Singielki 25+ cz. XIV - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-12, 11:38   #3121
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Odnośnie korona, to ja też już nie panikuję.

Ale w sumie myslałam ostatnio, że jak teraz chciałabym się z kimś spotkać to właśnie w maseczkach, a potencjalne miejsce spotkań to mieszkanie , co w przypadku spotkań przez internet jest no...średnie Zresztą , może to dziwnie zabrzmi, ale mi ten korona na tym etapie jest na rękę w tym sensie, że mam jakieś tam wytłumaczenie dla swojej obecnej sytuacji matrymonialnej i nie tylko. W zeszłym roku mówiłam, że jak podniosę swoję kwalifikacje zawodowe, to wezmę się za randkowanie. Egzamin przeniesiony, spotkać się nie mam jak, bo nie ma ani gdzie a wmaseczkach to nie chcę. Ze względu na inwestycje, które poczyniłam nie mam dylematu ani wyrzutów, że coś przeznaczam na wakacje, a tak to bym pewnie zastanawiała się i kombinowała Więc taka presja mi odeszła, fajnie mi się zyję, cieszę się, że mam pracę


Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Lolek, będziemy mieć synka.


My mieliśmy polecieć w kwietniu w podróż poślubną, a teraz to możemy sobie co najwyżej o tym pomarzyć. Mam nadzieję, że jakoś na początku czerwca uda nam się pojechać chociaż nad nasz Bałtyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o to super Chociaż myślałam, że już urodziłaś. Byłam ciekawa co u Ciebie , jak Ci się potoczyło to wszystko A jak mama zareagowała n wiadomość, bo ja chyba zatrzymałam się na tym etapie jeżeli chodzi o Twoja historię
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 11:46   #3122
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Tez bym chcial synka



Mi jak na razie przepadly wypady do Rzymu Sardyni i na Teneryfe
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 11:47   #3123
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnośnie korona, to ja też już nie panikuję.

Ale w sumie myslałam ostatnio, że jak teraz chciałabym się z kimś spotkać to właśnie w maseczkach, a potencjalne miejsce spotkań to mieszkanie , co w przypadku spotkań przez internet jest no...średnie Zresztą , może to dziwnie zabrzmi, ale mi ten korona na tym etapie jest na rękę w tym sensie, że mam jakieś tam wytłumaczenie dla swojej obecnej sytuacji matrymonialnej i nie tylko. W zeszłym roku mówiłam, że jak podniosę swoję kwalifikacje zawodowe, to wezmę się za randkowanie. Egzamin przeniesiony, spotkać się nie mam jak, bo nie ma ani gdzie a wmaseczkach to nie chcę. Ze względu na inwestycje, które poczyniłam nie mam dylematu ani wyrzutów, że coś przeznaczam na wakacje, a tak to bym pewnie zastanawiała się i kombinowała Więc taka presja mi odeszła, fajnie mi się zyję, cieszę się, że mam pracę




o to super Chociaż myślałam, że już urodziłaś. Byłam ciekawa co u Ciebie , jak Ci się potoczyło to wszystko A jak mama zareagowała n wiadomość, bo ja chyba zatrzymałam się na tym etapie jeżeli chodzi o Twoja historię
Przynajmniej nikt Ci nie będzie truł i zawracał głowy pytaniami. Rozumiem Cię, bo sama przedtem też już miałam dosyć pytań rodziny kiedy sobie w końcu kogoś znajdę.

Mama się wtedy ucieszyła. Pojechaliśmy razem z TŻ do niej na święta Bożego Narodzenia i wtedy jej oznajmiliśmy tę nowinę. W styczniu zaklepaliśmy datę w urzędzie i w marcu, tuż przed samą koroną wzięliśmy ślub. Udało nam się, bo w sobotę wzięliśmy ślub, a w czwartek już zamknęli szkoły i zaczęli wprowadzać ograniczenia.
Mama ogólnie się teraz bardzo cieszy, mówiła że modliła się ciągle o to, żeby życie ułożyło mi się pomyślnie, żebym wyszła za mąż i miała dzieci, bo wiedziała że ja też bym tego chciała.
Wszystko się więc ogólnie dobrze ułożyło, a tak się obawiałam.

