Czy da się zmienić orientację? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-01, 11:47   #31
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
I wlasnie sie skupie na pracy i odpuszcze sobie jakiekolwiek zwiazki bo nie interesuje mnie życie z drugą kobietą.
Właściwie chciałam zadać to pytanie już we wrześniu ale sie bałam, że dostane takie odpowiedzi jak teraz

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------


w jakim sensie bliski ?
W sensie seksualny. Chodzi mi o to czy masz np porównanie i jesteś pewna,że mężczyźni absolutnie Cię nie pociągają, a kobiety tak? Chociaż wtedy by Cię chyba nie brzydziły?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 12:25   #32
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Pokaż wiadomość
W sensie seksualny. Chodzi mi o to czy masz np porównanie i jesteś pewna,że mężczyźni absolutnie Cię nie pociągają, a kobiety tak? Chociaż wtedy by Cię chyba nie brzydziły?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
jesli o to pytasz to jestem dziewica.
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 12:55   #33
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Według mnie nie da się zmienić orientacji. Ale jak bardzo Ci twoje preferencje przeszkadzają to poszukaj w necie. W kościele katolickim są nawet organizowane rekolekcje dla osób mających problemy z orientacja.

A dlaczego nie chcesz się z tym pogodzić? Przecież takie osoby też żyją w szczęśliwych związkach, mają rodziny, dzieci.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 13:41   #34
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Według mnie nie da się zmienić orientacji. Ale jak bardzo Ci twoje preferencje przeszkadzają to poszukaj w necie. W kościele katolickim są nawet organizowane rekolekcje dla osób mających problemy z orientacja.

A dlaczego nie chcesz się z tym pogodzić? Przecież takie osoby też żyją w szczęśliwych związkach, mają rodziny, dzieci.
Dlatego ze nie chce. pisałam juz...
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 18:10   #35
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

tylko, że twoje "nie chcę" raczej wynika z jakiś zaburzeń w postrzeganiu własnej seksualności niż logiki.

Dlatego polecam seksuologa. Bo ewidentnie masz problem i to nie z orientacją seksualną.

Czy byłaś molestowana seksualnie w młodości?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2016-01-01 o 18:11
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 18:25   #36
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
tylko, że twoje "nie chcę" raczej wynika z jakiś zaburzeń w postrzeganiu własnej seksualności niż logiki.

Dlatego polecam seksuologa. Bo ewidentnie masz problem i to nie z orientacją seksualną.

Czy byłaś molestowana seksualnie w młodości?
Nie bylam ani molestowana ani gwałcona mam tolerancyjnych rodzicow, i nie jestem ograniczona religią, mam po prostu konserwatywne poglady i jesli tego sie nie da zmienic to sie z nikim nie bede wiązać. Ot co.
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 18:47   #37
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

a popęd seksualny? Jak go rozładujesz? Jego tłumienie prowadzi do zaburzeń psychicznych.

Uważam, że stworzyłaś sobie w mózgu jakiś niewłaściwy obraz cielesności. Że gdybyś była hetero - też byś miała problemy z bliskością fizyczną.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2016-01-01 o 18:48
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 18:51   #38
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Moim zdaniem orientacji nie da się zmienić, a nawet jakby ktoś chciał ją wyciszyć nie wyszłoby mu to na dobre.
Ja np.: mam problemy z okazywaniem uczuć.
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 21:32   #39
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
a popęd seksualny? Jak go rozładujesz? Jego tłumienie prowadzi do zaburzeń psychicznych.

Uważam, że stworzyłaś sobie w mózgu jakiś niewłaściwy obraz cielesności. Że gdybyś była hetero - też byś miała problemy z bliskością fizyczną.
z popedem nie ma problemow bo akurat zwykła masturbacja raz na miesiac mi starcza
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 23:44   #40
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Mam podobne odczucia jak osoby powyżej - pomoże Ci jakaś terapia lub seksuolog, bo sama raczej nie zmienisz sposobu myślenia. Podniecają Cię kobiety i taka już jesteś, a to, że Cię brzydzą to dla mnie trochę niezrozumiałe, ale być może masz jakiś problem.
Poza tym masturbacja raz na miesiąc to chyba dość rzadko. Nie jestem specjalistą, opieram się tylko na własnych odczuciach
Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu
Tapatalka

