Witam alergia skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 20:31   #1
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176

Witam alergia skóra


Witam mój Mężczyzna nie goli brody zmusiłam go żeby w końcu zgolił ale okazało się że zaraz gdy się ogoli dostaje uczulenie plamy krosty i twarz wygląda makabrycznie pomyślałam że chyba są jakieś pianki do golenia kremy żele do alerginczej skóry np dostępne w aptece? co mi polecacie? licze na pomoc z tym Pozdrawiam
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 22:22   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Witam alergia skóra

mojemu pomogl balsam z nivea for men po goleniu, bialy a tez mial takie problemy, wiec moze sprobowac

no i dobra pianka do golenia to podstawa, jezeli teraz uzywal jakiejs spiszcie sobie jej sklad, to ulatwi omijanie kolejnych
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:28   #3
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Witam alergia skóra

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam mój Mężczyzna nie goli brody zmusiłam go żeby w końcu zgolił ale okazało się że zaraz gdy się ogoli dostaje uczulenie plamy krosty i twarz wygląda makabrycznie pomyślałam że chyba są jakieś pianki do golenia kremy żele do alerginczej skóry np dostępne w aptece? co mi polecacie? licze na pomoc z tym Pozdrawiam
Czy to oby na pewno uczulenie? Uczulenie to reakcja immunologiczna organizmu i potrzebny jest tu lekarz alergolog, od biedy pomóc może też dermatolog.
Po goleniu u mężczyzn często pojawia się podrażnienie skóry. Mojemu TŻ pomaga biała seria Nivea oraz kosmetyki z serii AA Men. Ważna też jest odpowiednio dobrana maszynka do golenia. TŻ zadowolony jest z maszynek z funkcją wibracji (używa zdaje się maszynek Gillette i Mach3)
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-06-13 o 09:29
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.