Liga Mistrzow 2009 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 18:54   #31
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Liga Mistrzow 2009

ManU :P I tyle mam do powiedzenia. Nie, że jakoś to mój ulubiony klub, ale po prostu tak mi serce podpowiada dziś :P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 18:59   #32
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
ManU :P I tyle mam do powiedzenia. Nie, że jakoś to mój ulubiony klub, ale po prostu tak mi serce podpowiada dziś :P
widzę że czujemy podobnie
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 19:10   #33
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
Kibicuje Barcelonie jeśli już oglądam LM,zawsze.Za to polski futbol jest mi obojętny,może po Euro 2012 jak liga będzie bogatsza zainteresuje sie bardziej
Nie cierpie takiego nastawienia. "Kibicowanie" jakims przeplaconym gogusiom tylko dlatego, ze graja w bogatych klubach
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 10:50   #34
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Gdyby nie byli dobrzy w tym, co robią to nikt by im tyle nie płacił. Wyraku nie ładnie zazdrościć zarobków

No i Barcelona wygrała. Od początku na nią obstawiałam. Mam nosa.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:41   #35
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Liga Mistrzow 2009

I bardzo dobrze, że Barca wygrała Zasłużenie, Manchester widoczny tylko do bramki Eto'o.
olanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 14:02   #36
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Liga Mistrzow 2009

bardzo dobrze. chociaż ich nie lubię to, obiektywnie patrząc, barca zasłużyła na wygraną i dobrze było zobaczyć przegraną united
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 14:05   #37
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
i dobrze było zobaczyć przegraną united
z tym się nie zgadzam
Kibicowałam MU , no ale trudno...
Barca lepsza była wczoraj i tyle.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 14:14   #38
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Gdyby nie byli dobrzy w tym, co robią to nikt by im tyle nie płacił. Wyraku nie ładnie zazdrościć zarobków

No i Barcelona wygrała. Od początku na nią obstawiałam. Mam nosa.
Kto mowi o zazdrosci ? Niczego im nie zazdroszcze, tylko uwazam ze sa przeplaceni. Zreszta zarobki pilkarzy to jedno, a caly system oparty na robieniu jak najwiekszej kasy, ze sportem nie ma nic wspolnego. Nazywanie tych rozgrywek Liga Mistrzow to w ogole smiech na sali, bo zrobione sa tak, by kluby z najbogatszych lig kisily sie we wlasnym sosie. Oczywiscie, ze jest to sport profesjonalny i ludzie sie z tego utrzymuja, ale zeby wszystko bylo podporzadkowane kasie kosztem wszystkiego?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 14:24   #39
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Liga Mistrzow 2009

a czy ktoś tu mówi że lubi drużynę za to że są bogaci i mają ładne buzie? Człowieku to jest piłka a nie pokaz mody . zresztą w Manu więcej jest takich chłoptasi ( np ronaldo) niż w Barcy!
Barca wygrała zasłużenie i b.się ciesze bo jestem ich fanką od 1 podstawówki ;D;D

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Kto mowi o zazdrosci ? Niczego im nie zazdroszcze, tylko uwazam ze sa przeplaceni. Zreszta zarobki pilkarzy to jedno, a caly system oparty na robieniu jak najwiekszej kasy, ze sportem nie ma nic wspolnego. Nazywanie tych rozgrywek Liga Mistrzow to w ogole smiech na sali, bo zrobione sa tak, by kluby z najbogatszych lig kisily sie we wlasnym sosie. Oczywiscie, ze jest to sport profesjonalny i ludzie sie z tego utrzymuja, ale zeby wszystko bylo podporzadkowane kasie kosztem wszystkiego?
przecież w LM wszystkie drużyny mogą grac ? Boli Cię to że Wisła czy jakiś inny klub Polski nie gra w LM ? Zagraniczne zespoły biją polskie o głowę . zresztą widać to w wielu meczach . Mamy utalentowanych zawodników jednak niestety często kasy brak i dobrego trenera
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:12   #40
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
a czy ktoś tu mówi że lubi drużynę za to że są bogaci i mają ładne buzie? Człowieku to jest piłka a nie pokaz mody . zresztą w Manu więcej jest takich chłoptasi ( np ronaldo) niż w Barcy!
Barca wygrała zasłużenie i b.się ciesze bo jestem ich fanką od 1 podstawówki ;D;D
Wyzej co zacytowalem?

