wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 16:53   #1
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Exclamation

wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ


Witajcie prosze o pomoc profesjonalistow
Niedlugo czeka mnie wesele na ktorym pelnie role swiadkowej
W zwiazku z tym bede czesto kamerowana i fotografowana .
Chcialabym w tym dniu wygladac nieskazitelnie , przez caly dzien .
Miec profesjonalny makijaz , ktory moglabym zrobic sama.
Jakich kosmetykow (pelna liste) uzyc ?
Mam jasna cera ( rowniez czerwone przebarwienia!!! - po jakims czesie jestem zaczerwieniona) , po kilku godzinach moje makijaze sie rozplywaja z czym idzie w parze swiecenie sie skory . Ostateczny efekt po kilku godzinach jest taki ZE WYGLADAM STRASZNIE juz lepiej jak sie w ogole nie umaluje .
Bardzo prosze o pomoc

Edytowane przez zainteresowana123
Czas edycji: 2011-05-07 o 14:56
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:05   #2
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

chcesz sama zrobić profesjonalny makijaż?

jeśli potrafiłabyś zrobić profesjonalny makijaż, to byś sama doszła do tego, jakich kosmetyków do takowego użyć. Nawet najlepsze kosmetyki, przy braku odpowiednich umiejetności, nie sprawią, że bedziesz miała na twarzy profesjonalny makijaż.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:32   #3
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Więcej Cię będzie kosztować zestaw kosmetyków niz jednorazowa wizyta u profesjonalistki - a efekt może być i tak niezadawalający
Ja proponuję po prostu skupić się na poszukiwaniu w miarę przystępnej cenowo makijażystki.Trzeba tylko będzie dokupić puderek do torebki i błyszczyk/pomadkę.
Wierz mi,ja się maluję prawie 20 lat i korzystałam z różnych,najróżniejszych kosmetyków - od niskiej po najwyższą półkę. A zwłaszcza w kwesti trwałości - nic się nie równa profesjonalnej usłudze.
A dodatkowo jest ten plus,że można podpatrzeć i zapamiętać na póżniej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 18:41   #4
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Question Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Myslalam o tym, ale sa jeszcze poprawiny.
Wydam pieniadze na kosmetyki , ale one mi zostana na bardzo dlugo .
A i tak musze kupic kosetyki poniewaz na poprawiny i tak bede zmuszona sama sie umalowac ( a w tedy nie bede miala czym ).

A znalezc mi dobra makijazystke bedzie mi bardzo trudno bo nie jestem z duzego miasta.
Juz raz korzystalam z takiej uslugi w malym salonie - ale efekt niezadowalajacy :/ taki jak wypisalam powyzej .

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Kobiety w telewizji zauwazylam , ze pod oczami maja duzo jasniejsza skore - co uzyc by roswietlic tak oczy wokol ?
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 18:56   #5
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Noooo, lista jest mniej więcej taka:
odpowiedni tonik,
korektor,
usta: konturówka, pomadka, błuszczyk,
krem do twarzy,
fixer utrwalajacy makijaż,
baza pod makijaż,
podkład,
krem pod oczy,
oczy: baza pod cienie, cienie (min.3-4), kredka do powiek, eyeliner, rzęsy sztuczne(kępki) plus klej, tusz do rzęs,
tonery,
policzki/modelowanie: róż, rozświetlacz, brązer lub inny produkt do konturowania,
puder sypki.

Chyba o niczym nie zapomniałam...
Trwałość makijażu zależy (także, bo nie tylko...) od jakości kosmetyków - polecam firmę Kryolan lub MAC.

W/w zestaw to koszt (licząc Kryolan, Mac jest sporo droższy...) to jakieś 800 - 900 zł. A do tego jeszcze odpowiednie pędzle, gąbki, itp, itd.
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:15   #6
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Kochane, a ja mam dylemat tego typu, iż podpisując umowę z fotografem (na moj slub) poradził mi, iż najlepiej bedzie, jeśli makijaż będzie zrobiony oczywiscie przez wizażystkę ale nie z perłowych cieni do powiek...
co o tym sądzicie?

