Offtopowe zapuszczanie, część 51! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 14:35   #241
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Z mlekami roślinnymi jest u nas coraz lepiej, praktycznie w każdym markecie jest wybór. W Lidlu też jakiś czas temu wprowadzili na stałe ryżowe i chyba sojowe.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:49   #242
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Szkoda tylko ze takie drogie są te roślinne jednak. Ją robię sama owsiane Ale niestety nie zastępuje mi ono mleka do kawy. Tak samo kokosowe czy ryżowe. jak się zmusze w końcu do osatawienia nabialu to mleko to będzie najmniejszy problem Ale skońcZy się wtedy i smaczna kawa. Sojowe bez cukru jeszcze spróbuję, Ale to i tak cena około 9zł za litr więc sporo.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2016-01-17 o 14:53
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:56   #243
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Szkoda tylko ze takie drogie są te roślinne jednak. Ją robię sama owsiane Ale niestety nie zastępuje mi ono mleka do kawy. Tak samo kokosowe czy ryżowe. jak się zmusze w końcu do osatawienia nabialu to mleko to będzie najmniejszy problem Ale skońcZy się wtedy i smaczna kawa. Sojowe bez cukru jeszcze spróbuję, Ale to i tak cena około 9zł za litr więc sporo.
No mi właśnie kawa z mlekiem roślinnym też nie podchodzi, a czasami lubię wybić białą kawę.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 15:03   #244
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Otako macie już jakieś plany w kierunku ślubu?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 15:25   #245
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Otako macie już jakieś plany w kierunku ślubu?
Nie. Nasz jedyny plan jest taki, że ślub owszem, kiedyś tak, ale na pewno bez wesela.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:19   #246
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
A jaki to konkretnie dezodorant? Możesz podesłać linka
Blokera z Ziai używałam długi czas i zapomniałam co to pocenie. Jednak zdrowe to to nie jest. Ziaję odstawiłam jakiś czas temu, teraz używam jakiś duszący badziew Sure Crystal Invisible http://www.suredeodorant.co.uk/ i chcę go zamienić na jakąś bardziej naturalną opcję i jestem trochę skołowana. Dziś dopiero zaczęłam się rozglądać, a już mnie od tego głowa boli. Nie wiem od czago zacząć. Chciałabym przetestować jakiś w miare dobry, polecany, ale ciężko mi znaleźć opinie o takich dezodorantach

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Kocurze, już od dłuższego czasu noszę się z pytaniem odnośnie Twojego opisu. Ile Ty teraz masz cm włosów?

Dziewczyny pochwalcie się długością. Ze dwa tygodnie temu miałam 67. Za Jakieś dwa tygodnie ścinam ok 25-28. Liczę na wsparcie. Boję się zmiany

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
FeelingLost, bardzo ładnie Ci w tych włosach. Widać, że zadbane
Dzięki

Włosy szybko odrosną. W zeszłym roku fryzjerka ścięła mi ponad 1/3 długości. Pół roku później odrosły, ale zaczęła mnie męczyć ta długość. Teraz mam do połowy piersi. Dłuższe też lubiłam, ale każdego dnia musiałabym je myć i odpowiednio stylizować. Bez stylizacji miałam przyklap stulecia.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A I jeszcze ten miałam.


Bardzo fajny. Polecam. Jak ktoś się poci normalnie to działa. I bardzo fajnie, delikatnie pachnie. Miałam wszystkie wersje i chyba najbardziej odpowiadał mi atomizer. Crystal tez najbardziej podchodził mi atomizer. Kamień prawie w ogóle na mnie nie działał. Ale podkreślam, że ja nie pocę się normalnie. TŻ zużył wszystko i nigdy nie był spocony czy śmierdzący. Nawet po ćwiczeniach, bieganiu etc.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------


No właśnie. Koktajle niby zdrowe, ale trzeba je w odpowiedni sposób jeść. Jak by się jadło tąsamąilość owocówi warzyw w całości, to zajmuje to trochę czasu. Trzeba pogryźć i proces trawienia zaczyna się już w ustach.
Ja koktajle jej na śniadanie. Wlewam w wielki podróżny kubek i jadę z koktajlem do pracy.I sączę taki koktajle ze 2 godziny.

