Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-22, 11:55   #4741
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Rzeczywiście sporo tam tych białek.

Ja powoli wracam do ćwiczeń po przerwie, zaczęłam lightowo Zdrowym kręgosłupem i mam zakwasy w lęźdzwiach i na brzuchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w tym tygodniu body pump, trampoliny, basen (pluskanie się, bo pływać nie umiem). Dziś body pump i krotki bieg w planach. W tym tygodniu poszłam do innego klubu, bo w moim godziny BP w tym tygodniu mi nie pasują. Nie podobało mi się tam. Niby ta sama sieć, a sprzęt stary i nie jest tak czysto jak w moim klubie. Prowadząca też średnia. Dziś też tam idę, ciekawe kto będzie prowadził, bo w grafiku nie ma nazwiska. Nie mogę się doczekać aż w przyszłym tygodniu wrócę do "swojego" klubu.

Po tych kilku zajęciach widzę, że zarysowuje mi się delikatnie brzuch. Zwłaszcza rano na czczo to widać. Nie ukrywam, część dot. brzucha na BP jest dla mnie ciężka. No i prowadząca pochwaliła mnie, że nauczyłam się "wiosła". Mała rzecz, ale mnie cieszy, bo staram się dać z siebie jak najwięcej na tych zajęciach. Wkręciłam się w to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-22, 17:52   #4742
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja w tym tygodniu body pump, trampoliny, basen (pluskanie się, bo pływać nie umiem). Dziś body pump i krotki bieg w planach. W tym tygodniu poszłam do innego klubu, bo w moim godziny BP w tym tygodniu mi nie pasują. Nie podobało mi się tam. Niby ta sama sieć, a sprzęt stary i nie jest tak czysto jak w moim klubie. Prowadząca też średnia. Dziś też tam idę, ciekawe kto będzie prowadził, bo w grafiku nie ma nazwiska. Nie mogę się doczekać aż w przyszłym tygodniu wrócę do "swojego" klubu.

Po tych kilku zajęciach widzę, że zarysowuje mi się delikatnie brzuch. Zwłaszcza rano na czczo to widać. Nie ukrywam, część dot. brzucha na BP jest dla mnie ciężka. No i prowadząca pochwaliła mnie, że nauczyłam się "wiosła". Mała rzecz, ale mnie cieszy, bo staram się dać z siebie jak najwięcej na tych zajęciach. Wkręciłam się w to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super, że się wkręciłaś, ja właśnie lubię pumpa za tę energię, że dużo się dzieje, nie machasz rękami na pusto.
Ja wczoraj też byłam na pumpie, dzisiaj jeszcze jest ok, ale jutro czuję, że będę się czołgać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-22, 22:20   #4743
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
To super, że się wkręciłaś, ja właśnie lubię pumpa za tę energię, że dużo się dzieje, nie machasz rękami na pusto.
Ja wczoraj też byłam na pumpie, dzisiaj jeszcze jest ok, ale jutro czuję, że będę się czołgać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś miałam lekkiego pumpa. Dziś zastępstwo i ta prowadząca była tragiczna. Nie dość, że zajęcia skróciła o 10 minut to jeszcze co chwilę przerywała, bo jej telefon dzwonił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 00:15   #4744
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88819685]wczoraj zrobiłam 18 tys kroków, niestety 14 tys z tego w sandałkach na cienkiej podeszwie - nie polecam takich butów do długiego chodzenia [/QUOTE]


Amortyzacja podeszwy musi byc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 09:37   #4745
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja do takich spacerów nie polecam nowych glanów. W życiu nie miałam tak zdartych nóg.
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-25, 14:28   #4746
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja w tym roku prawie nie chodzę w sandałkach, tylko w zabudowanych butach, które wiem, że mnie nie skrzywdzą. Niestety estetyka schodzi na drugi plan, wolę nie cierpieć

Fajny efekt pośladkowy w ciągu roku:
https://www.instagram.com/reel/CQtVF...dium=copy_link

PS. Mój tyłek chyba troszkę się ruszył w końcu!!!!! Wygląda lepiej w materiałowych spodniach niż jakiś czas temu. Z tej okazji zaraz wjedzie trening na niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-25, 14:46   #4747
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Co do butów to przez zimniejszą część roku preferuję wszelkie glany i koturny, wiosna to adidasy z dość grubą podeszwą, latem oprócz adidasów wpadają właśnie sandałki dość płaskie, ale nigdy gdy mam długo i daleko chodzić.



