Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-09, 22:33   #1
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 230

Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?


Witam Wiem, ¿e temat mo¿e siê wydawaæ niektórym dziwny, ale chcia³abym us³yszeæ wasze rady jak sobie owinaæ ch³opaków wokó³ palca, tak ¿eby za nami latali i nie widzieli poza nami ¶wiata, chdzi mi o w³asnych ch³opaków Wszyscy ch³opacy maja to w naturze, ¿e na pocz±tku im zale¿y, bo chc± nas zdobyæ, a potem gdy my za nimi latamy i pokazujemy, ¿e nam zale¿y oni trochê zaczynaj± nas olewaæ i nie okazuj± nam mi³o¶ci tak jak na pocz±tku. Wiêc trzeba to jako¶ zmieniæ, jakie¶ pomys³y, propozycje, do¶wiadczenia?
Negadir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-09, 22:47   #2
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

odchudziæ go dobrze, grubi s³abo siê owijaj±.
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-09, 22:53   #3
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 747
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Hultaj - uwielbiam Twoje riposty

co do tematu - nie wiem czy istnieje recepta chemia jest chemia i albo jest albo jej nie ma
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet s±siedzi wychodz± zapaliæ....
loloona_79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-09, 22:55   #4
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

wiem ze chemia to chemia, ale raczej chemia jest tylk ow bajkach a na powaznie to tylko jednej stronie zawsze bardziej zale¿y
Negadir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-09, 23:09   #5
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 747
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

chwila chwila
w bajkach to mi³o¶æ nie chemia
a na codzieñ to albo macie siê ku sobie albo nie
po 3,5 roku i po 7 latach macie kryzys i tyle
wybacz ale nie jestem ostatnio optymistk± je¿eli chodzi o zw±zki

a owijanie wokó³ palca wg mnie jest skuteczne wtedy gdy ta chemia jest czyli jak jeste¶cie zauroczeni soba. Bo jak nie jeste¶cie, to ¿adne sztuczki nie pomog±
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet s±siedzi wychodz± zapaliæ....
loloona_79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-09, 23:17   #6
sensitiv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez Negadir Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Wiem, ¿e temat mo¿e siê wydawaæ niektórym dziwny, ale chcia³abym us³yszeæ wasze rady jak sobie owinaæ ch³opaków wokó³ palca, tak ¿eby za nami latali i nie widzieli poza nami ¶wiata, chdzi mi o w³asnych ch³opaków
Chcesz psa czy partnera? Nie z³o¶liwie, ale powa¿nie pytam czego oczekujesz. Bo partner to kto¶ kto Ciê kocha, kto Ciê szanuje, kto Ciê pragnie, kto siê liczy z Twoim zdaniem i stawia na 1-wszym miejscu, ale ma te¿ swoje zainteresowania, swoich znajomych i nie wisi na telefonie non stop wysy³aj±c s³odkie esemeski itd itp. No a pies to wiadomo... Tylko, ¿e opcjê pies charakteryzuje szybki odwrót, bo ile¿ mo¿na.

Cytat:
Wszyscy ch³opacy maja to w naturze, ¿e na pocz±tku im zale¿y, bo chc± nas zdobyæ, a potem gdy my za nimi latamy i pokazujemy, ¿e nam zale¿y oni trochê zaczynaj± nas olewaæ i nie okazuj± nam mi³o¶ci tak jak na pocz±tku.
Chyba wszyscy ch³opcy jakich Ty pozna³a¶. Jestem z T¿ 2 lata i 3 miesi±ce, nie widzê ¿eby¶my siê olewali, czy ¿eby jedno drugie mia³o gdzie¶ czy ¿eby¶my siê mniej kochali. ¦miem nawet twierdzic, ¿e kochamy siê bardziej, dojrzalej i pewniej.

