Podskórne krostki- jak je zlikwidować? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 20:32   #31
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

ja mam te grudki na brodzie i na czole na reszcie twarzy się nie pokazują.Ale najbardziej szpecą mnie te na czole nie cierpię ich. Do mycia twarzy używam Aci Mat Deremiki i tego samego toniku no a do twarzy krem matujący właśnie na niedoskonałości cery Eucerin Dermo Purifyer na strefę T a na resztę twarzy kremik nawilżający Ziaji Sopot Spa. Od czasu do czasu nakładam na buźkę krem stopniowo opalający Oriflame Radiance Energy.Może za dużo mieszam z tymi kremami.Ciekawe czy te kosmetyki powodują powstanie tych grudek?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 17:32   #32
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

ależ oczywiście , że tak jest .
prawdopodobnie masz podobny problem z cerą co ja ;d
nie możesz używać tylu kremów.
w moim przypadku akurat jest tak, że nie mogę w ogóle używać kremów, ponieważ nawet te przeciwtrądzikowe zatykają mi pory.

a jeśli chodzi o ciebie, to szczerze się przeraziłam ;d
w żadnym wypadku nie używaj tylu kremów!
zapychasz buzię
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 17:37   #33
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Mniej czy więcej? ;-)
Myślałaś o złuszczaniu w gabinecie? Kilka zabiegów kawitacja albo mikrodermabrazja?
Szkoda mi na to kasy, aż tak się nie przejmuję
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:03   #34
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

Ja mam takie krostki na policzkach już dość długo (pamiętam, że mój brat w moim wieku też je miał) i lekarka mi powiedziała, ze jest on nadmiaru białka. A jem go naprawdę dużo, szczególnie jogurtów i mleka. I rzeczywiście jak kiedyś przez tydzień jadłam duuużo mniej białka to te krostki prawie mi zniknęły.
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 10:58   #35
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

Cytat:
acne derm? jest na blizny i przebarwienia... a co ma do tego tradzik grudkowo - krostkowy?

mylisz się w 150% ; )
-OWSZEM, wybiela czerwone krosty, ale nie ma nic wspólnego z bliznami i przebarwieniami ;| może ich jedynie przysporzyć osobom przeginającym z solarium, bądź z naturalnie ciemną karnacją. ale to są rzadkie przypadki, spowodowane bardziej nierozważnym stosowaniem.

acne derm świetnie oczyszcza z zaskórników i poprawia wygląd zanieczyszczonej , grudkowej cery . widzę po sobie, również mam/miałam taki rodzaj trądziku.
gdyby nie ta maść to nie wiem jak bym teraz wyglądała... nie znam lepszej, żadne benzacne, ani differiny mi nie pomagały.. jedynie podrażniały skórę, a tego miałam już dość...

teraz codziennie oczyszczam buzię żelem z mikrogranulkami, potem osuszam, ewentualnie przecieram niebieskim mleczkiem nawilżającym nivea, po czym na taką przygotowaną twarz dokładnie wmasowuję i wklepuję Acne Derm.

rano moja twarz jest czyściutka, ewentualnie pojawiają się maksymalnie dwie białe krostki, ale to dlatego że jestem wrażliwa na każdy mały pyłek, a poza tym moja twarz źle reaguje na środki nawilżające, które de facto stosować i tak muszę, żeby zachować jakieś tam nawilżenie....

no ale dzięki tej maści mam coprawda jasną, ale naprawdę czystą i coraz zdrowszą cerę. jeszcze parę tygodni stosowania , a moja cera będzie wyglądała tak, jak sobie wymarzyłam ; )

__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .


Edytowane przez xNenya
Czas edycji: 2009-04-11 o 11:00
xNenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 00:15   #36
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Tak się składa, że używam i natualnych kosmetyków i na składach się mniej więcej znam, wiem nawet od czego mi wylazły te krostki- od używanego parę miesiecy temu kremu No scar, po prostu od tamtej pory pozbyć się ich nie mogę, ciągle wracają.
Kurcze, mnie też się pojawiły po zastosowaniu tego kremu Dlaczego właściwie, skoro krem ma działanie przeciwtrądzikowe??? Powinnam go odstawić? Kupiłam dwa opakowania
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 14:45   #37
juuliaaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

ja tez to mam ,,niestety nie tylko ja to widze;pp bylam u dermatologa przepisal mi Lubexyl, tak sobie pomaga ale mi brak systematycznosci:P
juuliaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 16:20   #38
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

