ombre zrobić czy nie zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 13:34   #1
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324

ombre zrobić czy nie zrobić?


Zastanawiam się nad tym od dawna. Raczej nie jestem zwolenniczką szalonych zmian. Nie farbuje włosów. Kolor: jak Rachel Bilson. Długość podobnie. Ale boję się, że będę wyglądać jak debil...
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:56   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
ombre zrobić czy nie zrobić?

Jakoś nie za bardzo podoba mi się styl ombre, moim zdaniem wygląda to trochę tak, jak gdyby się miało odrosty po farbowaniu .. Ale być może niektórym pasuje. Jednak ja jestem zwolenniczką farbowania bądź też rozjaśniania włosów na całej ich dlugości.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 15:27   #3
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Mnie się ombre bardzo podoba, ale pod warunkiem, że jest dobrze zrobione - ładne przejścia. Dużo dziewczyn właśnie tak eksperymentowało z włosami i większość miała rzeczywiście coś typu odrost, czyli kolor miały np. jasny brązowy i bez żadnego cieniowania, tonowania zaczynał się jednolity blond o.O

Jeżeli chcesz samodzielnie zrobić sobie ombre w domu, to nie polecam, bo możesz zniszczyć sobie tylko włosy rozjaśniaczem, a efekt nie będzie zachwycający. A chyba szkoda ucinać włosy. Wiem, że jest farba L'Oreal do robienia ombre, ale ja jej nie testowałam, więc masz tu wizażowe KWC i możesz poczytać opinie o farbie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ld-ombres.html
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 17:31   #4
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Mi tez sie podobalo ombre na zdjeciach z internetu ale z tego co widze to w wieksozsci przerasta to fryzjerki
mi fryzjerka spartolila i musialam pokryc henna ale na naturalnych wlosach powinno wyjsc...ale naprawde jesli znasz dobra fryzjerka, bo wyrzucic 200zl w bloto za zniszczone wlosy to szkoda,
odradzalabym tez domowe eksperymenty-z tego wychodza raczej rozjasnione koncowki/odrosty niz ombre

no i jednak niszczy to mocno koncowki wiec jesli masz ladne zdrowe wlosy to ja bym odradzala..jak Ci za malo rozjasni to beda wygladaly po prostu na zniszczone i slabe(u mnie byl taki efekt)
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 15:13   #5
agatakredka
Raczkowanie
 
Avatar agatakredka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Możecie sobie zrobić ombre naturalnymi sposobami. Są opisane m.in tutaj http://beautybook.pl/pl/nowosci/Ombre-hair-pl wychodzi delikatnie więc trzeba kilka razy zrobić żeby mieć mocniejszy efekt. Ale moim zdaniem to plus bo można stopniować intensywność koloru, a nie albo super jasny albo nic. A naturalnie można zrobić delikatną, ale widoczną zmianę. No i najważniejsze nie niszczą włosów!
agatakredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 16:25   #6
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Wątpię, żeby te naturalne sposoby rozjaśniły włosy autorce skoro ma ciemny kolor włosów. Szamponetka na brązowe włosy
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 18:24   #7
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Łatwo zrobić... a potem będzie paroletnia walka o wyrównanie koloru i kolejne wątki na wizażu ...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 19:52   #8
tutyskaa
Przyczajenie
 
Avatar tutyskaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Ombre wygląda bardzo ładnie, ale... szybko sie nudzi. Może tego co mam na głowie ombre nazwac nie można, ponieważ mam tylko rozjaśnione końce (gdzieś tak koło 5cm) i choc na początku mi sie to podobało, to po 2,3 miesiącach od rozjaśniania nie mogę już na nie patrzeć. Tak samo zresztą jak moje znajome, które również się na to pokusiły tak więc radzę się zastanowić, ponieważ potem będziesz sie męczyć z powrotem do koloru i zostaniesz z okrutnie zniszczonymi końcówkami, które bardzo trudno odregenerować.

Edytowane przez tutyskaa
Czas edycji: 2013-07-10 o 19:53
tutyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 21:17   #9
Mala_Wredotka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Wredotka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 315
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Mam naturalny kolor włosów ciemny blond i rok temu zrobiłam sobie ombre i jestem mega zadowolona. Ombre zrobione farbą świetnie wygląda i jutro ide na poprawkę Gdybym miała ciemny kolor włosów też bym sie na to zdecydowała lecz nie odrazu na blond na końcach. Tak o 3-4 tony max bym rozjaśniła nie więcej bo wtedy wygląda to sztucznie.
Mala_Wredotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 18:40   #10
mow_mi_zu
Raczkowanie
 
Avatar mow_mi_zu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Ja obecnie jestem na etapie pozbywania się "resztek" po ombre. Rozjaśnianie bardzo zniszczyło mi włosy i mimo, że minął już ponad rok nadal mam je w słabszej kondycji niż przed farbowaniem. Na początku wyglądało super, miałam szczęście, bo trafiłam na dobrą fryzjerkę, ale moim zdaniem efekt nie jest wart niekończącej się walki z rozdwajającymi się, łamliwymi i suchymi końcami .
mow_mi_zu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 19:06   #11
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: ombre zrobić czy nie zrobić?

Podoba mi sie ombre i gdyby nie to, że włosy mam popalone prostownicą sama bym się tak ufarbowała ;d;D
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.