zahamowania seksualne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 15:16   #1
miranda1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 141

zahamowania seksualne


Mam 20 lat, swój pierwszy raz przezylam majac 17 lat z moim byłym chłopakiem. Byliśmy razem 1,5 roku, a dla mnie sprawy seksu ciągle były wstydliwe, byłam taka "sztywna", boję się że jak znajdę chłopaka sytuacja się powtórzy, w końcu teraz te małolaty takie doświadczone a tu 20 latka która miała jednego partnera seksualnego. Wstyd mi jest się wogóle komuś przyznać że się w tych sprawach nie znam i się wstydze. Dodatkowo problem z moją ochotą na seks, jak jestem sama to mi się chce niesamowicie, a jak już przyjdzie co do czego to mi się odechciewa.
p.s nie mam problemów z uroda nie jestem gruba wiec problem po tej stronie nie leży
miranda1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:23   #2
zemby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: zahamowania seksualne

Prawda jest taka że facetom często się podobają niedoświadczone Panie. Druga sprawa jest taka że nic na to nie poradzisz, można się nauczyć przez trening ;P

Co do braku ochoty na seks... jak wspominasz współżycie ze swoim byłym?
zemby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:29   #3
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: zahamowania seksualne

Prawda jest taka, że większość mężczyzn cieszy się, że kobieta miała niewielu mężczyzn przed nim, takie myślenie.
A co do tych małolat - a co Cię to obchodzi? Niech sobie będą doświadczone, ale to nie Twój problem. Znajdziesz odpowiedniego faceta i wszystko się wyjaśni.
Trening czyni mistrza
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:34   #4
lavender blue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: zahamowania seksualne

wydaje mi się, ze jeżeli trafisz na odpowiedniego faceta, przy którym dobrze się czujesz, wszelkie zahamowania znikną i nie powinnaś mieć oporów
lavender blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:40   #5
miranda1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 141
Dot.: zahamowania seksualne

Cytat:
Napisane przez zemby Pokaż wiadomość
Prawda jest taka że facetom często się podobają niedoświadczone Panie. Druga sprawa jest taka że nic na to nie poradzisz, można się nauczyć przez trening ;P

Co do braku ochoty na seks... jak wspominasz współżycie ze swoim byłym?
no niezbyt przyjemnie:/ on był 6 lat starszy ode mnie i jak jemu sie chcialo a mi nie no to bywalo ze bylam zmuszana:/
miranda1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:43   #6
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: zahamowania seksualne

To oburzające o.O zmuszanie do seksu ;p choćby pod grożbą opuszczenia <zmuszanie psychicznie> zachodzi na gwałt nawet jesli nie ma przemocy.
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:56   #7
dziewczynaJAKmalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: zahamowania seksualne

Jak można się wstydzić,ze w wieku 20 lat,że miało się tylko jednego partnera seksualnego? Ciężko mi to zrozumiec. MTV się naoglądałas czy zwyczajnych,wartościowych ludzi nie znasz?
Dziewictwo straciłam własnie w wieku 20LAT,jestem z moim Tż'tem nadal i niech Bozia da bym była na zawsze.
Życze powodzenia w znalezieniu prawdziwej miłości!
dziewczynaJAKmalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 17:00   #8
miranda1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 141
Dot.: zahamowania seksualne

nie ja nie tego się wstydze:P tylko tego że nie mam doświadczenia i tego że nie potrafie się wyluzować
miranda1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 17:18   #9
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: zahamowania seksualne

Cytat:
Napisane przez miranda1989 Pokaż wiadomość
Mam 20 lat, swój pierwszy raz przezylam majac 17 lat z moim byłym chłopakiem. Byliśmy razem 1,5 roku, a dla mnie sprawy seksu ciągle były wstydliwe, byłam taka "sztywna", boję się że jak znajdę chłopaka sytuacja się powtórzy, w końcu teraz te małolaty takie doświadczone a tu 20 latka która miała jednego partnera seksualnego. Wstyd mi jest się wogóle komuś przyznać że się w tych sprawach nie znam i się wstydze. Dodatkowo problem z moją ochotą na seks, jak jestem sama to mi się chce niesamowicie, a jak już przyjdzie co do czego to mi się odechciewa.
p.s nie mam problemów z uroda nie jestem gruba wiec problem po tej stronie nie leży
Ale jaki to wstyd?? Ze nie mialas w wieku 20 lat 10 partnerow? To nie wstyd uwierz mi. Wielu mezczyzn raczej sie z tego ucieszy. A co do doswiadzczenia nabedziesz je w praktyce
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 17:51   #10
zemby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: zahamowania seksualne

Cytat:
Napisane przez miranda1989 Pokaż wiadomość
no niezbyt przyjemnie:/ on był 6 lat starszy ode mnie i jak jemu sie chcialo a mi nie no to bywalo ze bylam zmuszana:/

Sprawa wydaje się logiczna... Pociąg seksualny odczuwa każdy, więc i Ty. Kiedy przychodzi co do czego to pryska po doświadczeniach z tym "partnerem"... Nikt nie lubi być do niczego zmuszany.

