Zdradzilam. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 12:01   #31
niepowaszny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
co za oblecha

TROLL

tylko słowo troll znasz erudytko?

proszę obraz w moim kierunku nie stosować gdyż za ubliżanie ponosi się srogie konsekwencje, a w skrajnych przypadkach grozi także kara pozbawienia wolności
niepowaszny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:02   #32
Forbidden Paradise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 61
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Kumka23 Pokaż wiadomość
Bo jej to powiedział.

powiedzial, a nawet wykrzyczal.
Forbidden Paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:03   #33
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez niepowaszny Pokaż wiadomość
tylko słowo troll znasz erudytko?

proszę obraz w moim kierunku nie stosować gdyż za ubliżanie ponosi się srogie konsekwencje, a w skrajnych przypadkach grozi także kara pozbawienia wolności



obraz?
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:06   #34
Kumka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość



obraz?
Chyba chodziło mu o obelgi Ale co się dziwić. Nie przeczytał regulaminu i myśli, że przezywasz go
Kumka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:06   #35
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zdradzilam.

dopelniacz liczby mnogiej od slowa obraza
moze nie najszczesliwiej zastosowany ale dopuszczalny
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:09   #36
niepowaszny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
dopelniacz liczby mnogiej od slowa obraza
moze nie najszczesliwiej zastosowany ale dopuszczalny

i co głupio Ci teraz anka_85?
niepowaszny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:11   #37
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Forbidden Paradise Pokaż wiadomość
no wiec 'dla fazy' chodzi mi o to zeby sie z tego pozniej smiac. Lat 17. Z chlopakiem od 2 lat.
Ale co to za związek, skoro Ty go zdradzasz? I dla fazy? Ale co jest w tym śmiesznego? Że facet cierpi?

Cytat:
Napisane przez Forbidden Paradise Pokaż wiadomość
ja wiem, ja nie robilam tego, wogole, wiem jak bardzo go to boli, tylko ze ostatni raz byl inny niz wszytskie poprzednie, ja poprostu stalam, smialam sie, a jak sie odwrocilam to juz mialam ze tak powiem 'jezyk w buzi' ;/ i dlatego t6rwalo to tylko ulamek sekundy bo odrazu sie cofnelam.
To Ciebie nie tłumaczy...
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 12:11   #38
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Zdradzilam.

Dziewczyny,nie karmcie trolla. Może ma ostatnie dni ferii
Koniec off-topa.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:12   #39
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
czy to Jerry Springer?
Od momentu kiedy pojawił się tutaj niepowaszny, zaczynam się coraz bardziej do tej tezy przekonywać

Forbidden Paradise, jesteś jeszcze młoda, nie dorosłaś do żadnego związku i trudno tego od ciebie oczekiwać skoro masz 17 lat i pstro w głowie.

Ja bym się zastanowiła, po co Ci chłopak? Skoro fazy są dla Ciebie ważniejsze na imprezach niż to, że go ranisz, to najwyraźniej go nie potrzebujesz. Zerwij z nim i idź fazować ile tylko się da.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:12   #40
Kumka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Forbidden Paradise Pokaż wiadomość
powiedzial, a nawet wykrzyczal.
Wykrzyczał, bo był zły. Wiedziałaś, że on tego nie toleruje. I znów to zrobiłaś. Postaw się na jego meijscu.
Kumka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:13   #41
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez niepowaszny Pokaż wiadomość
i co głupio Ci teraz anka_85?
a ma mi być głupio ?
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 12:16   #42
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Forbidden Paradise Pokaż wiadomość
racja, nie wiem co on dokladnie czuje, moge sie jedynie domyslac. i wyobrazac jak ja bym sie czula gdyby o n mnie zdradzil.
no sorki. zdradzilad go poprzednio 3 razy wiec mialas bardzo duzo czasu na przemyslenia. moim zdaniem daj sobie z nim spokoj, bo skoro nie potrafisz poskromic swoich żądz to widocznie powinnas byc sama badz z kims innym.
Za niedlugo chlopak bedzie sie bal jak pojdziesz gdzies ze smieciami bo jeszcze ktos wyskoczy z krzakow i znowu go zdradzisz.
niestety. nie doroslas do zwiazku i tyle.
wspolczuje chlopakowi
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:16   #43
niepowaszny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,nie karmcie trolla. Może ma ostatnie dni ferii
Koniec off-topa.

zgadzam się, przestańmy karmić anka_85
niepowaszny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:19   #44
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Od momentu kiedy pojawił się tutaj niepowaszny, zaczynam się coraz bardziej do tej tezy przekonywać

Forbidden Paradise, jesteś jeszcze młoda, nie dorosłaś do żadnego związku i trudno tego od ciebie oczekiwać skoro masz 17 lat i pstro w głowie.

