Wrocław ;-) cz. 5 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-22, 10:44   #1561
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
potrzebuje znaleźć dobrego dentyste we wroclawiu. Polecicie kogos?
Dal mnie rewelacyjny, wszystko tłumaczy, pokazuje, jst dokładny a i jeszcze posmaruje usta, żeby nie wysychały
http://expertdental.pl/o-nas/zespol/konstanty-slawecki/
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 18:32   #1562
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dal mnie rewelacyjny, wszystko tłumaczy, pokazuje, jst dokładny a i jeszcze posmaruje usta, żeby nie wysychały
http://expertdental.pl/o-nas/zespol/konstanty-slawecki/
Długo sie czeka? Też szukam kogoś dobrego i ostatnio w jednym miejscu usłyszałam, że wizyta najwcześniej za 3 miesiące.
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 21:07   #1563
Koziorozka_Bielsko
Raczkowanie
 
Avatar Koziorozka_Bielsko
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 69
GG do Koziorozka_Bielsko
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Drogie Wizażanki. Wybieram się we czwartek na 3 dni do Wrocławia, sama, turystycznie. Będę pierwszy raz w Waszym miescie. Jakie miejsca najlepiej zwiedzić samotnie? Poczytalam trochę najważniejszych zabytków miejsc. Natomiast chciałabym poznać Wasze subiektywne opinie. Poza tym proszę o polecenie dobrych ale niedrogich miejsc do zjedzenia obiadu, a nawet śniadania. Jestem zabukowana w hostelu kilometr od Starego Miasta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koziorozka_Bielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 08:33   #1564
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Długo sie czeka? Też szukam kogoś dobrego i ostatnio w jednym miejscu usłyszałam, że wizyta najwcześniej za 3 miesiące.
Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, jak już się zacznie leczenie to idzie to na bieżąco. Chyba latem wg. mnie jest zawsze mniej ludzi w tego typu przybytkach

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Koziorozka_Bielsko Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki. Wybieram się we czwartek na 3 dni do Wrocławia, sama, turystycznie. Będę pierwszy raz w Waszym miescie. Jakie miejsca najlepiej zwiedzić samotnie? Poczytalam trochę najważniejszych zabytków miejsc. Natomiast chciałabym poznać Wasze subiektywne opinie. Poza tym proszę o polecenie dobrych ale niedrogich miejsc do zjedzenia obiadu, a nawet śniadania. Jestem zabukowana w hostelu kilometr od Starego Miasta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja bym polecala zwiedzić Hydropolis oraz Ogród Botaniczny.
Jeżeli chodzi o kuchnię to na Rynku VEGA.
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 12:18   #1565
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Super śniadania są w Dinette na pl. Teatralnm. Z reguły to trochę droższa mejscówka, ale teraz mają urodzinową promocję - szparagi z jajkami w koszulce za 15 zl, dobtego kawa lub proseco za piątaka i dzień się dobrze zaczyna. A przy okazji, mają w załodze mistrza Polski w deserach. Prawdziwy odlot, np. bazylia z białą czekoladą albo lody miso z musem kokosowym
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:42   #1566
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Jeśli lubisz azjatyckie jedzenie, polecam Wok In w Sukiennicach, za 19 zł porcja bardzo syta, spora, mnie bardzo smakuje.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 12:21   #1567
zouuza_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 973
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Szukam szkoły tańca, jaką polecacie we Wrocławiu?
zouuza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-28, 12:37   #1568
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez zouuza_ Pokaż wiadomość
Szukam szkoły tańca, jaką polecacie we Wrocławiu?
Akademia tańca Esens
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 12:41   #1569
zouuza_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 973
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Akademia tańca Esens
dziękuję jakiś konkretny rodzaj tańca polecasz albo instruktorów?
zouuza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 12:48   #1570
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez zouuza_ Pokaż wiadomość
dziękuję jakiś konkretny rodzaj tańca polecasz albo instruktorów?
Nie wiem co lubisz
Bartosz Burka.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 13:09   #1571
zouuza_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 973
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Myślałam o bachacie lub salsie kubańskiej Zna ktoś może szkołę La Rosa Negra? Tam mam najbliżej
zouuza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-29, 14:26   #1572
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez zouuza_ Pokaż wiadomość
Myślałam o bachacie lub salsie kubańskiej Zna ktoś może szkołę La Rosa Negra? Tam mam najbliżej
Albo La Rosa, albo No Limits.Ja bardziej lubiłam chodzić do No Limits, ale w obu szkołach są dobrzy instruktorzy.

