UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 14:51   #1
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500

UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)


Kilka lat temu postanowiłyśmy z mamą odwiedzić we Władysławowie rodzinę, która akurat tam właśnie przebywała na wakacjach. Bardzo podekscytowane szykującym się wyjazdem pojechałyśmy kilka dni wcześniej na dworzec PKS kupić bilety.
Kiedy w piątek wieczór stawiłyśmy się koło 22.00 na dworcu padał okropny deszcz. Czekając na nasz autobus siedziałyśmy wtedy w samochodzie, a tato się z nas śmiał, że powinnyśmy już dawno stać na peronie bo nam autobus ucieknie. Dogryzał nam tak skutecznie, że kiedy zobaczyłyśmy nadjeżdżający autokar wybiegłyśmy niemal z samochodu zając sobie dobre miejsca, a tacie zleciłyśmy włożenie naszych bagaży do autobusu. Z uwagi jednak na fakt, iż było bardzo dużo ludzi usiadłyśmy na samiusieńkim końcu autobusu. Niezachwycone miejscami, ale uśmiechnięte ruszyłyśmy w podróż. Przed nami siedziały dwie młode pary z małymi dziewczynkami. Rodzice rozmawiali między sobą i również jak my cieszyli się z wyjazdu. Nagle do jednej z kobiet zadzwonił telefon.
-Dobry wieczór, tato. Czy coś się stało?
A po chwili ciszy........
- Walizki?????????? Jakie walizki???????!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Waldek......zabrałeś od taty z samochodu walizki i schowałeś do autokaru??
-Nie, przecież to tato miał schować.......
Dziewczyna wpadła w panikę. Zaczęła obwiniać męża. Była najzwyczajniej w świecie na niego wściekła. Koleżanka zaczęła ją pocieszać, ale kobieta nie była w najlepszym nastroju.
-No, ale przecież jedziemy na dwa tygodnie, a w tej walizce są wszystkie ubrania Kasi!!!!!! - żaliła się.
-Nie przejmuj się - pocieszała dalej koleżanka- przecież nasze córki są w tym samym wieku. Przez pierwsze kilka dni pożyczymy Kasi jakieś ubranka, a rodzice prześlą Wam walizkę pocztą i będzie wszystko dobrze......
Moja mama jak usłyszała co się tej parze przydarzyło to ogarnęła ją straszna głupawka. Śmiała się do łez. Mi też ta sytuacja wydawała się dość zabawna, ale wygrzebałam ostatkiem sił gdzieś głęboko ukrytą empatię i powiedziałam:
-Mamo, nie śmiej się, bo nas też to mogło spotkać........a poza tym jak się tak będziesz śmiała to jeszcze i nam się coś złego przydarzy......
Mama chichrała się bez opamiętania i tak nam w wesołej atmosferze minęła podróż do Milicza, gdzie na dworcu autobusowym wsiadła kobieta z dwojgiem dziećmi. Ponieważ wszystkie miejsca z przodu były już zajęte, usiadła koło nas. Kiedy autobus ruszył, Pani powiedziała do dzieci, że kiedy dojadą do Kołobrzegu to...........Zaraz, ZARAZ!!!!!!!!! DO KOŁOBRZEGU............? Przecież TEN AUTOBUS jedzie DO WŁADYSŁAWOWA............. ... Mama bardzo uczynnie postanowiła Panią wyprowadzić z błędu i powiedziała, że on wcale nie jedzie do Kołobrzegu tylko do Władysławowa. Pani się przestraszyła, zostawiła dzieci na miejscach i pobiegła go kierowcy pytać co ma teraz zrobić. A w tym czasie siedzące przed nami sławetne dwie pary odwróciły się i nas oświeciły, że to MY ŹLE WSIADŁYŚMY !!!!!!!!!!!!! Wtedy to ja wybuchnęłam takim potwornym śmiechem, że słychać mnie było chyba w całym autobusie . Wynik był oczywiście taki, że zamiast o 9.00 rano spotkać się z rodzinką nad morzem my zmarnowałyśmy cały dzień na podróż pociągiem wzdłuż wybrzeża. Ale i tak uważam, że to była nasza najlepsza podróż w życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 18:09   #2
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

o matko to niezly kawalek musialyscie przejechac ale sie usmialam. a juz myslalam ze wy tez walizek zapomnialyscie zostawiam 5 i zapraszam do mnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 18:21   #3
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

hehe, zabawna historia
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 11:49   #4
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

Heh fajna historia
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:25   #5
Joasiek16
Przyczajenie
 
Avatar Joasiek16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

hahahaha ;D
fajna przygoda ;p
Joasiek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:14   #6
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

Dzięki za wpisy . Jeśli historia Wam się podobała to proszę o głosy i z góry dziękuję
Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:18   #7
Joasiek16
Przyczajenie
 
Avatar Joasiek16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

oki ;D zostawiam piąteczkę ;p
Joasiek16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 19:02   #8
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

dziękuję
Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:56   #9
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

heheh no nieźle
ale nie śmieje się już więcej, bo kto wie, co mi może się przydarzyć

czekam na więcej i 5 oczywiście zostawiam
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 19:14   #10
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: UWAŻAJ, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie.....;)

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość
heheh no nieźle
ale nie śmieje się już więcej, bo kto wie, co mi może się przydarzyć

czekam na więcej i 5 oczywiście zostawiam
Dziękuję . Plan był taki, żeby opisać tylko tę historię, bo tylko ona wydawała mi się godna przedstawienia . Jakbym pogrzebała w pamięci to znalazłoby się pewnie jeszcze kilka miłych/ciekawych wakacyjnych wspomnień, ale muszę przemyśleć czy da się je jakoś interesująco przedstawić .
Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.