Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem - Strona 287 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 12:53   #8581
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

witam was wszystkie,
mam problem z brzuszyskiem, wszystko sie w nim odklada! jem czy nie jem, roznica zadna! z przodu widac opone a z boku pilke plazowa. ostatnio ktos stwierdzil, ze jestem w ciazy( nie jestem) jak mam sie za to wziac? silnej woli mi brak, ale chce, musze? moze z czyjas pomoca mi sie uda?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 21:49   #8582
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez misty82 Pokaż wiadomość
Mam tak samo...najgorzej jest z dołem brzuszkau góry moga mi sie i lekko żebra odznaczac a na dole wisi mi "flaczek" wałeczek wcale nie taki małya no i boczki o 2 tyg cwicze,ale wiekszosc cw to na górne miesnie brzuchapodobno aerobik pomaga??? próbowałyście??

wlasnie co robic w takim przypadku???? moj brzuch wyglada jak male "b"..... plaski na gorze a wystaje - albo lepiej powiem - wylewa sie na dole (ponizej pepka) co robic ??? jakie cwiczenia stosowac???

narazie robie pol godziny hula hop i serie 100 ''brzuszkow'' tzn lezenie na podlodze, rece pod pupe, nogi wyprostowane uniesione w gore (90 st do tulowia) i zaczynam unosic biodra do gory - niewielka wysokosc - wtedy bardziej czuje te miesnie o ktore mi chodzi.......Ale co jeszcze moglabym robic??? moze macie jakies sposoby???!!!
__________________
Kobieta jest jak pogoda..... z pięknego słonecznego dnia może
zmienić się w tornado.....
tak nagle....
bez wytłumaczenia.....

Damianuś 03.08.09
Ilonka 22.08.12

moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 10:41   #8583
Martyśka:*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: sprzed komputera
Wiadomości: 7
GG do Martyśka:*
ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

hej dziewczyny. przeglądając to forum zauważyłam,że wiele z was odniosło sukces jeśli chodzi o brzuch. ja też chcę mieć płaski brzuszek! dzisiaj spojrzałam w lustro i się przestraszyłam. jak ja mogłam doprowadzić do takiego stanu? :OO muszę coś z tym zrobić do wakacji. w załączniku foto mojego brzucha. pomóżcie mi wymyślić dietę i ćwiczenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1516.JPG (42,6 KB, 122 załadowań)
__________________
Martynka jestem Serdecznie witam
Martyśka:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 12:44   #8584
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

1. DIETA- to podstawa. Regularne posiłki. Dużo warzyw, ryb, potraw, woady niegazowanej jak najmniej przetworzonej żywności typu zupki chińskie, słodyczy, nadmiaru owoców itp. Więcej gotowanych na parze lub lekko grillowanych, pieczonych potraw, mniej smażonych. Szczegóły wyczytasz wchodząc na forum Dietetyka (to skarbnica wiedzy). Najważniejsza zasada to chyba nie ustalanie diety cud tylko zmiana sposobu żywienia. W innym wypadku nagle ograniczając ilość posiłków dość drastycznie stracisz na początku kilogramy, by później z nawiązką je odebrać. Nie polecam.

2. Ćwiczenia. Mogą być wykonywane w domu z rozgrzewką przed, czyli ćwiczeniami rozciągającymi (stretching). Poszukaj na forum jest dużo wątków a szóstce Weidera lub 8ABS (polecam). Jeśli możesz zagospodarować sobie trochę czasu dobrym rozwiązaniem będzie siłownia. trener dobierze odpowiedni program do twoich wymiarów, wieku, oczekiwań i możliwości. Przede wszystkim ćwicz regularnie od krótszych ćwiczeń, stopniowo wydłużając czas trwania. Basen, rower, dużo spacerów, bieganie przyspieszą przemianę materii i pozwolą ukształtować sylwetkę.

3. Motywacja. Dobrze jeśli ma się kompana w walce z niedoskonałościami sylwetki, ale także pomocne jest przeglądanie zdjęć motywujących i pamiętanie, że efekty nie przychodzą po 2 tyg. Myślę, że do lata spokojnie zrzucisz zbędne kg przy odpowiednim sposobie odżywiania i regularnych ćwiczeniach. Możesz też znaleźć główną przyczynę tłuszczyku na Twoim brzuchu i zacznij od jej eliminacji, stopniowo wprowadzając zmiany.

