Dzień darmowej dostawy - zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-04, 21:37   #2341
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość


Właśnie Powerlook mi odpisał, że w dniu jutrzejszym doślą mi maskę, jestem w pozytywnym szoku
To super, fajnie się zachowali
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 21:38   #2342
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4921363 2] Sory, ale gdzie ja, albo ktoś inny napisał, ze kupiłam "jedną maskę"? Nie wiesz, ile kasy w jakich sklepach zostawiłam ja lub inna wizażanka.
Co za oburzenie, że śmiałam wyrazić swoje zdanie na temat przeciągającej się wysyłki .[/QUOTE]
Nigdzie nie napisałam, że kupiłaś jedną maskę, ale uderz w stół...
Zresztą, nieważne ile się wyda- 10, 100, 300zł, od kilku frustratów mniej sklep nie zbiednieje.
Postawa kogoś, kto zrobił zakupy i oczekuje, że mu w zębach przyniosą na dzień- dwa po zapłacie jest burackim zachowaniem, świadczącym o braku kultury. Oczywiste jest, że to specyficzny czas, ilość zamówień pewnie wzrosła o kilkaset procent w niektórych sklepach, a nikt przecież nie zatrudni dodatkowych 10 osób, żeby jeszcze dopłacać do interesu.
DDD to dla mnie fajna zabawa, nie wiem, co komu przeszkadza czekanie trochę dłuższe niż zazwyczaj na Kallosa jagodowego czy co tam sobie upatrzył
A jak ktoś się burzy, to niech następnym razem pójdzie do sklepu stacjonarnego, lub wcale.
Rzucanie się "bo promocja, oszczędzę parę złotych na przesyłce", a potem marudzenie "co to za podejście, jestem konsumentem i mi się należy" to zwyczajny brak wychowania. Albo raczej braku znajomości realiów i rozsądnego spojrzenia na kwestię DDD.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 21:44   #2343
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że kupiłaś jedną maskę, ale uderz w stół...
Zresztą, nieważne ile się wyda- 10, 100, 300zł, od kilku frustratów mniej sklep nie zbiednieje.
Postawa kogoś, kto zrobił zakupy i oczekuje, że mu w zębach przyniosą na dzień- dwa po zapłacie jest burackim zachowaniem, świadczącym o braku kultury. Oczywiste jest, że to specyficzny czas, ilość zamówień pewnie wzrosła o kilkaset procent w niektórych sklepach, a nikt przecież nie zatrudni dodatkowych 10 osób, żeby jeszcze dopłacać do interesu.
DDD to dla mnie fajna zabawa, nie wiem, co komu przeszkadza czekanie trochę dłuższe niż zazwyczaj na Kallosa jagodowego czy co tam sobie upatrzył
A jak ktoś się burzy, to niech następnym razem pójdzie do sklepu stacjonarnego, lub wcale.
Rzucanie się "bo promocja, oszczędzę parę złotych na przesyłce", a potem marudzenie "co to za podejście, jestem konsumentem i mi się należy" to zwyczajny brak wychowania. Albo raczej braku znajomości realiów i rozsądnego spojrzenia na kwestię DDD.
DDD to nie jest fajna zabawa dla sklepów, tylko możliwość wypromowania się, zdobycia nowych klientów. Nie bój się, w celach charytatywnych do przesyłek nie dopłacają. A skoro w jednych sklepach obsługa jest błyskawiczna a w innych mniej - prosty rachunek, do którego poczuje się większą sympatię. I sklepy też tak powinny kalkulować: na to, czy klient z nami zostanie, wpływa nie tylko cena towaru ale i jego zabezpieczenie oraz szybkie dostarczenie. + ewentualne gratisy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 21:47   #2344
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Doszło dziś do mnie 7 na 12 przesyłek. Pozostałe są w drodze. Wszystko brałam za pobraniem.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 21:49   #2345
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iksinska Pokaż wiadomość
Miłe zaskoczenie z superkoszyk - zamówienie na 40zł a dostałam do niego dwa sample kapsułek persil

