1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 09:37   #181
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Sporo dziewczyn się przyłączyło mam nadzieję, że będziecie brac czynny udział w dyskusji Ja musze uzupełnić zapasy:płatki owsiane, otręby, rodzynki, słonecznik i takie tam duperele Nadal brak ochoty na słodycze W tamten wtorek(ważę się zawsze rano po wysiusianiu ) było 66,5kg dziś jest 64.4kg

Idę na egzamin
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:41   #182
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez OLuNia Pokaż wiadomość
Sporo dziewczyn się przyłączyło mam nadzieję, że będziecie brac czynny udział w dyskusji Ja musze uzupełnić zapasy:płatki owsiane, otręby, rodzynki, słonecznik i takie tam duperele Nadal brak ochoty na słodycze W tamten wtorek(ważę się zawsze rano po wysiusianiu ) było 66,5kg dziś jest 64.4kg

Idę na egzamin
powodzenia.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:55   #183
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Witajcie. Ja odchudzam się co prawda od czerwca, ale od pewnego czasu waga stoi, a chciałabym jeszcze trochę schudnąć. Mam ok. 158/9 wzrostu. Ważę 50kg (było 49,3, ale przed okresem pewnie mi trochę podskoczyło), a chciałabym zejść do 47/48 kg. Niby niewiele już, ale te ostatnie kilogramy schodza zdecydowanie najtrudniej. Moim największym problemem są nogi - najpóźniej chudną i jeśli tyję, to one tyją w pierwszej kolejności. Chciałabym je wysmuklić, bo uwielbiam rurki i leginsy, a musze się zdrowo namęczyć, żeby dobrać taki strój w którym w leginsach wygladałabym fajnie. W skrócie to tyle. Pozdrawiam serdecznie
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:00   #184
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Święte miasto
Wiadomości: 576
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

No więc jeśli można to i ja się przyłącze
Motywacja moja jest słaba, ale zdecydowałam się na nią kiedy wczoraj mój TŻ dotknął mojego brzucha i powiedział "jaki masz mięciutki brzusio" <bez komentarza> z jego strony to nie było złośliwe, ale ja spojrzałam w dół i zobaczyłam wielkie sadło które rozpływa się po całym łóżku. Więc jak widzicie muszę to zmienić :/
Wiek: 20
Piersi: 95
Talia: 80
Pupa: 103 cm
Ja nie wiem kiedy to się uzbierało
Mam nadzieję,że to iż się do Was przyłączyłam, będzie dla mnie jakimś hamulcem przed obżeraniem się
Lece się uczyć na egzamin
__________________
Wymienię:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693962
BigGirlsDontCry2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:07   #185
ladyGagaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

dołączam się

dziś pierwszy dzień diety

moja dieta - MŻ
ladyGagaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:39   #186
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Mam nadzieję, że już nie za późno
Ja od początku roku założyłam sobie, że zrzucę to co mi przybyło, ale chyba brakowało mi motywacji i nie robiłam nic regularnie. Liczę, że tym razem z Waszą pomocą mi się uda.
Jeszcze rok temu przy wzroście 166 ważyłam 47/8 kg. Byłam dość szczupła, szczególnie w górnej partii ciała, ale zawsze miałam grubsze uda. Mimo wszystko mogłam jeść wszystko i nigdy nie tyłam.
Wszystko zmieniło się gdy wyjechałam na studia i zamieszkałam sama. Nie wiem czy przez to, że jadłam nieregularnie, czy przez to co jadłam (choć jadłam mniej), ale przytyłam do 54 kg
Cieszę się tylko z tego powodu, że biust wreszcie trochę mi się powiększył, ale jestem załamana biodrami i całymi nogami. W okolicy brzucha prawie nie przytyłam, a to czego było więcej zniknęło przez styczeń i teraz znowu mam płaski brzuszek z lekko widocznymi mięśniami. Niestety z nogami tak dobrze mi nie idzie
Liczę na to, że z Wami znajdę motywację do dalszej walki. Obecnie już ważę 52/3 kg i chciałabym dojść do 48/9 kg, ale przy tym nie stosując zbyt wielkich diet by nie stracić biustu.

