Perfumy Avon. Zapachy Avonu - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-05, 18:22   #4381
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nie skusiłam się na wersję Hawaii, bo wg mnie zbyt ulotne (podobnie jak Maldives, co z tego że czuć białe kwiaty, ocean i słone powietrze skoro zaraz znikają jestem coraz bliżej kupna flakonu Rose Somptueuse, testowane wiele próbek i na mnie pachną syropem z róż, miodu i granatu, ale też świeżo, nie jest to mdlące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam zamówić perfumetkę Rose, ale zrezygnowałam, bo nic ponadto nie chciałam zamawiać, ale jak się trafi okazja, to wypróbuję, skoro są świeże nuty. Bo ulepów nie lubię.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-05, 19:33   #4382
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Miałam zamówić perfumetkę Rose, ale zrezygnowałam, bo nic ponadto nie chciałam zamawiać, ale jak się trafi okazja, to wypróbuję, skoro są świeże nuty. Bo ulepów nie lubię.
Ja czekałam na moje dwie perfumetki Rose Somptueuse miesiąc bo tak zeszły w lipcowym katalogu, właśnie zaraz idę do mojej konsultantki po paczuche z sierpnia. Mam Rose Somptueuse 10 ml x 2 i pachnący cudownie jesiennie (porzeczki i cedr) dyfuzor Folklore Tales, oraz zapas kokosowych płynów do kąpieli (te jeszcze na lato). Muszę staruszka zaangażować, żeby mnie podwiózł, bo nie przejdę z tak ciężką paczką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 11:43   #4383
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Czy miałyście okazję powąchać Imari Eclipse? Ma zadziwiająco wysokie oceny na Fragrantice, recenzji tyle co nic.
Żaden z pozostałych Imari mi się nie podobał, może to jakiś rodzynek inny niż reszta?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 11:01   #4384
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Czy miałyście okazję powąchać Imari Eclipse? Ma zadziwiająco wysokie oceny na Fragrantice, recenzji tyle co nic.
Żaden z pozostałych Imari mi się nie podobał, może to jakiś rodzynek inny niż reszta?
Też zwróciłam na nie uwagę. Na razie opinii jak na lekarstwo ale chyba będę zamawiać z październikowego katalogu zestaw woda + balsam, a z rodzinki Imari podobała mi się wersja Rouge i jakaś z wcześniejszych, których już nie ma w katalogu.

Ja z kolei zwróciłam uwagę na nowość Perceive Cashmere. Wywąchałam już całą stronę zapachową i chyba kupię, bo na Olx są grosze.


Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 10:04   #4385
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Czy Pur Blanca Hope to coś godnego uwagi?
Z kartki wyczułam coś cytrusowego i nic więcej.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 11:44   #4386
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Czy Pur Blanca Hope to coś godnego uwagi?
Z kartki wyczułam coś cytrusowego i nic więcej.
Mam Pur Blanca Hope i cóż, perfumy są bardzo nietrwałe, choć piękne (mimoza + wiciokrzew, do obu mam słabość), jeżeli bardzo zależy Ci na zapachu mimozy to o wiele lepszym wyborem jest woda o jej zapachu z Oriflame - Powdery Mimosa.
W Avonie ostatnie dobre oraz trwałe perfumy to były Wisteria Sublime i Rose Somptueuse.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2023-01-28 o 11:49
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 16:20   #4387
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Mam Pur Blanca Hope i cóż, perfumy są bardzo nietrwałe, choć piękne (mimoza + wiciokrzew, do obu mam słabość), jeżeli bardzo zależy Ci na zapachu mimozy to o wiele lepszym wyborem jest woda o jej zapachu z Oriflame - Powdery Mimosa.
W Avonie ostatnie dobre oraz trwałe perfumy to były Wisteria Sublime i Rose Somptueuse.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, szkoda, że nietrwałe. Ale aż tak bardzo mi nie zależy, bo mam dużą butlę Green Tea Mimosa od Arden, bardziej interesowało mnie to połączenie z nutą wiciokrzewu.
W każdym razie dzięki za informację, bo trudno się czegoś doszukać.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-15, 14:17   #4388
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Ostatnio nie mam zamiłowania do perfum, ale byłam u mojej przyjaciółki i dostałam sporo próbek nowości z Avon na jesień - jeżeli któraś nie ma pomysłu na prezent dla chłopaka czy ojca, nowe Elite Gentleman Quest bardzo polecam. Właśnie testuję, dużo w nich imbiru i kawy, są mocno korzenne ale ja bym chciała, żeby mój tak pachniał. Drugi świetny męski zapach od Avon po męskich TTA The Moment (te zdecydowanie na lato, Elite są cięższymi perfumami). Segno jeszcze są super, oparte na nucie whisky, jednak coraz rzadziej dostępne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 14:22   #4389
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

