Dj na weselu - jak było ?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 11:21   #61
maryla88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja jakoś sobie nie wyobrażam wesela bez kapeli na żywo, ale wiadomo dj tez może się całkiem fajnie sprawdzić na takich małych przyjęciach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
maryla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 07:38   #62
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez maryla88 Pokaż wiadomość
Ja jakoś sobie nie wyobrażam wesela bez kapeli na żywo, ale wiadomo dj tez może się całkiem fajnie sprawdzić na takich małych przyjęciach
Dlaczego na małych?
Szczerze to byłam ostatnio na kilku weselach z dj, później na weselu z zespołem i nie widzę żeby dj był gorszy.Ba, było lepiej :P
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 13:49   #63
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez maryla88 Pokaż wiadomość
Ja jakoś sobie nie wyobrażam wesela bez kapeli na żywo, ale wiadomo dj tez może się całkiem fajnie sprawdzić na takich małych przyjęciach
Myślę, że to zależy od DJ i od zespołu. Byłam na kilku weselach - ok. 100 ludzi, czyli nie małe, na których był DJ i było super. Byłam na jednym - ok. 60 ludzi i DJ był do dupy i wesele przez to też. O północy, to już nikogo nie było.
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:34   #64
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Hej!
Dziewczyny ratujcie
Poszukuje DJa na wesele, który jest swietnym Wodzirejem, robi przyśpiewki biesiadne z instrumentami (np. akordeon), organizuje zabawy, posiada gadżety, także w formie świateł i dymów. Ważne, aby był kulturalny, pełen humoru i sympatyczny.
Miejsce wesela to okolice Zamościa (woj. lubelskie) - nie musi być z terenów o ile dojeżdża
Cena tak do ok. 2500 tys.
Na sierpień 2016.

Pilne, bo z terminami jest serio krucho z tego co dzwoniłam!
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:54   #65
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

może z Dj Show? https://www.facebook.com/DjShowPolska

tylko nie wiem ile aktualnie biorą. Poza tym spełniają wszystkie wymagania
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:32   #66
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Dzięki, jutro będę dzwonić. Niby masa tych Dj-i, ale sami "konsoleciarze" ;/
Mało jeszcze prawdziwych Wodzirejów
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:50   #67
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja byłam na razie na 2 weselach gdzie byli DJ.
Na jednym - super
Na drugim - drętwo (mimo dodatku wodzireja!)
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 17:23   #68
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Podobnie jak z zespołem - bywa super i bywa drętwo
Jakoś napaliłam się, że będzie DJ - oglądałam filmiki dwóch DJów i byli na tyle super, że z braku u nich wolnych terminów szukam najlepszego substytutu!
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:20   #69
miewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

ja zmieniłam zdanie o dj'ach po weselu mojej kuzynki. W sumie cała rodzina była na "nie", a ona się uparła i zrobiła swoje. I pierwszy raz widziałam, żeby moja babcia tak wywijała na parkiecie. Potem się pytałam, skąd wiedział, co grać, to okazało się, że najpierw zrobił porządny wywiad: co chcą młodzi, ile osób, w jakim wieku, jak będą siedzieć, czy może wykorzystać jakieś anegdotki rodzinne - po prostu ich przemaglował. I obyło się bez jakiś przaśnych żartów. A i jeszcze: jak byłam na innych weselach, to większość zespołów po pewnej godzinie sobie odpuszczała (albo już nie była w stanie grać), tutaj dj do końca trzymał fason. Dziewczyny polecam dj'ów!

Chociaż wiadomo, ze nie każdy będzie taki idealny, więc może nie bierzcie kogoś, kogo nie słyszałyście "w akcji" po prostu
miewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 18:26   #70
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Bo ludzie często biorą DJa, żeby zaoszczędzić pieniądze. Dobry DJ też kosztuje i profesjonalista nie zagra za 300 zł. Jeśli ktoś bierze "chłopaczka, który będzie puszczał muzykę" to czego oczekiwać? My mieliśmy DJa. Był wszystkim - wodzirejem, muzykiem, poznał niektórych gości personalnie z imienia i nazwiska i zwracał się do nich ze swojej "scenki". Miał cały sprzęt z dymami , światłami i innymi pierdołami. Było cudownie. Po naszym weselu 4 pary od nas równiez go wzięły. PArkiet nie był na tych weselach nawet na 1o minut pusty, bo w momencie zachęcał ludzi do zabawy. Ja z kolei żałowałam prawie wszystkich wesel z zespołem, bo była zwyczajna kicha. Na wszystkie, na których byłam jeden zespół był dobry, ale brał ogromne pieniądze, bo rzędu 6 tys za noc (dla mnei to zbyt dużo).
A możesz powiedziec co to za zespół który był fajny i drogi i co to za dj?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez PetitChat Pokaż wiadomość
Podobnie jak z zespołem - bywa super i bywa drętwo
Jakoś napaliłam się, że będzie DJ - oglądałam filmiki dwóch DJów i byli na tyle super, że z braku u nich wolnych terminów szukam najlepszego substytutu!
a dasz linka do wspomnianych DJow? jestem na etapie poszukiwań
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 08:47   #71
brazowa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Jaki Dj był u Ciebie?
brazowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 22:57   #72
kimiriko89
Raczkowanie
 