Oprócz tego dotarło już zamówienie z apteki olimpijskiej (próbek nie dostałam, ktoś coś wspominał chybaże dostał) i apteki w sieci. Wszystko jak najbardziej ok
Superkoszyk zawsze coś dołącza Ja złożyłam 2 zamówienia, pierwsze "normalne", a w drugim kupiłam tylko rolkę do ubrań za zawrotne 3,90, bo wcześniej o niej zapomniałam. Paczki przyszły tego samego dnia, ale oddzielnie i w obu były kapsułki
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 21:51   #2346
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Czekam na przesyłkę z ezebry z 9 zamówieniem i jak do tej pory (odpukać!) wszystko było OK.
Jeden raz byłam tylko zawiedziona, bo kwota mojego zamówienia była spora a żadnego gratisu nie dostałam... Nikt niczego nie obiecywał, ale zostałam przyzwyczajona przez inne sklepy do takiego obdarowywania

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
Też tam często zamawiam i wszystko było ok

Dzisiaj dostałam przesyłkę od tagomago - porządny karton, a w nim chyba milion styropianowych kosteczek dzięki czemu perfumy ani drgnęły W tamtym roku też u nich kupowałam i będę do nich często wracać.

Karmelowe już wysłało moje żelki Mintishop też już jedzie, zostaje tylko ezebra - jedno zamówienie jest gotowe, drugie ma status przyjęte - mam nadzieję, że też mi je skompletują, bo to akurat nie dla mnie było.

Ogólnie fajnie by było jakby w poniedziałek już wszystko do mnie dotarło, ale jeśli się tak nie stanie to też nie będzie dramatu. Przynajmniej wiem, że część prezentów już mam z głowy
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 21:53   #2347
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
DDD to nie jest fajna zabawa dla sklepów, tylko możliwość wypromowania się, zdobycia nowych klientów. Nie bój się, w celach charytatywnych do przesyłek nie dopłacają. A skoro w jednych sklepach obsługa jest błyskawiczna a w innych mniej - prosty rachunek, do którego poczuje się większą sympatię. I sklepy też tak powinny kalkulować: na to, czy klient z nami zostanie, wpływa nie tylko cena towaru ale i jego zabezpieczenie oraz szybkie dostarczenie. + ewentualne gratisy.
Miałam na myśli zabawę dla mnie, dla sklepów to musi być horror A i wypromowanie się też, owszem. Nie wiesz jednak, kto miał ile zamówień, więc to nie jest taka oczywista kalkulacja- ten sklep bardziej się stara, bo już dostałam przesyłkę, a tamten jest be, bo dopiero pakują. W przypadku ekobiecej, o której tu m.in. mowa, rabat 15% pewnie zrobił swoje i mieli mnóstwo kupujących, sama się skusiłam po wpisach w tym wątku- jestem skłonna zrozumieć ich opóźnienie.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 21:53   #2348
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

odebrałam dziś paczkę z wapteki (moje produkty nie podrożały, a o tym fakcie już przeczytałam po zamówieniu. pomimo, że u mnie wszystko gra z zamówieniem, to pierwszy i ostatni raz u nich kupiłam). ale co mnie zdziwiło :
-karton cefarmu
-nadawca to apteka słoneczna (wtf?
i jedyne, co świadczy że zamawiałam w waptece to taśma z ich nazwą, którą oklejono kartonik



babki, bo Wy wiecie, skoro o 19 z minutami dostałam smsa, że paczkomaty przejęły moją paczkę jest realna szansa, że jutro wieczorem będzie do odbioru już?

za to goodies ma lekkiego minusa, bo informacja o zamówieniu i zapłacie jest tylko na ich stronie w moich danych, żadnego info na maila nie dostałam, odpowiedzi na moje pytanie też nie. niby na fb napisali, że do jutra wyślą wszystkie zamówienia, ale no jakoś tak dziwnie...
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:04   #2349
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

a ja też jestem wkurzona, nie zdziwię się jak mi jutro z ekobieca napiszą ze dopiero to pakują... często zamawiam coś przez internet i nigdy mi się nie zdążyło czekać 3 dni aż to wyślą, zawsze wysyłali na następny dzień od wpłaty... tak, jestem burakiem, cebulakiem
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:10   #2350
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość

