Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-05, 17:26   #121
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej

Dziewczyny czy która¶ z Was by³a ju¿ w 7 kontynêcie na Karkonoskiej?? Pytam bo mieszkam na Klecinie czyli blisko. Fajnie by by³o jak by mo¿e która¶ z Was mog³a podzieliæ siê swoim zdaniem. Widzia³±m wcze¶niej ¿e jedna dziewczyna pisa³a co¶ o tym ale to raczej wygl±da jak reklama ni¿ wypowied¼ klientki
Pusia7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-06, 16:46   #122
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Gdzie fitness we Wrocku?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=39893
aniamik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-06, 16:55   #123
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Gdzie fitness we Wrocku?

Ja chodzi³am do Active Fitness Club. Na Grabiszynku w budynku FAT'u.
W cenie karnetu masz si³ownie gratis,solarium ,saune-zalezy od karnetu.
Cwiczenia rozne przerozne
__________________
Tattoomaniaczka
Pocz±tkowa W³osomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie w³osów trwa

Paati89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-07, 18:36   #124
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomo¶ci: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Gdzie fitness we Wrocku?

ja chodze do havany na baltycka
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o now± JA:
-zapuszczam w³osy
-przygoda z bia³± per³± i olejkiem rycynowym
-M¯+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przed³u¿anie i zagêszczanie rzês
wisienka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-07, 19:27   #125
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja ¶migam do gymnasiona i bardzo mi pasuje, ale karnet mam z pracy - tak normalnie jest drooogo. swego czasu chodzi³am na kozanów i te¿ by³o spoko
__________________
jestem cz³owiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-07, 20:19   #126
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 267
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Sasanko24,bardzo Ciê przepraszam za brak odpowiedzi ale d³uuugo mnie nie by³o na forum.Domy¶lam siê ¿e korzystasz z karnetu,powiedz jak twoje wra¿enia?pyta³a¶ mnie o dziewczyny,najlepiej trenowa³o mi siê chyba z Ani± tak± blondynk± z kitk±-dawa³a niez³y wycisk ,ale niestety jak napisa³am ilo¶æ osób na jej zajêcia by³a tak du¿a ,¿e by³ problem z miejscem.Przenios³am siê do galerii dominikañskiej,karnet dro¿szy ale jednak komfort wiêkszy no i sauna po ka¿dych zajêciach gratis.Jednak teraz zamiast aerobiku zdecydowa³am siê na si³owniê (bie¿nia g³ównie)
pani_sylwia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-08, 22:02   #127
Marta GO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Witam,
zapraszam do Sportwerku na Kozanowie, od 14.02.09 jest tam nowy plan i dwie nowe instruktorki
Marta GO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 13:06   #128
sasanka24
Przyczajenie
 
