Jak się ubrań na konferencję? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-20, 21:52   #1
ijaktu
Przyczajenie

Jak się ubrań na konferencję?

Witajcie, jestem tutaj nowa i mam nadzieję, że znajdę wśród was wiele fantastycznych babek z duża wiedzą na temat mody.
Od roku jestem mamą i trochę wypadłam z obiegu, nie za bardzo jestem na bieżąco z obowiązujacymi trendami.
Mam więc mały problem. Za jakiś miesiąc będę brała udział w konferencji dla kobiet biznesu z najwyższej półki. Będę tam reprezetnowała swoją firmę, która jest patronem tejże konferencji. Firma ta zajmuje się organizacją i sprzedażą prezentów w formie przeżyć, wiecie, takie różne ciekawe atrakcje, które można komus podarować. Musze sie dobrze zaprezentowac i tu własnie jest problem. Co ubrać????? Klasyczny strój, czy ze względu na specyfikę firmy, załozyć coś kolorowego, nie wiem, moze cos szalonego? Błagam, pomóżcie!
ijaktu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 22:01   #2
ddtvn
Zakorzenienie

Dot.: Jak się ubrań na konferencję?

cięzko nie widziac co masz w szafie moze podac propozycje (zdjecia)
ddtvn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:09   #3
abiblabla
Zakorzenienie

ciezko tak cos poradzic nie znajac dresscodu w twojej firmie/branzy, ale ja na twoim miejscu postawiłabym na bardzo klasyczny, skromny strój i jakis 1 szałowy dodatek (np chusta na szyji, broszka, wielka bransoleta, buty...)
Stary 2010-07-20, 23:48   #4
Elfia4
DOMator

To zależy co masz w szafie.
Najpewniej poczujesz się w klasyce. Możesz zaszalec z jakimś dodatkiem, który przełamie nudę i sztampowośc. To może byc naszyjnik lub kolczyki, pasek, torebka. Np. kropla czerwieni lub innego koloru do czarno-białego czy szaro/grafitowo-białego klasycznego stroju. Moja koleżanka brunetka do ciemnej sukienki zakłada często czerwone kolczyki (wiszące kuleczki) i czerwonby pasek. Więcej nie trzeba, a wygląda to fajnie i świeżo, łamie monotonię oficjalnego stroju. Jeśli jesteś blondynką możesz dodac cos w ciemym różu, turkusie.
Myślę, że latem, w upalny dzień nawet bizneswomen luzują odrobinkę drescode i pozwalają sobie na odrobinę koloru i generalnie jaśniejsze barwy, bardziej zwiewne fasony.
Może pasowałaby ci sukienka i jakiś żakiet?
Elfia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:42   #5
justaa
Rozeznanie

Nie ubierałabym się na czarno - lepiej na tę porę roku coś beżowego, ercu, nude, szarego itp będziesz elegancka ale też lekka i zwiewna. Myślałam nad spódnicą ołówkową do kolana (beżowa) biała bluzka, i marynakra w kolorze spódnicy. prosto ale z klasą i wtedy możesz ubrać np turkusowe kolczyki Buty brązowe mogą być lub w kolorze stroju - zależy co masz w szafie
Stary 2010-07-21, 16:07   #6
ijaktu
Przyczajenie

Dzięki za wszystkie propozycje, wiedziałam, że mogęna was polegać.
Czyli rozumiem, że najlepsza klasyka. W szafie nie mam zbyt wielu ciekawych ciuchów, poza tym zmienił mi siętrochę rozmiar po urodzeniu dziecka - na szczęście na mniejszy i większość oficjalnych ciuchów sprzed ciąży po prostu na mnie wisi. Muszęwięc wybrać ię na zakupy.
Chyba skuszęsię na klasyczną ołówkową spódnicę (tylko jaki kolor?!) i białą bluzkę koszulową. Nie wiem tylko jakie dodatki dobrać. No i co z butami? Jestem brunetką o jasnej karnacji i niebieskich oczach. 168 cm wzrostu, 55kg, rozmiar 38. Trochę odstaje mi brzuszek i nie mam wyraźnie zarysowanej talii, za to mam długie zgrabne nogi i w miarę szczuple ramiona. Biust średni. Czy niebieskie dodatki lub turkusowe byłyby ok? I czy do mojej figury pasują ołowkowe spódnice? Zawsze taka chciałam mieć, ale nie miałam jakoś odwagi. Co wy na to?
ijaktu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:47   #7
blekitne_niebo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ijaktu Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie propozycje, wiedziałam, że mogęna was polegać.
Czyli rozumiem, że najlepsza klasyka. W szafie nie mam zbyt wielu ciekawych ciuchów, poza tym zmienił mi siętrochę rozmiar po urodzeniu dziecka - na szczęście na mniejszy i większość oficjalnych ciuchów sprzed ciąży po prostu na mnie wisi. Muszęwięc wybrać ię na zakupy.
Chyba skuszęsię na klasyczną ołówkową spódnicę (tylko jaki kolor?!) i białą bluzkę koszulową. Nie wiem tylko jakie dodatki dobrać. No i co z butami? Jestem brunetką o jasnej karnacji i niebieskich oczach. 168 cm wzrostu, 55kg, rozmiar 38. Trochę odstaje mi brzuszek i nie mam wyraźnie zarysowanej talii, za to mam długie zgrabne nogi i w miarę szczuple ramiona. Biust średni. Czy niebieskie dodatki lub turkusowe byłyby ok? I czy do mojej figury pasują ołowkowe spódnice? Zawsze taka chciałam mieć, ale nie miałam jakoś odwagi. Co wy na to?
Może ołówkowa spódnica a pod spód bielizna korygująca żeby spłaszczyć brzuszek? Zgrabne nogi warto podkreślić A do tego tak jak mówią dziewczyny jakiś wyrazisty dodatek - np kolczyki turkusowe by pięknie podkreślały niebieskie oczy
blekitne_niebo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
co założyć, jak się ubierać, moda. świat mody, porady

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości