Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 12:10   #2041
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Makijaż na wesele

ciężko podpowiedzieć Ci nie widząc układu Twojej twarzy, urody..
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:53   #2042
Monkali_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Potrzebuje porady - jaki makijaż wieczorowy?

Hej!
Jestem nową wizażanką i potrzebuje porady na temat makijażu wieczorowego. W sobotę wybieram się na ślub i wesele przyjaciół i nie ukrywam, że nie mam za bardzo ochoty i czasu szukać makijażystki, która by zrobiła mi super makijaż za ponad 100zł. Chciałabym umalować się sama, nie strasząc przy tym innych uczestników tegoż wydarzenia. Dodaję moją stylizację na ślub i wesele. Sukienka jest koloru łososiowego. Planuję dodatki albo złote albo perłowe (jeszcze nie wiem, jakbyście miały jakiś pomysł dajcie też znać). Dodam jeszcze, że mam dosyć okrągłą twarz i dużą, za to długą szyję. Oczy - kolor piwny.
Monkali_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 10:04   #2043
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Potrzebuje porady - jaki makijaż wieczorowy?

Cytat:
Napisane przez Monkali_ Pokaż wiadomość
Hej!
Jestem nową wizażanką i potrzebuje porady na temat makijażu wieczorowego. W sobotę wybieram się na ślub i wesele przyjaciół i nie ukrywam, że nie mam za bardzo ochoty i czasu szukać makijażystki, która by zrobiła mi super makijaż za ponad 100zł. Chciałabym umalować się sama, nie strasząc przy tym innych uczestników tegoż wydarzenia. Dodaję moją stylizację na ślub i wesele. Sukienka jest koloru łososiowego. Planuję dodatki albo złote albo perłowe (jeszcze nie wiem, jakbyście miały jakiś pomysł dajcie też znać). Dodam jeszcze, że mam dosyć okrągłą twarz i dużą, za to długą szyję. Oczy - kolor piwny.
Przesuwam Twój wątek tutaj. Może ktoś będzie umiał Ci coś podpowiedzieć.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:59   #2044
Monkali_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Widzę, że nie ma chętnych do pomocy... Tylko chciałam zapytać czy ten pasuje:
http://www.snobka.pl/artykul/makijaz-wieczorowy-18261
Monkali_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 13:49   #2045
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Monkali_ Pokaż wiadomość
Widzę, że nie ma chętnych do pomocy... Tylko chciałam zapytać czy ten pasuje:
http://www.snobka.pl/artykul/makijaz-wieczorowy-18261
Wg mnie może być, zrezygnowałabym jedynie z tego zielonego akcentu pośrodku powieki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:44   #2046
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Wydaje mi się że powinien pasować do Twojej urody) . Tylko uważaj z tą śliwą. Makijaż piękny ale połączenie zieleni i ciemnego fioletu jest trudne. Poćwicz wcześniej.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 21:52   #2047
Monkali_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Zrobiłam trochę jaśniejszymi odcieniami fioletu, a zielonego nie pominęłam. Według mnie wyszło super. Mimo tego, że jak na mnie, to był bardzo odważny makijaż.
Monkali_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 08:38   #2048
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Monkali_ Pokaż wiadomość
Zrobiłam trochę jaśniejszymi odcieniami fioletu, a zielonego nie pominęłam. Według mnie wyszło super. Mimo tego, że jak na mnie, to był bardzo odważny makijaż.
Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na Twój post.
Pokażesz efekt?
__________________
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 11:04   #2049
Monkali_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Jak będę miała zdjęcia, to pokażę
Monkali_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 14:33   #2050
butcher_girl
Zadomowienie
 
Avatar butcher_girl
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 999
Jaki makijaż dla brązowych oczu na wesele ?

Witam, jutro wybieram się na wesele do moich znajomych. Jestem szatynką o brązowych oczach. Mam czarną sukienkę przed kolano lekko rozkloszowaną, do tego klasyczne czarne szpilki na niewielkim obcasie z czubkiem. Wszystkie przeciwniczki czarnych sukienek na wesele - w tym czuję się najlepiej i już. Chciałabym zapytać, jak się umalować. Mam wątpliwości. Nie wiem czy zrobić klasyczny makijaż paryski: czarna kreska, czerwone usta i do tego czerwone paznokcie, czy wybrać drugą opcję ust w kolorze nude i wtedy brązowo-złote cienie i zrobienie może smoky eye ? Dziękuję za wszystkie rady
butcher_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 17:43   #2051
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki makijaż dla brązowych oczu na wesele ?

