Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-16, 23:08   #781
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;88212056]Porownanie, ktore uslyszalam, takie obrazowe, jest takie:
wyobraz sobie, ze masz na podlodze swojego pokoju mase klockow lego, tysiace, moze nawet miliony, roznych klockow, roznych kolorow, i probujesz z nich ulozyc mala zolta lego kaczke z czerwonym dziobem. Jesli ulozysz kaczke to test jest pozytywny.
Dodatkowo w Niemczech ten test juz powstal zanim jeszcze wyodrebniono koronawirusa w Chinach, zanim przebadali te pierwsze 7 czy ilu pacjentow pod koniec zeszlego roku, tzn. zanim wyniki dotarly do Europy.
Ogolnie to wlasciwie u kazdego ten test moze wyjsc pozytywny. W tym artykule, ktory wstawilam, tez jest to dosyc obszernie wyjasnione. Wynalazca tego testu nie zalecal stosowania go przy wirusach. Ciekawe, co powiedzialby dzisiaj na ten temat, gdyby zyl...

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



Ja na poczatku roku po infekcji (dosyc krotkiej) prawie 2 miesiace kaszlalam suchym uporczywym kaszlem.[/QUOTE]


Tylko, że to zostało kilka razy sprostowane


https://demagog.org.pl/fake_news/tes...nktu-widzenia/


"
Farber opiera swoją tezę na rzeczywistym sprzeciwie Mullisa wobec wykorzystywania wynalezionej przez niego technologii PCR (za którą w 1993 roku otrzymał Nagrodę Nobla) do wykrywania wirusa HIV. Kary Mullis zaprzeczał także, że wirus HIV wywołuje AIDS. Obie te tezy (nieadekwatność metody PCR w diagnostyce HIV oraz brak związku HIV-AIDS) nie znajdują jednak potwierdzenia w faktach. Związek pomiędzy HIV a AIDS został udowodniony naukowo, a testy PCR z powodzeniem wykorzystuje się w diagnostyce zakażeń wirusem HIV.
"
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 07:31   #782
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ale skąd to wiesz? Myślę, że jakby codziennie mówili ile osób zachorowalo na grype itp to ludzie z domu by nie wychodzili.
Ale na grypę też nie wiadomo ile osób zachorowało. Te 3 mln to zachorowania i PODEJRZENIA zachorowań. Do statystyki koronawirusa nie zalicza się podejrzeń, a samych zakażeń też szacuje się, że jest 10x tyle co rozpoznań. Nie ma sensu takie porównywanie.

W koronawirusie najgorsze jest to, że ok. 20% osób z potwierdzonym zakażeniem wymaga hospitalizacji. W Polsce aktualne jest 40 tys. osób z aktywnym zakażeniem (wynik dodatni w ostatnim czasie, w tym bezobjawowych) i aż 7 tys. z nich leży w szpitalu. To jest podstawowy problem. Bo przy galopującej liczbie zakażeń zabraknie miejsca dla osób, które wymagają np. tlenoterapii - mogą umrzeć osoby, które wyszłyby z choroby bez szwanku, gdyby otrzymały pomoc.


Cytat:
Napisane przez oko_kocie Pokaż wiadomość
W którym kraju śmiertelność jakoś wybitnie wzrosła?? Chętnie bym poczytała
W Szwecji. W drugim kwartale tego roku liczba zgonów wzrosła o 25% w porównaniu do analogicznego okresu w latach poprzednich. W samym kwietniu śmiertelność była o 40% wyższa od średniej. Według szwedzkiego urzędu statystycznego w pierwszym półroczu 2020 roku odnotowano najwięcej zgonów od 150 lat. Takie tam pitu pitu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 08:39   #783
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

No i mam wynik, negatyw przy codziennym kontakcie z 2 pozytywnymi osobami. Ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 08:46   #784
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No i mam wynik, negatyw przy codziennym kontakcie z 2 pozytywnymi osobami. Ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 08:47   #785
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No i mam wynik, negatyw przy codziennym kontakcie z 2 pozytywnymi osobami. Ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 08:54   #786
slowflow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 76
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ale na grypę też nie wiadomo ile osób zachorowało. Te 3 mln to zachorowania i PODEJRZENIA zachorowań. Do statystyki koronawirusa nie zalicza się podejrzeń, a samych zakażeń też szacuje się, że jest 10x tyle co rozpoznań. Nie ma sensu takie porównywanie.

