Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 03:35   #211
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Niech on sobie wie, nikt nie mowi, ze Wyrak sie nie zna. Chodzi o sposob, w jaki sie wypowiada i to, ze nie dopuszcza w ogole do siebie mysli, ze ktos moze miec inne zdanie lub zwyczajnie chciec sprobowac. Tylko wykpiwa, wysmiewa i sie tu wyzywa, bo 'mu zwisa'

Moj brat jest kulturysta, na studiach byl w seksji kulturystycznej i bral udzial w zawodach i czesto zasiegam jego rady w kwestiach cwiczen, odzywiania itd. ale mimo jego szerokiej wiedzy na tematy zwiazane z kulturystyka nigdy nie spotkala mnie z jego strony takie zaciecie, pewnosc siebie czy zadziwiajaca wrecz zamkniecie na argumenty. Moze dlatego, ze moj brat ma zycie i nie siedzi caly dzien przed komputerem na babskich forach... hmmm.
po pierwsze zawsze zastanawia mnie jak to się dzieje, że podczas takich dyskusji wyskakują z rękawa bracia, wujkowie, mężowie kulturyści
po drugie daruj sobie dywagacje na temat prywatnego zycia Wyraka, no cóż jak się nie ma argumentów to tylko osobiste podjazdy zostają - żenada
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2010-01-30 o 04:12
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 08:57   #212
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
potwierdzam, mi a6w i te wszystkie 8min tez niewiele dały po ich skonczeniu przerzucilam się na aeroby/interwaly + siłowe, efekty były dużo dużo lepsze i to w szybszym czasie + oczywiscie dieta.
8 minutówki są raczej dla początkujących, po jakims miesiącu ćwiczeń w ogóle nie odczuwałam jakiegoś zmęczenia po zrobieniu całej serii 8tówek.
Zgadzam się, 8minute jest dobrze zastosować na początek co by trochę się wzmocnić i przyzwyczaić ,,mięśnie" do wysiłku. Po jakimś czasie dobrze jest zastąpić je bardziej siłowymi ćwiczeniami np. z obciążeniem. W końcu nie wolno stawać w miejscu, trzeba się rozwijać
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:51   #213
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
po pierwsze zawsze zastanawia mnie jak to się dzieje, że podczas takich dyskusji wyskakują z rękawa bracia, wujkowie, mężowie kulturyści
po drugie daruj sobie dywagacje na temat prywatnego zycia Wyraka, no cóż jak się nie ma argumentów to tylko osobiste podjazdy zostają - żenada
No jakie osobiste podjazdy? To Wyrak zaczal, pisal ze jest nierealne osiagniecie zadowalajacego efektu dzieki a6w, a jezeli jemu a6w nie dala zadowalajacego efektu to jego sprawa, to nie znaczy ze innym nie pomoze...

A tak w ogole to spicegirl, nie warto tracic czasu na pisanie postow do niego skierowanych, przekonujac ze a6w jest dobra, bo mu wszystko "wisi", nie wiem jak Ty ale ja juz daje sobie spokoj... Po prostu to bez sensu i tyle, w ogole cala ta dyskusja jest bez sensu, mamy inne zdanie a klocimy sie tu jakbysmy chcieli przekonac sie wzajemnie do swoich racji co jest raczej nie realne w naszym jak i jego przypadku. Koniec i kropka juz nie wypowiadam sie na ten temat
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 23:09   #214
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
No jakie osobiste podjazdy? To Wyrak zaczal, pisal ze jest nierealne osiagniecie zadowalajacego efektu dzieki a6w, a jezeli jemu a6w nie dala zadowalajacego efektu to jego sprawa, to nie znaczy ze innym nie pomoze...

A tak w ogole to spicegirl, nie warto tracic czasu na pisanie postow do niego skierowanych, przekonujac ze a6w jest dobra, bo mu wszystko "wisi", nie wiem jak Ty ale ja juz daje sobie spokoj... Po prostu to bez sensu i tyle, w ogole cala ta dyskusja jest bez sensu, mamy inne zdanie a klocimy sie tu jakbysmy chcieli przekonac sie wzajemnie do swoich racji co jest raczej nie realne w naszym jak i jego przypadku. Koniec i kropka juz nie wypowiadam sie na ten temat
Nie badz bezczelna. Stwierdzenie faktu, ze po A6W nie bedzie zadowalajacych efektow to jest podjazd osobisty i ja zaczynam?