Cytat:
Wiêc trzeba to jako¶ zmieniæ, jakie¶ pomys³y, propozycje, do¶wiadczenia?
Znale¼c normalnego faceta i stworzyc normalny zwi±zek (a normalny to taki gdzie kobieta nie jest bluszczem a facet chamem i bucem, mówi±c najpro¶ciej)
Cytat:
Napisane przez Negadir Poka¿ wiadomo¶æ
wiem ze chemia to chemia, ale raczej chemia jest tylk ow bajkach a na powaznie to tylko jednej stronie zawsze bardziej zale¿y
Nie. Na powa¿nie to zale¿y obu stronom. Ka¿dy zwi±zek gdzie stara siê tylko jedna osoba jest skazany na pora¿kê.
__________________
Je¿eli ca³ujemy siê do bólu - jest to s³odycz, a gdy dusimy siê w krótkim, gwa³townym poca³unku - ta sekundowa ¶mieræ jest piêkna ! ♥
sensitiv jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-09, 23:23   #7
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 6 757
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez Negadir Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Wiem, ¿e temat mo¿e siê wydawaæ niektórym dziwny, ale chcia³abym us³yszeæ wasze rady jak sobie owinaæ ch³opaków wokó³ palca, tak ¿eby za nami latali i nie widzieli poza nami ¶wiata, chdzi mi o w³asnych ch³opaków Wszyscy ch³opacy maja to w naturze, ¿e na pocz±tku im zale¿y, bo chc± nas zdobyæ, a potem gdy my za nimi latamy i pokazujemy, ¿e nam zale¿y oni trochê zaczynaj± nas olewaæ i nie okazuj± nam mi³o¶ci tak jak na pocz±tku. Wiêc trzeba to jako¶ zmieniæ, jakie¶ pomys³y, propozycje, do¶wiadczenia?
Chcia³am napisaæ posta, ale sensitiv wyjê³a mi my¶li z g³owy i przela³a je na klawiaturê, wiêc pozostaje mi tylko zgodziæ siê z ni± i zaklaskac
__________________
"Nikt prawie nie wie, dok±d go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 23:32   #8
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez Negadir Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Wiem, ¿e temat mo¿e siê wydawaæ niektórym dziwny, ale chcia³abym us³yszeæ wasze rady jak sobie owinaæ ch³opaków wokó³ palca, tak ¿eby za nami latali i nie widzieli poza nami ¶wiata, chdzi mi o w³asnych ch³opaków Wszyscy ch³opacy maja to w naturze, ¿e na pocz±tku im zale¿y, bo chc± nas zdobyæ, a potem gdy my za nimi latamy i pokazujemy, ¿e nam zale¿y oni trochê zaczynaj± nas olewaæ i nie okazuj± nam mi³o¶ci tak jak na pocz±tku. Wiêc trzeba to jako¶ zmieniæ, jakie¶ pomys³y, propozycje, do¶wiadczenia?

dla mnie to ¶mieszne pytanie,

zalezy na jakiego faceta trafisz, Ty widze trafialas na kiepskich, szukaj dalej, wiem ¿e tacy s± ale nie wszyscy, moj im bardziej okazuje mu ¿e go kocham i ¿e nie mog³abym bez niego ¿yæ, tym bardziej sie do mnie zbliza, stara siê i chce mi nieba przychyliæ
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-09, 23:34   #9
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 475
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Chcia³aby¶ ¿eby Ciebie owijano wokó³ palca? Nie wydaje mi siê... Takie zagrania z góry skazane s± na klêskê.

Mimo wszystko odpowiem na twoje pytanie: To co nieosi±galne, zawsze przyci±ga najbardziej. Dlatego kobiety wygl±daj±ce na niedostêpne s± tak rozchwytywane. Ot, ca³a logika.
athine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 00:18   #10
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomo¶ci: 1 380
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez loloona_79 Poka¿ wiadomo¶æ
chwila chwila
w bajkach to mi³o¶æ nie chemia
a na codzieñ to albo macie siê ku sobie albo nie
po 3,5 roku i po 7 latach macie kryzys i tyle
wybacz ale nie jestem ostatnio optymistk± je¿eli chodzi o zw±zki

a owijanie wokó³ palca wg mnie jest skuteczne wtedy gdy ta chemia jest czyli jak jeste¶cie zauroczeni soba. Bo jak nie jeste¶cie, to ¿adne sztuczki nie pomog±
To u mnie cos nie tak w zwiazku bo 4 lata ponad minelo a kryzysu jak nie bylo tak nie ma
__________________



Akashka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 00:57   #11
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomo¶ci: 5 182
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez Negadir Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Wiem, ¿e temat mo¿e siê wydawaæ niektórym dziwny, ale chcia³abym us³yszeæ wasze rady jak sobie owinaæ ch³opaków wokó³ palca, tak ¿eby za nami latali i nie widzieli poza nami ¶wiata, chdzi mi o w³asnych ch³opaków Wszyscy ch³opacy maja to w naturze, ¿e na pocz±tku im zale¿y, bo chc± nas zdobyæ, a potem gdy my za nimi latamy i pokazujemy, ¿e nam zale¿y oni trochê zaczynaj± nas olewaæ i nie okazuj± nam mi³o¶ci tak jak na pocz±tku. Wiêc trzeba to jako¶ zmieniæ, jakie¶ pomys³y, propozycje, do¶wiadczenia?


2 Cytaty na ten temat (nie sa to moje slowa)

"Przecie¿ to jest budowanie uzale¿nienia drugiej osoby, a do tego wymaga celowa manipulacja, tak postêpuj± wyrachowane kobiety wobec swoich kochaj±cych dobrych mezczyzn, to jest manipulacja i przemoc psychiczna, nic to dobrego , tyle ¿e najbardziej siê udaje wobec dobrych i szlachetnych ludzi z krzywd± dla nich. Nie powinno siê tak postêpowaæ"