Avatar sasanka24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Chodzê do Bodyfit od stycznia. Z braku czasu korzystam tylko z ¶rodowych zajêæ Fatburning Step u Justyny o godzinie 17.00. Jest to ¶wietna forma ruchu dla osób które lubi± w energicznym tempie æwiczyæ nie tylko fizycznie. Uk³ady choreograficzne wcale nie s± ³atwe i trzeba æwiczyæ pamiêæ. Stopieñ trudno¶ci oceni³abym na dwie gwiazdki. Ale wiadomo - dla ka¿dego co innego
Justyna jest zawsze u¶miechniêta i tryskaj±ca energi±. Mobilizuje do aktywnego æwiczenia. Czasami mo¿e za ma³o powtarza trudniejsze kroki. Zale¿y od dnia. Bywa tak, ¿e stworzy uk³ad i z góry przyjmuje, ¿e wszyscy to ogarnêli a okazuje siê, ¿e czê¶æ dziewczyn nie widzia³a albo nie za³apa³a tak szybko nowego kroku. A niekiedy cierpliwie pokazuje na czym polegaj± nowe kroki. I wtedy wyniki s± du¿o lepsze.
Tyle o zajêciach. Sam Bodyfit w kategoriach warunków sprawdza siê fatalnie.
Ciasna szatnia, wy³amane zamki w szafkach, przej¶cie przez ¶mierdz±c± si³ownie i zbyt du¿a liczba osób na zajêciach. Wszystko to sprawia, ¿e po zajêciach chce siê stamt±d jak najszybciej uciec. Tak jest w moim przypadku.
Ceny ok.
Zastanawiam siê jednak nad spróbowaniem jeszcze innego, ma³o mi znanego miejsca - Fitness Barbara. Czy kto¶ z Was chodzi³ do tego klubu???
poozdrawiam
sasanka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-17, 15:38   #129
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez sasanka24 Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzê do Bodyfit od stycznia. Z braku czasu korzystam tylko z ¶rodowych zajêæ Fatburning Step u Justyny o godzinie 17.00. Jest to ¶wietna forma ruchu dla osób które lubi± w energicznym tempie æwiczyæ nie tylko fizycznie. Uk³ady choreograficzne wcale nie s± ³atwe i trzeba æwiczyæ pamiêæ. Stopieñ trudno¶ci oceni³abym na dwie gwiazdki. Ale wiadomo - dla ka¿dego co innego
Justyna jest zawsze u¶miechniêta i tryskaj±ca energi±. Mobilizuje do aktywnego æwiczenia. Czasami mo¿e za ma³o powtarza trudniejsze kroki. Zale¿y od dnia. Bywa tak, ¿e stworzy uk³ad i z góry przyjmuje, ¿e wszyscy to ogarnêli a okazuje siê, ¿e czê¶æ dziewczyn nie widzia³a albo nie za³apa³a tak szybko nowego kroku. A niekiedy cierpliwie pokazuje na czym polegaj± nowe kroki. I wtedy wyniki s± du¿o lepsze.
Tyle o zajêciach. Sam Bodyfit w kategoriach warunków sprawdza siê fatalnie.
Ciasna szatnia, wy³amane zamki w szafkach, przej¶cie przez ¶mierdz±c± si³ownie i zbyt du¿a liczba osób na zajêciach. Wszystko to sprawia, ¿e po zajêciach chce siê stamt±d jak najszybciej uciec. Tak jest w moim przypadku.
Ceny ok.
Zastanawiam siê jednak nad spróbowaniem jeszcze innego, ma³o mi znanego miejsca - Fitness Barbara. Czy kto¶ z Was chodzi³ do tego klubu???
poozdrawiam
na poprzedniej stronie napisa³am co nieco o "Barbarze", ja jestem bardzo zadowolona z tego klubu.
aniamik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 13:23   #130
sasanka24
Przyczajenie
 
Avatar sasanka24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziêkujê. Zapozna³am siê z Waszymi opiniami na temat fitness Barbara. By³am nawet po plan zajêæ w samym klubie. Zmartwi³a mnie jednak rozmowa z pracownikiem klubu, który stwierdzi³, ¿e nie ma typowych zajêæ choreograficznych, bo "zajêcia tego typu nie cieszy³y siê zainteresowaniem". Co mo¿ecie poleciæ przypominaj±cego fatburning step lub do której instruktorki powinnam siê wybraæ na pocz±tek.
sasanka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-22, 11:31   #131
Blancanieves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Chcia³abym podzieliæ siê z Wami moimi wra¿eniami z wizyty w Lady Fitness Club na Solidarno¶ci. By³am na zajêciach kilka razy w róznym czasie, ogólne wra¿enia bardzo pozytywne. Zajêcia prowadzone profesjonalnie, dobry dostêp do si³owni. Ca³y personel bardzo mi³y...do czasu je¿eli wszystko uk³ada sie dobrze. Niestety nie w moim przypadku. Klub na poziomie wiêc cz³owiek nie spodziewa siê ¿e moga mu zgin±æ rzeczy z zamknietej szafki. Takie rzeczy niestety sie zdarzaja i trzeba sie z tym liczyæ a i personel juz nie jest mi³y. Dziewczyny pamiêtajcie jaki nr ma wasza szafka, odrazu spisujcie z nimi protokó³ z ca³ego zaj¶cia i spiszcie nazwiska ¶wiadków. W moim przypadku nikt mnie nawet nie przeprosi³ ¿e taka sytuacja mia³a miejsce
Raczej juz nigdy nie bede korzysta³a z us³ug tego klubu.
Czy kto¶ z Was mia³ równie¿ podobne przygody? Piszcie równiez o takich rzeczach, dobrze wiedziec gdzie jest bezpiecznie
Blancanieves jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 14:11   #132
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Blancanieves Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym podzieliæ siê z Wami moimi wra¿eniami z wizyty w Lady Fitness Club na Solidarno¶ci. By³am na zajêciach kilka razy w róznym czasie, ogólne wra¿enia bardzo pozytywne. Zajêcia prowadzone profesjonalnie, dobry dostêp do si³owni. Ca³y personel bardzo mi³y...do czasu je¿eli wszystko uk³ada sie dobrze. Niestety nie w moim przypadku. Klub na poziomie wiêc cz³owiek nie spodziewa siê ¿e moga mu zgin±æ rzeczy z zamknietej szafki. Takie rzeczy niestety sie zdarzaja i trzeba sie z tym liczyæ a i personel juz nie jest mi³y. Dziewczyny pamiêtajcie jaki nr ma wasza szafka, odrazu spisujcie z nimi protokó³ z ca³ego zaj¶cia i spiszcie nazwiska ¶wiadków. W moim przypadku nikt mnie nawet nie przeprosi³ ¿e taka sytuacja mia³a miejsce
Raczej juz nigdy nie bede korzysta³a z us³ug tego klubu.
Czy kto¶ z Was mia³ równie¿ podobne przygody? Piszcie równiez o takich rzeczach, dobrze wiedziec gdzie jest bezpiecznie
W Bodyfit na Pretficza nie ma w ogóle numerowanych szafek
Raz jak zgubi³am kluczyk pani wyci±gnê³a mi pe³ny koszyczek malutkich kluczyków i razem szuka³y¶my pasuj±cego do mojej k³ódki.
Je¶li chodzi o takie niedogodno¶ci to mogliby zainstalowaæ w szatniach klimatyzacje. W wiêkszej szatni jest mniejszy problem bo na ca³ej ¶cianie s± okna ale mniejsza szatnia to zamkniête szczelnie pomieszczenie. Przyda³aby siê tam klima. Teraz dopiero zaczê³am to odczuwaæ jak przysz³a ciep³a wiosna.