4. Peeling z kawy pomocny, ale nie kupuj póki co żadnych kremów, balsamów będą zbyteczne.
nadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 12:49   #8585
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Dołączam się. Mi jednak cały czas brak motywacji i zaczynam dużo jeść. Przez pierwsze dni jest dobrze, lecz po tygodniu nie wytrzymuje. Jak teamu zaradzić?
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 12:59   #8586
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Cytat:
Napisane przez NiejakaBeznadziejna Pokaż wiadomość
Dołączam się. Mi jednak cały czas brak motywacji i zaczynam dużo jeść. Przez pierwsze dni jest dobrze, lecz po tygodniu nie wytrzymuje. Jak teamu zaradzić?
Może po prostu nie ustalaj bardzo sztywno, że dziś zjesz tyle i tyle. Wtedy łatwiej szybko rzucić mocne postanowienia. Ułóż sobie swój plan żywieniowy (np 4 posiłki dziennie, co kilka godzin), możesz też zacząć jadać na mniejszych talerzach. Wizualizacja pomaga i będziesz mniej nakładać jedzenie. Możesz między posiłkami, jak czujesz głód przegryzać marchewkę lub jabłko z wodą.

Dziewczyny jeżeli wasze pytania dotyczą diety i sposobów odżywiania kierujcie posty na Dietetykę, by nie zaśmiecać forum. Jeżeli chodzi Wam o ćwiczenia to w prawym górnym rogu jest mała wyszukiwarka wpiszcie "ćwiczenia na brzuch" i znajdziecie mnóstwo wątków. Możecie także dołączyć się do wątków np. schudnąć 9 kg do lat lub Czemu nie możemy zdopingować się do ćwiczeń itp.

Ustalcie sobie, jakie efekty w jakim czasie chcecie uzyskać np. 2kg w dół co miesiąc, albo poprawa kondycji i zwiększony metabolizm. Oceńcie swój czas, domowy sprzęt do ćwiczeń i wyobraźcie sobie, że latem będziecie mogły założyć kusą sukienkę
nadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:18   #8587
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Ostatnio tak próbowałam sobie robić taki plan żywieniowy, który niestety skutkował tylko na kilka dni, bo potem już miałam zachcianki na niezdrowe i bardzo kaloryczne jedzonko.
Jednbak spróbuje Cie posłuchać i już jutro sobie zrobie od nowa taki plan i zobaczymy jak mi pójdzie
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 14:21   #8588
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

wyszukiwarka
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:52   #8589
Martyśka:*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: sprzed komputera
Wiadomości: 7
GG do Martyśka:*
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

no wlasnie jak to jest z ta szostka weidera? bo slyszalam ze to wyrabia miesnie a nie spala tluszcz i juz sama teraz nie wiem co robic. a moze mi ktos dac link to 8abs? jakie to cwiczenia? jestem zalamana, musze cos zrobic z tym brzuchem
__________________
Martynka jestem Serdecznie witam
Martyśka:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:29   #8590
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Cytat:
Napisane przez Martyśka:* Pokaż wiadomość
no wlasnie jak to jest z ta szostka weidera? bo slyszalam ze to wyrabia miesnie a nie spala tluszcz i juz sama teraz nie wiem co robic. a moze mi ktos dac link to 8abs? jakie to cwiczenia? jestem zalamana, musze cos zrobic z tym brzuchem


Dokładnie, 6 weidera ma za zadanie uwidocznić mięśnie,ale nie przyczynia się do spalenia tłuszczu (lub robi to w nikłym stopniu)

Najlepsze efekty daje połączenie ćwiczeń siłowych (koniecznie na całe ciało,a nie tylko wybrane partie) z aerobami ,polecam HIIT.

Najlepiej jednego dnia robić trening siłowy,a drugiego aeroby.

