Petting a zapłodnienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-20, 14:56   #1
anna989
Nami
 
Avatar anna989
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Unhappy

Petting a zapłodnienie


Witam wszystkie wizażystki, jestem nowa na tym forum jednak obserwuje je już od dłuższego czasu

Mam ogromne obawy i strach i pragnę, aby ktoś je rozwiał lub chociaż doradził. Mam 16 lat i razem z moim chłopakiem od niedawna uprawiamy petting. Ocieranie się o siebie, pieszczenie narządów płciowych. Jednak po dzisiejszych zabawach mam bardzo duże obawy i zwracam się o pomoc do tych, które są doświadczone i chociaż trochę mi pomogą.

Na początku całowanie, ocieranie się o siebie nawzajem, później stymulowanie jego członka ręką i wytrysk. Po wszystkim chłopak twierdzi, że dokładnie wytarł ręce chusteczką, ja również to zrobiłam. Po czym on przeszedł do palcówki i tak dwa razy, w odstępie godziny-dwóch. Ręce wytarte. Jednak pojawiły się moje drobne obawy, szczególnie, że są to moje dni płodne. Nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu i jestem dziewicą. To moje pierwsze przygody z pettingiem, mimo to boję się Chłopak uważa, że zapłodnienie jest nie możliwe ze względu na to że wytarł ręce i dopiero parę sekund później zabrał się za palcówkę. Jestem panikarą, błagam o jakiekolwiek rady i pomoc Jutro jest również możliwość zażycia tabletki po, jednak proszę o rady.

Edytowane przez anna989
Czas edycji: 2017-06-20 o 19:17
anna989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 15:25   #2
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez anna989 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażystki, jestem nowa na tym forum jednak obserwuje je już od dłuższego czasu

Mam ogromne obawy i strach i pragnę, aby ktoś je rozwiał lub chociaż doradził. Mam 16 lat i razem z moich chłopakiem od niedawna uprawiamy petting. Ocieranie się o siebie, pieszczenie narządów płciowych. Jednak po dzisiejszych zabawach mam bardzo duże obawy i zwracam się o pomoc do tych, które są doświadczone i chociaż trochę mi pomogą.

Na początku całowanie, ocieranie się o siebie nawzajem, później stymulowanie jego członka ręką i wytrysk. Po wszystkim chłopak twierdzi, że dokładnie wytarł ręce chusteczką, ja również to zrobiłam. Po czym on przeszedł do palcówki i tak dwa razy, w ostępie godziny-dwóch. Ręce wytarte. Jednak pojawiły się moje drobne obawy, szczególnie, że są to moje dni płodne. Nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu i jestem dziewicą. To moje pierwsze przygody z pettingiem mimo to boję się Chłopak uważa, że zapłodnienie jest nie możliwe ze względu na to że wytarł ręce i parę sekund później zabrał się za palcówkę. Jestem panikarą, błagam o jakiekolwiek rady i pomoc Jutro jest również możliwość zażycia tabletki po, jednak proszę o rady.
Wyschnięta czy wytarta chusteczką sperma nie żyje więc nie może być ciąży. Pomijam już to że sperma musiałaby się znaleźć naprawdę głęboko i we właściwym dniu, także to nie takie proste. Ale dla higieny polecam umycie rąk przed palcówką bo leczenie infekcji to nie jest coś co byś chciała robić, uwierz mi na słowo.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 15:31   #3
anna989
Nami
 
Avatar anna989
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Wyschnięta czy wytarta chusteczką sperma nie żyje więc nie może być ciąży. Pomijam już to że sperma musiałaby się znaleźć naprawdę głęboko i we właściwym dniu, także to nie takie proste. Ale dla higieny polecam umycie rąk przed palcówką bo leczenie infekcji to nie jest coś co byś chciała robić, uwierz mi na słowo.
Dobrze, bardzo dziękuję. Czyli praktycznie NIE ma szans na ciążę, a tabletka jest zbędna?
anna989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 15:45   #4
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez anna989 Pokaż wiadomość
Dobrze, bardzo dziękuję. Czyli praktycznie NIE ma szans na ciążę, a tabletka jest zbędna?
Tabletka jest zbędna i mówię to z pełnym przekonaniem. Nie stresuj się, nie ma czym, bo ci się jeszcze spóźni okres i znów będziesz pisać w panice
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 15:47   #5
anna989
Nami
 
