jak lubicie być podrywane ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-19, 19:23   #1
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869

jak lubicie być podrywane ?


wypowiedzcie się, jak lubicie być podrywane ?

na co zwracacie uwagę ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 20:27   #2
aleksandrawie2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Zwracamy uwagę na oczy, usta, uśmiech, włosy i buty
aleksandrawie2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 23:52   #3
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Nie lubię,nigdy nie lubiłam bo zawsze robili sobie ze mnie jaja.
Teraz mam od paru lat cudownego faceta i podrywanie nie ma żadnego sensu :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 14:36   #4
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
wypowiedzcie się, jak lubicie być podrywane ?
Z umiarem, zdrowym rozsądkiem, lekkim dystansem.

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
na co zwracacie uwagę ?
Na drżenie rąk, jąkanie się, trudność w ustaniu w miejscu, nawijanie jakby ktoś go gonił, szczerzenie się.
Zawsze doszukuję się tego w podrywającym, aby zadać decydujący cios: "czemu ręce Ci się tak trzęsą?" bądź: "możesz mówić szybciej, bo mi się spieszy?".
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 16:25   #5
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Na drżenie rąk, jąkanie się, trudność w ustaniu w miejscu, nawijanie jakby ktoś go gonił, szczerzenie się.
ej to akurat jest słodkie, dla mnie chłopak który stresuje się spotkaniem ma o niebo lepsze podejście niż kolesie w klubach (ostatnio nawet w centrach handlowych) umiejący bezczelnie klepnąć w pupę czy próbujący zmacać dziewczynę podczas tańca, ewentualnie zaczepiający jakimś prostackim tekstem. Teraz są juwenalia i chciałam iść na jakiś koncert ale jak pomyślę o tłumach i przylepiających się z każdej strony spoconych gościach jak rok temu słabo mi się robi

Edytowane przez 201703061208
Czas edycji: 2014-05-21 o 16:26
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 17:36   #6
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

no ok ,

ale gdybyście miały opisać podryw idealny to co by to musiało być, żeby było tak w sam raz ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:05   #7
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
no ok ,

ale gdybyście miały opisać podryw idealny to co by to musiało być, żeby było tak w sam raz ?
Ha! a więc szukasz sposobu na poderwanie kogoś czyż nie?
Rozmowa to po pierwsze,nie jakieś głupie teksty z neta ale uczciwy komplement nie zaszkodzi.Miłe jest czasem coś podarować np czekoladki,kwiatka czy misia ale też nie przesadzać by dziewczyna nie czuła się głupio.
Nie zgrywaj też kogoś kim nie jesteś bo prędzej czy później takie rzeczy wychodzą.
Schludny wygląd,nie zapocone ciuchy,umyte zęby i tyle.
Reszta to już zależnie od kobiety bo nie ma złotego sposobu na wszystkie.
Jeśli to odpowiednia kobieta nie będą Ci potrzebne jakieś specjalne sposoby

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 20:14   #8
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Nie lubie być podrywana, lubie jak facet wyraża zainteresowanie w rozmowie, ale nie w chamski sposób. O ile facet spełnia podstawowe normy higieniczne typu ogarnięty zarost na całym ciele, ładny zapach, schludny strój, czyste paznokcie, brak plam potu to każdy będzie akceptowalny. No i brak sprośnych/tandetnych tekstów. A wtedy jestem już kupiona. Ostatnio podszedł do mnie chłopak i mówi "Tak sobie na panią patrze i myśle jaka pani piękna. Tak patrzyłem i patrzyłem, i stwierdziłem, że podejde, bo osoba z taką buźką musi być sympatyczna i oto jestem. A w ogóle to jestem Adam". Więc nawet "piękna pani" działa, byle nie "ojciec złodziej".

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 22:22   #9
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Z umiarem, zdrowym rozsądkiem, lekkim dystansem.



Na drżenie rąk, jąkanie się, trudność w ustaniu w miejscu, nawijanie jakby ktoś go gonił, szczerzenie się.
Zawsze doszukuję się tego w podrywającym, aby zadać decydujący cios: "czemu ręce Ci się tak trzęsą?" bądź: "możesz mówić szybciej, bo mi się spieszy?".
Nie wiem co tu jest bardziej godne krytyki: brak kultury czy chęć dowartościowania się na chłopaczku.