I nalezy też pamiętać o odpowiednich posiłkach po i przed treningami

Przeglądnij forum,znajdziesz wszystkie potrzebne informacje,gotowe zestawy ćwiczeń itd.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:39   #8591
Martyśka:*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: sprzed komputera
Wiadomości: 7
GG do Martyśka:*
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

no wlasnie przegladam, na diete mam juz pomysl ale nie wiem jakie cwiczenia i jak czesto moze mi ktos pomoc??
__________________
Martynka jestem Serdecznie witam
Martyśka:* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 15:45   #8592
asiav01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 169
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Może aerobiczna szóstka weidera. Sama to ćwiczyłam, dosyć ciężkie, ale widać efekty. Jak nie macie motywacji obejrzyjcie sobie jakieś pokazy mody na you tube Victoria' Secret. Takie laski ze szok! To mnie zmobilizowało to przejścia na dietę.
asiav01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:57   #8593
Martyśka:*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: sprzed komputera
Wiadomości: 7
GG do Martyśka:*
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

no ale ta szostka jest na miesnie,a ja chce najpierw spalic tluszcz
__________________
Martynka jestem Serdecznie witam
Martyśka:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 16:31   #8594
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Na dietetyce masz link do 10 Przykazań żywieniowych

a na spalenie tłuszczu - trening siłowy na całe ciało + aeroby/interwały

wszystko znajdziesz na forum


NiejakaBeznadziejna próbowałaś jesc wg 10 PŻ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:25   #8595
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
NiejakaBeznadziejna próbowałaś jesc wg 10 PŻ?
Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia co to jest to 10 PŻ. Mogłabyś mi to przyblizyć bardziej?
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:50   #8596
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Hm, sa watki o cwiczeniach, diecie itd. Sie nie dziwie, ze ciezko wytrwac przy lepszym odzywianiu, jak poczytanie forum jest zbyt ciezkim zadaniem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:47   #8597
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Cytat:
Napisane przez NiejakaBeznadziejna Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia co to jest to 10 PŻ. Mogłabyś mi to przyblizyć bardziej?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:12   #8598
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Aaa to jednak wiem, tylko nie domyśliłam się po skrócie.
Troche wczesniej jadłam według tych zasad, ale niektóre są takie hmm wyszukane, a ja chodze do szkoły i musze jeśc w miare takie normalne rzeczy.
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 16:53   #8599
luna1987
Przyczajenie
 
Avatar luna1987
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Witam zaczęłam ćwiczyć jakieś 2 tygodnie temu...tylko, że bez efektów. Co prawda mam juz twarde mięśnie ale nic nie ubyło . Ćwiczę 10 minut na twisterze i 30 minut ćwiczeń typu brzuszki, skręty, podnoszenia nóg itp. Potem przez cały dzień czuję te mięśnie.
Czytałam, że powinno się ćwiczyć co 2 dni...a dzisiaj przeczytałam, że codziennie.
To w końcu jak to jest?? pozdrawiam
luna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 19:09   #8600
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Cytat:
Napisane przez NiejakaBeznadziejna Pokaż wiadomość
Aaa to jednak wiem, tylko nie domyśliłam się po skrócie.
Troche wczesniej jadłam według tych zasad, ale niektóre są takie hmm wyszukane, a ja chodze do szkoły i musze jeśc w miare takie normalne rzeczy.
A konkretnie które z nich są, Twoim zdaniem, wyszukane czy nienormalne??
Pytam poważnie, bo to tak podstawowe zalecenia, że już chyba prościej się nie da odżywiać. Może coś źle zrozumiałaś po prostu?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:47   #8601
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Nie, że nienormalne. Sama nie wiem.
Ja za bardzo nie orientuje się w tych białkach, węglowodanach itp., nie wiem gdzie się znajdują. Czytałam to wszystko, ale nie może mi wejść do głowy kompletnie.
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:50   #8602
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Cytat:
Napisane przez NiejakaBeznadziejna Pokaż wiadomość
Nie, że nienormalne. Sama nie wiem.
Ja za bardzo nie orientuje się w tych białkach, węglowodanach itp., nie wiem gdzie się znajdują. Czytałam to wszystko, ale nie może mi wejść do głowy kompletnie.
Mam takie same wymiary jak Ty , tzn wzrost i waga. 49kg...marzenie . Poprzeglądaj tabele co i ile ma składników mineralnych, pełno tego w Sieci, zaraz czegoś poszukam.

Edit : O, np. tu masz fajnie opisane alfabetycznie co i ile czego ma :

http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/a-g.htm


Przygarniecie mnie, co? Walczę z brzuchem i nogami, brzuszek już coraz mniejszy i -1kg na wadze .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 20:06   #8603
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: ratunku ! pomocy ! mój brzuch !