"Owiniêty wokó³ palca mê¿czyzna - to pu³apka
Chc±c mieæ mezczyzne doskona³ego, lepi±c go z w³asnych wyobra¿eñ o wspania³ym partnerze, zdarza nam siê zapominaæ o tym, w kim siê zakocha³y¶my. Pogardzaj±c tym, co stanowi o jego odrêbno¶ci, nie szanuj±c go, skazujemy siê na ¿ycie nudne, pozbawione spontaniczno¶ci i dreszczyku namiêtno¶ci.
A namiêtno¶æ wymaga wolno¶ci. Otwarcia siê na drug± osobê. Odwagi w przyjmowaniu tego wszystkiego, co niesie za sob± akceptowanie drugiego cz³owieka"

i jak wspomniala Sensitiv- chcesz miec psa czy partnera
Nie rozumiem takich kobiet, ktore zamiast kochac to co maja cieszyc sie z tego staraja sie zrobic z faceta pantofla, ktory bedzie dla nich wszystko robil.., dla mnie to smieszne... i rozumiem to tak: albo kobieta wybrala zlego partnera, ze musi bawic sie w jakies gry by mezczyzna po kilku latach zwiazku okazywal jej milosc itp... albo uwaza sie za jakas Ksiezniczke, ktora chce poprostu z mezczyzny zrobic swojego sluge.. no dajcie spokoj... dajmy kazdemu wolnosc a nie na sile, szukajac sposobow robic takie rzeczy

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2010-10-10 o 00:59
Asiaa90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 09:30   #12
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 741
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie to ¶mieszne pytanie,

zalezy na jakiego faceta trafisz, Ty widze trafialas na kiepskich, szukaj dalej, wiem ¿e tacy s± ale nie wszyscy, moj im bardziej okazuje mu ¿e go kocham i ¿e nie mog³abym bez niego ¿yæ, tym bardziej sie do mnie zbliza, stara siê i chce mi nieba przychyliæ

zgadzam siê, to zale¿y od faceta. W moim zwi±zku jest jak napisa³a wy¿ej wiza¿anka. Wiêc to jest mo¿liwe, tylko trzeba trafiæ na odpowiedniego i normalnego faceta. Tacy jeszcze na szczê¶cie istniej±
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi s³oñce_________

Maalwaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 09:40   #13
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

No a je¶li sobie ¶wiadomie owiniesz ch³opaka wokó³ palca i bêdzie za Tob± lata³, to chwilê pó¼niej Ci siê znudzi.

Dla mnie je¶li kto¶ robi to co ja chcê, nie przykuwa mojej uwagi. Lubiê ludzi z charakterem, a kole¶ który da siê owin±æ wokó³ palca i robi co dziewczyna chce nie ma wed³ug mnie charakteru. I naprawdê nudne to by by³o. Znajd¼ sobie lepiej kogo¶ kto sprawi, ¿e bêdziesz mia³a ochotê na rozmowy z nim, na wyg³upy a nie kogo¶ kto bêdzie za Tob± lata³.
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyæ siê i w tym p³ywaæ...

I love my live


Sprawd¼ czy nie pope³niasz b³êdów w zwi±zku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 11:22   #14
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Nie do koñca dobrze mnie zrozumia³y¶cie. Mój ch³opak na pocz±tku tak isê zachowywal jakby bardzo mnie kochal, przytulal mnie caly czas i calowal i wiem ze dlatego ze ja tez sie zaczê³am tak zachowowywac to on zobaczyl ze mi zalezy i nei musi sie staraæ i juz tak sie nie zachowje jak wielce zakochany A moze ja teraz bêdê mniej na niego zwracaæ uwage i role siê odwróc±? Du¿o osób mówi, ¿e to diza³a i nei mowcie juz o ¿adnej chemii prosze Was
Negadir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 11:38   #15
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez Negadir Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do koñca dobrze mnie zrozumia³y¶cie. Mój ch³opak na pocz±tku tak isê zachowywal jakby bardzo mnie kochal, przytulal mnie caly czas i calowal i wiem ze dlatego ze ja tez sie zaczê³am tak zachowowywac to on zobaczyl ze mi zalezy i nei musi sie staraæ i juz tak sie nie zachowje jak wielce zakochany A moze ja teraz bêdê mniej na niego zwracaæ uwage i role siê odwróc±? Du¿o osób mówi, ¿e to diza³a i nei mowcie juz o ¿adnej chemii prosze Was
Po pierwsze to powiedz mu o tym a nie baw siê w podchody i "owijanie", po drugie- chyba nie my¶lisz, ¿e zwi±zek zawsze wygl±da tak jak na pocz±tku znajomo¶ci- na pocz±tku zawsze jest s³odziutko, s± motylki w brzuchu (chocia¿ ja takich objawów nie mia³am a swojego T¿ta kocham;-)) i nie zauwa¿a siê wad partnera... z czasem pewne emocje ulegaj± zmianie co nie znaczy, ¿e jest gorzej ale jest inaczej.