Jak bedziesz chciala gwozdzie wbijac grabiami i ktos Ci powie, ze to nie da dobrego efektu, to tez bedziesz pisac, ze to podjazd osobisty? Bo to jest analogiczna sytuacja, a Ty w tym momencie wypisujesz ze spicegirl, jak to grabie sluza do wbijania gwozdzi

Dyskusja ma sens, bo to nie jest sprawa subiektywna, tylko sa fakty - jak cialo dziala, na jakie bodzce reaguje i jak. Twoje zdanie = niewiedza po prostu.

Mi A6W dal jak najbardziej zadowalajacy efekt, bo byl zgodny z tym, do czego ten program sluzy. Natomiast, jesli tu jedna z druga trzecia i piedziesiata beda to robic by schudnac, w zyciu zadowalajacego efektu nie osiagna.
Aczkolwiek, jest urocze, ze sie niektorym wydaje, ze ich fizyka, chemia i biologia nie obowiazuja i to sa jakies ewenementy

Aha, brat kulturysta, ale siostrze nic sensownego nie mogl polecic do jej celow i ona A6W robi. A swistak siedzi i zawija

Gucio mnie obchodzi, co jedna z druga bedzie robic, nie chcecie pomocy, wasz problem. Tylko jak jedna z druga nie macie pojecia do czego sluzy A6W i jakie cwiczenia sa najlepsze na schudniecie, to sie tu nie macie co wymadrzac.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 08:24   #215
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie badz bezczelna. Stwierdzenie faktu, ze po A6W nie bedzie zadowalajacych efektow to jest podjazd osobisty i ja zaczynam?

Jak bedziesz chciala gwozdzie wbijac grabiami i ktos Ci powie, ze to nie da dobrego efektu, to tez bedziesz pisac, ze to podjazd osobisty? Bo to jest analogiczna sytuacja, a Ty w tym momencie wypisujesz ze spicegirl, jak to grabie sluza do wbijania gwozdzi

Dyskusja ma sens, bo to nie jest sprawa subiektywna, tylko sa fakty - jak cialo dziala, na jakie bodzce reaguje i jak. Twoje zdanie = niewiedza po prostu.

Mi A6W dal jak najbardziej zadowalajacy efekt, bo byl zgodny z tym, do czego ten program sluzy. Natomiast, jesli tu jedna z druga trzecia i piedziesiata beda to robic by schudnac, w zyciu zadowalajacego efektu nie osiagna.
Aczkolwiek, jest urocze, ze sie niektorym wydaje, ze ich fizyka, chemia i biologia nie obowiazuja i to sa jakies ewenementy

Aha, brat kulturysta, ale siostrze nic sensownego nie mogl polecic do jej celow i ona A6W robi. A swistak siedzi i zawija

Gucio mnie obchodzi, co jedna z druga bedzie robic, nie chcecie pomocy, wasz problem. Tylko jak jedna z druga nie macie pojecia do czego sluzy A6W i jakie cwiczenia sa najlepsze na schudniecie, to sie tu nie macie co wymadrzac.
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 08:33   #216
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Musze poszukac moich zdjec po a6w, nie ma nawet porownania z efektami, ktore uzyskalam gdy cwiczylam interwaly z silowymi.

lady Nie ma sie z czego smiac, jest nad czym zaplakac.

