mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 16:57   #4921
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez trisse Pokaż wiadomość
fajnie, że jest tyle ofert z perfumami w prezencie ale szkoda że nie są bardziej zróżnicowane, MdB to kompletnie nie mój zapach więc interia na razie mnie nie kusi.
a z tą torbą z dzisiejszego newslettera to już bez przesady... wiadomo że to nie jest oferta która ma nas skusić, tylko taka przypominajka, no trudno żeby codziennie perfumy czy kremy rozdawali :P nie przesadzajmy, oferty ostatnio i tak są często i są całkiem całkiem... tylko niech to MdB wymienią na coś innego, chyba że biją rekord żeby napisać w następnej księdze urody "sprzedaliśmy 2miliony flakonów MdB"

dobre ale kto wie
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:02   #4922
trisse
Rozeznanie
 
Avatar trisse
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 542
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

no tak jak teraz jest 1000000 sprzedanych eliksirów 7.9 :P
(strona 21 mojej dziesiątej eko księgi urody dołączonej do dzisiejszej paczki)
chyba im napiszę żeby mi już tego nie przysyłali bo jest jest baaardzo nieeko i kłóci się z ich misją ;P

Edytowane przez trisse
Czas edycji: 2013-03-12 o 17:03
trisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:11   #4923
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Myszkaa222 Pokaż wiadomość
Średnia morela


Średnia morela??? To już wiem kto kupił ostatią dla mnie brakło

Skoro nie ma średniej moreli, to zastanawiam się jeszcze nad różem promiennym. Magnolia go polecała, ma to wie co mówi.
Myślałam jeszcze nad jasną morelą, skoro jaśniutka to sobie lic promiennie czerwonych nie zrobię, najwyżej nic widać nie będzie, a działanie będzie czysto psychologiczne.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Witam
To zamówienie mi się bardzo podoba bo jest tam VN Ja czuwam na gratis w postaci Vanille Noire

Drogie panie bo ja już pytałam kiedy może przyjść nowa oferta urodzinowa tylko mi nikt nie odpowiedział i ponawiam pytanie
Obecna ur. jest aktualna do końca maja.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

trisse;39725683]średnia morela, średni róż i jasny róż to takie uniwersalne bezpieczne kolory róży do policzków, wystarczy zdecydować czy pasują nam cieplejsze kolory czy chłodniejsze i będą super - chyba że ktoś ma ciemną karnację to wtedy musi szukać wśród tych ciemniejszych


dzieki wielkie za podpowiedź
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:11   #4924
Myszkaa222
Rozeznanie
 
Avatar Myszkaa222
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 522
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to jest jakieś takie zamknięte forum dla osób, które od dawna piszą na rocherowym forum takie podziemne

A co do tej kolekcji Vanille Noire to gratuluję jestem pod wrażeniem
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez Wooden_Pints Pokaż wiadomość
Rozumiem, dzięki za uświadomienie


Również żałuje Cocoona (jak i starego bzu, i Nature Millenaire). Nie wiem czy dadzą coś konkretnego w zamian. Raczej pojawiają się świeżaki i landrynki. I tak się cieszę, że jest jeszcze Vanille Noire...



To bardzo prawdopodobne, chyba wygodniej byłoby im to wszystko ogarnąć
Tak tak ja też się cieszę że jest VN , niech nie próbują mi jej zabierać
Myszkaa222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:20   #4925
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Myszkaa222 Pokaż wiadomość
Dziękuję




Tak tak ja też się cieszę że jest VN , niech nie próbują mi jej zabierać
Hmmmmm, masz kolekcję VN godną królowej. Piękna(też ją lubię) świadcząca o wiernej naturze właścicielki.
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:25   #4926
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Obecna ur. jest aktualna do końca maja.[COLOR="Silver"]
Rzeczywiście , ale ja spostrzegawcza jestem, sama siebie zadziwiam



Vanille Noire jest jak dla mnie ślicznym zapachem, taki poprawiacz nastroju... mam nadzieję, że szybko go nie wycofają, niech tylko spróbują
Mi też szkoda, że wycofali takie zapachy jak Cocon czy stary bez, bo te zapachy miały w sobie coś, czym zwracały na siebie uwagę. Były takie wyraziste i miały swoich wiernych wielbicieli, szkoda, że to co dobre nie trwa wiecznie
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:29   #4927
Myszkaa222
Rozeznanie
 
