Trwała - zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-30, 15:56   #781
asial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 47
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To Byłoa Moja 1 Trwałą.
A Dokładnie To Wygląda Jakby Gofrownica,nawet Lerpiej.wszystko By Bylo Ok,gdyby Nie To Ze Jak Sa Mokre To Sie Urywaja I Naciagaja Jak Guma I Jak Sa Suche To Sa Takie Posklejane I Tro Szeńkę Sie łamią.

asial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 15:58   #782
asial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 47
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale Jaki Rekonstruktor?
asial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 16:01   #783
asial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 47
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak Mam Czesac Mokre Jak Sie Urywaja I Naciagaja A Suchych Tez Nie Idzie Bo Są Poplatane.a Ile Czasu Trzeba Aby Wlosy Do Pasa Urosly,albo Za Ramiona Ok 57 Cm?
asial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 16:37   #784
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asial
Jak Mam Czesac Mokre Jak Sie Urywaja I Naciagaja A Suchych Tez Nie Idzie Bo Są Poplatane.a Ile Czasu Trzeba Aby Wlosy Do Pasa Urosly,albo Za Ramiona Ok 57 Cm?
wlosy rosna w zaleznosci od indywidualnych predyspozycji 1-2cm na miesiac
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 16:51   #785
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja tez miałam taką trwałą. ALe z tą różnicą, że w renomowanym salonie i za ...dośc duż e piniądze.
Loków nie było tylko siano, gumowe włosy dosłownie pękające pod naporem grzebienia.
Trwałą robiono mi na zdrowe włosy, któe nigdy przedtem farby nie widziały.
koszmar.
Ale, uratowałam je. Uratowałam maską Kanebo i cementem Kerastase. Trochę to trwało. Co miesiąc podcinałam około centymetra, więc miałam ciągle włosy tej samej długości. Po roku były na tlye zdrowe, że mogłam je ufarbować na blond ( z naturalnego chłodnego, ciemnego brązu)
Trwała to moja trauma i do tej pory jestem w stanie się mocno zdenerwować, keidy słyszę o takich przypadkach.
Ty sama to sobie zrobiłaś??? Dziewczyno!!! Pozostawię to bez komentaza ale powinnaś miec nauczke na przyszłość.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 17:44   #786
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja tez miałam ostre siano na głowie... pomogło mi podcięcie i odżywka MATRIX ( do wlosow kreconych, mimo ze mam proste) z Loreala, za 30 zł zakupiona w salonie fryzjerskim. NO i oczywiscie czas....
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 20:12   #787
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez NeskaCaffe_
i do tego co NAJWAZNIEJSZe jakies tabletki na wlosy.....ale nie skrzyp itp bo to jest za słabe.
moze INNEOV z laboratoriów L'oreal? Kosztuje okolo 90 zl. do nabycia w aptece.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-30, 20:38   #788
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asial
Ale Jaki Rekonstruktor?
rekonstruktor to preparat, który odbudowuje zniszczoną strukturę włosa (oczywiscie o ile włos da się jeszcze odbudować bo czasami tylko zcięcie pomaga, ale warto próbować) ja znam rekonstruktory: Lanzy, ampułki kerastase vita cement,obydwa miałm i uważam, że spełniają swoją rolę, nie są to preparaty tanie, ale jeśli chce się uratowac swoje włosy to trzeba niestety trochę zainwestować w nie coś za coś
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 11:12   #789
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przeczytałam cały wątek i jestem w szoku jestes chyba jedyna osoba od ktoorej słyszałam zeby sobie sama trwałą robiła! druga sprawa to to ze naprawde nie myje sie włosoow przez kilka dni a trzecia sprawa jesli masz ciągnące sie włosy tzn ze twoje włosy sa martwe i trzeba je niestety sciąć bo odzywka to chyba w twoim przypadku to za mało.Powodzenia
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 16:12   #790
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asial
Jak Mam Czesac Mokre Jak Sie Urywaja I Naciagaja A Suchych Tez Nie Idzie Bo Są Poplatane.a Ile Czasu Trzeba Aby Wlosy Do Pasa Urosly,albo Za Ramiona Ok 57 Cm?
hm, a ja na inny temat...
myślę, że nie tylko mnie, ale i innym Wizażankom źle się czyta wypowiedzi pisane w ten sposób- chodzi mi o duże/ małe litery.
Czy mogłabyś pisać...normalnie?