Nie wiem skad wzielas te ladne buzie, bo ja nic takiego nie mowilem.

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
przecież w LM wszystkie drużyny mogą grac ? Boli Cię to że Wisła czy jakiś inny klub Polski nie gra w LM ? Zagraniczne zespoły biją polskie o głowę . zresztą widać to w wielu meczach . Mamy utalentowanych zawodników jednak niestety często kasy brak i dobrego trenera
Powaznie to piszesz ? System eliminacji jest tak robiony, ze eliminuje jak najwiecej maluczkich, a premiuje druzyny z 4-5 najmocniejszych lig.

Boli mnie to, ze to juz nie przypomina mojego ulubionego sportu, tylko komerycjne bagno.

PS. Tak a propos Wisly, to jakim cudem polskie druzyny maja grac w LM, jesli w rundzie eliminacyjnej dostaja wlasnie Barcelone . Zeby bylo smieszniej, Barca w tej LM przegrala dwa razy. Raz z Szachtarem, ktory pozniej zdobyl Puchar UEFA, raz wlasnie z Wisla na R22
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-05-28 o 15:31
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:45   #41
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Rzeczywiście to jest tak ułożone, żeby w eliminacjach drużyny z najbogatszych lig, dostawały słabsze drużyny i tym samym przechodziły dalej. Ale z drugiej strony ja tam wolę oglądać taki liverpool czy real niż jakieś tam kluby z pcimia dolnego.
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 15:56   #42
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
Rzeczywiście to jest tak ułożone, żeby w eliminacjach drużyny z najbogatszych lig, dostawały słabsze drużyny i tym samym przechodziły dalej. Ale z drugiej strony ja tam wolę oglądać taki liverpool czy real niż jakieś tam kluby z pcimia dolnego.
A ja wlasnie zamiast ogladac co roku (czy kilka razy do roku, sic!) mecze Real - Bayern, Liverpool - Chelsea czy Barca - Man Utd., wolalbym zobaczyc Partizana czy Zvezde, Sparte, Rosenborg, kluby z Rosji, Ukrainy, Grecji czy Szwajcarii. Te kiszenie sie we wlasnym sosie jest juz od kilku dobrych lat nudne.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:21   #43
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Mnie sie dobra pilka nie nudzi. Bardzo sie ciesze, ze wygrala Barcelona. Kibicowalam jej od poczatku.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:41   #44
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Nie wiem skad wzielas te ladne buzie, bo ja nic takiego nie mowilem.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie cierpie takiego nastawienia. "Kibicowanie" jakims przeplaconym gogusiom tylko dlatego, ze graja w bogatych klubach


Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Powaznie to piszesz ? System eliminacji jest tak robiony, ze eliminuje jak najwiecej maluczkich, a premiuje druzyny z 4-5 najmocniejszych lig.

PS. Tak a propos Wisly, to jakim cudem polskie druzyny maja grac w LM, jesli w rundzie eliminacyjnej dostaja wlasnie Barcelone . Zeby bylo smieszniej, Barca w tej LM przegrala dwa razy. Raz z Szachtarem, ktory pozniej zdobyl Puchar UEFA, raz wlasnie z Wisla na R22
Czy to ich wina że Polskie Kluby takie zespoły losują?
zresztą nie tylko z Barceloną i innymi mocnymi zespołami grają ^^
'Zagłębie Lubin grało ze Steaua Bukareszt . I co ?Przegrał ;P więc nie tłumacz się jacy Polacy są biedni i jaka LM jest niesprawiedliwa :P
Myślisz że jak by jakiś klub był b.dobry to wyeliminowali by go z LM bo jest mały? Piłka to piłka po prostu wygrywa lepszy. Takie moje zdanie.
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:01   #45
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
A moze sie laskawie przyznasz do bledu zamiast puszczac oczko, skoro jest wyraznie napisane:

Cytat:
Nie cierpie takiego nastawienia. "Kibicowanie" jakims przeplaconym gogusiom tylko dlatego, ze graja w bogatych klubach