Edytowane przez sylwia989
Czas edycji: 2016-01-01 o 23:46
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 00:02   #41
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Pokaż wiadomość
Poza tym masturbacja raz na miesiąc to chyba dość rzadko. Nie jestem specjalistą, opieram się tylko na własnych odczuciach
A już się miałam zacząć zastanawiać, że może ja za często, skoro jej raz na miesiąc wystarcza
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 00:12   #42
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia jak osoby powyżej - pomoże Ci jakaś terapia lub seksuolog, bo sama raczej nie zmienisz sposobu myślenia. Podniecają Cię kobiety i taka już jesteś, a to, że Cię brzydzą to dla mnie trochę niezrozumiałe, ale być może masz jakiś problem.
Poza tym masturbacja raz na miesiąc to chyba dość rzadko. Nie jestem specjalistą, opieram się tylko na własnych odczuciach
Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu
Tapatalka
Dla jednych rzadko dla innych raz na miesiąc to optymalna ilość. Jedynym mym problemem jest to ze jestem lesbijką, ale z racji, że tego nie da się zmienić to zostawie wszelkiego rodzaju związki. Wole być sama niż żyć z kobietą bo nie akceptowałabym czegoś takiego u siebie.
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 00:21   #43
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
Dla jednych rzadko dla innych raz na miesiąc to optymalna ilość. Jedynym mym problemem jest to ze jestem lesbijką, ale z racji, że tego nie da się zmienić to zostawie wszelkiego rodzaju związki. Wole być sama niż żyć z kobietą bo nie akceptowałabym czegoś takiego u siebie.
A jest jakiś konkretny powód dla którego nie chciałbyś być w związku z kobietą? Pisałaś wcześniej, że byłaś kilka razy zakochana w kobietach. Nie chciałaś wtedy stworzyć z nimi jakiejś fajnej relacji, związku?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 01:16   #44
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Pokaż wiadomość
A jest jakiś konkretny powód dla którego nie chciałbyś być w związku z kobietą? Pisałaś wcześniej, że byłaś kilka razy zakochana w kobietach. Nie chciałaś wtedy stworzyć z nimi jakiejś fajnej relacji, związku?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Nie chciałabym.
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 01:38   #45
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym.
Wobec takich lakonicznych odpowiedzi trudno cokolwiek doradzić lub pomóc. Może komuś innemu się uda.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 01:40   #46
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Pokaż wiadomość
Wobec takich lakonicznych odpowiedzi trudno cokolwiek doradzić lub pomóc. Może komuś innemu się uda.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
nie wiem co mialabym dodać po prostu nie chce takiego zycia wiec wole byc sama.
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 01:51   #47
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
nie wiem co mialabym dodać po prostu nie chce takiego zycia wiec wole byc sama.
Domyślam się, że jest Ci ciężko, ale wygląda na to, że nie masz wyboru. Tak jak pisałam, tutaj może juz pomóc tylko seksuolog i/lub jakaś terapia. Rozładowanie napięcia seksualnego poprzez masturbację to jedno, ale z biegiem czasu zacznie Ci brakować (o ile już nie brakuje) zwykłej bliskości z drugim człowiekiem - rozmowy, wspólnego radzenia sobie z problemami, codziennego życia.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 02:00   #48
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
nie wiem co mialabym dodać po prostu nie chce takiego zycia wiec wole byc sama.
Wybacz, ale Ty chcesz tutaj pomocy, czy po prostu pożalić się, ponarzekać i porobić z siebie męczennice?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 09:48   #49
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Wybacz, ale Ty chcesz tutaj pomocy, czy po prostu pożalić się, ponarzekać i porobić z siebie męczennice?
Też odnoszę takie wrażenie...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 11:03   #50
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Też odnoszę takie wrażenie...
Złe wrażenie odnosisz. chciałam tylko otrzymać odpowiedź czy da się zmienić orientację i otrzymałam odpowiedź. Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 11:54   #51
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Urocze jak bardzo można uprzeć się, żeby zrobić sobie problemy w życiu.