Mnie kiedyś też na te grudki pomagał acne derm. Niestety przestałam używać, a od tego czasu mnóstwo mi się narobiło. Są to tzw. zaskórniki zamknięte i według mnie pojawiają się albo od przesuszonej skóry, albo przez kosmetyki. Jeśli chodzi o ten nadmiar białka, to również możliwe. kiedyś słyszałam, że picie mleka, może powodować trądzik, bo - o ile dobrze pamiętam - zawiera jakieś tam kultury bakterii, które ciężko organizmowi przetrawić. Niedostateczne oczyszczenie organizmu objawia się właśnie na skórze.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 01:38   #39
kubusia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 37
GG do kubusia86
Dot.: Podskórne... "krostki" (?)

u mnie niestety pojawily sie w momecie, kiedy zaczelam miec problemy hormonalne:/ kosmtyczka tez nie pomaga, zaraz pojawiaja sie nowe:/
kubusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:19   #40
Autentyczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Talking Podskorne grudki < chyba ?!

Witam Wszystkich Wiem że takie tematy już były ale chce zeby to sprecyzowac Bo w prawie wszystkich kwestiach chodzi o hormony :p


Wiec mam 16 lat.. Jestem Chlopakiem Tradziku tak na ogol nie mam chyba ze na zime tam jakies ropne wyskocza ale tak to nie mam Tylko moim problemem sa Takie grodki podskorne czasami da sie wycisnac czasami nie.. nie jest to nic ciekawego masc benzacne 5% nie pomaga bylem u dermatologa 3x zaplacilem 210 zll.. oszusty xD i nie pomoglo :pp

przestrzegam diete... , Opalam sie ( chociaz wiem ze to nie zdrowe ) ale to lubie xD nie nawilzam buzi poniewaz nie wiem jakim kremem moglbym to robic.. i CZym myc twarz czasami myje "szarym mydlem" a tak to sama woda z reguly :pp

a i Jeszcze teraz wyskoczylo mi cos pod ukaszenie komara tylko w wielkosci takiej malutkiej ( DODAM ZE ANI GRUDKI ani to nie sa czerwone i nie przechodza w stany zapalne )


Pytania :

Czy Słonce na to pomoze.. ? chodzi mi o to a nie "Wielkie ... "
Czy Sauna jest na to dobra.. ? : )

CZY ZNA KTOS JAKIS SKUTECZNY SPOSOB NA TO ? CHOCIAZ NA ZLAGODZENIE TEGO ) PROSZE PISAC NIZEJ ....


Zwracam sie do Administratorów o nie usuwanie tego watku
Autentyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:41   #41
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Podskorne grudki < chyba ?!

słońce pomorze ale nie na długo. krostki znikną ale jak przestaniesz się opalać to znowu wrócą i możliwe że zrobi się ich więcej. Spróbuj pójść do zwykłego dermatologa, prywatny nie koniecznie znaczy lepszy :P
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 20:50   #42
Autentyczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Podskorne grudki < chyba ?!

Jutro wybieram sie do takiego dermatologa

No słyszalem że jesli bd Sie opalac ale uzywac filtrow i kremow nawilzajacych to nie wyjdzie ich wiecej :P
Autentyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:51   #43
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Podskorne grudki < chyba ?!

Pomorze to jest region nad Bałtykiem, a na grudki w tym wypadku pomoże wyszukiwarka
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:08   #44
Autentyczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Podskorne grudki < chyba ?!

Jak juz pisałem.. CHCIALBYM O SPRECYZOwane INFORMACJE W TYM TEMACIE a nie głupie.. Wypowiedzi Jak "ZNajdz w wyszukiwarce"
Autentyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:10   #45
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Podskorne grudki < chyba ?!

no jak będziesz nawilżał mocno skóre to nie będzie potem tak źle. Ale obyś trafił na dobrego dermatologa i powie Ci wszystko.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:33   #46
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Podskorne grudki < chyba ?!

Cytat:
Napisane przez Autentyczny Pokaż wiadomość
Jak juz pisałem.. CHCIALBYM O SPRECYZOwane INFORMACJE W TYM TEMACIE a nie głupie.. Wypowiedzi Jak "ZNajdz w wyszukiwarce"
wg mnie głupie jest zakładnie kolejnego wątku, mimo że w innych ludzie napisali tysiące postów o tym

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140414
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=11922428

plus inne wątki na temat trądziku, znajdź sobie, tam na pewno będą pomocne Ci informacje.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:58   #47
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Podskorne grudki < chyba ?!