Zale¿y te¿ czego oczekujesz bo jak noszenia na rêkach, wiecznego przytulania, zabiegania i prezentów to na miejscu faceta te¿ bym by³a zmêczona.... tym bardziej je¶li on z natury nie jest romantykiem;-)

Zacznij doceniaæ codzienne drobne gesty i nie oczekuj, ¿e T¿ bêdzie wiecznie taki "szalenie romantyczny" jak na pocz±tku no i powiedz mu czego oczekujesz i czego ci brakuje w zwi±zku.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 11:42   #16
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomo¶ci: 5 182
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez Negadir Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do koñca dobrze mnie zrozumia³y¶cie. Mój ch³opak na pocz±tku tak isê zachowywal jakby bardzo mnie kochal, przytulal mnie caly czas i calowal i wiem ze dlatego ze ja tez sie zaczê³am tak zachowowywac to on zobaczyl ze mi zalezy i nei musi sie staraæ i juz tak sie nie zachowje jak wielce zakochany A moze ja teraz bêdê mniej na niego zwracaæ uwage i role siê odwróc±? Du¿o osób mówi, ¿e to diza³a i nei mowcie juz o ¿adnej chemii prosze Was
poczytaj temat " delikatne olewanie T¿ta
Asiaa90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 11:54   #17
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

troszkê ¼le siê wyrazi³a¶, Tobie z tego co rozumie bardziej chodzi jak znów roznieciæ ogieñ w zwi±zku, jak sprawiæ by znów by³o ogromne po¿±danie i by nie móg³ siê doczekaæ kiedy Ciê zobaczy. Tak to jest mi³y temat do dyskusji ale wydaje mi siê ¿e by³ nie raz poruszany na forum
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyæ siê i w tym p³ywaæ...

I love my live


Sprawd¼ czy nie pope³niasz b³êdów w zwi±zku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 15:06   #18
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomo¶ci: 7 128
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
odchudziæ go dobrze, grubi s³abo siê owijaj±.


Cytat:
Napisane przez athine Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³aby¶ ¿eby Ciebie owijano wokó³ palca? Nie wydaje mi siê... Takie zagrania z góry skazane s± na klêskê.

Mimo wszystko odpowiem na twoje pytanie: To co nieosi±galne, zawsze przyci±ga najbardziej. Dlatego kobiety wygl±daj±ce na niedostêpne s± tak rozchwytywane. Ot, ca³a logika.
Zgadzam sie z Hultaj na to nie ma recepty.
paulinika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 16:21   #19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

A ja mysle, ze jest na to recepta - badz zmienna i nieprzewidywalna ja to nazywam metoda 'zimnych i cieplych strumieni prysznica' tzn. raz badz za nim cala soba, a nastepnego dnia poudawaj jakbys o nim zapomniala przytul go, po chwili lekko odpechnij przez chwile mozesz go poprzytulac, poszczypac powtarzajac i smiejac sie: 'moj misiuuuu', a po chwili zamysl sie i lekko zdystansuj.. chodzi o to, zeby zrobic z niego glupka - zeby sobie zadawal w myslach pytanie: 'czy ona jest za mna czy nie jest w koncu?' zaskakuj nie staraj sie, tj. nie gotuj mu i nie prasuj, nie zasypuj prezentami.. badz oszczedna w wyrazaniu uczuc.. nigdy w zyciu mu nie mow: 'tylko Ty do konca zycia i nikt inny' lub: 'nie potrafilabym bez Ciebie zyc, nic by wtedy nie mialo dla mnie sensu' - on ma wiedziec, ze znasz swoja wartosc i, ze swietnie sobie w zyciu poradzisz czy to z nim czy bez niego. Miej swoje zycie prywatne - zwiazek to nie dwie polowki jablka, a dwa osobne owoce lezace obok siebie.. uprawiaj sporty, rob to co uwielbiasz robic - czy to sport, czy to spotkania ze znajomymi.. badz zawsze usmiechnieta i na poziomie.. nie pokazuj mu histerii - ze tam placzesz z jego powodu, itd. staraj sie panowac nad swoimi emocjami. Badz.. nieprzewidywalna - wyskakuj z roznymi pomyslami, opowiadaj mu o rzeczach, ktore zrobilas w ciagu dnia i jaka Ci frajde sprawily (tj. ktore zrobilas sama, bez niego) - niech wie, ze nie tylko on powoduje, ze jestes szczesliwa nie narzekaj mu i nie mow: 'to jest niefajne, tego nienawidze, to mi sie nie uda' - ja wiem, ze to troche niepolskie, ale powtarzaj, ze lubisz swoje zycie zawsze w ciagu dnia znajdz chwile i badz pewna siebie i uwodzicielska - flirtuj z nim jakbyscie sie znali 5 minut chwal go! nie awanturuj sie i nie praw mu kazan na temat tego co zrobil nie tak - krotko i na temat. Badz konsekwentna w tym co mowisz. Nie gadaj mu: 'jeszcze raz i cie zostawie, jeszcze raz i... cos tam' i tak nie zostawisz, a on przez takie Twoje gadanie straci szacunek do tego co mowisz i poczuje sie zbyt pewny co w efekcie spowoduje, ze przestanie sie starac - z nimi jak z dziecmi.. sama jestem nauczycielka i wiem, ze jak sie mowi uczniom 'zaraz pojdziesz do dyrektora', a tak naprawde to tylko straszenie, to przy nastepnym razie jak powiesz 'zaraz pojdziesz do dyrektora' beda to mieli za nic, bo i tak wiedza, ze pani tylko straszu i tak naprawde nie pojda

w skrocie: kochaj siebie i swoje zycie, badz kobieta w zwiazku, wymagaj, doceniaj go, nie pozwalaj mu na za duzo, kokietuj nawet jezeli znacie sie 5 lat czy wiecej... daj przestrzen jemu i sobie.