Cytat:
Napisane przez sasanka24 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê. Zapozna³am siê z Waszymi opiniami na temat fitness Barbara. By³am nawet po plan zajêæ w samym klubie. Zmartwi³a mnie jednak rozmowa z pracownikiem klubu, który stwierdzi³, ¿e nie ma typowych zajêæ choreograficznych, bo "zajêcia tego typu nie cieszy³y siê zainteresowaniem". Co mo¿ecie poleciæ przypominaj±cego fatburning step lub do której instruktorki powinnam siê wybraæ na pocz±tek.
Zobacz czy maj± cycling. Typowy fatburning.
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2009-04-22 o 14:18
klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-23, 07:26   #133
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej Dziewczyny. Ja chodzê do LADYFITNESS, na endermologie i to ju¿ od 2007, systematycznie. I to prawda personel jest mi³y i wszystko jest ok. Ale chcia³am siê z wami podzieliæ opini± na temat us³ug fitness. Raz zdarzy³o mi siê kupic karnet i tylko skorzysta³am z jednego wej¶cia i zrezygnowa³am. By³am na si³owni i instruktorka, która jest mi³a zamiast zajmowaæ siê klientkami przez ponad 2 godziny prowadzi³a sobie prywatna rozmowê z innym pracownikiem.... Niby wszystko ok, ale jednak pozostaje niesmak, szczególnie gdy pierwszy raz korzysta siê z us³ug fitness w klubie. Poza tym miejsce tylko dla kobiet trochê przyt³acza.... Ja nie widzia³am tam ¿adnych zadbanych kobiet. To tak jakby zamkn±æ siê ¿eby nikt nas nie widzia³..... Nawet personel wrecepcji odstrasza.... a szkoda...
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-23, 08:04   #134
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

W Bodyfit w pi±tek jest dzieñ otwarty. Wstêp wolny. Na Borna bêdzie impreza z muzyk± klubow± na ¿ywo a na Pretficza te¿ bêdzie fajnie
Wklejam plan dnia.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: gif dzien-otwarty-0409-p.gif (88,4 KB, 43 za³adowañ)
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2009-04-23 o 08:13
klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-23, 08:45   #135
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 1 193
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

chyba siê wybiorê Ale ju¿ widzê te kolejki
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 14:16   #136
sasanka24
Przyczajenie
 
Avatar sasanka24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Absolutnie nie by³o kolejek. Za to by³y osoby które kompletnie nie wiedzia³y po co przysz³y. No ale i takie musz± spróbowaæ. Ogólnie oceniam dzieñ otwarty za b. udany.
A od przysz³ego tygodnia wybieram siê do klubu Fitness Barbara!
sasanka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-26, 18:30   #137
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A jak wra¿enia z wizyty w Bodyfit? Ja niedawno siê przeprowadzi³am w tamte okolice i jako¶ nie mogê siê zebraæ i pój¶æ tam na zajêcia. Czyta³am o ma³ych szatniach itp. Dziewczyny napiszcie co s±dzicie o miejscu i najwa¿niejsze o zajêciach.
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-09, 17:07   #138
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 1 193
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Bodyfit. Uczêszcza która¶? Jestem zainteresowana tym pakietem 2 x w tyg. za 72 z³. NIestety nie mam z kim¶ i¶æ ... a samej jako¶ tak nie chcê

