Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 17:45   #4831
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Wyskoczę jak Filip z konopii.. ale jeśli masz dostęp do rosyjskich kosmetyków, szczerze polecam gęstą maskę marokańską Planeta Organica (reagujemy podobnie na produkty do włosów) - nigdy nie miałam takiej tafli na włosach, włosy jak z reklamy
Zobaczę, jak będę z kasą. Bo jeszcze tacie muszę coś kupić i Wiechowi Ale już maskę ogarniam Jeszcze mi powiedz proszę, czy nakładałaś ją od nasady, czy tylko na włosy

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iu-wlosow.html o tą chodzi?

Edytowane przez fallenart91
Czas edycji: 2013-12-06 o 17:46
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 18:04   #4832
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Zobaczę, jak będę z kasą. Bo jeszcze tacie muszę coś kupić i Wiechowi Ale już maskę ogarniam Jeszcze mi powiedz proszę, czy nakładałaś ją od nasady, czy tylko na włosy

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iu-wlosow.html o tą chodzi?
Tak, chodzi o tą
Nakładałam tylko na długość, myślę, że gdybym dodała wit. E i odrobiny oleju rycynowego - nie zebrałabym szczeny z podłogi

Przed świętami robię pierwsze laminowanie żelatyną, dawno nie było u mnie protein
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 18:15   #4833
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Tak, chodzi o tą
Nakładałam tylko na długość, myślę, że gdybym dodała wit. E i odrobiny oleju rycynowego - nie zebrałabym szczeny z podłogi

Przed świętami robię pierwsze laminowanie żelatyną, dawno nie było u mnie protein
Na moich włosach wyszło ok Były takie milusio gładkie Do pierwszego mycia...
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 18:18   #4834
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Na moich włosach wyszło ok Były takie milusio gładkie Do pierwszego mycia...
Czytałam, że efekt utrzymuje się do 3/4 tygodni, zobaczymy Może zbyt słabo nawilżałaś?
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 18:40   #4835
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Zazdraszczam, że możecie tak dbać o włosy. Ja się ograniczam do szamponu, bo reszta mnie obciąża...
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 18:50   #4836
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
mój też niczego sobie a jeszcze dodam, że dzisiaj na tych prądach i ćwiczeniach mimo moich 30 lat byłam najmłodsza aż fizjoterapeuta stwierdził, że nareszcie ktoś młody i mu się poszczęsciło
Aż wstyd, ale moja przyszywana babcia mieszka w Ciechocinku, i jak u niej w zeszłe lato trochę siedziałam to chodziłam tam rehabilitować kolano. Facet chciał czerwony dywan rozłożyć przede mną, bo jak mówi-pierwszy raz od 3 lat masuje takie młode ciało A ja czułam się dziwak siedząc w kolejce z samymi babciami, ale z początku, potem poznałam tyle nowych koleżanek 60 plus, że z radością tam chodziłam posłuchać ploteczek
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 19:02   #4837
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44049049]Zazdraszczam, że możecie tak dbać o włosy. Ja się ograniczam do szamponu, bo reszta mnie obciąża... [/QUOTE]

Też mam cienkie i delikatne włosy, dużo kosmetyków mnie obciąża...
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 19:45   #4838
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
A mogę spytać co ci jest? Masz skoliozę?
1. niespojenie łuków L5 i kości krzyżowej
2. obniżenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1
3. pogłębiona fizjologicznie lordoza - czyli skrzywienie kregosłupa

standardowy zestaw, który odzywa się po 30-tce u tych co mają siedzący tryb życia, podobno co trzeci pacjent to ma, taki mnie pocieszył ortopeda

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Aż wstyd, ale moja przyszywana babcia mieszka w Ciechocinku, i jak u niej w zeszłe lato trochę siedziałam to chodziłam tam rehabilitować kolano. Facet chciał czerwony dywan rozłożyć przede mną, bo jak mówi-pierwszy raz od 3 lat masuje takie młode ciało A ja czułam się dziwak siedząc w kolejce z samymi babciami, ale z początku, potem poznałam tyle nowych koleżanek 60 plus, że z radością tam chodziłam posłuchać ploteczek
Też dzisiaj zapoznałam takie dwie sympatyczne 60+ albo i nawet 70+ ale niezłe babki, a na ćwiczeniach jakie rozciągnięte i niezłe poczucie humoru miały

