Do Asieńki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-07, 10:00   #31
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Do Asieńki

No tak Tiger, chłopiec i chłopiec Ci w głowie, a jak będzie dziewczyneczka, to jak będzie miała na imię?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 10:00   #32
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Genowefa Smith

Genowefa Smith, hehehe, why not ?

Ale imion kończących sie na "sław" jakoś nie lubię...


Tygrys napisał(a):
> Ja tam jestem ORTODOKSYJNYM TRADYCJONALISTĄ...
> Polskim Dziodziom Polskie imiona !!
> Czy ktoś słyszał, aby Amerykanie dawalio Amerykańskim dzieciom polskie Imiona ? Genowefa Smith lub Baltazar O'connor ?...
>
> Dla mnie wyznacznikiem będzie staropolskość i tak kolejno :
> Radosław, Bartłomiej, Jarosław, Bolesław... i wiele innych - owszem w wersji oficjalnej brzmią poważnie, ale dzieci rosną ... a dla nas zostaje bartuś, jareczke, bolek :d
>
> czyż to nie jest urocze ?
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 10:03   #33
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Imię dla dziewczynki

Dla córci Tigera proponuję śliczne staropolskie imiona, żywcem wyjęte z obecnego hitu kinowego - Dziwa lub Żywia
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 10:08   #34
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: imię dla dzieciny

Bez urazy ale jak słyszę Angelika albo Nikola to mnie słabi Zwróccie też uwagę, że często imiona kojarzą nam się z konkretnymi ludżmi, którzy je noszą i np. jak nasza przyjaciółka ma na imię Zosia to to imię nam się podoba i dobrze kojarzy a wścibska sąsiadka Agata powoduje, że mamy do tego imienia uraz
p.s. imię Agata zostało wybrane metodą "chybił trafił"
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 11:15   #35
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Re: imię dla dzieciny

A mi się podobają dla dziewczynki takie proste, "zwykłe" imiona jak np: Ania, Ala, Ula, Ewa, Małgosia, Kasia
Ewentualnie: Lena, Olga, Iza, Beata
Dla chłopca natomiast: Łukasz, Tomasz, Mateusz, Jakub, Filip i Igor
Nie znosze wręcz imion typu Julita, czy jeszcze gorzej - Judyta
A dla facetów, Marek lub Maciek
Ale to i tak jest wszystko kwestia indywidualnych upodobań
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 11:21   #36
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
imiona :)

Moje chłopaki to Michał i Wiktor. I prawdę mówiąc imiona wybieraliśmy bardzo spontanicznie. Podoba mi się brzmienie tych imion.
Jak wybierałam imię dla dziewczynki to moimi faworytami były: Marysia ( Maria - piękne, ciepłe imię ); Kasia ( Katarzyna - jak to brzmi ) i Basia ( Barbara - jak królowa ) ;

Ale ja również wolę imiona polskiego pochodzenia. Ale mam też imiona, których nie lubię. Na przykład Iwona I cierpię z tego powodu, że sama mam tak na drugie. I przepraszam z góry wszystkie Iwonki.
Na szczęście nie mam tak na pierwsze, a geneza wyboru tego imienia po prostu mnie rozłożyła na łopatki jak ją usłyszałam od mojej mamy.
Mój tata chciał żebym się nazywała - Iwona Iwanicka, bo to identycznie jak Claudia Cardinale

Na szczęście mój świętej pamięci pradziadek, powiedział, że nie pozwoli, aby jego prawnuczka nazywała się jak koń


Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 11:33   #37
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: imiona :)

Moi rodzice dali mi cztery imiona na pierwsze imię bo się nie mogli dogadać z dziadkami i między sobą a PZPR wyraziło zgodę na odstąpienie od zasad urzędowych.
Mam w dowodzie Ewa Helena Monika Aleksandra na pierwsze, drugiego "imienia" nie mam, na szczęście
Moi znajomi dzielą się na dwie grupy:
1. Nazywających mnie "Hela"
2. Nazywających mnie "Monik"
Na szczęście są ważniejsze sprawy na tym świecie, mogę nawet nazywać się Królik Bugs, wszystko mi jedno.