Avatar anna989
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Tabletka jest zbędna i mówię to z pełnym przekonaniem. Nie stresuj się, nie ma czym, bo ci się jeszcze spóźni okres i znów będziesz pisać w panice
Kamień z serca, naprawdę bardzo dziękuję i na przyszłość postaramy się być ostrożniejsi !
anna989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 17:43   #6
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez anna989 Pokaż wiadomość
na przyszłość postaramy się być ostrożniejsi !
Nie wiem co by musiało się stać żeby doszło do zapłodnienia w takim wypadku jak opisałaś... Na przyszłość to doczytajcie jak dochodzi do zapłodnienia, ile żyją plemniki, a potem ewentualnie zabierajcie się za "zabawy"
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 18:03   #7
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez Memories90 Pokaż wiadomość
Nie wiem co by musiało się stać żeby doszło do zapłodnienia w takim wypadku jak opisałaś... Na przyszłość to doczytajcie jak dochodzi do zapłodnienia, ile żyją plemniki, a potem ewentualnie zabierajcie się za "zabawy"
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 18:36   #8
anna989
Nami
 
Avatar anna989
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Petting a zapłodnienie

Co racja to racja, dziękuję za rozwianie moich obaw
anna989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 19:23   #9
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez anna989 Pokaż wiadomość
Co racja to racja, dziękuję za rozwianie moich obaw
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 19:36   #10
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez anna989 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażystki, jestem nowa na tym forum jednak obserwuje je już od dłuższego czasu

Mam ogromne obawy i strach i pragnę, aby ktoś je rozwiał lub chociaż doradził. Mam 16 lat i razem z moim chłopakiem od niedawna uprawiamy petting. Ocieranie się o siebie, pieszczenie narządów płciowych. Jednak po dzisiejszych zabawach mam bardzo duże obawy i zwracam się o pomoc do tych, które są doświadczone i chociaż trochę mi pomogą.

Na początku całowanie, ocieranie się o siebie nawzajem, później stymulowanie jego członka ręką i wytrysk. Po wszystkim chłopak twierdzi, że dokładnie wytarł ręce chusteczką, ja również to zrobiłam. Po czym on przeszedł do palcówki i tak dwa razy, w odstępie godziny-dwóch. Ręce wytarte. Jednak pojawiły się moje drobne obawy, szczególnie, że są to moje dni płodne. Nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu i jestem dziewicą. To moje pierwsze przygody z pettingiem, mimo to boję się Chłopak uważa, że zapłodnienie jest nie możliwe ze względu na to że wytarł ręce i dopiero parę sekund później zabrał się za palcówkę. Jestem panikarą, błagam o jakiekolwiek rady i pomoc Jutro jest również możliwość zażycia tabletki po, jednak proszę o rady.
Autorko, nie bój się, plemniki nie żyją zbyt długo tak na zewnątrz, więc wytarcie chusteczką spokojnie wystarczy. Nasienie musiałoby się znaleźć bardzo głęboko i to niemalże od razu po wytrysku.

I nie denerwuj się, bo tym bardziej jak na złość okres będzie się spóźniał.
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 19:41   #11
anna989
Nami
 
Avatar anna989
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Autorko, nie bój się, plemniki nie żyją zbyt długo tak na zewnątrz, więc wytarcie chusteczką spokojnie wystarczy. Nasienie musiałoby się znaleźć bardzo głęboko i to niemalże od razu po wytrysku.

I nie denerwuj się, bo tym bardziej jak na złość okres będzie się spóźniał.
A z moim okresem to różnie jest, miesiączkuję od 3 lat a i tak "ciocia" potrafi zrobić mi niespodziankę i spóźnić się 14 dni, mimo to prowadzę kalendarz i ostatnio jest lepiej. Dieta i stres wszystko okej, miejmy nadzieje że się znormalizuje

Dziękuję za odpowiedź i życzę wszystkiego dobrego ^^
anna989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 20:36   #12
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Petting a zapłodnienie

Skąd wiesz kiedy masz dni płodne?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 20:49   #13
anna989
Nami
 
