Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-06, 13:25   #31
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Chetnie przyjechalabym do Polski, do swojego Krakowa na miesiac.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 17:31   #32
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
W jakim sensie bardziej komfortowe?
Ludziom może się wydawać, że życie we Francji jest bardziej komfortowe, bo chyba mimo wszystko nadal istnieje to stereotypowe myślenie o mitycznym "Zachodzie"/zachodniej Europie, gdzie mniej się pracuje, a i tak więcej zarabia...Ale z drugiej strony i tak wiekszość już ma tę świadomość, że mityczny "Zachód" to nie jest już wcale "kraina mlekiem i miodem płynąca", ale...No własnie : "Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona/zieleńsza".

To miałam na myśli. A możesz rozwinąć to co pisałaś o rzeczach, w które byśmy nie uwierzyli, nawet czytając o nich w gazetach czy słysząc w wiadomościach? Bo jestem bardzo ciekawa.

LA nie jest dla mnie pociągające. Mój ojciec tam był i nie zachwalał - mówił, że to przereklamowane miejsce i ja mu wierzę. Ale podobnie jak Miami jest chyba pełne młodych ludzi - ale LA wydaje mi się bardziej "agresywne", Miami jest takie bardziej "marzycielskie", serio
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 19:36   #33
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Kreta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 20:07   #34
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88186207]Ludziom może się wydawać, że życie we Francji jest bardziej komfortowe, bo chyba mimo wszystko nadal istnieje to stereotypowe myślenie o mitycznym "Zachodzie"/zachodniej Europie, gdzie mniej się pracuje, a i tak więcej zarabia...Ale z drugiej strony i tak wiekszość już ma tę świadomość, że mityczny "Zachód" to nie jest już wcale "kraina mlekiem i miodem płynąca", ale...No własnie : "Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona/zieleńsza".
[/QUOTE]

cóż... mieszkałam rok w UK (to się chyba liczy do mitycznego zachodu) i faktem jest, że tam zarabiając niewiele ponad minimalną, miałam wygodniejsze życie, niż miałabym w Polsce zarabiając też trochę niewiele ponad minimalną. to nie jest przecież nic zaskakującego.
czynsz w dwupoziomowej szeregówce kosztował mnie pół wypłaty. w Polsce za pół wypłaty minimalnej to sobie można co najwyżej pokój wynająć
za tygodniówkę kupiłam nowego iphona (nie najnowszego ale jednak). w Polsce kosztowałby mnie (wtedy) prawie miesięczną wypłatę.
itd itd

wróciłam do Polski z różnych powodów. nie żałuję. ale nie ma co ukrywać... na tym mitycznym zachodzie koszty życia w stosunku co do pensji są niższe niż w Polsce
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 20:45   #35
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

-Stany Zjednoczone (najbardziej chciałbym w Nowym Jorku)
-Australia
-Ewentualnie Kanada

W sumie to nie pogardziłbym również mieszkania w Japonii czy w Korei Południowej.

Co do krajów europejskich to chyba w żadnym. Nooo może w Norwegii.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 00:11   #36
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Z europejskich:
- Portugalia, Madera
- Azory
- Capo Verde

Z "dalszych"
- Huahini
- San Blas islands
- Tonga


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 01:05   #37
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

CDMX ️ Pewnie po jakimś czasie, z wielu względów, mogłabym pożałować, ale moje marzenie to spróbować przynajmniej na rok. Uwielbiam to miasto całym sercem. A z mniej odległych to albo Hiszpania (bez większego znaczenia miasto, byle wzdłuż wybrzeża) albo Turcja (wybrzeże Morza Egejskiego), chociaż co do Turcji miałabym obawy w związku z różnicami kulturowymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 01:34   #38
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cypr albo Kreta.

Lubię ciepło i beztroskę. A tam jest i to i to.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 07:57   #39
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Emiraty arabskie!

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 08:39   #40
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
cóż... mieszkałam rok w UK (to się chyba liczy do mitycznego zachodu) i faktem jest, że tam zarabiając niewiele ponad minimalną, miałam wygodniejsze życie, niż miałabym w Polsce zarabiając też trochę niewiele ponad minimalną. to nie jest przecież nic zaskakującego.
czynsz w dwupoziomowej szeregówce kosztował mnie pół wypłaty. w Polsce za pół wypłaty minimalnej to sobie można co najwyżej pokój wynająć
za tygodniówkę kupiłam nowego iphona (nie najnowszego ale jednak). w Polsce kosztowałby mnie (wtedy) prawie miesięczną wypłatę.
itd itd

wróciłam do Polski z różnych powodów. nie żałuję. ale nie ma co ukrywać... na tym mitycznym zachodzie koszty życia w stosunku co do pensji są niższe niż w Polsce
To prawda, proporcje zarobkow do kosztow zycia w Polsce sa tragiczne.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 09:41   #41
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Cypr albo Kreta.

