rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 06:35   #61
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
z tą prędkością to sie nie zgodzę.. długo chodziłam na te masaze i był regulator prędkości
to jest wręcz niemozliwe

nie ma regulacji prędkościprzy maszynie rolletic polska

są oczywiście "podróbki" jak rollen, body roll i tam mozna regulować prędkość, to jednak źle wpływa na organizm
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 10:23   #62
zamotasupłana
Raczkowanie
 
Avatar zamotasupłana
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 31
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

chcialam isc na rolletic bo mam cellulit, i totaslny brak tkanki miesniowej mimo ze sie duzo ruszam
__________________
ja wam pokaze !
zamotasupłana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 11:19   #63
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to jest wręcz niemozliwe

nie ma regulacji prędkościprzy maszynie rolletic polska

są oczywiście "podróbki" jak rollen, body roll i tam mozna regulować prędkość, to jednak źle wpływa na organizm

Jesteś dystrybutorem "oryginału" ???


śmieszy mnie takie coś.. to tak jakby np toyotę nazwać podróbką forda tylko dla tego, że ford powstał pierwszy...


nie pamiętam marki rolek na które chodziłam i nie ma to dla mnie znaczenia, ważniejsza jest profesjonalna obsługa..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:16   #64
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
Jesteś dystrybutorem "oryginału" ???
nie jestem

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
śmieszy mnie takie coś.. to tak jakby np toyotę nazwać podróbką forda tylko dla tego, że ford powstał pierwszy...
tak tylko jak powtsje cos po kilku latach i nazywa się tak samo tylko pisane inną czcionką lub posługuje się metodami odchodzania opracowanymi przez inną firmę to już dla mnie podróbka

..no może dla mniej wymagających "odpowiednik"
Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
nie pamiętam marki rolek na które chodziłam i nie ma to dla mnie znaczenia, ważniejsza jest profesjonalna obsługa..
zgadzam się, nie wiem jak u innych firm, z pewnością zaś pracownicy rolletic polska mają szkolenia, certyfikaty i wysokie kwalifikacje
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 10:16   #65
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Zaczełam chodzic na rolletic zeby nie ukrywam schudnac. We wrzesniu ślub.
Same rolki nie odchudzą na pewno, dlatego stosuje równiez dietę.
w ciegu pierwszego tygodnia schudnłam 2 kilogramy, w kolejnym kilogram i w nastepnym kilogram.
Pozbyłam sie wiec już 4 kilogramy i na prawde widze różnice w skórze.
Miałam cellulit a na udach koszmarne rozstępy. Z rozstępami pogodziłam sie juz dawno....a tu niespodzianka. Na poczatku w to nie wierzyłam ale rozstępy się rozeszły, zbladły i sa o wiele mniej widoczne. Cellulit tez nie jest tak widoczny a pupa jedrna i apetyczna
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 10:23   #66
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Zaczełam chodzic na rolletic zeby nie ukrywam schudnac. We wrzesniu ślub.
Same rolki nie odchudzą na pewno, dlatego stosuje równiez dietę.
w ciegu pierwszego tygodnia schudnłam 2 kilogramy, w kolejnym kilogram i w nastepnym kilogram.
Pozbyłam sie wiec już 4 kilogramy i na prawde widze różnice w skórze.
Miałam cellulit a na udach koszmarne rozstępy. Z rozstępami pogodziłam sie juz dawno....a tu niespodzianka. Na poczatku w to nie wierzyłam ale rozstępy się rozeszły, zbladły i sa o wiele mniej widoczne. Cellulit tez nie jest tak widoczny a pupa jedrna i apetyczna
cieszę się że pomaga, faktycznie dieta przeztrzegana-pomaga i z nią chudniemy. Patrzac na Twoje wyniki jest jaknajbardziej w normie, standardowo kobiety tak chudną ztą dietą, powiem Ci,że najlepsze przed Tobą tak ok 4-6 tygodnia waga spada najszybciej
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:37   #67
agaslodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Biała podlaska
Wiadomości: 3
GG do agaslodka
Smile Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez czarnookaa Pokaż wiadomość
W odpowiedzi na Twoja opinie dotyczącą rolletic-u!!

Cóż za bzdury wypisujesz, czy wiesz czym jest cellulit? To tylko tkanka tłuszczowa złogi tłuszczu które można zlikwidować ( rozbic) czyli zwyczajnie zlikwidować cellulit, powołujesz się na medycyne na jakiej podstawie???

Nie wiem nie wiem...dla mnie to bzdury co wypisałas ....

Pozjadałaś rozumy??