Cytat:
Napisane przez butcher_girl Pokaż wiadomość
Witam, jutro wybieram się na wesele do moich znajomych. Jestem szatynką o brązowych oczach. Mam czarną sukienkę przed kolano lekko rozkloszowaną, do tego klasyczne czarne szpilki na niewielkim obcasie z czubkiem. Wszystkie przeciwniczki czarnych sukienek na wesele - w tym czuję się najlepiej i już. Chciałabym zapytać, jak się umalować. Mam wątpliwości. Nie wiem czy zrobić klasyczny makijaż paryski: czarna kreska, czerwone usta i do tego czerwone paznokcie, czy wybrać drugą opcję ust w kolorze nude i wtedy brązowo-złote cienie i zrobienie może smoky eye ? Dziękuję za wszystkie rady
Nie bardzo rozumiem dlaczego oczekujesz sensownych porad, gdy nie pokazałaś żadnego zdjęcia swojej twarzy. Przecież bez tego nic się nie da konkretnego poradzić.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 18:49   #2052
Efie
Raczkowanie
 
Avatar Efie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Jaki makijaż dla brązowych oczu na wesele ?

Ja zrobiłabym kreskę i czerwone usta i paznokcie . Ja też uwielbiam czerń zawsze i wszędzie . Mam kuzynkę, która prawie na każdym weselu ma czarną sukienkę - za każdym razem inną, zwykle są do kolan, proste i dość skromne. Za każdym razem wygląda świetnie i trzeba przyznać, że w tym kolorze wyjątkowo jej do twarzy.
Co do Twojego makijażu to uważam że czerwone usta i czarna kreska wyglądają zawsze dobrze, a już w szczególności w makijażu wieczorowym i w sztucznym świetle. Będziesz świetnie wyglądać na zdjęciach . Idź w tym w czym dobrze się czujesz i baw się dobrze .
Efie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 18:27   #2053
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Czy mogłybyście doradzić jaki zrobić makijaż do brzoskwiniowej sukienki? Będę też miała czerwone buty. Jeśli chodzi o dodatki to chyba postawię na coś skromnego, srebrnego.
Mam ciemnobrązowe włosy, brązowe oczy i średnią karnację.

Na pewno chcę podkreślić oczy eyelinerem ale jaki cień ? Myślałam o szarym + jakiś kolor np. chabrowy, niebieski?
Jakie usta, czy może być czerwona szminka a może delikatny brzoskwiniowy błyszczyk/szminka ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 18:35   #2054
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście doradzić jaki zrobić makijaż do brzoskwiniowej sukienki? Będę też miała czerwone buty. Jeśli chodzi o dodatki to chyba postawię na coś skromnego, srebrnego.
Mam ciemnobrązowe włosy, brązowe oczy i średnią karnację.

Na pewno chcę podkreślić oczy eyelinerem ale jaki cień ? Myślałam o szarym + jakiś kolor np. chabrowy, niebieski?
Jakie usta, czy może być czerwona szminka a może delikatny brzoskwiniowy błyszczyk/szminka ?
Nie widzę tego. Za duży miks kolorystyczny. Nie szalej z oczami a już o niebieskim cieniu zapomnij. Zrób klasyczną, czarną kreskę na rozświetlonej delikatnym, w miarę neutralnym cieniem, powiece. Jeżeli chcesz koniecznie jakiś kolor, stawiałabym na delikatne brązy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:10   #2055
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie widzę tego. Za duży miks kolorystyczny. Nie szalej z oczami a już o niebieskim cieniu zapomnij. Zrób klasyczną, czarną kreskę na rozświetlonej delikatnym, w miarę neutralnym cieniem, powiece. Jeżeli chcesz koniecznie jakiś kolor, stawiałabym na delikatne brązy.
Dzięki a co proponujesz na usta ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 18:43   #2056
marlenc
Przyczajenie
 
Avatar marlenc
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 29
Smile Jaki makijaż do czerwonej sukienki ?