W koronawirusie najgorsze jest to, że ok. 20% osób z potwierdzonym zakażeniem wymaga hospitalizacji. W Polsce aktualne jest 40 tys. osób z aktywnym zakażeniem (wynik dodatni w ostatnim czasie, w tym bezobjawowych) i aż 7 tys. z nich leży w szpitalu. To jest podstawowy problem. Bo przy galopującej liczbie zakażeń zabraknie miejsca dla osób, które wymagają np. tlenoterapii - mogą umrzeć osoby, które wyszłyby z choroby bez szwanku, gdyby otrzymały pomoc.






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No popatrz, ja z kolei trafiłam na informacje, że ludzi w stanie krytycznym jest ok 500 (ok. 1% wszystkich zakażonych. Tych z delikatnymi objawami 66 tys.

https://www.worldometers.info/corona...ountry/poland/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2020-10-17 o 09.52.16.jpg (40,2 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez slowflow
Czas edycji: 2020-10-17 o 09:13
slowflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 08:56   #787
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ale na grypę też nie wiadomo ile osób zachorowało. Te 3 mln to zachorowania i PODEJRZENIA zachorowań. Do statystyki koronawirusa nie zalicza się podejrzeń, a samych zakażeń też szacuje się, że jest 10x tyle co rozpoznań. Nie ma sensu takie porównywanie.
Dokladnie - przy czym, grypy raczej kompletnie bezobjawowo sie nie przechodzi, a Covid19 mozna - i dalej jest spor, czy i jak bardzo takie osoby sa zakazne.

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
W koronawirusie najgorsze jest to, że ok. 20% osób z potwierdzonym zakażeniem wymaga hospitalizacji. W Polsce aktualne jest 40 tys. osób z aktywnym zakażeniem (wynik dodatni w ostatnim czasie, w tym bezobjawowych) i aż 7 tys. z nich leży w szpitalu. To jest podstawowy problem. Bo przy galopującej liczbie zakażeń zabraknie miejsca dla osób, które wymagają np. tlenoterapii - mogą umrzeć osoby, które wyszłyby z choroby bez szwanku, gdyby otrzymały pomoc.
Zgadza sie i tez juz o tym wspominalem - przyklad tego co sie stalo w Lombardii wczesniej, bardzo tragiczne.

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
W Szwecji. W drugim kwartale tego roku liczba zgonów wzrosła o 25% w porównaniu do analogicznego okresu w latach poprzednich. W samym kwietniu śmiertelność była o 40% wyższa od średniej. Według szwedzkiego urzędu statystycznego w pierwszym półroczu 2020 roku odnotowano najwięcej zgonów od 150 lat. Takie tam pitu pitu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Wielkiej Brytanii tez - przy czym brytyjskie podejscie bylo najgorsze z mozliwych: najpierw dlugo dlugo nic, pozniej bardzo mocne restrykcje, gdy bylo juz za pozno i do wyzszej smiertelnosci dodano ruine ekonomiczna, traume dla masy ludzi i spadek liczby diagnoz innych chorob

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No i mam wynik, negatyw przy codziennym kontakcie z 2 pozytywnymi osobami. Ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-17, 09:09   #788
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88209868]

I zgadzam się co do basenów. Jak jeszcze siłownie jakoś mogę zrozumieć, tak basen ni huhu. U mnie już protesty na fb w związku z zamknięciem siłowni- mam jakieś kluby polubione i trenerów kilku, których znam. Na maksa wkurzeni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Jest petycja w tej sprawie, od wczoraj podpisało ją ponad 100 tyś ludzi:
https://secure.avaaz.org/community_p...rm=Kbixnb%2Bpl


Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
W Sanepidzie nikt normalny nie będzie chciał teraz pracować, a już na pewno zatrudnić się i użerać się za grosze z ludźmi w takim czasie, jaki mamy. Znajoma z sanepidu szukała pracy w innych miejscach, byle stamtąd uciec, póki co się nie udało
Tam chyba jakaś masakra jest. Jak chodzę z psem na nocny spacer, to przechodzę koło budynku Sanepidu i oni tam jeszcze pracują


Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No i mam wynik, negatyw przy codziennym kontakcie z 2 pozytywnymi osobami. Ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiadomość
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:19   #789
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez slowflow Pokaż wiadomość
No popatrz, ja z kolei trafiłam na informacje, że ludzi w stanie krytycznym jest ok 500 (ok. 1% wszystkich zakażonych. Tych z delikatnymi objawami 66 tys.

https://www.worldometers.info/corona...ountry/poland/
Z FB ministerstwa zdrowia.Screenshot_2020-10-17-10-17-03-821_com.facebook.katana.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:19   #790
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dokladnie - przy czym, grypy raczej kompletnie bezobjawowo sie nie przechodzi, a Covid19 mozna - i dalej jest spor, czy i jak bardzo takie osoby sa zakazne.







Zgadza sie i tez juz o tym wspominalem - przyklad tego co sie stalo w Lombardii wczesniej, bardzo tragiczne.







W Wielkiej Brytanii tez - przy czym brytyjskie podejscie bylo najgorsze z mozliwych: najpierw dlugo dlugo nic, pozniej bardzo mocne restrykcje, gdy bylo juz za pozno i do wyzszej smiertelnosci dodano ruine ekonomiczna, traume dla masy ludzi i spadek liczby diagnoz innych chorob

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------





W sumie to na ile wiadomo, że grypy się bezobjawowo nie przechodzi? Nie robi się badań osób z pozoru zdrowych. W ogóle mało kto robi test na grypę.

Nie mówię, że covid jest jak grypa bo nie jest, ale myślę, że panika byłaby podobna gdyby nawalali dzień w dzień informacjami o grypie, ile osób zarażonych, o powiklaniach, o śmierciach w wyniku powikaniach po grypie (lub na grypę gdyby zmienić klasyfikacje na covidowską).

Trzeba uważać, trzeba się chronić, chronić siebie, swoich bliskich, ALE covid nie dziesiątkuje ludzi i niszczyć kraj, niszczyć gospodarkę, zadłuzać się - to dla mnie jest niezrozumiałe.

Rząd miał całe wakacje na działania - trzeba było szkolić personel, trzeba było zwiększać liczbę respiratorow, mieć scenariusze, myśleć nad miejscami w szpitalach, szpitale polowe, ale nieee, co trzeba było robić latem? Kłócić się z gowinem, myśleć o swoich ciepłych posadkach i jeździć na wakacje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:21   #791
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

W ciągu doby przybyło ponad 60 osób wymagających respiratora i ponad 600 osób, które nie mogą zdrowieć w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-17, 09:24   #792
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez slowflow Pokaż wiadomość
No popatrz, ja z kolei trafiłam na informacje, że ludzi w stanie krytycznym jest ok 500 (ok. 1% wszystkich zakażonych. Tych z delikatnymi objawami 66 tys.

https://www.worldometers.info/corona...ountry/poland/
A rozróżniasz stan krytyczny od stanu niekrytycznego, ale wymagającego leczenia w szpitalu, np. tlenoterapii?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:27   #793
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
W sumie to na ile wiadomo, że grypy się bezobjawowo nie przechodzi? Nie robi się badań osób z pozoru zdrowych. W ogóle mało kto robi test na grypę.

Nie mówię, że covid jest jak grypa bo nie jest, ale myślę, że panika byłaby podobna gdyby nawalali dzień w dzień informacjami o grypie, ile osób zarażonych, o powiklaniach, o śmierciach w wyniku powikaniach po grypie (lub na grypę gdyby zmienić klasyfikacje na covidowską).