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44049049]Zazdraszczam, że możecie tak dbać o włosy. Ja się ograniczam do szamponu, bo reszta mnie obciąża... [/QUOTE]

też mam cienkie i delikatne i jeszcze przetłuszczające się, więc jedynie szampon i to zazwyczaj jakiś delikatny i apteczny, bo myję je codziennie, a mam wrażliwą skórę głowy i jakaś delikatna odżywka żeby je rozczesać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:18   #4839
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Kochana, ale to prawda, że jestem. Za mną się nikt nie ogląda, nie podrywa, nawet raz żartem dowiedziałam się od własnego przyjaciela, że on nawet by mnie nie umcia także A on... A on nie ma problemów, ma co w spodniach nosić, jest pewny siebie... No cóż, bywa....





Tak na chłodno zupełnie to ja siebie nienawidzę. Nigdy się sobie nie podobałam ale teraz to już w ogóle. Ja jestem gruba i brzydka więc po części to mu się nie dziwię. Jak jeszcze ryj da się poproawić makijażem to mamuciej wagi nie a facet... Cóż, nie wszyscy są kochający, wspierający i idealizujący swoje kobiety o ile ja tak mogę powiedzieć w naszej relacji, bo naprawdę nie wydaje mi się, że by ze mną 2 lata prawie nic (w tym rok związku) a z innymi przede mną to robił. To przeze mnie. A jak mu powiedziałam wprost - że przeze mnie i że moja wina to lepiej się rozstać niż tkwić w czymś co jest chore to się zaczął śmiać jak jakiś debil wypuszczony na przepustkę z czubkowa. To i tak już długo nie pobędzie bo wiecznie są o to zgrzyty...
Po pierwsze to widzę z opisu że jednak walczysz żeby się lepiej czuć w swojej skórze, no i brawo za to Druga sprawa to nadwaga to nie koniec świata i nie świadczy, że kobieta nie jest atrakcyjna. Wiem, wiem, teraz panuje moda na wieszaki (bez obrazy dla nikogo, chodzi mi o propagowanie wyglądu wychudzonej modelki) ale jest wielu facetów, którzy kochają krągłości! Co by nie było to koleś wiedział kogo bierze, to co mu się odmieniło? Nie rozumiem czego on tak właściwie chce?
Ale najważniejsze!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Jeżeli Ty tak siebie postrzegasz to inni nie zobaczą w Tobie atrakcyjności, MUSISZ się zaakceptować, chociaż spróbuj. Kiedy już to poczujesz inni też spojrzą na Ciebie inaczej, no daję słowo, że to działa. W jeden dzień tego nie osiągniesz ale pracuj nad tym

A i zapomniałam dodać, mam koleżankę o puszystych kształtach a ubiera się oszałamiająco seksownie! Ostatnio była taka zimnica na dworze a ona w mini! Wszyscy w szoku, jak ona tak, czy nie przesadziła, czy nie za zimno? A ta "to grzech chować takie nogi" Daję słowo, wszystkich powaliła pewnością siebie Uwielbiam ją za to!

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez elbrus Pokaż wiadomość
Antymionka i misianka wygrały płyny Dermedic - gratuluję i zazdroszczę
Gratulacje, fajnie macie

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Drogerie DM.
I odnośnie wcierki - możesz dodawać półprodukty, ale ja bym wolała zacząć od zera i zrobić samodzielnie taką wcierkę.



Skład Jantara byył zmieniany 3, albo nawet i 4 razy. A wcierki na alkoholu lubię, , mimo że mam wrażliwą skórę głowy, to wcierka bez alkoholu tylko robi mi smalec. Mam w planach zrobienie własnej alkoholowo-ziołowej wcierki, działanie alkoholu złagodzę gliceryną i pantenolem (może i żelem aloesowym). Ampułek nie miałam.
Robię sobie psikadła z półproduktów i bardzo je lubię, pytałam dlatego, że Jantary się marnują ...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Cuddly, 3 miesiące ostatnie zlały mi się w 1. Nie ogarniam, nie.. i tylko mała mnie pcha do przodu i zmusza do ściśnięcia pośladków.