Olunia masz racje
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:06   #217
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie badz bezczelna. Stwierdzenie faktu, ze po A6W nie bedzie zadowalajacych efektow to jest podjazd osobisty i ja zaczynam?
Wyrak ,,osobiste podjazdy" były zarzutem Pingwina wobec lady1808, że stosuje takowe wobec Ciebie. Także troszkę sie nie zrozumieliście. Natomiast co do a6W uważam, że osobiste uwarunkowania mają tu jednak spore znaczenie bo są osoby które uzyskały zadowalający efekt w postaci spalenia dośc pokaźnej ilości tkanki tłuszczowej. Wiem, znam je osobiście i mogę potwierdzić, że nie kłamały. Natomiast faktem jest, że nie ma pewności a nawet jest mało prawdopodobne, że zadziała to na każdego więc faktycznie strata 42 dni na robienie czegoś co nie koniecznie pomoże to średni pomysł...Bo z drugiej strony można ułożyć sobie dobry trening siłowy który można spokojnie wykonywać w domu(jest mnóstwo domowych alternatyw dla przyrządów spotykanych w siłowni) i mieć 50% więcej pewności, że da to pożądany efekt. Sama jestem w trakcie układania takiego treningu
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 19:45   #218
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Dziewczyny, mogłybyście dać mi linki do tych ćwiczeń A6W, 8 minute itp.?
Znalazłam na yt, ale nie wiem czy to te
http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM
Od jutra chciałabym zacząć ćwiczyć
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:58   #219
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez MilciaAa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście dać mi linki do tych ćwiczeń A6W, 8 minute itp.?
Znalazłam na yt, ale nie wiem czy to te
http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM
Od jutra chciałabym zacząć ćwiczyć
A6W nie powinno się łączyć z innymi ćwiczeniami na brzuch także albo jedno albo drugie. Linka podałaś dobrego, to o te ćwiczenia chodzi. Tylko, że w tym masz akurat pupę. Brzuch:,,8 minute abs" nogi,,8 minute legs". Na forum masz również osobny watek dotyczący ćwiczeń a6W także wejdz sobie i poczytaj czy nadają się dla Ciebie.
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:15   #220
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez OLuNia Pokaż wiadomość
Wyrak ,,osobiste podjazdy" były zarzutem Pingwina wobec lady1808, że stosuje takowe wobec Ciebie.
Jak w radiu Erewan - owszem, Pignwina, ale nie zarzuty, tylko stwierdzenie faktu i nie do lady1808, a do spicegirl. Zobacz zacytowany przez Pingwina post, naprawde, trzeba niezle udawac greka, zeby pisac takie rzeczy ja cytowalem bezposrednio wyzej.

Cytat:
Napisane przez OLuNia Pokaż wiadomość
Także troszkę sie nie zrozumieliście. Natomiast co do a6W uważam, że osobiste uwarunkowania mają tu jednak spore znaczenie bo są osoby które uzyskały zadowalający efekt w postaci spalenia dośc pokaźnej ilości tkanki tłuszczowej. Wiem, znam je osobiście i mogę potwierdzić, że nie kłamały. Natomiast faktem jest, że nie ma pewności a nawet jest mało prawdopodobne, że zadziała to na każdego więc faktycznie strata 42 dni na robienie czegoś co nie koniecznie pomoże to średni pomysł...Bo z drugiej strony można ułożyć sobie dobry trening siłowy który można spokojnie wykonywać w domu(jest mnóstwo domowych alternatyw dla przyrządów spotykanych w siłowni) i mieć 50% więcej pewności, że da to pożądany efekt. Sama jestem w trakcie układania takiego treningu
Trzeba odroznic uwarunkownia indywidulane, od rzeczy niemozliwych. Chyba, ze tych pan nie obowiazuja chemia, fizyka i biologia
Przy A6W angazujesz tylko jedna grupe miesni, w niezbyt intensywnym i krotkim treningu. Pewnie, ze u kogos moga byc efekty mizerne a u kogos tylko slabe, wiec o zadnym spalaniu "pokaznej ilosci tkanki tluszczowej" nie ma mowy. Dodam, ze A6W jest cwiczeniem dla osob ktore nie maja pokaznej ilosci tkanki tluszczowej w ogole, bo to doszlifowanie brzucha, ktory juz nie ma tluszczu.

No i bez obrazy dla nikogo, ale tu sa takie cuda, ze do subiektywnych odczuc danych osob podchodze z dystansem i tyle.

