oto torebkę i po prostu przepadłam torebka jest prześliczna i w takim samym kolorze co kuferek, okucia też ma złote i wróciła ładnie ze mną do domu. Oczywiście na stronie Mango jej nie ma.
Swietna, mam nadzieje, ze pojawi sie na stronie, bo z wielka chęcią bym kliknela
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:12   #4563
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Ja również widziałam kuferki z nowej kolekcji w kolorze czarnym i szaro-beżowym. Rzeczywiście też są lakierowane, tyle że kolor ma jednolitą fakturę (nie mają tych kropek co kuferki z tego sezonu). Jednak nie podoba mi się w nich długość rączek, gdyż są dłuższe od tych poprzednich co wg mnie wygląda gorzej, zwłaszcza że najcześciej kuferek noszę w zgięciu łokcia oraz wykończenie rączek (mocowanie do torebki). Na plus na pewno są okucia w kolorze złota.

W momencie wychodzenia ze sklepu rozważałam już zakup nowego kuferka gdy przy wyjściu zobaczyłam tą oto torebkę i po prostu przepadłam torebka jest prześliczna i w takim samym kolorze co kuferek, okucia też ma złote i wróciła ładnie ze mną do domu. Oczywiście na stronie Mango jej nie ma.
świetna torebka, udany zakup
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:32   #4564
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość


napewno była jeszcze w kolorze czarnym, innych nie widziałam ja wybrałam się dziś do Mango zobaczyć czy jest może kuferek z nowej kolekcji bo chciałam zobaczyć jak wygląda a wyszłam z zupełnie inną torebką.[COLOR="Silver"]
bardzo dobry wybór
mnie nie przypadły do gustu nowe kuferki, nie podobają mi się te dłuższe rączki
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:21   #4565
niespelniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 175
Dot.: Miłośniczki Mango!

dziewczyny macie numery ref tych sweterkow w sklepie juz nie ma ich a wishlista mi nie dziala;(
http://allegro.pl/mango-36-granat-be...459555941.html
http://allegro.pl/mango-40granat-bez...459556138.html
bede wdzieczna

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

http://allegro.pl/mango-38-zloty-pas...459556138.html
niespelniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:11   #4566
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
bardzo dobry wybór
mnie nie przypadły do gustu nowe kuferki, nie podobają mi się te dłuższe rączki
dzieki
mi również te dłuższe rączki nie pasują do tego kuferka, moim zdaniem wygląda to po prostu brzydko

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Swietna, mam nadzieje, ze pojawi sie na stronie, bo z wielka chęcią bym kliknela

ja właśnie z tego względu torebkę kupiłam w sklepie bo nie wiadomo kiedy pojawi się na stronie a doliczając do tego czas wysyłki to najwcześniej torebka byłaby u mnie po pierwszej połowie lipca, a tyle nie chciałam czekać.


Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
świetna torebka, udany zakup
dzieki
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:20   #4567
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Miłośniczki Mango!

kitty piekna ta torebka też chce
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 12:47   #4568
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
kitty piekna ta torebka też chce
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:04   #4569
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki Mango!