Jak coś się pitoli to po całości.
Jeszcze ostatnio Elve mówiła o migrenie, a ja wczoraj takiej dostałam, że mnie wymęczyła do tego stopnia, że odpłynęłam. Jak walnęła we mnie światło, dźwięko i aromatowstrętem plus haftowaniem o 22 tak do teraz siedzę bez światła, zamknięta w pokoju. No. Mimo wszystko jest lepiej, bo wizaż odpaliłam..
Dokładnie, jak się wali to po całości, tyle mi się teraz spraw zebrało, że tylko siedzieć i ryczeć, nawet z nikim o tym nie gadam, bo boję się,że jak zacznę to już poleci i się rozlecę...

No a migrena, cholera jedna, ketonal już prawie cały zjadłam, trzeba się znowu zaopatrzyć, nic innego mi nie pomaga, oj wiem co biedactwo przechodzisz, współczuję .

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
scrabble1 ale ty masz brwi i rzęchy a jaką cerę śliczną





A ja jestem już po wizycie u ortopedy, który pokazał mi na moim zdjęciu i na sztucznym kręgosłuie co mi jest. Dostalam tysiąc zaleceń typu uprawianie yogi i basen ( którego nienawidzę, bo mi tam śmierdzi i jest ciągle zimno ). Dostałam też zestaw ćwiczeń do domu i skierowanie na rehabilitację. Dziś jestem już po pierwszym instruktażu ćwiczeniowym, i po indywidualnych ćwiczeniach z rehabilitantem, jak mnie wymasował, porozciągał i pościskał to nawet nie wiedziałąm, że mam takie mięśnie a potem jeszcze byłam na prądach TEDS i prądach DD, fajne uczucie . I co najważniejsze widzę, że po pierwszym razie już są znaczące postępy, nic mnie nie boli i nie kłuje . No i cały przyszły tydzień się rehabilituje czyli masażyki, rozciąganko z fizykoterapeutą i 2x dziennie mnie potraktują prądami . Najważniejsze, że nie trzeba żadnej operacji.
No wiedziałam, że będzie dobrze ! Fajnie, że tak szybko działasz, masaże, prądy... ale ćwiczenia też rób regularnie, to ważne, z resztą na pewno o tym wiesz. Grunt, że jest poprawa, a będzie jeszcze lepiej .

Co do mojej cery to dzięki, ostatnio znęcam się nad nią szczotką elektryczną

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44046351]Dla przyjaciół raczej jesteśmy aseksualni - nie myślą nas w ten sposób. Po drugie jeśli nawet masz nadwagę to nie oznacza to, że jesteś brzydka - bardzo często widać kobiety które są z grubszej kości lub większych rozmiarów i są atrakcyjne!
Postaraj się o tym jeszcze raz z nim porozmawiać - powiedz mu to co czujesz po raz milionowy, że Cię rani, nie wiesz o co chodzi itp. - czyli pewnie to co mu powiedziałaś. Jeśli czujesz się źle w związku to daj sobie spokój.Pozbądź się kompleksów, bo wiele postronnych osób je widzi a wredoty będą to wykorzystywać. Odkąd sama się polubiłam to mam prostsze życie - i nawet zaczęłam zauważać jak chłopaki na mnie patrzą, ba nawet sama uśmiechy posyłam (ale dosyć o mnie, bo już kiedyś o tym pisałam). Kudliczku główka do góry. [/QUOTE]
Święta racja siostro ! Grunt to zaakceptować siebie z wadami i zaletami, wtedy życie jest prostsze

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Cuddly. Waga to psikus. Proszę Cię. Nosiłam rozmiar 34 i 44. Poziom szczęścia i powodzenia jest w głowie i seksapilu, nie numerku na ciuchach!

Chude mają atuty (Nogi? Brzuch? Szyja?)
I grubsze mają swoje (Dupencje? Cycorki? Biedra?)

Ty masz czym oddychać i wierz mi na słowo.. do mamuta Ci daleko.

Poza tym powinnaś wpaść do UK na wycieczkę pooglądać brytyjki. Te to nawet w rozmiarze 10 000 xl noszą wszystko. Byle im się podobało. Czasami wyglądają wulgarnie lub tandetnie.. ale co z tego?! One się podobają sobie. To się liczy! Dobrze się czują w swojej skórze. To jest to, czego mogą nas, zakompleksionych Polek, nauczyć!

Obejrzyj jeszcze raz reklamy dove.
Piękno jest w każdej z nas. Nie jest definiowane rozmiarem!