Avatar Myszkaa222
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 522
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Hmmmmm, masz kolekcję VN godną królowej. Piękna(też ją lubię) świadcząca o wiernej naturze właścicielki.
Oj tak VN jestem wierna


Cytat:
Vanille Noire jest jak dla mnie ślicznym zapachem, taki poprawiacz nastroju... mam nadzieję, że szybko go nie wycofają, niech tylko spróbują
Mi też szkoda, że wycofali takie zapachy jak Cocon czy stary bez, bo te zapachy miały w sobie coś, czym zwracały na siebie uwagę. Były takie wyraziste i miały swoich wiernych wielbicieli, szkoda, że to co dobre nie trwa wiecznie
Niestety nie trwa wieczniepewnie już nie będzie takich zapachów jak Cocoon

Edytowane przez Myszkaa222
Czas edycji: 2013-03-12 o 17:32
Myszkaa222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 17:31   #4928
Vive la France
Raczkowanie
 
Avatar Vive la France
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 79
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

So elixir Noir mogłoby być ciekawe, ale ja bardzo lubię klasyczne. A najgorszy niewypał to dla mnie Flowerparty Ja myślę, że wszystko zależy od tego z jakim "nosem" będą współpracować w danym sezonie. Ja mam szczęście, bo mój zmysł węchu jest bardzo tolerancyjny i potrafią mi się spodobać totalnie różne zapachy- od lolity przez Chanel na słoniu Kenzo kończąc. A Yves Rocher lubię i sądzę, że co jak co, ale jak już ostatecznie zniknie Yria z półek to będą musieli wprowadzić jakiś cięższy kaliber na zimę. I mam nadzieję że wtedy się nie zawiodę.

Dziewczyny, warto spróbować Voile d'Ambre? Spotkałam się z opinią, że podobny do Amber Elixir oriflme, może któraś z was mogłaby porównać?
Vive la France jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:32   #4929
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Z okazji.. braku okazji zamowienie poszlo z urodzinowe

20,30- mleczko do demakijazu Nutritive
20,30- tonik Nutritive
6,90- zel JdM grejpfrut
6,90- zel JdM grejpfrut
6,90- zel JdM zielona cytryna
6,90- zel JdM zielona cytryna
3,50- pastylka lawendowa
3,50- pastylka lawendowa

Gratis : Vanille Noire + 4 prezenty

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Ale teoria spiskowa Nie ma w klubie zadnych nowosci tak jak i tu.
Super zamówienie też się czaję na VN ale chyba w przyszłym miesiącu a co do teorii spiskowych to mi chodziło tylko o to, że faktycznie ost nie widuję ofert wysyłkowych YR w gazetach
__________________



Edytowane przez irlandia87
Czas edycji: 2013-03-12 o 17:37
irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:50   #4930
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Rzeczywiście , ale ja spostrzegawcza jestem, sama siebie zadziwiam



Vanille Noire jest jak dla mnie ślicznym zapachem, taki poprawiacz nastroju... mam nadzieję, że szybko go nie wycofają, niech tylko spróbują
Mi też szkoda, że wycofali takie zapachy jak Cocon czy stary bez, bo te zapachy miały w sobie coś, czym zwracały na siebie uwagę. Były takie wyraziste i miały swoich wiernych wielbicieli, szkoda, że to co dobre nie trwa wiecznie
Taktylko po co? Ja ostatnio odkryłam Yrię, też pewnie wkrótce ją wycofają. Dobrze, że tworzą nowe wody, ale stare też mogłyby być w sprzedaży.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Vive la France Pokaż wiadomość
So elixir Noir mogłoby być ciekawe, ale ja bardzo lubię klasyczne. A najgorszy niewypał to dla mnie Flowerparty Ja myślę, że wszystko zależy od tego z jakim "nosem" będą współpracować w danym sezonie. Ja mam szczęście, bo mój zmysł węchu jest bardzo tolerancyjny i potrafią mi się spodobać totalnie różne zapachy- od lolity przez Chanel na słoniu Kenzo kończąc. A Yves Rocher lubię i sądzę, że co jak co, ale jak już ostatecznie zniknie Yria z półek to będą musieli wprowadzić jakiś cięższy kaliber na zimę. I mam nadzieję że wtedy się nie zawiodę.