Oto zdjęcie nóżek i pupy, które mnie motywuje, żeby tak wyglądać w bikini:


Edytowane przez siennamiller
Czas edycji: 2010-02-01 o 10:48
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:44   #187
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Ah, takie ciało to marzenie, ale do zakładania bikini jeszcze trochę czasu i myślę, że każdej z nas się uda
Jestem właśnie po cwiczeniach i śniadanku, na razie jest pięknie i mimo mojej ukochanej bułki słodkiej, którą zobaczyłam rano na blacie ( oczywiście nie zjadłam, trzymam się ) to humor dopisuje, bo cieszę się, że w końcu zaczęłam wojnę z sadełkiem.
Otręby faktycznie są tak dobre na trawienie?
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 10:55   #188
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Ah, takie ciało to marzenie, ale do zakładania bikini jeszcze trochę czasu i myślę, że każdej z nas się uda
Jestem właśnie po cwiczeniach i śniadanku, na razie jest pięknie i mimo mojej ukochanej bułki słodkiej, którą zobaczyłam rano na blacie ( oczywiście nie zjadłam, trzymam się ) to humor dopisuje, bo cieszę się, że w końcu zaczęłam wojnę z sadełkiem.
Otręby faktycznie są tak dobre na trawienie?
Ja też mam nadzieję, że każdej z nas się uda i że będziemy się nawzajem wspierać.
Ja też już po śniadanku, ale przed ćwiczeniami jeszcze. U mnie na blacie też leży słodka bułka, ale skutecznie jej sobie odmawiam. Dziś jedynym grzechem będzie zjedzenie deseru tiramisu, który wczoraj zrobiłam, a dziś trzeba go skończyć. Przykro by było gdyby się zmarnował, ale za to odmówię sobie innych rzeczy.
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:14   #189
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 306
GG do distant-girl
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Ja wyjadałam z tego samą żurawinę Nie mogę się przekonać do otrębów...
No to ja zaraz piję herbatkę, zaczynam ćwiczenia, jakieś z youtuba pewnie, bo nie mam możliwości ani na siłownię ani na fitness bo nie ma miejsc u mnie w mieście
A potem śniadanko.
Mam jakieś 162 i ważę w porywach 63 kg Chcę zobaczyc w końcu tą cholerne 5 z przodu!
ja tez marze o 5 z przodu hehe

dzis moje śniadanko :
serek wiejski lekki 3% tłuszczu + duży czerwony grejfrut
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg
distant-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:05   #190
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Mojego śniadanka nie pochwalicie... Ostatnio robiąc sobie jakby jednorazowy kisiel zobaczyłam, że ma 56kcal, zero tłuszczu i węglowodanów, tylko 14 cukrów. Jest dosyc sycący, a skoro nie ma tych okropnych węgli i tłuszczów... Chociaż na dłuższą metę nie dam rady.
Zaraz idę po II śniadanie - marchewki.

siennamiller, właśnie dlatego wczoraj na siłę dokończyłam lody, żeby zacząc dziś z czystym kontem
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:58   #191
kharola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

a mnie też przyjmiecie?
ile razy ja zaczynałam się odchudzać -> o zgrozo!
raz się nawet udało sporo zrzucić, ale nieproszone jojo wszystko zepsuło
Mam figurę gruszki, a raczej wielkiej i tłustej gruchy! Obecnie przy wzroście 164 ważę jakieś 64... chyba... (brak wagi w studenckim mieszkaniu)
Eh... motywacja jest wielka, no ale teraz, skoro jest nas tu tyle to pewnie jeszcze urośnie

siennamiller,
zazdroszczę obecnej wagi, bo taka jest właśnie moja docelowa

Edytowane przez kharola
Czas edycji: 2010-02-01 o 12:59
kharola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 13:12   #192
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Jedwabna powiem tylko, że mnie załamałaś. Czuje się jakbym nawaliła już pierwszego dnia, ale za to poćwiczyłam trochę i obiecuje się poprawić. Już nie ma żadnych słodyczy na mojej drodze