Avatar anna989
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Skąd wiesz kiedy masz dni płodne?
Pojawiają się u mnie silne upławy, oraz prowadzę kalendarzyk i specjalna aplikacja mi podpowiada co i jak aczkolwiek ile w tym prawdy nie wiem
anna989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 20:59   #14
Hitaxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 20
Dot.: Petting a zapłodnienie

Aplikacja Ci nic nie da, bo owulacja może się przesuwać. Co innego gdybyś prowadziła obserwacje śluzu i temperatury, ale takie wyliczanie jak opisujesz to nie są w ogóle miarodajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hitaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 13:09   #15
woodgirl
Raczkowanie
 
Avatar woodgirl
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 42
Dot.: Petting a zapłodnienie

Nie denerwuj się niepotrzebnie, bo na pewno to bardzo małe prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży. Ale następnym razem bądźcie bardziej ostrożni, żeby niepotrzebnie się nie stresować. Swoją drogą - przez petting można zajść w ciążę, oczywiście trzeba się o to trochę postarać ale jest to możliwe. Pełny stosunek nie jest jedynym sposobem na to. Dlatego warto na przyszłość uważać
woodgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 13:39   #16
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Petting a zapłodnienie

Nie ma szans na ciążę.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 15:24   #17
Tomixxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 7
Dot.: Petting a zapłodnienie

W ciążę nie jest tak łatwo zajść, niektórzy się długo starają i nie mogą a Ty się boisz o spermę z chusteczki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Tomixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 16:42   #18
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez Tomixxx Pokaż wiadomość
W ciążę nie jest tak łatwo zajść, niektórzy się długo starają i nie mogą a Ty się boisz o spermę z chusteczki
Nie ma co tłumaczyć jednego drugim.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 20:14   #19
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez anna989 Pokaż wiadomość
Pojawiają się u mnie silne upławy, oraz prowadzę kalendarzyk i specjalna aplikacja mi podpowiada co i jak aczkolwiek ile w tym prawdy nie wiem
W twoim wieku można schować kalendarzyk do kieszeni. Sama piszesz, że masz nieregularny okres co w twoim wieku jest jeszcze normalne. W takim wypadku metoda kalendarzyka jest bezużyteczna.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-27, 17:21   #20
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Petting a zapłodnienie

Kalendarzyk wiadomo, że nieskuteczny, ale metoda objawowo termiczna jak najbardziej byłaby ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 22:32   #21
maszrum101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Wyschnięta czy wytarta chusteczką sperma nie żyje więc nie może być ciąży. Pomijam już to że sperma musiałaby się znaleźć naprawdę głęboko i we właściwym dniu, także to nie takie proste. Ale dla higieny polecam umycie rąk przed palcówką bo leczenie infekcji to nie jest coś co byś chciała robić, uwierz mi na słowo.
A to ciekawe. Powiadasz że wytarcie spermy z dłoni chusteczka usmierca miliony plemnikow? Interesujące. Jakies badania na ten temat?

Autorko nie słuchaj takich bzdur. Po pierwsze, w twoim przypadku szansa na ciążę jest. Mala ale jest. Plemniki chłopaka w tym wieku sa bardzo zywotne i na pewno przeżyły te kilka sekund, a na pewno wszystkich z dłoni nie usunąl. Jednakże ich ilość drastycznie zmalała więc faktycznie nie powinnas się martwić. Tutaj podsyłam odp ginekolog na podobny problem żebyś mogła zaznajomić się z wiedzą osoby troszkę bardziej w tym temacie ogarniętej niż panie ktore twierdza ze przez petting zajsc w ciążę się nie da : https://kobieta.wp.pl/petting-czy-mo...2018668229249a

A na przyszłość, po każdym wytrysku najbezpieczniej umyć ręce, oboje. Podczas dni płodnych nie zabawiac się bez prezerwatywy, chyba że oralnie z wtryskiem w usta. Wtedy jest 100% bezpiecznie. Jeżeli jednak "poplyniecie" po prostu umyjcie ręce po wytrysku i czlonka, i można się bawić dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maszrum101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 06:33   #22
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
A to ciekawe. Powiadasz że wytarcie spermy z dłoni chusteczka usmierca miliony plemnikow? Interesujące. Jakies badania na ten temat?