Mleka roślinne sa świetnym rozwiązaniem.I można je zrobić w domu. W Polsce ogólnodostępne jest pewnie tylko sojowe. No i drogie. Sojowe jest głównie z modyfikowane soi. Dlatego np ryżowe, owsiane, konopne, orzechowe ( z każdych nasion taj naprawdę) jest lepsze. Ja dziś będę robić konopne . W necie jest masa przepisów.

A to fajny blog o koktajlach jest http://zielonekoktajle.blogspot.co.uk/

Ja prawie zawsze wrzucam do koktajli banana. Ponieważ sa moim śniadaniem, to muszą mieć trochę energii,żebym przetrwała do obiadu. Ostatnio mango było w promocji w Lidlu więc codziennie jest mango marchewa, banan, garść nasion, odrobina oleju kokosowego i coś zielonego. Np. szpinak, trawa jęczmienna, jarmuż, kapusta etc.

Kupienie dobrego mango to jest wyzwanie. Ja zwykle kupuję trochę niedojrzałe i zjadam dopiero po ok. tygodniu. Nie może być za bardzo niedojrzałe, bo zamiast dojrzeć, zwiędnie i nadal będzie kwaśne i twarde.
Ostatnio odkryłam w azjatyckim sklepie mini mango. Jest wielkości śliwki, 70% to pestka. Ale smak

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------


Bardzo ładnie. Czarny pewnie nie był ciekawy. Ale teraz jest świetnie.

Ja nie pijam koktajli za to dosyć często piję świeżo wyciskane soki z sokowirówki. Muszę, któregoś dnia pojechać do rodziców po jabłka z domowego ogródka. TŻ oddał samochód do mechanika i czekamy już prawie miesiąc na naprawę.

Byłam wczoraj z TŻ w kinie na 7 części Gwiezdnych Wojen. Nie przypadła mi do gustu.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:32   #247
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

jestem inżynierem! Udało się
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Smerfie ja używałam Crystal w kamieniu i w płynie. Tylko że ja cierpię nastraszną nadpotliwość i na mnie to nie działa. TŻ z kolei jest bardzo zadowolony. A ja jeszcze dodatkowo od prawie wszystkich dezodorantów dostaję uczulenia. Jedyne co mi zatrzymuje pocenie i nie uczula to ziaja bloker.
ja miałam też problemy, aż kupiłam : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...intensive.html używam raz na tydzień. A tak to nivea różową używam. TŻ miał problemy z nadpotliwością i też zadowolony bardzo z Eucerinu
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 17:15   #248
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nie, najbardziej mnie męczyło jak wypiłam już pod wieczór, po obiedzie. I już wiem, że to był błąd.



Chyba tak, chyba się muszę przyzwyczaić. Kiepsko u mnie ostatnio było z jedzeniem warzyw i owoców, bardzo mało ich w mojej diecie. Mleka już prawie nie piję, czasami niewielką ilość do kawy, staram się kupować bezlaktozowe.
Już trochę poczytałam o koktajlach, że właśnie warto pić powoli, żeby zmieszały się ze śliną, bo soki trawienne w żołądku mogą nie wyrobić. I nie w krótkim czasie po posiłku, bo się będą za długo trawić i fermentować w brzuchu.
Może zaczęły te koktajle fermentować
Masz nietolerancję laktozy?

Zamierzam przejśc testy, tzn nie jeść produktów mlecznych przez miesiąc i potem znowu jeść i zobaczyć reakcję organizmu. To amo z glutenem. Tylko jakoś cieżko mi się za to zabrać.