Nie wiem jak wyrazniej napisac, ze chodzi o kibicowanie klubom tylko dlatego ze sa bogate, jesli po stwierdzeniu "tylko dlatego ze graja w bogatych" piszesz jakies kocopoly jakobym twierdzil, ze ktos im kibicuje za ladne buzie

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
Czy to ich wina że Polskie Kluby takie zespoły losują?
zresztą nie tylko z Barceloną i innymi mocnymi zespołami grają ^^
'Zagłębie Lubin grało ze Steaua Bukareszt . I co ?Przegrał ;P więc nie tłumacz się jacy Polacy są biedni i jaka LM jest niesprawiedliwa :P
Myślisz że jak by jakiś klub był b.dobry to wyeliminowali by go z LM bo jest mały? Piłka to piłka po prostu wygrywa lepszy. Takie moje zdanie.
Pewnie ze ich wina. Przeciez to kluby z G-14 wplywaly na formule rozgrywek i chodzilo im o jak najwieksza kase. Bez obrazy, ale skad sie urwalas, myslisz ze najbogatsze kluby nie mialy wplywu na ten system rozgrywek ? Pewnie ze jest niesprawiedliwa, bo premiuje niemistrzowskie kluby z kilku silnych lig kosztem kazdego innego. Miej sobie zdanie jakie chcesz, gdy druzyny z mniejszych lig musza przejsc przez x rund eliminacji, zeby miec od czasu do czasu szasne zmienierznia sie z tymi wielkimi, wbrew nazwie graja automatycznie druzyny niemistrzowskie z mocnych lig i jest mdle, bo wciaz graja te same druzyny, to nie ma nic wspolnego ze sportowa rywalizacja. To komercyjna karykatura rozgrywek klubowych w Europie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:26   #46
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A moze sie laskawie przyznasz do bledu zamiast puszczac oczko, skoro jest wyraznie napisane:
Goguś - Mężczyzna lekko zniewieściały, przesadnie dbający o siebie i swój wizerunek. Zachowujący się w sposób odmienny niż na prawdziwego faceta przystało.

Czyli jak mają ładne buzie i zachowują się tak jak napisałam np Ronaldo z MU to on nie jest gogusiem?
Nie napisałam dokładnie goguś ale z kontekstu mojej wypowiedzi wynikało to

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

A to że muszą przechodzić przez x rozgrywek to też prawda ^^
Nie powiedziałam że tak nie jest :P
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 23:07   #47
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
Goguś - Mężczyzna lekko zniewieściały, przesadnie dbający o siebie i swój wizerunek. Zachowujący się w sposób odmienny niż na prawdziwego faceta przystało.

Czyli jak mają ładne buzie i zachowują się tak jak napisałam np Ronaldo z MU to on nie jest gogusiem?
Nie napisałam dokładnie goguś ale z kontekstu mojej wypowiedzi wynikało to
Pewnie ze jest gogusiem, ale przeciez nie napisalem, ze ktos mu przez to kibicuje. Okreslenia kopaczy to jedno, a podany powod to cos drugiego
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 08:01   #48
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A ja wlasnie zamiast ogladac co roku (czy kilka razy do roku, sic!) mecze Real - Bayern, Liverpool - Chelsea czy Barca - Man Utd., wolalbym zobaczyc Partizana czy Zvezde, Sparte, Rosenborg, kluby z Rosji, Ukrainy, Grecji czy Szwajcarii. Te kiszenie sie we wlasnym sosie jest juz od kilku dobrych lat nudne.
A nie pomyślałeś, że eliminacje przechodzą najlepsze drużyny, do półfinału i finału podobnie? Widocznie pewna grupa ma lepszych zawodników, lepszych trenerów i lepsze zaplecze i dopatrywanie się w tym spisku jest, co najmniej nie na miejscu.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:10   #49
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
A nie pomyślałeś, że eliminacje przechodzą najlepsze drużyny, do półfinału i finału podobnie? Widocznie pewna grupa ma lepszych zawodników, lepszych trenerów i lepsze zaplecze i dopatrywanie się w tym spisku jest, co najmniej nie na miejscu.
Nie pomyslalem, bo tak nie jest: jesli jedne druzyny musza grac rundy eliminacyjne, cuda wianki, to ciezko chyba mowic o rownym starcie, nieprawdaz? Kto mowi o spisku? Po prostu formula tych rozgrywek jest robiona pod najbogatsze druzyny:
1) Nie graja one eliminacji.
2) Z kilku najlepszych lig sa 3-4 zespoly, faktycznie Liga Mistrzow