I najciekawsze jest to, że podoba mi się bardzo mało zapachów dla mężczyzn (większość zdecydowanie na nie), kiedyś lubiłam jeszcze jedną wycofana wodę YR i Vetiver Guerlain i na tym kończy się lista co lubię wyczuć u panów. Avon musiał zatem naprawdę się postarać w tej dziedzinie, żeby coś mi się spodobało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 08:15   #4390
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Zaciekawiłaś mnie tymi nowymi Gentleman. Z tego co napisałaś to moje klimaty. Niestety mój tż woli lżejsze zapachy, ale ja będę chciała go poznać
Do mnie idą 2 wody z rodzinki Imari wersja Elixir i Eclipse.


Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 17:23   #4391
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tymi nowymi Gentleman. Z tego co napisałaś to moje klimaty. Niestety mój tż woli lżejsze zapachy, ale ja będę chciała go poznać
Do mnie idą 2 wody z rodzinki Imari wersja Elixir i Eclipse.


Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
Dzisiaj mam próbkę na ręku, mocno czuć imbir. Pamiętam że mojemu poprzedniemu, sporo lat mlodszemu chłopakowi podarowałam Segno i cudownie na nim pachniały te perfumy. Wiem, że kolejne dziewczyny z którymi się spotykał, chwaliły go za zapach (a to był właśnie prezent ode mnie teraz najbardziej lubię z męskich TTA The Moment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-16, 17:43   #4392
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam próbkę na ręku, mocno czuć imbir. Pamiętam że mojemu poprzedniemu, sporo lat mlodszemu chłopakowi podarowałam Segno i cudownie na nim pachniały te perfumy. Wiem, że kolejne dziewczyny z którymi się spotykał, chwaliły go za zapach (a to był właśnie prezent ode mnie teraz najbardziej lubię z męskich TTA The Moment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam, że w katalogu 9 jest próbka to sobie zamówię. Mój poprzedni facet używał wszystko to co mu kupiłam natomiast obecnemu podoba się zupełnie co innego niż mi🫣 jeszcze mnie strofuje, że używam perfum od których boli go głowa
Sprezentowałam mu Black Suede Secret i o dziwo podoba mu się i używa.

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 13:47   #4393
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Właśnie odkryłam ten wątek, jestem avonomaniaczką od lat i mam mnóstwo zapachów. Jestem konsultantką, więc większość nowości jest u mnie Moje 3 absolutne hity to Luminata, Rare Pearls, Far Away Royale. Klasyczne perfumy jak Incandesence, Far Away, Perceive, LBD równiez muszą być na mojej półce

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Też zwróciłam na nie uwagę. Na razie opinii jak na lekarstwo ale chyba będę zamawiać z październikowego katalogu zestaw woda + balsam, a z rodzinki Imari podobała mi się wersja Rouge i jakaś z wcześniejszych, których już nie ma w katalogu.

Ja z kolei zwróciłam uwagę na nowość Perceive Cashmere. Wywąchałam już całą stronę zapachową i chyba kupię, bo na Olx są grosze.


Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
Z Imari podobał mi się ten pierwszy zapach chyba Elixir, który był dobrych kilka lat temu, potem pamiętam Corset, który okazał się duszący i powodujący ból głowy, następnych już nie kupowałam. Nowość mnie kusi, ale nie chcę ryzykować, poczekam na recenzje.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 16:38   #4394
irkakrvavych
Przyczajenie
 
Avatar irkakrvavych
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 1
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Witam, czy ktoś miał do czynienia z perfumami The Monet Collection Angel Number 606 Nymphéa Lumiére? Dostałam 20% zniżki na te perfumy, ale nie mam okazji ich wypróbować.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Te perfumy: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...miere-edp.html
__________________

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-09-19 o 12:13 Powód: Link
irkakrvavych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-09, 09:07   #4395
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez irkakrvavych Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoś miał do czynienia z perfumami The Monet Collection Nymphéa Lumiére? Dostałam 20% zniżki na te perfumy, ale nie mam okazji ich wypróbować.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Te perfumy: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...miere-edp.html
Tak, ja je miałam, napaliłam się na ich zakup, bo perfumowana kartka w katalogu pachniała bosko. Okazało się, że to taki typowy wodny, niebieski zapach, słabo trwały na mnie. Oddałam praktycznie cały flakon przyjaciółce. Dodam, że czekałam z jego zakupem, bo cena wtedy była dość wysoka i polowałam na promocję.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 06:39   #4396
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Dziewczyny, szukam czegoś niedrogiego, lekkiego, orzeźwiającego, zielonego, wodnego. Uwielbiam Dkny be delicous, Armani Acqua di Gioia oraz Elizabeth Gardeen Gren Tea.
Czy Avon Perceive Dew wpasuje się w mój gust? Czy lepiej pomyśleć o Zara Apple juice?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 08:11   #4397
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam czegoś niedrogiego, lekkiego, orzeźwiającego, zielonego, wodnego. Uwielbiam Dkny be delicous, Armani Acqua di Gioia oraz Elizabeth Gardeen Gren Tea.
Czy Avon Perceive Dew wpasuje się w mój gust? Czy lepiej pomyśleć o Zara Apple juice?
Tak, to jest jak najbardziej zielony i świeży, moja koleżanka, która jest fanką takich zapachów, Dew ma na stale na swojej półce. Zamów najlepiej perfumentkę i będziesz wiedzieć
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-16, 15:56   #4398
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam czegoś niedrogiego, lekkiego, orzeźwiającego, zielonego, wodnego. Uwielbiam Dkny be delicous, Armani Acqua di Gioia oraz Elizabeth Gardeen Gren Tea.
Czy Avon Perceive Dew wpasuje się w mój gust? Czy lepiej pomyśleć o Zara Apple juice?
myslę, że mogą Ci się spodobać
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 18:15   #4399
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Czy któraś z Was testowała już nowość z październikowego katalogu Attraction Awaken?

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-03-20, 10:36   #4400
Smerfka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 18
A mysterious stranger awaits you without obligations

Sexual adventures
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-20 o 11:14 Powód: link
Smerfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-20, 12:33   #4401
Agneshka1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 5
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Little Black Dress to najlepsze perfumy i oto dlaczego.
"Little Black Dress" od Avon to klasyczny i elegancki zapach, który stał się prawdziwym hitem wśród miłośników perfum. Ten zapach doskonale nadaje się dla kobiet, które cenią sobie wyrafinowanie i styl.

Nuty głowy perfum zawierają kwiat ilang-ilang, irysa i cytrusy, które nadają zapachowi świeżości i lekkości. Serce kompozycji otwiera się nutami bzu, jaśminu i fiołka, dodając mu kobiecości i delikatności. Baza zapachu składa się z nut tonki, wetywerii i drzewa sandałowego, tworząc głęboki i zmysłowy ślad.

"Little Black Dress" doskonale nadaje się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje, dodając stylizacji wyrafinowania i subtelności. Jego trwałość i intensywność sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują wyjątkowego i zapadającego w pamięć zapachu.

Warto również zauważyć, że perfumy są w przystępnej cenie, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla szerokiego kręgu konsumentów. Avon "Little Black Dress" to idealny wybór dla tych, którzy cenią jakość, styl i ekonomiczność.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-20 o 12:38 Powód: link reklamowy
Agneshka1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 13:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.