Autorko nie słuchaj takich bzdur. Po pierwsze, w twoim przypadku szansa na ciążę jest. Mala ale jest. Plemniki chłopaka w tym wieku sa bardzo zywotne i na pewno przeżyły te kilka sekund, a na pewno wszystkich z dłoni nie usunąl. Jednakże ich ilość drastycznie zmalała więc faktycznie nie powinnas się martwić. Tutaj podsyłam odp ginekolog na podobny problem żebyś mogła zaznajomić się z wiedzą osoby troszkę bardziej w tym temacie ogarniętej niż panie ktore twierdza ze przez petting zajsc w ciążę się nie da : https://kobieta.wp.pl/petting-czy-mo...2018668229249a

A na przyszłość, po każdym wytrysku najbezpieczniej umyć ręce, oboje. Podczas dni płodnych nie zabawiac się bez prezerwatywy, chyba że oralnie z wtryskiem w usta. Wtedy jest 100% bezpiecznie. Jeżeli jednak "poplyniecie" po prostu umyjcie ręce po wytrysku i czlonka, i można się bawić dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pomyśl. W prawdziwym wytrysku w pochwie jest pełno plemników, dostaje się tylko jeden. Tutaj mamy sytuacje, gdzie mogły się dostać pojedyncze, uszkodzone plemniki, albo nie ma ich wcale - plemniki to nie terminatory, musza mieć odpowiednie warunki. Nie histeryzuj i nie strasz dziewczyny
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 08:01   #23
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Pomyśl. W prawdziwym wytrysku w pochwie jest pełno plemników, dostaje się tylko jeden. Tutaj mamy sytuacje, gdzie mogły się dostać pojedyncze, uszkodzone plemniki, albo nie ma ich wcale - plemniki to nie terminatory, musza mieć odpowiednie warunki. Nie histeryzuj i nie strasz dziewczyny
Podbijam. Plemniki nie są stworzone z żelaza, najdogodniejsze warunki do przetrwania dla nich to pochwa, a nie skóra i powietrze, gdzie zaraz nasienie zasycha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 08:34   #24
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
A to ciekawe. Powiadasz że wytarcie spermy z dłoni chusteczka usmierca miliony plemnikow? Interesujące. Jakies badania na ten temat?

Autorko nie słuchaj takich bzdur. Po pierwsze, w twoim przypadku szansa na ciążę jest. Mala ale jest. Plemniki chłopaka w tym wieku sa bardzo zywotne i na pewno przeżyły te kilka sekund, a na pewno wszystkich z dłoni nie usunąl. Jednakże ich ilość drastycznie zmalała więc faktycznie nie powinnas się martwić. Tutaj podsyłam odp ginekolog na podobny problem żebyś mogła zaznajomić się z wiedzą osoby troszkę bardziej w tym temacie ogarniętej niż panie ktore twierdza ze przez petting zajsc w ciążę się nie da : https://kobieta.wp.pl/petting-czy-mo...2018668229249a

A na przyszłość, po każdym wytrysku najbezpieczniej umyć ręce, oboje. Podczas dni płodnych nie zabawiac się bez prezerwatywy, chyba że oralnie z wtryskiem w usta. Wtedy jest 100% bezpiecznie. Jeżeli jednak "poplyniecie" po prostu umyjcie ręce po wytrysku i czlonka, i można się bawić dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właściwie to jest całe mnóstwo badań na ten temat. Chyba w każdym źródle które znajdziesz będzie informacja że jak sperma wyschnie to plemniki są martwe. Od razu. Suche = martwe. Te zostały wytarte chusteczką. Nie miały szans przeżyć bo żyją tylko w płynie który je otacza albo w innych wilgotnych i ciepłych warunkach. Znajdź choć jedno badanie na to że plemniki które wsiąkną w chusteczkę żyją to ci wyślę medal z buraka.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 11:09   #25
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
A to ciekawe. Powiadasz że wytarcie spermy z dłoni chusteczka usmierca miliony plemnikow? Interesujące. Jakies badania na ten temat?