Dziewczyny, warto spróbować Voile d'Ambre? Spotkałam się z opinią, że podobny do Amber Elixir oriflme, może któraś z was mogłaby porównać?
Chętnie bym pomogła, nie znam jednak wody z oriflame. Amber jest ciepły, trwały zgodny z opisem producenta. Nie mam już, ale kiedyś lubiłam. Osobiście polecam, jeśli lubisz zapachy cięższe typu Yria, nie ma w ambrze jednak kwiatów.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Łobuzy, chwilkę temu róże były w promocji, teraz są już po 43zł
Nie lubię ichbardzo
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:51   #4931
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

dlaczego mają tak drogo
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 17:51   #4932
Namalei
Raczkowanie
 
Avatar Namalei
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 229
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle się tutaj ostatnio negatywno-prześmiewczych słów posypało na YR, m.in z powodu zbyt skomnego prezentu na DK (btw we Francji prezent był taki sam, też dodawano mały lakier), że muszę dla równowagi bardzo ich pochwalić.

Dostałam paczkę z hoggarem, dostałam dodatkowo gratis ten mini-lakier i próbkę serum OL, i mleczko do biustu. Czyli przy wydanych 40zł i darmowej wysyłce otrzymałam 3 produkty gratis. Jak dla mnie bomba. W innych sklepach wydaję 200-250zł żeby mieć darmową wysyłkę i w gratisie mam kilka próbek.
Ja też muszę ich pochwalić, ale z innego powodu. W ostatniej paczce rozlało mi sie serum i upaćkało mocno kilka kosmetyków. Opisałam w e-maliu do BOKu zaistniałą sytuację i dzisiaj dostałam kolejną paczkę. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dostałam nie tylko rozlane serum, ale i wymienione kosmetyki, które najmocniej "oberwały". I jak ich tu nie kochać
Namalei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:58   #4933
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Rzeczywiście , ale ja spostrzegawcza jestem, sama siebie zadziwiam



Vanille Noire jest jak dla mnie ślicznym zapachem, taki poprawiacz nastroju... mam nadzieję, że szybko go nie wycofają, niech tylko spróbują
Mi też szkoda, że wycofali takie zapachy jak Cocon czy stary bez, bo te zapachy miały w sobie coś, czym zwracały na siebie uwagę. Były takie wyraziste i miały swoich wiernych wielbicieli, szkoda, że to co dobre nie trwa wiecznie
Kto pyta nie błądzi
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:27   #4934
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Namalei Pokaż wiadomość
Ja też muszę ich pochwalić, ale z innego powodu. W ostatniej paczce rozlało mi sie serum i upaćkało mocno kilka kosmetyków. Opisałam w e-maliu do BOKu zaistniałą sytuację i dzisiaj dostałam kolejną paczkę. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dostałam nie tylko rozlane serum, ale i wymienione kosmetyki, które najmocniej "oberwały". I jak ich tu nie kochać
Dobrze, że nie usprawiedliwiają się winą Poczty Polskiej... widać, że dbają o klienta

Co tu tak cicho się nagle zrobiło? Poszli sobie wszyscy, czy oglądają skoki narciarskie albo konklawe? ;-) Czy może robią kolejne zamówienia? :-D

Edytowane przez kaasia_a
Czas edycji: 2013-03-12 o 18:30
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:37   #4935
Namalei
Raczkowanie
 
Avatar Namalei
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 229
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie usprawiedliwiają się winą Poczty Polskiej... widać, że dbają o klienta

Co tu tak cicho się nagle zrobiło? Poszli sobie wszyscy, czy oglądają skoki narciarskie albo konklawe? ;-) Czy może robią kolejne zamówienia? :-D
Nawet by nie mogli na PP, bo to oni tak pakują byle jak produkty w paczce, a nie PP. A właśnie ta paczka rekonpensacyjna już była ładnie zapakowana, produkty ciasno ułożone tak żeby nic nie latało po pudełko, więc widać, że jak się chce to można
A ja kiepskich oglądam i zerkam na forum

Edytowane przez Namalei
Czas edycji: 2013-03-12 o 18:38
Namalei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:46   #4936
kaiska
Zakorzenienie
 
Avatar kaiska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 087
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle się tutaj ostatnio negatywno-prześmiewczych słów posypało na YR, m.in z powodu zbyt skomnego prezentu na DK (btw we Francji prezent był taki sam, też dodawano mały lakier), że muszę dla równowagi bardzo ich pochwalić.

