kolejny problem z serii "kompleks" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 11:38   #1
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580

kolejny problem z serii "kompleks"


w chwili obecenj mam 17 lat...parę lat temu byłam strasznie zakompleksioną osobą, ale to jest chyba normalne ... cały czas mi się wydawalo , ze ten okropny okres w moim życiu już minął, ale niestety kiedy poznałam mojego Tż znów obiawy wróciły, może to nie są tak wyostrzone jak wtedy kiedy miałam te 14, czy 15 lat, ale i tak momentami czuję się okropnie ze swoim ciałem...głównym problemem jest włąśnie mój biust...mam rozmiar "małe B", jak dla mnie stanowczo zbyt małe:-( co prawda mó Tż widział już moje piersi, ale i tak się bardzo krępuję przed nim rozebrac(hmm w sumie to on zawsze mnie rozbiera:-P)...nie wobrażam sobie pokazać się przed nim np przy świetle dziennym, czy też przy włączonej lampie:-/.. mój tż cały czas mi powtarza, żę zupełnie nie rozumie obaw, bo moje piersi są cudowne, ale i tak czuję niepewnie. NIe oczekuję odpowidzi typu"jak kocha to zaakceptuje cie taką jaka jesteś" bo to wiem jak to u was wygląda? też miałyście takie obawy? pozdrawiam
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:58   #2
martaK
Raczkowanie
 
Avatar martaK
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 332
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
w chwili obecenj mam 17 lat...parę lat temu byłam strasznie zakompleksioną osobą, ale to jest chyba normalne ... cały czas mi się wydawalo , ze ten okropny okres w moim życiu już minął, ale niestety kiedy poznałam mojego Tż znów obiawy wróciły, może to nie są tak wyostrzone jak wtedy kiedy miałam te 14, czy 15 lat, ale i tak momentami czuję się okropnie ze swoim ciałem...głównym problemem jest włąśnie mój biust...mam rozmiar "małe B", jak dla mnie stanowczo zbyt małe:-( co prawda mó Tż widział już moje piersi, ale i tak się bardzo krępuję przed nim rozebrac(hmm w sumie to on zawsze mnie rozbiera:-P)...nie wobrażam sobie pokazać się przed nim np przy świetle dziennym, czy też przy włączonej lampie:-/.. mój tż cały czas mi powtarza, żę zupełnie nie rozumie obaw, bo moje piersi są cudowne, ale i tak czuję niepewnie. NIe oczekuję odpowidzi typu"jak kocha to zaakceptuje cie taką jaka jesteś" bo to wiem jak to u was wygląda? też miałyście takie obawy? pozdrawiam
malo znam dziewczyn bez komleksó - taka juz nasza babska natura, ze jak nie mamy problemow to zawsze mozemy je sobie wymyslic. Ja mam kompleksy bo za duze i co... nic z tym nie zrobie pozostaje polubic siebie taka jaka sie jest. Wstyd na pewno przejdzie ci z czasem to normalne ze na poczatku wstydzimy sie rozbierac bo tu mi widac faldki, tam cos innego ale to przechodzi z czasem. Nie mysl o tym jak wygladasz ale jak jest ci milo i ciesz sie z bliskosci z chlopakiem
martaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 12:30   #3
serduszkolbn
Raczkowanie
 
Avatar serduszkolbn
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 74
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