Autorko nie słuchaj takich bzdur. Po pierwsze, w twoim przypadku szansa na ciążę jest. Mala ale jest. Plemniki chłopaka w tym wieku sa bardzo zywotne i na pewno przeżyły te kilka sekund, a na pewno wszystkich z dłoni nie usunąl. Jednakże ich ilość drastycznie zmalała więc faktycznie nie powinnas się martwić. Tutaj podsyłam odp ginekolog na podobny problem żebyś mogła zaznajomić się z wiedzą osoby troszkę bardziej w tym temacie ogarniętej niż panie ktore twierdza ze przez petting zajsc w ciążę się nie da : https://kobieta.wp.pl/petting-czy-mo...2018668229249a

A na przyszłość, po każdym wytrysku najbezpieczniej umyć ręce, oboje. Podczas dni płodnych nie zabawiac się bez prezerwatywy, chyba że oralnie z wtryskiem w usta. Wtedy jest 100% bezpiecznie. Jeżeli jednak "poplyniecie" po prostu umyjcie ręce po wytrysku i czlonka, i można się bawić dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeby w spermie, która została na rękach i została przeniesiona do pochwy, były żywe plemniki, wydzielina musiałaby być jeszcze płynna, czyli facet zaraz po wytrysku musiałby włożyć palce ociekające nasieniem do pochwy. Dokładne wytarcie rąk chusteczką, do sucha, gwarantuje, że ciąży z tego nie będzie. W artykule nie ma nic o chusteczce, która, po pierwsze, w sposób mechaniczny usuwa plemniki, a po drugie osusza ręce co zabija pozostałe, które zostaną na skórze.
Inaczej mówiąc - autorko nie masz co się martwić, tylko pilnujcie, żeby chłopak dokładnie wycierał ręce, a najlepiej żeby je umył przed palcówką - nie tyle jako ochrona przed ciążą, a ze względów higienicznych.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 11:31   #26
maszrum101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a zapłodnienie

Dla wszystkich "znawczyn" :
https://portal.abczdrowie.pl/pytania...t-zaplodnienie

Opinia lekarza a nie internetowych ekspertow. Wciaz czekam na te "badania" których podobno jest tak dużo, ze chusteczka usmierca 100% plemnikow na dloni

Czy wy panienki zdajecie sobie sprawę z tego ile milionow plemnikow znajduje się w spermie i nie jest możliwe usmiercenie wszystkich jedna chusteczka? One sa mikroskopijne i chusteczka nie wytrze kazdego z osobna mimo ze na pierwszy rzut oka dlon wydaje sie sucha. Nikt nie mówi ze sa zelazne i ze ryzyko ciąży jest duże. Jak napisalam, jest male, ale jest bo jakies tam pojedyncze plemniki mogły przeżyć i dostać sie do pochwy, a chyba każda z nas wie ze wystarczy jeden do zaplodnienia. Ale ogólnie naprawdę nie ma się czym martwić. Jednak na przyszłość, wytarcie spermy w zadnym stopniu nie usmierca wszystkich plemnikow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maszrum101
Czas edycji: 2017-06-29 o 11:37
maszrum101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 11:33   #27
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Petting a zapłodnienie

O matko... A powiedz jak ten plemnik dotrze od przedsionka pochwy do jajowodu?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 11:39   #28
maszrum101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
O matko... A powiedz jak ten plemnik dotrze od przedsionka pochwy do jajowodu?
No tego już nie będę tłumaczyć. Poczytaj o zaplodnieniu przez petting i takich durnych Pytań nie zadawaj. Ryzyko bardzo male ale jest, po co wiec ryzykowac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maszrum101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 12:15   #29
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich "znawczyn" :
https://portal.abczdrowie.pl/pytania...t-zaplodnienie

Opinia lekarza a nie internetowych ekspertow. Wciaz czekam na te "badania" których podobno jest tak dużo, ze chusteczka usmierca 100% plemnikow na dloni