Avatar kimiriko89
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 184
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Nigdy nie miałam okazji bawić się na weselu z Djem. A trochę szkoda, bo miałabym jakieś porównanie. Jednak na swoim własnym weselu wolałabym muzykę graną na żywo. Po zeszłej sobocie kiedy byłam na weselu koleżanki mam już nawet upatrzony zespół.
kimiriko89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 10:17   #73
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja bylam swiadkowa u przyjaciolki na slubie, na weselu byl DJ. Bardzo sie tego bałam ale bylo super. Przede wszystkim byl dobrym wodzirejem wiec ludzie sie bawili
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 00:18   #74
MistrzowieCeremonii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

1

Edytowane przez MistrzowieCeremonii
Czas edycji: 2015-07-20 o 07:30
MistrzowieCeremonii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 22:37   #75
Izabeli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Szukam Dj z okolic Tanowa, Nowego Sącza - na wesele 02,07,2016 kogo możecie polecić ??
Wiadomo opinie z różnych źródeł są bardzo przydane
Izabeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 09:29   #76
happy_wife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

To i ja się wypowiem, i postaram się być jak najbardziej obiektywna w swoim subiektywizmie
My mieliśmy Pana Bartka Domżalskiego z Dj Party Serwis z Krakowa. I powiem tak: Nie wszystko złoto co się świeci.
O ile muzykę grają fajną (choć słyszałam głosy, że za mało polskich "weselnych" hitów), i oświetlenie super, o tyle pan Bartek mógłby się czasem ugryźć w język, bo jest niesamowicie wyszczekany i przekonany o swojej wyższości nad innymi wykonawcami. Z całym szacunkiem, ale to taki trochę DJ dla snobów. Na bankiety, na studniówki czy sylwestra jak najbardziej, ale na wesele bym nie poleciła.
Jednocześnie jednak pan Bartek to doświadczony DJ i był na każde nasze zawołanie i "pilnował", żeby wszystko było jak należy jak i przed tak i już na samym weselu. Tutaj ogromny plus.
Ogólnie impreza była prowadzona fajnie - według muzycznego scenariusza, jednak choć każdy blok muzyczny był inny w swojej stylistyce, to czasami miałam wrażenie, że jakieś to takie zbyt "wyuczone" było.
Żadnych zabaw też nie było (DJ od razu zaznaczył, że nie będzie, bo wiocha), i choć na początku tego właśnie chcieliśmy, to później doszliśmy do wniosku, że na weselu te kilka pociesznych zabaw (nie jakichś prostackich) być powinno.
DJ tani też nie jest bo kosztował nas coś ok 3tys. (plus 450zł za wyżywienie). Znaleźliśmy tego pana w internecie i wtedy wydawał nam się genialny, a że nie mieliśmy kogo się poradzić to poszliśmy za ciosem, ale teraz wiem, że warto brać ludzi z polecenia.
Reasumując: u mnie dostałby 7/10 i nie wzięłabym już DJa, a zainwestowała w orkiestrę. Pozdrawiam wszystkich "młodych" i życzę Wam, aby ten wyjątkowy dzień był tak cudowny jak nasz I choć idealnie napewno nie będzie - najważniejsi na weselu jesteście WY, nie zapominajcie o tym
happy_wife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 16:04   #77
Affetto
Przyczajenie
 
Avatar Affetto
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

To chyba odwieczny problem dj czy orkiestra. Ja myślę happy_wife, że szkoda że nie upieraliście się przy Waszym pomyśle organizowania kilku zabaw. Wybierając kiepski zespół również mogło by nie być zabaw. Ja radzę wszystkim przyszłym parom młodym dokładnie omówić Wasze oczekiwania przed weselem żeby później nie było niedomówień.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Affetto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:56   #78
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez happy_wife Pokaż wiadomość
DJ tani też nie jest bo kosztował nas coś ok 3tys. (plus 450zł za wyżywienie). Znaleźliśmy tego pana w internecie i wtedy wydawał nam się genialny, a że nie mieliśmy kogo się poradzić to poszliśmy za ciosem, ale teraz wiem, że warto brać ludzi z polecenia.
Szczerze - spora cena jak na Kraków - najlepsi wodzireje w duecie z dj-em mają porównywalne stawki, a poziom zupełnie inny. My zdecydowaliśmy się na taki duet i w opinii naszych gości świetnie się sprawdził. Co do zabaw - pytaliśmy o to na spotkaniach przed wyborem wykonawcy - byli dj-e, którzy zdecydowanie się od tego odcinali lub proponowali zbyt rubaszne atrakcje. Z takich wykonawców rezygnowaliśmy - ta osoba musi czuć klimat i mieć wizję spójną z naszą.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 22:04   #79
Affetto
Przyczajenie
 
Avatar Affetto
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

cornflower_girl dokładnie o to mi chodziło.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Affetto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 11:10   #80
konwalija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 42
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Hej,

jelsi ktoras ma namiary na Krakow na dj ponizej 2000 to ja chetna!