p.s. jeszcze jedno: ja wiem, ze to moze i trudne, ale niech Cie po pijaku nie oglada nigdy

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2010-10-10 o 16:25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 16:35   #20
szczesciaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;22591091]A ja mysle, ze jest na to recepta - badz zmienna i nieprzewidywalna ja to nazywam metoda 'zimnych i cieplych strumieni prysznica' tzn. raz badz za nim cala soba, a nastepnego dnia poudawaj jakbys o nim zapomniala przytul go, po chwili lekko odpechnij przez chwile mozesz go poprzytulac, poszczypac powtarzajac i smiejac sie: 'moj misiuuuu', a po chwili zamysl sie i lekko zdystansuj.. chodzi o to, zeby zrobic z niego glupka - zeby sobie zadawal w myslach pytanie: 'czy ona jest za mna czy nie jest w koncu?' zaskakuj nie staraj sie, tj. nie gotuj mu i nie prasuj, nie zasypuj prezentami.. badz oszczedna w wyrazaniu uczuc.. nigdy w zyciu mu nie mow: 'tylko Ty do konca zycia i nikt inny' lub: 'nie potrafilabym bez Ciebie zyc, nic by wtedy nie mialo dla mnie sensu' - on ma wiedziec, ze znasz swoja wartosc i, ze swietnie sobie w zyciu poradzisz czy to z nim czy bez niego. Miej swoje zycie prywatne - zwiazek to nie dwie polowki jablka, a dwa osobne owoce lezace obok siebie.. uprawiaj sporty, rob to co uwielbiasz robic - czy to sport, czy to spotkania ze znajomymi.. badz zawsze usmiechnieta i na poziomie.. nie pokazuj mu histerii - ze tam placzesz z jego powodu, itd. staraj sie panowac nad swoimi emocjami. Badz.. nieprzewidywalna - wyskakuj z roznymi pomyslami, opowiadaj mu o rzeczach, ktore zrobilas w ciagu dnia i jaka Ci frajde sprawily (tj. ktore zrobilas sama, bez niego) - niech wie, ze nie tylko on powoduje, ze jestes szczesliwa nie narzekaj mu i nie mow: 'to jest niefajne, tego nienawidze, to mi sie nie uda' - ja wiem, ze to troche niepolskie, ale powtarzaj, ze lubisz swoje zycie zawsze w ciagu dnia znajdz chwile i badz pewna siebie i uwodzicielska - flirtuj z nim jakbyscie sie znali 5 minut chwal go! nie awanturuj sie i nie praw mu kazan na temat tego co zrobil nie tak - krotko i na temat. Badz konsekwentna w tym co mowisz. Nie gadaj mu: 'jeszcze raz i cie zostawie, jeszcze raz i... cos tam' i tak nie zostawisz, a on przez takie Twoje gadanie straci szacunek do tego co mowisz i poczuje sie zbyt pewny co w efekcie spowoduje, ze przestanie sie starac - z nimi jak z dziecmi.. sama jestem nauczycielka i wiem, ze jak sie mowi uczniom 'zaraz pojdziesz do dyrektora', a tak naprawde to tylko straszenie, to przy nastepnym razie jak powiesz 'zaraz pojdziesz do dyrektora' beda to mieli za nic, bo i tak wiedza, ze pani tylko straszu i tak naprawde nie pojda

w skrocie: kochaj siebie i swoje zycie, badz kobieta w zwiazku, wymagaj, doceniaj go, nie pozwalaj mu na za duzo, kokietuj nawet jezeli znacie sie 5 lat czy wiecej... daj przestrzen jemu i sobie.





p.s. jeszcze jedno: ja wiem, ze to moze i trudne, ale niech Cie po pijaku nie oglada nigdy [/QUOTE]