A rolletic działa!
NIe warto kogoś obrażać, skoro samemu mówi się źle, kom. tłuszczowych nie da się całkiem zlikwidować, można tylko zmniejszyć ich objętość, ale wytworzone pozostają na zawsze, dlatego tak trzeba dbać o siebie kiedy sie schudnie. Poza tym podstawa to prawidłowe odżywianie czyli dieta ( nie mylcie z dietami odchudzającymi) i wysiłek fizyczny (minimum 3 razy w tyg). Poza tym powinno się stosować preparaty antycellulitowe i pić min 2 l wody niegazowanej dziennie. Zresztą cellulit jest dziedziczny ale warto zadbać o inne czynniki. Powodzenia :0
agaslodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 11:25   #68
onecik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 4
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Słyszałam,że masaż na tych urządzeniach przynosi efekty.Znajoma chodzi na te zabiegi i dodatkowo ubiera się na nie w spodenki masujące włoskiej firmy Farmacell.Podobno te panie z tych klubów fitness proponują również odpowiednią dietę.Jeśli chodzi o sylwetkę to widać u niej znaczną poprawę.Warto spróbować.
onecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:03   #69
anies_zg
Raczkowanie
 
Avatar anies_zg
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 90
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

zgadzam sie w 100% ze stwierdzeniem, że rolletic działa, sama chodze od jakiegoś miesiaca, może nie po to żeby jakoś drastycznie schudnąć, ale chciałam zobaczyc po pierwsze jak to działa, a po drugie idzie wiosna wiec chciałam troszeczkę popracowac nad mięśniami brzuszka, jestem bardzo zadowolona juz wykupiłam sobie karnet na kolejne 10 wejść, to naprawde działa a skóra w dotyku jest świetna
anies_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:21   #70
gorditaopole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez onecik Pokaż wiadomość
Słyszałam,że masaż na tych urządzeniach przynosi efekty.Znajoma chodzi na te zabiegi i dodatkowo ubiera się na nie w spodenki masujące włoskiej firmy Farmacell.Podobno te panie z tych klubów fitness proponują również odpowiednią dietę.Jeśli chodzi o sylwetkę to widać u niej znaczną poprawę.Warto spróbować.
e

Witam wszystkie rollujące.
U nas w Opolu jest chyba nowe urządzenie tego typu, z tego wynika, bo nazywa się Rollmaster i ma inne rolki - ślimakowe, które lepiej wpływają na efekt końcowy (podobno) ma też czujniki bo nie wolno się za mooocno masować, pani w gabinecie kosmetycznym mi powiedziała. No i ma dvd które prowadzi cały masaż, super! Byłam już 6 razy, ale o efektach jeszcze trudno mówić, oprócz tego że boskie uczucie po masażu jest.
gorditaopole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:51   #71
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Serdecznie witam wszystkie rollujące Panie... otóż ja juz byłam na 21 masażach z czego 13 miałam pod rząd z dnia na dzień , ponieważ były darmowe w ramach promocji tego urządzenia.. i przyznam ,że po tych 13 dniach skóra mi się bardzo ujędrniła oraz znacznie zmalał cellulit..więc działą polecam ja chodze tak 2-3 razy w tyg... i są efekty
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 16:59   #72
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Na rolletic chodziłam ponad rok wydałam kupe kasy i smiem twierdzic, ze mozna takie efekty rowniez uzyskac za pomoca duzej ilosci ruchu. Co do celluitu nie idzie go zlikwidowac mimo, ze zjechałam z 90kilo na 62 miałam II stopien ewentualnie mozna troche skore poprawic tzw ujedrnic i wygładzic. Najbardziej zadowalało mnie to, ze chudnie sie wiecej w centymetrach niz w kg, ale uwazam ze cwiczac mozna rowniez uzyskac taki efekt poprzez wyrob masy miesniowej. Jesli ktos ma jakies pytania słuze pomoca.
Droga Agusiu AA 19 mam do Ciebie pytanko odnośne siłownie i budowania masy mięśniowej a więc - ja przez krótki czas chodziłam na rolletic i muszę przyznać, że efekty były widoczne ale myślę, że więcej zdziałała tutaj dieta niż samo urządzenie więc po jakimś czasie zrezygnowałam i zaczęłam chodzić na siłownię, ponieważ chciałam wyrzeźbić ciało, wysmuklić sylwetkę, tak więc chodzę już półtora m-ca i przyznam, że efektów niw widzę żadnych a niestety te kilka kilogramów które zgubiłam znowu są! także niw iem sama czy mam rezygnować czy walczyć dalej a może zacząć chodzić znowu na rolletic, chociaż jak pomyślę sobie o pieniądzach, które musiałabym wydać to średnio mi się to uśmiecha, ponieważ jeden zabieg u mnie kosztuje 20 zł. pozdrawiam ciepło i czekam na odpowiedź.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 07:18   #73
anka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam czytajac wasze opinie to raczej mozna sie przekonac na tak.Mam pytanko zwiazane z prowadzeniem gabinetu Rolletic.Jest oplacalny interes?Szczerze chce otworzyc i chcialabym poradzic sie osoby ktora prowadzi cos takiego.Bede wdzieczna za jakies informacje.
anka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 11:02   #74
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam.. otóz ja chodze na rolletic od dawna do mnie na solarium i właściciel jest zadowolony z tego,że posiada te urzadzenia.. ponoc teraz jest najlepszy sezon a kobiety chca sie wyszczuplic wiec zysk na tym bedzie
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:06   #75
anka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dzieki za odpowiedz.pozdrawiam.
anka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:31   #76
ania1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