O ile owoców jem sporo, to warzyw tak niekoniecznie.
[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;5416989 4] jestem inżynierem! Udało się

ja miałam też problemy, aż kupiłam : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...intensive.html używam raz na tydzień. A tak to nivea różową używam. TŻ miał problemy z nadpotliwością i też zadowolony bardzo z Eucerinu [/QUOTE]


No to tak jak Ziaja bloker, też świetnie działa. Tylko problem w tym, że obydwa mają aluminium.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Szkoda tylko ze takie drogie są te roślinne jednak. Ją robię sama owsiane Ale niestety nie zastępuje mi ono mleka do kawy. Tak samo kokosowe czy ryżowe. jak się zmusze w końcu do osatawienia nabialu to mleko to będzie najmniejszy problem Ale skońcZy się wtedy i smaczna kawa. Sojowe bez cukru jeszcze spróbuję, Ale to i tak cena około 9zł za litr więc sporo.
Jak już roślinne to lepiej inne niż sojowe. Lubię migdałowe, kokosowe Ale te roślinne z herbatą są nie za bardzo. Jeszcze parę lat temu nie wypiłabym, ale tu się przyzwyczaiłam, a to z tego względu, że od razu jest gotowa do wypicia
Teraz zawsze mam zimną, przegotowaną wodę w dzbanku i nią schładzam herbatę. Choć i tak już rzadko piję herbatę. Tylko jak się spieszę. A tak to zioła.

A co do mleka - chciałabym spróbować ryżowe. A Tesco mieli, już nie mają. A w Lidlu tylko sojowe jak już. Ciekawa jestem tego ryżowego, gdzieś na pewno znajdę.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 17:47   #249
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Z mlekami roślinnymi jest u nas coraz lepiej, praktycznie w każdym markecie jest wybór. W Lidlu też jakiś czas temu wprowadzili na stałe ryżowe i chyba sojowe.
Są, ale jednak drogie. Nawet u mnie na wsi jest, ale jak zobaczyłam cenę to się poświęciłam i kupiłam zwykłe ☺.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Szkoda tylko ze takie drogie są te roślinne jednak. Ją robię sama owsiane Ale niestety nie zastępuje mi ono mleka do kawy. Tak samo kokosowe czy ryżowe. jak się zmusze w końcu do osatawienia nabialu to mleko to będzie najmniejszy problem Ale skońcZy się wtedy i smaczna kawa. Sojowe bez cukru jeszcze spróbuję, Ale to i tak cena około 9zł za litr więc sporo.
Moje ulubione mleka do kawy to konopne, sojowe bez cukru i migdałowe. Są takie nabardziej mleczne i w kawie prawie nie czuć róźnicy. Jak się juz całkiem przyzwyczaiłam do mlek roślinnych to kawa ze zwykłym mlekiem mi w ogóle nie smakuje. Wydaje się słonawa i śmierdzi krową 😁

Ja nabial jem, ale mało i tylko fermentowany. No może poza bitą śmietaną 😁

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj z TŻ w kinie na 7 części Gwiezdnych Wojen. Nie przypadła mi do gustu.
A wcześniejsze częsci znasz i ta Ci się nie podobała czy po prostu nie jesteś fanką GW? My byliśmy i byliśmy zachwyceni. Ale my sie wychowaliśmy na GW i mają dla nas inne znaczenie niż dla młodszych. Jak byliśmy w kinie to wszyscy byli w naszym wieku. Chyba nikogo poniżej 30.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 17:50   #250
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

My też byliśmy. To był mój pierwszy raz z GW i było lepiej niż się spodziewałam. Potem obejrzałam część 4, 1 i 2. Obejrzę jeszcze 3, 5 i 6 i będę wszystko wiedziała
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:04   #251
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Mi.się podobała tą część

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=23888


Kocur a czemu nie jesz nabiału? Ja strasznie zbieram wodę w drugiej fazie cyklu, w tym miesiącu plus 4cm w talii ledwo minie owulacja puchne, ból piersi itp. I odstawienie nabiału mogłoby może pomóc ale co.wtedy jeść serek wiejski i twaróg moimi przyjaciolmi. serki.wiejskie to 5~6razy w tygodniu jem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 18:22   #252
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
No to tak jak Ziaja bloker, też świetnie działa. Tylko problem w tym, że obydwa mają aluminium.
dziękuję

słyszałam parę pozytywnych opinii o tych produktach- https://www.ecco-verde.pl/cialo/dezo...otka-i-limonka. Nawet u Nieesi25 chyba
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:24   #253
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Mi.się podobała tą część

