suszarka turystyczna a dyfuzor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 10:16   #1
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Question

suszarka turystyczna a dyfuzor


Drogie wizażanki,

mam problem - często jeżdżę w krótkie podróże służbowe, a moje kręcone włosy bez codziennej stylizacji wyglądają okropnie. Stylizacja ta niestety polega również na wysuszeniu włosów (głównie zimnym powietrzem) z dyfuzorem, a walizka mała....

Proszę poradźcie czy jest jakaś suszarka, która jest mała, poręczna, ma zimny nawiew (o jonizację już nie proszę - nie można mieć wszystkiego ) no i dodatkowo ma dyfuzor.
Wiem, że wielkość dyfuzora jest w zasadzie stała, ale może jest jakaś suszarką do której dyfuzor można przyczepić a nie jest wielką kobyłą?
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:06   #2
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: suszarka turystyczna a dyfuzor

Rybiorek w wątku pielegnacyjnym pisala o takim dyfuzorze typu skarpeta. kawalek specjalnego materialu, który nakladasz na dysze suszrki i on spowalnia bieg powietrza.
sock diffuser to sie nazywa.
uzywa tego pani na tym filmiku: http://www.jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html (pod filmikiem są działy - kliknij na "making the most of your hair dryer)

ale gdzie kupic to nie mam pojecia
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:01   #3
malgosia86
Zadomowienie
 
Avatar malgosia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 565
Dot.: suszarka turystyczna a dyfuzor

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki,

mam problem - często jeżdżę w krótkie podróże służbowe, a moje kręcone włosy bez codziennej stylizacji wyglądają okropnie. Stylizacja ta niestety polega również na wysuszeniu włosów (głównie zimnym powietrzem) z dyfuzorem, a walizka mała....

Proszę poradźcie czy jest jakaś suszarka, która jest mała, poręczna, ma zimny nawiew (o jonizację już nie proszę - nie można mieć wszystkiego ) no i dodatkowo ma dyfuzor.
Wiem, że wielkość dyfuzora jest w zasadzie stała, ale może jest jakaś suszarką do której dyfuzor można przyczepić a nie jest wielką kobyłą?
Myślę, że będzie Ci ciężko coś takiego dostać w Polsce. Dyfuzory ze swojej natury są duże i nieporęczne (chyba, że taki o którym pisała anka.d). Można zawsze spróbować dokupić dyfuzor osobno do suszarki - ale niestety taki dyfuzor nakłada się na suszarkę - jej "wyjście" musi być dość długie. Sądzę, że przy suszarkach podróżnych będzie zbyt krótkie, aby dyfuzor się na nie zmieścił (sama mam jedną taką i niestety ew. suszenie wygląda tak, że muszę trzymać dyfuzor przy końcu suszarki - co jest dość nieporęczne).

Może w internecie uda Ci znaleźć jakąś mniejszą suszarkę z dyfuzorem. Ta wygląda na dość poręczną:
suszarka z dyfuzorem
czy te:
suszarka z dyfuzorem 2
suszarka z dyfuzorem 3
__________________
Mój blog - lista produktów zgodnych z CG

malgosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 13:03   #4
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: suszarka turystyczna a dyfuzor

Dzięki dziewczyny,

ta pierwsza propozycja wydaje się bardzo ciekawa, myślę że się na nią skuszę, w sumie ma dobre parametry, moc duża...

koszt też całkiem całkiem

Dzięki za pomoc
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.