Dziewczyny, szukałam na Wizażu i na stronie Mango, ale nie znalazłam, więc pomyślałam, że zapytam - proszę nie bijcie telefonowy internet nie bardzo mi hula tutaj. Dostałam w końcu moje zamówienie do sklepu, które złożyłam dzień przed wyprzedażą (skuszona tym kodem ....). Niestety w ostatnim tygodniu wylądowałam w szpitalu, więc nie bardzo miałam jak odebrać, więc wysłałam mamę (z potwierdzeniem, dowodem itp) - Pani w sklepie stwierdziła, że nie wyda jak nie będę osobiście, zero dyskusji. Moje pytanie - ile to zamówienie może leżeć u nich? Ew. jak wygląda procedura, gdy go nie odbiorę (nie mam pojęcia ile jeszcze tu posiedzię) .
figg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:09   #4570
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukałam na Wizażu i na stronie Mango, ale nie znalazłam, więc pomyślałam, że zapytam - proszę nie bijcie telefonowy internet nie bardzo mi hula tutaj. Dostałam w końcu moje zamówienie do sklepu, które złożyłam dzień przed wyprzedażą (skuszona tym kodem ....). Niestety w ostatnim tygodniu wylądowałam w szpitalu, więc nie bardzo miałam jak odebrać, więc wysłałam mamę (z potwierdzeniem, dowodem itp) - Pani w sklepie stwierdziła, że nie wyda jak nie będę osobiście, zero dyskusji. Moje pytanie - ile to zamówienie może leżeć u nich? Ew. jak wygląda procedura, gdy go nie odbiorę (nie mam pojęcia ile jeszcze tu posiedzię) .
Spokojnie - zamówione rzeczy będą na Ciebie czekały w sklepie dotąd - dopóki ich nie odbierzesz
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:19   #4571
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Spokojnie - zamówione rzeczy będą na Ciebie czekały w sklepie dotąd - dopóki ich nie odbierzesz
Dziękuję! Chociaż tyle . Przyznam, że zachowanie tej Pani też mnie trochę zdziwiło. Mama miała mój dowód, swój dowód, potwierdzenie z maila itp. Trochę przesada jak dla mnie .
figg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 13:25   #4572
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Dziękuję! Chociaż tyle . Przyznam, że zachowanie tej Pani też mnie trochę zdziwiło. Mama miała mój dowód, swój dowód, potwierdzenie z maila itp. Trochę przesada jak dla mnie .
U mnie w mieście za to jest wprost przeciwnie- Panie nigdy nie pytają ani o dowód ani o potwierdzenie zamówienia ani o numer. Zawsze tylko pytają o nazwisko i na tej podstawie wydają paczkę...Z dwojga złego wolę już taką "kontrolę"
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:32   #4573
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
U mnie w mieście za to jest wprost przeciwnie- Panie nigdy nie pytają ani o dowód ani o potwierdzenie zamówienia ani o numer. Zawsze tylko pytają o nazwisko i na tej podstawie wydają paczkę...Z dwojga złego wolę już taką "kontrolę"
Oj, no tak to też przesada, tyle że w drugą stronę . Wolałabym jednak jakiś balans pomiędzy .
figg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:49   #4574
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Ja również widziałam kuferki z nowej kolekcji w kolorze czarnym i szaro-beżowym. Rzeczywiście też są lakierowane, tyle że kolor ma jednolitą fakturę (nie mają tych kropek co kuferki z tego sezonu). Jednak nie podoba mi się w nich długość rączek, gdyż są dłuższe od tych poprzednich co wg mnie wygląda gorzej, zwłaszcza że najcześciej kuferek noszę w zgięciu łokcia oraz wykończenie rączek (mocowanie do torebki). Na plus na pewno są okucia w kolorze złota.

W momencie wychodzenia ze sklepu rozważałam już zakup nowego kuferka gdy przy wyjściu zobaczyłam tą oto torebkę i po prostu przepadłam torebka jest prześliczna i w takim samym kolorze co kuferek, okucia też ma złote i wróciła ładnie ze mną do domu. Oczywiście na stronie Mango jej nie ma.
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:52   #4575
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłośniczki Mango!

