co sądzicie o bonprix - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 08:20   #61
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: co sądzicie o bonprix

Tu nie chodzi o to czy sie komuś podobają tylko jakiej są jakości! Każdy ma swój gust! A to nie są rzeczy dla mnie tylko dl mamy i ciotki!
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 08:35   #62
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: co sądzicie o bonprix

Jeżeli chodzi o mnie i moje zakupy w bonprix, były one w 90% nieudane, niestety , nie tego oczekiwałam za tę cenę. Jedyny plus to taki, że można zwrócić coś co nie pasuje, na własny koszt.
Jednak są osoby, które kupują z katalogu i są zadowolone, więc chyba zależy to od ciuszka i wg mnie nie należy sugerować się tak bardzo opiniami innych, zawsze można spróbować, może akurat Tobie przypasuje i będziesz bardzo zadowolona.
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 08:40   #63
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: co sądzicie o bonprix

wiem o tym dobrze, ale wiesz warto zapytać co inni myślą! Ja i tak zamowię sobie te rzeczy! Najwyżej będe niezadowolona, ale spróbować warto !dzieki
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 08:48   #64
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez patula
wiem o tym dobrze, ale wiesz warto zapytać co inni myślą! Ja i tak zamowię sobie te rzeczy! Najwyżej będe niezadowolona, ale spróbować warto !dzieki
Jak będziesz niezadowolona to zwrócisz, a oni prześlą Ci pieniążki na konto lub pocztą zależy jak zanaczysz. Wiesz co jeszcze doradzę Ci jedną rzecz, sprawdź sobie na stronie bonprixa, czy to co chcesz zamówić jest jeszcze dostępne, wiem z własnego doświadczenia, że jak im czegoś zabraknie to czas oczekiwania jest nawet do 2 miesięcy . Mam nadzieję, że Twoje zakupy będą udane i będziesz zadwolona . Pozdrawiam .
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:25   #65
Greese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: co sądzicie o bonprix

Witaj ponownie!
Jeżeli chodzi o te rzeczy, które teraz pokazałaś to muszę Ci powiedzieć, że akurat sama chciałam zamówić ten sweterek, wydaje mi się, że może być bardzo ok!!!Tymbardziej, że jeszcze nigdy nie zawiodłam się na nich jeżeli chodzi o swetry, jedynie mógł być za duży. Co do tego kompletu to wygląda fajnie ale nie jestem pewna jeżeli chodzi o materiał, wydaje mi się, że jest on lejący i trzeba mieć na prawdę fajną figurę żeby coś takiego ubrać. Kiedyś zamówiłam podobny ale ze względu na moje krągłości źle w tym wyglądałam.
Ale myslę, że warto zamówić nawet po to abyś sama mogła przekonać się czy ta firma Ci odpowiada.
Ja wyznaję taka zasadę, że zamawiam więcej rzeczy, a najwyżej później odsyłam to co mi nie odpowiada, ponieważ w taki sposób oszczędzam na kosztach wysyłki gdybym akurat znowu chciała zamówić za jakiś czas z tego samego katalogu.
Pozdrowionka.
Greese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:27   #66
Greese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: co sądzicie o bonprix

Miałam na myśli sukienkę, a wyszedł komplet
Greese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 14:15   #67
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: co sądzicie o bonprix

Nio ta sukienka ma być dla mojej mamy. Sama chiała zebym jej ją zamówiła! Ona kosztuje tylko 40 zl
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 15:08   #68
Greese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: co sądzicie o bonprix

No to akurat będziesz miała okazję, aby wyrobić sobie zdanie na temat Bonprix. A myslę, że dla mamy powinna być ok.
Greese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 19:23   #69
marta87tychy
Raczkowanie
 
Avatar marta87tychy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tychy
Wiadomości: 93
GG do marta87tychy
Dot.: Re: co sądzicie o bonprix

powiem szczerze ze nie polecam bon prixu są inne sklepy wysyłkowe jesli juz cos musze kupić w taki sposób bo niesty dosc mało rzeczy jest na mnie w nrmalnych sklepach to wybieram quelle albo neckermana jesli chodzi o bon prix to maja najgorsze jakościowo ciuszki z tych firm które podałam po zamówieniu kilku niestey nie byłam z nich zadowolona okazały sie albo bawełniane albo innego kolorku niz na zdjeciach. tak jak juz ktos mówił trzeba uwazać na rozmiary w bonprixie wszystkie rozmiary sa zawyzone przynajmniej ja na takie trafiałam. zdazały sie tez rzeczy niezbyt estetycznie wykonczone moze idzie to w parze z cena bo w bon... jest najtaniej ja osobiscie polecam neckermana ale tam juz drogo i do pewnych rozmiarków tylko ale ciuszki maja ładne.
__________________
marta87tychy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 08:42   #70
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: Re: co sądzicie o bonprix