Lubię ciepło i beztroskę. A tam jest i to i to.
Wyspy greckie są piękne i spokojne, też można myśleć ale we FR miałabym więcej możliwości pracy za to Grecja jest idealna na chillout urlopowy, jak ktoś ma na co dzień dużo stresów. Moja rodzina, tzn. rodzice wolą Włochy lub Grecję, a ja tak uparłam się na Francję i jak już nie mam z kim, to sama wyjeżdżam. Chcę dokładnie poznać każdy departament.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 09:46   #42
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Afryka, zdecydowanie, ale nie północ tylko środkowa, a może być i wyspa (Zanzibar).
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 09:51   #43
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Afryka, zdecydowanie, ale nie północ tylko środkowa, a może być i wyspa (Zanzibar).
Ale chyba nie do życia na stałe? Ja sobie nie wyobrażam tam mieszkać, dwa tygodnie wakacji ok, ale nawet w czasie wakacji nie mogłam powstrzymać się od myśli, jakie to szczęście, że nie przyszło mi urodzić się w takim miejscu...
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 10:03   #44
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ale chyba nie do życia na stałe? Ja sobie nie wyobrażam tam mieszkać, dwa tygodnie wakacji ok, ale nawet w czasie wakacji nie mogłam powstrzymać się od myśli, jakie to szczęście, że nie przyszło mi urodzić się w takim miejscu...
Mam podobnie. Chociaz to tez zalezy o jakiej czesci Afryki mowa, mam kolezanke z RPA (jest Brytyjka z pochodzenia) i naprawde dobrze jej sie tam zyje, pracuje w korpo i zarabia naprawde dobrze. Zna biegle jezyk, studia skonczyla w Londynie, wyjechala do RPA bo jej maz stamtad pochodzi. Jego rodzina z tego co wiem tez jest naprawde dobrze sytuowana, maja jakis rodzinny dosc spory biznes.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 10:06   #45
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ale chyba nie do życia na stałe? Ja sobie nie wyobrażam tam mieszkać, dwa tygodnie wakacji ok, ale nawet w czasie wakacji nie mogłam powstrzymać się od myśli, jakie to szczęście, że nie przyszło mi urodzić się w takim miejscu...
Moja siostra z chłopakiem kilka tygodni temu wyjechali, planują tam zostać na stałe też nie rozumiem, mnie by tam na siłę nie wypchnął. Może na kilka dni, ale nie ma opcji, mieszkać tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 10:08   #46
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Chociaz to tez zalezy o jakiej czesci Afryki mowa, mam kolezanke z RPA (jest Brytyjka z pochodzenia) i naprawde dobrze jej sie tam zyje, pracuje w korpo i zarabia naprawde dobrze. Zna biegle jezyk, studia skonczyla w Londynie, wyjechala do RPA bo jej maz stamtad pochodzi. Jego rodzina z tego co wiem tez jest naprawde dobrze sytuowana, maja jakis rodzinny dosc spory biznes.
RPA a Zanzibar to niebo a ziemia, nawet nie ma co porównywać. Chociaż w sumie nawet i w RPA nie chciałabym mieszkać, jakieś wydzielone zamknięte osiedla dla białych, poza które strach wyściubić nos, dziękuję bardzo. Ale w temacie Zanzibaru - ja przede wszystkim absolutnie nie chciałabym mieszkać w kraju muzułmańskim. Poza tym: żebrzące dzieci, codzienne przerwy w dostawie prądu, bardzo mało urozmaicone jedzenie, zachód słońca dzień w dzień o 18. No nie, nie chciałabym tam mieszkać z bardzo wielu powodów i podejrzewam, że te same powody dotyczą większości krajów Afryki.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 10:16   #47
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
RPA a Zanzibar to niebo a ziemia, nawet nie ma co porównywać. Chociaż w sumie nawet i w RPA nie chciałabym mieszkać, jakieś wydzielone zamknięte osiedla dla białych, poza które strach wyściubić nos, dziękuję bardzo. Ale w temacie Zanzibaru - ja przede wszystkim absolutnie nie chciałabym mieszkać w kraju muzułmańskim. Poza tym: żebrzące dzieci, codzienne przerwy w dostawie prądu, bardzo mało urozmaicone jedzenie, zachód słońca dzień w dzień o 18. No nie, nie chciałabym tam mieszkać z bardzo wielu powodów i podejrzewam, że te same powody dotyczą większości krajów Afryki.
Pogrubione: ja tez nie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 10:19   #48
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

W Tanzanii widziałam na własne oczy kobiety noszące na głowach wiadra z wodą z rzeki. Słyszałam historie o hipopotamach atakujących ludzi w wioskach. Brr, no nie, nie chciałabym tam mieszkać.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 10:21   #49
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Chetnie przyjechalabym do Polski, do swojego Krakowa na miesiac.
Wlasnie sie wybieram niedlugo na prawie dwa tygodnie, szczerze mowiac tyle mi starczy. Lubie przyjezdzac, bo tu sie urodzilam, ale zeby zostac na stale to nie jest moja bajka.

