Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-12, 17:47   #4591
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to zdaj się na jakąś macówkę, może Cię zaskoczy
przyjemnie zaskoczy oczywiście
Nie, dziękuję!
Już po przejściach z różem mam na razie dosyć doradzających pań
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:00   #4592
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie, dziękuję!
Już po przejściach z różem mam na razie dosyć doradzających pań
aż tak źle dawaj do nas jak będziesz w stolicy, mam tu jedną zaufaną panią Kamilkę, nigdy mnie nie zawiodła i to nie tylko w macowej dziedzinie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:03   #4593
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie, dziękuję!
Już po przejściach z różem mam na razie dosyć doradzających pań
Mnie pani w MAC tak dobrała szminkę, że mimo iż nadal nie jestem fanką formuły, tak używam ze względu na kolor . Warto poprosić o pomoc.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:08   #4594
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
aż tak źle dawaj do nas jak będziesz w stolicy, mam tu jedną zaufaną panią Kamilkę, nigdy mnie nie zawiodła i to nie tylko w macowej dziedzinie
Nie, nie, panie są bardzo miłe i się starają niestety moje pojmowania koloru czy odcienia nijak się ma do tego, co panie mi proponują ale cieni to mam w sumie sporo tylko właśnie chciałabym sobie kupić paletkę ( a najlepiej ze dwie, trzy), jak sporo osób i z nich sobie tworzyć a co jakaś jest wypuszczana to robi mi nadzieję, ale znowu cieplak
Ale dziękuję Gosiu będę pamiętać! to bardzo miłe z Twojej strony!

A może dla córki jakaś mniejsza Too Faced? na sephorze można pooglądać wyglądają fajnie oczywiście to cieplaki

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mnie pani w MAC tak dobrała szminkę, że mimo iż nadal nie jestem fanką formuły, tak używam ze względu na kolor . Warto poprosić o pomoc.
Mnie panie też dobierały róż (choć oczywiście zimnych odcieni jak na lekarstwo), bo wtedy tego poszukiwałam, ale wszystko się ocieplało niestety i nic z tego nie wyszło
Ja nie twierdzę, że źle dobierają po prostu nie to czego ja szukam, ale są oczywiście zawsze miłe i pomocne i tego im nie mogę odmówić i z różem też się bardzo starały, bo bywałam prawie, co drugi dzień żeby testować i w końcu coś nabyć i też to rozumiały.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:38   #4595
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie, dziękuję!
Już po przejściach z różem mam na razie dosyć doradzających pań
Iwonka, bo w Łodzi są kiepskie panie doradzające w MAC. 15 jak się opalę, a Pani doradzala mi 20 " na codzień" bo jest popularna

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mnie pani w MAC tak dobrała szminkę, że mimo iż nadal nie jestem fanką formuły, tak używam ze względu na kolor . Warto poprosić o pomoc.
A bo Panie z Wroclawia i z Arkadii warszawskiej to zawyżają poziom Dobre są Panie z Krakowa, jak się dopytywalam o MAC to polecały Hudę
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:52   #4596
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Iwonka, bo w Łodzi są kiepskie panie doradzające w MAC. 15 jak się opalę, a Pani doradzala mi 20 " na codzień" bo jest popularna

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------


A bo Panie z Wroclawia i z Arkadii warszawskiej to zawyżają poziom Dobre są Panie z Krakowa, jak się dopytywalam o MAC to polecały Hudę
Oj dziękuję za pocieszenie! owszem myślałam, że jako, że jestem starszawa, a przez to konkretna i uparta, to pewnie i męcząca ale jak proszę o odcień blady różowy zimny na poliki, a dostaję ciepły róż dosyć intensywny "bo będzie pasował" to po prostu wskazywałam sama palcem, czym chcę być umalowana. Zresztą mnie zmartwiło w sumie to, że dla pań w każdym różu wyglądałam ładnie, a przecież nie jest to prawdą