Rozumiem, że są to cechy dyskwalifikujące do tego, aby się z kimś umówić, bo świadczące o niepewności, która może być zapowiedzią nudnego spotkania.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 22:47   #10
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Jaki brak kultury? Nie jestem ani wulgarna, ani odrzucająca potencjalne zaloty. Jeśli są (jak już zresztą wyżej wspomniałam) żałosne, chłopak nie jest w stanie wykrztusić słowa, stresuje się bardzo nienaturalnie to nie widzę powodu, by dalej się z nim cackać. Podrywający wie czego chce, powinien wykazać się choć odrobiną pewności siebie. Dowartościowania owszem, nie ma nic bardziej przyjemnego i mało jest rzeczy dających więcej satysfakcji
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 23:23   #11
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Jaki brak kultury? Nie jestem ani wulgarna, ani odrzucająca potencjalne zaloty. Jeśli są (jak już zresztą wyżej wspomniałam) żałosne, chłopak nie jest w stanie wykrztusić słowa, stresuje się bardzo nienaturalnie to nie widzę powodu, by dalej się z nim . Podrywający wie czego chce, powinien wykazać się choć odrobiną pewności siebie. Dowartościowania owszem, nie ma nic bardziej przyjemnego i mało jest rzeczy dających więcej satysfakcji
Może wulgarna nie jesteś, ale chamska na pewno. Jeżeli ktoś jest do ciebie pozytywnie nastawiony, a ty zachowujesz się wobec niego arogancko, to nie można inaczej tego nazwać jak brakiem kultury lub złym wychowaniem. Inaczej gdy koleś jest nachalny, wtedy można się poirytować i coś parsknąć.

Jeśli sprawia ci to satysfakcję, to rób tak dalej. Ja tylko pokusiłem się o ocenę twojego zachowania.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 08:41   #12
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Pewnie tak, musisz to wiedzieć, przecież znamy się nie od dziś. Czekaj, czekaj... a może byłeś świadkiem takiej sytuacji? Zachowuję się odpowiednio. Jeżeli ktoś jest przesadnie nieśmiały nie będę się z nim bawić i starać się przez resztę życia pokazywać mu, że trochę pewności siebie w życiu się przydaje. Sama nią nie grzeszę, aczkolwiek umiem się zachować, kiedy widzę chłopaka, który mi się podoba, a rozmowa z nim nie sprawia mi problemu tak wielkiego, ażeby miały mi się trząść ręce i drżeć glos. Nie te lata.
Oceniaj, oceniaj. To potem spływa
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 19:53   #13
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

no widzisz, to zależy od dziewczyny-dla mnie widoczny stres u chłopaka kiedy ze mną rozmawia oznacza że mu zależy. Ja sama pokazuję to poprzez rumieńce w najmniej odpowiednim momencie ale nie mam problemu z innymi oznakami stresu. Drżenie głosu czy rąk u chłopaka bardzo mnie rozczula i mam ochotę podejść, pogłaskać go po ramieniu lub policzku żeby przestał się obawiać czy dobrze wypada w rozmowie.
tylko generalnie ja mam takie podejście-zaczyna mi zależeć na chłopaku jak widzę że jemu zależy, wszystko idzie synchronicznie-im mocniej on jest zakochany i nie wstydzi się okazywania tych uczuć tym bardziej przywiązuje mnie do siebie. W gruncie rzeczy to dobre podejście bo nigdy nie przeżyłam zawodu, rozczarowania jakąś osobą.
Nie wiem czemu większość chłopaków ma mnie za zimną i zdystansowaną, ja naprawdę taka nie jestem tylko trzeba jak przyjaciele mnie lepiej poznać i wtedy oceniać charakter
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 05:45   #14
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: jak lubicie być podrywane ?

Na luzie i pół żartem Czasem nawet dla żartu i dla zabawy

Na miłe zwroty, na słownictwo, na mimikę twarzy
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 06:45:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.