to chyba bedzie odwieczny problem kobiet...ja mam za małe...ja mam za duże to normalne... faceci z kolei tez mają podobny problem...mam za małego, krzywego itd
problem tkwi chyba bardziej w tym, że nie tyle wstydzisz się swoich piersi co nie za bardzo ogólnie akceptujesz swoje ciało. Uwierz mi to minie A jeśli chcesz to nieco przyspieszyć to zadbaj o siebie jak nigdy wczesniej, nie wiem solarium, nowa mega sexi bielizna...ubierz się w nią i stań przed lustrem, pomyśl sobie wtedy o swoim TŻ i spróbuj sobie wyobrazić to jak on w takiej chwili by na Ciebie patrzył, spójrz jego oczami...powyginaj sie troche tak jakby był przy Tobie...uwierz mi...może to głupie co napisałam, ale naprawde działa. Jeśli nie za pierwszym, drugim razem ale z czasem napewno A akceptacja w pełni swojego ciała...to pierwszy krok do tego abyś była w pełni szczęśliwą kobietą, czerpiącą przyjemność z sexu.
ja też bardzo wstydziłam się swoich piersi i ogólnie ciała...byłam troszeczke strasza od Ciebie, gdy najbardziej mi to dokuczało. Ale w tej chwili mój problem zniknął. Zniknął dlatego, że właśnie jak nigdy wcześniej zaczęłam dbać o siebie. Schudłam...a to miało największy wpływ na moją odmiane.
I chodź rozmiar mojego stanika przeskoczył przez to z C na B, to w psychice moje piersi urosły i stwierdziłam, że wcale nie są takie złe . Wreszcie poczułam się sexi...i to tak pełną gębą, całym ciałem...i zrozumiałam, że wcale to nie jest wina rozmiaru stanika tylko tego co siedzi w mojej główce.

Mam nadzieje, że chociaż troszke Ci pomogłam
Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki
serduszkolbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:07   #4
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Eh, dziewczyno, w ogóle się nie przejmuj. Ciesz się, że płaska jak deska zupełnie nie jesteś ;, a z drugiej strony nie masz zbyt dużych piersi. Możesz latem bez stanika chodzić, nie obwisną Ci tak zaraz. No i małe są wygodniejsze .
Twojemu TŻtowi też się NA PEWNO podobają, więc nie rozumiem, skąd kompleksy?!
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:33   #5
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Dziewczyny dobrze prawią
Twój kompleks siedzi tylko w Twojej głowie! Musisz uwierzyć w siebie.
Ja miałam/mam kompleksy ale na co dzień o nich zapominam. Jeśli mam na coś wpływ to staram się to poprawić, jeśli nie mam to zaakceptować.
Zresztą ideały są nudne, może trudno w to uwierzyć ale tak jest.
Poza tym zawsze myślałam, że każdy facet marzy o mega zgrabnej i nieskazitelnie pięknej kobiecie (zresztą media ciągle próbują nam wmówić że jesteśmy wciąż za mało atrakcyjne gdy tylko odbiegamy od schematu) a to nie jest prawdą.
Dla dojrzałego, mądrego człowieka liczy się przede wszystkim człowiek nie woskowa postać.
Jeszcze tak z własnego kuferka doświadczeń...obecnie kiedy przytyłam rozmiar z małego B powiększył się do C (oczywiście nie ma nic za darmo i teraz mam parę centymetrów i kilogramów więcej tu i tam) A mój Tż dalej kocha mnie tak samo i tak samo mu się podobam, nawet utrudnia mi odchudzanie (które i tak było w nieustannej fazie planowania na papierze)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 16:39   #6
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Ja jestem dziwna w tym względzie, bo im mniej mam na sobie - tym ładniejsza i bardziej sexy się czuję W zimowych ciuchach czuję się jak wielki klocek, za to gdy jestem goła jak sexy laseczka i nigdy nie krępowałam się rozebrać przed facetem. A gdbym się jakiemuś np. nie spodobała pewnie pomyślałabym, że to z nim coś jest nie tak, a nie ze mną No bo jak facetowi mogłaby się nie spodobać goła laska???
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 16:43   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez martaK Pokaż wiadomość
malo znam dziewczyn bez komleksó - taka juz nasza babska natura, ze jak nie mamy problemow to zawsze mozemy je sobie wymyslic. Ja mam kompleksy bo za duze i co... nic z tym nie zrobie pozostaje polubic siebie taka jaka sie jest. Wstyd na pewno przejdzie ci z czasem to normalne ze na poczatku wstydzimy sie rozbierac bo tu mi widac faldki, tam cos innego ale to przechodzi z czasem. Nie mysl o tym jak wygladasz ale jak jest ci milo i ciesz sie z bliskosci z chlopakiem
Dokladnie. Bardzo czesto nie uzasadnione mile panie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 17:46   #8
serduszkolbn
Raczkowanie
 