kharola dziękuje za miłe słowa. Ja niestety też jestem gruszką mogę Cię tylko pocieszyć, że z odrobiną samozaparcia poradzimy sobie z tym. Moja koleżanka była grubsza ode mnie, miała boczki i grubiutkie uda przy niskim wzroście, a teraz jest szczuplejsza ode mnie. Ćwiczyła i stosowała dietę. Na prawdę jej zazdroszczę i ciągle sobie obiecuję, że mi też się uda wyrzeźbić ładnie uda i pupę.
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:21   #193
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Jupi! Ubylo mi 1,5kg Ale sie ciesze! Dzis sobie troszke odpuscilam, w moim dzisiejszym jadlospisie znalazl sie makaron, kromka bialego chleba itp...ale nie mam jakichs strasznych wyrzutow sumienia, bo w sumie 1,5 kg na tydzien to dla mnie az zbyt szybko chyba wiec na troche wiecej moge sobie pozwolic. Poza tym bylam dzis na hali w sql, pogralam sobie najpierw w siatkowke, potem w reczna, wiec na pewno sporo spalilam Dzis robie 10 dzien a6w, mam nadzieje ze wieczorem bedzie mi sie chcialo go zrobic bo teraz nie dam rady po tej hali (dopiero co wrocilam), jutro tez pojde xD i znow sie niezle wypoce Albo na lodowisko sie wybiore...zobaczy sie a jak Wam idzie kochane?
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:24   #194
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

siennamiller, spokojnie, lepiej świadomie i z odpowiedzialnością zgrzeszyć pierwszego dnia, niżeli przez głupstwa dnia 20 np Wtedy byłoby szkoda, moim zdaniem.
Dziewczyny, pierwsza załamka ;/ A kilka godzin tak cudownie się czułam, pewna wiary i siły. Patrząc na te zwały tłuszczu na nogach coraz bardziej zaczynam wątpić,w to czy uda mi się schudnąć do 8 kwietnia (urodziny chłopaka, każda motywacja dobra). Co prawda jest jeszcze 10 tygodni, ale takiego cielska trudno się pozbyć w krótkim czasie
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:47   #195
madirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

http://images.google.pl/url?source=i...zDQM2cBka7oy2g
mnie osobiście to motywuje bardziej..
Obiad - Fasolka szparagowa i bigosik (ale chudziutki i troszeczkę)
Trzymam kciuki za nas wszystkie
madirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:17   #196
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Hej dziewczyny co prawda mam już 'swój' wątek odchudzającym, na którym z dziewczynami dobrze się znamy, ale jako, że dziś pierwszy dzień miesiąca, a takie dni mnie zawsze motywują to i popiszę tu z Wami 'głupie' odchudzanie z 70 na 53 w pół roku mam juz za sobą, oczywiście dopadło mnie jojo, które teraz racjonalnie redukuję nie wiem, ile ważę w tej chwili, ponieważ tutaj nie mam wagi, możliwość zważenia się będę miała dopiero po sesji, jak pojadę do domu, ale szacuję, że są to okolice 62 kg. Stawiam sobie cele stopniowo, bo nie ma co się spieszyć docelowo chciałabym wrócić do 55-56 kg, bo przy takiej wadze czuję się najlepiej. ale na pierwszy cel wystarczy 60, potem będę stopniowo więcej od siebie wymagać jem co 2.5- 3 godziny, staram sie stosowac do 1o pż, kręcę hh i skacze na skakance nie eliminuję zupełnie słodyczy, bo wiem, że nie dałabym rady no i próbuję nieulegac tż, kiedy kusi czyms grzesznym ;D pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie się nam tu dobrze pisało
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:18   #197
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 306
GG do distant-girl
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez kharola Pokaż wiadomość
a mnie też przyjmiecie?
ile razy ja zaczynałam się odchudzać -> o zgrozo!
raz się nawet udało sporo zrzucić, ale nieproszone jojo wszystko zepsuło
Mam figurę gruszki, a raczej wielkiej i tłustej gruchy! Obecnie przy wzroście 164 ważę jakieś 64... chyba... (brak wagi w studenckim mieszkaniu)
Eh... motywacja jest wielka, no ale teraz, skoro jest nas tu tyle to pewnie jeszcze urośnie
mam taka sama wage i wzrost :Pi tez figure gruszki... chudy brzuch za to duza pupe :| taka wystajaca..:/
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg
distant-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:28   #198
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez distant-girl Pokaż wiadomość
mam taka sama wage i wzrost :Pi tez figure gruszki... chudy brzuch za to duza pupe :| taka wystajaca..:/
moje marzenie.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:49   #199
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Ja zaraz lece pokrecic hula-hop i robic a6w, dzieki temu spadkowi wagi jestem tak zmotywowana ze az cwiczyc sie chce
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 15:03   #200
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Ja też już od dzisiaj sobie dietkuję Wieczorem mam zamiar wrócić do 8minutówek.Będę je robić co 2 dni,bo po pracy to nie ma mowy,żebym miała siłę zresztą tam też nieźle się czasem nabiegam No i przeglądam strony internetowe klubów fitness,bo chcę się gdzieś zapisać
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:32   #201
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

rysienka zazdroszczę zgrabnych nóżek, marzę o takich. Powiedz jak to robisz, że są takie szczupłe?
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:40   #202
agrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ul. Miłosna 13
Wiadomości: 3 804
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