Czy wy panienki zdajecie sobie sprawę z tego ile milionow plemnikow znajduje się w spermie i nie jest możliwe usmiercenie wszystkich jedna chusteczka? One sa mikroskopijne i chusteczka nie wytrze kazdego z osobna mimo ze na pierwszy rzut oka dlon wydaje sie sucha. Nikt nie mówi ze sa zelazne i ze ryzyko ciąży jest duże. Jak napisalam, jest male, ale jest bo jakies tam pojedyncze plemniki mogły przeżyć i dostać sie do pochwy, a chyba każda z nas wie ze wystarczy jeden do zaplodnienia. Ale ogólnie naprawdę nie ma się czym martwić. Jednak na przyszłość, wytarcie spermy w zadnym stopniu nie usmierca wszystkich plemnikow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
50mln plemników w jednym ejakulacie, z czego, zakładając bardzo optymistycznie, 5mln jest zdolne do zapłodnienia. Po dokładnym wytarciu rąk chusteczką na rękach niech zostanie ta 1/20 ejakulatu, co daje 250tys. prawidłowych plemników w zaschniętej, zgęstniałej, wymieszanej z kwaśnym potem spermie, która została przeniesiona do przedsionka pochwy. Tu plemniki są albo już martwe, albo prawie martwe. Dodatkowo żeby dotrzeć do jajowodu muszą jeszcze przebrnąć przez kompletnie im niesprzyjające kwaśne środowisko pochwy. Prawdopodobieństwo zapłodnienia tylko trochę większe niż przez wiatropylność.
I nie wiem po co tu wkleiłeś ten artykuły, przecież on odpowiada na to pytanie tak samo jak my tutaj. W pierwszym nie ma nic o chusteczce, w drugim jest mowa o tym, że wytarcie chusteczką NIE USUWA WSZYSTKICH PLEMNIKÓW, a nie że ich nie uśmierca/osłabia na amen.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 12:33   #30
maszrum101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
50mln plemników w jednym ejakulacie, z czego, zakładając bardzo optymistycznie, 5mln jest zdolne do zapłodnienia. Po dokładnym wytarciu rąk chusteczką na rękach niech zostanie ta 1/20 ejakulatu, co daje 250tys. prawidłowych plemników w zaschniętej, zgęstniałej, wymieszanej z kwaśnym potem spermie, która została przeniesiona do przedsionka pochwy. Tu plemniki są albo już martwe, albo prawie martwe. Dodatkowo żeby dotrzeć do jajowodu muszą jeszcze przebrnąć przez kompletnie im niesprzyjające kwaśne środowisko pochwy. Prawdopodobieństwo zapłodnienia tylko trochę większe niż przez wiatropylność.
I nie wiem po co tu wkleiłeś ten artykuły, przecież on odpowiada na to pytanie tak samo jak my tutaj. W pierwszym nie ma nic o chusteczce, w drugim jest mowa o tym, że wytarcie chusteczką NIE USUWA WSZYSTKICH PLEMNIKÓW, a nie że ich nie uśmierca/osłabia na amen.
O boże. Jakie nieprzyjazne środowisko w pochwie podczas dni płodnych? Polecam wrócić do szkoły. Po co wy tak dzieciom w glowach macicie? Ryzyko jest koniec i kropka. Bardzo małe ale jest, niech dziewczyna lepiej zapamieta ze najbezpieczniej umyć ręce a nie ryzykuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
50mln plemników w jednym ejakulacie, z czego, zakładając bardzo optymistycznie, 5mln jest zdolne do zapłodnienia. Po dokładnym wytarciu rąk chusteczką na rękach niech zostanie ta 1/20 ejakulatu, co daje 250tys. prawidłowych plemników w zaschniętej, zgęstniałej, wymieszanej z kwaśnym potem spermie, która została przeniesiona do przedsionka pochwy. Tu plemniki są albo już martwe, albo prawie martwe. Dodatkowo żeby dotrzeć do jajowodu muszą jeszcze przebrnąć przez kompletnie im niesprzyjające kwaśne środowisko pochwy. Prawdopodobieństwo zapłodnienia tylko trochę większe niż przez wiatropylność.
I nie wiem po co tu wkleiłeś ten artykuły, przecież on odpowiada na to pytanie tak samo jak my tutaj. W pierwszym nie ma nic o chusteczce, w drugim jest mowa o tym, że wytarcie chusteczką NIE USUWA WSZYSTKICH PLEMNIKÓW, a nie że ich nie uśmierca/osłabia na amen.
I co do pytania o artykuł. To nie, nie tak samo, bo odpowiada lekarz a nie ekspertka z wizazu i czytaj ze zrozumieniem. Facet pytal czy jest możliwość zaplodnienia, lekarz odpowiedział ze chusteczka nie usuwa plemnikow więc najlepiej umyć rękę, czyli dokładnie to o czym ja piszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maszrum101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-30 12:31:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.