A mój brat dał synkowi na imię Filip, cztery lata temu i bardzo nam się to imię wszystkim podoba Powiedział, że dzidziuś wyskoczył trochę jak Filip z konopii, nie był planowany i w ten sposób sam przyniósł sobie imię
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-07, 11:49   #38
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: imiona :)

Ale masz fajnie choć z drugiej strony masz przechlapane przy wypełnianiu wszelkich druczków
Ja ogólnie na swoje imię nie narzekam (za to drugiego nie cierpię i nie ujawnię jakie jest ), stwarza ono dużą możliwość interpretacji począwszy od Joanny na Asince skończywszy a jak dodam do tego wersje anglojęzyczne (różne "Dżoany") i hiszpańskojęzyzne (wszelkie "Huany") to dziwię się sama, że jeszcze kontaktuję jak się ktoś do mnie zwraca
p.s. ten zapis fonetyczny jednak fatalnie wygląda
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 11:50   #39
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: imię dla dzieciny

Monalea Inez jest polskim imieniem , znam sama dwie osoby o tym imieniu. Sama chciałam sobie do bierzmowania dać tak na imię, ale ksiądz wyraził sprzeciw , ze takiej swiętej niby nie było, a ja nawet tego nie sprawdziłam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 11:52   #40
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: imiona :)

asinka napisał(a):
> Ale masz fajnie choć z drugiej strony masz przechlapane przy wypełnianiu wszelkich druczków

to fakt. moje imiona mają 9 i 7 liter, nazwisko 11 i w żaden druczek się nie mieszczą . a co dopiero tyle imion
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 11:54   #41
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: imiona :)

A ja dla chłopca Michał Stanisław, lub Antoni Franciszek koniecznie dwojga imion , a dziewczynka będzie Franka od Franciszki lub Nadia i już.
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-07, 12:02   #42
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: imiona :)

A wg mnie imie powinno przede wszystkim pasować do nazwiska Moja koleżanka chciała dać synkowi na imie Kacperek, a ja na to, "kacper marchewka" ?? szybko wybiłam jej to z głowy
A ja mam 4 letniego Damianka który miał też być Mikołajem, Nikodemem itp,
gdybym miała córkę dała bym jej na imię Daria, lub Dominika
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 12:09   #43
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Re: imiona :)

Hmm, do Marchewki to raczej ciężko dobrać pasujące imię
Dorixx napisał(a):
> A wg mnie imie powinno przede wszystkim pasować do nazwiska Moja koleżanka chciała dać synkowi na imie Kacperek, a ja na to, "kacper marchewka" ?? szybko wybiłam jej to z głowy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 12:13   #44
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: imiona :)

Moja koleżanka ma tak na nazwisko i dlatego nie dziwi mnie zestawienie różnych imion z tym nazwiskiem muszę dodać, że zarówno ona jak i jej mąż i jego bracia mają raczej proste imiona
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 12:45   #45
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: imiona :)

Helena napisał(a):

> Mam w dowodzie Ewa Helena Monika Aleksandra na pierwsze, drugiego "imienia" nie mam, na szczęście
/.../

Aleś się rozbestwiła czyli w skrócie EHMA ?

ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 13:46   #46
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: imiona :)

Ale fajny temat!! Na temat tych "niepolskich" imon, coraz bardziej teraz popularnych, czytałam gdzieś(podobno udowodnione) , że upodobanie właśnie do nadawania obcobrzmiących imion mają ludzie z tzw rodzin patologicznych itp, a to dlatego, że mają nadzieję iż dziecko z takim imieniem będzie miało większe szanse na lepszę życie, na wybicie się.(podano przykład Xaviera i Fabienne Wisniewskich Kiedyś na kusie sekretarek, kazano nam sie dobrać w pary i przez 5 miut opowiadać o swoim imieniu - i naprawdę bardzo dużo osób miało z tym problemy! I wiele osób okazało się, że nie za bardzo lubi swoje imię. Ja lubie swoje, nie jest strasznie popularne, mam troszke z nim kłopotu dzieki pani w USC bo uparła sie że imię Adriana nie pisze sie przez 2 "n", tylko przez jedno. I jestem Adriana i odkąd pamietam zawsze w szkole, czy gdziekolwiek musze podać imię i nazwisko dodaję:Adriana przez jedno "n" . A kłopoty z nazwiskiem to inna sprawa
A moje typy imon to dla dziewczynki : Ada , Daria, Sonia,Nadia(i jeszcze Chiara -ale to nie na nasze warunki), a dla chłopca:Adrian , Daniel
Podobaja mi sie także imona arabskie, ale sprawa się ma podobnie jak z Chiarą
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 14:33   #47
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Re: imiona :)

