Izotek - cz.II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-06, 18:21   #3181
KAROOOOOO
Raczkowanie
 
Avatar KAROOOOOO
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

Mi dermatolog powiedziała, żeby nie stosować w tym czasie NICZEGO poza kremami nawilżającymi (maseczki pewnie też spoko)
KAROOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:24   #3182
asicax16
Raczkowanie
 
Avatar asicax16
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wójtowa
Wiadomości: 75
GG do asicax16
Dot.: Izotek - cz.II

dzięki za odp. Czyli takich typowo antytrądzikowych nie robić?
__________________
20 listopada 2015 -> aparat góra

5 pazdziernik 2016 -> IZO !!!
asicax16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:35   #3183
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez asicax16 Pokaż wiadomość
dzięki za odp. Czyli takich typowo antytrądzikowych nie robić?
Nie, absolutnie zresztą sama zobaczysz za jakiś czas jaką będziesz mieć suchą skórę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:38   #3184
KAROOOOOO
Raczkowanie
 
Avatar KAROOOOOO
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

Swoją drogą asicax6 przybijam Ci piątkę na dobry start kuracji - ja zaczynam dziś!
KAROOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 18:46   #3185
asicax16
Raczkowanie
 
Avatar asicax16
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wójtowa
Wiadomości: 75
GG do asicax16
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie, absolutnie zresztą sama zobaczysz za jakiś czas jaką będziesz mieć suchą skórę
ok dziękuję

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez KAROOOOOO Pokaż wiadomość
Swoją drogą asicax6 przybijam Ci piątkę na dobry start kuracji - ja zaczynam dziś!
piona! oby poskutkowało! trzymajmy kciuki żeby Izo wyczyścił nasze buzki
__________________
20 listopada 2015 -> aparat góra

5 pazdziernik 2016 -> IZO !!!
asicax16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 20:13   #3186
szukamczyznajde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez asicax16 Pokaż wiadomość
ok dziękuję

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------



piona! oby poskutkowało! trzymajmy kciuki żeby Izo wyczyścił nasze buzki
To ja się dołączam do Was jeśli można.Tabsy biorę od 30 września.
Piąteczka!
szukamczyznajde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 21:12   #3187
MickY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Moim zdaniem należy obserwować swoją cerę i oceniać samemu czy potrzebujesz maseczek. Mnie przy dawkach większych niż 20 mg strasznie bolą plecy a buzia nie jest bardzo przesuszona więc zdarza mi się nałożyć zielona glinke albo inna maseczkę. Każdy znosi kuracje inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MickY jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-07, 08:55   #3188
asicax16
Raczkowanie
 
Avatar asicax16
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wójtowa
Wiadomości: 75
GG do asicax16
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez szukamczyznajde Pokaż wiadomość
To ja się dołączam do Was jeśli można.Tabsy biorę od 30 września.
Piąteczka!
trzymamy kciuki!
__________________
20 listopada 2015 -> aparat góra

5 pazdziernik 2016 -> IZO !!!
asicax16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 18:03   #3189
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

Pytanie do Dziewczyn, które już skończyły kurację: w jakim czasie po odstawieniu leku pojawiła Wam się jakakolwiek pierwsza zmiana?
Dzisiaj zauważyłam krostkę na policzku, co prawda jest niewielka zwłaszcza w stosunku tego co miewałam (jest dosłownie wielkości główki od szpilki), ale już zaczynam świrować, bo jakieś 3 tygodnie temu wzięłam ostatnią tabletkę Aaa i zapewne ma na to wpływ miesiączka, ale nie wiem czy powinnam się bać, że coś wraca czy wyluzować raczej?

asicax6, szukamczyznajde, powodzenia
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 19:32   #3190
szukamczyznajde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
Pytanie do Dziewczyn, które już skończyły kurację: w jakim czasie po odstawieniu leku pojawiła Wam się jakakolwiek pierwsza zmiana?
Dzisiaj zauważyłam krostkę na policzku, co prawda jest niewielka zwłaszcza w stosunku tego co miewałam (jest dosłownie wielkości główki od szpilki), ale już zaczynam świrować, bo jakieś 3 tygodnie temu wzięłam ostatnią tabletkę Aaa i zapewne ma na to wpływ miesiączka, ale nie wiem czy powinnam się bać, że coś wraca czy wyluzować raczej?