Na większości produktów jest podana wartość odżywcza, tzn. ilość białka, węglowodanów i tłuszczów. W przypadku różnych rzeczy na wagę zagląda się do tabel najwyżej, ale to nie apteka, nie chodzi o to, żeby zbadać, czy więcej białka jest w selerze czy w cebuli Bardzo szybko nauczysz się podstaw, tj. oceny "na oko", co ile czego zawiera.

Uproszczona zasada komponowania posiłku "na oko" jest taka:
1) porcja białka czyli minimum 20 g - tyle jest mniej więcej w 100-110 g chudego mięsa, puszce tuńczyka w sosie własnym, 110 g chudego twarogu, 3 jajach kurzych itp.;
2) porcja warzyw - najczęściej objętość 1 szklanki, w przypadku sałaty zielonej trochę więcej, chyba że ją ugnieciesz w tej wirtualnej szklance
3) porcja zdrowych tłuszczów - oliwa z oliwek, oleje z różnych orzechów i pestek dyni, orzechy włoskie lub laskowe, tłuste ryby morskie (łosoś, śledź, makrela) - trochę w każdym posiłku w zależności od innych składników, tj. jak masz pieczonego kurczaka, to trudno dodać łososia, ale wtedy możesz np. polać warzywa 2 łyżkami jakiegoś dobrego oleju albo dorzucić małą garść orzechów.

No i każdy posiłek to 1 + 2 +3. Możesz sobie rano przygotować jedzenie na cały dzień, w szkole są przerwy, więc akurat można co 3 godziny zjeść mały posiłek
Midi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 09:46   #8604
anitka90
Przyczajenie
 
Avatar anitka90
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dziewczynki, pomóżcie mi zrzucić trochę tłuszvzyku z brzucha.

Jestem tu nowa i mam prośbę o szybką pomoc. Przez zimę zrobiły mi się fałdki na brzuchu Muszę je szybko zmniejszyć, bo dostałam zaproszenie na super wyjazd za tydzień, połączony z wypadami na plażę. Proszę, doradźcie mi co mam ćwiczyć przez ten tydzień, aby stracić parę centymetrów. Gdybyście podały mi tytuły jakiś ćwiczeń na płytce, to pewnie bym je sobie załatwiła.
anitka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:48   #8605
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dziewczynki, pomóżcie mi zrzucić trochę tłuszvzyku z brzucha.

Cytat:
Napisane przez anitka90 Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa i mam prośbę o szybką pomoc. Przez zimę zrobiły mi się fałdki na brzuchu Muszę je szybko zmniejszyć, bo dostałam zaproszenie na super wyjazd za tydzień, połączony z wypadami na plażę. Proszę, doradźcie mi co mam ćwiczyć przez ten tydzień, aby stracić parę centymetrów. Gdybyście podały mi tytuły jakiś ćwiczeń na płytce, to pewnie bym je sobie załatwiła.
W tydzień raczej nie zda się zdziałać cudów Przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach efekty pojawiają się po około dwóch tygodniach.

A wszelkiego rodzaju "cudowne" sposoby,raczej tylko powodują szkody

Poczytaj forum ,znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:57   #8606
anitka90
Przyczajenie
 
Avatar anitka90
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczynki, pomóżcie mi zrzucić trochę tłuszvzyku z brzucha.

W tej chwili mi bardzo na tym zależy!!! Może jednak doradzicie mi coś takiego super!!! Postanowiłam poćwiczyć przez weekend.
anitka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 13:31   #8607
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Dziewczynki, pomóżcie mi zrzucić trochę tłuszvzyku z brzucha.

Anitko jesli chcesz pocwiczyc sobie przez weekend to prosze bardzo..dobry pomysl...ale efektow raczej nie zauwazysz po 3-4 dniach...i nie ma nic takiego super co by pomoglo pozbyc sie w 4 dni tluszczyku z roznych czesci ciala...bo gdyby tak bylo to wiele wizazanek nie meczylo by sie z a6w 42 dni zeby cokolwiek bylo widac...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 14:04   #8608
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dziewczynki, pomóżcie mi zrzucić trochę tłuszvzyku z brzucha.

Cytat:
Napisane przez anitka90 Pokaż wiadomość
W tej chwili mi bardzo na tym zależy!!! Może jednak doradzicie mi coś takiego super!!! Postanowiłam poćwiczyć przez weekend.
Interwały i wyeliminuj z diety węglowodany poza zielonymi warzywami, powinien być efekt wizualny na jakiś czas
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.