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=23888


Kocur a czemu nie jesz nabiału? Ja strasznie zbieram wodę w drugiej fazie cyklu, w tym miesiącu plus 4cm w talii ledwo minie owulacja puchne, ból piersi itp. I odstawienie nabiału mogłoby może pomóc ale co.wtedy jeść serek wiejski i twaróg moimi przyjaciolmi. serki.wiejskie to 5~6razy w tygodniu jem.
Jem nabiał. Napisałam, że jem ale tylko fermentowany. Czyli kefiry, jogurty, twarogi, sery. Jem bardzo mało. Świeżego mleka nie piję. Nie lubię, a poza tym jest bardzo niezdrowe. Nikt nie powiniem pić słodkiego, krowiego mleka. Nawet dzieci.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:26   #254
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jem nabiał. Napisałam, że jem ale tylko fermentowany. Czyli kefiry, jogurty, twarogi, sery. Jem bardzo mało. Świeżego mleka nie piję. Nie lubię, a poza tym jest bardzo niezdrowe. Nikt nie powiniem pić słodkiego, krowiego mleka. Nawet dzieci.
A to w sumie ja podobnie, bo przeważnie jem sery żółte, brie no i jogurt naturalny. Mleko znacznie rzadziej.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:33   #255
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

A ja jestem taką fanką GW, że oglądałam wszystkie części po kilka razy, ale nie wiem która jest która ☺
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:37   #256
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

TŻ mi wyjaśnił, że kolejność kręconych części nie jest chronologiczna. Tzn najpierw powstał film 4 części, potem 5, 6 i dopiero 1, 2, 3. No a teraz 7
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:01   #257
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Tak. Kolejność jest skomplikowana 😁

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

1, 2 i 3 są trochę beznadziejne. A ostatnia jest odświerzającym powrotem do korzeni.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 06:11   #258
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ja oglądałam cała sagę 1-6 GW po 2 razy, ostatnio przed seansem jeszcze raz 6 cześć i nie jestem przekonana co do tej najnowszej. Jako samodzielny film okej, fajne efekty 3D, droid BB-8 uroczy Ale jeśli to ma być kontynuacja sagi to sporo jest nieścisłości i niedopowiedzen. Dlaczego Kylo Ren modli się do maski dziadka, skoro jest po ciemnej stronie mocy? Przecież Vader przed śmiercią zabił Imperatora i był już po jasnej stronie. Nikt mu o tym nie powiedział? Ani matka, ani wujek? Kolejny wątek to ta Maz - skąd np miała miecz Skywalkera u siebie w piwnicy? Skąd w ogóle ta postać? Nie mówiąc już o umiejętnościach władania mieczem świetlnym i mocą. W starych częściach szkolili się długo, a teraz pyk! i już wymiatali.
Czekam na kolejną część, być może wyjaśni trochę nieścisłości , bo teraz tylko "rozgrzebali" kilka wątków i nic nie wiadomo.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 11:21   #259
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Zmierzyłam włosy, sto lat tego nie robiłam Pamiętam jak miałam 40cm i szczytem marzeń były półmetrowe włosy. Teraz mam 64cm
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 11:30   #260
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Mi sie bardzo ale to bardzo nie podobała ostatnia scena. To preciągnięte wpatrywanie się Luka i Ray. Ale to tylko ta jedna scena, ktorej mogę się przyczepić. Spekulacje są takie, że Luk rozpoznaje w niej córkę dlatego tak się gapi 😀
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 15:49   #261
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość


Na razie walcze z sesją, 02.02 mam ostatni egzamin(o ile wszystkie zdam i wtedy się odezwę ) a w jakich godzinach teraz mniej więcej chodzisz?