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość


Kobiety w telewizji zauwazylam , ze pod oczami maja duzo jasniejsza skore - co uzyc by roswietlic tak oczy wokol ?
ja robię to w ten sposób, iż "kładę" pod oczami biały-perłowy cień do powiek, a potem delikatnie go jeszcze "pudruję pudrem"
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:20   #7
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Kochane, a ja mam dylemat tego typu, iż podpisując umowę z fotografem (na moj slub) poradził mi, iż najlepiej bedzie, jeśli makijaż będzie zrobiony oczywiscie przez wizażystkę ale nie z perłowych cieni do powiek...
co o tym sądzicie?
Fotograf ma rację - przy fleszu może być efekt blinków - hehe - "bazarowa łuna świetlna". Wygląda to fatalnie na zdjęciach
I to jest jedna z rzeczy istotnych przy makijażu fotograficznym. Dobra wizażystka wie - jakich cieni, kiedy i jak użyć - zależnie od rodzaju makijażu i "wizji" fotografa.

Edytowane przez amanda-1a
Czas edycji: 2010-10-29 o 19:23 Powód: dopisek
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 19:22   #8
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Kochane, a ja mam dylemat tego typu, iż podpisując umowę z fotografem (na moj slub) poradził mi, iż najlepiej bedzie, jeśli makijaż będzie zrobiony oczywiscie przez wizażystkę ale nie z perłowych cieni do powiek...
co o tym sądzicie?[COLOR=Silver]
Na którymś z filmików na youtubie wizażystka robiła makijaż ślubny ( na sobie) i z tego co pamiętam mówiła, że na zdjęciach błyszczące/perłowe cienie i inne rzeczy typu rozświetlacz nie wyglądają dobrze.Najlepiej prezentują się maty.
Zdaje się że to jest ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=qvwRO...eature=related
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:36   #9
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Dziękuję Wam
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 21:18   #10
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

ja z mojej strony nic nie muszę dodawać bo już dziewczyny wszystko powiedziały
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 21:20   #11
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Co do wykończenia to z tym błyszczeniem nie jest do końca tak... trzeba wiedzieć w którym miejscu można nałożyć coś błyszczącego na oko tak samo na twarz.. odpowiednio nałożony rozświetlacz doda uroku i będzie pięknie wyglądał na zdjęciach ..tych ślubnych jak najbardziej też.
Ale tak jak pisał ktoś wcześniej ..mimo wszystko warto udać się do profesjonalistki. Nawet jak jesteś z mniejszej miejscowości to może dowiedz się czy jest w regionie jakaś fajna wizażystka która uznaje dojazd do klienta. Często warto dogadać się chociażby z panną młodą lub kimś kto jeszcze będzie na tej uroczystości bo często jest tak, że jak wizażystka dojeżdża to jak ma kilka makijaży do wykonania to stawka jest troszeczkę niższa
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 07:49   #12
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Myslalam o tym, ale sa jeszcze poprawiny.
Wydam pieniadze na kosmetyki , ale one mi zostana na bardzo dlugo .
A i tak musze kupic kosetyki poniewaz na poprawiny i tak bede zmuszona sama sie umalowac ( a w tedy nie bede miala czym ).

A znalezc mi dobra makijazystke bedzie mi bardzo trudno bo nie jestem z duzego miasta.
Juz raz korzystalam z takiej uslugi w malym salonie - ale efekt niezadowalajacy :/ taki jak wypisalam powyzej .

Kobiety w telewizji zauwazylam , ze pod oczami maja duzo jasniejsza skore - co uzyc by roswietlic tak oczy wokol ?
Ja nie jestem z branży,więc może nie powinnam Cię az tak namawiać,ale z mojego doświadczenia wynika;że nawet jak się wyda dużą kasę na świetne kosmetyki,to człowiek nie znający się na rzeczy wiele i tak nie zdziała
Profesjonalista uzyska lepszy efekt nawet mniej kosztownymi kosmetykami. No ale jeśli naprawdę nie masz dostępu do żadnej wizazystki,to ze swej strony mogę poradzić:
solidne nawilżanie skóry (przez dłuższy czas) + podkłąd fotoszopujący - np:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...&produkt=15627 - on nie wytrzymuje całego dnia na twarzy,ale sądzę,że cały wieczór powinien wytrzymać - możesz go ,jak sądzę kupić przez internet,jeśli w Twojej aptece nie mają kolorówki + dobry puder utrwalający (tu niech się inni wypowiedzą,bo ja nie używam)
To jest podstawa - reszta,czyli cienie,tusz,róż/brązer i rozświetlacz to już samam musisz sobie ustalić,bo sama wiesz,co Ci tam pasuje
Pozdrawiam.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2010-10-30 o 15:07
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 08:48   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Myslalam o tym, ale sa jeszcze poprawiny.
Wydam pieniadze na kosmetyki , ale one mi zostana na bardzo dlugo .
A i tak musze kupic kosetyki poniewaz na poprawiny i tak bede zmuszona sama sie umalowac ( a w tedy nie bede miala czym ).