No to by³o piêkne! i dzi³a
szczesciaro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 16:49   #21
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;22591091]A ja mysle, ze jest na to recepta - badz zmienna i nieprzewidywalna ja to nazywam metoda 'zimnych i cieplych strumieni prysznica' tzn. raz badz za nim cala soba, a nastepnego dnia poudawaj jakbys o nim zapomniala przytul go, po chwili lekko odpechnij przez chwile mozesz go poprzytulac, poszczypac powtarzajac i smiejac sie: 'moj misiuuuu', a po chwili zamysl sie i lekko zdystansuj.. chodzi o to, zeby zrobic z niego glupka - zeby sobie zadawal w myslach pytanie: 'czy ona jest za mna czy nie jest w koncu?' zaskakuj nie staraj sie, tj. nie gotuj mu i nie prasuj, nie zasypuj prezentami.. badz oszczedna w wyrazaniu uczuc.. nigdy w zyciu mu nie mow: 'tylko Ty do konca zycia i nikt inny' lub: 'nie potrafilabym bez Ciebie zyc, nic by wtedy nie mialo dla mnie sensu' - on ma wiedziec, ze znasz swoja wartosc i, ze swietnie sobie w zyciu poradzisz czy to z nim czy bez niego. Miej swoje zycie prywatne - zwiazek to nie dwie polowki jablka, a dwa osobne owoce lezace obok siebie.. uprawiaj sporty, rob to co uwielbiasz robic - czy to sport, czy to spotkania ze znajomymi.. badz zawsze usmiechnieta i na poziomie.. nie pokazuj mu histerii - ze tam placzesz z jego powodu, itd. staraj sie panowac nad swoimi emocjami. Badz.. nieprzewidywalna - wyskakuj z roznymi pomyslami, opowiadaj mu o rzeczach, ktore zrobilas w ciagu dnia i jaka Ci frajde sprawily (tj. ktore zrobilas sama, bez niego) - niech wie, ze nie tylko on powoduje, ze jestes szczesliwa nie narzekaj mu i nie mow: 'to jest niefajne, tego nienawidze, to mi sie nie uda' - ja wiem, ze to troche niepolskie, ale powtarzaj, ze lubisz swoje zycie zawsze w ciagu dnia znajdz chwile i badz pewna siebie i uwodzicielska - flirtuj z nim jakbyscie sie znali 5 minut chwal go! nie awanturuj sie i nie praw mu kazan na temat tego co zrobil nie tak - krotko i na temat. Badz konsekwentna w tym co mowisz. Nie gadaj mu: 'jeszcze raz i cie zostawie, jeszcze raz i... cos tam' i tak nie zostawisz, a on przez takie Twoje gadanie straci szacunek do tego co mowisz i poczuje sie zbyt pewny co w efekcie spowoduje, ze przestanie sie starac - z nimi jak z dziecmi.. sama jestem nauczycielka i wiem, ze jak sie mowi uczniom 'zaraz pojdziesz do dyrektora', a tak naprawde to tylko straszenie, to przy nastepnym razie jak powiesz 'zaraz pojdziesz do dyrektora' beda to mieli za nic, bo i tak wiedza, ze pani tylko straszu i tak naprawde nie pojda

w skrocie: kochaj siebie i swoje zycie, badz kobieta w zwiazku, wymagaj, doceniaj go, nie pozwalaj mu na za duzo, kokietuj nawet jezeli znacie sie 5 lat czy wiecej... daj przestrzen jemu i sobie.





p.s. jeszcze jedno: ja wiem, ze to moze i trudne, ale niech Cie po pijaku nie oglada nigdy [/QUOTE]

No to mo¿e byæ dobry sposób, dziêkujê za radê
S³ysza³am gdzie¶, ¿e ch³opacy potrzebuj± wyzwania od dziewczyn i czy te wyzwanie to w³a¶nie to wsyzstko co opisa³a¶? Czy mo¿na jeszcze jakos zadzia³aæ, ¿eby ch³opak czu³ we mnie wyzwanie?I te wszystkie metody podzia³aj± na to ¿ebym zaczê³a go bardziej poci±gaæ emocjonalnie?
Negadir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 16:55   #22
firstdayofherlife
6 lat z wiza¿em:)
 
Avatar firstdayofherlife
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane miasto Warszawa <3
Wiadomo¶ci: 808
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