Nie wnikając w poprzedni związek nie przejmuj się brakiem doświadczenia. Jako facet naprawdę bardziej sobie cenie - kolokwialnie mówiąc - dziewczyny i auta z mniejszym przebiegiem. Znajdź zdrowego partnera, który widzi świat poza swoim rozporkiem, zbuduj zaufanie między wami i odkrywajcie się na wzajem. W ten sposób możesz poznać prawdziwy seks...

Jeżeli przeszłaby Ci myśl do głowy aby szybko nabrać doświadczenia, nie próbowałbym na Twoim miejscu "szybkich numerków" z przypadkowymi partnerami bo to może Cię jeszcze bardziej zniechęcić.

Dla facet seks jest ważny, ale zdrowy człowiek nie zmusza do takich rzeczy! Nie pozwól sobie na takiego typu szantaż nigdy więcej.

Bądź sobą.
zemby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 18:12   #11
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: zahamowania seksualne

kochana ja tydzień przed 20 urodzinami dopiero przestałam być dziewicą:P I uwierz mi, że jak facet nie szuka panienki na jedną noc, a raczej kandydatki na dziewczynę to raczej z rezerwą podchodzi do takich właśnie doświadczonych małolat. Kiedyś po piwku na studiach się zaczęła dyskusja (męskie grono na 20 osób tylko 3 dziewczyny) i faceci mówili, że jak patrzą z perspektywy czasu na swoje życie to jak mieli 16-18 lat liczyło sie dla nich żeby dziewczyna była ładna chętna do przytulania itd itp. Jak mają grubo po 20 to patrzą na charakter na to czy jest inteligentna czy jest interesująca i mimo wszystko czy nie ma opinii łatwej; czyli połowa kierunku z nią spała. Więc swoim niedoświadczeniem nie masz się co przejmować bo nie jest to żadna wada przecież.

Co do samego seksu myślę, że jeśli znajdziesz czułego i NORMALNEGO partnera, który zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i miłości i będziesz mu ufała to i do seksu podejdziesz inaczej. teraz masz uraz po byłym i ciężko się dziwić... ale na pewno wszystko z Tobą ok Zobaczysz to jak trafisz na dobrego faceta

P.s żeby nie było czepialstwa jeśli chodzi o tą dyskusję, w opinii "łatwa" nie chodzi o to, że dziewczyna nie może mieć szybciej partnerów a raczej o to, żeby nie dawała się przelecieć co imprezę komu innemu. Stwierdzili faceci, że skoro oni się szanują i nie maczają ptaka w byle kim to tego samego oczekują od partnerki.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 11:00   #12
duzypierwiastekkobiecy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: zahamowania seksualne

Na pewno wyklucz sugestie jakoby mniejsze doświadczenie było wyraźną ujmą. Mężczyźni są różni, jak różne są ich podejścia do tych spraw. Gro z nich woli kobiety doświadczone, zdecydowane, wiedzące czego chcą, bo tak jest łatwiej. Zabiegi SPA kończa się o 20 a o 21 zasypiają już jako zdobywcy dwóch "bramek". Nie obchodzi ich, że kobieta potrzebowała czegoś więcej, w końcu precyzyjnie sama swoim doświadczeniem doprowadziła mnie do końca. Ale są też inni mężczyźni, nie kury dziobiące ziarna, ale orły stworzone do wyższych lotów, którzy nie tylko zrozumieją brak doświadczenia a co z atym idzie sprecyzowania wymagań i pewności siebie, ale pomogą je sprecyzować i dawając na to mnóstwo czasu pozwolą Ci samej odkryć to co lubisz najbardziej. Czerpiąc przy tym ogromną satysfakcję z możliwości bycia tym kimś wyjątkowym, nauczycielem.
duzypierwiastekkobiecy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 11:59   #13
89malenstwo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: zahamowania seksualne

tak, naprawde tego nie trzeba sie uczyc...nie trzeba trenowac...nie trzeba uczyc sie odczuwania ochoty na seks. znajdująć tą kochaną osobe sama bedziesz pragnąć miłości i bliskosc. ja dokladnie tak mialam...z moim bylym seks byl raczej obowiazkiem do spelnienia tak uwazal moj byly. dodam ze tez mam 20 lat. moj obecny Tż jest drugim mezczyzną w moim życiu. Życie seksualne z nim uklada mi sie o wiele lepiej. czuje sie wartosciową kobietą ...piękną i przedewszystkim kochaną... uroda i to czy jestes zgrabna nie ma tu znaczenia. dobrze ze znasz swoja wartosc ale facet tez to musi okazac. wtedy sie wyluzujesz;-) pozdrawiam
89malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:19   #14
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: zahamowania seksualne

