:::::pomocy:::::: - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-01, 19:04   #1
madziorrrka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 141
Exclamation

:::::pomocy::::::


Witam wszystkie panie odwiedzające ten Wątek!
Moze wy mi pomozecie.Opisze swój problem i licze na waszą pomoc!
Mam 15 lat, nie interesują się mną zadni chlopcy bo mam pare problemów:
-Trądzik
-Jestem strasznie biała mozna powiedzieć "papierowa"
-mam strasznie zaniedbane ręce(obgryzanie paznokci,róze ciezki prace ręczne)
-nie mam fajnych ubrań jak inne dziewczyny w moim wieku
-zółte zęby (nie wiem od czego bo myje 3 razy dziennie zęby i nie mam nałogów)
- nie umiem się odpowiednio malować gdyż nie moge dobrac odpowiedniego podkładu w jasnym wygladam jak śmierć a w za ciemnym szyja i dekold odrózniaja sie od twatrzy
Nie mam zbyt duzo kasy na te metamorfozy Odpada równiez solarium ponieważ mama mi zabroniła
::::::::::::Prosze pomóżcie mi::::::::::::::::::
madziorrrka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 19:15   #2
smerfetka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: :::::pomocy::::::

Na tradzik to najlepszy jest dermatolog... Nic tak dobrze nie dziala, wierz mi . Polecanie jakis kosmetykow moze mijac sie z celem, bo kazda cera jest inna i reaguje inaczej. Ewentualnei zajrzyj do kwc tam jest multum pozycji!

Co do rak to po pierwsze przestan obryzac paznokcie... Troche silnej woli i samozaparcia. "Gorzkie lakiery" tez pomagaja... Raz jak ugryzlam to do konca dnia nie moglam sie wyzbyc tego ochydnego smaku.
Na paznokcie dziala tez dobrze podgrzana oliwa z sokiem z cytryny. Mocz w tym plytki do ostygniecia substancji.
Rece czesto traktuj jakims peeligiem, moze byc domowy, np cukier + mydlo w plynie itp. Na to gruba warstwa jakiegos kremu lub balsamu porzadnie nawilzajacego, rekawiczki i lulu. Rano pieknie gladkie dlonie gwarantowane...

Zolte zeby... Tez sie z tym mecze. Ale pociesza mnie fakt, ze sa one zdrowsze od tych slicznych bialych, bo maja wiecej skladnikow mineralnych. Moze sprobuj jakis past wybielajacych? Poszukaj najlepiej w hipermarketach, tam jest ich sporo. Sama jednej uzywalam, byla bardzo dobra, ale nazwy nie pamietam. De... de... de... No nie wiem, jak sobie przypomne to dopisze.

Jasna cera moze byc atutem. Co do podkladu to przejzyj kwc i zajrzyj do wyszukiwarki, bo dziewczyny juz pytaly o podklady dla bladziochow.
Moze zacznij pic sok z marchewki? Sposob naturalny, zdrowy i na niektorych dziala... Cera nabiera zdrowych kolorytow. Albo jakis balsam/krem brazujacy? Ostatni hit to J&J Holiday Skin -> zajrzyj do wyszukiwarki.
Ale wierz mi na slowo, ze jak twoje problemy z tradzikiem zaczna sie zmniejszac to dostrzezesz atuty jasnej cery.
smerfetka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:25   #3
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: :::::pomocy::::::

Czesto zółte zeby sa genetycznie i mało da sie z tym zrobic, tymbardziej jesli mowisz ze dbasz o nie.
Napewno im nie pomaga zwykła herbata, Coca-Cola i Kawa.
Sproboj moze past wybielających, albo ewentualnie pasków Blend-a-Med White Strips, kosztują ok. 60 zł.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 22:02   #4
kati122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: :::::pomocy::::::

zbyt krytycznie do siebie podchodzisz.a paznokci nie obgryzaj bo to faktycznie nie ladnie wyglada. pozatym nie musisz isc na solarium jesli mamacia zabronila.wyproboj balsam brazujacy sopot jest fantastyczny i nieduzo kosztuje.glowa do gory.nio i usmiech ,bo dodaje uroku.
kati122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 23:03   #5
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: :::::pomocy::::::