witajcie ja w³a¶nie te¿ nie raz, nie dwa s³ysza³am ¿e mê¿czy¼ni uwielbiaj± wyzwania , nie lubi± jak im co¶ przychodzi za ³atwo, lubi± gonic, itp itp ostatnio sama nawet do¶wiadczy³am ¿e jak siê za ³atwo oddasz to bedzie bum i zjazd z góry na dó³. ju¿ siê do zerwania poma³u przymierzam taka teoria, a w praktyce nie³atwo sie nie oddawac jak Ci zale¿y
odwzorowuj±c schematy z gazet musia³aby¶ byc trochê ch³odna i z dystansem
nie zaszkodzi sprobowac
firstdayofherlife jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 17:02   #23
krejzol20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Nie pozostaje mi nic innego jak podpisac sie pod tym co napisala kolezanka przede mna szczegolnie ostatnie zdanie jest bardzo prawdziwe chociaz z drugiej strony, zeby owinac sobie faceta wokol palca mozna tez zastosowac metode odwrotna do tego co proponowalas... Skakac wokol niego i w ogole gotowac pysznosci ktore on uwielbia. Tylko Drogie Kobietki nie w kazdym przypadku to skutkuje. Dana metode trzeba dostosowac do naszego Misiaczka na niektorych facetach skutkuje to na innych tamto. Musimy dobrze poznac faceta.
krejzol20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 17:06   #24
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Czyli najlepsza rada wziêta z prawie wszystkich porad, które tu poda³y¶cie : lekko olewaæ ch³opaka, neich czuje wyzwanie i to, ¿e mamy te¿ swoje ¿ycie Warto spróbowaæ, bo podobno dzia³a
Negadir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 17:16   #25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cytat:
Napisane przez Negadir Poka¿ wiadomo¶æ
No to mo¿e byæ dobry sposób, dziêkujê za radê
S³ysza³am gdzie¶, ¿e ch³opacy potrzebuj± wyzwania od dziewczyn i czy te wyzwanie to w³a¶nie to wsyzstko co opisa³a¶? Czy mo¿na jeszcze jakos zadzia³aæ, ¿eby ch³opak czu³ we mnie wyzwanie?I te wszystkie metody podzia³aj± na to ¿ebym zaczê³a go bardziej poci±gaæ emocjonalnie?
Zalezy o jakie wyzwania chodzi. Te wszystkie metody sa dobre glownie na poczatku zwiazku - warto od nich zaczac, bo zrobisz sobie dobry fundament na przyszlosc - trzeba w nich trwac pozniej. Przede wszystkim, to najwiecej problemow bierze sie z tego, ze baba sie nie akceptuje, ma zanizone poczucie wlasnej wartosci i goni za akceptacja ze strony faceta, az w koncu tak sie zaplatuje, ze juz nic innego sie nie liczy. Od pracy nad sama soba trzeba zaczac, zeby zwiazek byl udany i, zeby koles Cie nie zostawil/nie rozpaskudzil sie. Najwazniejsza jestes TY i Twoja swiadomosc, ze: 'jestem silna kobieta, dam sobie rade w zyciu - czy z mezczyzna czy bez' - jak facet to czuje, to sie mocniej baby trzyma mozesz sobie tak czasami gadac do siebie przy nim i mu o tym powiedziec, ze nie balabys sie zyc w pojedynke w zyciu, ze uwazasz, ze bylabys szczesliwa tez i wtedy - ze robilabys to i tamto.. niech slyszy, niech wie. No i flirtuj.. jak pyta czy tesknilas, to nie mow: 'oj tak, strasznie kochanie, a Ty?', a zamysl sie i po chwili: 'troche..' usmiechajac sie tajemniczo. Facet po prostu nie moze wiedziec, ze Cie ma do konca i na 100% - takie jest zycie, po prostu i nic z tym nie zrobimy. Co do wyzwan, to sama nie wiem.. ja tam nigdy facetom nie stawialam zadnych wyzwan, bo bronilam swoja niezaleznosc jak ognia i pozwalalam mu tylko na zrobienie typowo meskich rzeczy - jak naprawienie zamka czy odkrecenie sloika od ogorkow mocno zakreconego oczywiscie faceta trzeba pochwalic czyms w stylu: 'mezczyzna to jednak mezczyzna..' duzo zartem, humorem zalatwiac sprawy - nie panikowac z trzesacymi lapami, plakac mu i histeryzowac.. unikac go w ciagu dnia by wieczorem dac mu seks jego zycia i od rana znowu poudawac troche obojetna lapiesz to? 'zimno-cieplo' - raz za nim, raz nie.. bo jak jestes za nim za bardzo, to zle, a jak za malo, to tez zle - trzeba byc gdzies posrodku tego. Nie pisz mu juz po 15 minutach od zakonczenia spotkania.. nie inicjuj sama spotkan - to facet, on ma to robic.. i przede wszystkim, badz kobieta kulturalna na poziomie.. nie zgrywaj kumpla tez, masz byc kobieta - nie wstydzic sie tego, ze troche slabsza i delikatniejsza
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 17:24   #26
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;22591963]Zalezy o jakie wyzwania chodzi. Te wszystkie metody sa dobre glownie na poczatku zwiazku - warto od nich zaczac, bo zrobisz sobie dobry fundament na przyszlosc - trzeba w nich trwac pozniej. Przede wszystkim, to najwiecej problemow bierze sie z tego, ze baba sie nie akceptuje, ma zanizone poczucie wlasnej wartosci i goni za akceptacja ze strony faceta, az w koncu tak sie zaplatuje, ze juz nic innego sie nie liczy. Od pracy nad sama soba trzeba zaczac, zeby zwiazek byl udany i, zeby koles Cie nie zostawil/nie rozpaskudzil sie. Najwazniejsza jestes TY i Twoja swiadomosc, ze: 'jestem silna kobieta, dam sobie rade w zyciu - czy z mezczyzna czy bez' - jak facet to czuje, to sie mocniej baby trzyma mozesz sobie tak czasami gadac do siebie przy nim i mu o tym powiedziec, ze nie balabys sie zyc w pojedynke w zyciu, ze uwazasz, ze bylabys szczesliwa tez i wtedy - ze robilabys to i tamto.. niech slyszy, niech wie. No i flirtuj.. jak pyta czy tesknilas, to nie mow: 'oj tak, strasznie kochanie, a Ty?', a zamysl sie i po chwili: 'troche..' usmiechajac sie tajemniczo. Facet po prostu nie moze wiedziec, ze Cie ma do konca i na 100% - takie jest zycie, po prostu i nic z tym nie zrobimy. Co do wyzwan, to sama nie wiem.. ja tam nigdy facetom nie stawialam zadnych wyzwan, bo bronilam swoja niezaleznosc jak ognia i pozwalalam mu tylko na zrobienie typowo meskich rzeczy - jak naprawienie zamka czy odkrecenie sloika od ogorkow mocno zakreconego oczywiscie faceta trzeba pochwalic czyms w stylu: 'mezczyzna to jednak mezczyzna..' duzo zartem, humorem zalatwiac sprawy - nie panikowac z trzesacymi lapami, plakac mu i histeryzowac.. unikac go w ciagu dnia by wieczorem dac mu seks jego zycia i od rana znowu poudawac troche obojetna lapiesz to? 'zimno-cieplo' - raz za nim, raz nie.. bo jak jestes za nim za bardzo, to zle, a jak za malo, to tez zle - trzeba byc gdzies posrodku tego. Nie pisz mu juz po 15 minutach od zakonczenia spotkania.. nie inicjuj sama spotkan - to facet, on ma to robic.. i przede wszystkim, badz kobieta kulturalna na poziomie.. nie zgrywaj kumpla tez, masz byc kobieta - nie wstydzic sie tego, ze troche slabsza i delikatniejsza [/QUOTE]