Wczoraj dostałam paczkę z zamówionymi ciuchami! Po pierwsze z # rzeczy dostałam tylko 2! Po drugie te 2 rzeczy są zaduże! Po trzecie doliczyli mi jakieś koszty i to wyszło 25 zl !! Pierwszy i ostatni raz zamawiałam ciuchy w sprzedaży wysyłkowej!!
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 16:08   #71
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Re: co sądzicie o bonprix

ja tak samo..pierwszy i ostatni raz zamawialam cokolwiek wysylkowo!!!!!!!!
zamowilam m.in. tą bluzeczke http://www.bonprix.pl/fotki/link/ima...033x18_600.jpg ,rozmiar M (czyli taki jaki nosze zwykle,nawet czasem mniejsze L) a wyglada jak jakaś XL!!!!!!! wisi pod pachami i w ogole zal gadac...nawet XS bylaby za duza prawde mowiac :/
druga bluzka z rekawkami rowniez jakas szeroka,wisi pod pachami i wszedzie!!! rowniez M a wyglada jak XL............material jest prawie taki jakim wyciera sie podloge... :|
trzecia rzecz..klapki..są niewymiarowe...jakkkolwie k nie naloze te klapki to jeden palec ucieka z boku..Poza tym w przodu są takie że mozna wyryć sobie nosa idac w nich po chodniku..
owszem rzeczy wygladaja suuper na obrazkach..ale jak sie je juz zobaczy na zywo...sa bardzo zle i niewymiarowo uszyte,material bardzo kiepski.Za tą cene mozna kupic bluzeczki w Housie ,Diverse albo Deep o wiele wiele lepszej jakosci...
Ehh zaluje ze zamawialam cokolwiek z tego..nikomu nie polecam Bon Prixu...
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 19:55   #72
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Re: co sądzicie o bonprix

Ja kiedys często zamawiałam z Bon Prixu, czasami przychodziły super ciuszki, a czasami nie bardzo i odsyłałam, zawsze kase zwracają.
Trzeba cztac z jakiego jest materiału, to pomoze chociaż w jakimś stopniu uniknąc gafy.
Ostatnio nie zamawiam z katalogów wysyłkowych, wolę jednak poszukac w sklepie lub uszyc.
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 20:50   #73
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: Re: co sądzicie o bonprix

Masz rację! Lepiej w sklepie! jest taka sama cena a wiesz co kupujesz! Mozesz dotknac itd!
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:41   #74
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: co sądzicie o bonprix

Moim zdaniem jeśli ktoś się zastanawia nad zamówieniem czegos z bon prixu to niech lepiej pojdzie do sklepu :/ Kiedyś zamówiłam sobie ładnei wygladający golfik a w rzeczywistosci wygladal jak piżama , innym razem przyszła mi zupełnie inna koszulka której nawet w katalogu nie było! , a jeszcze innym razem sweterek ktory wygladał jak worek na ziemniaki :\ nie polecam :\
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 18:04   #75
kiciusua
Raczkowanie
 
Avatar kiciusua
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: bon prix i inne??????

Kupowałam i radzę ci, żebyś tego nie robiła. Po paru praniach rzeczy nadają się do wycierania podlogi
kiciusua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 20:44   #76
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: bon prix i inne??????

Moja mama zamawia duzo ubran z Bon Prix i jest zadowolona, wcale sie nie niszcza szybciej niz inne ubrania. Tyle tylko, ze spora czesc jest bawelniana i nie mozna ich "maltretowac" jak tych z tkanin sztucznych. Z katalogow wysylkowych odradzam Neckermanna, bo ubrania stamtad faktycznie sa szmatlawe i wcale nie tansze od zwyklych sklepowych.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 06:34   #77
doril4
Raczkowanie
 
Avatar doril4
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 262
Dot.: bon prix i inne??????