Oczywiscie nikt nie mowi, ze FC Barcelona gra na poziomie BATE Borisov czy Olympiakosu itd. itp., ale do jasnej ciasnej, nie oszukujmy sie, ze decyduja tylko wzgledy sportowe i system jest w porzadku.

Zaluje teraz, ze pomysl Superligii padl... by sie kisili we wlasnym sosie, do nieladnie mowiac wyrzygania, a tak rozgrywki UEFY to przede wszystkim kasa misiu, kasa - zlikwidowali PZP a z Pucharu Mistrzow zrobili takiego dziwolaga. Im mniej druzyn ze slabszych lig w LM, tym mniej kasy dostaja z UEFY i za transmisje, przez co poglebiaja sie tylko roznice pomiedzy nimi i moznymi swiata pilki; co tu duzo mowic, ten system jest robiony pod kilkanascie klubow a reszta na tym cierpi, wlasnie z odbiorcami gotowego produktu, ktorym w koncu sie przejada ogladanie po raz n-ty tych samych meczow.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 20:52   #50
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Zawsze mi sie wydawalo, ze wygrywa lepsza druzyna. A ze Polacy zwykle przegrywaja to zupelnie inna sprawa.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:15   #51
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie pomyslalem, bo tak nie jest: jesli jedne druzyny musza grac rundy eliminacyjne, cuda wianki, to ciezko chyba mowic o rownym starcie, nieprawdaz? Kto mowi o spisku? Po prostu formula tych rozgrywek jest robiona pod najbogatsze druzyny:
1) Nie graja one eliminacji.
2) Z kilku najlepszych lig sa 3-4 zespoly, faktycznie Liga Mistrzow

Oczywiscie nikt nie mowi, ze FC Barcelona gra na poziomie BATE Borisov czy Olympiakosu itd. itp., ale do jasnej ciasnej, nie oszukujmy sie, ze decyduja tylko wzgledy sportowe i system jest w porzadku.

Zaluje teraz, ze pomysl Superligii padl... by sie kisili we wlasnym sosie, do nieladnie mowiac wyrzygania, a tak rozgrywki UEFY to przede wszystkim kasa misiu, kasa - zlikwidowali PZP a z Pucharu Mistrzow zrobili takiego dziwolaga. Im mniej druzyn ze slabszych lig w LM, tym mniej kasy dostaja z UEFY i za transmisje, przez co poglebiaja sie tylko roznice pomiedzy nimi i moznymi swiata pilki; co tu duzo mowic, ten system jest robiony pod kilkanascie klubow a reszta na tym cierpi, wlasnie z odbiorcami gotowego produktu, ktorym w koncu sie przejada ogladanie po raz n-ty tych samych meczow.

Racja, który to raz w przeciągu kilku lat Chelsea grała z Liverpoolem w LM? Liga Mistrzów robi się nudna, ciągle te same drużyny, żadnych niespodzianek (jak w 2004 roku finał AS Monaco z FC Porto) albo dwa razy był finał Liverpool - AC Milan ... Dlatego LM oglądam teraz rzadko, dziś tylko oglądałam powtórkę finału LM. Zdecydowanie wolę ogładać Mistrzostwa Europy czy Świata, lub rozgrywki Bundesligi.

Swego czasu Real Madryt miał taką fazę na nabywanie zawodników z "nazwiskami" niby taki dream team, potem Chelsea preferowała podobną politykę gdy finansowo zaczął wspierać ich R.Abramowicz.

