Rossmann cz. XXVII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-10, 12:20   #961
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
napiszę tak-nie kupuj
u mnie się nie sprawdziły kompletnie
U mnie leżą i kurz zbierają.
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 12:29   #962
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ech poszukuje nowego podkładu, HM Bourjois już mi sie nudził, problem z tym że mam co zakryć i mam cerę mieszaną, bardziej ku suchej, dlatego tak myśle czy testowała któraś z Was nowy podkład max factor? i mogłaby sie wypowiedzieć? http://www.rossnet.pl/Produkt/Max-Fa...ml,359096,1650

kusi mnie też podkład matujący loreal https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...oundation.html tylko nie wiem czy nada się do mojej cery, ale opinie ma bardzo dobre, no i potrzebuje podkładu jasnego z żółtymi tonami, a to chyba największy problem może mogłaby któraś pomóc?
nowy True match jest super
testowalam tylko z próbek, kolor n2 jasny beżyk i d3w3 golden beige troszkę za ciemny ale super wygladają na skorze, delikatne
MF nie testowałam, mialam kiedyś ten 5 w 1 MF i był bardzo fajny i color adapt chyba tak się zwie tez fajny, wykonczenie mial pudrowe

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...siv-creme.html
Najlepszy, mam trudne stopy, a ten krem świetnie ja nawilża i zmiękcza, choć mam wrażenie, że ostatnio trochę gorzej działa. Ale nadal dla mnie jest najlepszy.
mój ulubieniec i evree jeszcze lubie
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 12:34   #963
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/Makijaz/Nowy-podkla...-Miracle-Match mam cerę suchą więc delikatne rozświetlenie by jej sie przydało koleżanka moja bardzo zachwala, tylko podobno śmierdzi :P
Hm ja się wyleczyłam z super kryjących podkładów z różnych powodów i raczej mnie nie kusi :P zresztą miałam raz tego 3w1 i był koszmarem.
Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
nowy True match jest super
testowalam tylko z próbek, kolor n2 jasny beżyk i d3w3 golden beige troszkę za ciemny ale super wygladają na skorze, delikatne
MF nie testowałam, mialam kiedyś ten 5 w 1 MF i był bardzo fajny i color adapt chyba tak się zwie tez fajny, wykonczenie mial pudrowe

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------


mój ulubieniec i evree jeszcze lubie
Ja nawet nie używałam starego ale jak już ten się trochę "oswoi" i nabierze opinii kto wie może się skuszę


Jest u Was to serum Wibo z miodem na paznokcie już?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 12:49   #964
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny uwaga bo mam trudne pytanie.

Mam włosy powiedzmy długie, chciałam zrobić sobie lekki skręt z użyciem wałków na rzepy i obawiam się ... czy ja z tych rzepów uwolnie włosy ? bo wiem, że one lubią się mocno przyczepić i już jest trudno je zdjąc.

Planuje kupić te duże wałki co są dostępne w Rossie .. Czy ktoś miał z nimi styczność ?
Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
napiszę tak-nie kupuj
u mnie się nie sprawdziły kompletnie
Ja kiedyś nie mogłam się z nich wyplątać. Małolata byłam, ale trauma pozostała.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 14:17   #965
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Mam prośbę o polecenie mi podkładu


Mam cerę naczynkową,więc potrzebuję dobrego krycia. Jest mieszana. Szukam też czegoś,co nie będzie zapychać porów,mam je porozszerzane bardzo. Góra 40 złotych.
Pomożecie?




Mogłybyście mi przypomnieć,który puder matujący z tym tańszych jest tak zachwalany? Chyba jest spoza szaf.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 15:03   #966
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
oglądałam testy tego podkładu loreal na youtubie i dziewczyny zachwalały ale tylko dlatego że dostały je za free czytałam recenzje osób które je same zakupiły i nie były zadowolone. Ale wiadomo każda cera jest inna.
Mnie natomiast zastanawia z Loreal infallible 24h-matte, zbiera dobie opinie na wizażu, czy któraś miała doczynienia z tym podkładem?
Sprawdz daty tych recenzji. Byly testy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 15:34   #967
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Mam prośbę o polecenie mi podkładu


Mam cerę naczynkową,więc potrzebuję dobrego krycia. Jest mieszana. Szukam też czegoś,co nie będzie zapychać porów,mam je porozszerzane bardzo. Góra 40 złotych.
Pomożecie?