Pozdrawiam i życzę wyleczenia włosków
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 17:55   #791
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej
Jeśli nadal szukasz dobrego fryzjera to polecam Salon Fryzjerski Helene Wuwer & Kornelia Wuwer - Jeziak, Rybnik ul. Gliwicka 6, tel. 422 93 38
Umów się najlepiej do pani Heleny albo pani Kornelii, ja chodzę tylko do którejś z nich.
Kiedyś chciałam zrobić u nich trwałą i zrobiono mi próbę na niewielkim kosmyku włosów efekt był taki jak ty opisujesz, więc fryzjerka mi powiedziała, że w żadnym wypadku mi jej nie zrobi ponieważ moje włosy się nie nadają do trwałej są zbyt delikatne i tylko mi się zniszczą, a mogła skasować niezłą kasę, od tamtej pory chodzę tylko do nich.
Pozdrawiam
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 17:59   #792
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej
Jeśli nadal szukasz dobrego fryzjera to polecam Salon Fryzjerski Helene Wuwer & Kornelia Wuwer - Jeziak, Rybnik ul. Gliwicka 6, tel. 422 93 38
Umów się najlepiej do pani Heleny albo pani Kornelii, ja chodzę tylko do którejś z nich.
Kiedyś chciałam zrobić u nich trwałą i zrobiono mi próbę na niewielkim kosmyku włosów efekt był taki jak ty opisujesz, więc fryzjerka mi powiedziała, że w żadnym wypadku mi jej nie zrobi ponieważ moje włosy się nie nadają do trwałej są zbyt delikatne i tylko mi się zniszczą, a mogła skasować niezłą kasę, od tamtej pory chodzę tylko do nich.
Pozdrawiam
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 18:35   #793
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja robiła swoją trwałą w salonie i zaraz po powrocie do domu umyła głowę bo nie mogłam znieść smrodku środka do trwałej ale włoski miałam bardzo ładne i nie zniszczone. Odżywek używałam zwykłych typu wax i joanna pantivit.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 09:07   #794
asial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 47
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WITAM!
dziekuję za wszystkie wypowiedzi i porady.wczoraj umyłam włosy,nie czesałam ich tylko rozdzieliłam palcami i czekałąm aż wyschną.oczywiście nałożyłam odżywke do spłukiwania pod czepek i trzymałam,spłukałami nałożyłam odżywki 2 nie do spłukiwnia,no i tez poobcinałam najgorsze kosmyki.
tak się tym wszystkim przejełam,że śniło mi się dziś,że włosy wychodziły mi pasmami straszny sen
asial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 10:13   #795
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asial
WITAM!
dziekuję za wszystkie wypowiedzi i porady.wczoraj umyłam włosy,nie czesałam ich tylko rozdzieliłam palcami i czekałąm aż wyschną.oczywiście nałożyłam odżywke do spłukiwania pod czepek i trzymałam,spłukałami nałożyłam odżywki 2 nie do spłukiwnia,no i tez poobcinałam najgorsze kosmyki.