Bell, nawet nie wiesz, jak ja Cię podziwiam, że ogarniasz chemię
Chodzę różnie, na razie w tygodniu mam karnet do 16 a weekendy cały dzień. Tylko co z tego, skoro ja 2 tygodnie pochodzę i tydzień choruję ten okres grudzień-luty jest dla mnie zdecydowanie najgorszy, co roku głównie choruje przez te 3 miesiące

Teraz też, skończyłam antybiotyk w piątek (!) a czuje się marnie, albo jestem niedoleczona, albo, co bardziej prawdopodobne, jeszcze mnie jakiś wirus dorwał, cudownie po prostu. Niby nic poważnego mi nie jest, ale ogóle nie mam energii, chce tylko leżeć i leżeć. Nie poznaje siebie w ogóle

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Różnie, raczej co się nawinie.
Najpierw spróbowałam z mrożonymi bananami, truskawkami i mlekiem, ale za dużo mleka dałam i średni był. Któregoś dnia miksowałam jabłko, marchewkę i pomarańcze - to połączenie bardzo fajne, ale strasznie mnie brzuch rozbolał. A dzisiaj na śniadanie banan, kiwi i mango. Tym razem beznadziejne mango mi się trafiło jak macalam w sklepie to było miękkie, ale chyba tylko ubite, bo jak obrałam to okazało się niedojrzałe i tez mnie trochę brzuch boli po tym koktajlu.
Mango zazwyczaj jem dopiero po tygodniu, wszędzie sprzedają niedojrzałe Bo wiesz, zdrowa dieta, musi boleć o dziwo po pizzy nigdy mi nic nie dolega!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Pochwalę wam się włosami. Tak jak wspominałam mam ciemniejszy kolor włosów niż kiedyś. Myślicie, że dobrze w nim wyglądam? Po farbowaniu kolor włosów był prawie czarny. Teraz kolor ładnie się wypłukał.

Załącznik 6123376
Załącznik 6123377
Ładnie pasują Ci i wyglądają na zadbane

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nie, najbardziej mnie męczyło jak wypiłam już pod wieczór, po obiedzie. I już wiem, że to był błąd.


Chyba tak, chyba się muszę przyzwyczaić. Kiepsko u mnie ostatnio było z jedzeniem warzyw i owoców, bardzo mało ich w mojej diecie. Mleka już prawie nie piję, czasami niewielką ilość do kawy, staram się kupować bezlaktozowe.
Już trochę poczytałam o koktajlach, że właśnie warto pić powoli, żeby zmieszały się ze śliną, bo soki trawienne w żołądku mogą nie wyrobić. I nie w krótkim czasie po posiłku, bo się będą za długo trawić i fermentować w brzuchu.
Haha, dobre sobie, ja mam na konsumpcje takiego cacka maksymalnie 3 minuty nie jest łatwo wydoić pół litra w kilkadziesiąt sekund, ale daję radę!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
No właśnie. Koktajle niby zdrowe, ale trzeba je w odpowiedni sposób jeść. Jak by się jadło tąsamąilość owocówi warzyw w całości, to zajmuje to trochę czasu. Trzeba pogryźć i proces trawienia zaczyna się już w ustach.
Ja koktajle jej na śniadanie. Wlewam w wielki podróżny kubek i jadę z koktajlem do pracy.I sączę taki koktajle ze 2 godziny.


Ja prawie zawsze wrzucam do koktajli banana. Ponieważ sa moim śniadaniem, to muszą mieć trochę energii,żebym przetrwała do obiadu. Ostatnio mango było w promocji w Lidlu więc codziennie jest mango marchewa, banan, garść nasion, odrobina oleju kokosowego i coś zielonego. Np. szpinak, trawa jęczmienna, jarmuż, kapusta etc.

Kupienie dobrego mango to jest wyzwanie. Ja zwykle kupuję trochę niedojrzałe i zjadam dopiero po ok. tygodniu. Nie może być za bardzo niedojrzałe, bo zamiast dojrzeć, zwiędnie i nadal będzie kwaśne i twarde.
Ostatnio odkryłam w azjatyckim sklepie mini mango. Jest wielkości śliwki, 70% to pestka. Ale smak

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------


Bardzo ładnie. Czarny pewnie nie był ciekawy. Ale teraz jest świetnie.
I najadasz się tym koktajlem? Dziś jadłam na II śniadanie i prawie zeszłam z głodu po 2,5 h Jak wpadłam do domu to w kuchni aż furczało miałam koktajl z połowy jabłka, połowy kiwi, selera naciowego i jarmużu. Pewnie byłoby lepiej, jakbym jeszcze banana dorzuciła, no ale to ma być raczej niskokaloryczne, a banana jem już do owsianki na śniadanie .