babki, bo Wy wiecie, skoro o 19 z minutami dostałam smsa, że paczkomaty przejęły moją paczkę jest realna szansa, że jutro wieczorem będzie do odbioru już?
jest bardzo duża szansa na to ja wczoraj dostałam info koło 19, że paczkomaty mają moje zamówienie, a dziś przed 19, że już jest
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:16   #2351
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że kupiłaś jedną maskę, ale uderz w stół...
Zresztą, nieważne ile się wyda- 10, 100, 300zł, od kilku frustratów mniej sklep nie zbiednieje.
Postawa kogoś, kto zrobił zakupy i oczekuje, że mu w zębach przyniosą na dzień- dwa po zapłacie jest burackim zachowaniem, świadczącym o braku kultury. Oczywiste jest, że to specyficzny czas, ilość zamówień pewnie wzrosła o kilkaset procent w niektórych sklepach, a nikt przecież nie zatrudni dodatkowych 10 osób, żeby jeszcze dopłacać do interesu.
DDD to dla mnie fajna zabawa, nie wiem, co komu przeszkadza czekanie trochę dłuższe niż zazwyczaj na Kallosa jagodowego czy co tam sobie upatrzył
A jak ktoś się burzy, to niech następnym razem pójdzie do sklepu stacjonarnego, lub wcale.
Rzucanie się "bo promocja, oszczędzę parę złotych na przesyłce", a potem marudzenie "co to za podejście, jestem konsumentem i mi się należy" to zwyczajny brak wychowania. Albo raczej braku znajomości realiów i rozsądnego spojrzenia na kwestię DDD.
dokładnie
no ale jak ktoś myśli, że jest pępkiem świata to cóż, nic nie poradzisz

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
DDD to nie jest fajna zabawa dla sklepów, tylko możliwość wypromowania się, zdobycia nowych klientów. Nie bój się, w celach charytatywnych do przesyłek nie dopłacają. A skoro w jednych sklepach obsługa jest błyskawiczna a w innych mniej - prosty rachunek, do którego poczuje się większą sympatię. I sklepy też tak powinny kalkulować: na to, czy klient z nami zostanie, wpływa nie tylko cena towaru ale i jego zabezpieczenie oraz szybkie dostarczenie. + ewentualne gratisy.

jestem ciekawa do ilu sklepów wracasz regularnie między jednym DDD a drugim
ja jeszcze ani razu nie wróciłam do żadnego, osoby mi znane również nie, bo albo na DDD kupuję prezenty na święta, albo drobiazgi, których normalnie bym nie kupiła gdybym miała płacić za wysyłkę
ja nawet nie pamiętam gdzie zrobiłam zakupy w zeszłym roku
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 22:17   #2352
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

zamówienia robilam do południa 2.12
wczoraj przyszla paczka z mall
dzisiaj kurierzy sie obijali o siebie: tania książka i ekobieca (a obijali bo jeszcze brat dwie paczki dostał)
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:21   #2353
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Do mnie dotarły dzisiaj 4 paczki. Jedna jeszcze czeka w paczkomacie, ale nie chciało mi się jechac, jutro odbiorę, a trzy sa w drodze.
Ze wszystkiego póki co jestem bardzo zadowolona
Wydalam dość dużo, bo 400 zl. Najtańsza moja paczka była z lokikoki ok. 35 zł i struny do gitary za 21 zł

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2014-12-04 o 22:26 Powód: dopiesek
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:25   #2354
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4921488 5]



jestem ciekawa do ilu sklepów wracasz regularnie między jednym DDD a drugim
ja jeszcze ani razu nie wróciłam do żadnego, osoby mi znane również nie, bo albo na DDD kupuję prezenty na święta, albo drobiazgi, których normalnie bym nie kupiła gdybym miała płacić za wysyłkę
ja nawet nie pamiętam gdzie zrobiłam zakupy w zeszłym roku[/QUOTE]