Nie byłam w innych niż Łódź to nie mam porównania nawet, ale dobrze wiedzieć

A co do paletek to po prostu chciałabym kupić gotową pasującą do delikatnej w urodzie zimnej zimy nie, żebym ja czy ktoś mi taką tworzył tylko żeby już była zrobiona firmowo
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:08   #4597
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Rozwalilo mnie jak kiedyś powiedziała że golf jest po to żeby zamaskowac różnicę w kolorze skóry na szyi i twarzy. Oczywiście to był taki żart. Ale fakt Allena ma słabość do ciemnych podkładów i bronzu na twarzy.
Dziewczyny jak te kosmetyki z laneige się wam spisują? Chodzi mi mn. o taki mały zewstaw, w którym była maska i balsam do ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to testowałam już wieki temu. Maska nawilżająca do twarzy na noc dziwna, dla mnie robi nic, zdecydowanie wolę np Drink up intensive Origins. Co do maski do ust, dobra, ale tylko doraźnie, stosowana przewlekle pogarsza stan ust, jeśli jej nie zastosujesz to jest turbo przesusz.
Polecam baaaaardzo balsam do ust La Mer - nie do zużycia, czyni cuda, nadaje się też do zadziorków na palcach i jest pyszny :P

A ja tak w innym temacie jeszcze:
Polecacie jakieś sprawdzone olejki, balsamy dla kobiet w ciąży? Przeciwrozstępne oczywiście
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 20:30   #4598
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mnie to też przeraża ile one kładą korektora. Ja co prawda nie mam 20+ tylko 40+ i mam już zmarszczki pod oczami i worki.
Ale i tak wydaje mi się, że takie ilości korektora pod oczami nie służą nikomu Skora pod oczami jest przecież bardzo cienka.
To samo dotyczy nakładania podkładu. Dziewczyny o stosunkowo ładnej cerze pozbawionej większych przebarwień, krost czy trądziku robią sobie szpachle na twarzy
Taki trend teraz na mocno kryjący insta make up Mnie przeraża ilość pudru kładziona pod oczy, bo co do korektora kładę sama dwa. Pierwszy taki color correcting np. coś łososiowego czy blado różowego, a na to jeszcze jeden beżowy. Dokelpuję małym jajeczkiem i delikatnie przypudrowuję. Baking podoczny odpada na bank wyglądałabym na starsza drugie tyle co mam lat


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
https://i.pinimg.com/originals/a5/4d...de2e6b0af0.jpg to nie jest ciepłe? jestem zimną zimą z zielonymi jasnymi oczami i dla mnie to straszny cieplak a zielonych odcieni nie używam niestety powiedzmy, że ta niebieska uszłaby, ale niestety to nie są dla mnie kolory na dzień.
Mam nadzieję, że będą kiedyś paletki dla lubiących zimne odcienie, takie czyste, chłodne kolory

Jakby któraś znała taką paletkę, może być z 4,6 cieniami, ale gotową to pokażcie mi z góry dziękuję! zimny odcień to mam na myśli w pod tonach srebro nie złoto
Faktycznie ciągle trend na ciepłe kolory.
Ta wydaje mi się chłodno neutralna z świątecznej kolekcji S.
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...3?skuId=422212

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oj dziękuję za pocieszenie! owszem myślałam, że jako, że jestem starszawa, a przez to konkretna i uparta, to pewnie i męcząca ale jak proszę o odcień blady różowy zimny na poliki, a dostaję ciepły róż dosyć intensywny "bo będzie pasował" to po prostu wskazywałam sama palcem, czym chcę być umalowana. Zresztą mnie zmartwiło w sumie to, że dla pań w każdym różu wyglądałam ładnie, a przecież nie jest to prawdą

Nie byłam w innych niż Łódź to nie mam porównania nawet, ale dobrze wiedzieć

A co do paletek to po prostu chciałabym kupić gotową pasującą do delikatnej w urodzie zimnej zimy nie, żebym ja czy ktoś mi taką tworzył tylko żeby już była zrobiona firmowo
Myślę że taki Milani Baked Blush Delizioso Pink w cukierkowym kolorze nie dał by rady się ocieplić