A znalezc mi dobra makijazystke bedzie mi bardzo trudno bo nie jestem z duzego miasta.
Juz raz korzystalam z takiej uslugi w malym salonie - ale efekt niezadowalajacy :/ taki jak wypisalam powyzej .

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Kobiety w telewizji zauwazylam , ze pod oczami maja duzo jasniejsza skore - co uzyc by roswietlic tak oczy wokol ?

nawet na bardzooo długo
wiesz dlaczego? Kosmetyki które się nadają na takie okazje jak ślub, filmowanie, fotografowanie kompletnie nie nadają się na codzień
wydasz kase i zostanie z kosmetykami którym do szkoły, pracy, na zakupy się zwyczajnie nie umalujesz

Slub to specyficzna sprawa - bo nie dość że musisz wyglądać świetnie na zdjeciach (przy czym makijaż do zdjęć to często w rzeczywistości bardzo cieżka 'maska' która wygląda na żywo fatalnie a na zdjeciach prezentuje się fenomenalnie)to również na żywo (i tutaj efekt maski jest kompletnie nie porządzany) dlatego doświadczona makijażystka będzie w stanie zrobić to tak żeby było zawsze dobrze.

co do podanych wyżej kosmetyków.. dolicz sobie jeszcze np. komplet pędzli bardzoo podstawowy za ok 200-300zł (np. inglot, sephora)

naprawdę odradzam taką zabawe samemu jak się nie ma doświadczenia (sądząc po pytaniu o oczy gwiazd to nawet pojecia o kamuflażach, korektorach etc nie masz...), ja dobre kilka miesięcy próbuje się nauczyć robić porządne makijaże codzienne i ciagle nie jestem w 100% zadowolona a co dopiero jak ktoś bez żadnej wprawy ma zrobić profesjonalny makijaż
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 09:34   #14
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Slub to specyficzna sprawa - bo nie dość że musisz wyglądać świetnie na zdjeciach (przy czym makijaż do zdjęć to często w rzeczywistości bardzo cieżka 'maska' która wygląda na żywo fatalnie a na zdjeciach prezentuje się fenomenalnie)to również na żywo (i tutaj efekt maski jest kompletnie nie porządzany)
święta prawda!
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 11:31   #15
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Szkoda ze tak sie nie wychodzi na zdieciach
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 09:36   #16
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

miałam napisać to samo co eyo.
Profesjonalne kosmetyki w ogóle nie nadają się do codziennego użytku. Są zbyt ciężkie, wiec szybciej się zepsują niż je zużyjesz, a trochę szkoda, bo w cenie jednego podkładu możesz sobie zrobić profesjonalny makijaż.
Sama tego doświadczyłam, bo kupiłam sobie na studniówkę Revlon color stay, który nie jest jednym z najcięższych podkładów (ani najdroższych), i niektóre dziewczyny noszą go na co dzień, ja 'męczyłam go' na prawdę długo. Malowałam się nim tylko na duże wyjścia.
Inna sprawa, to nakładając mocno kryjący podkład twarz staje się płaska i trzeba sporej wiedzy, żeby dobrze ja wymodelować i nie zrobić sobie różnokolorowych placków na buzi.

A może poszukaj na wizażu jakiejś dziewczyny, które zajmuje się malowaniem i mieszka w Twojej okolicy?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 18:05   #17
ona321
Raczkowanie
 
Avatar ona321
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 172
Question Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

chce sobie kupic fixator
chcialabym aby to byl KWC
co polecacie ?