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość

Ja nie pijam koktajli za to dosyć często piję świeżo wyciskane soki z sokowirówki. Muszę, któregoś dnia pojechać do rodziców po jabłka z domowego ogródka. TŻ oddał samochód do mechanika i czekamy już prawie miesiąc na naprawę.

Byłam wczoraj z TŻ w kinie na 7 części Gwiezdnych Wojen. Nie przypadła mi do gustu.
Miesiąc? to oni wam to auto od nowa składają? Ja po 3 dniach robię dym, że czemu tak długo

Nie lubię gwiezdnych wojen TŻ kocha, wychował się na nich, a mnie nigdy nie zainteresowały

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;5416989 4] jestem inżynierem! Udało się [/QUOTE]

Widziałam na fejsie! Gratsy!

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Zmierzyłam włosy, sto lat tego nie robiłam Pamiętam jak miałam 40cm i szczytem marzeń były półmetrowe włosy. Teraz mam 64cm
Oh. Też bym chciała
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2016-01-18 o 15:53
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 17:08   #262
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Maryha, multisport na luty zamowiony
Teoretycznie sesja sie jeszcze nie zaczela, a moja sie juz prawie konczy
Teoretycznie jest od 28.01, a juz 3/4 zaliczen za mna. Tylko jeden egzamin mam w sesji ale dobrze, przynajmmiej duzo wolnego bede miala(jak wszystko zdam)

Maryha, a czemu sniadania niskokaloryczne jesz?
Ja teraz staram sie jesc ok. 1500kcal na dzien, jak dojda jakies reguralne cwiczenia, to wskocze na 1600kcal i zobacze jak organizm bedzie reagowal

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

A, okej, to nie sniadanie niskokaloryczne, tylko koktajl. Przepraszam, zle przeczytalam
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 17:29   #263
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ja się koktajlem najadam, ale daje do niego tez tłuszcze, np 2 lyzki oleju lnianego, płatki owsiane. Da sie wycignac spokojnie z 450kcal Ostatnio mi podpasowalo tak,ze raon jadłam jajecznice z warzywami i dobra wędlina, a węgle dopiero na drugie śniadanie właśnie w koktajlu. Jak mi jeden rodzaj śniadania podpasuje to mecze kilka tygodni . W ogóle zawsze lubiłam jajka na śniadanie. Z jarmużem. dostałam od sąsiada taki domowy


mooniek, bo najpierw powinny być kwanty ( abstrakcja, ale cześć rzeczy wiele wyjaśnia jeśli chodzi o mechanizmy reakcji, także organicznych). W organicznej dożo pamieciowki jednak, te wszystkie warunki reakcji, katalizatory, syntezy Perkina, nieperkina. Jak sie uczyłam działami to było prosto, ale po wymieszaniu to sie juz myliło gdzie 105 stopni, a gdzie 110. A fizyczna uwielbiam całym sercem, żałuje,ze miałam tylko jeden semestr. No i z tego się faktycznie korzysta, nie wiem,czy będziesz miała instrumentalna, ale potem sporo z fizycznej się przydaje. Organiczna przydatna, ale jak dla mnie za duzo rzeczy kazali nam wkuwac, no serio, po to sa ksiazki, zebym potem sprawdzila sobie w ilu stopniach grzac kondensacje Cleisena
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2016-01-18 o 17:52
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 17:43   #264
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja się koktajlem najadam, ale daje do niego tez tłuszcze, np 2 lyzki oleju lnianego, płatki owsiane. Ostatnio mi podpasowalo tak,ze raon jadłam jajecznice z warzywami i dobra wędlina, a węgle dopiero na drugie śniadanie właśnie w koktajlu. Jak mi jeden rodzaj śniadania podpasuje to mecze kilka tygodni . W ogóle zawsze lubiłam jajka na śniadanie. Z jarmużem. dostałam od sąsiada taki domowy
Koktajlem wiem, że bym się nie najadła. Tak samo jak zaraz głodna jestem po wszelakiej owsiance. Po jajkach czuję się syta. Jak i po kanapkach...
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 18:12   #265
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Dodaje jeszcze imbir i kurkumę