Z bachaty polecam zajęcia u Juraszka albo u Magdy i Pawła (oni są tylko w No Limits, Juraszek chyba w obu szkołach).
Na cubane idź do Mateusza Grzybka (tez chyba prowadzi zajęcia w obu szkołach), fajnie też prowadzi Iza Kun.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 18:17   #1573
zouuza_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 973
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Albo La Rosa, albo No Limits.Ja bardziej lubiłam chodzić do No Limits, ale w obu szkołach są dobrzy instruktorzy.

Z bachaty polecam zajęcia u Juraszka albo u Magdy i Pawła (oni są tylko w No Limits, Juraszek chyba w obu szkołach).
Na cubane idź do Mateusza Grzybka (tez chyba prowadzi zajęcia w obu szkołach), fajnie też prowadzi Iza Kun.
o super, dziękuję za konkretne nazwiska właśnie o No Limits słyszałam nienajlepsze opinie w google też słabo ich oceniają, brak organizacji itp. dlatego trochę się boję, chciałabym się na dłużej związać z jedną szkołą a masz jakieś opinie na temat organizacji w La Rosa?
zouuza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 18:35   #1574
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Ja też nie polecam No Limits. Co prawda miałam styczność tylko z instruktorami rock'n'rolla, ale to mi wystarczyło. Skoro zatrudniają tam takich "instruktorów", to ja podziękuję. Pomijając problemy z poczuciem rytmu, czy też znajomości budowy muzyki, która jest niezwykle istotna w tym tańcu, to zabili istotę tego swingowego stylu, jaką jest "social dance".
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 09:25   #1575
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez zouuza_ Pokaż wiadomość
o super, dziękuję za konkretne nazwiska właśnie o No Limits słyszałam nienajlepsze opinie w google też słabo ich oceniają, brak organizacji itp. dlatego trochę się boję, chciałabym się na dłużej związać z jedną szkołą a masz jakieś opinie na temat organizacji w La Rosa?
Ale czego się boisz, bo nie rozumiem
Nie było mnie w No Limits od roku, ale wtedy byli bardzo ogarnięci, nie bardzo wiem o co chodzi z narzekaniem na organizację, jak rozwiniesz jakie to negatywne opinie to się może odniosę Zwiążesz się z tą szkołą, w której polubisz ludzi i zajęcia, nie dowiesz się póki nie sprawdzisz obu

Ja nie przepadałam jakoś szczególnie za La Rosą, bo tam średnio podobały mi się zajęcia, w dodatku na samym wstępie miałam ogromne problemy, żeby się do nich zapisać, bo na stronie pojawiały się jakieś grupy, potem okazywało się, że nie ma już miejsc. Raz zapisałam się na zajęcia i ciągle czekałam na potwierdzenie, że grupa rusza (tak mi kazali), w końcu sama się upomniałam i okazało się, że grupa od 2 tygodni już istnieje i ma zajęcia i niestety, ale już za późno żebym dołączyła.

Każdy lubi co innego, mi bardzo odpowiadała atmosfera w No Limits, z dziewczynami na recepcji zawsze można było pogadać. Jak przychodziłam na zajęcia np pół godziny wcześniej, to w NL były tłumy, mnóstwo ludzi, a w La Rosie umierałam z nudów, bo nie było się do kogo odezwać, a recepcja cośtam między sobą szeptała Tzn. nic do tego nie mam, nie znały mnie więc też dziwnie, zeby miały mnie zagadywać, ale ja też się nie czułam zachęcona Ale mam też znajomych, którzy chodzili tylko do La Rosy i koniec