Edytowane przez ona321
Czas edycji: 2011-05-07 o 15:00
ona321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 08:45   #18
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez ona321 Pokaż wiadomość
chce sobie kupic fixator czy cos co utrwali mi makijaz na caly dzien
chcialabym aby to byl KWC
co polecacie ?
To przejrzyj sobie katalog KWC, na pewno coś znajdziesz. Nikt za Ciebie nie wybierze. A co to znaczy, że chciałabyś aby to był KWC?
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:59   #19
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

ona321 fixator Kryolan jest dobrym produktem, ale tylko w momencie kiedy umiesz go prawidłowo użyć. Ja od siebie polecam również Fix + MAC (dodatkowo baza i puder utrwalajacy) i makijaz trzyma sie cala noc
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 10:10   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

polecam fixator w płynie Mehron
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:51   #21
ona321
Raczkowanie
 
Avatar ona321
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 172
Exclamation Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
polecam fixator w płynie Mehron
Mozesz napisac wiecej o tym Mehron?
ona321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:20   #22
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Question Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Lista kosmetyków do profesjonalnego makijażu: Jaka?
Co polecacie?



Korektor – nadal się zastanawiam
usta: konturówka, pomadka, błuszczyk, - nadal się zastanawiam ( róż )
krem do twarzy, - nadal się zastanawiam
fixer utrwalajacy makijaż, - wybrałam już jaki chce
baza pod makijaż, - nadal się zastanawiam
podkład, - mysle nad Dermacol
krem pod oczy, - nadal się zastanawiam ( mam slucha skore ze zmarszczkami mimicznymi)
oczy: baza pod cienie, cienie (min.3-4), kredka do powiek, eyeliner, rzęsy sztuczne(kępki) plus klej, tusz do rzęs, - nadal się zastanawiam
tonery, - ?
policzki/modelowanie: róż, rozświetlacz, brązer lub inny produkt do konturowania,
puder sypki. - ?
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:56   #23
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Same maty w makijażu też nie są dobre. Musi być balans. Moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie satynowe wykończenie.
Co do tego co piszecie o zdjęciach i błyszczeniu się - praktycznie każda celebrytka ma teraz rozświetlacz - nie wszystkie zdjęcia są poddawane obróbce a wygląda to bardzo ładnie. Więc nie szerzcie teorii, że ma być mat.
Dobra wizażystka (jak ktoś już wspomniał) wie gdzie i czym nałożyć ten błysk.

Podstawowa zasada w makijażu fotograficznym to- musi być mocniejszy od przeciętnego bo na zdjęciach i tak będzie wyglądał delikatniej.

polecam ten filmik - http://www.youtube.com/watch?v=XjChX9RCkL4

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Lista kosmetyków do profesjonalnego makijażu: Jaka?
Co polecacie?



Korektor – nadal się zastanawiam
usta: konturówka, pomadka, błuszczyk, - nadal się zastanawiam ( róż )
krem do twarzy, - nadal się zastanawiam
fixer utrwalajacy makijaż, - wybrałam już jaki chce
baza pod makijaż, - nadal się zastanawiam
podkład, - mysle nad Dermacol
krem pod oczy, - nadal się zastanawiam ( mam slucha skore ze zmarszczkami mimicznymi)
oczy: baza pod cienie, cienie (min.3-4), kredka do powiek, eyeliner, rzęsy sztuczne(kępki) plus klej, tusz do rzęs, - nadal się zastanawiam
tonery, - ?
policzki/modelowanie: róż, rozświetlacz, brązer lub inny produkt do konturowania,
puder sypki. - ?
Zajrzyj na KWC

ale dermacol moim zdaniem za ciężki.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:00   #24
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Question Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Same maty w makijażu też nie są dobre. Musi być balans. Moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie satynowe wykończenie.
Co do tego co piszecie o zdjęciach i błyszczeniu się - praktycznie każda celebrytka ma teraz rozświetlacz - nie wszystkie zdjęcia są poddawane obróbce a wygląda to bardzo ładnie. Więc nie szerzcie teorii, że ma być mat.
Dobra wizażystka (jak ktoś już wspomniał) wie gdzie i czym nałożyć ten błysk.

Podstawowa zasada w makijażu fotograficznym to- musi być mocniejszy od przeciętnego bo na zdjęciach i tak będzie wyglądał delikatniej.

polecam ten filmik - http://www.youtube.com/watch?v=XjChX9RCkL4

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------



Zajrzyj na KWC

ale dermacol moim zdaniem za ciężki.
Gdzie to mozna kupic?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...r-panstik.html
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:26   #25
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: wesele a fotografowanie,kamerowani e MAKIJAZ

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość

Nie można - już jest wycofany

Zobacz cream color base MAC w kolorze luna lub pearl
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.