Zobacz jak abstrakcyjnie to brzmi jak przerobi się sytuację na: czuję potrzebę bycia w związku, podobają mi się blondyni, zakochałam się w kilku blondynach, moja rodzina i otoczenie są jak najbardziej otwarci na mój związek z blondynem, ale ja nie chcę związku z blondynem, bo nie, więc na zawsze zostanę sama i odpuszczę sobie związki.

Sama prosisz się o problemy psychiczne.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 12:03   #52
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Urocze jak bardzo można uprzeć się, żeby zrobić sobie problemy w życiu.

Zobacz jak abstrakcyjnie to brzmi jak przerobi się sytuację na: czuję potrzebę bycia w związku, podobają mi się blondyni, zakochałam się w kilku blondynach, moja rodzina i otoczenie są jak najbardziej otwarci na mój związek z blondynem, ale ja nie chcę związku z blondynem, bo nie, więc na zawsze zostanę sama i odpuszczę sobie związki.

Sama prosisz się o problemy psychiczne.
Niestety nie urocze. Wyobraź sobie, że zyjemy nie w 2016 a w 1816 urodzilas sie kobieta a chcialabys być mezczyzna a w tych czasach nie da się zmienić płci. DLaczego w takim razie wspolczesnie tacy ludzie nie zaakceptuja siebie , tylko zmieniają płeć ? Można by tak samo stwierdzić że to : "urocze że stwarzają sobie problemy" ...
Co do wątku odpowiedź na pytanie otrzymałam więc dyskusje uznaje za zakończoną.
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 12:08   #53
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
DLaczego w takim razie wspolczesnie tacy ludzie nie zaakceptuja siebie , tylko zmieniają płeć ?
Bo żyjemy w 2016 a nie 1816 i w końcu mogą to zrobić, mają taką możliwość, środki i nawet jest to akceptowane przez społeczeństwo (a przynajmniej jego część).
Oni właśnie poprzez zmianę płci dążą do akceptacji siebie, skoro urodził się facet w ciele kobiety to dopiero po zmianie płci na tą na jaką wie że jest zaakceptuje siebie i swoje ciało.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 12:16   #54
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

A ja Cię rozumiem. Jak miałam kilkanaście lat, to zastanawiałam się mocno, czy nie jestem lesbijką i obawiałam się, że okaże się, że tak, mimo iż nie miałam żadnego problemu z innymi osobami homo i jestem bardzo tolerancyjna. Po prostu uważam, że takim osobom jest dużo ciężej w życiu i generalnie dużo prościej i przyjemniej jest być hetero. Potem znalazłam chłopaka, z którym byłam dwa lata, straciłam dziewictwo i nabrałam 100% przekonania, że moja wcześniejsza "fascynacja" kobietami to nie był pociąg seksualny tylko zwyczajnie docenianie piękna kobiecego ciała. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że miałabym uprawiać seks z kobietą, obrzydza mnie to.
Może Twoje wahania wynikają z braku doświadczeń? Ok, jesteś dziewicą, ale jak wyglądają Twoje relacje z przeszłości? Mam na myśli całowanie, przytulanie, no generalnie cielesna bliskość z obydwiema płciami?
Zgadzam się z dziewczynami, że powinnaś porozmawiać z seksuologiem.
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 12:44   #55
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
Niestety nie urocze. Wyobraź sobie, że zyjemy nie w 2016 a w 1816 urodzilas sie kobieta a chcialabys być mezczyzna a w tych czasach nie da się zmienić płci. DLaczego w takim razie wspolczesnie tacy ludzie nie zaakceptuja siebie , tylko zmieniają płeć ? Można by tak samo stwierdzić że to : "urocze że stwarzają sobie problemy" ...
Co do wątku odpowiedź na pytanie otrzymałam więc dyskusje uznaje za zakończoną.
Obawiam się, że oni zmieniając płeć właśnie dążą do pełnego zrealizowania samoakceptacji. Wybieranie męczenia się w ciele, które nie jest zgodne z ich psychiką (gdy mają możliwość dopasować fizyczne aspekty płci do ich poczucia tożsamości) byłoby właśnie tym, co ty chcesz sobie zrobić.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 13:25   #56
Emilka225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez hairytale Pokaż wiadomość
A ja Cię rozumiem. Jak miałam kilkanaście lat, to zastanawiałam się mocno, czy nie jestem lesbijką i obawiałam się, że okaże się, że tak, mimo iż nie miałam żadnego problemu z innymi osobami homo i jestem bardzo tolerancyjna. Po prostu uważam, że takim osobom jest dużo ciężej w życiu i generalnie dużo prościej i przyjemniej jest być hetero. Potem znalazłam chłopaka, z którym byłam dwa lata, straciłam dziewictwo i nabrałam 100% przekonania, że moja wcześniejsza "fascynacja" kobietami to nie był pociąg seksualny tylko zwyczajnie docenianie piękna kobiecego ciała. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że miałabym uprawiać seks z kobietą, obrzydza mnie to.
Może Twoje wahania wynikają z braku doświadczeń? Ok, jesteś dziewicą, ale jak wyglądają Twoje relacje z przeszłości? Mam na myśli całowanie, przytulanie, no generalnie cielesna bliskość z obydwiema płciami?
Zgadzam się z dziewczynami, że powinnaś porozmawiać z seksuologiem.
jedyna wizażanka która mnie rozumie , jak miło
Doświadczeń z przeszłości brak. Chłopaka nie miałam, zreszta dziewczyny tez nie więc sie nawet nie całowałam...
Emilka225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 14:17   #57
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