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88186207]
To miałam na myśli. A możesz rozwinąć to co pisałaś o rzeczach, w które byśmy nie uwierzyli, nawet czytając o nich w gazetach czy słysząc w wiadomościach? Bo jestem bardzo ciekawa.[/QUOTE]

Napisalam dokladnie na odwrot. Jezeli cos jest w gazetach to wlasnie wszyscy w to wierza. Ale jak o czyms nie napisali, to jest wystarczajacy dowod na to, ze nie istnieje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 12:30   #50
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Moglabym przeniesc sie do jakiegos miasta w gorach np do Szklarskiej Poreby. Uwielbiam gory. Chociaz z praca juz tam nie jest tak latwo wiec to tylko takie marzenia a w branze turystyczna raczej nie pojde. Za granica nie wiem nie podrozowalam jeszcze duzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 14:55   #51
alternative069
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Alaska. Najlepiej jakaś mała wioska z kilkoma domkami na krzyż. Wokół cisza, spokój i przyroda. Tyle wystarczyłoby mi do pełni szczęścia
alternative069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 09:16   #52
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ale chyba nie do życia na stałe? Ja sobie nie wyobrażam tam mieszkać, dwa tygodnie wakacji ok, ale nawet w czasie wakacji nie mogłam powstrzymać się od myśli, jakie to szczęście, że nie przyszło mi urodzić się w takim miejscu...
Z posiadanym doświadczeniem i wiedzą- tak, natomiast z perspektywy rdzennych mieszkańców- nie.
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
W Tanzanii widziałam na własne oczy kobiety noszące na głowach wiadra z wodą z rzeki. Słyszałam historie o hipopotamach atakujących ludzi w wioskach. Brr, no nie, nie chciałabym tam mieszkać.
Gorsze jest polowanie na Albinosów, które odbywa się cały czas.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 21:40   #53
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

W takich watkach jest ciekawe, na ile dane marzenia sa efektem pobytu gdzies i w efekcie fascynacji danym miejscem, a na ile percepcja po konsumpcji mediow...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 08:10   #54
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
W takich watkach jest ciekawe, na ile dane marzenia sa efektem pobytu gdzies i w efekcie fascynacji danym miejscem, a na ile percepcja po konsumpcji mediow...

Dlatego wymieniłam tylko miejsca, w których byłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 10:42   #55
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Dlatego wymieniłam tylko miejsca, w których byłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo rozsadnie Bo jak widze Londyn, NYC czy LA, to tak sobie mysle, ze ludzie nie zdaja sobie raczej sprawy z przecietnej jakosci zycia w tych miastach.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 13:56   #56
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Bardzo rozsadnie Bo jak widze Londyn, NYC czy LA, to tak sobie mysle, ze ludzie nie zdaja sobie raczej sprawy z przecietnej jakosci zycia w tych miastach.
Oprocz tego, ze jest tam bardzo drogo, to nie wiem co jeszcze moze zniechecac?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 14:03   #57
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Oprocz tego, ze jest tam bardzo drogo, to nie wiem co jeszcze moze zniechecac?
Tez sie zastanawiam, bo nie widze zadnych wielkich roznic miedzy wspomnianym Nowym Jorkiem, LA, moim Sydney czy europejskimi duzymi miastami z Warszawa na czele. W kazdym z nich jest drogo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 14:08   #58
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Oprocz tego, ze jest tam bardzo drogo, to nie wiem co jeszcze moze zniechecac?
Dlugosc dojazdu do pracy
W Londynie - brudne metro
Tlok, halas
Bezdomni na ulicach

Rownie dobrze mozna spytac - poza wysokimi zarobkami, co moze zachecac do mieszkania w wielkim miescie? Kazdy ma inne preferencje
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 14:19   #59
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
Dlugosc dojazdu do pracy
W Londynie - brudne metro
Tlok, halas
Bezdomni na ulicach

Rownie dobrze mozna spytac - poza wysokimi zarobkami, co moze zachecac do mieszkania w wielkim miescie? Kazdy ma inne preferencje
Wszystko jest na wyciagniecie reki, w restauracjach mozna przebierac do woli, sa kawiarnie, kina, silownie, baseny, studia jogi czy tanca, galerie, muzea, sklepy, parki. Rozni ludzie, rozne kultury, dla mnie to wazne.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 15:02   #60
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdybyś mógł/-a przenieść do wybranego miejsca na świecie, to jakie...

Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
Dlugosc dojazdu do pracy
W Londynie - brudne metro
Tlok, halas
Bezdomni na ulicach

Rownie dobrze mozna spytac - poza wysokimi zarobkami, co moze zachecac do mieszkania w wielkim miescie? Kazdy ma inne preferencje
Jak mieszkasz kolo pracodawcy, to tego nie masz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-21 15:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.