Trzeba uważać, trzeba się chronić, chronić siebie, swoich bliskich, ALE covid nie dziesiątkuje ludzi i niszczyć kraj, niszczyć gospodarkę, zadłuzać się - to dla mnie jest niezrozumiałe.

Rząd miał całe wakacje na działania - trzeba było szkolić personel, trzeba było zwiększać liczbę respiratorow, mieć scenariusze, myśleć nad miejscami w szpitalach, szpitale polowe, ale nieee, co trzeba było robić latem? Kłócić się z gowinem, myśleć o swoich ciepłych posadkach i jeździć na wakacje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Wiesz, ja pamietam z tego forum watek o eboli, gdzie jakas panna sie ze mna spierala, ze ebola jest duzo gorsza niz grypa, pomimo tego ile x razy osob choruje na grype i na grype umiera niz na ebole, ale wiadomo, ebola ma troszeczke bardziej szokujace objawy i przebieg. Wiec tak, pewnie jest cos w tym a propos trabienia ciagle
Dla mnie decydujaca jest ta "zakaznosc", ktora jest mierzona jako wyzsza niz grypa, jesli bedzie lawinowy przyrost przypadkow, to bedzie ciezko. Co nie zmienia faktu, ze tak jak juz pisalem, nie uwazam zeby skala i "target" restykcji byly sensowne
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:30   #794
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez slowflow Pokaż wiadomość
No popatrz, ja z kolei trafiłam na informacje, że ludzi w stanie krytycznym jest ok 500 (ok. 1% wszystkich zakażonych. Tych z delikatnymi objawami 66 tys.

https://www.worldometers.info/corona...ountry/poland/

No popatrz, biorąc pod uwagę, że dopiero teraz mamy taki istotny wzrost zachorowań, w kraju podobno tysiąc respiratorów (nie wiem, ile dokładnie, ale te okolice), to jeśli choroba, jeśli może być śmiertelna, rozwija się w kilka-kilkanaście dni, to ilu chorych w stanie krytycznym możemy spodziewać się za kilka-kilkanaście dni? Za kilka tygodni, jeśli nadal będzie nam wzrastać liczba, nawet niezbyt objawowych, ale zakażonych? Ile osób umrze z powodu braku opieki, nawet jeśli według najważniejszej dyskusji widzę tutaj ostatnio, czy grypka czy koronka jest gorszą chorobą? Ile osób umrze z innych powodów, np. przez nerwowe decyzje debilnych rządzących, którzy przez miesiące nie przygotowali kraju do sytuacji?
No, pomyślmy.
#sianiepaniki

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No i mam wynik, negatyw przy codziennym kontakcie z 2 pozytywnymi osobami. Ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:30   #795
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:32   #796
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No to jutro stuknie 10tysi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:34   #797
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

I teraz cały dzień na wszystkich czerwonych paskach NOWY REKORD ZAKAŻEŃ. Wkurza mnie to niemiłosiernie. Nie podadzą informacji jak normalni ludzie tylko będą świecić na czerwono nowym rekordem kurła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:35   #798
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88212408]I teraz cały dzień na wszystkich czerwonych paskach NOWY REKORD ZAKAŻEŃ. Wkurza mnie to niemiłosiernie. Nie podadzą informacji jak normalni ludzie tylko będą świecić na czerwono nowym rekordem kurła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Nooooo nic tylko szampana otworzyć 🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:35   #799
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88212408]I teraz cały dzień na wszystkich czerwonych paskach NOWY REKORD ZAKAŻEŃ. Wkurza mnie to niemiłosiernie. Nie podadzą informacji jak normalni ludzie tylko będą świecić na czerwono nowym rekordem kurła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]