Trądzik- najlepiej jeśli odwiedzisz dermatologa,unikaj slodyczy i ostrych przypraw.
co do cery a właściwie jej bladości to może zainwestujesz w baslam brązujący? nada skórze zdrowy odcień co do podkładów to bardzo jasne ma firma Lumene.
Ręce smaruj na noc kremem jeśli nabierzesz takiego nawyku to szybko zauważysz różnice,do paznocki spróbuj kupić gorzki żel i maluj nim paznokcie może pomoże to zwalczyć Ci nawyk obgryzania.
Zęby jeśli masz ciemne "od zawsze" to już raczej nic z nimi nie zrobisz chyba że zaiwestujesz w zabieg wybielania który jest niestety kosztowny,doraźnie używaj past wybielających dostępnych na rynku.
Powodzenia
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 09:40   #6
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: :::::pomocy::::::

Co do cer to jak dziewczyny napisay wyzej- idz do dermatologa bo nie warto eksperymentowac z kosmetykami i kremami, ktore moga pogorszyc stan Twojej cery. Lekarz bedzie wiedzial jak Ci pomoc

Mowisz ze nie mozesz sobie dobrac podkladu- moze spytasz o pomoc pania w drogerii np. Naturze? Mysle ze Ci pomoga bo nie bedziesz chciala od nich niewiadomo czego A jesli sie wstydzisz to zabierz ze soba kolezanke, ktora (szczerze ) Ci doradzi. Fajne i jasne podklady ma chyba w swojej ofercie chyba Soraja, ale zeby to sprawdzic musisz przejrzec KWC

Nie otrzeba wielkij kasy zeby ubierac sie fajnie i z pomyslem.
Napisalas ze nie masz duzo pieniedzy wiec polecam Ci zajrzec do jakiegos lumpeksu, bo ( zajrzyj sobie na forum MODA) mozna tam znalezc super ciuchy( nawet firmowe).

Co do zebow to dbaj o nie dalej, moze o prostu wyprobujesz jakas inna firme niz dotychczas? Tylko uwazaj z tymi roznymi paskami wybielajacymi bo chociaz zeby sa po nich bielsze to niestety niszcza szkliwo

A facetami sie nie przejmuj tak bardzo - w wieku 15 lat to jeszcze kompletne dzieciaki

I pamietaj o najwazniejszym- USMIECH
Usmiechnieta dziewczyna od razu jest ladniejsza
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 09:47   #7
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: :::::pomocy::::::

(...)jednej uzywalam, byla bardzo dobra, ale nazwy nie pamietam. De... de... de... No nie wiem, jak sobie przypomne to dopisze.(...)

Denivit na pewno!!!
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 09:50   #8
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: :::::pomocy::::::

no i jak juz wiesz, co chcesz zmienic, to jest juz pierwszy krok do sukcesu
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 11:17   #9
smerfetka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 25
Dot.: :::::pomocy::::::

Cytat:
Napisane przez aga_xy
(...)jednej uzywalam, byla bardzo dobra, ale nazwy nie pamietam. De... de... de... No nie wiem, jak sobie przypomne to dopisze.(...)

Denivit na pewno!!!

Ooo wlasnie! Denivit!
smerfetka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:21   #10
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: :::::pomocy::::::

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:38
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:35   #11
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: :::::pomocy::::::

Tak jak dziewczyny pisały wcześniej z trądzikiem najlepiej udac sie do dermatologa.


Jasna karnacja wcale nie musi byc kompleksem.


Jeśli chodzi o makijaż to najlepszy będzie oczywiście delikatny bo jestes jeszcze młoda- błyszczyk+tusz do rzęs+ ewentualnie delikatny cień do powiek powinny być ok. Na zmiany trądzikowe najlepszy będzie korektor.


Jeśli chodzi o ciuchy to uważam, że wcale nie trzeba miec kupy kasy zeby dobrze wyglądać. Po prostu kupuj ubrania praktyczne, w które możesz ubierac sie na każdą lub prawie każdą okazję. Możesz fajnie łączyć ubrania ze soba tworząc rożne zestawy. Niezłym pomysłem jest buszowanie w dobrych sklepach z używana odzieza- przy odrobinie szczescie mozesz natrafic na jakis fajny, oryginalny, niekiedy markowy ciuch za naprawde niewielka cene .
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.