Dziewczyny czy w Mango odłożą mi przez telefon coś z wyprzedaży? Albo chociaż sprawdzą dostępność?
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:12   #4576
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w Mango odłożą mi przez telefon coś z wyprzedaży? Albo chociaż sprawdzą dostępność?
Dostępność sprawdzają, jednak nie odkładają rzeczy, tak przynajmniej było w moim przypadku.
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:34   #4577
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukałam na Wizażu i na stronie Mango, ale nie znalazłam, więc pomyślałam, że zapytam - proszę nie bijcie telefonowy internet nie bardzo mi hula tutaj. Dostałam w końcu moje zamówienie do sklepu, które złożyłam dzień przed wyprzedażą (skuszona tym kodem ....). Niestety w ostatnim tygodniu wylądowałam w szpitalu, więc nie bardzo miałam jak odebrać, więc wysłałam mamę (z potwierdzeniem, dowodem itp) - Pani w sklepie stwierdziła, że nie wyda jak nie będę osobiście, zero dyskusji. Moje pytanie - ile to zamówienie może leżeć u nich? Ew. jak wygląda procedura, gdy go nie odbiorę (nie mam pojęcia ile jeszcze tu posiedzię) .
Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Spokojnie - zamówione rzeczy będą na Ciebie czekały w sklepie dotąd - dopóki ich nie odbierzesz
Dzwoniłam przedwczoraj do poznańskiego mango z pytaniem ile może leżeć u nich paczka, ponieważ również nie mam jak odebrać i powiedziano mi, że max 3 tygodnie i odsyłają Pewnie co sklep to inaczej.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:36   #4578
rocknroll
Raczkowanie
 
Avatar rocknroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Miłośniczki Mango!

Witaajcie

Dziewczyny, proszę Was o poradę!
Muszę się przyznać, że nie jestem mangową "weteranką" (w moim mieście niestety nie mają sklepu, a i jakoś nigdy mi nie było do niego po drodze), ale ostatnio przeglądając wyprzedaze online wpadło mi w oko kilka rzeczy, a w szczególnosci TOREBKI

I tak, zastanawiam się nad:
1. http://shop.mango.com/PL/p0/mango/sa...=1341150877449
2. http://shop.mango.com/PL/p0/mango/sa...=1341150877449

Wydaje mi się, że wybrałabym czarną, bo najbardziej uniwersalna Ale nie wiem, który fason lepszy. Z tego co zauważyłam w wątku są one chyba dosyć popularne, więc mogłybyście powiedzieć mi coś więcej na ich temat?
Jak jest z jakością? (za tą cenę nie oczekuję cudu mimo wszystko fajnie by było, gdyby wytrzymała chociaż rok).
No i najważniejsze - czy nadawałaby się do szkoły? (mieści A4?) Szukam idealnej torebki do klasy maturalnej, wiec troszkę pomieścić musi A po zdjęciach ciężko mi ocenić.

Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję!
__________________
rocknroll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:16   #4579
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dzwoniłam przedwczoraj do poznańskiego mango z pytaniem ile może leżeć u nich paczka, ponieważ również nie mam jak odebrać i powiedziano mi, że max 3 tygodnie i odsyłają Pewnie co sklep to inaczej.
Dziewczymy, w końcu mam to zamówienie! Mama przyszła i zdała relacje. Pani najpierw dość opryskliwym tonem kazala jej wrócić o 14 kiedy powiedziała, że nie może. Miała już jechać do domu, ale pochodziła, poczekała i trafiła na kierowniczkę i nie było najmniejszego problemu i bardzo przepraszała . B. dziwna sytuacja. Moja pierwsza styczność z Mango (zazwyczaj tylko oglądałam) i nie powiem, że jestem zachwycona. Ale bluzki piękne .
figg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 16:27   #4580
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Dziewczymy, w końcu mam to zamówienie! Mama przyszła i zdała relacje. Pani najpierw dość opryskliwym tonem kazala jej wrócić o 14 kiedy powiedziała, że nie może. Miała już jechać do domu, ale pochodziła, poczekała i trafiła na kierowniczkę i nie było najmniejszego problemu i bardzo przepraszała . B. dziwna sytuacja. Moja pierwsza styczność z Mango (zazwyczaj tylko oglądałam) i nie powiem, że jestem zachwycona. Ale bluzki piękne .
No to super, że tak się skończyło i masz już swoje rzeczy
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:31   #4581
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Dziewczymy, w końcu mam to zamówienie! Mama przyszła i zdała relacje. Pani najpierw dość opryskliwym tonem kazala jej wrócić o 14 kiedy powiedziała, że nie może. Miała już jechać do domu, ale pochodziła, poczekała i trafiła na kierowniczkę i nie było najmniejszego problemu i bardzo przepraszała . B. dziwna sytuacja. Moja pierwsza styczność z Mango (zazwyczaj tylko oglądałam) i nie powiem, że jestem zachwycona. Ale bluzki piękne .
Niestety dużo zależy od tego, na kogo się trafi... Mnie ostatnio posądzono przy zwracaniu butów (kupionych poprzedniego dnia), że je nosiłam, a teraz oddaję... pomijam, że buty miały wszystkie metki, które nieco ciężko byłoby mi ukryć Ale miały też ślady na podeszwach, myślę że od przymierzania, bo przecież w Mango wszystko stoi na półkach. W każdym razie pani była niemiła, rzuciła mi parę uwag o naciągających klientach etc.