Najlepsze jest to, ze niektore osoby sie zapieraja rekami i nogami przed tym, zeby im pomoc
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2010-01-31 o 21:17
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:44   #221
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Wyrak możesz polecić jakieś dobre domowe ćwiczenia na spalenie tłuszczyku z całego ciała?
Totalnie się na tym nie znam
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 21:56   #222
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez MilciaAa Pokaż wiadomość
Wyrak możesz polecić jakieś dobre domowe ćwiczenia na spalenie tłuszczyku z całego ciała?
Totalnie się na tym nie znam
Silowe + interwaly, albo silowe + aeroby.

Tutaj silowe do cwiczenia w domu: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
Co do aerobow to mozesz biegac, jezdzic na rowerze, plywac, skakac na skakance.
Interwaly w warunkach domowych najlatwiej - biegac.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:33   #223
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Mili państwo, co to za offtop? bardzo proszę o wyszukanie odpowiedniego wątku i kontynuację dyskusji na nim))

Wracając do tematu wątku to od dziś zaczynam 8min abs, legs, buns i arms...na przemian z Tamile, fotki przed i po zamiejszczę po pierwszych rezultatach
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:25   #224
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jak w radiu Erewan - owszem, Pignwina, ale nie zarzuty, tylko stwierdzenie faktu i nie do lady1808, a do spicegirl. Zobacz zacytowany przez Pingwina post, naprawde, trzeba niezle udawac greka, zeby pisac takie rzeczy ja cytowalem bezposrednio wyzej.
A tak, faktycznie, przepraszam


Cytat:
Trzeba odroznic uwarunkownia indywidulane, od rzeczy niemozliwych. Chyba, ze tych pan nie obowiazuja chemia, fizyka i biologia
Przy A6W angazujesz tylko jedna grupe miesni, w niezbyt intensywnym i krotkim treningu. Pewnie, ze u kogos moga byc efekty mizerne a u kogos tylko slabe, wiec o zadnym spalaniu "pokaznej ilosci tkanki tluszczowej" nie ma mowy. Dodam, ze A6W jest cwiczeniem dla osob ktore nie maja pokaznej ilosci tkanki tluszczowej w ogole, bo to doszlifowanie brzucha, ktory juz nie ma tluszczu.
To dla kogo te ćwiczenia są przeznaczone to jest jedna sprawa Sama bym ich nie stosowała w celu schudnięcia. Ale w tej chwili to już nie wiem w jaki sposób osoba ze sporym otłuszczonym brzuchem po zrobieniu a6W ma dosyć płaski brzuch? Uważasz, że to niemożliwe a ja widziałam na własne oczy u kilku znajomych, że jest to wykonalne aczkolwiek oczywiście nie u każdego.
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace

Edytowane przez OLuNia
Czas edycji: 2010-02-01 o 09:27
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:37   #225
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez OLuNia Pokaż wiadomość
To dla kogo te ćwiczenia są przeznaczone to jest jedna sprawa Sama bym ich nie stosowała w celu schudnięcia. Ale w tej chwili to już nie wiem w jaki sposób osoba ze sporym otłuszczonym brzuchem po zrobieniu a6W ma dosyć płaski brzuch? Uważasz, że to niemożliwe a ja widziałam na własne oczy u kilku znajomych, że jest to wykonalne aczkolwiek oczywiście nie u każdego.
W taki sposob jak z bezksztaltnej, klejacej sie mazi po wyrobieniu ciasta powstaje ksztaltny i jedrny bochenek chleba. Zmienia sie sklad? nie bardzo. Kwestia wyrobienia, napiecia, ubicia, wymasowania. Te kilka gram spalonego tluszczu nie robi az takiej roznicy wizualnej. Co innego jesli oprocz A6W jest dieta i inne treningi, spalajace tluszcz.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:56   #226
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