Avatar serduszkolbn
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 74
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja jestem dziwna w tym względzie, bo im mniej mam na sobie - tym ładniejsza i bardziej sexy się czuję W zimowych ciuchach czuję się jak wielki klocek, za to gdy jestem goła jak sexy laseczka i nigdy nie krępowałam się rozebrać przed facetem. A gdbym się jakiemuś np. nie spodobała pewnie pomyślałabym, że to z nim coś jest nie tak, a nie ze mną No bo jak facetowi mogłaby się nie spodobać goła laska???

piękne słowa...a ostatnie zdanie najlepsze
serduszkolbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 18:12   #9
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Kiedys dojrzejesz i do tego zeby bez problemow rozebrac sie przed Tz .
Jesli nie oczekujesz od nas zdan typu jak kocha to zaakceptuje cie taką jaka jesteś" to własciwie czego ? Jak kocha to akceptuje przeciez to jest prawda ;]
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 18:46   #10
serduszkolbn
Raczkowanie
 
Avatar serduszkolbn
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 74
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Kiedys dojrzejesz i do tego zeby bez problemow rozebrac sie przed Tz .
Jesli nie oczekujesz od nas zdan typu jak kocha to zaakceptuje cie taką jaka jesteś" to własciwie czego ? Jak kocha to akceptuje przeciez to jest prawda ;]
tak to prawda... i on ją kocha i akceptuje...inaczej by z nią nie był...
problem tkwi w tym, że to ona nie akceptuje siebie, swojego ciała a danej chwili największy problem dla niej stanowią piersi.
serduszkolbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 20:41   #11
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

wiem, że to nie pomoże bo nagle Twoje piersi się nie zmienią, ale może się zmienić stosunek do nich poprzez...dobranie dobrego stanika.
wiem, że brzmi głupio, ale znam taki przypadek z autopsji.

zacznijmy od tego, że nie ma "małego B". Zmierz się według wskazówek tutaj http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ zobacz że wcale nie masz B (pewnie nagle podskoczysz na D) a z dobrze dopasownym stanikiem łatwiej będzie pokochać niewielkie piersi- staną się ładnie wyeksponowane
aha, i polecam lekturę lobby małobiuściastych
http://www.malobiusciaste.prv.pl/

tak ode mnie- każdy jędrny biust jest piękny! A Twój facet jak się z Tobą wiązał widział mniej więcej czego może się spodziewać i gdyby nie to, że szalenie mu się podobasz wybrałby inną.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 21:29   #12
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Kiedys dojrzejesz i do tego zeby bez problemow rozebrac sie przed Tz .
Jesli nie oczekujesz od nas zdan typu jak kocha to zaakceptuje cie taką jaka jesteś" to własciwie czego ? Jak kocha to akceptuje przeciez to jest prawda ;]
Podpisuje sie pod tym
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:57   #13
Vidaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Kochana! Ty masz DOPIERO 17 lat... Nie obraź się, ale prawdziwa radość z seksu ZWYKLE zaczyna się dużo później. Nie twierdze, że w każdym przypadku, może akurat Ty dojrzałaś do tego wcześniej. Ja dopiero niedawno, a jestem prawie dwukrotnie starsza od Ciebie. Teraz to dopiero jest jaaaaazdaaa!!! Ale do rzeczy. Przychodzi taki moment, że chcesz się rozebrać i czerpać radośc z bliskości i masz gdzieś takie drobiazgi jak ciut za małe piersi (twoim zdaniem). Wiesz już wtedy, że Twój mężczyzna nie patrzy na rozmiary, podnieca go, że to Twoje ciało. Po prostu Twoje. A czy Ty, kiedy się z Nim kochasz, zwracasz uwagę na rozmiar jego przyrodzenia, wzrost albo długość stopy?
Vidaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 08:11   #14
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Ja też mam małe B. Kilka lat temu, jak byłam akurat w Twoim wieku to był jeden z moich większych kompleksów. Patrzyłam na koleżanki i mi skręcało z zazdrości. Teraz w ogóle mi to nie przeszkadza - wydaje mi się, że to z wiekiem przechodzi. Żeby bluzeczki były ładnie upięte a nie wisiały kupuję po prostu mocno wypchane staniki push up i po sprawie. Co do TŻ, on nigdy nie narzekał i nie narzeka. Jak czasem popadam w chandrę i czepiam się wszystkiego to jęczę mu że są za małe. On uparcie powtarza, że są idealne: pulchniutkie, mięciutkie i ładnie mieszczą się w dłoni czyli są akurat. Natomiast co do dużych piersi to on żartuje, że albo by się zgubił albo udusił
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 10:58   #15
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