W przyszłym roku przymierzam się do sandałów z Dr Martens, nie ma bata żeby w nich poczuć po czym się chodzi ale biorąc pod uwagę cenę to jednak najpierw dobiję to co mam.



Miałam 1 raz złamane śródstopie, a raz pęknięcie, za drugim razem chirurg dosłownie mi zasugerował (mimo, że było lato) "pani sobie pochodzi w glanach, jak już ściągnie ortezę, żadnych balerin i sandałków".



Melduję, że nie robię żadnych ćwiczeń w domu, bo za gorąco Wróciłam z wakacji, nie wiem ile przytyłam i nie chcę wiedzieć. Za to zamierzam teraz w każdą sobotę i niedzielę intensywnie uczyć się jazdy na rolkach. Z okazji upałów i tego, że nie umiem jeszcze hamować wybieram wczesne godzinny poranne. Dzisiaj w miejscu gdzie się uczę o 7 rano byłam tylko ja oraz padnięci imprezowicze i żulik. Towarzystwo taplało się w fontannie, a ja sobie mozolnie jeździłam wokół.



Musze zainwestować w legginsy, bo posiadam dosłownie jedne, a po takich 50 min na rolkach to zarówno one jak i koszulka nadają się już tylko do prania, tyle że koszulek mam jednak więcej



Co myślicie o legginsach typu marka własna decathlonu? Na siłownię nie chodzę, w domu ćwiczę tylko w krótkich spodenkach więc nie chcę inwestować więcej niż kilka dyszek.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-25, 15:18   #4748
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Co do butów to przez zimniejszą część roku preferuję wszelkie glany i koturny, wiosna to adidasy z dość grubą podeszwą, latem oprócz adidasów wpadają właśnie sandałki dość płaskie, ale nigdy gdy mam długo i daleko chodzić.



W przyszłym roku przymierzam się do sandałów z Dr Martens, nie ma bata żeby w nich poczuć po czym się chodzi ale biorąc pod uwagę cenę to jednak najpierw dobiję to co mam.



Miałam 1 raz złamane śródstopie, a raz pęknięcie, za drugim razem chirurg dosłownie mi zasugerował (mimo, że było lato) "pani sobie pochodzi w glanach, jak już ściągnie ortezę, żadnych balerin i sandałków".



Melduję, że nie robię żadnych ćwiczeń w domu, bo za gorąco Wróciłam z wakacji, nie wiem ile przytyłam i nie chcę wiedzieć. Za to zamierzam teraz w każdą sobotę i niedzielę intensywnie uczyć się jazdy na rolkach. Z okazji upałów i tego, że nie umiem jeszcze hamować wybieram wczesne godzinny poranne. Dzisiaj w miejscu gdzie się uczę o 7 rano byłam tylko ja oraz padnięci imprezowicze i żulik. Towarzystwo taplało się w fontannie, a ja sobie mozolnie jeździłam wokół.



Musze zainwestować w legginsy, bo posiadam dosłownie jedne, a po takich 50 min na rolkach to zarówno one jak i koszulka nadają się już tylko do prania, tyle że koszulek mam jednak więcej



Co myślicie o legginsach typu marka własna decathlonu? Na siłownię nie chodzę, w domu ćwiczę tylko w krótkich spodenkach więc nie chcę inwestować więcej niż kilka dyszek.
Mam decathlonowe legginsy już kilka lat i jestem zadowolona. Ale takie zwykłe czarne za kolana, używam tylko do ćwiczeń.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-25, 20:16   #4749
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Co do butów to przez zimniejszą część roku preferuję wszelkie glany i koturny, wiosna to adidasy z dość grubą podeszwą, latem oprócz adidasów wpadają właśnie sandałki dość płaskie, ale nigdy gdy mam długo i daleko chodzić.



W przyszłym roku przymierzam się do sandałów z Dr Martens, nie ma bata żeby w nich poczuć po czym się chodzi ale biorąc pod uwagę cenę to jednak najpierw dobiję to co mam.



Miałam 1 raz złamane śródstopie, a raz pęknięcie, za drugim razem chirurg dosłownie mi zasugerował (mimo, że było lato) "pani sobie pochodzi w glanach, jak już ściągnie ortezę, żadnych balerin i sandałków".