W Macu nic z róży mi nie wpadło w oko, chyba wszystkie wysokopółkowe stosika obeszłam i też nic. Coś mi w oko w padło z Neo makeup.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 20:44   #4599
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Ja to testowałam już wieki temu. Maska nawilżająca do twarzy na noc dziwna, dla mnie robi nic, zdecydowanie wolę np Drink up intensive Origins. Co do maski do ust, dobra, ale tylko doraźnie, stosowana przewlekle pogarsza stan ust, jeśli jej nie zastosujesz to jest turbo przesusz.
Polecam baaaaardzo balsam do ust La Mer - nie do zużycia, czyni cuda, nadaje się też do zadziorków na palcach i jest pyszny

A ja tak w innym temacie jeszcze:
Polecacie jakieś sprawdzone olejki, balsamy dla kobiet w ciąży? Przeciwrozstępne oczywiście
No nic kupiłam dzisiaj ten zestaw miniaturek - zobaczymy co to jest .
Kupiłam też nowa szminkę z sephory - matowa. Zapowiada się fajnie i ma świetny kolor 06.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:07   #4600
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Coś mi się kojarzy, że swego czasu, w internetach dużo mówiło się o krem bb erborian. Który jest najlepszy? Z wąkrotką, żeńszeniem, nude?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 00:21   #4601
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Faktycznie ciągle trend na ciepłe kolory.
Ta wydaje mi się chłodno neutralna z świątecznej kolekcji S.
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...3?skuId=422212
Cieplak wszystko ma w pod tonach złote, a te wieczorowe też nie bardzo zresztą chcę bardziej na dzień
Ale dziękuję!


Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Myślę że taki Milani Baked Blush Delizioso Pink w cukierkowym kolorze nie dał by rady się ocieplić
Tego to nie wiem ale fajny odcień czy ja go gdzieś mogę pomacać?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 11:27   #4602
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Proszę mnie oswiecić, czy paletka ciepłych odcieni nie będzie pasować osobie o raczej chłodnej urodzie?
Znalazłam dla młodej śliczną małą paletkę Nataszy Denony ale nawet z nazwy jest ciepła (coś z sunshine w nazwie ma) ale z drugiej strony wygląda na stworzoną dla młodej dziewczyny...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 11:42   #4603
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Proszę mnie oswiecić, czy paletka ciepłych odcieni nie będzie pasować osobie o raczej chłodnej urodzie?
Znalazłam dla młodej śliczną małą paletkę Nataszy Denony ale nawet z nazwy jest ciepła (coś z sunshine w nazwie ma) ale z drugiej strony wygląda na stworzoną dla młodej dziewczyny...

Moim zdaniem jak najbardziej będzie pasować, ja jestem chłodna i tylko muszę uważać z brązami bo niektóre odcienie brązów wyglądają na moich oczach jakbym była chora . Co do tej palety to jest fajny, tańszy zamiennik https://www.miyomakeup.com/pl/oczy/c...ette-miyo-1046 a tutaj filmik porównawczy https://www.youtube.com/watch?v=MghUVfv8alE
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 14:10   #4604
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jak najbardziej będzie pasować, ja jestem chłodna i tylko muszę uważać z brązami bo niektóre odcienie brązów wyglądają na moich oczach jakbym była chora . Co do tej palety to jest fajny, tańszy zamiennik https://www.miyomakeup.com/pl/oczy/c...ette-miyo-1046 a tutaj filmik porównawczy https://www.youtube.com/watch?v=MghUVfv8alE


Ostatecznie nie kupiłam (na razie) paletki, stwierdziłam że bez sensu w ciemno brać skoro młoda i tak ba razie cieni nie używa... Ale że mnie strasznie korciło coś ładnego zakupić to wzielam ten błyszczyk fenty i puder hudowy
To już kolejny puder w kolekcji ale przynajmniej będę miała porównanie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 16:01   #4605
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Malgosiu to czekam na recenzje pudru, bo kusi mnie bardzo, ale do tej pory produkty do twarzy Hudy byly u mnie bardzo widoczne ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 18:57   #4606
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Proszę mnie oswiecić, czy paletka ciepłych odcieni nie będzie pasować osobie o raczej chłodnej urodzie?
Znalazłam dla młodej śliczną małą paletkę Nataszy Denony ale nawet z nazwy jest ciepła (coś z sunshine w nazwie ma) ale z drugiej strony wygląda na stworzoną dla młodej dziewczyny...
Gosiu chyba podstawą jest kolor oczu? Ja jestem zimna i mam jasne zielone oczy i wszelkie ciepłe cienie powodują, że wyglądam jak zapłakany królik lub mocno chora osoba