Ja bym się zastanowiła, po co Ci chłopak? Skoro fazy są dla Ciebie ważniejsze na imprezach niż to, że go ranisz, to najwyraźniej go nie potrzebujesz. Zerwij z nim i idź fazować ile tylko się da.
zgadzam się

dając ignora na niepowasznego, banik mnie uprzedził
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:21   #45
Kumka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
zgadzam się

dając ignora na niepowasznego, banik mnie uprzedził
I nie dotrwał do 15 posta
Koniec OT
Kumka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:32   #46
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Zgadzam się...

Dodam jeszcze, że istnieje teoria mówiąca, że każda kobieta jest tak naprawdę biseksualna... Coś chyba w tym jest.
Nie zgadzam sie,ze kazda, bo ja akurat nie. Jestem typowo hetero.
Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja tam się z tym absolutnie nie zgadzam.


Szczerze mówiąc trudno mi cię zrozumieć A jak się kogoś nie rozumie to trudno mu doradzić coś poza "przestań".
Ja tez nie rozumiem,ale z tego wzgledu, ze pocałunek dla mnie jest czyms wiecej niz okazaniem hmmm sympatii, czy sportem. Nie rozumiem, bo my z kolezankami, nie bawimy sie w takie zabawy miedzy soba... bo i po co?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:12   #47
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Zdradzilam.

Fajne teraz zabawy ma młodzież


Nie raz,nie dwa ale pare razy jak widze sie to zdarzyło.Gdyby bylo 1 raz nie spodobałoby ci sie drugi raz nie miałby miejsca.Moim skromnym zdaniem spraia ci to w jakims stopniu przyjemnosc.

Nie dziwie sie temu iz Twój Tż jest zly,bo dla mnie to zdrada i bez roznicy,czy to kolega czy kolezanka.

Piszesz,ze robisz to dla zabawy...ja w tym nic zabawnego nie widze.No ale może ja sie nie znam i za chwile jakas kolejna osoba załozy watek"spałam z kolezanka dla zabawy a moj tz jest zły".

Moja rada-nie pijewentualnie zastanów sie nad swoja orientacja sexualna.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:17   #48
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Zdradzilam.

Hmmm "żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek?" Nie będę Cię potępiać (interpretacja dowolna) a na drugi raz po prostu nie pij albo zamknij dziób i po krzyku.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 14:42   #49
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Zdradzilam.

ja bym sie zastanawiac zaczela nad wlasna orientacja. Bo 4 razy, za kazdym razem po pijaku i za kazdym razem z dziewczynami. To takie troche dziwne. Moze zwiazek z chlopakiem Cie nie uszczesliwia po prostu, bo jak widac ciagnie Cie w calkiem inne zarosla
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 15:01   #50
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Zdradzilam.

Skomplikowana sprawa. Albo nie dorosłaś do związku, albo do picia. Albo nie znasz jeszcze swojej orientacji. Ja np jestem bi i za każdym razem kiedy więcej wypiję, mam ochotę na dziewczyny (na trzeźwo czasem też mam, ale łatwiej opanowac). Jednak związku z dziewczyną sobie nie wyobrażam, ja po prostu potrzebuję od czasu do czasu zaznać małej przyjemności z kobitką. No i właśnie. Potrzebuję, albo potrzebowałam. Wiesz, kiedyś miałam z tym problem i mimo, że mój Tż nie reaguje tak mocno jak Twój na takie rzeczy, to jednak chciałam byc wobec niego w porządku i chciałam z tym skończyć. No i... chyba mi się udało. Stymże nie umiem jednoznacznie wskazać czego to zasługa, bowiem od dawna już nie upiłam się tak porządnie. Może więc chodzi o alko, a może po prostu mi przeszło, moja orientacja przechyliła sie bardziej ku hetero?