O jezusie, to się nawet nie całowałaś... to możesz sobie pisać, co chcesz - że cię obrzydza, nie podnieca, podnieca, kręci, odrzuca. Póki nie spróbujesz, nie będziesz wiedzieć.
aseksualna też nie jesteś, skoro kobiety cię podniecają.

ale sobie wmówiłaś, "bo tak".
oceniam cię tylko na podstawie tego, co tu napisałaś.
masz 28 lat, a brzmisz jak 13-latka.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 16:54   #58
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
O jezusie, to się nawet nie całowałaś... to możesz sobie pisać, co chcesz - że cię obrzydza, nie podnieca, podnieca, kręci, odrzuca. Póki nie spróbujesz, nie będziesz wiedzieć.
aseksualna też nie jesteś, skoro kobiety cię podniecają.

ale sobie wmówiłaś, "bo tak".
oceniam cię tylko na podstawie tego, co tu napisałaś.
masz 28 lat, a brzmisz jak 13-latka.
Mam podobne zdanie. Autorka zarzeka się, że "nie, bo nie", tymczasem nie ma kompletnie żadnego doświadczenia z którąkolwiek z płci i nawet się nie całowała. Absurd.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 19:37   #59
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
jedyna wizażanka która mnie rozumie , jak miło
Doświadczeń z przeszłości brak. Chłopaka nie miałam, zreszta dziewczyny tez nie więc sie nawet nie całowałam...
I właśnie dlatego nikt cię nie rozumie - bo zarzekasz się nie mając pojęcia ani o sobie, ani o życiu, ani o związkach. Rozumiem to, że można mieć wątpliwości co do swojej orientacji - ba, sama je miałam i rozwiały się w podobny sposób co w wypadku hairytale. Tyle że odkąd skończyłam naście lat, nie zapierałam się jak krowa "nie bo nie", bo już byłam na to nieco za rozsądna... tobie też by się przydała choć krztyna logicznego myślenia zamiast histeryzowania w tym kontekście.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 20:15   #60
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Czy da się zmienić orientację?

Cytat:
Napisane przez Emilka225 Pokaż wiadomość
jedyna wizażanka która mnie rozumie , jak miło
Doświadczeń z przeszłości brak. Chłopaka nie miałam, zreszta dziewczyny tez nie więc sie nawet nie całowałam...
Dlaczego tak wyszło? Naprawdę przez te 28 lat nie zainteresował się Tobą ŻADEN facet ani dziewczyna? Na pewno ktoś był, nie wierzę że nie. Ani przez ten czas nawet nie było jednej osoby która wywołałaby u Ciebie to uczucie "motylkow w brzuchu"?
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 01:02:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.