Dostałam paczkę z hoggarem, dostałam dodatkowo gratis ten mini-lakier i próbkę serum OL, i mleczko do biustu. Czyli przy wydanych 40zł i darmowej wysyłce otrzymałam 3 produkty gratis. Jak dla mnie bomba. W innych sklepach wydaję 200-250zł żeby mieć darmową wysyłkę i w gratisie mam kilka próbek.
Super paczuchaDo mnie jutro dojdą dwie
Nie tylko tu, ale i na FB Dla mnie idealna była darmowa wysyłka weekendowa pow. 39zł Dodatkową korzyścią był kod z Hoggarem. Nie rozumiem niezadowolenia.
kaiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:49   #4937
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

A nie wiecie może czy można zamówić Yrię jako gratis z oferty na DK w opcji z prezentem do wyboru? Miałam ulotkę, ale oczywiście zamówiłam telefonicznie i wypieprzyłam papierzysko, a teraz miałabym ochotę na jeszcze jedno zamówionko właśnie z tą Yrią, tylko nie wiem czy można
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:53   #4938
Polka25
Raczkowanie
 
Avatar Polka25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 97
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Nie wytrzymam dziewczyny i muszę się pochwalić moje skromniutkie zamówienie z niedzieli już do mnie dotarło. Trafili z tym Hoggarem w samo sedno - od zeszłego tygodnia czaiłam się na zamówienie bo się zapasy pokończyły i żeby nie było złości to chciałam małżonkowi zamówić Hoggara (wąchałam kiedyś w stacjonarce i się zakochałam) a tu się trafił gratis Ja szczęśliwa że zaoszczędziłam a małżonek już zawłaszczył gratisik i nie chciał oddać nawet do zrobienia fotki Drugie zamówionko jest oczekujące bo skończyły im się odżywki odbudowujące i gratisowe serum.
A najlepsze jest to że za paczkę zapłaciłam tylko 39,80 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2053.jpg (128,4 KB, 91 załadowań)
__________________
Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr..... A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

mgr się napisało
i się obroniło
Polka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:57   #4939
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A nie wiecie może czy można zamówić Yrię jako gratis z oferty na DK w opcji z prezentem do wyboru? Miałam ulotkę, ale oczywiście zamówiłam telefonicznie i wypieprzyłam papierzysko, a teraz miałabym ochotę na jeszcze jedno zamówionko właśnie z tą Yrią, tylko nie wiem czy można
Aneczka1806 napisała:
"złożyłam zamówienie z oferty na DK, nie swojej, bo ja miałam przesyłkę gratis od 100 zł. Skorzystałam z oferty, gdzie przesyłka jest gratis od 70 zł. Mailowo poprosiłam o zmianę prezentu na swój spersonalizowany. Kobietka mi odpisała, że dla mnie została przygotowana inna oferta, gdzie wysyłka jest gratis dopiero od 100 zł, więc nie może mi zamienić mojego prezentu. Ale mogę wybrać prezent z cennika i pozostać przy ofercie, którą wybrałam (nie ważne, że nie mojej) z wysyłką grais od 70 zł.
I tym sposobem mam swoją ukochaną wodę perfumowaną tendre jaśmin 50 ml o której prawie śniłam ;-) ale nie myslałam, że mogę wybrać prezent bez limitu cenowego "

Ryzyk fizyk

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Polka25 Pokaż wiadomość
Nie wytrzymam dziewczyny i muszę się pochwalić moje skromniutkie zamówienie z niedzieli już do mnie dotarło. Trafili z tym Hoggarem w samo sedno - od zeszłego tygodnia czaiłam się na zamówienie bo się zapasy pokończyły i żeby nie było złości to chciałam małżonkowi zamówić Hoggara (wąchałam kiedyś w stacjonarce i się zakochałam) a tu się trafił gratis Ja szczęśliwa że zaoszczędziłam a małżonek już zawłaszczył gratisik i nie chciał oddać nawet do zrobienia fotki Drugie zamówionko jest oczekujące bo skończyły im się odżywki odbudowujące i gratisowe serum.
A najlepsze jest to że za paczkę zapłaciłam tylko 39,80 zł
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes

Edytowane przez kuba222
Czas edycji: 2013-03-12 o 18:59
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 19:05   #4940
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A nie wiecie może czy można zamówić Yrię jako gratis z oferty na DK w opcji z prezentem do wyboru? Miałam ulotkę, ale oczywiście zamówiłam telefonicznie i wypieprzyłam papierzysko, a teraz miałabym ochotę na jeszcze jedno zamówionko właśnie z tą Yrią, tylko nie wiem czy można
Możesz próbować, ale tego zapachu pewnie nie ma w katalogu do oferty DK bo jest jedną nogą na wylocie, podobnie jak róża i irys - sprawdź sobie dla pewności skany, były wklejane na wątku. Jak konsultantka się uprze to Ci odmówi.

Właśnie zauważyłam, że to gratisowe mleczko do biustu ma ważność 18 miesięcy od otwarcia- nie wiem jak Was, ale mnie to lekko przeraża. W sumie nic dziwnego bo konserwantów jest sporo - i parabeny, i fenoksyetanol i tetrasodium EDTA. Plus ma higieniczne opakowanie z pompką co też wydłuża okres trwałości, i naturalne konserwanty w postaci witaminy E i kwasu mlekowego.
Nie chcę świrować i nie twierdzę, że to mleczko mnie zabije, ale mimo wszystko bym go sobie nie kupiła- po co mi tyle konserwantów za ciężkie pieniądze.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2013-03-12 o 19:07
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:20   #4941
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Boję się takiego mocnego koloru, nie umiałabym się nim malować. Ty masz doświadczenie to działaj. Zerkam na średnią morelę. Sama nie wiem...Pojęcia bladego nie mam.
Edit: czy to jest promienny róż???
Magnolia podszepnij mi coś Cerę mam delikatnie oliwkową, słonka unikam, ale jednak bladzioszkiem nie jestem.

tak na fotce jest promienny róż

A włoski jakie masz, ciemne?
to może jak chcesz delikatniejsze kolorki to jakiś ciemniejszy, brudny róż, albo fuksja... niekoniecznie z YR... ja mam róże z Avon, Oriflame, z każdego jestem zadowolona

morele też są ok, chyba pasuja do każdej karnacji, tak samo jasne róże, które tak jak i morele dodają twarzy świeżości

a ciemny, czy jasny róż... wszystko zależy od nałożenia, umiejętności i ---- pędzelka!
Drażni mnie strasznie, że wiele firm sprzedaję tylko róż! Np. Avon ma w pudełeczku pędzelek i to pędzelek bardzo dobrej jakości, którym róże nakłada się znakomicie...

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
bo to chyba najbardziej popularny kolor różu YR
ja bym go nazwała najbardziej bezpiecznym...

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
mam taki sam kolor tylko z GB , i jak go zobaczyłam o boże barbi , ale po nałożeniu jest całkiem fajny
na szczęście nie mam hollywoodzkiego ani platynowego blondu, więc do Barbi mi daleko

kolor jest świetny, ale już nie należy do kolorów bezpiecznych
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:21   #4942
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
tak na fotce jest promienny róż

A włoski jakie masz, ciemne?
to może jak chcesz delikatniejsze kolorki to jakiś ciemniejszy, brudny róż, albo fuksja... niekoniecznie z YR... ja mam róże z Avon, Oriflame, z każdego jestem zadowolona

morele też są ok, chyba pasuja do każdej karnacji, tak samo jasne róże, które tak jak i morele dodają twarzy świeżości

a ciemny, czy jasny róż... wszystko zależy od nałożenia, umiejętności i ---- pędzelka!
Drażni mnie strasznie, że wiele firm sprzedaję tylko róż! Np. Avon ma w pudełeczku pędzelek i to pędzelek bardzo dobrej jakości, którym róże nakłada się znakomicie...