Zdziwiłabyś się. Dzięki darmowej dostawie (nie pamiętam już czy przy okazji DDD) zostałam stałą klienktą 5-10-15, zostawiłam tam już naprawdę masę pieniędzy. Po tegorocznym DDD na pewno wrócę do herbaciarni Pożegnanie z Afryką i polecę ją szwagrowi, który tak jak ja, jest nałogowym pijakiem herbat. Wydałam tam ledwo 16 zł na 2 paczuszki, ale przesyłka przyszła ekspresowo, smakuje mi, więc tak, opłaci im się to. Gdyby sklepom ta zabawa przynosiła straty, nie brałyby udział w akcji kolejny i kolejny raz. A, wrócę też pewnie do sklepu z serwisami obiadowymi, również bardzo miło mnie zaskoczyli, i do Krosna też - akurat jestem na etapie kompletowania braków w jadalni. Naprawdę nie wiem czemu niektórzy podchodzą do tego tak emocjonalnie. Biznes to biznes, wygrywa najlepsza oferta. Ja się na żaden sklep nie obrażam, po prostu jeśli w innym zostanę obsłużona lepiej, szybciej - to właśnie tam kolejny raz zostawię pieniądze.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-12-04 o 22:26
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:29   #2355
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Doszła do mnie paczka z biurwy - wszystko ok

Jak ja lubię takich pieniaczy
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:31   #2356
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że kupiłaś jedną maskę, ale uderz w stół...
Zresztą, nieważne ile się wyda- 10, 100, 300zł, od kilku frustratów mniej sklep nie zbiednieje.
Postawa kogoś, kto zrobił zakupy i oczekuje, że mu w zębach przyniosą na dzień- dwa po zapłacie jest burackim zachowaniem, świadczącym o braku kultury. Oczywiste jest, że to specyficzny czas, ilość zamówień pewnie wzrosła o kilkaset procent w niektórych sklepach, a nikt przecież nie zatrudni dodatkowych 10 osób, żeby jeszcze dopłacać do interesu.
DDD to dla mnie fajna zabawa, nie wiem, co komu przeszkadza czekanie trochę dłuższe niż zazwyczaj na Kallosa jagodowego czy co tam sobie upatrzył
A jak ktoś się burzy, to niech następnym razem pójdzie do sklepu stacjonarnego, lub wcale.
Rzucanie się "bo promocja, oszczędzę parę złotych na przesyłce", a potem marudzenie "co to za podejście, jestem konsumentem i mi się należy" to zwyczajny brak wychowania. Albo raczej braku znajomości realiów i rozsądnego spojrzenia na kwestię DDD.
Ciekawe, niby nie piszesz o mnie, a wspominasz o tym nieszczęsnym Kallosie, o którym między innymi ja dałam właśnie posta

A dla mnie postawa kogoś, kto zrobił zakupy z darmową wysyłką i będzie potulnie czekał nie wiadomo ile, bo przecież wysyłka jest za free, jest żałosna i pokazuje brak szacunku do swoich wydanych pieniędzy

Ja mam swoje zdanie, wy (idealne klientki, nie upominające się o swoje ) myślicie inaczej i cóż, życie. Wyraziłam swoje niezadowolenie a kilku osobom żyłka poszła