Mogłybyście mi przypomnieć,który puder matujący z tym tańszych jest tak zachwalany? Chyba jest spoza szaf.
Synergen.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 15:40   #968
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Czy u Was też są pustki w szafie Wibo w kolekcji Who owns the crown ? chciałam sobie kupić rozświetlacz .. i pustki. Teraz stwierdziłam, że może zakupie sobie na sklepie internetowym WIBO ale tam oczywiście też 'brak produktu w magazynie' XDDDDDDDDD
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:18   #969
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Rossmann cz. XXVII

U mnie też pusta półka, pewnie będzie w przyszłym tygodniu
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:32   #970
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Czy u Was też są pustki w szafie Wibo w kolekcji Who owns the crown ? chciałam sobie kupić rozświetlacz .. i pustki. Teraz stwierdziłam, że może zakupie sobie na sklepie internetowym WIBO ale tam oczywiście też 'brak produktu w magazynie' XDDDDDDDDD
Mocno cię wzięło, skoro chciałaś bulić za przesyłkę . Aż sobie go wyszukam .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:35   #971
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mocno cię wzięło, skoro chciałaś bulić za przesyłkę . Aż sobie go wyszukam .
W tym przypadku wolę sobie dopłacić za przesyłkę bo w sumie jakbym miała każdego dnia jeździć do miasta obok i 'polować' na dane produkty to autobusy przedrażają mi impreze. Kupie te 5 produktów i raz zapłace za przesyłke. +100% pewności, że nie mam zmacanych sztuk.

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2015-09-10 o 16:36
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 16:39   #972
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Synergen.
Serio jest dobry? Zastanawiam sie nad nim ale nie wiem czy warto :/ Zapycha? Jaki jest przy cerze tłustej trądzikowej?
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:40   #973
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość


Mnie natomiast zastanawia z Loreal infallible 24h-matte, zbiera dobie opinie na wizażu, czy któraś miała doczynienia z tym podkładem?

Mnie nie służy. Bardzo wchodzi mi w pory. Jesli chodzi o matt, to się sprawdza. Ja wolę wersję bez matu, ma niskie noty, ale dla mnie to jeden z lepszych podkładów.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:41   #974
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
W tym przypadku wolę sobie dopłacić za przesyłkę bo w sumie jakbym miała każdego dnia jeździć do miasta obok i 'polować' na dane produkty to autobusy przedrażają mi impreze. Kupie te 5 produktów i raz zapłace za przesyłke. +100% pewności, że nie mam zmacanych sztuk.
Nigdy nie wiadomo .

Cytat:
Napisane przez anu07 Pokaż wiadomość
Serio jest dobry? Zastanawiam sie nad nim ale nie wiem czy warto :/ Zapycha? Jaki jest przy cerze tłustej trądzikowej?
Kiedyś go używałam (w starej i w nowej wersji) i był całkiem w porządku, chociaż nie wiem, czy kupiłabym go teraz. Wolę pudry sypkie, chociaż ideału jeszcze nie znalazłam.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:05   #975
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Mnie nie służy. Bardzo wchodzi mi w pory. Jesli chodzi o matt, to się sprawdza. Ja wolę wersję bez matu, ma niskie noty, ale dla mnie to jeden z lepszych podkładów.
najwyżej zostane przy moim ulubieńcu rimmel lasting finish nude (tubka z białą zakrętką), bo ładnie kryje moje niedoskonałości. Kurcze chciałam spróbować czegoś nowego ale po tylu niewypałach boje sie znowu wyrzucać kase w błoto :/

poległam i ja, zamówiłam L4L na allegro najbadziej sie boje efektów ubocznych
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:24   #976
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Mam prośbę o polecenie mi podkładu


Mam cerę naczynkową,więc potrzebuję dobrego krycia. Jest mieszana. Szukam też czegoś,co nie będzie zapychać porów,mam je porozszerzane bardzo. Góra 40 złotych.
Pomożecie?




