Wpadki na egzaminie na prawko:) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 20:57   #271
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

A kiedy Ty masz egzamin? I tak w ogóle- uczyłaś się jeździć w Lambo?
__________________
zonk!

Edytowane przez Motylek Truskawkowy
Czas edycji: 2014-11-26 o 20:58
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 07:44   #272
Ariene
Raczkowanie
 
Avatar Ariene
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 255
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Poszło PW. coby już bardziej wątku nie brudzić
Ariene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:59   #273
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

oO kolejna osoba z Lambo
Jazdy u mnie głównie z szefem
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 08:48   #274
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Ostatnio jeden z instruktorow opowiadal mi ze mial kiedys kursantke ktora za 1 razem na łuku zapomniala skrecic( nie wiem jak mozna o tym zapomniec ale ok ), za 2 razem byla juz tak szczesliwa ze pamietala o skrecie ze zapomniala sie zatrzymac , za 3 razem wjechala na gorke, stanela, zaciagnela reczny, no i chce ruszyc, dusi go dusi, i zapomniala ze aby ruszyc trzeba opuscic hamulec reczny.
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 14:04   #275
Harley Q
Raczkowanie
 
Avatar Harley Q
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Ja na pierwszym egzaminie połamałam tyczkę na łuku na trzy części
Harley Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 14:37   #276
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez Harley Q Pokaż wiadomość
Ja na pierwszym egzaminie połamałam tyczkę na łuku na trzy części
Ja ze stresu, zamiast zająć własne stanowisko z łukiem, wjechałam na czyjeś i zamierzałam jechać za osobą jadącą przede mną
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 18:08   #277
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja ze stresu, zamiast zająć własne stanowisko z łukiem, wjechałam na czyjeś i zamierzałam jechać za osobą jadącą przede mną
made my day
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 10:18   #278
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Pamiętam jeszcze ciekawszą akcje. Jadę sobie spokojnie główną i pieszy mi na jezdnie wyskoczył... Ostro zahamowałam aż egzaminatorowi długopis z ręki wypadł...
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 18:18   #279
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja ze stresu, zamiast zająć własne stanowisko z łukiem, wjechałam na czyjeś i zamierzałam jechać za osobą jadącą przede mną

Hahahaaaa Padłam
Ja niedługo znów zaczynam swoja przygodę (przerwałam po 3cim niezdanym na 3lata ) więc pewnie sama niedługo będę regularnie się udzielać w tym wątku.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 08:54   #280
goodme
Raczkowanie
 
Avatar goodme
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 59
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Na egzaminie uslyszalam swoje imie, nazwiska juz nie i wsiadlam komus: ) + mialam zapalenie spojowek i pomylilam numerki,czyli wlasciwie samochody.
goodme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:02   #281
wizazfor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

u mnie wpadką z dzisiejszego egzaminu była popsuta skrzynia biegow. wyjechalam z wordu i dwa skrzyzowania dalej chcialam wrzucic 3 i totalna lipa ! zaczynam wolac spanikowana do egzaminatora i on, ze rzeczywiscie jest popsuta. zadzwonil do jakiegos goscia, ktory przywiozl mi inne auto i moglam kontynuowac egzamin
wizazfor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 22:30   #282
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez wizazfor Pokaż wiadomość
u mnie wpadką z dzisiejszego egzaminu była popsuta skrzynia biegow. wyjechalam z wordu i dwa skrzyzowania dalej chcialam wrzucic 3 i totalna lipa ! zaczynam wolac spanikowana do egzaminatora i on, ze rzeczywiscie jest popsuta. zadzwonil do jakiegos goscia, ktory przywiozl mi inne auto i moglam kontynuowac egzamin
Haha to nie wpadka, ale dobre Egzamin zdany?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:41   #283
wizazfor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Haha to nie wpadka, ale dobre Egzamin zdany?
na szczescie tak no mysle, ze to byla wpadka ale tym razem WORDU :P
wizazfor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:47   #284
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez wizazfor Pokaż wiadomość
na szczescie tak no mysle, ze to byla wpadka ale tym razem WORDU :P
Haha dokładnie
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 13:45   #285
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Ojeju, świetny wątek, przeczytałam wszystko i tak się uśmiałam...
Piszcie, piszcie, bo chcę więcej
Ja dopiero niedługo będę miała teoretyczny, ale już się stresuje przed praktyką muszę zacząć się już pocieszać, żeby podejść do tego bardziej na luzie, ale pewnie i tak coś odwalę