Nie chcę prawić kazań ani nic takiego.. po prostu dobija mnie.. zdrowa dziewczyna... bez trądu, chorób skóry, deformacji twarzy, poparzeń...a tak się sama nisko ocenia.. straszne
No właśnie , nie ważny rozmiar ale jak ktoś np. ubiera na siebie worki zamiast sukienek żeby się tylko ukryć, czy nosi wielgachne rozciągnięte swetrzyska na co dzień to piękna się nie dopatrzy. Wszystko siedzi nam w głowach, tu jest problem, nie w rozmiarze na metce ubrania...
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-12-06 o 19:55
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:21   #4840
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Ewa ja laminowałam włosy gotowym produktem - zabieg laminowania od firmy Marion.
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:27   #4841
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Wyskoczę jak Filip z konopii.. ale jeśli masz dostęp do rosyjskich kosmetyków, szczerze polecam gęstą maskę marokańską Planeta Organica (reagujemy podobnie na produkty do włosów) - nigdy nie miałam takiej tafli na włosach, włosy jak z reklamy
Ja mam toskańską z oliwek i nie działa takich cudów, no ale za to cudownie pachnie na włosach ...może kiedyś kupię Twoją

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44049049]Zazdraszczam, że możecie tak dbać o włosy. Ja się ograniczam do szamponu, bo reszta mnie obciąża... [/QUOTE]
Jak to? I nic więcej?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Aż wstyd, ale moja przyszywana babcia mieszka w Ciechocinku, i jak u niej w zeszłe lato trochę siedziałam to chodziłam tam rehabilitować kolano. Facet chciał czerwony dywan rozłożyć przede mną, bo jak mówi-pierwszy raz od 3 lat masuje takie młode ciało A ja czułam się dziwak siedząc w kolejce z samymi babciami, ale z początku, potem poznałam tyle nowych koleżanek 60 plus, że z radością tam chodziłam posłuchać ploteczek
Doświadczone koleżanki to kopalnia wiedzy

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Ewa ja laminowałam włosy gotowym produktem - zabieg laminowania od firmy Marion.
Ja raz zrobiłam laminowanie żelatyną, wyglądałam jak obraz nędzy i rozpaczy, takie siano miałam na głowie !
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 20:40   #4842
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Ewa ja laminowałam włosy gotowym produktem - zabieg laminowania od firmy Marion.
Aaa, no chyba że tak. Ja zrobie sobie żelatyną

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja mam toskańską z oliwek i nie działa takich cudów, no ale za to cudownie pachnie na włosach ...może kiedyś kupię Twoją

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------


Jak to? I nic więcej?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



Doświadczone koleżanki to kopalnia wiedzy

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------


Ja raz zrobiłam laminowanie żelatyną, wyglądałam jak obraz nędzy i rozpaczy, takie siano miałam na głowie !
Najmniejsze prawdopodobieństwo przeproteinowania włosów ma niska i średnia porowatosc, poza tym żelatyne należy wymieszac z mocno nawilzajaca maską do włosów, warto dodać olei.

Również kupiłam maskę toskańską

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:00   #4843
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

O mamutku, a mi tak głupio że przychodzę do was raz na jakiś czas...

ale musze powiedzieć, że jak widzę ten wątek i że ciągle jest w nim głośno to mi tak spokojniej na tym wizażu i swojsko.

a teraz opycham się tortem i was podczytuję
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:19   #4844
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jak to? I nic więcej?
Nic. Strasznie przetłuszczają mi się włosy i używam szamponów ziołowych (dotychczas najlepiej się sprawdziły). Żadnych pianek, maseczek, odżywek. Czasem wcierkę od dermatologa na przetłuszczające się włosy - troszkę pomaga, ale nie stosuję regularnie, bo zapominam...
Po drogeryjnych szamponach i innych specyfikach mam nieładne włosy.
Ostaatnio kupiłam suchy szampon Isany i jak na razie jest w porządku

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
O mamutku, a mi tak głupio że przychodzę do was raz na jakiś czas...

ale musze powiedzieć, że jak widzę ten wątek i że ciągle jest w nim głośno to mi tak spokojniej na tym wizażu i swojsko.

a teraz opycham się tortem i was podczytuję
hej a jaka to okazja?
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 03:11   #4845
elbrus
Rozeznanie
 
Avatar elbrus
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 523
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
O mamutku, a mi tak głupio że przychodzę do was raz na jakiś czas...

ale musze powiedzieć, że jak widzę ten wątek i że ciągle jest w nim głośno to mi tak spokojniej na tym wizażu i swojsko.

a teraz opycham się tortem i was podczytuję
To podczytuj i "podpisuj"
I z jakiej okazji tort?