Co do ^^ dni otwartych. Mia³am byæ! Ale wypad³o mi co¶ wa¿niejszego
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-11, 07:20   #139
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja chêtnie wybra³abym siê do bodyfitu. Niedawno siê tam przeprowadzialam i juz wybieram siê z cztery miesi±ce...
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 14:27   #140
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Powiedzcie jakie zajêcia w Bodyficie (Pretficza) wybra³y¶cie, to mo¿e siê spotkamy na sali Ja tem jestem czêsto na ró¿nych zajêciach. Na sztangach, na stepie, na rowerach, na pump, na si³owni czasami pobiegam.
__________________

klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-17, 12:15   #141
gaelle
Przyczajenie
 
Avatar gaelle
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Sasanka i jak Ci w tej Barbarze? Mieszkam na O³binie, konkretnie w okolicach Pomorskiej i postanowi³am w³a¶nie zapisaæ siê do jakiego¶ klubu bo samej nie udaje mi siê utrzymaæ regularno¶ci w æwiczeniach. Tak naprawdê robiê to, gdy mi siê przypomni. Jakie zajêcia polecacie dla osoby nieczêsto siê ruszaj±cej która chce uzyskaæ choæ trochê kondycji? Czy s± zajêcia dla "pocz±tkuj±cych", czyli niezbyt forsowne a na d³u¿sz± metê skuteczne? I czy op³aca mi siê zapisywaæ na 1,5 miesi±ca (do koñca czerwca, na wakacje nie bywam we Wroc³awiu) czy mo¿e lepiej ruszyæ ju¿ od pa¼dziernika a teraz jeszcze siê przemêczyæ z tym brakiem systematyczno¶ci? Co jeszcze polecacie w moich okolicach oprócz pl. Staszica? Wybaczcie, jestem w sprawie fitness totalnie zielona.
__________________
"Nie sztuka pokochaæ, znacznie trudniej wytrwaæ..."
gaelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-09, 22:05   #142
Ciasteczkowa dama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Polecam Bodyfit na Pretficza-tylko ze wzglêdu na instruktorki i chyba w ¿adnym klubie nie ma takiego wyboru zajêæ choreograficznych jak tam. Dance i step s± kapitalnie prowadzone dla takich jak ja starych wyjadaczek. A poza tym du¿o zajêæ, których nie spotka³am w innych klubach. Apelujê tylko do w³a¶cicieli:zróbcie co¶ z tym klubem, bo warunki s± tragiczne-pod³oga na sali (strach...), klimatyzacja, szatnie. Ludzie, mamy XXI wiek i nikt nie chce æwiczyæ w takich warunkach!
Do Bodyfitu chodzi siê tylko dla instruktorów i po rozmowach w szatni wiem, ¿e to nie tylko moje zdanie!!!!
Marta YOU ARE MY BEST, BEST, BEST ever....
Ciasteczkowa dama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-19, 22:14   #143
sasanka24
Przyczajenie
 
Avatar sasanka24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Nie by³am na zajêciach w Fitness Barbara. Z powodu powa¿nej kontuzji kolana na d³u¿sz± metê musia³am zrezygnowaæ z fitness. Ale przerzuci³am siê na wodny fitness. Rewelacja, zw³aszcza na wakacjach nad Adriatykiem
sasanka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-29, 23:14   #144
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Mam pytanko o si³ownie w Lady Fitness - czy jest dobrze wyposa¿ona? Czy raczej tak sobie - 3 maszyny na krzy¿ i tyle? Czy kto¶ korzysta³ z pomocy instruktorki, uk³ada³ mo¿e z ni± plan treningowy?
tallq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-30, 07:39   #145
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Od wrze¶nia w Lady Fitness bêdzie z powrotem fajna instruktorka. Wraca po urodzeniu dzidziusia. Naprawdê polecam-Gosiê. W klubie prowadzi te¿ zajêcia z shape. A si³ownia jest ok. Ja chodzê tam na endermologie i jestem zadowolona. Wiem ¿e teraz maja jak±s promocjê na karnety.
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-04, 11:53   #146
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 4 326
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A mo¿ecie mi polecic jakis dobry klub fitness, gdzie s± fajne zajêcia pilates?
Chcica³abym siê w³asnie na nie zapisaæ, ale zupe³nie nie wiem gdzie. Dodam, ze mieszkam ko³o Nowego dworu i dojazd np na Pomorsk± odpada.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-27, 21:51   #147
smaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