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że większość mężczyzn cieszy się, że kobieta miała niewielu mężczyzn przed nim, takie myślenie.
A co do tych małolat - a co Cię to obchodzi? Niech sobie będą doświadczone, ale to nie Twój problem. Znajdziesz odpowiedniego faceta i wszystko się wyjaśni.
Trening czyni mistrza
A co to znaczy "większość mężczyzn"?Masz jakieś zródła statystyczne na ten temat? Co to za bzdury? Każdy mężczyzna to inny egzemplarz. Jedni boją się jak ognia kobiet z małym doświadczeniem bo lubią w łóżku puszczać wodze fantazji, inni szukają dziewic, jeszcze inni wolą dziewczyny które mimo małego doświadczenia miały już pierwsze nieśmiałe kontakty seksualne. Wybory mężczyzn są różne. Jeżeli mężczyzna jest pewny siebie i swoich możliwości, kocha swoją partnerkę i potrafi nawiązać z nią dialog na temat tego czego oczekuje On jak również Ona w seksie to żadni ex partnerzy nie są ważni w tym momencie, ani w żadnych innym etapie związku.Wszystko zależy od dojrzałości emocjonalnej obojga partnerów.Doświadczenia seksualne nie zależą również od ilości ex partnerów tylko od jakości relacji z nimi - ot cała filozofia. Autorka postu może trafić na mężczyznę, któremu będzie się to podobać lub nie - i w tym wypadku przejmowanie się taką kwestią jest moim zdaniem zbędne.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:38   #15
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: zahamowania seksualne

ja mysle, że dziewczyny które długo chowają dziewictwo często są postrzegane z większym szacunkiem przez mezczyzn niz te które miały nastu partnerów. Ale nawet to, że miały ich aż tylu nie czyni ich puszczalskimi. To złożona kwestia i lepiej sie o to nie kłócic.

Co do Twojego problemu - odpowiedź leży w facecie Problem nie leży w Tobie. Odpowiedni facet jest jak klucz do świata przyjemności w który możesz wkroczyc. Nieodpowiedni facet wywoła u Ciebie skrepowanie, bedzie Cie oceniał i nie będzie liczył się z Twoimi potrzebami.
Niedorzeczne dla mnie jest by zmuszac do seksu.... Stad te zahamowania... Ale naprawde, nieprzejmuj się - odpowiedni facet i wszystko sie zmieni

A ja straciłam dziewictwo majac 19 lat :P I znam takie dziewczyny, które są dziewicami i nie interesują się seksem.
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 15:47   #16
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: zahamowania seksualne

Cytat:
Napisane przez KaHane Pokaż wiadomość
A ja straciłam dziewictwo majac 19 lat :P I znam takie dziewczyny, które są dziewicami i nie interesują się seksem.
To tak zwane Asy (aseksualni)- kwestia dostrzegana przez badaczy dopiero od niedawna - można o nich przeczytać w "Polityce" bodajże sierpniowej lub wrześniowej - coś koło tego Asy często wstępują w związki małżeńskie, ale problem zaczyna się pojawiać dużo pózniej, kiedy okazuje się, że kompletnie nie posiadają libido.Mają też swoje strony internetowe, w przyszłości prawdopodobnie będą walczyć o uznanie jako czwarta orientacja.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:09   #17
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: zahamowania seksualne

Słuchaj, miałam podobnie. Też w wieku 17 lat straciłam dziewictwo z moim byłym chłopakiem. Dopiero od pół roku mam następnego faceta, a mam już 21 lat. Z moim byłym wszystko było dla mnie nowe i byłam totalną "kłodą". A teraz? Kochana, mówię Ci, nie poznaję siebie Mój obecny nie może się nachwalić ;DDD
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:10   #18
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: zahamowania seksualne

Twoje zachamowania wynikają z tego jak przebiegała Twoja relacja z poprzednim partnerem. Po tym wszystkim masz wiele wątpliwości i to jest zupełnie normalne. Jednak, gdy spotkasz odpowiedniego faceta wszystkie te wątpliowści miną.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:41   #19
LaurenLC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: gdzieś z kimś...
Wiadomości: 61
Dot.: zahamowania seksualne