Już po czwartej, całe osiedle śpi, a ja już się tak męczyłam, nie mogąc zasnąć, że aż otworzyłam kompa i sobie śmigam po wizażu... Jutro będę padnięta A właściwie to dziś
elbrus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 07:33   #4846
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Aaa, no chyba że tak. Ja zrobie sobie żelatyną

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------



Najmniejsze prawdopodobieństwo przeproteinowania włosów ma niska i średnia porowatosc, poza tym żelatyne należy wymieszac z mocno nawilzajaca maską do włosów, warto dodać olei.

Również kupiłam maskę toskańską

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, wiem, dodałam olej i maskę, robiłam z przepisu od dziewczyn. Ja mam średnią albo i wysoką porowatość, bo jak już mi olej kokosowy pasuje to raczej wysoka, i tak protein moje włosy nie lubią. Dodam kroplę za dużo do psikadła i muszę rozcieńczać, bo mam matowe i sztywne włosy (a chodzi mi o hydrolizowaną keratynę tak na marginesie ).
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 08:54   #4847
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Nienawidzę być napalona, gdy nie ma mnie kto zaspokoić
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:38   #4848
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Fallen spróbuj medytacji a co to za sprawdzian silnej woli - nie doczytałam czegoś?
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:40   #4849
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44054495]Fallen spróbuj medytacji a co to za sprawdzian silnej woli - nie doczytałam czegoś? [/QUOTE]

Weszłam na wątek Efekty olejowania paznokci, policzyłam sobie ile czasu Wizażanka musiała czekać na efekty końcowe i też kładę olejek rycynowy codziennie wieczorem

Gdy będę sama w domu spróbuję wibratora
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 11:01   #4850
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Weszłam na wątek Efekty olejowania paznokci, policzyłam sobie ile czasu Wizażanka musiała czekać na efekty końcowe i też kładę olejek rycynowy codziennie wieczorem
ja od roku nakładam arganowy, widzę poprawę, ale ileż na to czekałam. Rzeczywiście sprawdzian silnej woli
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:07   #4851
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja od roku nakładam arganowy, widzę poprawę, ale ileż na to czekałam. Rzeczywiście sprawdzian silnej woli
Ja chcę wzmocnić paznokcie, zapuścić je w końcu. Bo jak od długiego już czasu obgryzam (no myślę, że spokojnie będzie to okres 15 lat ) to one są tak słabe, same z siebie pękają, rozdwajają się... Ble. Ja już kiedys smarowałam je rycyną, ale to był ok. miesiąc czasu i od razu rzucałam to. Widziałam szybko efekty, ale potem zaniedbanie i TRACH - nie ma paznokcia. I cały trud na marne
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:44   #4852
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Otóż mam faceta, z którym znam się blisko dwa lata, od roku jesteśmy oficjalną parą. No i tu cię pewnie zaskoczę - jeszcze nigdy, powtarzam NIGDY nie uprawialiśmy seksu........ Pewnie marna pociecha ale ja ciebie rozumiem jak mało kto
no to teraz dowaliłaś, a może on woli facetów? bosze, przecież to nienormalne żeby atrakcyjna, młoda i pewna siebie kobieta, która chce sexu miała faceta dwa lata i nic! ale nawet Cię nie macnął? po tyłku nie klepnął? a jak się całujecie to też nic?
a może on ma jakieś przykre wspomnienia? wiesz, chłopców też gwałcą, kurcze nie wiem, pogadaj z nim na spokojnie.
u nas to się od ponad pół roku zmieniło, nasz pierwszy raz był po 3!!! dniach znajomości od roku mieszkamy razem i na początku było ok, 2-3 razy w tygodniu, rzadko, ale nie narzekałam, a teraz raz na 2-3 miesiące!
też miaąłm ten etap że codziennie ryczałam że mnie nie chce, że go nie ruszam, nie podniecam, a on mi codziennie tłumaczył że to nie moja wina, że ja mu się podobam i żebym sobie nie bzdurała takich głupot bo to tylko i wyłącznie jego wina. uwierzyłam i było lepiej. więc może weż z nim pogadaj albo sobie tak wmawiaj że jesteś zabejistą laską i każdy facet chce Cie bzyknąć i ........
ja czekam na kolejny cud