Ja bym na Twoim miejscu przestała się upijać, a jeśli nie potrafisz z tego zrezygnować, to zrezygnuj ze związku i ciesz się życiem
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:13   #51
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Zdradzilam.

Moim zdaniem albo go nie kochasz albo nie dojrzałaś do związku... może to za wcześnie dla ciebie, nie ma w tym nic złego.

Nie zdradza się kogoś notorycznie tylko dlatego,że to jest fajne na imprezie...
i fakt, pocałunki miedzy kobietami wielu mężczyzn podniecają co nie znaczy,że dla wielu nie jest to zwykła zdrada. Pytanie czy ty byś tolerowała pocałunki twojego Tżta z kolegą? A z dziewczyną? Płeć nie jest ważna bo w związku można całować się jedynie ze swoim partnerem lub ewentualnie bawić się w takie całowanie z innymi jako element gry erotycznej ale to po rozmowie z partnerem, bez jego zgody to jest zdrada.

Zresztą ja tego nie rozumiem..na fotka.pl, naszej klasie -fotki całujących się dziewczyn...teraz pocałunki lesbijskie wśród dziewczyn są bardzo modne bo uchodzi się w towarzystwie za wyzwolone,odważne,takie cool no i to kręci facetów ..fajnie na imprezie udawać pijaną, głupiutką i całować koleżanki bo wtedy robi się wrażenie

naprawdę jeśli ktoś robi coś takiego z wyżej wymienionych powodów to nie dorósł do związku, moim zdaniem.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:18   #52
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość

Zresztą ja tego nie rozumiem..na fotka.pl, naszej klasie -fotki całujących się dziewczyn...teraz pocałunki lesbijskie wśród dziewczyn są bardzo modne bo uchodzi się w towarzystwie za wyzwolone,odważne,takie cool no i to kręci facetów ..fajnie na imprezie udawać pijaną, głupiutką i całować koleżanki bo wtedy robi się wrażenie

naprawdę jeśli ktoś robi coś takiego z wyżej wymienionych powodów to nie dorósł do związku, moim zdaniem.
Ja również nie rozumiem tej mody. W moim towarzystwie zachowanie takie nie jest potępianie, absolutnie nie, ale tez nie jest zbyt mile widziane. Może dlatego, że większość tych dziewczyn jednak ma partnerów, niektórzy to tolerują, inni nie.

A pozatym to w moim towarzystwie nie robie się tego dla fazy. Ja po prostu znam dziewczyny bi, które miewają ochotę i robią to dla siebie, nie dla innych
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 16:13   #53
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Od momentu kiedy pojawił się tutaj niepowaszny, zaczynam się coraz bardziej do tej tezy przekonywać

Forbidden Paradise, jesteś jeszcze młoda, nie dorosłaś do żadnego związku i trudno tego od ciebie oczekiwać skoro masz 17 lat i pstro w głowie.

Ja bym się zastanowiła, po co Ci chłopak? Skoro fazy są dla Ciebie ważniejsze na imprezach niż to, że go ranisz, to najwyraźniej go nie potrzebujesz. Zerwij z nim i idź fazować ile tylko się da.
Nic dodać, nic ująć.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:03   #54
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Zdradzilam.

Jak się kogoś kocha, i nie chce się go ranić, i chce się z nim być, i się chce kontynuować ten związek, i planuje się z kimś przyszłość to się go NIE ZDRADZA. I koniec kropka. Jak nie potrafisz nad sobą panować to nie dojrzałaś do związku. Ty byś wybaczała, jakby Twój facet nie umiał utrzymać męskości w spodniach i szedł do łóżka z każdą panienką, która by się do niego uśmiechnęła?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:39   #55
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Zdradzilam.

ja sie w sumie nie spotkalam z taka "moda" na calujace sie pijane dziewczyny. Serio takie popularne?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:50   #56
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Zgadzam się...

Dodam jeszcze, że istnieje teoria mówiąca, że każda kobieta jest tak naprawdę biseksualna... Coś chyba w tym jest.
Eee tam, guzik prawda. Niektórzy ludzie są bi, inni hetero, a inni homo.. Ja jestem hetero do bólu.