Idź tu i tu zobacz jak ci się podobają zajęcia i wtedy zdecyduj.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja też nie polecam No Limits. Co prawda miałam styczność tylko z instruktorami rock'n'rolla, ale to mi wystarczyło. Skoro zatrudniają tam takich "instruktorów", to ja podziękuję. Pomijając problemy z poczuciem rytmu, czy też znajomości budowy muzyki, która jest niezwykle istotna w tym tańcu, to zabili istotę tego swingowego stylu, jaką jest "social dance".
Z rock'n'rollem nie miałam nic wspólnego, więc może i masz rację. Ale np. instruktorów kizombowych mają najlepszych we Wro (Piotrek i Marta). Bachata też jest na świetnym poziomie.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 10:43   #1576
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Przez pewien czas chodziłam do obu szkół, pod względem atmosfery lepiej wypada wg mnie No Limits (przynajmniej wtedy wypadało, nie wiem jak jest teraz, ale nie sądzę, żeby coś zmieniło się na gorsze). Generalnie z obu szkół wyniosłam pozytywne wrażenia, tańczyłam bachatę i salsę kubanę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 15:00   #1577
zouuza_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 973
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ale czego się boisz, bo nie rozumiem
Nie było mnie w No Limits od roku, ale wtedy byli bardzo ogarnięci, nie bardzo wiem o co chodzi z narzekaniem na organizację, jak rozwiniesz jakie to negatywne opinie to się może odniosę Zwiążesz się z tą szkołą, w której polubisz ludzi i zajęcia, nie dowiesz się póki nie sprawdzisz obu

Ja nie przepadałam jakoś szczególnie za La Rosą, bo tam średnio podobały mi się zajęcia, w dodatku na samym wstępie miałam ogromne problemy, żeby się do nich zapisać, bo na stronie pojawiały się jakieś grupy, potem okazywało się, że nie ma już miejsc. Raz zapisałam się na zajęcia i ciągle czekałam na potwierdzenie, że grupa rusza (tak mi kazali), w końcu sama się upomniałam i okazało się, że grupa od 2 tygodni już istnieje i ma zajęcia i niestety, ale już za późno żebym dołączyła.

Każdy lubi co innego, mi bardzo odpowiadała atmosfera w No Limits, z dziewczynami na recepcji zawsze można było pogadać. Jak przychodziłam na zajęcia np pół godziny wcześniej, to w NL były tłumy, mnóstwo ludzi, a w La Rosie umierałam z nudów, bo nie było się do kogo odezwać, a recepcja cośtam między sobą szeptała Tzn. nic do tego nie mam, nie znały mnie więc też dziwnie, zeby miały mnie zagadywać, ale ja też się nie czułam zachęcona Ale mam też znajomych, którzy chodzili tylko do La Rosy i koniec

Idź tu i tu zobacz jak ci się podobają zajęcia i wtedy zdecyduj.



Z rock'n'rollem nie miałam nic wspólnego, więc może i masz rację. Ale np. instruktorów kizombowych mają najlepszych we Wro (Piotrek i Marta). Bachata też jest na świetnym poziomie.

Byłam wczoraj w obu szkołach (La Rosa Negra i No Limits), jeśli chodzi o recepcje zdecydowanie wygrała La Rosa, dziewczyny miłe uśmiechnięte, odpowiadały na moje najgłupsze pytania :P. W No Limits niby też miło, ale dziewczyny wystraszone, nie wiedziały podstawowych rzeczy jak nazwisko instruktora. Zapisałam sie do obu szkół na bachatę i czekam na start. Potem zadecyduje, w której zostaję. Bardzo dziękuję za pomoc

Ach przepraszam zapomniałam odnieść się do tych braków organizacyjnych w NL, czytałam kilka opinii o problemach z odzyskaniem kaucji, braku info o rozpoczęciu zajęć, czy pomylonej godzinie kursu, wiadomo, że najlepszym się zdarza, ale jest ich sporo. Czytałam też o tym, że kursanci po kilku miesiącach zostają instruktorami. (wszystkie info z ich FB)

Edytowane przez zouuza_
Czas edycji: 2017-05-30 o 15:06
zouuza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 22:36   #1578
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez zouuza_ Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w obu szkołach (La Rosa Negra i No Limits), jeśli chodzi o recepcje zdecydowanie wygrała La Rosa, dziewczyny miłe uśmiechnięte, odpowiadały na moje najgłupsze pytania :P. W No Limits niby też miło, ale dziewczyny wystraszone, nie wiedziały podstawowych rzeczy jak nazwisko instruktora. Zapisałam sie do obu szkół na bachatę i czekam na start. Potem zadecyduje, w której zostaję. Bardzo dziękuję za pomoc

Ach przepraszam zapomniałam odnieść się do tych braków organizacyjnych w NL, czytałam kilka opinii o problemach z odzyskaniem kaucji, braku info o rozpoczęciu zajęć, czy pomylonej godzinie kursu, wiadomo, że najlepszym się zdarza, ale jest ich sporo. Czytałam też o tym, że kursanci po kilku miesiącach zostają instruktorami. (wszystkie info z ich FB)