asicax6, szukamczyznajde, powodzenia
Dzięki, dzięki ^^
szukamczyznajde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 19:48   #3191
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
Pytanie do Dziewczyn, które już skończyły kurację: w jakim czasie po odstawieniu leku pojawiła Wam się jakakolwiek pierwsza zmiana?
Dzisiaj zauważyłam krostkę na policzku, co prawda jest niewielka zwłaszcza w stosunku tego co miewałam (jest dosłownie wielkości główki od szpilki), ale już zaczynam świrować, bo jakieś 3 tygodnie temu wzięłam ostatnią tabletkę Aaa i zapewne ma na to wpływ miesiączka, ale nie wiem czy powinnam się bać, że coś wraca czy wyluzować raczej?

asicax6, szukamczyznajde, powodzenia
Ja jestem rok po. I idealnie nie jest. Non stop cos mam. To nie jest w takim stopniu jak przed kuracją ale ciagle cos mi sie pojawia...
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 19:43   #3192
Adasdas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Izotek - cz.II

Mam pytanie- czy ktoś brał izotek mając jednocześnie aparat ortodontyczny? Dostałam od dermatologa receptę na izotek, a dwa dni temu założyłam aparat i martwię się, że lek może negatywnie wpłynąć na leczenie ortodontyczne...
Adasdas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 19:53   #3193
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Adasdas Pokaż wiadomość
Mam pytanie- czy ktoś brał izotek mając jednocześnie aparat ortodontyczny? Dostałam od dermatologa receptę na izotek, a dwa dni temu założyłam aparat i martwię się, że lek może negatywnie wpłynąć na leczenie ortodontyczne...
Ja zaczęłam brać Izotek prawie równo z założeniem aparatu i nie widzę absolutnie żadnego wpływu na leczenie Jedyne co mi przychodzi do głowy to wysuszenie ust i zajady po tym leku, co przy częstszym myciu zębów (ja na początku miałam fioła na tym punkcie i myłam baardzo często) i ew. podczas wizyt u orto, kiedy siedzisz z rozdziawioną buzią, może nie być najprzyjemniejsze, ale nic poza tym

Cytrynusia, a jak u Ciebie było z przetłuszczaniem skóry? szybko wróciło? U mnie jeszcze jest ładnie, ale pytanie jak długo...
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 19:55   #3194
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Jakim cudem izotek ma mieć zły wpływ na aparat? Po izoteku zęby się nie będą w szczęce ruszać czy jak...?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 09:16   #3195
KAROOOOOO
Raczkowanie
 
Avatar KAROOOOOO
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

Ahh na początku kuracji izotekiem czas jakby wolniej płynie dziś biorę dopiero 5 tabletkę. Na razie oczywiście nie zauważam nic nadzwyczajnego. Niby wysypało mnie w linii żuchwy tak, że praktycznie zdeformowało mi twarz! ale to pewnie ot tak po prostu i to wcale nie sprawka proszków..
KAROOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 13:46   #3196
Martyna_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
Dot.: Izotek - cz.II

Ja też brałam izotek jak miałam aparat na zębach. Kuracje skończyłam już 2 lata temu, ale, mogę tylko powiedzieć że żadnego wpływu na leczenie ortodontyczne nie zauważyłam. Zęby mam prościutkie, a cere przepiękną
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martyna_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-10, 14:07   #3197
infamous_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
Pytanie do Dziewczyn, które już skończyły kurację: w jakim czasie po odstawieniu leku pojawiła Wam się jakakolwiek pierwsza zmiana?
Dzisiaj zauważyłam krostkę na policzku, co prawda jest niewielka zwłaszcza w stosunku tego co miewałam (jest dosłownie wielkości główki od szpilki), ale już zaczynam świrować, bo jakieś 3 tygodnie temu wzięłam ostatnią tabletkę Aaa i zapewne ma na to wpływ miesiączka, ale nie wiem czy powinnam się bać, że coś wraca czy wyluzować raczej?

asicax6, szukamczyznajde, powodzenia
Mam to samo, zazwyczaj mi coś takiego znika w 1 dzień, jedno było większe i zniknęło w 2 dni. Czas po odstawieniu identyczny. Kilka już takich się pojawiło, ale póki co nie panikuję i jeśli takie coś utrzymało by się do końca życia to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.
infamous_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-11, 11:59   #3198
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Izotek - cz.II

Jakby ktoś się zastanawiał jak bardzo można mieć wysuszone usta od izoteku... A tu i tak nie obgryzałam i regularnie nakładałam balsam, więc nie jest to mój najgorszy stan normalnie nic tylko nakładać matową pomadkę

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-28 o 16:44
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-11, 19:43   #3199
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