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44030760]kudlik Ty się nie obwiniaj, że jesteś aseksualna. Jak dla mnie to dziwne. Może nie ma doświadczenia i boi się, że nie będziesz zadowolona, albo ma zerowe libido, albo chce czekać do ślubu.
scrabble jeszcze raz piszę: piękna jesteś, a te rzęsiska i brwi [/QUOTE]

właśnie, może on taką starą szkołę ma, że sex po ślubie i wogóle, ehhhh

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

scrabble1 wow, jakie oko czad, i jakie masz zabjejaszcze brwi Twoje naturalne?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mi dziś oświadczył się pewien pan. W zasadzie podarował mi z tej okazji nawet auto i powiedział,że lubi mnie nawet bardziej niż mamę. Szkoda tylko,że ze ślubem musimy czekać 15 lat aż stanie się pełnoletni
gratulejszon hahahhaa uwielbiam takich chłopców brat mojej kumpeli od kilku lat mi mówi że będzie kiedyś moim mężem, tylko że jak on bedzie pełnoletni to ja bede już przed 40stka

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
mnie..

Cieszę się, że ktoś mnie rozumie zamiast wymyślać mi "chorobę księżniczek"
biedna Ty Ci się należy
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:48   #4853
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Personal - aż mi się uśmiech na twarzy pojawił. No no no. Auto. Zaręczyny. Poważne plany

Gosita -
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:58   #4854
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Cuddly. Waga to psikus. Proszę Cię. Nosiłam rozmiar 34 i 44. Poziom szczęścia i powodzenia jest w głowie i seksapilu, nie numerku na ciuchach!

Chude mają atuty (Nogi? Brzuch? Szyja?)
I grubsze mają swoje (Dupencje? Cycorki? Biedra?)

Ty masz czym oddychać i wierz mi na słowo.. do mamuta Ci daleko.

Poza tym powinnaś wpaść do UK na wycieczkę pooglądać brytyjki. Te to nawet w rozmiarze 10 000 xl noszą wszystko. Byle im się podobało. Czasami wyglądają wulgarnie lub tandetnie.. ale co z tego?! One się podobają sobie. To się liczy! Dobrze się czują w swojej skórze. To jest to, czego mogą nas, zakompleksionych Polek, nauczyć!

Obejrzyj jeszcze raz reklamy dove.
Piękno jest w każdej z nas. Nie jest definiowane rozmiarem!

Nie chcę prawić kazań ani nic takiego.. po prostu dobija mnie.. zdrowa dziewczyna... bez trądu, chorób skóry, deformacji twarzy, poparzeń...a tak się sama nisko ocenia.. straszne
popieram, moja przyjaciółka jest dwa razy większa odemnie i ma większe powodzenie u facetów, bo sama się lubi i akceptuje. to tylko Ci w głowie siedzi. a co do angielek, o bosze, jakie one są odważne/głupie co do wyboru stroju, zawsze się zastanawiam czy one aż tak się sobie podobają czy lustra nie mają, ehhh

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Nienawidzę być napalona, gdy nie ma mnie kto zaspokoić
ja w takich sytuacjach mam różowego kumpla, dostałam od TŻ jak coraz gorzej z nim było, żywy nie jest, ale zawsze pomaga jak TŻ zaniemoże

Ewuniaa16 widziałam że pisałaś o rosyjskich produktach do włosów, od pół roku używam Rosyjski szampon na brzozowym propolisie - Receptury Babuszki Agafii, moja siostra szaleje na punkcie tych szamponów i odżywek i też zaczelam używać, powiem jedno, świetne i bosko pachną
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 13:27   #4855
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Personal - aż mi się uśmiech na twarzy pojawił. No no no. Auto. Zaręczyny. Poważne plany
Nie wiem czemu, ale oświadczają mi się panowie w wieku przedszkolnym i prześmiertelnym
Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość

gratulejszon hahahhaa uwielbiam takich chłopców brat mojej kumpeli od kilku lat mi mówi że będzie kiedyś moim mężem, tylko że jak on bedzie pełnoletni to ja bede już przed 40stka [COLOR="Silver"]
No ja będzie miała pewnie z 50 lat jak się wyprowadzimy na swoje, ale cóż poczekam, ma takie fajne auto