Te wszystkie opinie pojawiły się jak już nie tańczyłam, więc zupełnie serio nie wiem mnie kiedys dziewczyny goniły, ze kaucji nie odebrałam, ale może teraz poszlo w druga strone
Do kogo sie zapisalas na zajecia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 07:44   #1579
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Czy na Krzykach/Klecinie/Bielanach znajdę sklep ogrodniczy, gdzie są do kupienia kaktusy?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-01, 07:45   #1580
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Czy na Krzykach/Klecinie/Bielanach znajdę sklep ogrodniczy, gdzie są do kupienia kaktusy?
A nie ma kaktusów Leroy Merlin, Obi lub Ikea?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 10:13   #1581
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Czy na Krzykach/Klecinie/Bielanach znajdę sklep ogrodniczy, gdzie są do kupienia kaktusy?
Tylko w Liroyu, taka to posucha u nas straszna.
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 10:25   #1582
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

dziewczyny punkt krawiecki polecany ze szczepina.

jaka ta była ulica? litomska? poznańska?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 11:11   #1583
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Czy na Krzykach/Klecinie/Bielanach znajdę sklep ogrodniczy, gdzie są do kupienia kaktusy?
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A nie ma kaktusów Leroy Merlin, Obi lub Ikea?
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Tylko w Liroyu, taka to posucha u nas straszna.
Dzięki za odpowiedzi. Wiedziałam przedtem, że w np. Leroy są kwiaty i rośliny, lecz chciałam uniknąć marketu, a kupić w sklepie ogrodniczym. Już nadziałam się tam i kwiatek mi umarł po 2 tygodniach
A może kojarzycie sklep przy Czekoladowej w drodze na Bielany, przy którym jest napisane, że posiadają jakieś nasiona, czy artykuły ogrodnicze? Może orientujecie się czy są tam też rośliny? Na google nie mogę go znaleźć.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 19:24   #1584
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
dziewczyny punkt krawiecki polecany ze szczepina.

jaka ta była ulica? litomska? poznańska?
Pawilon na skrzyżowaniu Litomskiej i Ścinawskiej
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 08:27   #1585
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi. Wiedziałam przedtem, że w np. Leroy są kwiaty i rośliny, lecz chciałam uniknąć marketu, a kupić w sklepie ogrodniczym. Już nadziałam się tam i kwiatek mi umarł po 2 tygodniach
A może kojarzycie sklep przy Czekoladowej w drodze na Bielany, przy którym jest napisane, że posiadają jakieś nasiona, czy artykuły ogrodnicze? Może orientujecie się czy są tam też rośliny? Na google nie mogę go znaleźć.
Mają tylko do ogrodu i na balkon. Kiedyś od nich brałam, ale potem obłażą mszycami i innymi robalkami. I wiem, że sąsiadka miała podobną sytuacje.
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 16:51   #1586
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Byłam dzisiaj w byłym Jaśminie, teraz Lilaróż, na Zwycięskiej, bo chciałam kupić podkład Annabelle, a tam niestety mają tylko te malutkie, 4 gramowe pojemniczki. :/ Chciałam biga pełnowymiarowego. Orientujcie się czy na Piłsudskiego mają tak samo? Tzn. też nie mają bigów?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 08:32   #1587
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mają tylko do ogrodu i na balkon. Kiedyś od nich brałam, ale potem obłażą mszycami i innymi robalkami. I wiem, że sąsiadka miała podobną sytuacje.
Ok, dzięki za info
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 09:16   #1588
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Polecicie sprawdzoną krawcową? Potrzebuję skrócić i nieco zwęzić dość problematyczną sukienkę i chcę kogoś sprawdzonego i przede wszystkim dobrego
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 12:23   #1589
klapkowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 747
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Polecicie sprawdzoną krawcową? Potrzebuję skrócić i nieco zwęzić dość problematyczną sukienkę i chcę kogoś sprawdzonego i przede wszystkim dobrego
W okolicy ul. Bardzkiej, pasuje lokalizacja?

Edytowane przez klapkowa
Czas edycji: 2017-06-04 o 12:24 Powód: literówka
klapkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 13:36   #1590
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez klapkowa Pokaż wiadomość
W okolicy ul. Bardzkiej, pasuje lokalizacja?
Lokalizacja jest bez znaczenia. Zależy mi na kimś naprawdę dobrym, kto nie spiep... mi kiecki
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-26 21:27:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.