A termin mam dopiero na 4 sierpnia. Choć lekarz ostatnio mówił, że dziecko jest duże, na granicy normy jak na ten czas i jeśli dalej będzie tak rosnąć, to możliwe że urodzi się wcześniej. Obecnie przewidywał, że około 20 lipca. Mnie to właściwie byłoby na rękę, bo w połowie września jest wesele brata TŻta, i dobrze by było żebym już do tej pory w miarę doszła do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 12:47   #3124
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Hej
Ja jakoś żyję. Adoptowałam psa i jestem w nim zakochana. Nie spotykam się z nikim, ale piszę z mężczyznami. Jednak bardziej widzę w nich kumpli. I w sumie nie jest mi źle samej. Czasem tylko brakuje mi wsparcia 2 osoby, ale poza tym jest dobrze.
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Przynajmniej nikt Ci nie będzie truł i zawracał głowy pytaniami. Rozumiem Cię, bo sama przedtem też już miałam dosyć pytań rodziny kiedy sobie w końcu kogoś znajdę.

Mama się wtedy ucieszyła. Pojechaliśmy razem z TŻ do niej na święta Bożego Narodzenia i wtedy jej oznajmiliśmy tę nowinę. W styczniu zaklepaliśmy datę w urzędzie i w marcu, tuż przed samą koroną wzięliśmy ślub. Udało nam się, bo w sobotę wzięliśmy ślub, a w czwartek już zamknęli szkoły i zaczęli wprowadzać ograniczenia.
Mama ogólnie się teraz bardzo cieszy, mówiła że modliła się ciągle o to, żeby życie ułożyło mi się pomyślnie, żebym wyszła za mąż i miała dzieci, bo wiedziała że ja też bym tego chciała.
Wszystko się więc ogólnie dobrze ułożyło, a tak się obawiałam.

A termin mam dopiero na 4 sierpnia. Choć lekarz ostatnio mówił, że dziecko jest duże, na granicy normy jak na ten czas i jeśli dalej będzie tak rosnąć, to możliwe że urodzi się wcześniej. Obecnie przewidywał, że około 20 lipca. Mnie to właściwie byłoby na rękę, bo w połowie września jest wesele brata TŻta, i dobrze by było żebym już do tej pory w miarę doszła do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Feli Ty jesteś takim fajnym przykładem jak przypadek może wszystko zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:00   #3125
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Tak,milo sie czyta ze Wam sie powodzi
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:15   #3126
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Hej
Ja jakoś żyję. Adoptowałam psa i jestem w nim zakochana. Nie spotykam się z nikim, ale piszę z mężczyznami. Jednak bardziej widzę w nich kumpli. I w sumie nie jest mi źle samej. Czasem tylko brakuje mi wsparcia 2 osoby, ale poza tym jest dobrze.Feli Ty jesteś takim fajnym przykładem jak przypadek może wszystko zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Ale właściwie wiele osób poznaje się przez przypadek, a potem już idą razem przez życie.
Ja już traciłam nadzieję na poznanie kogoś fajnego i proszę.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:42   #3127
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
To prawda. Ale właściwie wiele osób poznaje się przez przypadek, a potem już idą razem przez życie.
Ja już traciłam nadzieję na poznanie kogoś fajnego i proszę.
Mam nadzieję, że u mnie bd podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 14:07   #3128
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

No bo teraz jednak wiekszosc poznaje sie przez tindera a niestety tinder wypacza pewne podejscie do budowania relacji
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 18:35   #3129
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
No bo teraz jednak wiekszosc poznaje sie przez tindera a niestety tinder wypacza pewne podejscie do budowania relacji