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Ja chcę wzmocnić paznokcie, zapuścić je w końcu. Bo jak od długiego już czasu obgryzam (no myślę, że spokojnie będzie to okres 15 lat ) to one są tak słabe, same z siebie pękają, rozdwajają się... Ble. Ja już kiedys smarowałam je rycyną, ale to był ok. miesiąc czasu i od razu rzucałam to. Widziałam szybko efekty, ale potem zaniedbanie i TRACH - nie ma paznokcia. I cały trud na marne
Moje od wody się popsuły od sprzątania i moczenia. Największy problem mam z rozdwajaniem, jejku ja tego nie znoszę Rycyny nie próbowałam,ale może warto teraz zmienić olejki. Normalnie w aptece się go kupuje, czy w jakimś kosmetycznym?
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 13:37   #4856
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Moje od wody się popsuły od sprzątania i moczenia. Największy problem mam z rozdwajaniem, jejku ja tego nie znoszę Rycyny nie próbowałam,ale może warto teraz zmienić olejki. Normalnie w aptece się go kupuje, czy w jakimś kosmetycznym?
Kupuję 30 ml w aptece za ok. 3 - 5 złotych Mi pomaga dużo lepiej niż np. Alterra Migdał i Papaja. Widzę dużo lepsze efekty, ale muszę to robić naprawdę systematycznie - co najmniej raz dziennie. Zazwyczaj kładę na noc taką grubszą warstwę i dokładnie masuję przy skórkach
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 13:54   #4857
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
mnie..

Cieszę się, że ktoś mnie rozumie zamiast wymyślać mi "chorobę księżniczek"
Taaaaa choroba księżniczek, kochana jak mnie wczoraj raptem złapał ból głowy w skroni to czułam się jakby mnie ktoś młotkiem przywalił i kilofem poprawił, masakra......

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja jestem już po wizycie u ortopedy, który pokazał mi na moim zdjęciu i na sztucznym kręgosłuie co mi jest. Dostalam tysiąc zaleceń typu uprawianie yogi i basen ( którego nienawidzę, bo mi tam śmierdzi i jest ciągle zimno ). Dostałam też zestaw ćwiczeń do domu i skierowanie na rehabilitację. Dziś jestem już po pierwszym instruktażu ćwiczeniowym, i po indywidualnych ćwiczeniach z rehabilitantem, jak mnie wymasował, porozciągał i pościskał to nawet nie wiedziałąm, że mam takie mięśnie a potem jeszcze byłam na prądach TEDS i prądach DD, fajne uczucie . I co najważniejsze widzę, że po pierwszym razie już są znaczące postępy, nic mnie nie boli i nie kłuje . No i cały przyszły tydzień się rehabilituje czyli masażyki, rozciąganko z fizykoterapeutą i 2x dziennie mnie potraktują prądami . Najważniejsze, że nie trzeba żadnej operacji.
UUUUUUU ale cię teraz będą brać w obroty Aż zazdraszczam!!!!!

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
O przypomniałam sobie, że miałam się zarejestrować na rehabilitację...
I ty? A czemu?

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44046351]Dla przyjaciół raczej jesteśmy aseksualni - nie myślą nas w ten sposób. Po drugie jeśli nawet masz nadwagę to nie oznacza to, że jesteś brzydka - bardzo często widać kobiety które są z grubszej kości lub większych rozmiarów i są atrakcyjne!
Postaraj się o tym jeszcze raz z nim porozmawiać - powiedz mu to co czujesz po raz milionowy, że Cię rani, nie wiesz o co chodzi itp. - czyli pewnie to co mu powiedziałaś. Jeśli czujesz się źle w związku to daj sobie spokój.Pozbądź się kompleksów, bo wiele postronnych osób je widzi a wredoty będą to wykorzystywać. Odkąd sama się polubiłam to mam prostsze życie - i nawet zaczęłam zauważać jak chłopaki na mnie patrzą, ba nawet sama uśmiechy posyłam (ale dosyć o mnie, bo już kiedyś o tym pisałam). Kudliczku główka do góry. [/QUOTE]

Tak, wczoraj znów o tym rozmawiałam. I w ramach prezentu na mikołajki dostałam wykład że jestem zboczona na tym punkcie, niewyżyta i popaprana. tak. jestem Powiedziałam mu, że jak nie zmieni się wszystko to pakuję manatki. On na to, że tylko idioci kończą związki przez seks, bo to nie jest żaden powód aby go skończyć. Nie umiem siebie zaakceptować, po prostu nie umiem...