A6W nie jest łatwym cwiczeniem , a daje bardzo dobre efekty- oczywiście nie u osób maksymalnie otłuszczonych u których zniknie 1-3 cm w obwodzie. Mnie też na przykład osobiście smieszą 8minutówki , ale dla wielu osób to jest jedyna mozliwa i dostepna forma treningu . Jak ktoś naprawdę nic nie robi na codzień to na pewno zdrowsze jest poskakanie kilkanaście minut dziennie niż wcale
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:47   #227
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Eee, nie chce mi sie z wami gadac. Jestem na wizazu od chyba 5 lat i nigdy nie spotkalam sie z tak niesympatycznym watkiem z tak zacietymi upartymi forumowiczami.
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
po pierwsze zawsze zastanawia mnie jak to się dzieje, że podczas takich dyskusji wyskakują z rękawa bracia, wujkowie, mężowie kulturyści
No prosze, ze w tej calej swojej pingwiniej madrosci i przenikliwosci przez mysl ci nie przeszlo, ze jednak seksje kulturystyczne istnieja i czys bracia, mezowie i wujkowie do nich naleza? Nie przeszlo pewnie. I mnie to nie dziwi. Nie musze ci udowadniac, ze moj brat mial wicemistrzostwo malopolski w dzwiganiu ciezarow, bo zupelnie mi na twoim zdaniu nie zalezy. Widze towarzystwo wzajemnej adoracji z Wyrakiem. I dobrze wam tak.

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
No jakie osobiste podjazdy? To Wyrak zaczal, pisal ze jest nierealne osiagniecie zadowalajacego efektu dzieki a6w, a jezeli jemu a6w nie dala zadowalajacego efektu to jego sprawa, to nie znaczy ze innym nie pomoze...

A tak w ogole to spicegirl, nie warto tracic czasu na pisanie postow do niego skierowanych, przekonujac ze a6w jest dobra, bo mu wszystko "wisi", nie wiem jak Ty ale ja juz daje sobie spokoj... Po prostu to bez sensu i tyle, w ogole cala ta dyskusja jest bez sensu, mamy inne zdanie a klocimy sie tu jakbysmy chcieli przekonac sie wzajemnie do swoich racji co jest raczej nie realne w naszym jak i jego przypadku. Koniec i kropka juz nie wypowiadam sie na ten temat
1. dokladnie. Wyrak to napisal, choc NIKT GO O TO NIE PYTAL tylko o cholerny wydruk z kolejnoscia cwiczen !!!
2. zgadzam sie w zupelnosci. Dlatego nie wchodze od dzisiaj, nie pisze, jak cos to smialo prosze na priv.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie badz bezczelna. Stwierdzenie faktu, ze po A6W nie bedzie zadowalajacych efektow to jest podjazd osobisty i ja zaczynam?

Jak bedziesz chciala gwozdzie wbijac grabiami i ktos Ci powie, ze to nie da dobrego efektu, to tez bedziesz pisac, ze to podjazd osobisty? Bo to jest analogiczna sytuacja, a Ty w tym momencie wypisujesz ze spicegirl, jak to grabie sluza do wbijania gwozdzi

Aha, brat kulturysta, ale siostrze nic sensownego nie mogl polecic do jej celow i ona A6W robi. A swistak siedzi i zawija

Gucio mnie obchodzi, co jedna z druga bedzie robic, nie chcecie pomocy, wasz problem. Tylko jak jedna z druga nie macie pojecia do czego sluzy A6W i jakie cwiczenia sa najlepsze na schudniecie, to sie tu nie macie co wymadrzac.
Bezczelna jest i ja bym jeszcze powiedziala nawet, ze IGNORANTKA !
A to, ze piszesz o efektach, jak ja pytam o wydruk, to nie osobiste? A co cie obchodzi, po co mi te cwiczenia?
Tyle siedzisz na wizazu, wydawaloby sie, ze hormonami zenskimi juz tryskasz na wszystkie strony, a nie przeszlo ci przez mysl, ze po ciazy niekoniecznie przeszkadzaja zwaly tluszczu tylko na przyklad nadmiar skory? I warto cwiczyc i wzmacniac miesnie pod ta skora, ktore rozjechane po ciazy sa oslabione i jak skora sie wreszcie skurczy, to miesnie bedzie widac?
Zobaczysz, zajdziesz w ciaze to zrozumiesz.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, ze niektore osoby sie zapieraja rekami i nogami przed tym, zeby im pomoc
Bo ja nie chce twojej pomocy. A moj brat sie tylko cieszy jak ja chce cwiczyc