Lepiej wmawiać sobie, że jak nie zdam to świat się nie zawali czy, że muszę zdać, pokazać na co mnie stać i się nie dać itd?
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 16:45   #286
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Ojeju, świetny wątek, przeczytałam wszystko i tak się uśmiałam...
Piszcie, piszcie, bo chcę więcej
Ja dopiero niedługo będę miała teoretyczny, ale już się stresuje przed praktyką muszę zacząć się już pocieszać, żeby podejść do tego bardziej na luzie, ale pewnie i tak coś odwalę

Lepiej wmawiać sobie, że jak nie zdam to świat się nie zawali czy, że muszę zdać, pokazać na co mnie stać i się nie dać itd?
Świat się nie zawali, to tylko egzamin, możesz zdawac do woli
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 16:53   #287
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
ja na egzaminie miałam zawrócić przy bramie. Jak już cofnełam, ustawiłam sie ładnie to pytam sie egzaminatora to w którą strone mam teraz jechać? a on mi odp że zawracać można tylko w jedną. Myślałam że sie ze wstydu spale mówie że to przez ten stres
Zrobilam tak dwa razy na jazdach u pierwszego instruktora zapytałam w która stronę, a u drugiego przy wyjeździe z parkowania spytałam "wyjeżdżamy normalnie, czy nie?" - chodziło mi o zawracanie, miał bezcenna minę
wpadek miałam pełno, na ostatniej jeździe wjechałam dwa razy na czerwonym (zaćmienie mózgu),
na jazdach łapanie instruktora za kolano przy wrzucaniu trójki i piątki to norma (na szczęście luzacki typ),
kilka razy przegapiłm znaki, więc w ramach kary prawie kazał mi je myć,
wysiadanir z auta i spacer przez pół ulicy ("tam nie było znaku") to już norma, ale i tak największym wstydem jest mylenie lewej i prawej...
pokazuję kiedyś kierunkowskazy, stoję przodem do maski i mówię "prawe działają", instruktor na to "prawe?", ja uparcie, że tak - nie pomyślałam, że przecież stojąc z przodu moja prawa to lewa auta, miał ubaw po pachy z mojego uporu
ogólnie całe moje jazdy to wpadki, ale aż wstyd opowiadać
Na początku jazd, kiedy jeszcze nie dawałam rady ogarnąć wszystkiego na raz, stoję pod górkę, samochód lekko się stacza (nie umiałam jeszcze ruszać z recznego) brakło mi nóg do pedałów i mówię do instruktora "przytrzymaj mi hamulec, a ja ruszę", wspólnymi siłami się udało
cofanie z 6 i mój komentarz pod nosem "co ja mam w głowie... ", na co instruktor "no też się czasem zastanawiam"
Hamowanie do miejsca - idealne, tylko zapomniałam najwazniejszego - sprzegła
Ruszanie bez odpalonego silnika i zastanawianie się czemu nie jedzie
__________________
Aparatka od 6/05/2016

Edytowane przez agatka36
Czas edycji: 2015-10-02 o 17:18
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 19:21   #288
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Świat się nie zawali, to tylko egzamin, możesz zdawac do woli
Tylko skąd tę kasę wziąć ale faktycznie, masz rację, przy takim myśleniu chyba się bede mniej stresować, mimo że i tak będę


Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
na jazdach łapanie instruktora za kolano przy wrzucaniu trójki i piątki to norma (na szczęście luzacki typ),
Haha, ja na razie tylko dotykam jego kolana, jeszcze go nie złapałam ale mój instruktor też taki na luzie, młody i straszny żartowniś, więc już się boje co będzie jak tam odwale



Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Na początku jazd, kiedy jeszcze nie dawałam rady ogarnąć wszystkiego na raz, stoję pod górkę, samochód lekko się stacza (nie umiałam jeszcze ruszać z recznego) brakło mi nóg do pedałów i mówię do instruktora "przytrzymaj mi hamulec, a ja ruszę", wspólnymi siłami się udało
Nie próbowałam tego, ale musiało sie fajnie ruszać
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 06:25   #289
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Tylko skąd tę kasę wziąć ale faktycznie, masz rację, przy takim myśleniu chyba się bede mniej stresować, mimo że i tak będę
Nas niestety jeszcze gonią nowe zasady,.ale spokojnie damy radę

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Haha, ja na razie tylko dotykam jego kolana, jeszcze go nie złapałam ale mój instruktor też taki na luzie, młody i straszny żartowniś, więc już się boje co będzie jak tam odwale


Nie próbowałam tego, ale musiało sie fajnie ruszać
Mój śmiał się, że takie dotykanie może być przyjemne ^^ a pozniej nauczył się zabierać kolano niestety po zmianie instr znowu trafiłam na kolano współczuję swojemu przyszłemu egzaminatorowi
A w temacie wspolpracy- długo miałam problem z koordynacją w aucie połączoną z patrzeniem na znaki i pilnowaniem prędkości, wymyslilam na to sposób "ja pilnuję znaków, a Ty mi pilnuj prędkości, jak coś to hamuj" - po dwoch awaryjnych hamowaniach z jego strony i mojej głowie prawie na przedniej szybie nauczyłam się powoli jeździć
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 15:54   #290
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nas niestety jeszcze gonią nowe zasady,.ale spokojnie damy radę
Jasne, że damy radę, nie wolno mysleć inaczej!


Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
współczuję swojemu przyszłemu egzaminatorowi
Haha, pewnie jeszcze się ucieszy


Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
A w temacie wspolpracy- długo miałam problem z koordynacją w aucie połączoną z patrzeniem na znaki i pilnowaniem prędkości, wymyslilam na to sposób "ja pilnuję znaków, a Ty mi pilnuj prędkości, jak coś to hamuj" - po dwoch awaryjnych hamowaniach z jego strony i mojej głowie prawie na przedniej szybie nauczyłam się powoli jeździć
Mój po prostu mi mówi, że mam zwolnić i jakoś mi się to samo w głowie zapisało, że w terenie zabudowanym 50 i koniec ale jednej dziewczynie dał nieźle po hamulcach jak chciała bez zatrzymania przed równorzędne przejechać (aż uderzyłam głową o jej siedzenie ) no i zapamiętała następnym razem, więc może coś jest w tym awaryjnym hamowaniu
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 17:48   #291
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Jasne, że damy radę, nie wolno mysleć inaczej!




Haha, pewnie jeszcze się ucieszy




Mój po prostu mi mówi, że mam zwolnić i jakoś mi się to samo w głowie zapisało, że w terenie zabudowanym 50 i koniec ale jednej dziewczynie dał nieźle po hamulcach jak chciała bez zatrzymania przed równorzędne przejechać (aż uderzyłam głową o jej siedzenie ) no i zapamiętała następnym razem, więc może coś jest w tym awaryjnym hamowaniu
Z 20 miałam problem - nie lubię poniżej 30 jezdzić
Jestem takim typem człowieka, że jak powie mi się spokojnie "o tutaj zrobiłaś błąd, ale nic się nie stało, zaraz poprawimy", to nie zapamiętam, trzeba albo dobitnie powiedzieć, albo zrobić coś takiego, że zapamiętam sytuację, np właśnie gwałtowne hamowanie - instruktorzy zawsze się dziwili, kiedy zwracałam im uwagę, że są zbyt mili