A ja mam od jakiegoś czasu taki dość uciążliwy objaw uboczny (tak mi się wydaje, że to od izo), otóż wróciła mi choroba lokomocyjna i to z przytupem... Bardzo źle się czuję, gdy jeżdżę samochodem, strasznie mnie mdli, ze dwa razy zdarzyło mi się wymiotować. Mam też problemy z obrotami np.w trakcie tańca oraz z szybszymi ruchami wymagającymi nagłej zmiany pozycji. Zaczyna mi się kręcić wtedy w głowie i automatycznie robi mi się niedobrze. Czy któraś z Was tak miała? Zaczyna mi to coraz bardziej przeszkadzać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 21:15   #3200
Natalia041
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A ja mam od jakiegoś czasu taki dość uciążliwy objaw uboczny (tak mi się wydaje, że to od izo), otóż wróciła mi choroba lokomocyjna i to z przytupem... Bardzo źle się czuję, gdy jeżdżę samochodem, strasznie mnie mdli, ze dwa razy zdarzyło mi się wymiotować. Mam też problemy z obrotami np.w trakcie tańca oraz z szybszymi ruchami wymagającymi nagłej zmiany pozycji. Zaczyna mi się kręcić wtedy w głowie i automatycznie robi mi się niedobrze. Czy któraś z Was tak miała? Zaczyna mi to coraz bardziej przeszkadzać
Tak, ja tak mam czasem. Może nie chorobę lokomocyjną ale kręci mi się w głowie dość często, nawet jak siedzę, mocniej ruszę głową. Pewnie taki skutek uboczny... :/
Natalia041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 07:38   #3201
Amell94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 33
GG do Amell94 Send a message via Skype™ to Amell94
Dot.: Izotek - cz.II

Hej, dziewczyny, czy złuszczacie skórę na Izoteku? Niby nie można, ale ja biorę dopiero 12 dni, i skóra nie jest porażniona ani nic w tym stylu, a zauważyła pogorszenie wągrów, delikatny peeling chyba nie zaszkodzi?
Amell94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 08:04   #3202
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Amell94 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, czy złuszczacie skórę na Izoteku? Niby nie można, ale ja biorę dopiero 12 dni, i skóra nie jest porażniona ani nic w tym stylu, a zauważyła pogorszenie wągrów, delikatny peeling chyba nie zaszkodzi?
Lepiej sobie daruj, poczekaj jeszcze chwilę i żadne peelingi nie będą Ci potrzebne trochę więcej cierpliwości

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2016-10-12 o 14:39
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 13:34   #3203
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Amell94 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, czy złuszczacie skórę na Izoteku? Niby nie można, ale ja biorę dopiero 12 dni, i skóra nie jest porażniona ani nic w tym stylu, a zauważyła pogorszenie wągrów, delikatny peeling chyba nie zaszkodzi?
Parę razy mi się wydawało, że a, taką mam suchą skórę, to tylko delikatnym peelingiem pod prysznicem przejadę. Cztery dni skóry czerwonej jak pomidor
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 13:46   #3204
Mu_cha
Przyczajenie
 
Avatar Mu_cha
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KAROOOOOO Pokaż wiadomość
Ahh na początku kuracji izotekiem czas jakby wolniej płynie dziś biorę dopiero 5 tabletkę. Na razie oczywiście nie zauważam nic nadzwyczajnego. Niby wysypało mnie w linii żuchwy tak, że praktycznie zdeformowało mi twarz! ale to pewnie ot tak po prostu i to wcale nie sprawka proszków..
Organizm się oczyszcza Ja jestem już przy końcu kuracji i pamiętam, że po tygodniu brania 1 tabletki dziennie widziałam zmiany, akurat na lepsze (prawy policzek), w przeciwieństwie do lewego. Cierpliwości
__________________
Człowiek przestaje płakać, kiedy przestaje wierzyć w szczęście (Coco Chanel)

Rok zapuszczania włosów za mną!
Mu_cha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 20:01   #3205
szukamczyznajde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KAROOOOOO Pokaż wiadomość
Ahh na początku kuracji izotekiem czas jakby wolniej płynie dziś biorę dopiero 5 tabletkę. Na razie oczywiście nie zauważam nic nadzwyczajnego. Niby wysypało mnie w linii żuchwy tak, że praktycznie zdeformowało mi twarz! ale to pewnie ot tak po prostu i to wcale nie sprawka proszków..
Mi dziś mija 13 dzień brania i obecnie mam dość spory wysyp.
szukamczyznajde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 21:42   #3206
exnext
Raczkowanie
 
Avatar exnext
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Izotek - cz.II

Skutki uboczne:
Biorę Izotek od 1,5 miesiąca i ... jest ich coraz mniej (dawka const=40mg/doba). Ostały mi się przesuszające usta (a ta pogoda im nie pomaga), krew puszcza mi się codziennie przy myciu zębów z dziąseł. Złapałam się na tym, że znacznie chętniej ostatnio żuję gumę zamiast szczotkować zęby, a gdy to już robię to jak najkrócej i tylko raz, maksymalnie dwa dziennie.