Warto w tej sytuacji, ale ogólnie, dać sobie spokój z oglądaniem tiwi.
I chronić przed tym bliskie, szczególnie starsze lub chore osoby, które mogą byc w gorszej kondycji psychicznej.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-17, 09:40   #800
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Ja mam wrazenie ze jest za pozno I zeby bylo lepiej musimy siegnac dna.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:42   #801
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Ja czasem rzucę okiem, ale mam dystans i wiem, ze to czysty biznes kręcony na ludzkiej panice. Ale wszystkim bliskim powtarzam żeby tego nie oglądali. Moja przyjaciółka ma covid i dziś coś mi zaczęła mówić, a bo w telewizji to coś tam coś tam, to od razu jej powiedziałam, ze niech się nie wazy słuchać tego kociokwiku medialnego, poleciałam jej wywiad z tego wątku jedynie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ja mam wrazenie ze jest za pozno I zeby bylo lepiej musimy siegnac dna.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Jasne, ze tak jest. Teraz te obostrzenia nic nie dadzą, bo ludzie się już pozarażali i za jakiś tydzień będzie 2 razy tyle przypadków. Żeby to się uspokoiło to musi minąć więcej czasu niestety. W żadnym kraju nie było spadków natychmiast.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:44   #802
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
No to jutro stuknie 10tysi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli zamykanie gospodarki jednak miało sens. Uff...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:44   #803
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
No to jutro stuknie 10tysi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Raczej nie. W niedzielę i poniedziałek zawsze są niższe wyniki, bo to są testy weekendowe, a wtedy zawsze mniej testów robią.



Kolejnego rekordu spodziewam się dopiero w okolicy środy, ewentualnie wtorek.





A w ogóle w przypadku basenów i siłowni podobno są jakieś wyjątki. Że dla zajęć sportowych i coś tam jeszcze mogą działać. Więc pewnie zaraz będą jakieś próby obejścia zakazu.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:50   #804
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

To jest masakra, ale u mnie w sklepach znowu zaczyna brakowac papieru.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:56   #805
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez oko_kocie Pokaż wiadomość
W którym kraju śmiertelność jakoś wybitnie wzrosła?? Chętnie bym poczytała
Nie wiem musze posledzic statystyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 09:59   #806
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ja mam wrazenie ze jest za pozno I zeby bylo lepiej musimy siegnac dna.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Oczywiście, że jest za późno i sięgniemy niestety dna. Jak to powiedział szczerze nasz kumpel z UK Boris, "wiele rodzin straci bliskich". Wiem, że wszystkich nie da się uratować, ale ciężko nie założyć, że jednak można było lepiej się przygotować.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 10:02   #807
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Ja nie kumam o co chodzi z tym papierem, bo przecież tak naprawdę bez tego papieru się jakoś da przeżyć na dobra sprawę jak się ma w domu wodę i prysznic a tu wykupują jakby od tego papieru przeżycie miało zależeć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Patrząc ma te przyrosty to sensu tych obostrzeń teraz po prostu nie widzę. One po prostu nic nie zmienia w obecnej sytuacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 10:02   #808
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;88212458]To jest masakra, ale u mnie w sklepach znowu zaczyna brakowac papieru. [/QUOTE]Jakoś mnie to nie dziwi.

Koronapanika S02E01, zaczynamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 10:02   #809
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Czekam na memy "it's over nine thousand".

Śmieszy mnie, że ludzie podłapują narrację rządową i wyzywają ludzi wokół, że to wina ludzi, że są zarażenia i macie za swoje, w tematyce zamykania basenów.

Nie żeby problemem był dziurawy system kontaktów, testów, kwarantann. Nie, to nie jest wina niedofinansowania służby zdrowia. To ludzie niedobrzy, ich wina, że chorują. I otwartych siłowni z sapiącymi ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 10:06   #810
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Czekam na memy "it's over nine thousand".

Śmieszy mnie, że ludzie podłapują narrację rządową i wyzywają ludzi wokół, że to wina ludzi, że są zarażenia i macie za swoje, w tematyce zamykania basenów.

Nie żeby problemem był dziurawy system kontaktów, testów, kwarantann. Nie, to nie jest wina niedofinansowania służby zdrowia. To ludzie niedobrzy, ich wina, że chorują. I otwartych siłowni z sapiącymi ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak.
Władza nam próbuje wcisnąć że to tylko NASZA wina, bo MY byliśmy nieodpowiedzialni.

Oni nie mają sobie nic do zarzucenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 17:18:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.