tak się tym wszystkim przejełam,że śniło mi się dziś,że włosy wychodziły mi pasmami straszny sen
I jak Twoje wloski sie czuja? Troche lepiej?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 10:27   #796
asial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 47
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Dzieki,że pytasz.Wiesz,....lepiej.c zy ja wiemmam nadzieję ,że po tych odżywkach będą się lepiej czućW prawdzie śą to odżywki z supermarketu,a dokładnie Rossmana ,lecz myslę,że pomogą,nie wiem czy iść do fryzjera czy nie,chyba mi się oberwie tami nie wiem czy czegos się ta fryzjerka podejmnie.Jest też problem taki,że jak będą odrosty to co zrobię nie wiem czy tylko nierozjaśnić odrostów,ale to dopiero za jakiś długi czas,ok pól roku.będzie mi ciężko czekać tak długo,bo zawsze farbowałam co 3 ,4 góra-miesiące.i mam nauczkę!ALE ŻAŁUJĘ
A LALESIA TO TY JESTES NA TYM ZDJĘCIU?Jeśli tak to fajna z Ciebie dziewczyna,a jak tam umieścić zdjęcie swoje?I jak wysłać Wam moję włosy,tzn fotke moich włosów?
asial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 10:46   #797
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Aby załączyć zdjęcie musisz kliknąć na odpowiedź a następnie w zaawansowane opcje a potem w zarządzaj załącznikami, pamiętaj, że zjęcie musi być zmniejszone. A co do włosków to ja mając na głowie trwałą wcierałam we włosy na noc jakąś odżywkę i dopiero rano myłam głowę, dzieki temu włosy mam zdrowe i nie zniszcone.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 12:07   #798
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asial
Dzieki,że pytasz.Wiesz,....lepiej.c zy ja wiemmam nadzieję ,że po tych odżywkach będą się lepiej czućW prawdzie śą to odżywki z supermarketu,a dokładnie Rossmana ,lecz myslę,że pomogą,nie wiem czy iść do fryzjera czy nie,chyba mi się oberwie tami nie wiem czy czegos się ta fryzjerka podejmnie.Jest też problem taki,że jak będą odrosty to co zrobię nie wiem czy tylko nierozjaśnić odrostów,ale to dopiero za jakiś długi czas,ok pól roku.będzie mi ciężko czekać tak długo,bo zawsze farbowałam co 3 ,4 góra-miesiące.i mam nauczkę!ALE ŻAŁUJĘ
A LALESIA TO TY JESTES NA TYM ZDJĘCIU?Jeśli tak to fajna z Ciebie dziewczyna,a jak tam umieścić zdjęcie swoje?I jak wysłać Wam moję włosy,tzn fotke moich włosów?
To ja dzieki zeby umiescic swoje zdjecie w avatarze musisz zmniejszyc je w jakims edytorze zdjec do rozmiarow 100 na 100 pikseli (to maksymalny rozmiar), wejsc w panel uzytkownika, kliknac w podpukcie "ustawienia i opcje" (z lewej strony na fioletowym tle) przycisk "edytuj avatar", jak juz wejdze to wprowadzasz adres tego zmniejszonego zdjecia i dodajesz avatar mam nadzieje ze zrozumialas bo nie mam raczej talentu do tlumaczenia