Ja kupowałam i powiem ci ze to co widzisz na ich stronce to odpowienio przygotowany chwyt marketingowy! W rzeczywistości ubrania odbiegaja od tych na stronie .Odcień czasami zupełnie inny , kolory i jakosciowo tez nie najlepiej i rozmiarówka .....ja osobiście nosze 32/34(xs) i zamawiałam z niemieckiej stronki sukienke w rozm.32 a w rzeczywistości okazało się prawia36 ale moze ja akurat trafiłam na taki towar!
acha i bardzo długo czekałam na zamówienie ok 1 miesiąca (dopiero po mojej interwencji telefonicznej cos sie ruszyło)
ale moze akurat tobie sie uda cos znależć!!!
powodzenia
doril4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:50   #78
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: bon prix i inne??????

Ja jeszcze nic nie zamowilam i zamiaru nie mam,ale moja ciocia zamaiala juz z bon prixu u quelle i jest zadowolona.Ciuchy sie dobrze nosi kolory tez sa fajne.Wiec jest ok.Ale ja tam wole isc do sklepu cos kupic obejrzec z kazdej strony dotknac a jak zamawiasz z katalogu to nie masz takiej mozliwosci.
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:57   #79
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: bon prix i inne??????

A ja mam pytanie . Wiecie może, czy można zamówić i gdzie katalog Quelle?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 15:58   #80
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: co sądzicie o bonprix

kiedyś znajoma mojej mamy zamówiła swojej wnuczce jakieś tam spodnie jeansowe. przysłali jej całkiem inne spodnie niż zamawiała i na dodatek brudne.

ja osobiście nie korzystam z żadnych katalogów typu Bon Prix itp. czy też z różnych aukcji - Allegro, eBay. Wolę iść do sklepu i przymierzyć. Rozmiar rozmiarowi nierówny.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:24   #81
mmmartha
Rozeznanie
 
Avatar mmmartha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 831
Dot.: co sądzicie o bonprix

Hej ja czesto zamawiałam z BOnPrixu na początku byłam bardzo zadowolona bo trafiałam w swoje rozmiary ale później przysyłali mi bardzo duze rozmiary i wiele ciuszków ładnie wygladało w internecie a na realu były zupełnie inne kolory i dziwnie leżały. Wiec ja teraz wolę sobie przymieżyć, zobaczyć czy wszystko dobrze leży.
mmmartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:55   #82
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: co sądzicie o bonprix

Stanowczo odradzam. 2 razy skorzystałam z usług tej firmy i (niestety) o 2 za duzo. <sama sie sobie dziwie, czemu po pierwszym rozczarowaniu zdecydowalam sie na to znowu...:P> Zamowilam polarowy koc, ktory tak naprawde wcale polarowy nie byl, a po pierwszym praniu wygladal raczej jak wykonany z papieru toaletowego..., a pol roku pozniej sukienke, na ktora czekalam o 2 tygodnie za dlugo, a gdy w koncu "upragniona" paczka zostala mi dostarczona okazalo sie, ze to nie ta sukienka, ktora zamowilam. Nie zgadzal sie kroj, kolor, material - jedynie rozmiar byl ok. Jestem jednak osoba na tyle stanowcza, ze odeslalam im sukienka na ich koszt oczywiscie, zwrot pieniedzy otrzymalam w tempie ekspresowym(!) i otrzymalam niezwykle poruszajace przeprosiny i zapewnienie o wysokiej jakosci produktow firmy BonPrix. Poprosilam takze o nie wysylanie mi zadnego kolejnego katalogu, jednak nie zostalam wysluchana
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:55   #83
happy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 77
GG do happy
Smile Dot.: co sądzicie o bonprix

podobnie jak Greese zamawiam ciuszki z bonprixa już dobre kilka lat [ze 4 chyba] i szczerze mówiąc to 75% zatrzymałam bo były naprawdę dobre jakościowo i stosunkowo niedrogie
owszem, czasem nie trafiałam z rozmiarem, albo oni z jakością, ale po odesłaniu max w ciągu 10 dni kaska ląduje na koncie, a generalnie zamówienie realizują w terminie 10-21 dni
polecam !
happy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 11:29   #84
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: bon prix i inne??????