Do autorki wątku - gdybyś zrobiła to raz - byłby to błąd. Gdybyś zrobiła to 2 razy - byłaby to głupota. Ale przy 4 razach to coś innego ciśnie mi się na usta..

syntagma - a jak.. Nie widzisz, jakie zainteresowanie w wątkach nawet jest?
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:45   #57
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Zdradzilam.

zastanów się nad swoją orientacją..bo skoro zrobiłaś to już 4 razy to znaczy, że CI się to podoba....szkoda mi Twojego chłopaka bo robisz mu tylko krzywdę (mimo, że starasz się być szczera).
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:59   #58
takaosobie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dżejlogard
Wiadomości: 76
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Forbidden Paradise Pokaż wiadomość
no wiec 'dla fazy' chodzi mi o to zeby sie z tego pozniej smiac. Lat 17. Z chlopakiem od 2 lat.

nie chcę tu Ci prawic żadnych morałów. ale pomyśl logicznie , skoro go tym ranisz to po co to robisz? Ty chcesz się z tego 'pośmiać' [jak dla mnie nie ma z czego] a jemu to nie odpowiada.. sprawiasz mu tym przykrość. I naprawdę nie wiem co może być fajnego w całowaniu się z inną dziewczyną podczas gdy masz chłopaka , kochasz go i całujesz się z nim..

EDIT: mówisz 4 razy , coś mi tu nie gra.. może jednak bardziej pociągają Cię kobiety od mężczyzn ; )
__________________
M A T U R A 2 0 1 0 ! !





Edytowane przez takaosobie
Czas edycji: 2009-02-21 o 21:04
takaosobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:46   #59
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Zdradzilam.

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
zastanów się nad swoją orientacją..bo skoro zrobiłaś to już 4 razy to znaczy, że CI się to podoba....szkoda mi Twojego chłopaka bo robisz mu tylko krzywdę (mimo, że starasz się być szczera).
Ale po co tu się zastanawiać nad orientacją? Niech się lepiej nad swoim zachowaniem zastanowi, bo krzywdzi nim chłopaka.

Orientacja jest niemal jasna, laska jest bi, ew. kiedyś zdecyduje się na którąś z opcji, ale to raczej z czasem, a nie tak, że teraz usiądzie i stwierdzi: " dobra, będę hetero".

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez takaosobie Pokaż wiadomość
nie chcę tu Ci prawic żadnych morałów. ale pomyśl logicznie , skoro go tym ranisz to po co to robisz? Ty chcesz się z tego 'pośmiać' [jak dla mnie nie ma z czego] a jemu to nie odpowiada.. sprawiasz mu tym przykrość. I naprawdę nie wiem co może być fajnego w całowaniu się z inną dziewczyną podczas gdy masz chłopaka , kochasz go i całujesz się z nim..

EDIT: mówisz 4 razy , coś mi tu nie gra.. może jednak bardziej pociągają Cię kobiety od mężczyzn ; )
Coś może Chodzi o to, że jak jest się bi (nie wiem czy wszysy tak mają, ale ja mam), to nawet jeśli jest sie cholernie zadowolonym z życia seksualnego ze swoim partnerem, to jednak czasem czuje się taką lukę, którą zapełnic może tylko kontakt z inną dziewczyną. Ale prawda jest taka, że jak się chce, to można to przezwyciężyć, a raczej nie przezwyciężyc ale powstrzymać się od tego. To jest trudne do wytłumaczenia. Ja wiem, że jakby mi tż kategorycznie zabronił pocałunków z dziewczynami, to pewnie siedziałabym 2 dni i płakała, że będzie mi cięzko, ale zrobiłabym to dla niego. Na pewno nie robiłabym czegoś, co mój tż uważa za zdradę i co go bardzo boli. A juz na pewno nie robiłabym tego for fun, a coś mi się zdaje, że autorce wątku tu tylko o tą "fazę" chodzi...
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:47   #60
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Zdradzilam.

Wydaje mi sie ze Ty masz pociag do kobiet, powoli Ci sie ujawnia. Nie mowie tego zlosliwie Sorry ale zalosnie musialas wygladac jak calowalas sie z dziewczyna majac chlopaka... Nie wstyd Ci przed ludzmi co Cie znaja ? Uwiez mi(rada od starszej wizanki) smiejszne, ani cool czy madre to to nie bylo... A szczerze Ci powiem ze nie zdziwilabym sie gdyby ten chlopak cie wktrotce olal. Zastanow sie troszke...
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.