Ja tam swojego poznalam na Tinderze ( I nie zaczelismy od sexu ) i mimo slabego poczatku, jest super extra teraz


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 18:44   #3130
bittersweet_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 53
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
To prawda. Ale właściwie wiele osób poznaje się przez przypadek, a potem już idą razem przez życie.
Ja już traciłam nadzieję na poznanie kogoś fajnego i proszę.
Hej, a gdzie można przeczytać Twoją historię?
bittersweet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 18:47   #3131
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

ja tez teraz poznałam na tinderze sensownego goscia (chociaz nic z tego nie bedzie), ale fakt... trzeba sie przebić przez niezłe bagienko
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 19:31   #3132
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że u mnie bd podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego Ci życzę.

Cytat:
Napisane przez bittersweet_ Pokaż wiadomość
Hej, a gdzie można przeczytać Twoją historię?
Zapewne gdzieś na tym wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:38   #3133
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Ale faceci teraz tacy obrazalscy sa ?
Cytat:
Napisane przez kotyksiazki Pokaż wiadomość
Alexalexix, jestem w bardzo podobnej sytuacji, też taka dumna i też czasem coś palnę kompletnie bez przemyślenia. Możemy sobie podać rękę.
[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87841726]No właśnie.

Skoro się wcześniej super dogadywaliscie to dziwi mnie taki foch.

Mi też sporo planów wyjazdowych poszło się yebac. Już chyba to opłakalam i teraz skupiam się na zmianie pracy... Za rok sobie odbijemy![/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kotyksiazki Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, może już wcześniej coś im w nas nie odpowiadało... Jestem zdania, że co ma być to będzie, jak to będzie właściwa osoba, to zawsze jakoś dojdziemy do porozumienia.

No oczywiście, że to tylko pretekst... W sumie to nawet nie wiem czemu się nie odzywa tak naprawdę. Właściwie, gdyby chciał to by napisał cokolwiek. Chociażby żeby wyrazić swoje rozczarowanie. Tak z ręką na sercu, to ja też od początku wiedziałam, że nic z tego nie będzie i to jest przygoda. Miło się zaskoczyłam, a teraz się wkurzam, że ktoś się mną zabawił. Zwykle to ja chłopakom dziękuje, a tu ktoś mnie olał.
A inna sprawa jest taka, że te doświadczenie zniechęciło mnie do szaleństw i współprac typu fwb. U mnie to tak nie działa kurde. Albo ktoś mi w ogóle nie odpowiada i nawet kijem bym nie tknęła, albo po długim okresie świętości jestem już tak wygłodniała, że odrazu się rzucam, jeśli ktoś sensowny się znajdzie. I tu do głosu dochodzi już strona emocjonalna jednak. Nie wiem jak ten złoty środek znaleźć...

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87841879]Tak tak. Jest kryzys wiaodmo. Nie będę rzucała obecnej pracy. Ale rozglądam się za czymś, bo tu mnie uj strzela

Miałam być w maju na Sycylii. W ciągu wakacji krótki wypad na Litwę i sporo zwiedzania polski (to mi pewnie nie ucieknie), ale we wrześniu planowałam kilka miesięcy a może rok we Włoszech

Chciałam uciec od dorosłości, ale nie uda [/QUOTE]

Też mamy plan ze znajomymi zjeździć Polskę w tym roku. W końcu. W weekend już zaczęliśmy. Co byś poleciła? Poza oczywistymi miejscówkami I kojarzę, że miałaś mieć swoją wystawę zdjęć? ;>

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
To prawda. Ale właściwie wiele osób poznaje się przez przypadek, a potem już idą razem przez życie.
Ja już traciłam nadzieję na poznanie kogoś fajnego i proszę.
Nie da się ukryć, że spotkała Cię historia wyjątkowa Ja nie wiem czy ludzie się jeszcze poznają analogowo... poza moją współlokatorką, która swojego obecnego chłopa poznała w kościele i szedł za nią aż pod dom.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:53   #3134
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Teraz zdecydowana wiekszosc poznaje sie przez tindera i wiadomo ze czesci sie udaje stworzyc zwiazek ale i tak u sporej czesci to mocno wypacza podejscie - potencjalna partnerka/partner jest pewnego rodzaju produktem latwo dostepnym , wlasciwie bez zadnego wysilku.