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie . Wiecie może, czy można zamówić i gdzie katalog Quelle?
Hej Layla, moja mama zamówiła z ich stronki internetowej. Zamówiła chyba 3 katalogi (dwa z ubraniami damskimi i jeden z bielizną), przyszedł tylko jeden i to po miesiącu jak nie więcej...
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 12:27   #85
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: bon prix i inne??????

uwazam, ze ciuszki z bon prix sa kiepskiej jakosci i wygladaja ladnie tylko na fotach. Fakt jest, ze nigdy ich nie zamawialam tylko moje kolezanki i z tego co wiem zawsze byly nie zadowolone
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:35   #86
201802102314
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 32
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja zamawiam zarówno z bon prix jak i z Quelle i nie mam zastrzeżeń, oprócz tego, że rozmiary wychodzą za duże (w obu katalogach), tzn rozmiar 36 wychodzi jak 38 itd.
Jasne że czasem coś wygląda trochę gorzej niż na obrazku, ale jak mi coś nie odpowiadało to zawsze odsyłałam i tak do 3 tygodni miałam przelew na koncie.
Denerwuje mnie jedynie że koszty przesyłki są takie wysokie, bo czasami jak mam ochotę zamówić jedną rzecz, a okazuje się że nie pasuje, to tracę jakieś 20 zł.
201802102314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:42   #87
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja zamawiałam z Bon Prix Neckermanna i Quelle, rzeczy mają podbne często takie same. Niektóre ciuszki fajne ale dużo nie w moim stylu i ceny za niektóre zwykłe ciuszki np. proste bluzeczki są za wysokie, takie same mogę kupić o połowę taniej w zwykłym sklepie. Mają dobre jeansy, szczególnie firmy Explorer, buty, przynajmniej niektóre jakieś takie już niemodne, jakby z lat 90. ale czasem trafi się perełka. Co do jakości to różnie, nie jest jakaś zła ale super też nie jest. Jednym słowem wolę kupować w sklepach coś co mi się naprawdę podoba.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:52   #88
agatha
Rozeznanie
 
Avatar agatha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pl/N
Wiadomości: 541
Dot.: co sądzicie o bonprix

mam mieszane odczucia kiedyś kupiłam w bonprixie 2 bluzki i były bezadziejne zarówno jeśli chodzi o jakośc materiału jak i o samo szycie, przed tegorocznymi wakacjami zamówiłam tankini(w normalnych sklepach nie było ciekawych więc znowu padło na bonprix) i ono jest super. tak sobie teraz myślę że więcej stamtąd zamawiała nie będę, chyba że pojawi się taki problem jak z tankini
__________________

agatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:03   #89
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: co sądzicie o bonprix

wczoraj zrobilam kolejne zakupy w Bon Prixie (na kwote 250zł) i czekam z niecierpliwością na ciuchy.
zamiawiam najczęsciej bluzki, teraz skusilam sie tez na sweterki. nigdy nie mialam problemu z rozmiarem 36/38 jest idealne mam już 3 bluzki z BP, najnowszą kupilam niedawno. ze wszystkich jestem zadowolona. jakosc niezla, niektore bluzki mam juz 2-3 lata nawet, wiadomo,kolorki troszke sprane, ale nie zrobila sie szmata
moja mama ma niestety pecha, bo co nie zamowi, to sie okazuje ooooogromne i musi odsylac..
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 18:41   #90
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
wczoraj zrobilam kolejne zakupy w Bon Prixie (na kwote 250zł) i czekam z niecierpliwością na ciuchy.
zamiawiam najczęsciej bluzki, teraz skusilam sie tez na sweterki. nigdy nie mialam problemu z rozmiarem 36/38 jest idealne mam już 3 bluzki z BP, najnowszą kupilam niedawno. ze wszystkich jestem zadowolona. jakosc niezla, niektore bluzki mam juz 2-3 lata nawet, wiadomo,kolorki troszke sprane, ale nie zrobila sie szmata
moja mama ma niestety pecha, bo co nie zamowi, to sie okazuje ooooogromne i musi odsylac..
dzisiaj przyszla do mnie paczka z ciuchami, nie bylo jednego sweterka, ale mają dosłać juz na swoj koszt.
jestem zadwolona z ciuchow, jakos jak zwykle super niestety bielizniana bluzeczka jest króciutka i nie wiem, czy bede w niej chodzic.. ale mam kilka dni zeby sie zastanowic i ewentualnie odesłać..
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-09 14:13:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.