Z wpadek przypomina mi się jeszcze mój pierwszy raz na placu, wrzuciłam wsteczny bez sprzęgła - cały plac usłyszał jak bieg wchodzi, a instruktor chciał mnie zabić wzrokiem
Raz wciskam gaz do oporu, a auto nic, sprawdzam bieg - no jest, próbuje znowu, a tu ciągle nic... auto nie było odpalone
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 19:53   #292
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Ja nie umiałam okna otworzyć i się ze mnie nabijał Bo były przyciski na drzwiach i trzeba było pociągnąć lekko do góry albo wcisnąć. A ja jak to ja - trochę techniki i się gubię Później na światłach jak stałam to kazał mi otwierać i zamykać (bo stwierdził, że jak zrobię to w czasie jazdy to nie będzie bezpieczny ), ale się zbuntowałam i nic nie robiłam, bo jeszcze by się znowu okazało, że nie umiem
I jak później było mi gorąco i otworzyłam okno (już zapomniałam o tym, że się ze mnie śmiał) to mi brawa bił
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 10:28   #293
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Ja nie umiałam okna otworzyć i się ze mnie nabijał Bo były przyciski na drzwiach i trzeba było pociągnąć lekko do góry albo wcisnąć. A ja jak to ja - trochę techniki i się gubię Później na światłach jak stałam to kazał mi otwierać i zamykać (bo stwierdził, że jak zrobię to w czasie jazdy to nie będzie bezpieczny ), ale się zbuntowałam i nic nie robiłam, bo jeszcze by się znowu okazało, że nie umiem
I jak później było mi gorąco i otworzyłam okno (już zapomniałam o tym, że się ze mnie śmiał) to mi brawa bił
Piątka też nie umiałam, w najwiekszy upał wsiadlam do auta, ustawiam lusterka, roztapiam się, ale nie umiem otworzyć, patrzę na magiczne przyciski na drzwiach, ale nie ruszam na szczescie instruktor przybiegł z pomocą później w domu sprawdzilam w necie jak się otwiera i okazalo sie, że dobrze, że nie ruszalam nic, bo te ktorymi chcialam otworzyc służyły do zablokowania drzwi
Pozniej nauczylam sie otwierac - chcialam lekko, otwarlo się na maksa, udawalam, że tak miało być
Kolejnego razu na luku chcialam przysunac okno - taak, na pewno zamiast swoje przysunąć, to otwarlam to z prawej strony
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 10:38   #294
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Hahah co do okien to : Jedna Pani (już taka po 40) odwozila mnie do biura. No i ok było mega gorąco instruktor swoje okno otwarte, jej zamknięte. Ten oparl się ramieniem o te otwarte okno, a ta co? Zamiast otworzyć swoje, zamknęła jego i dostał w łokien
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 13:33   #295
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Piątka też nie umiałam, w najwiekszy upał wsiadlam do auta, ustawiam lusterka, roztapiam się, ale nie umiem otworzyć, patrzę na magiczne przyciski na drzwiach, ale nie ruszam na szczescie instruktor przybiegł z pomocą później w domu sprawdzilam w necie jak się otwiera i okazalo sie, że dobrze, że nie ruszalam nic, bo te ktorymi chcialam otworzyc służyły do zablokowania drzwi
Pozniej nauczylam sie otwierac - chcialam lekko, otwarlo się na maksa, udawalam, że tak miało być
Kolejnego razu na luku chcialam przysunac okno - taak, na pewno zamiast swoje przysunąć, to otwarlam to z prawej strony
Haha, a juz myslałam, że tylko ja tak mam okna to ciężka sprawa



Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Hahah co do okien to : Jedna Pani (już taka po 40) odwozila mnie do biura. No i ok było mega gorąco instruktor swoje okno otwarte, jej zamknięte. Ten oparl się ramieniem o te otwarte okno, a ta co? Zamiast otworzyć swoje, zamknęła jego i dostał w łokien
dobrze, że nie zamknęła mu za bardzo, bo by było nieciekawie
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 11:41   #296
kattbienias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 49
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Moja przyjaciółka na egzaminie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, by ich przepuścić. Nagle poczuła szarpnięcie. Ktoś im w 4 litery wjechał. Okazało się, że pijany kierowca ;p
Moje wpadki to tylko niezatrzymanie się na stopie oraz przekroczenie prędkości:/ Na kursie było tego dużo więcej.
kattbienias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 11:59   #297
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez kattbienias Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka na egzaminie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, by ich przepuścić. Nagle poczuła szarpnięcie. Ktoś im w 4 litery wjechał. Okazało się, że pijany kierowca ;p
Moje wpadki to tylko niezatrzymanie się na stopie oraz przekroczenie prędkości:/ Na kursie było tego dużo więcej.
U mnie pare dni temu chłopak walnal w eLke na przejściu. Instruktor w szpitalu bo poleciał do przodu
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 15:01   #298
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez kattbienias Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka na egzaminie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, by ich przepuścić. Nagle poczuła szarpnięcie. Ktoś im w 4 litery wjechał. Okazało się, że pijany kierowca ;p
Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
U mnie pare dni temu chłopak walnal w eLke na przejściu. Instruktor w szpitalu bo poleciał do przodu
Auć, nie za fajne te wpadki Zdecydowanie wolę takie, z których można się pośmiać
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 17:24   #299
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Świetny wątek! Dołączam i ja! Mój pierwszy egzamin stres niemożliwy... No i zrobił swoje... Na początku nie umiałam znaleźć dowodu, później miałam sprawdzić płyn chłodniczy no i egzaminator otworzył, ja miałam tylko podnieść, co okazało się nie być takie proste, po wielu próbach w końcu się udało! już później sam mi to podtrzymał bo jakbym miała kolejne 5min spędzić... Przygotowanie do jazdy i łuk perfekcyjnie, bez problemu wzniesienie. Wyjazd na miasto: "Proszę skręcić w lewo" no to migacz i sie ustawiam, "ale jeśliby pani mogła no to w to drugie lewo" z przyzwyczajenia skręciłam w prawo (wszyscy zawsze w prawo jadą) no dobra ustawiła się wszystko ładnie pięknie zaliczone wszystkie zadania wracam do WORD no i rondo, musiałam się zatrzymać była spora górka, ale i tak uznałam że dam rade z nożnego, mogę jechać no i zgasło, druga próba trzecia... już w myślach no nie ma szans oblałam i to na saym końcu... patrze się zamiast jedynki 2 zmianiam na 1 no i próbuje ruszać Z ZACIĄGNIĘTYM RĘCZNYM potem mi już powiedział że mi pomoże ruszyć no i zaparkowałam koniec egzamminu. Egzaminator naprawdę był spokojny, miły, pomocny, meeega przystojny i chciałabym żeby egzaminował mnie i tym razem bo widać było, że nie obleje za byle co wytłumaczył mi moje błędy i powiedział, że niestety negatywny, mimo że dobrze mi szło ale nie może mi podpisać dokumentu bo miałabym taką sytuacje po egzaminie i bym nie ruszyła, no ale stres był przeogromny (dużo większy niż przed maturą i przed publicznymi wystąpieniami) nigdy takich głupot na jazdach ani poza nimi nie zrobiłam
Życzę wszystkim takich egzaminatorów, gratulacje dla tych co zdali i trzymam kciuki za tych co jeszcze próbują
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 10:22   #300
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

odświeżam wątek
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-27 02:07:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.