Witam Was Drogie Mi Wizażanki.
Dzięki Waszym poradom zdecydowałam się na długą sukienkę na studniówkę z czego jestem zadowolona Zawsze mi się taka marzyła, więc marzenie spełnione. Jesteście bardzo życzliwe i pomocne! Całusy wielkie dla Was za to
Teraz pytam o makijaż i dodatki do sukienki. Moja sukienka jest długa 130 cm od paszki do ziemi Czerwona, z koraliczkami i cekinami na biuście. Z rozcięciem na lewej nodze, halka do połowy uda pod spodem. Jest śliczna
Załączam zdjęcie
Chcę zapytać jaki makijaż będzie odpowiedni, mam delikatne rysy twarzy, ładnie mi w czerni, szarościach, brązach. Oczy piwne, usta można określić na wąskie. Czytałam w internecie, że jeżeli ma się wąskie usta to najlepiej zrobić ciemniejszy makijaż oczu, a delikatniejszy ust. Nie chcę wyglądać jak pokemon Dodam, że jestem wysoka, bardzo szczupła, mam długie ciemno-brązowe włosy, z których myślę zrobić loczki i pozostawić je frywolnie, bądź podpiąć wsuwkami gdzie nie gdzie, bo jestem chudziutka w ramionach Wiadomo, że sama sukienka będzie przykuwać już uwagę. I jakie buty, co za biżuteria i inne dodatki? Dołączam też zdjęcia swojej twarzy
Ps. na zdjęciu w sukience nie jestem ja, tylko poprzednia właścicielka sukienki

Edytowane przez marlenc
Czas edycji: 2014-12-17 o 14:00
marlenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 23:27   #2057
Alice61
Raczkowanie
 
Avatar Alice61
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 132
Dot.: Jaki makijaż do czerwonej sukienki ?

Jeśli sukienka ma zdobienia na górze to lepiej postawić na bardzo delikatny naszyjnik,bądź w ogóle z niego zrezygnować za rzecz wiszących kolczyków lub czegoś na rękę
Co do butów to myślisz o czymś na obcasie? Czarne będą chyba pasować, są uniwersalne
Makijaż... możesz serio postawić na oczy: czarna kreska, może jakieś cienie w odcieniach brązu, w środkowych kącikach rozjaśnione... ? Możesz pomyśleć nad smoky eyes
Będzie cudnie
Alice61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 19:44   #2058
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 320
jaki make up na Sylwestra? :)

Hej potrzebuję rady...
Z myślą o Sylwestrze wybrałam jasno-szarą sukienkę, miętowe rajstopy i paznokcie mam tylko problem jaki makijaż?
Wiem, że jeszcze ponad 2 tygodnie, więc czekam na propozycje.
Mam jasną cerę, włosy miodowy blond i niebieskie oczy.
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 22:26   #2059
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jaki make up na Sylwestra? :)

To na początek kilka klasycznych propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (25,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03_kocie-oczy_urd_01.jpg (20,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A86T2454.jpg (26,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C11976_hero.jpg (42,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gina_Krystal_F1.jpg (42,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 007.jpg (18,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ocka.jpg (23,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZacPosen4.jpg (19,0 KB, 0 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 08:50   #2060
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki makijaż do czerwonej sukienki ?

Cytat:
Napisane przez marlenc Pokaż wiadomość
Witam Was Drogie Mi Wizażanki.
Dzięki Waszym poradom zdecydowałam się na długą sukienkę na studniówkę z czego jestem zadowolona Zawsze mi się taka marzyła, więc marzenie spełnione. Jesteście bardzo życzliwe i pomocne! Całusy wielkie dla Was za to
Teraz pytam o makijaż i dodatki do sukienki. Moja sukienka jest długa 130 cm od paszki do ziemi Czerwona, z koraliczkami i cekinami na biuście. Z rozcięciem na lewej nodze, halka do połowy uda pod spodem. Jest śliczna
Załączam zdjęcie
Chcę zapytać jaki makijaż będzie odpowiedni, mam delikatne rysy twarzy, ładnie mi w czerni, szarościach, brązach. Oczy piwne, usta można określić na wąskie. Czytałam w internecie, że jeżeli ma się wąskie usta to najlepiej zrobić ciemniejszy makijaż oczu, a delikatniejszy ust. Nie chcę wyglądać jak pokemon Dodam, że jestem wysoka, bardzo szczupła, mam długie ciemno-brązowe włosy, z których myślę zrobić loczki i pozostawić je frywolnie, bądź podpiąć wsuwkami gdzie nie gdzie, bo jestem chudziutka w ramionach Wiadomo, że sama sukienka będzie przykuwać już uwagę. I jakie buty, co za biżuteria i inne dodatki? Dołączam też zdjęcia swojej twarzy
Ps. na zdjęciu nie jestem ja, tylko poprzednia właścicielka sukienki
Pytania o dobór makijażu do sukienki/stroju zadajemy w tym wątku.
O dodatki należy pytać na forum Moda.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