Ja mam na imię Eliza już od 32 lat i jestem bardzooooo zadowolona. Ale tak nie było zawsze, jako dziecko czułam, że jest ok, ale martwiłam sie jak to będzie jak bedę dorosła i będą do mnie mówić pani Elizo. A teraz - jest OK, jak najbardziej. Poza tym raczej nie ma zdrobnienia od tego imienia a to bardzo mi odpowiada. Trochę wkurzam się jak przedstawiam się a ktoś mówi: ooo to tak jak Orzeszkowa! A potem i tak mówi do mnie Luiza, Ewelina, Elza i SZLAG MNIE TRAFIA po prostu !!! A poza tym jestem BARDZO zadowolona!
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 14:45   #48
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: imiona :)

Eliza_DB napisał(a):
>/.../

no wiesz Luiza... w sumie to Ci się wogóle nie dziwię, bo takie porównywanie do Orzeszkowej mogą być irytujące
Generalnie masz bardzo ładne imię - i jak brzmi : ELZA

Dla mnie Bomba !

pozdrawiam serdecznie Ewelina !!!

Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 14:59   #49
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Re: Do Asieńki

wiecie co? Podoba mi się imię dla chłopca Gustaw. Jak malutki to może być Gucio i nie koniecznie zaraz musi mieć siostrę Maję. Ale Gustaw... to jest to.
Moja kolożanka ma 3-letniego synka Karola i też fajnie brzmi.
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-07, 15:31   #50
marionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 32
Re: imię dla dzieciny

Mój Jaś chodzi do przedszkola i zapewniam, że w 28 osobowej grupie dzieci jest jedyny o takim imieniu. Imię jest proste, normalne, klasyczne, międzynarodowe.

Ja mam na imię Mariola, ale już wybaczyłam to moim rodzicom Myśle sobie, że najśmieszniej będzie kiedy doczekam się wnuków.....tia.....babcia Mariola
marionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 16:44   #51
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
hmm imienia

A ja jestem se Ania Monika Patrycja ostatnio jak sie znajomym porodzily dzieci to nazwali je roznie, utkwilo mi w pamieci: Marcysia, Martyna.. ale do dzis nie zapomne jak kolezanka skrzywdzila swoja corke nazywajac ja Gracjana!! Boszzz co to za imie???
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 17:00   #52
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: imię dla dzieciny

A ja jakbym była chłopcem, to na pewno nie chciałabym mieć na imię Jaś...Te wszystkie kawały o Jasiu, docinki rówieśników...Mój kolega ma na imię Albert, ale na drugie Jan, właściwie to nikt nie używa tego drugiego, ale przy okazji jakiegoś testu ogólnoszkolnego ktoś przyuważył te drugie i odtąd czasami jak się o nim wspomina to żartobliwie, np. : O, Albert Jan idzie. Nie mówię, że to reguła z tymi docinkami, że nie trzeba się przejmować itd., ale jednak to jest jakaś nieprzyjemność. Broń Boże to nie aluzja do Marionki mam nadzieję, że nie poczujesz się urażona! - a po prostu moja opinia, na którą nie trzeba zwracać uwagi

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 17:03   #53
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Do Asieńki

Łucja, Klaudia , to moje faworyty

Lubię imiona, które z nikim znajomym mnie się nie kojarzą Gdy mój brat spodziewał się potomka, to dał mu imię, którego nie było ani w rodzinie, ani wśród znajomych - to chyba jakaś obsesja rodzinna
No i jeszcze nie cierpię przesadnych zdrobnień i "zgrubień"
Weźmy na przykład Katarzyna, ładne imię, Kasia jeszcze też, ale Kaśka, Kacha czy Kasieńka
To samo z Cecylią- piękne, ale ludzie robią z tego obrzydliwą Ceśkę

Moje imię da się zdrobnić i wszyscy się tak do mnie zwracają, ale bardzo mi się podobało, gdy fizyk w liceum mówił do wszystkich tak, jak mają w papierach. Joanna, Katarzyna, Piotr, Anna, Wojciech - czy to nie ładniej brzmi?
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 17:03   #54
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: hmm imiona ;>

A, jeszcze jedno mi się przypomniało Mam koleżankę z internetu, która nazywa się Celestyna i też ubolewa (ła?) często nad swoim imieniem, co prawda ja też na początku byłam zdziwiona, bo imię dość niespotykane, ale jeśli chodzi np. chodzi o zdrobnienia to mnie się podoba: Celestynka, Cela, Celka... No i nie da się go w żaden sposób pomylić z innym, takie ono orginalne.