Hurra, hurra, po tygodniu chorowania czuje , ze jutro juz wroce do swiata zywych . Bedzie trening . Juz uszykowalam rzeczy do nauki, dzis tez juz cos robie na uczelnie, jak dobrze byc z powrotem produktywna
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:12   #266
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:

I najadasz się tym koktajlem? Dziś jadłam na II śniadanie i prawie zeszłam z głodu po 2,5 h Jak wpadłam do domu to w kuchni aż furczało miałam koktajl z połowy jabłka, połowy kiwi, selera naciowego i jarmużu. Pewnie byłoby lepiej, jakbym jeszcze banana dorzuciła, no ale to ma być raczej niskokaloryczne, a banana jem już do owsianki na śniadanie .
Nie jadam owsianki. Umieram z głodu po owsiance. Koktajl mnie doskonale syci. Tylko musi być w nim banan i trochę jakichś ziarenek. Siemię, pestki z dyni, konopie, itp. Owsiankę uważam za zbędne zapychanie samymi węglowodanami.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Koktajlem wiem, że bym się nie najadła. Tak samo jak zaraz głodna jestem po wszelakiej owsiance. Po jajkach czuję się syta. Jak i po kanapkach...
Ja własnie po owsiance czy kanapkach jestem natychmiast głodna, a po koktjlu nie. Pod warunkiem, że ma jakiś sycące składniki. Banan, awokado.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

U mnie TŻ chory. Nie wie co się z nim dzieje. Kiedyś ja chorowałam, a on nie. A teraz ja nie choruje, a on 5 razy w roku.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:12   #267
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ja tez owsianke uwazam za zbedne wegle
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:20   #268
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Jak już mam jeść węgle to niech to będzie pelna przyjemność ☺ frytki, pizza etc. ☺
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 17:52   #269
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Są, ale jednak drogie. Nawet u mnie na wsi jest, ale jak zobaczyłam cenę to się poświęciłam i kupiłam zwykłe ☺.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



Moje ulubione mleka do kawy to konopne, sojowe bez cukru i migdałowe. Są takie nabardziej mleczne i w kawie prawie nie czuć róźnicy. Jak się juz całkiem przyzwyczaiłam do mlek roślinnych to kawa ze zwykłym mlekiem mi w ogóle nie smakuje. Wydaje się słonawa i śmierdzi krową 😁

Ja nabial jem, ale mało i tylko fermentowany. No może poza bitą śmietaną 😁

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------



A wcześniejsze częsci znasz i ta Ci się nie podobała czy po prostu nie jesteś fanką GW? My byliśmy i byliśmy zachwyceni. Ale my sie wychowaliśmy na GW i mają dla nas inne znaczenie niż dla młodszych. Jak byliśmy w kinie to wszyscy byli w naszym wieku. Chyba nikogo poniżej 30.
Tak, obejrzałam wszystkie części. Najbardziej podobały mi się pierwsze 3 części. 4,5,6 też mi się podobała.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ja oglądałam cała sagę 1-6 GW po 2 razy, ostatnio przed seansem jeszcze raz 6 cześć i nie jestem przekonana co do tej najnowszej. Jako samodzielny film okej, fajne efekty 3D, droid BB-8 uroczy Ale jeśli to ma być kontynuacja sagi to sporo jest nieścisłości i niedopowiedzen. Dlaczego Kylo Ren modli się do maski dziadka, skoro jest po ciemnej stronie mocy? Przecież Vader przed śmiercią zabił Imperatora i był już po jasnej stronie. Nikt mu o tym nie powiedział? Ani matka, ani wujek? Kolejny wątek to ta Maz - skąd np miała miecz Skywalkera u siebie w piwnicy? Skąd w ogóle ta postać? Nie mówiąc już o umiejętnościach władania mieczem świetlnym i mocą. W starych częściach szkolili się długo, a teraz pyk! i już wymiatali.
Czekam na kolejną część, być może wyjaśni trochę nieścisłości , bo teraz tylko "rozgrzebali" kilka wątków i nic nie wiadomo.
W 100% się z Tobą zgadzam. Zbyt dużo nieścisłości. Mam nadzieję, że w kolejnej części coś się wyjaśni.