No to jak to z tymi DOBRYMI klubami jest? Jakie¶ info o pó³nocnej czê¶ci Wroc³awia by siê przyda³o.
Mam podstawowe wymaganie - aerobik w postaci æwiczeñ a nie skomplikowanych uk³adów choreo (jeszcze beznadziejnie pokazywanych).
Z powodu kiepskiej kondycji i jakiej¶ dziwnej chêci do zwiêkszenia choæ trochê swoich bicepsów spodoba³a mi siê ostatnio si³ownia.
Chodzê do Bodyfit na Maxa Borna.
No jak dla mnie to klimy tam nie ma (chyba nie w³±czaj±). Szatnia w remoncie. Dziwny zwyczaj wchodzenia na salê zanim skoñcz± siê wcze¶niejsze zajêcia. Pó¼ne rozpoczynanie to mo¿e w kategoriach zalet mo¿naby traktowaæ. Przej¶cie przez si³owniê to tak chyba, ¿eby zachêciæ panie do æwiczeñ . Piêknie to ta si³ownia nie wygl±da, ostatnio jakie¶ problemy z jedn± bie¿ni±, ale æwiczy siê ok (no chyba, ¿e trzeba patrzeæ na jakiego¶ grubasa drapi±cego siê w kroczu). Pan trener zrobi³ mi jednego dnia porz±dn± rozgrzewkê, a kolejnego pokaza³ konkretnie parê æwiczeñ.
Jako¶æ lokalu chyba odpowiada cenie.
Niestety dojazd jak dla mnie ¶redni.
Spartan na Trzebnickiej z okna wygl±da³ lepiej ciekawe czy warto zap³aciæ? Jaki fitness daj±?
No i czy gdzie¶ jeszcze oprócz Barbary?? (szkoda, ¿e si³owni nie ma).
smaks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-27, 22:34   #148
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 587
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

w Spartanie silownia naprawde jest ok. sprzety spoko, duzo miejsca, minusem wielkim jest brak klimy (az nie do pomyslenia jako ze to nowa silownia) ale lato mamy za soba wiec ta kwestie mozna ominac , wszystkie maszyny nowe , szatnia i prysznice w baaardzo dobrym stanie, czysto itd. ogolnie cala silownia naprawde bardzo fajna, na aerobiku nigdy tam nie bylam wiec nie wiem jak prowadzacy, sala do aerobiku duza , przestronna i maja limity miejsc wiec nie wchodzi raczej jeden na drugiego. mozesz podejsc w godzinach zajec i popatrzec i posluchac jak to wyglada

a jeszcze jest fitness na baltyckiej, ale tam jak jest fajna prowadzaca to jest taki tlum ze ciezko sie ruszac (przynajmniej tak bylo jakis czas temu - moze wprowadzili limity w koncu bo to byla paranoja) , jest tam tez silownia ale to tylko bieznia , orbitrek, rowerek jakas laweczka, atlas i to wszystko wiec wybor baaaaardzo ograniczony.
__________________
"..chodzi o to by pokonywaæ w³asne s³abo¶ci i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie ok³amuj samej siebie, po prostu wiêcej trenuj" Soria





Edytowane przez mmooonia
Czas edycji: 2009-09-27 o 22:37
mmooonia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-08, 11:26   #149
aniadzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny! Czy która¶ by³a w Bodyfit Day Spa na Miko³owskiej (Wojnów). Chyba ca³kiem niedawno otwarto ten trzeci fitness z sieci "bodyfit". Mieszkam na Biskupinie i to by by³o dla mnie ca³kiem blisko. Widzia³am, ¿e zajêcia prowadzi tam równie¿ Marta, moja ulubiona instruktorka z Pretficza.
aniadzi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-15, 22:57   #150
Aniaaaaa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Proponujê aerobik w Gimnazjum nr 1, ul. Jelenia 7 (boczna Legnickiej)
w poniedzia³ki i czwartki godz. 1930. Mo¿na siê na nich zmêczyæ, a i za pierwsze zajêcia jak siê nie spodobaj± nie trzeba p³aciæ.
Aniaaaaa80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.