koloryzacja pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-30, 20:12   #1
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22

koloryzacja pomocy


Hej dziewczyny mam pytanko ponieważ bardzo mi zależy a metamorfozie ( jestem młodą mamą chciałabym zrobić coś dla siebie ) byłam u fryzjerki i moje naturalne włosy ciemny blond mysi0jasny braz mysi poddałam koloryzacji zapragnęłam blondu fryzjerka podbiła mój kolor odcieniem 8 plus 9 i na to zrobiła kilka jasnych pasemek rozjaśniaczem na niskiej wodzie 3 % aby jak najmniej zniszczyć włosy efekt pod spodem są dość żółte niestety moje włosy i na nich jasne pasemka fryzjerka zapewnia że nastepnym razem zrobimy wiele pasemek i bede blondynką , ale zastanawiałam się nad poprawą jej pracy w domu mianowicie chciałam zakupić farbe fryzjerską Alfaparf 11.21 plus wodę 6 lub 9 % i zmienić odcień włosów z ciepłego pomarańczowo-żóltego na chłodny i według koła barw nie wiem czy powinnam wybrać 11.21 ( z niebieskim i filetowym pigmentem ) czy np 11.11 ( podwójny popiel fiolet) nie chce skończyć z szaro burymi włosami ) co o tym myślicie to dobry pomysł ? czy moze polecacie poczekać na fryzjerkę lub coś w ogole innego? wszystkie podpowiedzi mile widziane, w załączniku fotki Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161230_120216.jpg (79,4 KB, 14 załadowań)
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 15:57   #2
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: koloryzacja pomocy

podbijam czy na prawde nikt nie może mi pomóc żadnych pomysłów ? cokolwiek? ;(
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 17:29   #3
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: koloryzacja pomocy

A nie lepiej jeśli to świeża sprawa iść do fryzjerki z reklamacją i sugestią tonowania, by włosy były chłodniejsze? Zwrócić uwagę, że po farbie włosy wybiły mocno żółte tony, a nie będziesz co 2 mycie stosowała srebrnego szamponu.
Wiesz jak wyjdzie szaro buro po domowym eksperymencie to dopiero pojawi się niezły problem byś zmieniła się w jednolitą blondynkę.
A fryzjerka robiła Alfaparfem?
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 18:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.