Dziêkujê Ci za rade zrozumia³am wszystko i chyba te Twoje rady w punktach sobie zapiszê, ¿eby by³o ³atwiej he he :P W³a¶nie przypomnia³o mi siê, ¿e moja kole¿anka tak robi ,,zimno-ciep³o" i ch³opak za ni± szaleje i to widaæ, ze mocno j± kocha i to on za ni± biega :P Ona mówi ,,ide z kolezankami, spotkamy siê jutro i nie masz nic do gadania" a nastêpnego dnia na fotoblogu pisze ,, Z dedykacj± dla mojego kochanego" i ich wspolne zdjêcie Potem sie znowu z kolezankami umawia i go olewa a po powrocie mowi ,,ok jak chcesz mozemy siê spotkaæ" i wtedy jest dla niego mi³a i tak w kó³ko.
Zauwa¿y³am, ¿e samo olewanie tak nie dzia³a u ch³opakow jak w³asnie zasada ,,ciep³o-zimno"

Edytowane przez Negadir
Czas edycji: 2010-10-10 o 17:25
Negadir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 18:03   #27
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piek³a nie ma
Wiadomo¶ci: 274
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Trzeba trafiæ na podatny grunt,po latach do¶wiadczeñ wyczuwa siê Takich na odleg³o¶c i od razu wiadomo,gdzie uderzyæ.
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 19:47   #28
kotekblond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Tu nic nie jest ¿a³osne ani bez sensu!! Dziewczyna ma problem i jak widaæ nie ona jedna. Pomó¿cie jej i wesprzyjcie ciep³ym s³owem zamiast dawaæ do zrozumienia, ¿e sobie nie radzi w ¿yciu,bo co¶ z ni± nie tak.
3maj sie ma³a, jestem z Tob±!
kotekblond jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 20:14   #29
sensitiv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;22591091]A ja mysle, ze jest na to recepta - badz zmienna i nieprzewidywalna ja to nazywam metoda 'zimnych i cieplych strumieni prysznica' tzn. raz badz za nim cala soba, a nastepnego dnia poudawaj jakbys o nim zapomniala przytul go, po chwili lekko odpechnij przez chwile mozesz go poprzytulac, poszczypac powtarzajac i smiejac sie: 'moj misiuuuu', a po chwili zamysl sie i lekko zdystansuj.. chodzi o to, zeby zrobic z niego glupka - zeby sobie zadawal w myslach pytanie: 'czy ona jest za mna czy nie jest w koncu?' zaskakuj nie staraj sie, tj. nie gotuj mu i nie prasuj, nie zasypuj prezentami.. badz oszczedna w wyrazaniu uczuc.. nigdy w zyciu mu nie mow: 'tylko Ty do konca zycia i nikt inny' lub: 'nie potrafilabym bez Ciebie zyc, nic by wtedy nie mialo dla mnie sensu' - on ma wiedziec, ze znasz swoja wartosc i, ze swietnie sobie w zyciu poradzisz czy to z nim czy bez niego. [/QUOTE]


Wybacz, ale dla mnie to ¿a³osne.

Na czym zbudujesz zwi±zek? Na gierkach, udawaniu i robieniu z faceta "g³upka"?

Wiesz jestem osob± uczuciow±, szczer± i ciep³±. Zawsze jasno okazuje swoje uczucia. Jako¶ facet nie uciek³, nie przesta³ siê starac nie odpu¶ci³ mimo, ¿e wie, ¿e nadaje mojemu ¿yciu g³êbszy sens, i ¿e nie wyobra¿am go sobie bez niego.

To zale¿y od faceta. Jak facet felerny to takie gierki starcz± na rok dwa 5 lat? Ca³e ¿ycie raczej nie.

Nie rozumiem takich kobiet jak Ty. W ¿yciu trzeba byc sob±, zachowywac siê swobodnie, byc szczerym i znale¼c kogo¶ komu taka osobowosc odpowiada. Tylko wtedy mo¿na byc szczê¶liwym, gdy sie nie udaje.
__________________
Je¿eli ca³ujemy siê do bólu - jest to s³odycz, a gdy dusimy siê w krótkim, gwa³townym poca³unku - ta sekundowa ¶mieræ jest piêkna ! ♥
sensitiv jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 20:23   #30
Rekiss
Raczkowanie
 
Avatar Rekiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 114
Dot.: Jak sobie owin±æ ch³opaka wokó³ palca?

Cinderella Girl ma 100% pokrótce opisa³a to co trzeba robiæ aby zwi±zek kwit³ : jupi::j upi:
Rekiss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.