a co mają powiedzieć dziewczyny z małym A?
male B to żaden problem moim zdaniem, nic tylko sie cieszyć z tego
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 11:13   #16
serduszkolbn
Raczkowanie
 
Avatar serduszkolbn
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 74
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez motylek1303 Pokaż wiadomość
Ja też mam małe B. Kilka lat temu, jak byłam akurat w Twoim wieku to był jeden z moich większych kompleksów. Patrzyłam na koleżanki i mi skręcało z zazdrości. Teraz w ogóle mi to nie przeszkadza - wydaje mi się, że to z wiekiem przechodzi. Żeby bluzeczki były ładnie upięte a nie wisiały kupuję po prostu mocno wypchane staniki push up i po sprawie. Co do TŻ, on nigdy nie narzekał i nie narzeka. Jak czasem popadam w chandrę i czepiam się wszystkiego to jęczę mu że są za małe. On uparcie powtarza, że są idealne: pulchniutkie, mięciutkie i ładnie mieszczą się w dłoni czyli są akurat. Natomiast co do dużych piersi to on żartuje, że albo by się zgubił albo udusił
Mój mówił to samo
serduszkolbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 11:51   #17
blondi88o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

http://www.pudelek.pl/artykul/12542/boska_megan_fox/ ;]
blondi88o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 15:33   #18
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Nie rozumiem ja bym się przejmowała gdybym miała powyżej D ale B to chyba bardzo dobry rozmiar?? Ja mam taki i jestem bardzo zadowolona, jak mam ochote mieć duży to sobie zakładam pusch upa i fajnie wyglada, a moge spokojnie biegać na wfie i latem chodzić bez stanika.
Problem chyba nie leży w biuście a w samoakceptacji. Trzeba lubić siebie, mi to całkiem nieźle wychodzi, a uwierzcie mi, że miałabym powód żeby się wstydzić rozebrać, nawet do krótkich spodenek
A wogóle każdy młody biust jest ładny
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 16:09   #19
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
w chwili obecenj mam 17 lat...parę lat temu byłam strasznie zakompleksioną osobą, ale to jest chyba normalne ... cały czas mi się wydawalo , ze ten okropny okres w moim życiu już minął, ale niestety kiedy poznałam mojego Tż znów obiawy wróciły, może to nie są tak wyostrzone jak wtedy kiedy miałam te 14, czy 15 lat, ale i tak momentami czuję się okropnie ze swoim ciałem...głównym problemem jest włąśnie mój biust...mam rozmiar "małe B", jak dla mnie stanowczo zbyt małe:-( co prawda mó Tż widział już moje piersi, ale i tak się bardzo krępuję przed nim rozebrac(hmm w sumie to on zawsze mnie rozbiera:-P)...nie wobrażam sobie pokazać się przed nim np przy świetle dziennym, czy też przy włączonej lampie:-/.. mój tż cały czas mi powtarza, żę zupełnie nie rozumie obaw, bo moje piersi są cudowne, ale i tak czuję niepewnie. NIe oczekuję odpowidzi typu"jak kocha to zaakceptuje cie taką jaka jesteś" bo to wiem jak to u was wygląda? też miałyście takie obawy? pozdrawiam
oj powiem Ci ze mialam identyczna sytuacje i wiesz jak sie z tym uporalam ? :P kurde, uwierzylam wlasnemu facetowi spojrzalam na moje piersi z innej perspektywy i stwierdzilam ze sa fajne duze nie oznacza ładne, pamietaj :P moga miec ladny ksztalt itp i pamietaj
najlepiej sie piesci co sie w rece miesci !
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 16:14   #20
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Nie rozumiem ja bym się przejmowała gdybym miała powyżej D ale B to chyba bardzo dobry rozmiar?? Ja mam taki i jestem bardzo zadowolona, jak mam ochote mieć duży to sobie zakładam pusch upa i fajnie wyglada, a moge spokojnie biegać na wfie i latem chodzić bez stanika.
Problem chyba nie leży w biuście a w samoakceptacji. Trzeba lubić siebie, mi to całkiem nieźle wychodzi, a uwierzcie mi, że miałabym powód żeby się wstydzić rozebrać, nawet do krótkich spodenek
A wogóle każdy młody biust jest ładny
zalezy jakie D .. jakie B b70 fakt jest malutkie ale b75 jest wieksze od 70 C ( ) a nawet 65 DD :P
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:44   #21
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