A ja dziś z okazji zamykania Douglasa i wyprzedaży zakupiłam sobie na -40% pomadkę Guerlain Kiss Kiss 372 nie miałam nigdy z tej firmy pomadek, ale taka wiosenna mi się wydała, że wzięłam teraz tylko czekam na wiosnę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 19:50   #4607
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

nie miam z nimi nic do czynienia, ale po składzie - mogą być fajne, takie odświeżająco - nawilżające
na jakieś mega efekty bym nie liczyła


Antipodes kupiłam ze 2x w TK maxx za 4 dychy (chociaż sama raczej nie używam kremów pod oczy)


mam podobny problem, bo w każdej palecie są jakieś jasne odcienie i błyszczące - a takich nie używam

ostatecznie pogodziłam się z tym faktem i złożyłam sobie paletkę w MAC
jak ją wykończę to ponowię ten eksperyment z cieniami BB bo jednak są lepsze dla mnie
To płatki odpuszczam .
Szkoda, że nie mam nigdzie blisko TK maxx, bo kupiłam ten podoczny Antipodes za ponad 140 zł, wliczając przesyłkę .

Mam sporo pojedynczych cieni MAC i uważam, że samodzielne komponowanie paletek to fajna sprawa. Sama zestawiłam sobie też paletkę 6 cieni Laury Mercier. Oczywiście gotowe zestawy też są fajne, ale zwłaszcza w tych większych jest całkiem sporo cieni (czasem 1/3), których nawet nie tykam.


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Gosiu też mam pojedyncze i nawet mam Diory i YSL te czwórki piątki, ale jednak cała paletka zrobiona przez kogoś innego jest o tyle fajna, że zazwyczaj one są tak dobrane te cienie, że to wszystko ładnie do siebie pasuje co z tego, że ja sama sobie dobiorę, jak chciałabym mieć też ten moment zaskoczenia
Najwidoczniej ciepłolubne makijażystki tylko tworzą paletki

Ale spróbuję jak najszybciej wymacać tę TF zalinkowaną wyżej, bo czuję, że możemy się polubić
Iwonko dość fajnie skomponowana jest paletka Dior z serii Backstage Cool Neutrals.
Może cienie jakością i pigmentacją nie powalają na kolana, ale są przyzwoite i na co dzień dają radę. Zbędny jest jedynie cień w kremie/baza - nałożone na nią cieni zbierają się w załamaniu w tempie błyskawicznym.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Ostatecznie nie kupiłam (na razie) paletki, stwierdziłam że bez sensu w ciemno brać skoro młoda i tak ba razie cieni nie używa... Ale że mnie strasznie korciło coś ładnego zakupić to wzielam ten błyszczyk fenty i puder hudowy
To już kolejny puder w kolekcji ale przynajmniej będę miała porównanie
Jaki odcień pudru Hudy wzięłaś?
Też czekam na recenzję .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 19:53   #4608
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Cieplak wszystko ma w pod tonach złote, a te wieczorowe też nie bardzo zresztą chcę bardziej na dzień
Ale dziękuję!




Tego to nie wiem ale fajny odcień czy ja go gdzieś mogę pomacać?
No to o "zimnego" gotowca ciężko. Patrząc na trendy modowe dużo odcieni żółtego i zieleni w kolekcjach i ciekawa jestem jakie będzie przełożenie na kolorówkę

Oj nie, Milani to w internetach dostępne tylko.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 20:07   #4609
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Iwonko dość fajnie skomponowana jest paletka Dior z serii Backstage Cool Neutrals.
Może cienie jakością i pigmentacją nie powalają na kolana, ale są przyzwoite i na co dzień dają radę. Zbędny jest jedynie cień w kremie/baza - nałożone na nią cieni zbierają się w załamaniu w tempie błyskawicznym.
Dziękuję Olu! zobaczę ją sobie choć akurat mam czwórki Diora i nie bardzo na mnie robią wrażenie chcę jeszcze tę paletkę Too Faced zobaczyć, znasz ją?