Mogłybyście mi przypomnieć,który puder matujący z tym tańszych jest tak zachwalany? Chyba jest spoza szaf.
Ja mam podobną cerę jak Ty i ze swojej strony mogę polecić Astor Perfect Stay- dobrze kryje, trzyma się na twarzy cały dzień, Mi porów nie zapchał. Poza tym nie wysusza skóry, a wręcz daje uczucie nawilżenia
Akurat jest na niego promocja i kosztuje poniżej 40 zł

Możesz zerknąć jeszcze na Rimmel Lasting Finish w szklanej butelce, który ma podobne właściwości jak Astor, ale krycie moim zdaniem odrobinkę mniejsze.

A spoza Rossmanna mogę polecić Ingrid- Verona Mineral Silk&Lift, który daje dobre krycie, jest trwały i Mnie na razie nie zapchał. Mały wybór odcieni, ale warto na nie zerknąć, bo cena ok. 10 zł w Hebe
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:16   #977
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Może ktoś się podzieli nową gazetką?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:25   #978
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Może ktoś się podzieli nową gazetką?
http://www.rossnet.pl/promocje
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:41   #979
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Poszłam z Waszymi radami i kupiłam 2 kremy Fusswohl- ten intensiv i ten z mniejszą ilością mocznika 10%. I jeszcze małe pumeksy. Zobaczymy jakie będą efekty takiej pielęgnacji.
Rossman czyta w moich myślach bo nie miałam zapasu micela Garnier a tu promocja. ;-) Wzięłam w moim rosku 2 ostatnie sztuki i mam spokój na najbliższy czas.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Co Was tak kusi ten nowy rozświetlacz Wibo? Bo ja mam wrażenie, że jest niemal identyczny z Diamond Illuminator w wersji golden. Więc jak ktoś ten już ma to chyba nie ma sensu kupować drugiego? Czy się mylę i nie są do siebie podobne?
Tylko na zdjęciach w necie oglądałam. Na żywo jeszcze tej kolekcji nie widziałam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 18:45   #980
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Poszłam z Waszymi radami i kupiłam 2 kremy Fusswohl- ten intensiv i ten z mniejszą ilością mocznika 10%. I jeszcze małe pumeksy. Zobaczymy jakie będą efekty takiej pielęgnacji.
Rossman czyta w moich myślach bo nie miałam zapasu micela Garnier a tu promocja. ;-) Wzięłam w moim rosku 2 ostatnie sztuki i mam spokój na najbliższy czas.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Co Was tak kusi ten nowy rozświetlacz Wibo? Bo ja mam wrażenie, że jest niemal identyczny z Diamond Illuminator w wersji golden. Więc jak ktoś ten już ma to chyba nie ma sensu kupować drugiego? Czy się mylę i nie są do siebie podobne?
Tylko na zdjęciach w necie oglądałam. Na żywo jeszcze tej kolekcji nie widziałam.
Diamond Illumimator występuje tylko w jednym kolorze
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:48   #981
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Faktycznie, racja. Pomyliło mi się z tymi wersjami silver/gold.
A miałam na myśli Diamond. No właśnie czy ten nowy to nie to samo co Diamond tylko w innym opakowaniu? Bo ja mam take wrażenie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:54   #982
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Co Was tak kusi ten nowy rozświetlacz Wibo? Bo ja mam wrażenie, że jest niemal identyczny z Diamond Illuminator w wersji golden. Więc jak ktoś ten już ma to chyba nie ma sensu kupować drugiego? Czy się mylę i nie są do siebie podobne?
Tylko na zdjęciach w necie oglądałam. Na żywo jeszcze tej kolekcji nie widziałam.
Widziałam swatche na jednym z blogów tego nowego w porównaniu do Diamond Illuminator i ten nowy ma chamskie brokatowe drobiny :/ Jak będę w domu to mogę wkleić linka
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 19:03   #983
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVII

basiago, jak możesz to wklej. Bo jestem ciekawa czy jest jakaś różnica.
Bo wietrzę podstęp typu: zmienimy pudełko, damy gwiazdkę do reklamy i sprzedamy to samo jako nowość.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 19:15   #984
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez anu07 Pokaż wiadomość
Serio jest dobry? Zastanawiam sie nad nim ale nie wiem czy warto :/ Zapycha? Jaki jest przy cerze tłustej trądzikowej?