najważniejesze jest nie czy "on zaakceptuje" . To Ty musisz pokochać siebie, swoje ciało......jesteś wspaniała taka jaka jesteś i nie ma takiej 2- giej........
pamiętaj,że z jednego kompleksu często wpada sie w inny, a później dziewczyna ,która nie ma powodu by czuć sie nieatrakcyjną, niewartościową jest jak zaszczute zwierzatko ( przepraszam ,za określenie)
trzeba wypiąć piers do przodu, główke podnieść w gorę i swiat zdobywać !!!!!!
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:09   #22
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Auutorka watku ma chyba ogólny problem z akceptacja samej siebie. Moze przystopuji nie bierz sie sprawy seksu, dopóki nie poczujesz sie pewniej.

Inny jej watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277970
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 21:37   #23
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

każdy ma jakieś kompleksy.. do tych, którcyh nie umiemy zwalczyć musimy poprostu się przyzwyczaić
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:54   #24
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
parę lat temu byłam strasznie zakompleksioną osobą, ale to jest chyba normalne ...
Normalne? Raczej nie


Cytat:
jak to u was wygląda? też miałyście takie obawy?
Grunt to pewność siebie. Nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne.

Jeśli sama nie będziesz miała poczucia stuprocentowej samoakceptacji - to nikt Ci jej nie da.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 22:38   #25
zazazyza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 41
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

A mi sie wydaje, ze nie najważniejszy jest rozmiar tylko to czy piersi mają ładny kształt, czy są zadbane i ładnie ubrane, w jakiś ładny staniczek
Dziewczyny, nie dokładajmy sobie problemów i kompleksów. Bo tak naprawdę to od razu widać, że ktoś ma kompleksy. Akceptacja siebie to pierwszy krok do sukcesów, nie tylko w życiu prywatnym. Wiem coś o tym.
Więc plecy prosto, pierś w przód i uśmiech na twarz. I od razu piękniejemy
zazazyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:52   #26
Marta13041991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z kosmoSu.
Wiadomości: 216
Dot.: kolejny problem z serii "kompleks"

Hehe może to będzie głupia ale ja miałam kiedyś kompleksy przez to że mam duże hahah ! Szczegolnie w gim.. o matko to dopiero było. Teraz zaakceptowałam. Mam rozmiar D przy wzroscie 163 i jestem cuda i to troche dziwne heh xD Nie przejmuj się kobieto.:PP Małe jest piękne
Marta13041991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.