Moja pierwsza metamorfoza... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 13:23   #1
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Red face

Moja pierwsza metamorfoza... :)


Kochane wizażanki, bardzo ale to bardzo Was proszę, żebyście pomogły mi coś zmienić w swoim wyglądzie. Chciałabym może zmienić kolor włosków, fryzure... Może zafarbować na jakiś jasny brąz, albo trwała... Sama nie wiem Nie wiem też jak powinnam się malować, żeby nie wyglądać zbyt poważnie. I jakie kolorki według Was do mnie pasują?... Proszę, pomóżcie! Z góry bardzo dziękuję...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa1.JPG (37,4 KB, 347 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gonia.JPG (32,1 KB, 347 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (16,1 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.JPG (37,7 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ja4.JPG (27,9 KB, 429 załadowań)

Edytowane przez mangosiaczek
Czas edycji: 2006-01-16 o 14:00
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 13:34   #2
Beataa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Jesteś śliczną dziewczyna... ja bym u ciebei nic niezmieniła
Beataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 13:39   #3
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Jestes bardzo ładna, nie zmieniaj za dużo, jeśli już tak bardzo Cię ciągnie do zmian to, hmm... może grzyweczka prosta tak do lini brwi? Nie wiem jakby Ci było w brązie [tutaj myślę o jasnym, bo ciemny to chyba niezabardzo] ale ładnej dziewczynie we wszystkim ślicznię, więc wybór należy do Ciebie
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 13:47   #4
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Ale jesteście miłe... Dziękuję Grzyweczke już kiedyś miałam i niezabardzo mi się podobało... (wklejam fotke). Właśnie myślałam o takim jaśniutkim brązie, albo może jakaś taka kawa z mlekiem. Nie wiem... :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jaaa.jpg (42,3 KB, 268 załadowań)
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 13:47   #5
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 57
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Nie zmieniaj sie!!sliczna jestes!!mozesz pobawic sie jedynie (uwiez mi fajna to jest zabawa)ciuchmi różnie zestawiając je pomieszac style ale tak zeby miało to wszystko sens i makijazem rózne kolorki!!a tak no nie wiem moze włoski bym skróciła do ramion jesli masz proste a widze ze tak to moze fryzjer by je mocno pocieniował albo postrzepił...pomysl
pozdrawiam
LadyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 14:01   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Przyłączam się do dziewczyn- wyglądasz bardzo dobrze i dla poprawy wyglądu nie potrzebujesz zmian;-)\\

Co do kolorków to moim zdaniem jesteś typem letnim więc ładnie Ci będzie w kolorach stonowanych i chłodnych;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 14:20   #7
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

moim zdaniem nie powinnaś nic zmieniać i w tym kolorze włosów naprawdę ślicznie wyglądasz
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 14:42   #8
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Kolor jest naturalny, chciałam go trochę zmienić, ale skoro mówicie, że nie... To zostawię go w spokoju jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam!
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:10   #9
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Oddaje kolejny glosik za naturalnoscia moim zdaniem (i z tego co widze nie tylko moim) wygladasz slicznie bardzo ladnie pasuje Ci ten bondzik, makijazu mocnego tez raczej nie potrzebujesz, bo widze ladna cere i duuuzo, wyraziste oczy. Moze jedynie dodalabym taka skosna grzyweczke, ktora moze w zaleznosci od humoru nia byc, badz tez nie byc Poeksperymentuj z makijazem, najlepiej delikatnym, tylko podkreslajacym Twoja subtelna urode i koniecznie zamiesc wyniki eksperymentow na forum buzka
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:21   #10
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Niestety z tą ładną cerą nie jest tak do końca kolorowo... Moją zmarą są grudki, których żaden makijaż nie zakryje. Ale poeksperymentuje trochę i na pewno pochwalę się rezultatami na forum
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:55   #11
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

ja też bym nic u Ciebie nie zmieniała, nie niszcz sobie włosów farbowaniem, bo są ładne
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 16:04   #12
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

jesteś bardzo ładną dziewczyną wydaje mi się że nie potrzebujesz większych zmian... ale jeśli masz ochote na małą metamorfoze to może pasemka jeśniejsze od Twojego naturalnego kolorku?
A jeżeli chodzi o makijaż to chyba jasne chłodne kolorki?
Jesteś chyba letnim typem..jak napisała SAM
a to link dla typu letniego :
http://www.makijaz.net/t2.html

Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 16:09   #13
EwUnia_
Raczkowanie
 
Avatar EwUnia_
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 92
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Cytat:
Napisane przez yaheira
ja też bym nic u Ciebie nie zmieniała, nie niszcz sobie włosów farbowaniem, bo są ładne
zgadzam sie nie warto niszczyc farbowaniem wlosow