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 17:12   #55
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: hmm imiona

Moja koleżanka nadała dzieciom imiona Samanta i Steven.

No coments
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 17:32   #56
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Do Asieńki

Komi Napisała:
> Weźmy na przykład Katarzyna, ładne imię, Kasia jeszcze >też, ale Kaśka, Kacha czy Kasieńka

A mój kumpel mówi do mnie
Kasiusia i Kasiuchna,
strasznie mnie to śmieszy,
ale nie drażni lub oburza,
bowiem zdaję sobie sprawę,
że tak mówi do mnie tylko
on - Prosię.
Prosię to jego
przezwisko z dzieciństwa i mimo,
że jest panem po 40 nadal jest
Prosięciem, a ja mu się odwdzięczam
za jego przepiękne zdrobnienia:
"Prosię, Prosię, popraw no się"
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 17:38   #57
madlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 27
Re: Do Asieńki

Mnie najbardziej podobają się:Zuzanna,Liwia,Lena(zw łaszcza zdrobnienie-Lenka)i wspomniana Wiktoria,bo brzmi tak hmm..dostojnie,ale mozna tez fajnie zdrobnić.Z meskich- moi faworyci to Filip i Mikołaj.Generalnie lubię imiona,które nie brzmią zbyt "zagranicznie" i nie są bardzo popularne(nie mam tu na myśli Żytomira czy Światozara,nie popadajmy w skrajnosci )Sama mam na imię Magdalena i wiem jak to jest,gdy w grupie 5-osobowej na angielskim 2 dziewczyny nosza takie imie jak ja.No wyobrazcie sobie...3 Magdy na 5 osób to naprawde powalajaca statystyka !!
madlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 18:06   #58
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Do Asieńki

moja siostra ma na imię Liwia! ja sama jestem Kaja. moi rodzice zdecydowanie stawiają na oryginalność. ale bez przesady.moja Mama jest dyrektorką przedszkola i często przynosi z pracy różne rewelacje, jeśli chodzi o imiona dzieci.kilka lat temu do jej przedszkola chodził Emmanuel Amadeusz Kleszcz. <sic!> czyż to nie brzmi pięknie... zaraz ją zapytam jakie imiona królują w tym roku.

sama również chciałabym nazwać swoje dziecko w jakiś oryginalny sposób, ale bez przegięć.
dla dziewczynki:
malwina
matylda
nadia
katia
nina
kalina
lila
dla chłopca:
tymon
maurycy
tytus
kosma

niestety problem jest taki, że mój chłopak nie akceptuje żadnej wersji. na szczęście o dziecku pomyślimy za parę ładnych lat dopiero, więc może do tej pory uda nam się jakoś dogadać. w życiu jednak nie zgodzę sie na jego propozycję-Cypisek!!!!!! a jego uzasadnienie? bo on wtedy będzie Rumcajsem...ratunku!
to jest ciężki temat do dyskusji, bo każdy ma swoje zdanie i nikt nikogo nie przekona do swojego. ale na szczęście wszystkie zgodnie mówimy zdecydowane NIE dla imoin typu Nikola, Angela...
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 18:13   #59
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Do Asieńki

koko napisał(a):
> Emmanuel Amadeusz Kleszcz. <sic!> czyż to nie brzmi pięknie...

STRRRRASZNIE pięknie Myślę, że Jan albo Stanisław Kleszcz brzmiałoby dużo lepiej

Ja uczyłam chłopca o pięknym, szekspirowskim imieniu Ariel Niestety był to już okres intensywnej promocji wiadomego proszku do prania, więc nie miało dziecię łatwego życia w szkole Ale skąd mama miała kilkanaście lat wcześniej o tym wiedzieć?

A Monsterowi sie przypomniało nazwisko kolezanki - Mirella Dziobko

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 18:13   #60
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Do Asieńki

zapytałam Mamę o najpopularniejsze w tym roku imiona i ona jednym tchem powiedziała, (tu muszę niektóre z Was zmartwić) że wśród dziewczynek to Wiktoria, a wśród chłopców od lat niezmiennie Michał.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.