Może i w miarę dobry, ale mnie zapchał niemiłosiernie aczkolwiek zastanawiam się nad kupnem, ale tylko i wylącznie dla tego puszka bo go lubię


Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Ja mam podobną cerę jak Ty i ze swojej strony mogę polecić Astor Perfect Stay- dobrze kryje, trzyma się na twarzy cały dzień, Mi porów nie zapchał. Poza tym nie wysusza skóry, a wręcz daje uczucie nawilżenia
Akurat jest na niego promocja i kosztuje poniżej 40 zł

Możesz zerknąć jeszcze na Rimmel Lasting Finish w szklanej butelce, który ma podobne właściwości jak Astor, ale krycie moim zdaniem odrobinkę mniejsze.

A spoza Rossmanna mogę polecić Ingrid- Verona Mineral Silk&Lift, który daje dobre krycie, jest trwały i Mnie na razie nie zapchał. Mały wybór odcieni, ale warto na nie zerknąć, bo cena ok. 10 zł w Hebe
Ten Rimmel to strasznie ciężki jest z chęcią mogę go odsprzedać za parę zł komuś z Krakowa
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 19:55   #985
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Dziewczyny. Jak jest z kolorami nowego loreal true match. Bylam w rossmanie i mieli testery kolorow tych co sa na opakowaniu ktore loreal wysylal do testow czyli n1, n2, potem n4 i d3w3, i jskies tam jeszcze. A na stronie rossmana jedt promocja na ten podklad i kolory sa inne d3 i w3 sa jako dwa oddzielne kolory. Ktos cos wie????
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 20:06   #986
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Jak jest z kolorami nowego loreal true match. Bylam w rossmanie i mieli testery kolorow tych co sa na opakowaniu ktore loreal wysylal do testow czyli n1, n2, potem n4 i d3w3, i jskies tam jeszcze. A na stronie rossmana jedt promocja na ten podklad i kolory sa inne d3 i w3 sa jako dwa oddzielne kolory. Ktos cos wie????
No ja też już się pogubiłam w tych oznaczeniach. W dodatku mam wrażenie, że niektóre kolory mają te same oznaczenia co starsza wersja a inne odcienie. Dlatego ja chyba poczekam na testery i swatche na blogach bo strach te nowinki kupować w ciemno.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 20:51   #987
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No ja też już się pogubiłam w tych oznaczeniach. W dodatku mam wrażenie, że niektóre kolory mają te same oznaczenia co starsza wersja a inne odcienie. Dlatego ja chyba poczekam na testery i swatche na blogach bo strach te nowinki kupować w ciemno.
Wlasnie stracilam orientacje. Na stronie loreala tez pomieszane. Jest 3d lamane na 3w i laska ocenia kolor 3w. A w rossmanie byl tester jeden oznaczony 3d/3w. Nie kumam tego.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 21:24   #988
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
basiago, jak możesz to wklej. Bo jestem ciekawa czy jest jakaś różnica.
Bo wietrzę podstęp typu: zmienimy pudełko, damy gwiazdkę do reklamy i sprzedamy to samo jako nowość.
http://kosmetyczne-sekrety.blogspot....o-diamond.html
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 21:34   #989
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Mnie nie służy. Bardzo wchodzi mi w pory. Jesli chodzi o matt, to się sprawdza. Ja wolę wersję bez matu, ma niskie noty, ale dla mnie to jeden z lepszych podkładów.
Wersja bez matu to.która?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 04:59   #990
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Loreal infallible 24h.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-15 11:34:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.