Melduję, że nie robię żadnych ćwiczeń w domu, bo za gorąco Wróciłam z wakacji, nie wiem ile przytyłam i nie chcę wiedzieć. Za to zamierzam teraz w każdą sobotę i niedzielę intensywnie uczyć się jazdy na rolkach. Z okazji upałów i tego, że nie umiem jeszcze hamować wybieram wczesne godzinny poranne. Dzisiaj w miejscu gdzie się uczę o 7 rano byłam tylko ja oraz padnięci imprezowicze i żulik. Towarzystwo taplało się w fontannie, a ja sobie mozolnie jeździłam wokół.



Musze zainwestować w legginsy, bo posiadam dosłownie jedne, a po takich 50 min na rolkach to zarówno one jak i koszulka nadają się już tylko do prania, tyle że koszulek mam jednak więcej



Co myślicie o legginsach typu marka własna decathlonu? Na siłownię nie chodzę, w domu ćwiczę tylko w krótkich spodenkach więc nie chcę inwestować więcej niż kilka dyszek.
Dla mnie legginsy z decathlonu są ok, bez rewelacji, ale nie są złe. Tyle że wzięłam rozmiar M i odstają mi trochę w talii, co mnie irytuje, a na dole są dopasowane. Do tego masz trochę modeli do wyboru, każdy będzie pewnie leżał trochę inaczej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-25, 20:33   #4750
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dzięki dziewczyny. Czyli coś sobie zamówię, też raczej z takich czarnych prostych.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-25, 21:17   #4751
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Wolha ja zima biegam w legginsach z Decathlonu i jestem zadowolona. Nic się nie zsuwa,nie wbija,nie chłoną wody z zewnątrz i szybko schną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 07:11   #4752
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Likka dzięki za jeszcze jedną opinię


Swoją drogą z 100 cm w biodrach to brać M lub W30? Co byście poradziły? Będę zamawiać przez net bo nie chce mi się jeździć na zakupy.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 07:52   #4753
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Likka dzięki za jeszcze jedną opinię


Swoją drogą z 100 cm w biodrach to brać M lub W30? Co byście poradziły? Będę zamawiać przez net bo nie chce mi się jeździć na zakupy.
Ja mam mniej niż 100, a zawsze biorę M z legginsów (chyba że są ze spandexu, to wtedy S). Może bym weszła w S, ale wolę jednak większy luz.

Szczerze, to mnie niezmiernie dziwi, co było omawiane na innym wątku, jak wiele influencerek sportowych pisze, że noszą same S. Wydaje mi się to często zupełnie niewiarygodne.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 07:54   #4754
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja mam mniej niż 100, a zawsze biorę M z legginsów (chyba że są ze spandexu, to wtedy S). Może bym weszła w S, ale wolę jednak większy luz.

Szczerze, to mnie niezmiernie dziwi, co było omawiane na innym wątku, jak wiele influencerek sportowych pisze, że noszą same S. Wydaje mi się to często zupełnie niewiarygodne.
O, nie widziałam tej dyskusji. Wstydzą się większego rozmiaru czy na siłę wciskają się w S, żeby było bardziej opięte i sexy? Czy jeszcze jakieś inne powody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 07:54   #4755
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

ja zamówiłam z carpatree i s, i m, i obie były na mnie za małe. Okropnie uciskające były na mnie.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 08:06   #4756
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O, nie widziałam tej dyskusji. Wstydzą się większego rozmiaru czy na siłę wciskają się w S, żeby było bardziej opięte i sexy? Czy jeszcze jakieś inne powody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No np. fitdoncia zawsze twierdzi, że nosi S, XS; obserwuję też ostanio weronikę chojnacką i też zawsze widzę XS, S. Nie wiem, może im w tym wygodnie i ja jestem zazdrosna, ale dla mnie przy większym tyłku, jaki też ja np. mam, jest naturalne, że rozmiar S nie jest dla mnie, bo co miałyby nosić naprawdę szczupłe dziewczyny z mniej rozbudowanym pośladkiem.

Tak samo to stanie na palcach, pozowanie - dziwi mnie przy fitdonci, dziwi mnie przy Chodakowskiej (która ostatnio poleciała tak, że napisała bodajże, że jej brzuch zawsze, ale to zawsze wygląda identycznie - co jest bzdurą, u mnie diametralnych zmian nie ma w tym zakresie, ale to normalne, że opiję się wody, mam okres i brzuch jest większy - niemożliwe, żeby u niej nigdy nie był nie płaski na 100%), bo to trenerki i ich ciała i tak wyglądają dobrze, więc nie wiem, po co robić te cyrki z wciąganiem brzucha, staniem na palcach, wydłużaniem nóg. Zapozować ok, ale nie tak.