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Chodzę różnie, na razie w tygodniu mam karnet do 16 a weekendy cały dzień. Tylko co z tego, skoro ja 2 tygodnie pochodzę i tydzień choruję ten okres grudzień-luty jest dla mnie zdecydowanie najgorszy, co roku głównie choruje przez te 3 miesiące

Teraz też, skończyłam antybiotyk w piątek (!) a czuje się marnie, albo jestem niedoleczona, albo, co bardziej prawdopodobne, jeszcze mnie jakiś wirus dorwał, cudownie po prostu. Niby nic poważnego mi nie jest, ale ogóle nie mam energii, chce tylko leżeć i leżeć. Nie poznaje siebie w ogóle



Mango zazwyczaj jem dopiero po tygodniu, wszędzie sprzedają niedojrzałe Bo wiesz, zdrowa dieta, musi boleć o dziwo po pizzy nigdy mi nic nie dolega!



Ładnie pasują Ci i wyglądają na zadbane



Haha, dobre sobie, ja mam na konsumpcje takiego cacka maksymalnie 3 minuty nie jest łatwo wydoić pół litra w kilkadziesiąt sekund, ale daję radę!



I najadasz się tym koktajlem? Dziś jadłam na II śniadanie i prawie zeszłam z głodu po 2,5 h Jak wpadłam do domu to w kuchni aż furczało miałam koktajl z połowy jabłka, połowy kiwi, selera naciowego i jarmużu. Pewnie byłoby lepiej, jakbym jeszcze banana dorzuciła, no ale to ma być raczej niskokaloryczne, a banana jem już do owsianki na śniadanie .



Miesiąc? to oni wam to auto od nowa składają? Ja po 3 dniach robię dym, że czemu tak długo

Nie lubię gwiezdnych wojen TŻ kocha, wychował się na nich, a mnie nigdy nie zainteresowały



Widziałam na fejsie! Gratsy!



Oh. Też bym chciała
TŻ kupił auto w grudniu. Stan bardzo dobry, ale sporo w nie musiał zainwestować. W piątek prawdopodobnie samochód będzie w końcu do odbioru.

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja się koktajlem najadam, ale daje do niego tez tłuszcze, np 2 lyzki oleju lnianego, płatki owsiane. Da sie wycignac spokojnie z 450kcal Ostatnio mi podpasowalo tak,ze raon jadłam jajecznice z warzywami i dobra wędlina, a węgle dopiero na drugie śniadanie właśnie w koktajlu. Jak mi jeden rodzaj śniadania podpasuje to mecze kilka tygodni . W ogóle zawsze lubiłam jajka na śniadanie. Z jarmużem. dostałam od sąsiada taki domowy


mooniek, bo najpierw powinny być kwanty ( abstrakcja, ale cześć rzeczy wiele wyjaśnia jeśli chodzi o mechanizmy reakcji, także organicznych). W organicznej dożo pamieciowki jednak, te wszystkie warunki reakcji, katalizatory, syntezy Perkina, nieperkina. Jak sie uczyłam działami to było prosto, ale po wymieszaniu to sie juz myliło gdzie 105 stopni, a gdzie 110. A fizyczna uwielbiam całym sercem, żałuje,ze miałam tylko jeden semestr. No i z tego się faktycznie korzysta, nie wiem,czy będziesz miała instrumentalna, ale potem sporo z fizycznej się przydaje. Organiczna przydatna, ale jak dla mnie za duzo rzeczy kazali nam wkuwac, no serio, po to sa ksiazki, zebym potem sprawdzila sobie w ilu stopniach grzac kondensacje Cleisena
Ja na śniadania jem przeważnie jajecznicę. Na drugie śniadania ciepłe zupy domowej roboty.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Styczeń jest dla mnie miesiącem kupowania ubrań. Wydawałam wczoraj przez allegro 400 zł na ubrania plus 250 na biustonosze
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:13   #270
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

No coz, kupiłam mleko sojowe. Pije kawę z trawa.
Czas polubic czarna.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 20:35:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.