chce powrocic do swojego kloru wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 19:53   #1
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38

chce powrocic do swojego kloru wlosow


czesc...farbuje wlosy od lat...nagle chce powroci do swojego koloru wlasciwie jets nieokreslony pomiedzy blond ale nie jasny..terz mam pasemka i odrosty tak ok 5 cm..pasemka byly koloru braz i blond wiecjeszcze sa widoczne..niestety jak wiadomo odrosty sa ciemne to nie moj kolor wlosow i przerazilo mnie to ze juz taki zostanie....kolezanka mowila ze aby wrocis do swojego koloru wlosow trzeba sciac je 3 razy na lyso..nie rozumiem i nie zetne na lyso jesli mam je do lokci.....prosze o rade na ten temat rozumiem ze trzeba czekac az odrosna ale nie odrazu na lyso..moze robia cos w salonach na to ale skoro moje wlosy rosna odrosty inne niz moj kolor to jak fryzjer ma to wiedziec...prosze o rede z gory dziekuje

Edytowane przez luizita2
Czas edycji: 2009-03-01 o 19:55
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:08   #2
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: chce powrocic do swojego kloru wlosow

zapewne zapamiętałaś swój kolor włosów kiedy były dłuższe, naturalne dorosty są ciemniejsze poniważ nie działało na nie słońce które rozjaśnia z czasem naturalne włosy, kiedy poczekasz az całe odrosną bedą takie jak kiedyś. Nistety ponieważ masz rozjaśniane pasemka nie da się im przywrócić naturalnego koloru. Jedyne co mozesz zrobić rzeby nie chodzić kilka lat z odrostami to malować włosy szmponami koloryzującymi o podobnym do naturalnego odcieniu odrostów które nie rozjaśnią ci włosów ale zamalują róznice miedzy odrostami a resztą włosów a z czasem zejdą.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:24   #3
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: chce powrocic do swojego kloru wlosow

jest wątek dot. powrotu do swojego koloru włosów
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:40   #4
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: chce powrocic do swojego kloru wlosow

dzieki to naprawde duze pocieszenie,naszczescie moje odrosty sie dobrze komponuja i planuje skrocis wlosy..ale jeszcze wroce do tego watku ze musza odrosnac cale tzn...ktos mowi ze musza kilka razy tzn..tego nie bardzo pojmuje.skoro teraz sa ciemne to musz podrosc jeszcze aby powrocily jak kiedys....niby to rozumiem a jednak sie gubie
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 11:31   #5
Eveelyn
Przyczajenie
 
Avatar Eveelyn
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Znad Morza :)
Wiadomości: 5
Dot.: chce powrocic do swojego kloru wlosow

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Jedyne co mozesz zrobić rzeby nie chodzić kilka lat z odrostami to malować włosy szmponami koloryzującymi o podobnym do naturalnego odcieniu odrostów które nie rozjaśnią ci włosów ale zamalują róznice miedzy odrostami a resztą włosów a z czasem zejdą.
A czy taki szampon koloryzujący (w odcieniu ciemnego blondu) utrzyma sie na wlosach rozjasnianych na bardzo jasny blond?? Bo tez mam odrosty ciemny blond i chcialabym wyrownac kolor, tylko obawiam sie ze na rozjasnianych wyjdą jakies zółte...
__________________
"Nie chodź utartymi drogami, bo się poślizgniesz"

Stanisław Jerzy Lec
Eveelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:39   #6
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: chce powrocic do swojego kloru wlosow

Ja ostatnio malowałam szamponem koloryzującym casting kolor ciemny blond i ładnie pokrył moje rozjaśnione włosy i odrosty, z szamponetkami tymi małymi trzeba uważać bo szybko się zmywają. Nie polecam żadnych kasztanów i czekolad bo mogą wyjść rude.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.