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
mój też niczego sobie a jeszcze dodam, że dzisiaj na tych prądach i ćwiczeniach mimo moich 30 lat byłam najmłodsza aż fizjoterapeuta stwierdził, że nareszcie ktoś młody i mu się poszczęsciło


Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Albo zacznij nazwać go po imieniu - per zwykły chu.. i tyle.
A ja już nieraz mu tak powiedziałam, jakoś go to nie rusza

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Cuddly. Waga to psikus. Proszę Cię. Nosiłam rozmiar 34 i 44. Poziom szczęścia i powodzenia jest w głowie i seksapilu, nie numerku na ciuchach!

Chude mają atuty (Nogi? Brzuch? Szyja?)
I grubsze mają swoje (Dupencje? Cycorki? Biedra?)

Ty masz czym oddychać i wierz mi na słowo.. do mamuta Ci daleko.

Poza tym powinnaś wpaść do UK na wycieczkę pooglądać brytyjki. Te to nawet w rozmiarze 10 000 xl noszą wszystko. Byle im się podobało. Czasami wyglądają wulgarnie lub tandetnie.. ale co z tego?! One się podobają sobie. To się liczy! Dobrze się czują w swojej skórze. To jest to, czego mogą nas, zakompleksionych Polek, nauczyć!

Obejrzyj jeszcze raz reklamy dove.
Piękno jest w każdej z nas. Nie jest definiowane rozmiarem!

Nie chcę prawić kazań ani nic takiego.. po prostu dobija mnie.. zdrowa dziewczyna... bez trądu, chorób skóry, deformacji twarzy, poparzeń...a tak się sama nisko ocenia.. straszne
Kochana to chodzi o to, że ja po prostu czego nie włożę (krótkie, długie, luźne, opięte) to wyglądam do niczego. Mimo iż np bluzka czy sukienka jest śliczna to na mnie wygląda okropnie a ja wyglądam ohydnie. Wszędzie opony, wszędzie wąsko, nigdy nie mogę nic kupić w sklepie. Ja nie umiem już na siebie spojrzeć inaczej, ja widzę tylko fałdy tłuszczu, grube trzęsące się uda, wysyp trądziku, obwisłą skórę z rezstępami itd itd. Już u mnie nie ma czegoś takiego, że idę z podniesionym nosem...

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;44049049]Zazdraszczam, że możecie tak dbać o włosy. Ja się ograniczam do szamponu, bo reszta mnie obciąża... [/QUOTE]

Kochana ja też do niedawna tak miałam. Teraz już jest inaczej. Zmądrzyam się i stosuję maski i odżywki i olejki ale nie nakładam maski po myciu ale przed na zwilżone włosy i są super odżywione!
A miałam taki sam problem jak u ciebie, też wszystko przetłuszczało i bciążalo włosy

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
1. niespojenie łuków L5 i kości krzyżowej
2. obniżenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1
3. pogłębiona fizjologicznie lordoza - czyli skrzywienie kregosłupa

standardowy zestaw, który odzywa się po 30-tce u tych co mają siedzący tryb życia, podobno co trzeci pacjent to ma, taki mnie pocieszył ortopeda
ja jestem masażystką. Kiedy się uczyłam miałam 19 lat. Jak pokazałam wykładowcy plecy to on się aż za głowę wziął będąc w szoku że w takim wieku tak zmasakrowany kręgosłup był

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Nienawidzę być napalona, gdy nie ma mnie kto zaspokoić
Ohoho, bierz przyjaciela
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 14:46   #4858
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
Ewuniaa16 widziałam że pisałaś o rosyjskich produktach do włosów, od pół roku używam Rosyjski szampon na brzozowym propolisie - Receptury Babuszki Agafii, moja siostra szaleje na punkcie tych szamponów i odżywek i też zaczelam używać, powiem jedno, świetne i bosko pachną
A one są bez silikonów itp? Coś typu jak zwykłe ziołowe?
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 14:50   #4859
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART III

Kochane moje, testów dove już nie ma, ale jak obiecałam - założyłam nowy wątek

Zapraszam do kontynuacji dyskusji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=44057945
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2013-12-07 o 14:52
sublime jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.