Ale za to w Mango w Galerii Mokotów na razie trafiałam na same miłe sprzedawczynie
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:37   #4582
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dzwoniłam przedwczoraj do poznańskiego mango z pytaniem ile może leżeć u nich paczka, ponieważ również nie mam jak odebrać i powiedziano mi, że max 3 tygodnie i odsyłają Pewnie co sklep to inaczej.
Być może coś się ostatnio zmieniło albo faktycznie - co sklep, to inna polityka

Jakieś 2 miesiące temu miałam taką sytuację, że zamówiłam rzeczy ze strony, ale z odbiorem w sklepie w innym mieście (bo w moim Mango nie ma tej opcji) i kiedy zapytałam - ile czasu mam na odbiór - pani powiedziała, że paczka będzie leżała dotąd, dopóki jej nie odbiorę

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
Dostępność sprawdzają, jednak nie odkładają rzeczy, tak przynajmniej było w moim przypadku.
Rzeczy z wyprzedaży nie odkładają

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez rocknroll Pokaż wiadomość
Witaajcie

Dziewczyny, proszę Was o poradę!
Muszę się przyznać, że nie jestem mangową "weteranką" (w moim mieście niestety nie mają sklepu, a i jakoś nigdy mi nie było do niego po drodze), ale ostatnio przeglądając wyprzedaze online wpadło mi w oko kilka rzeczy, a w szczególnosci TOREBKI

I tak, zastanawiam się nad:
1. http://shop.mango.com/PL/p0/mango/sa...=1341150877449
2. http://shop.mango.com/PL/p0/mango/sa...=1341150877449

Wydaje mi się, że wybrałabym czarną, bo najbardziej uniwersalna Ale nie wiem, który fason lepszy. Z tego co zauważyłam w wątku są one chyba dosyć popularne, więc mogłybyście powiedzieć mi coś więcej na ich temat?
Jak jest z jakością? (za tą cenę nie oczekuję cudu mimo wszystko fajnie by było, gdyby wytrzymała chociaż rok).
No i najważniejsze - czy nadawałaby się do szkoły? (mieści A4?) Szukam idealnej torebki do klasy maturalnej, wiec troszkę pomieścić musi A po zdjęciach ciężko mi ocenić.

Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję!
Linki mają przekierowanie do strony głównej... nie widać torebek, o które pytasz...
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:46   #4583
rocknroll
Raczkowanie
 
Avatar rocknroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Linki mają przekierowanie do strony głównej... nie widać torebek, o które pytasz...
Rzeczywiście, gapa ze mnie Oczywiście chodzi o te torebki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,1 KB, 46 załadowań)
__________________
rocknroll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 16:49   #4584
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
No to super, że tak się skończyło i masz już swoje rzeczy
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Niestety dużo zależy od tego, na kogo się trafi... Mnie ostatnio posądzono przy zwracaniu butów (kupionych poprzedniego dnia), że je nosiłam, a teraz oddaję... pomijam, że buty miały wszystkie metki, które nieco ciężko byłoby mi ukryć Ale miały też ślady na podeszwach, myślę że od przymierzania, bo przecież w Mango wszystko stoi na półkach. W każdym razie pani była niemiła, rzuciła mi parę uwag o naciągających klientach etc.