[1=1f20f4490eed8ff468648ba c3d7a94c7b4b466fa_64c4487 266a0a;49355835]Hej potrzebuję rady...
Z myślą o Sylwestrze wybrałam jasno-szarą sukienkę, miętowe rajstopy i paznokcie mam tylko problem jaki makijaż?
Wiem, że jeszcze ponad 2 tygodnie, więc czekam na propozycje.
Mam jasną cerę, włosy miodowy blond i niebieskie oczy.[/QUOTE]
Zapraszam tutaj
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 13:59   #2061
marlenc
Przyczajenie
 
Avatar marlenc
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Jaki makijaż do czerwonej sukienki ?

Cytat:
Napisane przez marlenc Pokaż wiadomość
Witam Was Drogie Mi Wizażanki.
Dzięki Waszym poradom zdecydowałam się na długą sukienkę na studniówkę z czego jestem zadowolona Zawsze mi się taka marzyła, więc marzenie spełnione. Jesteście bardzo życzliwe i pomocne! Całusy wielkie dla Was za to
Teraz pytam o makijaż i dodatki do sukienki. Moja sukienka jest długa 130 cm od paszki do ziemi Czerwona, z koraliczkami i cekinami na biuście. Z rozcięciem na lewej nodze, halka do połowy uda pod spodem. Jest śliczna
Załączam zdjęcie
Chcę zapytać jaki makijaż będzie odpowiedni, mam delikatne rysy twarzy, ładnie mi w czerni, szarościach, brązach. Oczy piwne, usta można określić na wąskie. Czytałam w internecie, że jeżeli ma się wąskie usta to najlepiej zrobić ciemniejszy makijaż oczu, a delikatniejszy ust. Nie chcę wyglądać jak pokemon Dodam, że jestem wysoka, bardzo szczupła, mam długie ciemno-brązowe włosy, z których myślę zrobić loczki i pozostawić je frywolnie, bądź podpiąć wsuwkami gdzie nie gdzie, bo jestem chudziutka w ramionach Wiadomo, że sama sukienka będzie przykuwać już uwagę. I jakie buty, co za biżuteria i inne dodatki? Dołączam też zdjęcia swojej twarzy
Ps. na zdjęciu nie jestem ja, tylko poprzednia właścicielka sukienki
Tak więc ponawiam pytanie pozdrawiam
marlenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 13:13   #2062
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Makijaz do czerwonej sukienki

Jaki by mi pasowal makijaz do tej sukienki ?Cera jasna zielone oczy wlosy szatynka pasemka blond srebrne dodatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10877770_835465859825472_1764419728_n.jpg (22,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10872457_835466079825450_181903710_n.jpg (26,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10872597_835466269825431_20650413_n.jpg (20,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141116_143642.jpg (29,6 KB, 24 załadowań)
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 14:08   #2063
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Makijaz do czerwonej sukienki

Generalnie, to makijaż dobiera się raczej do typu urody, niż koloru sukienki
Nie szalałabym z intensywnym makijażem, postawiłabym na delikatne brązy i beże.
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 18:32   #2064
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Makijaz do czerwonej sukienki

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
Jaki by mi pasowal makijaz do tej sukienki ?Cera jasna zielone oczy wlosy szatynka pasemka blond srebrne dodatki
Zapraszam do przejrzenia tego wątku
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 15:10   #2065
dorotisss
Raczkowanie
 
Avatar dorotisss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Jaki makijaż do czarno srebrnej sukienki?

Witam, na studniówkę kupiłam sobie sukienkę ze srebrną, brokatową górą na ramiączkach i czarnym, zwiewnym dołem. Jaki makijaż do tego dobrać? Dokładnie chodzi mi o kolorystykę, bo zastanawiam się czy jednak jest możliwość żeby wybrać makijaż z jakimś kolorem, niekoniecznie czarno - srebrne powieki. Dodatków do sukienki jeszcze nie wybrałam, jednak podejrzewam, że będzie to coś w odcieniu srebra chociaż jestem gotowa pójść na ustępstwa żeby dodatki sprawiły, że mój makijaż z kolorem będzie wyglądał dobrze i pasował do reszty. Zastanawiałam się może nad czymś niebieskim na oczach, ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo sama mam zielono - niebieskie oczy z nachyleniem na zielone i włosy w odcieniu karmelowego blondu. Bardzo proszę o rady, wszystkie z pewnością bardzo mi się przydadzą.
dorotisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 16:27   #2066
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki makijaż do czarno srebrnej sukienki?