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Zdziwiłabyś się. Dzięki darmowej dostawie (nie pamiętam już czy przy okazji DDD) zostałam stałą klienktą 5-10-15, zostawiłam tam już naprawdę masę pieniędzy. Po tegorocznym DDD na pewno wrócę do herbaciarni Pożegnanie z Afryką i polecę ją szwagrowi, który tak jak ja, jest nałogowym pijakiem herbat. Wydałam tam ledwo 16 zł na 2 paczuszki, ale przesyłka przyszła ekspresowo, smakuje mi, więc tak, opłaci im się to. Gdyby sklepom ta zabawa przynosiła straty, nie brałyby udział w akcji kolejny i kolejny raz. A, wrócę też pewnie do sklepu z serwisami obiadowymi, również bardzo miło mnie zaskoczyli, i do Krosna też - akurat jestem na etapie kompletowania braków w jadalni. Naprawdę nie wiem czemu niektórzy podchodzą do tego tak emocjonalnie. Biznes to biznes, wygrywa najlepsza oferta. Ja się na żaden sklep nie obrażam, po prostu jeśli w innym zostanę obsłużona lepiej, szybciej - to właśnie tam kolejny raz zostawię pieniądze.
Daj spokój, po co tłumaczyć Lepiej nie czekaj na swoje paczki, bo wysyłka była przecież darmowa!
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:36   #2357
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4921500 6]
A dla mnie postawa kogoś, kto zrobił zakupy z darmową wysyłką i będzie potulnie czekał nie wiadomo ile, bo przecież wysyłka jest za free, jest żałosna i pokazuje brak szacunku do swoich wydanych pieniędzy
[/QUOTE]
Wyraźnie chyba pisałam: na ezebrze w regulaminie jest, że dostawa trwa ( po otrzymaniu kasy, tzn zapewne po jej zaksięgowaniu) od 2 do 5 dni roboczych...a one chyba jeszcze nie minęły Dodatkowo kupując u nich zaakceptowałaś ten właśnie regulamin.
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:38   #2358
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Wyraźnie chyba pisałam: na ezebrze w regulaminie jest, że dostawa trwa ( po otrzymaniu kasy, tzn zapewne po jej zaksięgowaniu) od 2 do 5 dni roboczych...a one chyba jeszcze nie minęły Dodatkowo kupując u nich zaakceptowałaś ten właśnie regulamin.
Dyskusja tyczyła, z tego co wiem, ogólnie oczekiwania na wysyłkę. Przewijało się też tutaj oczekiwanie na przesyłki między innymi z ekobieca.
Regulamin nie zabrania mi narzekać
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:42   #2359
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A, wrócę też pewnie do sklepu z serwisami obiadowymi, również bardzo miło mnie zaskoczyli, i do Krosna też - akurat jestem na etapie kompletowania braków w jadalni. Naprawdę nie wiem czemu niektórzy podchodzą do tego tak emocjonalnie. Biznes to biznes, wygrywa najlepsza oferta. Ja się na żaden sklep nie obrażam, po prostu jeśli w innym zostanę obsłużona lepiej, szybciej - to właśnie tam kolejny raz zostawię pieniądze.
To ja polecam sklep nakrywamy.pl - kupiłam właśnie na DDD zestaw sztućców (klikałam we wtorek około 10), wczoraj przyszedł kurier z paczką A ceny Gerlacha mieli atrakcyjne

U mnie tak:
- jak pisałam wyżej - nakrywamy.pl wysłało przesyłkę błyskawicznie, wczoraj była u mnie
- tołpa - zamówiona w poniedziałek, też wczoraj była u mnie
- superkoszyk - zamówiony zaraz po północy, bo się bałam, że ludzie mi wszystko wykupią opłacony wczoraj, dzisiaj dostałam smsa z paczkomatów z informacją o wysyłce
- mintishop - opłacony i wysłany wczoraj
- matras - jedyna paczka, przy której wybrałam płatność za pobraniem i jednocześnie jedyna, której jeszcze do mnie nie wysłano

- polskie-kosmetyki - mieli przedłużony DDD do dzisiaj i tak się wahałam i zastanawiałam, aż w końcu godzinę temu kliknęłam Zobaczymy jak z wysyłką

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2014-12-04 o 22:45
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 22:50   #2360
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Wszystkie ddd się już skończyły czy w jakimś sklepie jeszcze przedłużono? Poklikalabym sobie coś :-P
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 05:41   #2361
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

probowalam przeszukac watek, ale sie nie udalo ktoras z Was pisala o rabacie w Tesco na klocki Lego z karta Clubcard - czy to jest aktualne? bo bylam w sklepie i nigdzie nie widzialam tej informacji a ulotki nie moge znalezc
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 06:10   #2362
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy


dostała może któraś z Was już paczkę z apteki w sieci?
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 07:05   #2363
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość

dostała może któraś z Was już paczkę z apteki w sieci?
ja nie, ale nawet nie wysłali jeszcze.. ehh
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 07:09   #2364
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Ja dzis odebralam paczki z powerlook i z mazidelek.
Tzn w paczkomacie byly od wczoraj, ale nie chcialo mi sie nosa wystawiac po nie.