Ludzie czesto maja ustawione kilka randek z roznymi osobami w jednym tygodniu ustawionych, wracaja z randki i wchodza na tindera i paruja z nastepna osoba...

Nie mowie ze to cos zlego czy ze nie da sie nikogo poznac tylko sam fakt latwej dostepnosci, duzej ilosci "towaru" i braku jakiegokolwiek wysilku sprawia ,ze te podejscie bardzo czesto jest wypaczone .
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 08:03   #3135
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Teraz zdecydowana wiekszosc poznaje sie przez tindera i wiadomo ze czesci sie udaje stworzyc zwiazek ale i tak u sporej czesci to mocno wypacza podejscie - potencjalna partnerka/partner jest pewnego rodzaju produktem latwo dostepnym , wlasciwie bez zadnego wysilku.

Ludzie czesto maja ustawione kilka randek z roznymi osobami w jednym tygodniu ustawionych, wracaja z randki i wchodza na tindera i paruja z nastepna osoba...

Nie mowie ze to cos zlego czy ze nie da sie nikogo poznac tylko sam fakt latwej dostepnosci, duzej ilosci "towaru" i braku jakiegokolwiek wysilku sprawia ,ze te podejscie bardzo czesto jest wypaczone .
W punkt.

Alexa - a macie na myśli konkrety region Polski czy wszystko wam jedno?

Tak. Miałam wsyatwe zdjęć. Fajnie wyszło szkoda że miałam wtedy fatalny nastrój ale to było chwilę po rozstaniu z byłym.

Byłam ostatnio nad morzem i kurde muszę kiedyś nad nim zamieszkać... i proszę mi nie mówić że gdybym miała na codzien to bym nie doceniała :P

Ja w przyszłym tygodniu jadę na 3 dniowa wycieczkę wzdłuż granicy z Ukrainą
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 08:30   #3136
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87844248]W punkt.

Alexa - a macie na myśli konkrety region Polski czy wszystko wam jedno?

Tak. Miałam wsyatwe zdjęć. Fajnie wyszło szkoda że miałam wtedy fatalny nastrój ale to było chwilę po rozstaniu z byłym.

Byłam ostatnio nad morzem i kurde muszę kiedyś nad nim zamieszkać... i proszę mi nie mówić że gdybym miała na codzien to bym nie doceniała :P

Ja w przyszłym tygodniu jadę na 3 dniowa wycieczkę wzdłuż granicy z Ukrainą[/QUOTE]

Absolutni nie mówię, że na codzień byś nie doceniała ja się jaram za każdym razem kiedy jestem na plaży, a jestem dosyć często, bo mieszkam w Oliwie, więc mogę sobie iść na spacer. W weekend byliśmy na półwyspie helskim od strony morza, a nie zatoki i robi wrażenie. Na pierwszy rzut oka widać, że to już inna woda, inny zapach, inny widok. Również byliśmy w słowińskim parku na wydmach. Też super, coś zupełnie nowego.

Napewno będziemy jechać na południe, pod granicę czeską i w Bieszczady. Ale jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 08:42   #3137
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Jejuuu Gdańsk Oliwa to taka super dzielnica!!!!!! Kocham na maksa!)))
Dobra. Pękam z zazdrości w tym momencie :p

To jak będziecie jechać w Bieszczady to polecam zrobić sobie też objazd po drodze po Roztoczu i Podkarpaciu. Jak będę w domu to napisze dokładne miejscówki
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 09:04   #3138
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Tez uwielbiam morze ale niekoniecznie polskie...