Ale za to w Mango w Galerii Mokotów na razie trafiałam na same miłe sprzedawczynie
Fakt, wiele zależy od osoby . Wiem po zakupach w innych sklepach, miałam podobną, niezbyt przyjemną sytuację przy zwrocie w Pull & Bearze, nie dość, że najpierw Pani próbowała mi wmówić, że nie moge odzyskać gotówki, to potem kiedy zmieniła zdanie wypytała mnie dokładnie i z wielkim fochem o powód zwrotu. Jak zaznaczyłam, że były pomylone metki (ta ze swtera S a na metka z ceną L a kupowałam tuż przed zamknięciem, z impulsu i nawet nie sprawdziłam), to powiedziała "No cóż, w porządku ..." .
Ale bardzo się cieszę, z zakupu. mimo że za jedną przepłaciłam napalając się na kod .
figg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 20:11   #4585
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
ja właśnie z tego względu torebkę kupiłam w sklepie bo nie wiadomo kiedy pojawi się na stronie a doliczając do tego czas wysyłki to najwcześniej torebka byłaby u mnie po pierwszej połowie lipca, a tyle nie chciałam czekać.:
ja nie mam nigdzie mango w okolicy, więc jestem zdana na sklep on line albo koleżanki mające u siebie mango
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-07-01 o 20:56
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 20:44   #4586
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
ja niemam nigdzie mango w okolicy, więc jestem zdana na sklep on line albo koleżanki mające u siebie mango
dokładnie mam tak samo, dlatego ośmielę się po raz kolejny poprosić o:

pomoc w zakupie czarnego lakierowanego kuferka, w Was jedyna nadzieja
straciłam już nadzieję, że dorwę go w sklepie internetowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mango tor.jpg (7,0 KB, 78 załadowań)
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 20:55   #4587
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
dokładnie mam tak samo, dlatego ośmielę się po raz kolejny poprosić o:

pomoc w zakupie czarnego lakierowanego kuferka, w Was jedyna nadzieja
straciłam już nadzieję, że dorwę go w sklepie internetowym
Wczoraj widziałam 1 szt. w Złotych Tarasach w Warszawie
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:01   #4588
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam 1 szt. w Złotych Tarasach w Warszawie
Mogłabym prosić abyś kupiła ją dla mnie, jeśli tam ponownie będziesz?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:27   #4589
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Miłośniczki Mango!

Czy ktoś ewentualnie posiada/może się wypowiedzieć/dysponuje własnymi zdjęciami....?

http://shop.mango.com/PL/p0/mango/ba...=1341173506310

http://shop.mango.com/PL/p0/mango/ba...=1341173506310
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 22:47   #4590
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Miłośniczki Mango!

Cytat:
Napisane przez rocknroll Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, gapa ze mnie Oczywiście chodzi o te torebki:
Ja posiadam pikowany kuferek - tyle, że z zimowej kolekcji. Ten z obecnej jest niemal identyczny, różni się jedynie detalami (np. ma inne logo).
Jestem z niego zadowolona i bardzo go lubię. Jest solidnie wykonany, skóra jest porządna. Ładnie trzyma kształt, nie zniekształca się. Kuferek ma też dołączony długi pasek do noszenia go na ramieniu. Jeśli jednak szukasz czegoś do szkoły, to może być za mały. Nie pomieści formatu A4.
Jeśli chodzi o torebkę nr 1 - znam ją z widzenia Też była w zimowej kolekcji i w letniej pojawiła się ponownie. Ta torebka jest na pewno większa od pikowanego kuferka. Co do jakości - to też jest ok, z tym, że wydaje mi się, iż nie trzyma kształtu. W niej na pewno pomieścisz więcej rzeczy, ale czy wejdzie format A4 - nie umiem powiedzieć.
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 11:07:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.