A co do C.Ronaldo - nie cierpię gościa, wiecznie symulowałby faule i taka ciota z niego po prostu, pamiętam jak się poryczał po przegranym finale ME z Grecją.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
Zawsze mi sie wydawalo, ze wygrywa lepsza druzyna. A ze Polacy zwykle przegrywaja to zupelnie inna sprawa.
Polacy też grali w LM, ostatni raz chyba Widzew Łódź grał w 1997 ... moge się mylić
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2009-05-30 o 22:18
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:37   #52
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
Zawsze mi sie wydawalo, ze wygrywa lepsza druzyna. A ze Polacy zwykle przegrywaja to zupelnie inna sprawa.
Pisze o klubach z Serbii, Czech, Ukrainy itd., a dostaje odpowiedzi ze polskie kluby to czy tamto. Ciekawy "dialog".

Wlasnie o to chodzi, ze nie zawsze wygrywa lepszy na papierze, wiekszy bogatszy. Na tym polega urok sportu; a probujac to wyeliminowac w ten sposob, ze Ci maluczcy musza grac x rund eliminacyjnych przedtem, zabija sie ten urok.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Racja, który to raz w przeciągu kilku lat Chelsea grała z Liverpoolem w LM? Liga Mistrzów robi się nudna, ciągle te same drużyny, żadnych niespodzianek (jak w 2004 roku finał AS Monaco z FC Porto) albo dwa razy był finał Liverpool - AC Milan ... Dlatego LM oglądam teraz rzadko, dziś tylko oglądałam powtórkę finału LM. Zdecydowanie wolę ogładać Mistrzostwa Europy czy Świata, lub rozgrywki Bundesligi.
O to mi wlasnie chodzi. Edycja w ktorej do finalu doszly Monaco i Porto byla bardzo ciekawa, zwlaszcza ze obydwa kluby graly ofensywnie i rozprawily sie po drodze z kilkoma faworytami.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Polacy też grali w LM, ostatni raz chyba Widzew Łódź grał w 1997 ... moge się mylić
Tak, w '96 Legia weszla do cwiercfinalu, w '97 Widzew zajal 3cie miejsce w grupie (Lodzianie mieli w niej pozniejszego zdobywce trofeum, Borussie Dortmund).
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 14:53   #53
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Liga Mistrzow 2009

No to zaczynamy od poczatku. Ogladacie juz mecze, czy czekacie na dalszy etap rozgrywek? Ja czekam na Inter Mediolan z Barcelona.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 12:24   #54
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
No to zaczynamy od poczatku. Ogladacie juz mecze, czy czekacie na dalszy etap rozgrywek? Ja czekam na Inter Mediolan z Barcelona.
Mysle ze spokojnie mogłabys pogadac z moim facetem.
On tez jak tylko LM jest w n to nic innego sie nie liczy,nawet ja ...
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:07   #55
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Nie no bez przesady. Ogladam tylko wybrane mecze i to tez glownie dlatego, ze moge to robic w domu. Nie jestem az takim kibicem pilki noznej. Raczej fanka niektorych pilkarzy.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:49   #56
nystateofmind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Liga Mistrzow 2009

CHELSEA LONDON!!! i ewentualnie Juve..
nystateofmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:03   #57
Darczynek
Raczkowanie
 
Avatar Darczynek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Ja kibicuje Bracelonie. Piekne miasto i hiszpanscy kibice
__________________
Dar czynienia dobra
Darczynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:37   #58
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Od czternastu lat, nieprzerwanie, na zawsze Manchester United
Liczę, że w tej edycji LM znów trafimy do finału i - tym razem - wygramy
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 02:17   #59
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Tak jak ogladanie pilki klubowej na wysokim poziomie jest fajna rozrywka, tak niezmiennie niezrozumiem "kibicowania" zagranicznym druzynom z drugiego konca kontynentu, no i to akurat tym z najwyzszej polki
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 08:34   #60
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Liga Mistrzow 2009

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tak jak ogladanie pilki klubowej na wysokim poziomie jest fajna rozrywka, tak niezmiennie niezrozumiem "kibicowania" zagranicznym druzynom z drugiego konca kontynentu, no i to akurat tym z najwyzszej polki
Oj Wyrak, no jak to nie rozumiesz? Wejdź na ciacha.net to zrozumiesz

Swego czasu ja nie rozumiałam fazy na Ebiego Smolarka

Btw. Jak mówię, że interesuje mnie liga niemiecka to wszyscy robią takie oczy ---> ale nie wiem czemu po prostu lubię Bundesligę
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.