Ja też mam cienie pojedyncze, nawet jakieś dwa Laury właśnie dzięki Twoim poleceniom ale te pojedyncze to mi się walają po całej mojej kosmetycznej szufladzie, choć mają swoje duże pudło, a taka paletka to hop i ładnie schowana i można zabrać, jak się jedzie


Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No to o "zimnego" gotowca ciężko. Patrząc na trendy modowe dużo odcieni żółtego i zieleni w kolekcjach i ciekawa jestem jakie będzie przełożenie na kolorówkę
Niestety to wiem może, jak ktoś ma jeszcze brązowe oczy przy zimnej urodzie to prędzej, z moimi jasno zielonymi to jest naprawdę duży wysiłek


Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Oj nie, Milani to w internetach dostępne tylko.
Eeee no to mi pokazujesz, no wiesz! akurat mi się jeszcze spodobał
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 20:17   #4610
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To płatki odpuszczam .
Szkoda, że nie mam nigdzie blisko TK maxx, bo kupiłam ten podoczny Antipodes za ponad 140 zł, wliczając przesyłkę .

Mam sporo pojedynczych cieni MAC i uważam, że samodzielne komponowanie paletek to fajna sprawa. Sama zestawiłam sobie też paletkę 6 cieni Laury Mercier. Oczywiście gotowe zestawy też są fajne, ale zwłaszcza w tych większych jest całkiem sporo cieni (czasem 1/3), których nawet nie tykam.



Iwonko dość fajnie skomponowana jest paletka Dior z serii Backstage Cool Neutrals.
Może cienie jakością i pigmentacją nie powalają na kolana, ale są przyzwoite i na co dzień dają radę. Zbędny jest jedynie cień w kremie/baza - nałożone na nią cieni zbierają się w załamaniu w tempie błyskawicznym.


Jaki odcień pudru Hudy wzięłaś?
Też czekam na recenzję .
Olu, Antipodes w TK Maxx było kiedyś (też wtedy nabyłam kilka produktów), ale nie ma ich na stałe

ja myślę, czy nie nabyć kilku turbopigmentów słynnych w internetach
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 20:19   #4611
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję Olu! zobaczę ją sobie choć akurat mam czwórki Diora i nie bardzo na mnie robią wrażenie chcę jeszcze tę paletkę Too Faced zobaczyć, znasz ją?

Ja też mam cienie pojedyncze, nawet jakieś dwa Laury właśnie dzięki Twoim poleceniom ale te pojedyncze to mi się walają po całej mojej kosmetycznej szufladzie, choć mają swoje duże pudło, a taka paletka to hop i ładnie schowana i można zabrać, jak się jedzie




Niestety to wiem może, jak ktoś ma jeszcze brązowe oczy przy zimnej urodzie to prędzej, z moimi jasno zielonymi to jest naprawdę duży wysiłek




Eeee no to mi pokazujesz, no wiesz! akurat mi się jeszcze spodobał
Paletka Cool Neutrals też raczej nie zrobi na Tobie większego wrażenia, ale wiesz, zestaw kolorystyczny jest całkiem okej .

Cienie z Laury mam w takim domku .

Paletki Too faced nie mam i nie znam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 20:20   #4612
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja tam bym specjalnie nie dobierała cieni do koloru oczu, jak dla mnie nie ma to większego znaczenia, chyba że chcesz przede wszystkim podkreślić swój odcień tęczówki. Jeśli tak, to ponoć do zieleni najlepsze raczej szarości i fiolety oraz - właśnie kontrastowo: cieplaki typu czerwienie czy pomarańcze. Tak doradzają "internety" rozmaite
A jeśli chodzi o zimne cienie do jasnej, chłodnej cery - no to też ciepłe cienie zagrają fajnie, np. rudości wszelakie.
A jesteś pewna, ze zle Ci w ciepłych barwach? Bo jak dla mnie pastelowe, delikatne cienie do bladej cery i jasnozielonych oczu wypadną mdło i mało wyraziście raczej. Choć oczywiście, to kwestia gustu
O, takie mi inspiracje dla Ciebie wyskoczyły, pełno w nich różu, ale i purpury, burgunda, szarości, generalnie mocne kolory i dużo ciepłych:
https://www.google.com/search?q=what...3RHINH0kBdgtM:

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2019-02-13 o 20:24
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 20:26   #4613
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Olu, Antipodes w TK Maxx było kiedyś (też wtedy nabyłam kilka produktów), ale nie ma ich na stałe

ja myślę, czy nie nabyć kilku turbopigmentów słynnych w internetach
To nie wiedziałam, nie bywam tam zbyt często .

O turbopigmentach tylko słyszałam, nawet nie znam dokładnie kolorów, ale będzie miło, jak coś polecisz
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 20:34   #4614
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To nie wiedziałam, nie bywam tam zbyt często .

O turbopigmentach tylko słyszałam, nawet nie znam dokładnie kolorów, ale będzie miło, jak coś polecisz
to zamówiłam jak przyjdą dam znać jak się mają do błysku Hudy czy ABH
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 20:36   #4615
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
to zamówiłam jak przyjdą dam znać jak się mają do błysku Hudy czy ABH
Czekam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 20:49   #4616
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
W Sukcesji w Łodzi Douglas -40% na wszystko. Jednak likwidacja.
Na wszystko?? Jest tam jeszcze cokolwiek?
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 22:22   #4617
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Właśnie , zostało tam coś jeszcze? Interesują mnie tusze do rzęs, perfumy damskie i ewentualnie produkty kąpielowe
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 22:59   #4618
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Paletka Cool Neutrals też raczej nie zrobi na Tobie większego wrażenia, ale wiesz, zestaw kolorystyczny jest całkiem okej .

Cienie z Laury mam w takim domku .

Paletki Too faced nie mam i nie znam
Olu dzięki! ja cienie Laury mam dwa i nie zamierzam na razie kupować nowych także mam je luzem jak i mnóstwo z innych firm hehe

O tej paletce piszę: http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/P...-oczu/P2413013


Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja tam bym specjalnie nie dobierała cieni do koloru oczu, jak dla mnie nie ma to większego znaczenia, chyba że chcesz przede wszystkim podkreślić swój odcień tęczówki. Jeśli tak, to ponoć do zieleni najlepsze raczej szarości i fiolety oraz - właśnie kontrastowo: cieplaki typu czerwienie czy pomarańcze. Tak doradzają "internety" rozmaite
A jeśli chodzi o zimne cienie do jasnej, chłodnej cery - no to też ciepłe cienie zagrają fajnie, np. rudości wszelakie.
A jesteś pewna, ze zle Ci w ciepłych barwach? Bo jak dla mnie pastelowe, delikatne cienie do bladej cery i jasnozielonych oczu wypadną mdło i mało wyraziście raczej. Choć oczywiście, to kwestia gustu
O, takie mi inspiracje dla Ciebie wyskoczyły, pełno w nich różu, ale i purpury, burgunda, szarości, generalnie mocne kolory i dużo ciepłych:
https://www.google.com/search?q=what...3RHINH0kBdgtM:
Dzięki! ale ja nie mam problemów z doborem dla siebie cieni chciałabym móc po prostu kupić stworzoną przez kogoś paletkę w zimnym odcieniu
Niestety cienie wklejone przez Ciebie te zalinkowane to cieplaki i nie moja bajka, takie cienie gaszą moją tęczówkę po prostu, a tego nie lubię.
Każdy lubi coś innego: co z tego, że pewnie mi dobrze w czerwonych pomadkach (mam jedną), jak ja lubię odcienie różowe
Ja mam taki typ urody i równie subtelny i wszelkie cieplaki czy ostre kolory na oku wieczorem też tylko zimne mogę nosić: https://cdn-04.belfasttelegraph.co.u...342/vivien.JPG
nawet zbyt czarna kreska wygląda u mnie za mocno
Ona ma tu pokolorowane usta na pomarańczowo, wątpię by sama nosiła taki odcień, a jeśli tak to ja u siebie takich ust nie lubię i nie nosiłabym, bo pomarańczu nie lubię


Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Na wszystko?? Jest tam jeszcze cokolwiek?
Resztki. Dużo zestawów, pomadek, kredek, troszkę perfum. Zestawy wszystkie -20%, reszta -40%. Ja kupiłam dziś pomadkę, zapakowaną oczywiście.
Smutno wyglądają takie puste półki na kosmetyki.
Za to panie bardzo miłe, doradzające, naprawdę obsługa super!

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Właśnie , zostało tam coś jeszcze? Interesują mnie tusze do rzęs, perfumy damskie i ewentualnie produkty kąpielowe
Pomadek, tuszy, podkładów było nawet sporo. Trzeba mieć na uwadze, że często niestety oryginalne opakowania są pootwierane, ale ogólnie coś tam jeszcze można znaleźć Oczywiście nie wiem czego szukasz: widziałam kolorówki Lancome, Diora, Diego Dalla Palma, Guerlaina, Sisleya, ale nie ze wszystkich firm wszystko jest. Produkty do kąpieli chyba też były na półkach.
Ludzi sporo
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2019-02-13 o 23:01
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 23:02   #4619
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

O matko, sporo ludzi w Douglasie w Sukcesji, aż ciężko to sobie wyobrazić ...Iwonko, zdarza się, że nie ma Bon Bons na wystawce w Sephorach i wtedy trzeba się dopytać, bo te szuflady w szafach chowają w sobie skarby natomiast, jeśli Będziesz miała problem z pomacaniem, to możemy się któregoś dnia umówić i wypożyczę Ci swoją
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132

Edytowane przez aniszonekk
Czas edycji: 2019-02-13 o 23:04
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 23:17   #4620
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu dzięki! ja cienie Laury mam dwa i nie zamierzam na razie kupować nowych także mam je luzem jak i mnóstwo z innych firm hehe

O tej paletce piszę: http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/P...-oczu/P2413013




Dzięki! ale ja nie mam problemów z doborem dla siebie cieni chciałabym móc po prostu kupić stworzoną przez kogoś paletkę w zimnym odcieniu
Niestety cienie wklejone przez Ciebie te zalinkowane to cieplaki i nie moja bajka, takie cienie gaszą moją tęczówkę po prostu, a tego nie lubię.
Każdy lubi coś innego: co z tego, że pewnie mi dobrze w czerwonych pomadkach (mam jedną), jak ja lubię odcienie różowe
Ja mam taki typ urody i równie subtelny i wszelkie cieplaki czy ostre kolory na oku wieczorem też tylko zimne mogę nosić: https://cdn-04.belfasttelegraph.co.u...342/vivien.JPG
nawet zbyt czarna kreska wygląda u mnie za mocno
Ona ma tu pokolorowane usta na pomarańczowo, wątpię by sama nosiła taki odcień, a jeśli tak to ja u siebie takich ust nie lubię i nie nosiłabym, bo pomarańczu nie lubię




Resztki. Dużo zestawów, pomadek, kredek, troszkę perfum. Zestawy wszystkie -20%, reszta -40%. Ja kupiłam dziś pomadkę, zapakowaną oczywiście.
Smutno wyglądają takie puste półki na kosmetyki.
Za to panie bardzo miłe, doradzające, naprawdę obsługa super!

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------



Pomadek, tuszy, podkładów było nawet sporo. Trzeba mieć na uwadze, że często niestety oryginalne opakowania są pootwierane, ale ogólnie coś tam jeszcze można znaleźć Oczywiście nie wiem czego szukasz: widziałam kolorówki Lancome, Diora, Diego Dalla Palma, Guerlaina, Sisleya, ale nie ze wszystkich firm wszystko jest. Produkty do kąpieli chyba też były na półkach.
Ludzi sporo
Dziękuję, podjadę jutro zobaczyć, może jeszcze trafię na coś interesującego
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.