Marzy mi sie Teneryfa
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 09:43   #3139
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Przynajmniej nikt Ci nie będzie truł i zawracał głowy pytaniami. Rozumiem Cię, bo sama przedtem też już miałam dosyć pytań rodziny kiedy sobie w końcu kogoś znajdę.

Mama się wtedy ucieszyła. Pojechaliśmy razem z TŻ do niej na święta Bożego Narodzenia i wtedy jej oznajmiliśmy tę nowinę. W styczniu zaklepaliśmy datę w urzędzie i w marcu, tuż przed samą koroną wzięliśmy ślub. Udało nam się, bo w sobotę wzięliśmy ślub, a w czwartek już zamknęli szkoły i zaczęli wprowadzać ograniczenia.
Mama ogólnie się teraz bardzo cieszy, mówiła że modliła się ciągle o to, żeby życie ułożyło mi się pomyślnie, żebym wyszła za mąż i miała dzieci, bo wiedziała że ja też bym tego chciała.
Wszystko się więc ogólnie dobrze ułożyło, a tak się obawiałam.

A termin mam dopiero na 4 sierpnia. Choć lekarz ostatnio mówił, że dziecko jest duże, na granicy normy jak na ten czas i jeśli dalej będzie tak rosnąć, to możliwe że urodzi się wcześniej. Obecnie przewidywał, że około 20 lipca. Mnie to właściwie byłoby na rękę, bo w połowie września jest wesele brata TŻta, i dobrze by było żebym już do tej pory w miarę doszła do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi chodziło bardziej o takie wytłumaczenie przed samą sobą Bo moja rodzina dalsza i bliższa wie jaki ja mam stosunek do tego typu pytań ;D Zresztą był moment po rozstaniu, gdzie zaczęłam odczuwać presję w tym względzie. A teraz mam taki spokój i mam to gdzieś.

To bardzo fajnie, że Ci się tak wszystko dobrze ułożyło Właśnie Twoja historia to przykład, że jak trafią na siebie odpowiednie osoby to wszystko się układa Dlatego nie ma co się smucić ani negatywnie nastawiać, ponieważ nigdy nie wiemy co nas spotka
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 13:12   #3140
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Nie ma co sie przejmowac presja rodziny

Bez przesady to jest Wasze zycie i lepiej zyc samemu niz meczyc sie z kims w zwiazku
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 11:30   #3141
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Hej ludziska

Piszta cos bo nuda
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 11:54   #3142
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Hej ludziska

Piszta cos bo nuda
Elo elo pięć dwa zero

Siedzę w robocie i się nudze. Muszę dziś też zajsc do kadr pogadać o hajsie, bleh. Będzie wesoło.

I wczoraj musiałam "pogonić" tego faceta z którym się spotykałam. Trochę szkoda bo to fajny facet, ale pewnych rzeczy nie przeskocze.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 12:11   #3143
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87848317]Elo elo pięć dwa zero

Siedzę w robocie i się nudze. Muszę dziś też zajsc do kadr pogadać o hajsie, bleh. Będzie wesoło.

I wczoraj musiałam "pogonić" tego faceta z którym się spotykałam. Trochę szkoda bo to fajny facet, ale pewnych rzeczy nie przeskocze.[/QUOTE]

Czego nie przeskoczysz?

A tamten wczoraj zadzwonił. W charakterze "chciałem to wyjaśnić, bo nie dawało mi spokoju" i "trzymaj się i powodzenia" żeby zaraz potem wysyłać wiadomości i dziś rano też dzwonił. Pierwszy raz stoję przed kimś kto jest tak nieobliczalny i serio nie wiem co zrobi. Nie wiem czy to dobrze, czy nie.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 14:13   #3144
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Z reguly to niedobrze Jak facet sam nie wie czego chce
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 14:16   #3145
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Z reguly to niedobrze Jak facet sam nie wie czego chce
Jestem tego samego zdania. Niech się zdecyduje.