a czy polecacie jakies miejsce w wawie ?
ania1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:26   #77
Jadis78
Raczkowanie
 
Avatar Jadis78
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dziewczyny - mam pytanko Dzisiaj byłam pierwszy raz na ćwiczeniach i przeżyłam mały koszmarek - gdzieś tak w połowie masażu zaczęła potwornie mnie boleć głowa i mało nie zemdlałam 2 razy. Zresztą do teraz ( 3 godziny po) nie czuję się za dobrze. Nie wytrzymałam do końca - skończyłam na wewnętrznej części ud :-( Nie majstrowałam nic przy maszynie jeżeli chodzi o prędkość - ustawiała je kobietka z salonu. Czy wiecie co mogło być powodem takiego mojego samopoczucia? Dodam, że mam nadwagę.
Jadis78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:40   #78
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

z tego, co wiem to takie sytuacje zdarzają się gdy ktoś ma mocno zanieczyszczony organizm wewnątrz, tosksyny itd. czy stosujesz jakieś leki, hormony? to ma duży wpływ.Masaż powoduje uwalnanie toksyn, krążą one w układzie limfatycznym i muszą zostać usunięte
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:19   #79
Jadis78
Raczkowanie
 
Avatar Jadis78
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Nie biorę żadnych leków - nawet na odchudzanie nie biorę żadnych specyfików. Tak sobie właśnie myślałam, że właśnie poprzez masaż ruszyłam jakieś złogi toksyn i poszło to do góry. Czy wiesz może w jaki sposób pozbyć się tych toksyn - bo powiem Wam szczerze, że mnie to nieźle przestraszyło
Jadis78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 16:39   #80
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
Nie biorę żadnych leków - nawet na odchudzanie nie biorę żadnych specyfików. Tak sobie właśnie myślałam, że właśnie poprzez masaż ruszyłam jakieś złogi toksyn i poszło to do góry. Czy wiesz może w jaki sposób pozbyć się tych toksyn - bo powiem Wam szczerze, że mnie to nieźle przestraszyło
zrób dietę -tydzień tylko na warzywach surowych oraz białku(bez mięsa tylko twarogi, jogurty chude, do 5%, nie pij kawyi herbaty tydzień)dodatkowo herbatki ziołowe oczyszczające zamiast zwykłej

Nie wartw się to się zdarza
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:18   #81
Jadis78
Raczkowanie
 
Avatar Jadis78
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dzięki wielkie za odpowiedź Zrobię jak pisałaś i mam nadzieję, że mi to pomoże - jednak na razie rolletic będę omijać bo nie chciałabym za szybko mieć powtórkę z dzisiejszego dnia.
Jadis78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:58   #82
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Myślę, że po jakiej kuracji oczyszczającej [jakis herbatki] możesz powrócić do rolleticu.
Ja tez przy pierwszym razie poczułam się dziwnie..to było jak masowalam brzuch..Zemdleć nie zemdlałam, ale poczułam się bardzo nieswojo-trudno to opisac... na drugi dzień oprócz zakwasów czułam się chora, miałam mdłości, no i pęcherz miałam co chwila pełny. Nie należy sie zrażać od razu tylko walczyć z toksynami
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 08:03   #83
Nimrodella
Przyczajenie
 