Aha, a tak w ogole to schudlam w pasie 3 cm !
Niestety nie przeczytam kpiacych komentarzy ani zadnych o swistakach i innych tego typu inteligentnych i dojrzalych wywodow. Pozostaje mi cieszyc sie, ze sie latwiej dopielam w spodniach

Papapa !
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:49   #228
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
No prosze, ze w tej calej swojej pingwiniej madrosci i przenikliwosci przez mysl ci nie przeszlo, ze jednak seksje kulturystyczne istnieja i czys bracia, mezowie i wujkowie do nich naleza? Nie przeszlo pewnie. I mnie to nie dziwi. Nie musze ci udowadniac, ze moj brat mial wicemistrzostwo malopolski w dzwiganiu ciezarow, bo zupelnie mi na twoim zdaniu nie zalezy.
Twoj brat moze miec nawet mistrzostwo wszechswiata i okolic, ja po prostu nie wierze, ze on Ci to doradzil/zasiegalas jego rady.

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Widze towarzystwo wzajemnej adoracji z Wyrakiem. I dobrze wam tak.
Mi jest z adorowaniem Pingwina tak fajnie, ze az sie chce skakac jak ludzik z emotki

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
1. dokladnie. Wyrak to napisal, choc NIKT GO O TO NIE PYTAL tylko o cholerny wydruk z kolejnoscia cwiczen !!!
Nie wiem za kogo Ty sie uwazasz, ale jesli Ci sie wydaje, ze ktos bedzie cos pisal badz nie, bo Ci sie tak zamani, bo masz niezle mrzonki

Tak nawiasem mowiac, to wydruk, z opisem i zastrzezaniami Rzabby do czego ten program sluzy dalem, ale to bylo jak walenie grochem o sciane, bo do wiadomosci tego nie raczylas przyjac

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Bezczelna jest i ja bym jeszcze powiedziala nawet, ze IGNORANTKA !
Skasuj emotke i bedzie pasowalo.

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
A to, ze piszesz o efektach, jak ja pytam o wydruk, to nie osobiste? A co cie obchodzi, po co mi te cwiczenia?
Nie, nie osobiste. Co w tym osobistego?

[QUOTE=spicegirl;16880139]Tyle siedzisz na wizazu, wydawaloby sie, ze hormonami zenskimi juz tryskasz na wszystkie strony[/QUOTE]

Lepiej to niz tryskac takimi czerstwymi zlosliwosciami jak wyzej

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
a nie przeszlo ci przez mysl, ze po ciazy niekoniecznie przeszkadzaja zwaly tluszczu tylko na przyklad nadmiar skory? I warto cwiczyc i wzmacniac miesnie pod ta skora, ktore rozjechane po ciazy sa oslabione i jak skora sie wreszcie skurczy, to miesnie bedzie widac?
Zobaczysz, zajdziesz w ciaze to zrozumiesz

Aha, a tak w ogole to schudlam w pasie 3 cm !
Niestety nie przeczytam kpiacych komentarzy ani zadnych o swistakach i innych tego typu inteligentnych i dojrzalych wywodow. Pozostaje mi cieszyc sie, ze sie latwiej dopielam w spodniach

Papapa !
To akurat zupelnie normalny efekt przy A6W ze zwykle schodzi cos w pasie, tyle, ze nie ma zadnego zwiazku ze spalaniem tluszczu.

Takie glupoty gadasz, aby mi tylko dopiec, ze juz sama sobie przeczysz - najpierw piszesz o jakis zwalach skory, a pozniej sie chwalisz ile schudlas

Na przyszlosc, jak juz tu siedzisz piec lat, to rusz tylek, uzyj wyszukiwarki i sama sobie wykres znajdziesz, a nie sie biedaczko narazasz jeszcze na uslyszenie opinii odmiennych od Twoich mrzonek.