Błagam tylko nie niebieski Możesz sobie zrobić krzywdę Może wyrazista, długa kreska? Jakiś metaliczny, połyskujący cień na całej powiece (coś w stylu Paint Pota Vintage Selection MAC) w załamaniu jakiś chłodny szary, przyciemnienie zewnętrznych kącików i właśnie ta czarna krecha? A na dolnej powiece mozesz przemycić jakiś kolorek Pasujący do dodatków
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:57   #2067
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki makijaż do czarno srebrnej sukienki?

Cytat:
Napisane przez dorotisss Pokaż wiadomość
Witam, na studniówkę kupiłam sobie sukienkę ze srebrną, brokatową górą na ramiączkach i czarnym, zwiewnym dołem. Jaki makijaż do tego dobrać? Dokładnie chodzi mi o kolorystykę, bo zastanawiam się czy jednak jest możliwość żeby wybrać makijaż z jakimś kolorem, niekoniecznie czarno - srebrne powieki. Dodatków do sukienki jeszcze nie wybrałam, jednak podejrzewam, że będzie to coś w odcieniu srebra chociaż jestem gotowa pójść na ustępstwa żeby dodatki sprawiły, że mój makijaż z kolorem będzie wyglądał dobrze i pasował do reszty. Zastanawiałam się może nad czymś niebieskim na oczach, ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo sama mam zielono - niebieskie oczy z nachyleniem na zielone i włosy w odcieniu karmelowego blondu. Bardzo proszę o rady, wszystkie z pewnością bardzo mi się przydadzą.
Jeżeli nie masz większego doświadczenia w robieniu sobie makijażu to nieee, nie stawiaj na niebieski Zielone oczy ładnie i 'bezpiecznie' możesz podkreślić delikatnym różem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 20:13   #2068
dorotisss
Raczkowanie
 
Avatar dorotisss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Jaki makijaż do czarno srebrnej sukienki?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jeżeli nie masz większego doświadczenia w robieniu sobie makijażu to nieee, nie stawiaj na niebieski
Doświadczenie w makijażu mam, nie uważam bym zrobiła sobie krzywdę i dlatego też nie korzystam z usług wizażystki na studniówkę tylko robię makijaż sama.

Moim problemem jest dobór kolorów, bo tak naprawdę dopiero po zakupie sobie zdałam sprawę, że te kolory to nie do końca coś czego oczekiwałam i próbuję coś przemycić właśnie, ale chciałabym żeby to dobrze wyglądało.
dorotisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 20:36   #2069
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki makijaż do czarno srebrnej sukienki?

Cytat:
Napisane przez dorotisss Pokaż wiadomość
Doświadczenie w makijażu mam, nie uważam bym zrobiła sobie krzywdę i dlatego też nie korzystam z usług wizażystki na studniówkę tylko robię makijaż sama.

Moim problemem jest dobór kolorów, bo tak naprawdę dopiero po zakupie sobie zdałam sprawę, że te kolory to nie do końca coś czego oczekiwałam i próbuję coś przemycić właśnie, ale chciałabym żeby to dobrze wyglądało.
Szczerze mówiąc, to bez zdjęcia twarzy i sukienki ciężko coś sensownego doradzić. Ja bym zrezygnowała z dużej ilości srebra na powiece: co za dużo to niezdrowo i nuda. Niebieski też mi nie leży, gdy próbuję sobie to wyobrazić. Pewnie postawiłabym na brązowo-czarne smoky, być może z brokatowym akcentem na środku powieki. Albo róż.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 13:44   #2070
pysia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 172
Dot.: Jaki makijaż do czarno srebrnej sukienki?

Hej, wybacz ze piszę w Twoim wątku, ale nie chce "zasmiecac forum" pytaniem w tym samym stylu.

Ja zas chce zapytac jaki makijaz pasowałby do czarno- oliwkowej sukienki ?
Ten oliwkowy, taki niby z lekka zloty sie wydaje :-D trudno mi ten kolor okreslic.

Dodam, ze mam jasna cere, brazowe wlosy i niebieskie oczy...
pysia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.