Cytat:
Napisane przez Autentyczny Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich Wiem że takie tematy już były ale chce zeby to sprecyzowac Bo w prawie wszystkich kwestiach chodzi o hormony :p


Wiec mam 16 lat.. Jestem Chlopakiem Tradziku tak na ogol nie mam chyba ze na zime tam jakies ropne wyskocza ale tak to nie mam Tylko moim problemem sa Takie grodki podskorne czasami da sie wycisnac czasami nie.. nie jest to nic ciekawego masc benzacne 5% nie pomaga bylem u dermatologa 3x zaplacilem 210 zll.. oszusty xD i nie pomoglo :pp

przestrzegam diete... , Opalam sie ( chociaz wiem ze to nie zdrowe ) ale to lubie xD nie nawilzam buzi poniewaz nie wiem jakim kremem moglbym to robic.. i CZym myc twarz czasami myje "szarym mydlem" a tak to sama woda z reguly :pp

a i Jeszcze teraz wyskoczylo mi cos pod ukaszenie komara tylko w wielkosci takiej malutkiej ( DODAM ZE ANI GRUDKI ani to nie sa czerwone i nie przechodza w stany zapalne )


Pytania :

Czy Słonce na to pomoze.. ? chodzi mi o to a nie "Wielkie ... "
Czy Sauna jest na to dobra.. ? : )

CZY ZNA KTOS JAKIS SKUTECZNY SPOSOB NA TO ? CHOCIAZ NA ZLAGODZENIE TEGO ) PROSZE PISAC NIZEJ ....


Zwracam sie do Administratorów o nie usuwanie tego watku
drogi Autentycznie.

Nie dostaniesz informacji jak na tacy bo od momentu gdy to forum powstało problemy takie jak Twoje byly omawiane i analizowane wielokrotnie, więc proszę nie wymagaj by ktoś napisał to samo setny raz.

Zwroć uwagę że prosiłysmy o zachowanie przejrzystości forum, dlatego powstał zbiorczy podpięty u góry: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419492


proponuje cierpliwą lekturę-tak samo jak do pielęgnacji cery potrzebujesz dużo tej cechy
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 18:05   #48
kokierka944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Podskórne grudki

Witam!
Piszę tutaj,bo nie wiem co mam robić. Ogółem nie mam pryszczy a stan mojej skóry byłby dobry gdyby nie te grudki w kolorze skóry widziane pod odpowiednim kątem światła. Wyczuwam je pod palcami. Mam ich całkiem sporo i nie wiem co robić... ;<
Myślicie, że wizyta na oczyszczaniu twarzy pomoże? Bo w sumie mam te grudki jakby drobniutkie krostki. Czy wybrać coś bardziej drastycznego: typu Brevoxyl. Czytałam o nim wiele i oponie były podzielone. Istnieje przy nim ryzyko pogorszenia cery, a wole nie ryzykować. Help me!
kokierka944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 21:02   #49
kaszanka0620
Raczkowanie
 
Avatar kaszanka0620
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 31
Dot.: Podskórne grudki

tez tak mialam cale policzki i czolo ,wizyta u kosmetyczki bardzo pomogla pozniej mikrodermabrazja a teraz kremy z kwasami oczywiscie na buzi dalej pelno tego dziadostwa ale duzo duzo mniej niz na poczatku. pozdrawiam
kaszanka0620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 06:10   #50
kokierka944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: Podskórne grudki

Dziekuję za odpowiedź Czyli niedlugo musze sie umowic z kosmetyczka, a ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg?
kokierka944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 04:07   #51
mangogirl
Raczkowanie
 
Avatar mangogirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 97
Dot.: Podskórne grudki

ja też walczę z grudkami, to moja zmora..
__________________
MangoMetamorfoza

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-50!
+ 88/58/88!

mangogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:10   #52
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Podskórne grudki

idź do lekarza
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 23:20   #53
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Podskórne grudki

Stosowałam Brevoxyl i faktycznie pomagał, krostki znikały (nie całkowicie, ale trochę znikały), lecz po pewnym czasie miałam bardzo wysuszoną skórę! Łuszczyła się, był czerwona, brakowało jej jakiegokolwiek nawilżenia, mimo stosowania nawilżającego kremu! Dlatego myślę, że Brevoxyl można stosować, ale niezbyt często (np. 2-3 razy w tygodniu).