mozesz tez wklejac zdjecia do swojego postu. A robisz to tak:
klikasz przycisk "zarzadzaj zalacznikami" (jest ponizej okienka w ktorym piszesz nowa wiadomosc), otwiera Ci sie okienko z pustymi miejscami. Znajdujesz przez "przegladaj" zdjecie, ktore chcesz zamiescic (max 6) tylko musisz pamietac ze nie moze byc wieksze niz okreslona ilosc kB (napisane jest do kazdego formatu oddzielnie), nastepnie klikasz "laduj" i zdjecia wskakuja, zamykasz to dodatkowe okienko i wysylasz wiadomosc to wszystko, nie jest takie trudne (moze nie widac tego po moim tlumaczeniu)

A jeszcze apropo Twoich wloskow, to mysle ze zaden fryzjer nie ma prawa (a przynajmneij czelnosci) komentowac Twoich poczynan przynajmniej tak mi sie wydaje, bo tego wymaga kultura a poza tym jak placisz to "klient nasz pan" Z odrostami to faktycznie trudna sprawa moze pare miesiecy sie przemeczysz a pozniej sprobuj przefarbowac na swoj naturalny kolor zeby ich wiecej nei meczyc farbowankami ale to juz musisz sama zdecydowac...
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 15:18   #799
asial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 47
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuje Wam!!!
To jestem ja przed trwałą jakieś 5 miesięcy.
Zdjęcie robiłam sama także jest .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (107,7 KB, 307 załadowań)
asial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-04, 15:21   #800
asial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 47
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie o to mi chodziło z tym zdjęciemchciala je miec po lewej stronie w tym okienku
asial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 17:38   #801
maleństwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 42
Dot.: wreszcie się odważyłam!!! :):):):)

Ja sobie zrobiłam trwałą w wakacje.. Jakoś w lipcu. I na początku wszystko było okej. Wyglądały bardzo naturalnie. Nie były jakoś specjalnie przesuszone. Nie chciałam jednak robić po 3 miesiącach kolejnej trwałej, chciałam wrócić do "moich" włosów. Obecnie mam ich dość. Do połowy są proste (od czubka głowy) a od połowy kręcone. Staram się je całe prostować, ale proste są może przez pierwszą godzinę, później zaczynają się kręcić i są strasznie suche Teraz żałuję tej trwałej Ładnie wyglądała tylko przez pierwsze 2,5 miesiąca..
maleństwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 18:05   #802
Etna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
GG do Etna
Dot.: wreszcie się odważyłam!!! :):):):)

Ja też się odważyłam. W tym roku 12 maja zrobiłam sobie pierwszą trwałą. Hm. z układaniem nie miałam problemów myłam rano głowę nakładałam piankę i czekałam aż same wyschną, nigdy nie zrobiła mi się szopa, a włoski wyglądają na naturalne. Wszyscy mówili mi że wyglądam świetnie, żę lepiej niż w moich naturalnych (a w sumie po miesiący zatęskniłam na moment za moimi naturalnymi). Teraz jak mineło ponad pół roku nadal do końca mi loczki nie zeszły, a robiłam tylko jedną trwałą. Ogólnie mam podatne włosy i nigdy nie były całkiem proste. Z tym właśnie miałam problem bo zawsze miałam niesprecyzowaną fryzurkę. Nie były proste ale też się specjalnie nie kręciły. Po trwałej jestem bardzo zadowolona. Teraz mam włosy długie takie za ramiona i gdzieś 6 cm od głowy zaczynają się te co są z trwałą. Ale nie wygląda to źle bo normalnie moje włoski nie były prościutkie i to wszystko tak się ułożyło że nawet fajnie wygląda. No i nie mam ich zniszczonych, aż się zdziwiłam. A i mam radę: odczekajcie aż wam włosy odrosną zanim zrobicie drugą trwałą. Koleżanka zrobiła od razu i miała totalną szopę, włosy sobie totalnie zniszczyła. Czeka teraz aż jej całkiem odrosną i już nie będzie miała takich zniszczonych.
Etna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 18:33   #803
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: wreszcie się odważyłam!!! :):):):)

Mniamniuśnie wyglądasz. Grzywka całej fryzurce dodaje charakterku.
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 21:13   #804
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asial
nie o to mi chodziło z tym zdjęciemchciala je miec po lewej stronie w tym okienku
umarłam...
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 12:41   #805
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kurde, ten wątek w całosci brzmi jak jeden wielki, w dodatku ani trochę nie zabawny - zart...
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 15:47   #806
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

nie no padam na suty.
tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:12   #807
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille
nie no padam na suty.
moze ja jestem jakas inna, ale nie rozumiem tego komenta
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:13   #808
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asial
nie o to mi chodziło z tym zdjęciemchciala je miec po lewej stronie w tym okienku
w takim razie musisz zastosowac pierwsza metode ktora opisalam poprobuj, musi sie w koncu udac
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 20:03   #809
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i jak po naszych radach wygladaja Twoje wloski??? poprawily sie cos???
dasz fote???
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 11:08   #810
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Włosy Guma Po Trwałej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

ponawiam prozbe o fotosa
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.