Avatar Nimrodella
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja byłam raz - wczoraj i strasznie mi sie podobalo. Mam wrazenie, ze skora jest jakby bardziej napieta a grudy cellulitu jakby nieco mniejsze No i mam wykupione jeszcze 12 wejsc. Pozniej moge wam nawet opisac czy moim zdaniem wrato czy nie.
Tylko rownoczesnie chodze na presso. No i moze efekty beda si ekumulowac tr0oche.
Troche mnie doluje to, ze piszecie, ze cellulitu pozbyc sie nie mozna i ze jest dziedziczy i w ogole - walka z wiatrakami. Nam wszystkim chyba chodzi o to zeby nie byl widoczny i tyle. A z tego co tu pare osob powiedzialo to wynika, ze nic sie zrobic nie da. To ja sie pytam - co zalozyc rece i pokochac? Bez przesady...
Nimrodella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 08:39   #84
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja zaczynam "rolowanie" od przyszłego wtorku. Nie oczekuję, że rozwiąże to moje wszystkie problemy z sylwetką, ale ostatnio schudłam dzięki diecie 8 kg, chcę zrzucic jeszcze jakieś drugie tyle i mam nadzieję, że rolletic pomoże mi w wymodelowaniu i ujędrnieniu ciała. Chętnie będę tu wpadać i dzielić sie swoimi doświadczeniami.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:48   #85
legumina80
Raczkowanie
 
Avatar legumina80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszowskie klimaty
Wiadomości: 58
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

życzymy powodzenia.
legumina80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:16   #86
Nimrodella
Przyczajenie
 
Avatar Nimrodella
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dziś ide drugi raz. Dodatkowo presso no i dodatkow jestem na diecie Montignac. Musi sie udac.
Nimrodella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:42   #87
p0lianna
Raczkowanie
 
Avatar p0lianna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez anka32 Pokaż wiadomość
Witam czytajac wasze opinie to raczej mozna sie przekonac na tak.Mam pytanko zwiazane z prowadzeniem gabinetu Rolletic.Jest oplacalny interes?Szczerze chce otworzyc i chcialabym poradzic sie osoby ktora prowadzi cos takiego.Bede wdzieczna za jakies informacje.
wszystko zależy od tego w jakim miejscu masz gabinet, w jakim mieście, jaka jest konkurencja i jakie ma wyposażenie, jacy są Twoi klienci i oczekiwania,
urządzenie kosztuje kilka tys., za zabieg możesz wziąć bardzo różnie (zależnie od miasta),, opłaca się zdecydowanie. Szybko się zwróci, a można wziąć na kredyt lub leasing, bo wtedy parę zabiegów zwraca ci ratę, a reszta to czysty zysk.

Teraz moda na odchudzanie, na szczupłą i wysportowaną sylwetkę, zdrowy tryb życia, odtoksycznione ciało. jak widzisz po powyższych postach zainteresowanie tego typu sprawami jest duże. Gabinety są opłacalne, tylko musisz mieć dobry sprzęt, skuteczne kosmetyki, i mieć kompetentną kosmetyczkę.
__________________
"robię to, czego by nie robił nikt, gdyby robił to, co ja robię"
p0lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 11:51   #88
Nimrodella
Przyczajenie
 
Avatar Nimrodella
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Wczoraj bylam drugi raz sluchajcie albo cos mam z oczami albo naprawde dziala. Szok polecam kazdemu. Tylko ja chodze na rolletic 60 minut a potem na presso 45 min. Moze ten efekt sie kumuluje?

A jesli chodiz o oplacalnosc to sama sie nad tym zastanawialm. Moja kosmetyczka kupila 3 maszyny - przypierwszym razie "cwiczysz" pod nadzorem a potem juz sama. "Pacjentki" roluja sie same. Czyli praktycznie zwrot kkosztow maszyn i zadnych innych wiecej kosztow. A wszystkie trzy maszyny do polowy maja obsadzone. Chyba sie oplaca. Tylko, ze ta moja kosmetyczka ma juz ogromne grono klientek - w zasadzie nie musial szukac nowych klientow tylko stalych przekonywac. Wiadomo - to sie pozniej nakreca...
Nimrodella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:46   #89
etna25
Raczkowanie
 
Avatar etna25
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 253
Thumbs up Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam!
Chodzę na rolletic już czwarty raz i jestem zadowolona z wyników. Różnice widać gołym okiem po pierwszym razie. Chociaż nie od razu przekłada się to na zgubione kilogramy. Nawet mój dermatolog był pod wrażeniem mojej skóry na nogach. To działa jak "narkotyk" po prostu uzależnia. STRZEŻCIE SIĘ KOBIETY, BO TO DZIAŁA
etna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 17:01   #90
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

\

Edytowane przez EdithS
Czas edycji: 2011-04-18 o 22:13
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 13:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.