A tak ogólnie to myślę, że wynika to, z tego co sama kiedyś miałam - że wstyd nosić inny rozmiar niż S. Obecnie już w ogóle tak na to nie patrzę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 08:16   #4757
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No np. fitdoncia zawsze twierdzi, że nosi S, XS; obserwuję też ostanio weronikę chojnacką i też zawsze widzę XS, S. Nie wiem, może im w tym wygodnie i ja jestem zazdrosna, ale dla mnie przy większym tyłku, jaki też ja np. mam, jest naturalne, że rozmiar S nie jest dla mnie, bo co miałyby nosić naprawdę szczupłe dziewczyny z mniej rozbudowanym pośladkiem.

Tak samo to stanie na palcach, pozowanie - dziwi mnie przy fitdonci, dziwi mnie przy Chodakowskiej (która ostatnio poleciała tak, że napisała bodajże, że jej brzuch zawsze, ale to zawsze wygląda identycznie - co jest bzdurą, u mnie diametralnych zmian nie ma w tym zakresie, ale to normalne, że opiję się wody, mam okres i brzuch jest większy - niemożliwe, żeby u niej nigdy nie był nie płaski na 100%), bo to trenerki i ich ciała i tak wyglądają dobrze, więc nie wiem, po co robić te cyrki z wciąganiem brzucha, staniem na palcach, wydłużaniem nóg. Zapozować ok, ale nie tak.

A tak ogólnie to myślę, że wynika to, z tego co sama kiedyś miałam - że wstyd nosić inny rozmiar niż S. Obecnie już w ogóle tak na to nie patrzę.
Dzięki za wyjaśnienie
Nie wynoszę nic pozytywnego z obserwowania takich "nijakich" kont fitnessek, gdzie tylko tak pozują, wyginają się, zachwycają płaskim brzuchem, a treści i ciekawostek nie ma tam prawie nic. Obserwuję sobie takie bardziej "ludzkie", które nie wstydzą się pokazać, że też im brzuch rośnie po fajnym jedzeniu, które piszą o technice, o problemach ich podopiecznych i jak je zwalczają, jakieś takie bardziej treściwe i sensowne są. Niestety dość rzadko trafiam na takie, które warto obserwować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 08:22   #4758
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienie
Nie wynoszę nic pozytywnego z obserwowania takich "nijakich" kont fitnessek, gdzie tylko tak pozują, wyginają się, zachwycają płaskim brzuchem, a treści i ciekawostek nie ma tam prawie nic. Obserwuję sobie takie bardziej "ludzkie", które nie wstydzą się pokazać, że też im brzuch rośnie po fajnym jedzeniu, które piszą o technice, o problemach ich podopiecznych i jak je zwalczają, jakieś takie bardziej treściwe i sensowne są. Niestety dość rzadko trafiam na takie, które warto obserwować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakieś konkretne profile polecasz?

Ja w sumie ich nie obserwuję, czasami na instagramie podejrzę; z tym, że fitdoncia mnie się wydaje bardzo miłą dziewczyną, pokazuje treningi i fajne stylizacje, tylko z tym rozmiarem mam mieszane uczucia i pozowaniem, bo nie ma powodów do kompleksów. Za to Chodakowska ma piękne ciało, ale woda sodowa jej tak uderzyła do głowy, że szkoda to komentować . A swoją przygodę z treningami zaczynałam od niej lata temu, ale nie mogłam wtedy dokończyć skalpela .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 08:31   #4759
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Te kilka lubię najbardziej, bo często same pokazują, jak ćwiczą, długie posty, ciekawostki, pozytywne podejście do treningu i równowagi życiowej.
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2021-07-26 o 08:37
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 08:35   #4760
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Te:IMG_20210726_093449.jpgIMG_20210726_093435.jpgIMG_20210726_093423.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 09:44   #4761
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja do siebie mogę polecić dziewczynę poniżej. Wydaje mi się, że ma normalne podejście Screenshot_2021-07-26-10-43-30-766_com.instagram.android.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 09:50   #4762
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Szczerze, to mnie niezmiernie dziwi, co było omawiane na innym wątku, jak wiele influencerek sportowych pisze, że noszą same S. Wydaje mi się to często zupełnie niewiarygodne.
Też mnie to dziwi. S to noszę ja ze swoimi 87 cm w biodrach, nie wiem, jak ktoś, kto ma rozbudowany tylek i ok. 100 cm miałby się zmieścić w ten sam rozmiar.