Pandora, czemu pogoniłaś tego pana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 15:45   #3146
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87848371]Czego nie przeskoczysz?

A tamten wczoraj zadzwonił. W charakterze "chciałem to wyjaśnić, bo nie dawało mi spokoju" i "trzymaj się i powodzenia" żeby zaraz potem wysyłać wiadomości i dziś rano też dzwonił. Pierwszy raz stoję przed kimś kto jest tak nieobliczalny i serio nie wiem co zrobi. Nie wiem czy to dobrze, czy nie.[/QUOTE]

Nieobliczalny? Chyba po prostu jest gówniarzem

Jakies teksty w stylu "powodzenia, trzymaj się", to zwykła manipulacja i zakończenie rozmowy w stylu trudnych spraw. I za moment telefon i wiadomosci.

Moze ty tak teraz chcesz zeby facet robił co chciał i trzymał cię na emocjonalnej smyczy, tylko... po co Albo w te albo we wte.

Nie wiesz co zrobi? Mnie by to nawet nie interesowało. Niech zawraca dupę komuś innemu.

Aż mi się wierzyc nie chce, ze rzucił tym tekstem

super konsekwentny jest

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Co do mojego pana, to on wiedział, czego chce - chciał być z kims na powaznie i to nawet ze mną. Nie mam nic do zarzucenia jesli chodzi o randkowe sprawy - kwiatki, truskawki, czekoladki, spacerki, komplementy, uwaga, zainteresowanie. No widzialam, ze facetowi się spodobałam bardzo.

Ale mialam momentami wrazenie, ze ma on nieprzepracowane problemy z przeszłości. Niskie poczucie własnej wartości, może lekka desperacja, ze chce kogos miec/nie umie byc sam, i wczoraj mnie uraczył opowieścia o swojej byłej I tu wymiękłam.

Powiedzialam, co mi leżało na serduchu, super to przyjął - bardzo dojrzale.

Więc związku z tego nie bedzie; on deklaruje chęć kontaktu, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Troche mi smutno, bo bylam totalnie sobą, łaziłam na te "randki" bez makijazu, uczesanych włosów, przeklinałam (c_uj też padało, czesto DDD), zartowałam po swojemu, a ten był wpatrzony jak w obrazek

Ale chyba po prostu tez zabrakało tego czegos.

Dalej mi przykro przez to jak potraktował mnie były Wolę być ostrożna... może coś tracę? Może. Ale mam przynajmniej święty spokój.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

jutro ide na spacer z kolesiem z tindka.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 16:37   #3147
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87848371]Czego nie przeskoczysz?

A tamten wczoraj zadzwonił. W charakterze "chciałem to wyjaśnić, bo nie dawało mi spokoju" i "trzymaj się i powodzenia" żeby zaraz potem wysyłać wiadomości i dziś rano też dzwonił. Pierwszy raz stoję przed kimś kto jest tak nieobliczalny i serio nie wiem co zrobi. Nie wiem czy to dobrze, czy nie.[/QUOTE]

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87849041]Co do mojego pana, to on wiedział, czego chce - chciał być z kims na powaznie i to nawet ze mną. Nie mam nic do zarzucenia jesli chodzi o randkowe sprawy - kwiatki, truskawki, czekoladki, spacerki, komplementy, uwaga, zainteresowanie. No widzialam, ze facetowi się spodobałam bardzo.

Ale mialam momentami wrazenie, ze ma on nieprzepracowane problemy z przeszłości. Niskie poczucie własnej wartości, może lekka desperacja, ze chce kogos miec/nie umie byc sam, i wczoraj mnie uraczył opowieścia o swojej byłej I tu wymiękłam.

Powiedzialam, co mi leżało na serduchu, super to przyjął - bardzo dojrzale.

