Eucerin, Anti Perspirant Intensive (Dezodorant przeciw nadmiernemu poceniu)

Eucerin, Anti Perspirant Intensive (Dezodorant przeciw nadmiernemu poceniu)

Udowodniona klinicznie 91% redukcja wydzielania potu aż do 72 godzin potwierdzona u pacjentów z nadmierną potliwością. Wysoka skuteczność dzięki połączeniu 2 wysoce aktywnych składników zmniejszających wydzielanie potu: chlorowodorku glinu i chlorku glinu. Doskonała ochrona przed nieprzyjemnym zapachem.

ochronne
antyperspiranty
w sprayu
normalna

Hit

Mam uczulenie na zdecydowaną większość dezodorantów na rynku i ten produkt mnie ratuje.
Nie uczula, nie podrażnia (mimo wrażliwości mojej skóry), wystarczy zaaplikować go raz na trzy dni, jest więc bardzo wydajny.
Niestety kosmetyki tej marki zniknęły z polskiego rynku i jak dotąd nie znalazłam godnego następcy tego antyperspirantu.

Naprawdę skuteczny!

+ Niweluje nieprzyjemny zapach potu.
+ Widocznie zmniejsza pocenie, choć w przypadku bardzo intensywnego pocenia, nie ma co liczyć na całkowity jego brak. Cudów nie ma ;)
+ Nie ma zapachu, więc nie będzie kolidował z perfumami itp.
+ Jest wydajny.
+ Higieniczne opakowanie w sprayu..

-/+ Regularna cena nie jest najbardziej przystępna, ale dość często są promocje. Ostatnią butelkę kupiłam na promocji 2 w cenie 1, więc wyszło ok. 15 zł za butelkę, a to już bardzo dobra cena ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Rewelacyjny!!

Super produkt, w końcu trafiłam po wielu latach poszukiwań. Posiada dwa składniki ,które w połączeniu ze sobą działają w 100% , pachy są suche nawet przy 30 stopniach oraz wysiłku fizycznym. Atomizer i płynna konsystencja pomaga w szybkim wyschnięciu , praktycznie błyskawicznie się wchłania- nie tak jak dostępne na rynku blokery w kulce, które nawet trzeba suszyć podmuchem suszarki :(
Efekt utrzymuje się 4-5 dni :)
I teraz najlepsze na deser!
Nie piecze, nie swędzi , nie uczula , możecie spokojnie spać całą noc , skóra nie jest w żaden sposób podrażniona.
Świetny produkt wart swojej ceny bo działa i jest łagodny , czasem można go dostać w promocji 1+1 za około 30 zł

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Polecam.

Bardzo się cieszę, że znalazłam ten produkt, bo z racji uczuleń nie mogę używać żadnego antyperspirantu. Jest to jedyny, po którym moja skóra nie jest podrażniona, a przy tym charakteryzuje się wysoką skutecznością. Rzeczywiście niweluje pocenie. Ma dość wysoką cenę, ale używa się go raz na 3 dni, więc można tę cenę jakoś przeboleć :)
Polecam.

zdecydowanie TAK

Od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego kosmetyku, który zniweluje nadmierne pocenie się. Poprzez roll-on, spryskiwacze czy kremy.. i chyba znalazłam to czego szukałam :)
Kosmetyk Eucerin jest bardzo wydajny przy czym posiada funkcję spryskiwacza, dzięki czemu może korzystać z niej kilku członków rodzinny. Jednocześnie może być używany pod pachy, na dłonie, na stopy czy też inne miejsca na który odczuwamy dyskomfort związany z nadmiernym poceniem się.
Cena jest wydajna do proporcjonalności produktu.
Należy jednak pamiętać, by nie używać go na podrażnione miejsca.
Stosować przez pierwszy tydzień każdego wieczora, na suchą czystą skórę. Po tygodniu zmniejszyć stosowanie do 3-4 razy w tygodniu. Sprawdzony i godny polecenia :)
Idealnie sprawdza się w okresie letnim.
Dzięki niemu pozbyłam się plam na swoich koszulach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zdecydowanie polecam!

Pod pachy, na stopy, na dłonie. Dla kilku osób.

Produk, który super walczy z nadpotliwością wszystkich wyżej wymienionych miejsc.

Dodatkowo może go używać więcej niż jedna osoba, ponieważ jest on w formie sprayu, a nie kulki.

Na sezon letni obowiązkowo muszę go mieć!

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 1/2 produktu

Idealny na lato!

Produkt stosowałam na noc, z częstotliwością co drugi-trzeci wieczór. Idealny nie tylko dla osób z problemem nadmiernej potliwości. Świetnie sprawdził się u mnie latem przy wysokich temperaturach. Można stosować również na stopy i dłonie.

Stosowałam produkt tylko pod pachami i jestem bardzo zadowolona. Na pewno do niego wrócę, szczególnie latem. Cudów nie można się spodziewać, raczej nie da stuprocentowej ochrony przed potem, ale na pewno zredukuje w jakimś stopniu wydzielanie potu w ciągu dnia. W moim przypadku sprawdził się: zawsze przy wysokich temperaturach mam kałuże potu pod pachami (przy stosowaniu zwykłego antyperspirantu) - ten produkt zredukował plamy do minimum.

Oczywiście na dzień stosowałam równocześnie zwykły antyperspirant (w moim wypadku Lady Speedstick), więc nie wiem jak radzi sobie z neutralizowaniem zapachu.

Jeśli dobrze pamiętam producent zaleca stosowanie produktu 3 noce pod rząd, następnie co trzy noce. Tak też go używałam. Trzeciego dnia ochrona była już zmniejszona, ale to raczej zrozumiałe. Ani razu mnie nie podrażnił, nawet kiedy używałam go po goleniu (chociaż producent odradza), a mam skórę wrażliwą.

Pompka nie sprawia problemów, w ogóle się nie zacina, jednak rozpylacz jest trochę niedopracowany. Cieszę się, że produkt jest w formie sprayu, gdyż nie lubię kulek. Niestety nie rozpyla mgiełki czego się spodziewałam, a raczej pryska kropelkami, w wyniku czego produkt jak woda spływa od pachy w dół i dłużej się też przez to wchłania. Produkt po wyschnięciu nie zostawia żadnej warstwy na skórze. Jedynie przy zmywaniu go jest uczucie śliskiego filmu na skórze.

Produkt z założenia jest bezzapachowy. Tylko Z bliska wyczuwa się dziwny ostry mydlany zapach.
Bardzo wydajny, przy regularnym stosowaniu wystarczy spokojnie na około 3 miesiące.

Podsumowując: produkt dla wszystkich, również dla osób o skórze wrażliwej. Polecam szczególnie latem.

Pół gwiazdki odejmuję za niedopracowany rozpylacz.

Używam tego produktu od: xxx