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------


ja bym go nazwała najbardziej bezpiecznym...
dziękuję Ci serdecznie za pomocbaaardzo. Jestem brunetką, nigdy różu nie używałam, więc pewnie potrzebuję czegoś "bezpiecznego", aby klauna z siebie nie zrobić Tak pięknie pisałaś o różach...i wolałabym któryś z YR.
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:38   #4943
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci serdecznie za pomocbaaardzo. Jestem brunetką, nigdy różu nie używałam, więc pewnie potrzebuję czegoś "bezpiecznego", aby klauna z siebie nie zrobić Tak pięknie pisałaś o różach...i wolałabym któryś z YR.
jest jeszcze kolor ciemny róż i średni róż, ale na fotkach wyglądają jak brązowe, więc musiałabyś poszukać w necie real foto... może na jakiś blogach?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2013-03-12 o 19:40
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:40   #4944
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
[/U]jest jeszcze kolor ciemny róż i średni róż, ale na fotkach wyglądają jak brązowe, więc musiałabyś poszukać w necie real foto... może na jakiś blogach?
Zaraz poszperam
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:41   #4945
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Zaraz poszperam
zwróć jeszcze uwagę na prezenterki telewizyjne, TVN, TVP 1 one mają zawsze świetne makijaże i wyróżowione i wyczerwienione poliki
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:46   #4946
patkoc
Raczkowanie
 
Avatar patkoc
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 245
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Namalei Pokaż wiadomość
Ja też muszę ich pochwalić, ale z innego powodu. W ostatniej paczce rozlało mi sie serum i upaćkało mocno kilka kosmetyków. Opisałam w e-maliu do BOKu zaistniałą sytuację i dzisiaj dostałam kolejną paczkę. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dostałam nie tylko rozlane serum, ale i wymienione kosmetyki, które najmocniej "oberwały". I jak ich tu nie kochać
No proszę, super się zachowali ja sobie poczekam na paczkę, ze względu na braki na magazynie
patkoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:58   #4947
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
zwróć jeszcze uwagę na prezenterki telewizyjne, TVN, TVP 1 one mają zawsze świetne makijaże i wyróżowione i wyczerwienione poliki
Ty się chyba nieźle znasz na tych makijażach?
Niektóre prezenterki telewizyjne to mają tyle makijażu że min nie mogą robić ale róż to u nich rzeczywiście podstawa

Ja tam mam naturalne rumieńce i nie potrzebuję różu, co tak naprawdę to czasami mnie to nieźle wkurza... może mi z wiekiem przejdzie Bo mam ciemną karnację i prawie czarne włosy, wyglądam jak dziecko
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:05   #4948
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez Myszkaa222 Pokaż wiadomość
Ja kocham VN Na zdjęciu "cała rodzina VN" zamierzam jeszcze złożyć kilka zamówień z urodzinowej żeby mieć VN na zapas



Miniaturki VN z wymiany
czarna flaszka Vanille Noire
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:12   #4949
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez kaasia_a Pokaż wiadomość
Ty się chyba nieźle znasz na tych makijażach?
Niektóre prezenterki telewizyjne to mają tyle makijażu że min nie mogą robić ale róż to u nich rzeczywiście podstawa

Ja tam mam naturalne rumieńce i nie potrzebuję różu, co tak naprawdę to czasami mnie to nieźle wkurza... może mi z wiekiem przejdzie Bo mam ciemną karnację i prawie czarne włosy, wyglądam jak dziecko
ale nieważne ile mają pudru i różu to i tak zawsze wyglądają świetnie
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:23   #4950
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: mleczka, żele i balsamy, z Yves Rocher wiele ich mamy vol VII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Możesz próbować, ale tego zapachu pewnie nie ma w katalogu do oferty DK bo jest jedną nogą na wylocie, podobnie jak róża i irys - sprawdź sobie dla pewności skany, były wklejane na wątku. Jak konsultantka się uprze to Ci odmówi.

Właśnie zauważyłam, że to gratisowe mleczko do biustu ma ważność 18 miesięcy od otwarcia- nie wiem jak Was, ale mnie to lekko przeraża. W sumie nic dziwnego bo konserwantów jest sporo - i parabeny, i fenoksyetanol i tetrasodium EDTA. Plus ma higieniczne opakowanie z pompką co też wydłuża okres trwałości, i naturalne konserwanty w postaci witaminy E i kwasu mlekowego.
Nie chcę świrować i nie twierdzę, że to mleczko mnie zabije, ale mimo wszystko bym go sobie nie kupiła- po co mi tyle konserwantów za ciężkie pieniądze.
Właśnie jak nie ma kosmetyku w tej ofercie na DK to nie dadzą go gratis, próbowałam już tak z Evidence 100 ml. ale mi odmówili, więc wzięłam na szybko perfumę z pompką i teraz nie wiem co mam z nią zrobić
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.