Wszystko ok daty waznosci dluuugie, przesylki dobrze zabezpieczone, takze jestem zadowolona.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 07:22   #2365
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość

dostała może któraś z Was już paczkę z apteki w sieci?
Ja jeszcze nie dostalam, ale wczoraj przyslali mi maila, że wysłali moją paczke.
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:11   #2366
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

jedna paczka przyszła do domu. Druga czeka w paczkomacie a 3 powinno być dzisiaj, tylko nie wiem czy zdążę odebrać. Szybko się uwinęli.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:16   #2367
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
probowalam przeszukac watek, ale sie nie udalo ktoras z Was pisala o rabacie w Tesco na klocki Lego z karta Clubcard - czy to jest aktualne? bo bylam w sklepie i nigdzie nie widzialam tej informacji a ulotki nie moge znalezc
Nie wiem czy jeszcze działa, ale będąc w T tez nie widziałam żadnej informacji, a rabat na paragonie był. Kupiłam 2 opakowania i cena była wyjątkowo okazyjna.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:32   #2368
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;49215132]To ja polecam sklep nakrywamy.pl - kupiłam właśnie na DDD zestaw sztućców (klikałam we wtorek około 10), wczoraj przyszedł kurier z paczką A ceny Gerlacha mieli atrakcyjne [/QUOTE]


Szkoda że nie wpadłam na ten sklep tego dnia, noże Gerlach lubię i chętnie bym kupiła ze dwa dodatkowe.

Do mnie dotarła przesyłka z ekobieca. Puder Revlon, 3 pędzle Kozłowski i rzęsy Ardell i chyba wiem czego zapomniałam zamówić, no cóż moja strata. W gratisie mam pomadkę vital radiance - Revlon.

Fuksem, akurat wychodziłam i paczkowoza spotkałam na osiedlu, więc oszczędziłam biedakowi biegu na trzecie piętro.

Bardzo im współczuję tego zamieszania po dniu darmowej dostawy, gdy na dworze zimno, a tu biegać trzeba dwa razy więcej.

Zostały już tylko dwa zamówienia, poczekam, nie spieszy mi się, będę sobie dawkować radość.
Zdaję sobie sprawę z tego jak wygląda praca w handlu, tym bardziej przed świętami, nie tylko obsługa klienta, bo dostawy w tym czasie same się nie przyjmą, same nie zaksięgują, same też nie rozłożą.

Szacunek do pieniądza mam - wszak zaoszczędziłam, ale szacunek do człowieka i wyrozumiałość również, poczekam, nie spieszy mi się, jeść mam co, a reszta to tylko przyjemności.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:36   #2369
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Szkoda że nie wpadłam na ten sklep tego dnia, noże Gerlach lubię i chętnie bym kupiła ze dwa dodatkowe.

Do mnie dotarła przesyłka z ekobieca. Puder Revlon, 3 pędzle Kozłowski i rzęsy Ardell i chyba wiem czego zapomniałam zamówić, no cóż moja strata. W gratisie mam pomadkę vital radiance - Revlon.

Fuksem, akurat wychodziłam i paczkowoza spotkałam na osiedlu, więc oszczędziłam biedakowi biegu na trzecie piętro.

Bardzo im współczuję tego zamieszania po dniu darmowej dostawy, gdy na dworze zimno, a tu biegać trzeba dwa razy więcej.

Zostały już tylko dwa zamówienia, poczekam, nie spieszy mi się, będę sobie dawkować radość.
Zdaję sobie sprawę z tego jak wygląda praca w handlu, tym bardziej przed świętami, nie tylko obsługa klienta, bo dostawy w tym czasie same się nie przyjmą, same nie zaksięgują, same też nie rozłożą.

Szacunek do pieniądza mam - wszak zaoszczędziłam, ale szacunek do człowieka i wyrozumiałość również, poczekam, nie spieszy mi się, jeść mam co, a reszta to tylko przyjemności.


__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:39   #2370
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4921488 5]

jestem ciekawa do ilu sklepów wracasz regularnie między jednym DDD a drugim
ja jeszcze ani razu nie wróciłam do żadnego, osoby mi znane również nie, bo albo na DDD kupuję prezenty na święta, albo drobiazgi, których normalnie bym nie kupiła gdybym miała płacić za wysyłkę
ja nawet nie pamiętam gdzie zrobiłam zakupy w zeszłym roku[/QUOTE]

Też nigdy nie wróciłam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-11 13:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.