Cytat:
Napisane przez lalesia
Moze jedynie dodalabym taka skosna grzyweczke,
Myśle , że skośna grzyweczka taka na boczek mogla by byc dpbrym rozwiazaniem
pozdrawiam
EwUnia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 16:23   #14
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Ja też na twoim miejscu nic bym nie zmieniała - jesteś bardzo ładna, a w takim przypadku naturalność to najlepsze rozwiązanie włosy też masz przepiękne więc nawet nie próbuj ich męczyć farbowaniem czy też jaśniejszymi pasemkami. Popieram pomysł zrobienia grzyweczki, albo delikatnego wycieniowania włosów na całej długości dla nadania im lekkości i świeżości.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 16:56   #15
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

zgadzam sie z dziewczynami że nie powinnaś nic zmieniać!jesteś ładną dziewczyną, naturalną, i w tych włosach jestCi bardzo dobrze
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:06   #16
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Pewnie się powtórzę, alę naprawdę jesteś śliczną dziewczyną i nie ma co tu zmieniać poprostu super wyglądasz i tyle
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 08:16   #17
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Sama wiem po sobie, że lubię coś w sobie zmienić. Moja "wielka" metamorfoza zamieniła się w dramat. Z blondu zafarbowałam się na ciemny brąz. Myślałam, że się zabiję. Jakby tego było mało zrobiłam sobie grzywkę (a mam wichajsterek z przodu) i rozwarstwiała mi się jak Zenkowi ze Złotopolskich. Dlatego odradzam zmiany pod wpływem emocji. Wyglądasz ślicznie i bądź naturalna. Wystarczy korektor, róż, delikatny cień (może konturówka), tusz i błyszczyk.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:33   #18
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

HelloKitty, chyba udało Ci się wybić mi z głowy metamorfozę A przynajmniej na jakiś czas :P
Szczerze mówiąc za pasemkami nie przepadam, jeżeli już miałabym je farbować to całe, ale może faktycznie lepiej ich nie niszczyć... Na zdjęciach kolor wygląda całkiem nieźle, ale w rzeczywistości jest trochę taki nijaki...
A makijaż... Hm... Trzeba będzie naprawdę trochę poeksperymentować A może macie jakieś zdjęcia z makijażami, które by do mnie pasowały?
Pozdrawiam!
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:10   #19
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Cytat:
Napisane przez mangosiaczek
HelloKitty, chyba udało Ci się wybić mi z głowy metamorfozę A przynajmniej na jakiś czas :P
Szczerze mówiąc za pasemkami nie przepadam, jeżeli już miałabym je farbować to całe, ale może faktycznie lepiej ich nie niszczyć... Na zdjęciach kolor wygląda całkiem nieźle, ale w rzeczywistości jest trochę taki nijaki...
A makijaż... Hm... Trzeba będzie naprawdę trochę poeksperymentować A może macie jakieś zdjęcia z makijażami, które by do mnie pasowały?
Pozdrawiam!
Ooo, to zupelnie jak ja - rowniez nie cierpie wszelkiego rodzaju pasemek, szczegolnie kontrastowych w stosunku do koloru wlosow stawiam na jednolity kolor z naturalnymi refleksami

co do makijazu to moim zdaniem najbardziej pasowaly by mi do Ciebie delikatne i subtelne podkreslenie Twojej dziewczecej, slicznej buzki sama kreska pociagnieta ajlajnerem wzdluz linii rzes, lekko przeciagnieta poza kontur + lososiowy, bezbarwny lub bardzo jasniusienki rozowy blysio poza tym wytuszowane rzesty i jesli chcesz mocniej podkreslic oczko to jakis jasny, mocno opalizujacy cien, np lososiowy, bezowy lub jasniusienko fioletowy mysle ze masz na tyle duze patrzalki, ze nie potrzebujesz podreslenia dolnej krawedzi oka. Wklejam pare propozycji makijazy, ktore moim zdaniem pasowalyby mi do Ciebie oczywiscie mozesz sie ze mna nie zgodzic, bo wiadomo ze ile ludzi (szczegolnie dziewczyn) tyle gustow
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 21:24   #20
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Lalesia, pomysł jest naprawdę bardzo fajny nigdy nie próbowałam robić kresek eyelinerem, dlatego chyba warto spróbować i kolorki takie jak lubię... Na pewno spróbuję. Makijaże super, szczególnie ten drugi - dla mnie śliczny! Dziękuję
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:41   #21
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Cytat:
Napisane przez mangosiaczek
Lalesia, pomysł jest naprawdę bardzo fajny nigdy nie próbowałam robić kresek eyelinerem, dlatego chyba warto spróbować i kolorki takie jak lubię... Na pewno spróbuję. Makijaże super, szczególnie ten drugi - dla mnie śliczny! Dziękuję
sliczny makijaz na jeszcze sliczniejszej jessice albie ciesze sie ze spodobal Ci sie moj pomysl jesli nie masz jeszcze zadnego eyelinera to polecam z oriflamu. Mam czarny i taki blyszczacy szary (niby mial byc srebrny, moim skromnym zdaniem pasowal by Ci jeszcze lepiej niz czarny), latwo sie nakladaja i suuuper trzymaja (szczegolnie czern) widzialam jeszcze, ze maybelline wypuscil jakies eyelinerki, ale nie wiem jak sie sprawuja w kazdym badz razie wygladaja naprawde zachecajaco
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.