Cytat:
Napisane przez miranda1989 Pokaż wiadomość
Mam 20 lat, swój pierwszy raz przezylam majac 17 lat z moim byłym chłopakiem. Byliśmy razem 1,5 roku, a dla mnie sprawy seksu ciągle były wstydliwe, byłam taka "sztywna", boję się że jak znajdę chłopaka sytuacja się powtórzy, w końcu teraz te małolaty takie doświadczone a tu 20 latka która miała jednego partnera seksualnego. Wstyd mi jest się wogóle komuś przyznać że się w tych sprawach nie znam i się wstydze. Dodatkowo problem z moją ochotą na seks, jak jestem sama to mi się chce niesamowicie, a jak już przyjdzie co do czego to mi się odechciewa.
p.s nie mam problemów z uroda nie jestem gruba wiec problem po tej stronie nie leży

Nie wstydz sie ze mialas jednego partnera seksualnego!Jak dla mnie to jest zaleta!Przynajmniej sie nie puszczasz na lewo i prawo!szacunek dla ciebie
LaurenLC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 18:41   #20
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: zahamowania seksualne

Nie masz się czego obawiać. To wręcz kusi tajemnice Twojego ciała odkryła tylko jedna osoba a to bardzo kręci facetów
Poczekaj na odpowiedniego. Facet, który Cię pokocha uwierz mi, doceni to jaka jesteś i razem będziecie się cieszyć zdobywaniem doświadczenia. Wszystko powoli.
Zawsze można odrzec, że masz wysokie poczucie własnej wartości i dotychczas nie znalazłaś faceta, który by zasługiwał na Twoją miłość a zarazem współżycie. Nie naciskaj sama na siebie doświadczenie samemu się nabiera. Każda z nas kiedyś nie miała doświadczenia, czas tu nie gra roli a więc głowa do góry bo nie masz żadnego problemu
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 23:09   #21
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: zahamowania seksualne

Cytat:
Napisane przez KaHane Pokaż wiadomość
ja mysle, że dziewczyny które długo chowają dziewictwo często są postrzegane z większym szacunkiem przez mezczyzn niz te które miały nastu partnerów. Ale nawet to, że miały ich aż tylu nie czyni ich puszczalskimi. To złożona kwestia i lepiej sie o to nie kłócic.

Co do Twojego problemu - odpowiedź leży w facecie Problem nie leży w Tobie. Odpowiedni facet jest jak klucz do świata przyjemności w który możesz wkroczyc. Nieodpowiedni facet wywoła u Ciebie skrepowanie, bedzie Cie oceniał i nie będzie liczył się z Twoimi potrzebami.
Niedorzeczne dla mnie jest by zmuszac do seksu.... Stad te zahamowania... Ale naprawde, nieprzejmuj się - odpowiedni facet i wszystko sie zmieni

A ja straciłam dziewictwo majac 19 lat :P I znam takie dziewczyny, które są dziewicami i nie interesują się seksem.
oj polemizowałabym na temat pierwszego zdania - ja mialam jednego partnera do 22 roku życia i jakoś nikt mnie bardziej za to nie darzył szacunkiem.Nie czułam się ani gorsza, ani lepsza. Czy to ma jakieś znaczenie?Dla mnie takie samo jak to, że dzisiaj zjem na śniadanie banana,a jutro kiełbasę...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 18:30   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: zahamowania seksualne

Cytat:
Napisane przez miranda1989 Pokaż wiadomość
Mam 20 lat, swój pierwszy raz przezylam majac 17 lat z moim byłym chłopakiem. Byliśmy razem 1,5 roku, a dla mnie sprawy seksu ciągle były wstydliwe, byłam taka "sztywna", boję się że jak znajdę chłopaka sytuacja się powtórzy, w końcu teraz te małolaty takie doświadczone a tu 20 latka która miała jednego partnera seksualnego. Wstyd mi jest się wogóle komuś przyznać że się w tych sprawach nie znam i się wstydze. Dodatkowo problem z moją ochotą na seks, jak jestem sama to mi się chce niesamowicie, a jak już przyjdzie co do czego to mi się odechciewa.
p.s nie mam problemów z uroda nie jestem gruba wiec problem po tej stronie nie leży
Czego sie wstydzisz, bo nie rozumiem, co w tym ma byc wstydliwego? Twoja sprawa, ilu partnerow mialas do kiedy, to nie zawody.

Nie mowiac o tym, ze w Polsce 1 partner do 20stki to pewnie srednia; a nawet gdyby nie byla to srednia, to co to kogo obchodzi ?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że większość mężczyzn cieszy się, że kobieta miała niewielu mężczyzn przed nim, takie myślenie.
A co do tych małolat - a co Cię to obchodzi? Niech sobie będą doświadczone, ale to nie Twój problem. Znajdziesz odpowiedniego faceta i wszystko się wyjaśni.
Trening czyni mistrza
Aj tam wiekszosc. Rozni ludzie lubia i oczekuja roznych rzeczy, nie uogolniamy.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.