Włosy:
Wypadały na początku. To była tragedia, gdy w tak krótkim czasie (może tygodnia czy dwóch) straciłam prawie połowę na co byłam przygotowana. Nie chcę dokonywać tu złych osądów, ale w czasie kuracji miałam i mam wielka ochotę na marchewkę - ot taką surową. Wiedziałam, że nie powinnam, ale na prawdę musiałam. Wtedy sypały się najbardziej. Gdy z niej zrezygnowałam wszystko się uspokoiło. Po 10 -14 dniach dostałam swędzącego ataku "łupieżu", na wizycie kontrolnej powiedziałam o tym mojej dermatolog. To nie jest łupież tylko wysuszona skóra głowy.

Oczy:
Od 15 roku życia nosze soczewki, od jakiegoś czasu stosuję krople do oczu, zwykłe nawilżające bez recepty. Dają ulgę i poprawiają ostrość widzenia. Dawniej stosowałam je kilka razy dziennie. Po rozpoczęciu kuracji Izo robię to tylko rano, czasem po wielogodzinnej pracy przy komputerze drugi raz. Samochodem siłą rzeczy jeżdżę zazwyczaj po zmroku i nie widzę jakiegoś zauważalnego pogorszenia vel. kurza ślepota.

Pielęgnacja:
Skóra faktycznie jest cieńsza. Człowiek się łatwo "rumieni", a przy zwykłym sprzątaniu jest sobie w stanie przetrzeć do krwi skórę na kłykciach. Mi się boleśnie nie przesusza. Na jakieś peelingi bym się nie decydowała. Wystarczy prosty żel do mycia twarzy, tonik, mleczko, do tego krem zwłaszcza pod makijaż. Ostatnio zafundowałam sobie taką silikonową łapkę do czyszczenia twarzy - kilka okrężnych ruchów i jestem czerwona, na szczęście bez otarć. Myślę, że można ją stosować, ale nie codziennie. I pewnie nie u każdego.
__________________
A jeżeli właśnie zgłodniałyście...
http://szczyptaslodyczy.bloog.pl
Wybieram grupę Black!
exnext jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 18:35   #3207
KAROOOOOO
Raczkowanie
 
Avatar KAROOOOOO
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

A jak to jest z tym wyciskaniem? Dlaczego właściwie nie można? Mi się zrobiła krosta na brodzie, aż się prosiła żeby ją dosłownie leciutko ścisnąć i po sprawie. Wy zupełnie nic nie dotykałyście / nie dotykacie podczas kuracji?
KAROOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 18:42   #3208
Amell94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 33
GG do Amell94 Send a message via Skype™ to Amell94
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KAROOOOOO Pokaż wiadomość
A jak to jest z tym wyciskaniem? Dlaczego właściwie nie można? Mi się zrobiła krosta na brodzie, aż się prosiła żeby ją dosłownie leciutko ścisnąć i po sprawie. Wy zupełnie nic nie dotykałyście / nie dotykacie podczas kuracji?
ja mam z wyciskaniem problem, ale czytałam, że mogą zostać większe blizny na Izoteku bo skóra jest cieńsza i chyba zmiany goją się wolniej, także wzięłam sobie to do serca jakoś się powstrzymuje, chyba że coś takiego białego co łatwo wyciśnie się opuszkami palców bez wysiłku, bo prędzej czy później trzeba się tego pozbyć, ale jak nie wychodzi to zostawić w spokoju, broń boże nie wyciskać paznokciami
Amell94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 18:45   #3209
KAROOOOOO
Raczkowanie
 
Avatar KAROOOOOO
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

No właśnie też mam takie podejście, tych dużych podskórnych nie ruszam bo nawet nie ma szans, żeby się przebiły ale tym białym nie odpuszczam<wstydzi>
KAROOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:55   #3210
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Ja nie miałam wysypu, więc się nie wypowiem czy wycisnąć czy nie. Przed kuracją izo nie robiłam tego ze względu na przebarwienia, które mi po tym zostawaly.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.