OLuNia, gratuluję. a ja mam ochotę na cukierka. a najgorsze, że jest ich mnóstwo w pokoju obok. ale nie dam się. xd i powodzenia. ;*

Sigfa, o tak, nogi to też moja zmora. a uda to już wgl. 3mam kciuki. ;*

U mnie też całkiem dobrze. Tylko, że mineła 1,5h po obiedzie a ja głodna jestem ;| Uch, jeszcze cukierki mam w pokoju obok. Biorę się za naukę żeby nie myśleć o jedzieniu. Powodzenia i gratuluję sukcesów dziewczynom. ;*
agrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:55   #203
Dagmara91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

.
__________________
Było:70
Jest:60.3
Będzie:55

Edytowane przez Dagmara91
Czas edycji: 2010-02-01 o 16:49
Dagmara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:38   #204
maartusiaa162
Raczkowanie
 
Avatar maartusiaa162
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 334
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

a mi jak zmykle nie wychodzo dzisiaj mialam ostro zabrac sie za to moje odchudzanie i wszystko szlo dobrze dopoki moj chlopak nie zamowil tortilli normalnie zalamka a mialo byc dobrze
__________________
01.06.2012 r
76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62- 61 - 60

maartusiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:47   #205
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

I ja się dołączam, wielkiego odchudzania to raczej nie planuję, ale przeraża mnie ilość pochłanianych chipsów i popcornu do filmów czy "Dextera" To niestety mój nawyk

Dziś skusiłam się na ciasteczko ale było owsiane. Pyszne

No i trochę ruchu by mi się przydało, sesja nie sprzyja temu raczej. Nie chodzi tu o czas ale jestem taka zasiedziana że ruszyć się nie mogę
Myślałam że dzis. się zmobilizuję, ale jeszcze mam sporo do nauczenia.

Pozdrawiam!
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:50   #206
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez maartusiaa162 Pokaż wiadomość
a mi jak zmykle nie wychodzo dzisiaj mialam ostro zabrac sie za to moje odchudzanie i wszystko szlo dobrze dopoki moj chlopak nie zamowil tortilli normalnie zalamka a mialo byc dobrze
Nie martw sie kazda z nas ma czasem jakis dzien slabosci
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:52   #207
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Ja też dołączam Cel to - 12 kg.. Wiem, że 7 kg mi się uda, bo już mi się udawało to, ale wróciłam znów do poprzedniej wagi :/ ale co potem to nie wiem, bo później mimo dużych starań waga już nie chciała schodzić
maartusiaa, masz fajny opis, chyba powinnam też sobie dac niemal identyczny, z tym, że mi się marzy 58 kg, a o mniej nie marzę, bo wiem, że to nieosiągalne
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..


Edytowane przez Rozzz
Czas edycji: 2010-02-01 o 16:53
Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:57   #208
maartusiaa162
Raczkowanie
 
Avatar maartusiaa162
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 334
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
maartusiaa, masz fajny opis, chyba powinnam też sobie dac niemal identyczny, z tym, że mi się marzy 58 kg, a o mniej nie marzę, bo wiem, że to nieosiągalne
nie mam zadnych zastrzezen zebys sobie umiescila taki sam
__________________
01.06.2012 r
76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62- 61 - 60

maartusiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:02   #209
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

dzięki, ale ja wcale nie chcę, tylko tak mówię, że ciekawie go zrobiłaś i pasowałby też do mnie
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:09   #210
maartusiaa162
Raczkowanie
 
Avatar maartusiaa162
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 334
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
dzięki, ale ja wcale nie chcę, tylko tak mówię, że ciekawie go zrobiłaś i pasowałby też do mnie
aha, rozumiem

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

własnie ogladalam sobie 8 minute buns, arms, legs i abs powiem szczerze ze bardzo mi sie podobaja i chyba skusze sie na te cwiczenia
__________________
01.06.2012 r
76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62- 61 - 60

maartusiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.