Myslicie ze znalazlabym dj tak do 1500?
wy sie umawialyscie na konkretne godizny muzyki czy "do ostatniego goscia"?

PS: Sprobowalam napisac na priva do pulcherii i Oliwii ale z wizazu korzystalam w liceum i .. teraz przy okazji organizacji slubu jako pierwsza wsrod znajomych wiec troche sie gubie i nie ejstem pewna czy wyslalam priva czy wyslalam jakies inne wpisy

NB: wiem ze gdzies jest instrukcja oblugi ale mam naprawde malo czasu zeby jej szukac, mozecie mi dac znac JAK dodac watek do ulubionych? aktualnei wchodze na nie z linkow z maila bo inaczej to sie gubie

Edytowane przez konwalija
Czas edycji: 2015-10-19 o 11:16
konwalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 14:23   #81
ImpressiveBody
Przyczajenie
 
Avatar ImpressiveBody
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ostatnio byłam na weselu z DJ-em. Było przecudnie. Nie pamiętam kiedy bawiłam się tak dobrze na tego typu imprezie. Super przemyślana muzyka. NA prawdę świetnie. Pomimo ,że rodzina nie znała wiekszości piosenek tez bawili siespoko i nie było problemu
ImpressiveBody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 19:01   #82
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Ja właśnie się waham... dj czy zespół:/
Nie wiem co zrobić. Rodzice są tradycjonalistami, chca zespół a dj to wg nich dyskoteki a na weselu - wiocha. Narzeczony z kolei - chce dja.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 17:02   #83
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Ja właśnie się waham... dj czy zespół:/
Nie wiem co zrobić. Rodzice są tradycjonalistami, chca zespół a dj to wg nich dyskoteki a na weselu - wiocha. Narzeczony z kolei - chce dja.
Dlaczego sugerujesz się zdaniem rodziców?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 02:01   #84
Kwietna123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Niby zespoły lepsze, ale ja do siebie poszukuję właśnei dja i wodzireja. Albo najlepiej dj i wodzireja w jednym.
Bywałam na róznych weselach i zarówno dje byli dobrzy , jak i zespoły. A zdarzali się i ci tragiczni i tu, i tu. Wszystko zależy od ludzi. Z djem jest taki plus, ze przeważnie ma większy repertuar niż zespół . I dlatego szukam dja, a nie zespołu, bo mam gotową playlistę, chcę tylko, żeby ktoś dodal coś od siebie i poprowadził imprezę
Kwietna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 04:31   #85
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5345895 0]Dlaczego sugerujesz się zdaniem rodziców?[/QUOTE]

Może oni za to płacą?
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 09:03   #86
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Może oni za to płacą?

A może zdanie rodziców jest dla niej ważne? Zawsze na wizazu jest nagonka na tych " złych, despotycznych rodziców, którzy we wszystko się wtrącają". A jeszcze jak płacą za wesele to już brrrr.

Prawda jest taka że większości osób przy organizacji wesela pomagają rodzice- zarówno finansowo jak i doradczo. OCzywiscie problem pojawia się jak zaczynają decydować za Młodych o wszystkim przez wybór obrusu do listy gości. Jednak wiekszosc Mlodych dogaduje sie z rodzicami w kwestii slubu, wiec juz tak nie demonizujmy

Moja mama tez ma swoje zdanie, nie slucham jej moze w kazdym przypadku, ale na pewno biore pod rozwage.
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 09:24   #87
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
A jeszcze jak płacą za wesele to już brrrr.
Oj to prawda. Prawdziwa Wizażanka powinna sama z oszczędności wyłożyć 30 tysięcy na wesele, bo niezależność jest bezcenna - bo jak to tak, brać pod uwagę zdanie rodziców w tak poważnych życiowych sprawach, jak wybór <zespół vs DJ>?!?!
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 20:32   #88
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Oj to prawda. Prawdziwa Wizażanka powinna sama z oszczędności wyłożyć 30 tysięcy na wesele, bo niezależność jest bezcenna - bo jak to tak, brać pod uwagę zdanie rodziców w tak poważnych życiowych sprawach, jak wybór <zespół vs DJ>?!?!

Ujęte w dziesiątkę
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 10:25   #89
Olaa1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Zgadzam się, dobry Dj na wesele, który jednocześnie będzie też wodzirejem potrafi zabawić gości znacznie lepiej niż zespół, który potrafi zagrać jedynie disco-polo... xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-01-08 o 15:54 Powód: reklama
Olaa1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 11:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.