Koniec rozmowy z wami obydwiema
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:52   #229
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Dobrze że już koniec, bo temat się ciągnął jak papier do d*py
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 16:14   #230
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Spicegirl- gratuluje straconych cm!
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:45   #231
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

A może dla odmiany ktoś wrzuci zdjęcie efektów...czy chociaż coś o nich napisze...
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:39   #232
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Wyrak znawco tematu ćwiczeń/odchudzania/itd., jak tu jesteś to Cie już wykorzystam, a co!
Da radę zrzucić tłuszcz tylko z ud, bioder i tyłka? bo góre mam szczupłą (właściwie chudą) a dół już nie i chciałabym coś z tym zrobić.
4 miesiące ćwiczę regularnie (tamilee webb na tyłek + fitness-abt/shape/tbc), poprawa troche jest, ale to głównie mięśnie się wyrabiają troszkę. No i co najgorsze nie mogę się pozbyć "bryczesów" (tłuszczol na górnej zewnętrznej części ud).
Doradzisz coś?
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:05   #233
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
.

Widze towarzystwo wzajemnej adoracji z Wyrakiem. I dobrze wam tak.

w koncu nas nakryli

a jeśli chodzi o reszte Twojej wypowiedzi to zostawię to bez komentarza, że jej poziom jest żenujący
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:56   #234
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Wyrak znawco tematu ćwiczeń/odchudzania/itd., jak tu jesteś to Cie już wykorzystam, a co!
Da radę zrzucić tłuszcz tylko z ud, bioder i tyłka? bo góre mam szczupłą (właściwie chudą) a dół już nie i chciałabym coś z tym zrobić.
4 miesiące ćwiczę regularnie (tamilee webb na tyłek + fitness-abt/shape/tbc), poprawa troche jest, ale to głównie mięśnie się wyrabiają troszkę. No i co najgorsze nie mogę się pozbyć "bryczesów" (tłuszczol na górnej zewnętrznej części ud).
Doradzisz coś?
Tluszczu nie da sie stracic miejscowo niestety
Na pocieszenie - jesli Ci sie glownie zbiera w tych miejsach, to glownie z tych miejsc stracisz, ale inne miejsca tez pewnie pospadaja troche.
Deficyt kaloryczny + cwiczenia silowe + aeroby/interwaly powinno pomoc.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
w koncu nas nakryli
Dla mnie w sumie to dodatkowy dreszczyk emocji, ze nakryli i ludzie patrza
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:10   #235
RoksanaL
Raczkowanie
 
Avatar RoksanaL
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 105
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Miałam nic nie pisać ale po prostu nie mogę.
1. Wyrak podziw, szacun itd. itp. za cierpliwość.
2. A6W robiłam może przez 3 dni zakończyło się to dla mnie bólem pleców.
3. Przez 9 miesięcy byłam pod opieka fizjoterapeutów (w sumie przez 9, nie w czasie ciągłym), było to w szpitalu profilaktyczno - rehabilitacyjnym, do mojej małej główki (dobra bądźmy szczerzy taka mała nie jest ) nakładli mi wiedzy o odchudzaniu wystarczająco dużo by ciśnienie się podnosiło jak czytam wypowiedzi tu nie których dziewczyn. Wyrak próbuje wam usilnie przetłumaczyć, że A6W jest ćwiczeniem tylko i wyłącznie na rzeźbę czyli nie spala, nie chudniemy, nie powiększamy mięśni. Chcecie schudnąć to zainwestujcie parę zł w skakankę, wywalcie cały cukier, białe pieczywo, makarony i śmieciowe jedzenie z domu. Macie małe dziecko ? Ubierzcie je ciepło, do wózka i 30 min szybkiego marszu z wózkiem (przy obecnych zaspach dodatkowe korzyści, tylko uwaga by brzdącowi nie zrobić krzywdy). Nie ma dziecka a jest TŻ ? Bierzemy naszego TŻ i zapisujemy się na kurs tańca (najlepiej jakieś szybkie, znawczynią nie jestem więc nie powiem jakie). Ja rozumiem, że w obecnych czasach człowiek ma wiecznie mało czasu ale można połączyć odchudzanie i ćwiczenia z normalnym życiem, zamiast z TŻ na romantyczną kolacje to np na basen, zamiast z koleżanką na ploteczki na piwko to na spacer etc. Wyrak naprawdę próbuje wam pomóc i to usilnie choć ja bym już dawno machnęła ręką i dała sobie spokój. Jeśli myślicie, że dzięki 8 min i A6W oszczędzacie czas to jesteście w błędzie. 8 min * 7 dni daje już 56 min plus min na A6W i z tego co czytałam robicie więcej niż jedno z rodzajów 8 min to daje wam już w ciągu tygodnia jakieś 2 godz i są to niestety godz stracone. Któraś z dziewczyn pisała, że robi to przy oglądaniu TV nie lepiej poskakać pajacyki ?