Ja lubię ją, ale kontent po francusku. Załącznik 7754382

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 09:57   #4763
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Czyli celuje w M

Tez mnie śmieszy te stawanie na placach i udawanie rozmiaru S, ale Fitdoncie obserwuje bo własnie wydaje sie pozytywna i miła.

Lubie także Agate Hircyngier (nie wiem czy dobrze napisałam). Mimo, że tak samo sporo fot "tyłkowych" to dziewczyna jest tak mega pozytywna że poprawia mi humor. I lubię jej ćwiczenia z gumami, prezentowane na insta.

A tak bez tyłka i ćwiczeń pod wygląd - to d zawsze na zawsze Marta Hennig

No i Kołakowska - tutaj wierzę w S i XS bo ona jest przecineczkiem.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 10:22   #4764
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja do siebie mogę polecić dziewczynę poniżej. Wydaje mi się, że ma normalne podejście Załącznik 7754381

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale świetna ta dziewczyna, dzięki za polecenie!
Choćby te dwa teksty są 100 razy bardziej mocniejsze i intensywniejsze niż 20 pozowanych zdjęć z wypinaniem wyrzeźbionego tyłka.IMG_20210726_111625.jpgIMG_20210726_111615.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 10:31   #4765
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jedyne insta z gatunku fit na jakie zaglądam czasami, to profil Kirsten Antzoulis (polecałam jakiś czas temu jej filmiki z pilatesem)


https://www.instagram.com/fitbykristen/?hl=pl


Oszałamia mnie ta kobieta pod każdym względem i ujmuje mnie bardzo jej powściągliwość.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 10:32   #4766
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88827009]Też mnie to dziwi. S to noszę ja ze swoimi 87 cm w biodrach, nie wiem, jak ktoś, kto ma rozbudowany tylek i ok. 100 cm miałby się zmieścić w ten sam rozmiar.

Ja lubię ją, ale kontent po francusku. Załącznik 7754382

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja mam pod pośladkami 90cm. Noszę XS czasem S. Nic mnie nie opina. Ale jak widzę dziewczyny z dużymi, umięśnionymi tyłkami to też nie chce mi się w ich XS wierzyć. Moja koleżanka np. nie mogła uwierzyć, że Sylwia Szostak nosi rozmiar 34-36 jak ją zobaczyła na insta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 10:40   #4767
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dzięki za polecenia, na pewno sobie zaobserwuję kilka profili .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 10:53   #4768
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja lubię na ig i YT oglądać Krissy Cela, Abby Pollock i Whitney Simons, ale one robią typowy trening siłowy.
I też zawsze mnie dziwią te rozmiary, zwłaszcza, że Doncia podawała nie raz swoje wymiary i wagę, no i nie wiem jak to możliwe, że jej wygodnie w XS i S
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 11:08   #4769
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Z tego co się obserwuję, fitdoncia w leginsach gym Glamour nosi s, odkąd jej bardziej pośladki urosły, nie xs.

Sama jestem od niej wyższa, normalnie spodnie noszę 38/36 i leginsy mam s. One są bardzo rozciągliwe, tych cieńszych ombre to w ogóle nie czuję, może te ze starszej kolekcji carbony możnaby wziąć m-kę, ale też jest spoko, nic w kroku mnie nie ciągnie. Podejżewam że ludziom się wydaje że powinna nosić większy rozmiar, bo nie widzą jaka ona niska w rzeczywistości jest.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 11:12   #4770
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Z tego co się obserwuję, fitdoncia w leginsach gym Glamour nosi s, odkąd jej bardziej pośladki urosły, nie xs.

Sama jestem od niej wyższa, normalnie spodnie noszę 38/36 i leginsy mam s. One są bardzo rozciągliwe, tych cieńszych ombre to w ogóle nie czuję, może te ze starszej kolekcji carbony możnaby wziąć m-kę, ale też jest spoko, nic w kroku mnie nie ciągnie. Podejżewam że ludziom się wydaje że powinna nosić większy rozmiar, bo nie widzą jaka ona niska w rzeczywistości jest.
Bez przesady, jest chyba mojego wzrostu albo wyższa, a sugerowałam się wymiarami, które podawała w filmach. Ja noszę S z GG i ciężko mi to sobie wyobrazić, skoro mamy podobne wymiary
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.