Więc związku z tego nie bedzie; on deklaruje chęć kontaktu, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Troche mi smutno, bo bylam totalnie sobą, łaziłam na te "randki" bez makijazu, uczesanych włosów, przeklinałam (c_uj też padało, czesto DDD), zartowałam po swojemu, a ten był wpatrzony jak w obrazek

Ale chyba po prostu tez zabrakało tego czegos.

Dalej mi przykro przez to jak potraktował mnie były Wolę być ostrożna... może coś tracę? Może. Ale mam przynajmniej święty spokój.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

jutro ide na spacer z kolesiem z tindka.[/QUOTE]

Obie macie ten sam problem.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 17:20   #3148
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Obie macie ten sam problem.
Niby jaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 18:10   #3149
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87849041]Nieobliczalny? Chyba po prostu jest gówniarzem

Jakies teksty w stylu "powodzenia, trzymaj się", to zwykła manipulacja i zakończenie rozmowy w stylu trudnych spraw. I za moment telefon i wiadomosci.

Moze ty tak teraz chcesz zeby facet robił co chciał i trzymał cię na emocjonalnej smyczy, tylko... po co Albo w te albo we wte.

Nie wiesz co zrobi? Mnie by to nawet nie interesowało. Niech zawraca dupę komuś innemu.

Aż mi się wierzyc nie chce, ze rzucił tym tekstem

super konsekwentny jest

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Co do mojego pana, to on wiedział, czego chce - chciał być z kims na powaznie i to nawet ze mną. Nie mam nic do zarzucenia jesli chodzi o randkowe sprawy - kwiatki, truskawki, czekoladki, spacerki, komplementy, uwaga, zainteresowanie. No widzialam, ze facetowi się spodobałam bardzo.

Ale mialam momentami wrazenie, ze ma on nieprzepracowane problemy z przeszłości. Niskie poczucie własnej wartości, może lekka desperacja, ze chce kogos miec/nie umie byc sam, i wczoraj mnie uraczył opowieścia o swojej byłej I tu wymiękłam.

Powiedzialam, co mi leżało na serduchu, super to przyjął - bardzo dojrzale.

Więc związku z tego nie bedzie; on deklaruje chęć kontaktu, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Troche mi smutno, bo bylam totalnie sobą, łaziłam na te "randki" bez makijazu, uczesanych włosów, przeklinałam (c_uj też padało, czesto DDD), zartowałam po swojemu, a ten był wpatrzony jak w obrazek

Ale chyba po prostu tez zabrakało tego czegos.

Dalej mi przykro przez to jak potraktował mnie były Wolę być ostrożna... może coś tracę? Może. Ale mam przynajmniej święty spokój.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

jutro ide na spacer z kolesiem z tindka.[/QUOTE]

Nawet nie gówniarzem, a książkowym przykładem typa do relacji toksycznej. Kontynuacja rozmowy tylko mi to udowodniła. Niby już sobie podziękowaliśmy i padły takie teksty, że nie wierzę, (w kilku wiadomościach można połączyć żebyśmy się spotkali, ale to będzie zaklejenie dziury i że myśli o mnie i namalował mi obraz,) ale dam sobie rękę uciąć, że jeszcze się odezwie. Fajnie się ogląda takie historie w filmach, ale życie to nie film, a ja jestem za fajna, żeby dawać się manipulacjom.

Lubię Twoje posty pandora, zawsze mam wrażenie, że jesteś tym moim rozsądnym głosem w głowie i robisz to, co ja bym sobie poradziła, gdybym nie była w takiej sytuacji.

No i brawo za trzeźwe myślenie i dojrzałe podejście.


Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Obie macie ten sam problem.
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Niby jaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oho, czekam na to
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 18:24   #3150
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87849502]
Oho, czekam na to [/QUOTE]

Na co czekasz? Przecież obie wiecie jaki to problem.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 19:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.