No dobra ale się rozpisałam, przepraszam za zaśmiecanie tematu.
__________________
Cogito ergo sum
RoksanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:32   #236
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

ale beznadziejny watek sie zrobił...
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:06   #237
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Już kiedyś chwaliłam się efektami w wątku A6W

Zdjęcia po i przed, w trakcie ćwiczenia na brzuch i dieta. Moja transformacja trwała ok. 4 miesięcy
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:33   #238
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Już kiedyś chwaliłam się efektami w wątku A6W

Zdjęcia po i przed, w trakcie ćwiczenia na brzuch i dieta. Moja transformacja trwała ok. 4 miesięcy
Cudowny brzuch!
Gratuluje!
Możesz powiedzieć jak wyglądała Twoja dieta?
Ćwiczyłaś tylko A6W czy coś jeszcze?
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:22   #239
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Patrząc na jej brzuch to raczej coś jeszcze,bo jak już było z 1000 razy powtarzane te ćwiczenia tłuszczu nie spalą. Rany wysilcie się trochę i przeczytajcie parę stron wątku a nie tylko ostatni post...
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 23:15   #240
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Antena22, przecież nikt nie twierdzi, że to są efekty jedynie ćwiczeń, a w wątku nie było wskazania na to, że nie mogę pokazywać także efektów połączenia diety i ćwiczeń

oczywiście nigdy bym nie była w stanie tego dokonać samymi brzuszkami. Przez ten czas ćwiczyłam aerobowy, jednak nie miałam wtedy zbyt wiele pieniędzy ani na sprzęt, ani na siłownię, więc klasycznie rower, chodzenia, chodzenie, chodzenie (wiele kilometrów). W diecie ograniczyłam wszelkie podjadanie, tłuszcze zwierzęce, słodycze i pieczywo, miałam wręcz taki zakodowany zwyczaj odmawiania wszystkiego, co mi proponowano. Praktycznie sama zieleninka, zupy i białko - twarożki na milion sposobów, warzywa blanszowane, surówki, kilogramy marchewek i pomidorów. Trzeba jednak przyznać, że wtedy zeszłam do dosyć bardzo niskiej wagi (54 kg, startowałam z około 66kg) i zaczęłam siać wokół siebie paranoje, wszystko się kręciło wokół moich ćwiczeń i diety.

Jeśli chodzi o sport to tak jak mówiłam - A6W (2 razy), do tego sporo kręciłam hula hopem. Skupiłam się co prawda tylko na brzuchu, nie ćwicząc reszty ciała, co wynikało tylko i wyłącznie z mojego lenistwa (i nadmiernym skupieniu na brzuchu). Zawsze moim słabym punktem był brzuch i brak talii. Jestem pewna, że ćwiczenia mi bardzo pomogły wyrzeźbić wcięcie, czego do końca nie widać na zdjęciu.

Teraz robię wielki come back, chociaż przyznam że ważę teraz aż o 7 kg więcej niż na zdjęciu "po" oraz około 4 kg mniej niż na zdjęciu "przed", ale mimo to jestem wizualnie bliższa efektu końcowego. Przez te kilka lat moje ciało się zmieniło , wtedy były to czasy kiedy autentycznie byłam SPUCHNIĘTA na brzuchu i na twarzy, co wynikało z problemów ze zdrowiem (bulimia). Teraz jestem w pełni zdrową, młodą kobietą, przyniosło to ogromne zmiany w wyglądzie i wierzę, że jeszcze trochę pracy przede mną, ale wychodzę na prostą
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-03-27 o 23:32
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.