Możesz też pójść do dermatologa. Może przypisze odpowiednie kremy... Może pomoże .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 12:59   #54
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Podskórne grudki

Takie zaskórniki zamknięte potocznie zwane grudkami podskórnymi usuwa się np w gabinetach kosmetycznych przy oczyszczaniu, w przypadku oczyszczania manualnego wykonywane jest nakłucie i usunięcie zaskórnika.
Mogą pomóc również kwasy, czy mikrodermabrazja
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 13:23   #55
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Podskórne grudki

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Takie zaskórniki zamknięte potocznie zwane grudkami podskórnymi usuwa się np w gabinetach kosmetycznych przy oczyszczaniu, w przypadku oczyszczania manualnego wykonywane jest nakłucie i usunięcie zaskórnika.
Mogą pomóc również kwasy, czy mikrodermabrazja
a jakie kwasy zalecasz na taki problem? pomocy!
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 15:34   #56
kaszanka0620
Raczkowanie
 
Avatar kaszanka0620
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 31
Dot.: Podskórne grudki

Cytat:
Napisane przez kokierka944 Pokaż wiadomość
Dziekuję za odpowiedź Czyli niedlugo musze sie umowic z kosmetyczka, a ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg?
za oczyszcanie z peelingiem kawitacyjnym place 90 zl (to taka rutyna zawsze ten sam zabieg) a za mikrodermabrazje diamentowa z mezoterapia beziglowa placilam 220 zl, za sama mikrodermabrazje dokladnie niepamietam ale chyba 80 zl zagladaj czasem na grupon czasem mozna trafic na fajne ofery
kaszanka0620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 09:43   #57
Wanulka2912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Podskórne krostki- jak je zlikwidować?

Dla mnie najlepszym sposobem na nie jest maść Tormentillae. Przede wszystkim nie wyciskać bo z tego nic dobrego nie wyjdzie, chociaż strasznie korci by jak najszybciej się tego pozbyć. Smaruje guzy maścią na noc i z dnia na dzień lepiej to wygląda
Wanulka2912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:44   #58
agataz8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
podskórny pryszcze dlaczego ciagle powstają?

Witam

Od jakis 2,5tyg ciągle powstają i znikają mi podskórne pryszcze. Nie chodzi o 1 ale w tamtym tyg miałam na brodzie(jeszcze lekki czerwony slas jest i zanika powoli) i na czole(została blizna a nie wyciskałam)...W tej chwili mam przy prawej dziurce od nosa. Bardzo boli przy dotykaniu. Codziennie zmywam make up,nakładam krem nawilzajacy,oczyszczam skore takim jakby kremem z drobinkami(nie wiem czy wolno mi wymienic marke). Nie wiem jak się ich pozbyć i dlaczego wciąz się nowe budują? Proszę o pomoc.
agataz8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 12:33   #59
irreplaceeable
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Gdynia/Elbląg
Wiadomości: 36
Question Podskórne krostki na policzkach NIEWYCZUWALNE pod palcami.


Edytowane przez irreplaceeable
Czas edycji: 2014-03-12 o 18:53
irreplaceeable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:21   #60
driverpl96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 21
Podskórny pryszcz - co zrobić? :(

Witajcie Drogie Panie,

Wyskoczył mi wczoraj podskórny pryszcz, który boli, no i widać go gołym okiem, bo jest takie zgrubenie na policzku. Miejsce jest zaczerwienione. Na noc położyłem Epiduo ale słabo zadziałało. Jutro mam ważne wyjście no i chciałbym się tego jakoś pozbyć, albo chociaż żeby nie było tego zgrubienia, a zwykły strup. Macie jakieś rady? Jutro o 17 musze wyjsc z domu


Tak to wygląda: (nałozyłem epiduo, dlatego takie białe)


Najgorsze jest to że od 30grudnia biore po 2 tabletki Tetralysalu i takie coś się dzieje...



EDIT: Tak to wygląda po paru godzinach męczenia różnymi kremami - przykłądałem lód, położyłem paste białą, dałem witamine a na pare min i jakieś 2h temu epiduo położyłem



Edytowane przez driverpl96
Czas edycji: 2014-04-25 o 14:42
driverpl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 02:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.